E-mail:  gal_rda@i.ua
24 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
11 Вересень 2017 | Галичани прийняли мистецьку патріотичну естафету до 75-річчя створення УПА …(детальніше)>>>

Цьогоріч відзначатимемо славну дату в українській історії – 75-річчя створення Української Повстанської Армії. З цієї нагоди районами та містами Прикарпаття крокує патріотична естафета «Воскресне волі дух і наша слава» – всеобласний масштабний творчий проект, який дасть змогу пізнати нові сторінки з історії визвольного руху.

У неділю, 10 вересня 2017 року, мистецьку естафету від Коломийського району приймали галичани. На урочисту церемонію на Майдані Різдва у м.Галичі зібралися представники районної, міської влади, духовенства, громадськості, учнівська молодь, учасники АТО та ветерани УПА.

Благословили дійство священики УГКЦ та УАПЦ.

У вітальному слові керівник апарату Коломийської райдержадміністрації Михайло Беркещук наголосив, що наша сила – в єдності й закликав присутніх пам’ятати день вчорашній задля того, щоб завтрашній день був гідний.

Голова районної ради Павло Андрусяк з вдячністю згадав воїнів УПА, чия героїчна боротьба стала взірцем жертовності й звитяги для прийдешніх поколінь українців, які захищають нашу незалежність на Сході України. «Це - «залізне» покоління, яке жило не для себе, а для своєї країни, і заслуговує на наше пошанування».

Фотоальбом, який є головним атрибутом естафети, голові райдержадміністрації Миколі Поповичу та голові районної ради Павлу Андрусяку передав керівник апарату Коломийської райдержадміністрації Михайло Беркещук.

Далі дійство продовжилося в Народному домі. У фойє було розгорнуто виставку «Лицарі нескореної України», літописів УПА кожного населеного пункту району та альбомів мистецького рейду «Стежками слави УПА», підготовлену бібліотечними працівниками району.

А на сцені свою майстерність демонстрували кращі аматорські колективи Коломийщини.  За сухими фактами і цифрами, що звучали цього вечора – долі багатьох людей, хто боровся, страждав, вмирав і вистояв. Яскраві враження залишили повстанські та патріотичні пісні, неповторні хореографічні композиції. Зал кожний виступ гостей зустрічав щирими оплесками. Очільники району Микола Попович та Павло Андрусяк подякували коломиянам за чудовий та змістовний концерт і вручили від вдячних галичан оберіг - Галицьку чудотворну ікону Матері Божої та кошик квітів.

 


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

23-24 червня 2018 року відбудеться щорічна Проща родин до Маріямпільської Чудотворної  ікони Матері Божої. Програма:

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області