E-mail:  gal_rda@i.ua
23 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
11 січень 2018 | Директору Галицького РЦЗ Баранівській Ганні Миколаївні подякували за роботу …(детальніше)>>>

11 січня 2018 року працівники структурних підрозділів райдержадміністрації зібралися, щоб подякувати за роботу та віддати шану багаторічному директору Галицького районного центру зайнятості Баранівській Ганні Миколаївні, у зв’язку з її виходом на заслужений відпочинок.

З моменту створення у 1990 році служба зайнятості Галицького району пройшла важливі етапи становлення та розвитку на ринку праці і всі ці роки її незмінним керівником була Ганна Баранівська.У 1997 році була призначена директором РЦЗ.

За цей час центр зайнятості отримав можливість переїхати до свого нового приміщення, вдалося сформувати колектив справжніх професіоналів, запровадити ефективну роботу по створенню нових робочих місць і працевлаштуванню населення району, налагодити плідну співпрацю з безробітним населенням та роботодавцями.

Галицький районний центр зайнятості впродовж багатьох років є одним із найкращих в області, а його колектив заслужив повагу та добрі відгуки про свою роботу в районі.

Голова райдержадміністрації Микола Попович висловив щирі слова вдячності Ганні Миколаївні за багаторічну сумлінну працю, відзначивши її високий професіоналізм і добросовісне виконання посадових обов’язків та вручив грамоту.

У свою чергу, Ганна Баранівська подякувала керівнику району за високу оцінку її роботи, та присутнім - за співпрацю і підтримку.

Також Микола Богданович представив працівникам райдержадміністрації директора Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Людмилу Кульчицьку та побажав новопризначеному керівнику зберегти і примножити досягнення служби зайнятості району.

 


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

При Галицькому районному управлінні головного управління держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочав роботу консультаційний центр щодо захисту прав споживача(м.Галич, вул.С.Бандери, 99б) 

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області