E-mail:  gal_rda@i.ua
20 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
11 Липень 2017 | Про Національний Сорочинський ярмарок …(детальніше)>>>

З 22 по 27 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області традиційно пройде Національний Сорочинський ярмарок .

Сорочинський ярмарок – це один із символів України, під час якого кожна область може презентувати свої здобутки в усіх галузях народного господарства, промисловості, у підприємництві, народному мистецтві, культурі.

Усі бажаючі взяти участь у ярмарку за детальною інформацією можуть звертатися до його організатора - ТОВ «Сорочинський ярмарок» телефоном/факсом (0532) 69-70-20, 69-70-21та  на офіційній сторінці проекту : http://www.yarmarok.in.ua

Довідково.

ТОВ «Сорочинський ярмарок» проводить найбільший в Україні та найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід Національний Сорочинський ярмарок з 1999 року. Ярмарок щороку збирає близько півтори тисячі учасників та понад півмільйона відвідувачів. В заході беруть участь підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади харчування та розваг, мистецькі колективи та окремі виконавці з усіх областей України та з сусідніх держав. Дійство щороку відвідують керівники держави, 20-30 іноземних делегацій, близько 300 журналістів друкованих та електронних ЗМІ.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

При Галицькому районному управлінні головного управління держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочав роботу консультаційний центр щодо захисту прав споживача(м.Галич, вул.С.Бандери, 99б) 

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області