E-mail:  gal_rda@i.ua
21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
14 листопад 2017 | Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА …(детальніше)>>>

14 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На засіданні розглянуто ряд важливих питань для життєдіяльності району. Зокрема, учасники наради обговорили підсумки діяльності за 9 місяців поточного року та плани роботи на 2018 рік.

За підсумками розгляду даного питання головою дано доручення керівниками структурних підрозділів РДА підготувати інформаційні довідки щодо виконаної роботи на об’єктах та інші проведені заходи в 2017 році, які фінансувалися з районного бюджету, в розрізі сільських рад. Крім цього, учасникам наради доручено підготувати пропозиції до районного бюджету на наступний рік та проекти районних цільових програм для подальшого затвердження їх на сесії районної ради.

Ще одним питанням, яке розглядалося на нараді, було питання щодо стану виплати заробітної плати працівникам бюджетних закладів. Як повідомлялося, найбільш проблемна ситуація на сьогодні склалася в медичній галузі. Основним чинником, який впливає на стан заробітної плати, є незабезпеченість бюджетними призначеннями по видатках на оплату праці. Дані видатки здійснюються за рахунок коштів медичної субвенції з держбюджету.

Керівник району довів до відома присутніх інформацію, що в порівнянні з іншими районами з аналогічною бюджетною мережею, в Галицькому районі не найбільш критична ситуація. З державного бюджету буде виділено додаткові фінансові ресурси місцевим бюджетам для вирішення даної проблеми.

Щодо виплати зарплати бюджетникам, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету, керівництвом райдержадміністрації постійно вживаються заходи для залучення всіх можливих фінансових ресурсів для покращення становища. У той же час, очільник району, закликав присутніх керівників активізувати зусилля для проведення заходів з енергозбереження, щоб зекономлені кошти можна було використати, в тому числі, і для погашення заборгованості по зарплаті.

За результатами наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень в рамках підготовки до чергових засідань колегії райдержадміністрації та сесії районної ради.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області