E-mail:  gal_rda@i.ua
19 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
12 жовтень 2017 | Відбулося перше проведення тестування фізичної підготовленості населення району …(детальніше)>>>

Міністерством молоді та спорту України затверджені нові тести і нормативи для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення.

Зокрема, документом передбачено обов’язкове щорічне тестування учнівської та студентської молоді навчальних закладів усіх типів незалежно від форми власності.

Система оцінювання складатиметься з тестів на витривалість, силу, швидкість, спритність та гнучкість. Тестування проводитиметься за чотирма рівнями фізичної підготовленості: високий, достатній, середній та низький.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015р. №1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» (далі – Постанова) та наказу Міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016р. №4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.02.2017р. за №195/30063, наказу управління спорту обласної державної адміністрації від 12.04.2017р. №282 «Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення області» наказом відділу молоді та спорту районної державної адміністрації від 20.09.2017р. №58/1створено комісію з проведення тестування.

11 жовтня 2017 року на стадіоні «Колос» м.Галича відбулося перше проведення тестування фізичної підготовленості населення району.

Із привітальним словом до учасників тестувань звернулися заступник голови районної державної адміністрації Олександр Чабак та головний спеціаліст, в.о.начальника відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Френдій.

У своїх виступах представники влади наголосили, що проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості громадян стане головним показником системи контролю за станом фізичного розвитку та здоров’я населення району, сприятиме формуванню у них потреби в руховій активності, формуванню здорового способу життя, патріотизму та національної свідомості.

 


Архів новин

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області