E-mail:  gal_rda@i.ua
19 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
12 жовтень 2017 | До уваги суб’єктів господарювання, органів влади, що мають відношення до надання державної допомоги суб’єктам господарювання …(детальніше)>>>

До уваги суб’єктів господарювання, органів влади, що мають відношення до надання державної допомоги суб’єктам господарювання2 серпня 2017 року набув чинності в повному обсязі Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Цей Закон був прийнятий Верховною Радою України 1 липня 2014 року на виконання міжнародних зобов’язань України, що виникають з умов Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

Закон визначив Антимонопольний комітет України як Уповноважений орган з питань державної допомоги та встановив правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції.

З 2 серпня 2017 року надавачі державної допомоги, перед прийняттям рішення про надання нової державної допомоги суб’єктам господарювання чи внесення змін до умов чинної державної допомоги, зобов’язані повідомляти Антимонопольний комітет України, з метою отримання рішення про допустимість державної допомоги для конкуренції.

Крім того, вся існуюча державна допомога має бути приведена у відповідність до вимог Закону.

Також Антимонопольний комітет України уповноважено приймати рішення про тимчасове припинення надання державної допомоги та повернення незаконної державної допомоги, визнаної недопустимою для конкуренції.

Відповідно до Закону, надавачами державної допомоги є органи влади, органи місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю, а також юридичні особи, що діють від їх імені, уповноважені розпоряджатися ресурсами держави чи місцевими ресурсами і ініціюють та/або надають державну допомогу.

Під державною допомогою суб’єктам господарювання розуміється підтримка у будь-якій формі суб’єктів господарювання за рахунок ресурсів держави чи місцевих ресурсів, що спотворює або загрожує спотворенням економічної конкуренції, створюючи переваги для виробництва окремих видів товарів чи провадження окремих видів господарської діяльності.

До форм державної допомоги відносяться, зокрема:

- надання субсидій та грантів; дотацій; податкових пільг, відстрочення або розстрочення сплати податків, зборів чи інших обов’язкових платежів;

- списання боргів, включно із заборгованістю за надані державні послуги, списання штрафних санкцій, компенсація збитків суб’єктам господарювання;

- надання гарантій, кредитів на пільгових умовах, обслуговування кредитів за пільговими тарифами;

- зменшення фінансових зобов’язань суб’єктів господарювання перед фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- надання, прямо чи опосередковано, суб’єктам господарювання товарів чи послуг за цінами нижче ринкових або придбання товарів чи послуг суб’єктів господарювання за цінами, вище ринкових;

- продаж державного майна за цінами, нижче ринкових;

- збільшення державної частки в статутному капіталі суб’єктів господарювання або збільшення вартості державної частки на умовах, неприйнятних для приватних інвесторів.

На офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov,ua) створений розділ «Державна допомога суб’єктам господарювання», в якому розміщені відповіді на поширені питання, обговорення нормативно-правових актів, інформаційні та аналітичні матеріали стосовно державної допомоги.


Архів новин

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області