E-mail:  gal_rda@i.ua
24 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
14 листопад 2017 | Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА …(детальніше)>>>

14 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На засіданні розглянуто ряд важливих питань для життєдіяльності району. Зокрема, учасники наради обговорили підсумки діяльності за 9 місяців поточного року та плани роботи на 2018 рік.

За підсумками розгляду даного питання головою дано доручення керівниками структурних підрозділів РДА підготувати інформаційні довідки щодо виконаної роботи на об’єктах та інші проведені заходи в 2017 році, які фінансувалися з районного бюджету, в розрізі сільських рад. Крім цього, учасникам наради доручено підготувати пропозиції до районного бюджету на наступний рік та проекти районних цільових програм для подальшого затвердження їх на сесії районної ради.

Ще одним питанням, яке розглядалося на нараді, було питання щодо стану виплати заробітної плати працівникам бюджетних закладів. Як повідомлялося, найбільш проблемна ситуація на сьогодні склалася в медичній галузі. Основним чинником, який впливає на стан заробітної плати, є незабезпеченість бюджетними призначеннями по видатках на оплату праці. Дані видатки здійснюються за рахунок коштів медичної субвенції з держбюджету.

Керівник району довів до відома присутніх інформацію, що в порівнянні з іншими районами з аналогічною бюджетною мережею, в Галицькому районі не найбільш критична ситуація. З державного бюджету буде виділено додаткові фінансові ресурси місцевим бюджетам для вирішення даної проблеми.

Щодо виплати зарплати бюджетникам, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету, керівництвом райдержадміністрації постійно вживаються заходи для залучення всіх можливих фінансових ресурсів для покращення становища. У той же час, очільник району, закликав присутніх керівників активізувати зусилля для проведення заходів з енергозбереження, щоб зекономлені кошти можна було використати, в тому числі, і для погашення заборгованості по зарплаті.

За результатами наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень в рамках підготовки до чергових засідань колегії райдержадміністрації та сесії районної ради.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

При Галицькому районному управлінні головного управління держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочав роботу консультаційний центр щодо захисту прав споживача(м.Галич, вул.С.Бандери, 99б) 

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області