E-mail:  gal_rda@i.ua
24 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
13 листопад 2017 | Микола Попович взяв участь у відкритті майданчиків зі штучним покриттям …(детальніше)>>>

У неділю сталися дві важливі події в спортивному житті галицької молоді – у с.Кінашів, яке віднедавна входить до Більшівцівської ОТГ, відкрито новий майданчик зі штучним покриттям.

А у м.Галичі на території ЗОШ І-ІІІ ст. №1 аналогічний майданчик відкрито після ремонту та оновлення покриття. На реалізацію даних проектів кошти було виділено з державного бюджету.

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Микола Попович, депутат обласної ради Володимир Магаль, директор Департаменту олімпійського спорту Мінмолодьспорту Роман Вірастюк, депутати районної ради, представники духовенства, громадськості.

У вітальному слові керівник району подякував всім, хто долучився до появи цих сучасних полів, зокрема, депутату обласної ради Магалю Володимиру Васильовичу, який великий внесок зробив у виконання підготовчих робіт, а також Більшівцівській ОТГ.

Крім цього, Микола Богданович наголосив на підтримці прикарпатських депутатів, які працюють в парламенті однією командою, відстоюючи інтереси наших територіальних громад.

«За час депутатства Михайла Володимировича Довбенка в галицькому краї зроблено багато добрих справ. Найперше, ми завдячуємо Михайлу Володимировичу за введення в експлуатацію довгобуду - хірургічного корпусу Галицької ЦРЛ. Також за його сприяння виділено кошти на будівництво та ремонт доріг, капітальний ремонт Маріямпільської та Блюдниківської АЗПСМ, заходи по енергозбереженню в Блюдниківській ЗОШ, Галицькій гімназії, утеплення ДНЗ №1 в м.Галичі, ремонт дороги Тустань-Маріямпіль та багато інших об’єктів. Сам Михайло Володимирович вдячний за підтримку своєму колезі - народному депутату Володимиру Васильовичу Шкварилюку, завдяки співпраці з яким вдається вирішувати багато проблемних питань округу та приймати важливі рішення, спрямовані на ефективний розвиток Галицького району».


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

При Галицькому районному управлінні головного управління держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочав роботу консультаційний центр щодо захисту прав споживача(м.Галич, вул.С.Бандери, 99б) 

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області