E-mail:  gal_rda@i.ua
26 Липень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


Новини
 На головну
17 Липень 2017 | Єдиний внесок для спрощенців: особливості сплати...(детальніше)>>>

 Законами України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”  передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, та за який щомісяця сплачені внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, який обчилюється від мінімальної заробітної плати.

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб – підприємців становить 704 грн. на місяць ( 3200 грн. х 22% = 704 грн. ). 

Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного внеску, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску – 352 грн. (абз.2 п.3 ч.1 ст.7 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”). Відповідні періоди сплати зараховуються до страхового стажу пропорційно до сплаченого єдиного внеску, тобто, 1 місяць сплати зараховується до страхового стажу як 0,5 місяця.

Для того, щоб зарахування періодів до страхового стажу були як повний місяць, необхідно сплачувати за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок – 704 грн. (в 2017 році).

            Несплата страхових внесків в мінімальному розмірі позбавляє застрахованих осіб права на зарахування цих періодів в повному обсязі до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії та страхових виплат за соціальним страхуванням.

            Фізичні особи-підприємці, які віднесені до першої групи платників єдиного внеску, можуть здійснювати доплату до мінімального страхового внеску, що в подальшому вплине на визначення права на пенсію за віком та її розмір.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

5-6 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої 

.

Всеукраїнський фестиваль «Аристократична Україна» запрошує гостей

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Міжнародна акція «Форум Української молоді діаспори «Дніпро 2017»

.

Національний Сорочинський ярмарок

.

Початок оздоровчої кампанії

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області