E-mail:  gal_rda@i.ua
18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
19 Травень 2017 | Робоча група здійснила об’їзд шкіл району, при яких будуть діяти пришкільні табори …(детальніше)>>>

Рішенням Координаційної ради районної державної адміністрації з питань відпочинку та оздоровлення дітей було створено робочу групу по перевірці стану готовності до оздоровчої кампанії 2017 року пришкільних таборів та ДЛОК «Сокіл» та складено графік об’їздів пришкільних таборів з денним перебуванням при загальноосвітніх школах Галицького району та ДЛОК «Сокіл».

Протягом тижня члени робочої групи здійснили об’їзд 10 загальноосвітніх шкіл району, при яких будуть діяти пришкільні табори та ДЛОК «Сокіл».

Під час роботи пришкільних таборів заплановано охопити відпочинковими послугами 420 дітей.

Основну увагу було звернено на наявність умов для безпечного перебування дітей в закладах, забезпеченість їдалень посудом, миючими та дезінфікуючими засобами, правильність зберігання продуктів харчування.

Працівники Рогатинського міськміжрайонного відділу ДУ «Івано–Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» з метою проведення лабораторних досліджень на відповідність вимогам санітарного законодавства відібрали проби питної води.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області