E-mail:  gal_rda@i.ua
20 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
9 Серпень 2017 | Обговорено питання щодо екологічної ситуації в Галицькому районі та області…(детальніше)>>>

9 серпня 2017 року на базі Галицького району відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Депутати  відвідали ряд об’єктів Бурштинської ТЕС, після чого продовжили роботу в залі засідань Галицької районної ради.

Голова комісії Андрій Левкович представив присутнім учасників заходу, серед яких керівники обласної та районної держадміністрацій, обласної та районної  рад, керівництво Бурштинської ТЕС, обласні та районні депутати ,  науковці, сільські голови району, представники громадськості та ЗМІ.

Основну увагу було приділено розгляду питання щодо екологічної ситуації в Галицькому районі та області. Зокрема, мова йшла про діяльність Бурштинської ТЕС, яка має великий вплив на довкілля регіону.

Присутні ознайомилися з інформацією про стан і перспективи зменшення антропогенного навантаження Бурштинською ТЕС на атмосферне повітря Івано-Франквської області, а також перпективи використання золошлакових матеріалів в Україні.

Учасники заходу обмінялися думками по даній проблематиці та отримали відповіді на свої запитання.

Підбиваючи підсумки засідання, голова  комісії Андрій Левкович наголосив, що сьогодні треба акцентувати увагу не на наслідках шкідливого впливу підприємства, а на майбутніх інвестиціях в природоохоронні заходи, зосередивши увагу на реалізації проектів з реконструкції пилоочисного обладнання та електрофільтрів енергоблоків теплоелектростанцій, що, зрештою, дозволить скоротити викиди забруднювальних речовин у повітря. 

На переконання голови райдержадміністрації Миколи Поповича, повинна бути затверджена дорожна карта заходів, яка передбачає чіткий графік реконструкції енергоблоків та заміни електрофільтрів, що в майбутньому дасть можливість покращити екологічну ситуацію в районі та здоров’я його мешканців. Також наявність дорожної карти дозволить контролювати її виконання зі сторони громадськості.

Цю думку підтримав і голова районної ради Павло Андрусяк, який висловив переконання, що проведення заходів, визначених дорожньою картою, допоможе досягти значного зменшення викидів в атмосферу. Крім цього, Павло Васильович акцентував увагу на обєднанні зусиль для вирішення питань з відходами виробництва. Для цього - залучити фахівців, вивчити європейський досвід, щоб не тільки не нарощувати золовідвали, а й використовувати золошлакові матеріали, наприклад, у дорожньому будівництві.

Обидва керівники району наголошували на важливості реалізації  ДТЕК «Західенерго» соціальних проектів. Одним з таких є будівництво нового водогону, що дасть можливість забезпечии 2/3 населення району чистою питною водою.

Перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка підкреслила, що питання, порушені на сьогоднішньому засіданні, є дуже важливі. Адже в області є ряд екологічних проблем, які потребують першочергового вирішення: це і ситуація з Домбровським соляним кар'єром, і забруднення атмосферного повітря та стічних вод, якість питної води, а також утилізація твердих побутових відходів.

«В наших силах надати поштовх, щоб на вищому рівні були прийняті відповідні державні програми. Для цього маємо спільно з науковцями, екологами здійснити певні напрацювання для врегулювання озвучених проблемних питань», - висловила думку  Марія Савка.

За результатами засідання комісії було прийнято ряд рішень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області