E-mail:  gal_rda@i.ua
29 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


Новини
 На головну
19 Травень 2017 | Робоча група здійснила об’їзд шкіл району, при яких будуть діяти пришкільні табори …(детальніше)>>>

Рішенням Координаційної ради районної державної адміністрації з питань відпочинку та оздоровлення дітей було створено робочу групу по перевірці стану готовності до оздоровчої кампанії 2017 року пришкільних таборів та ДЛОК «Сокіл» та складено графік об’їздів пришкільних таборів з денним перебуванням при загальноосвітніх школах Галицького району та ДЛОК «Сокіл».

Протягом тижня члени робочої групи здійснили об’їзд 10 загальноосвітніх шкіл району, при яких будуть діяти пришкільні табори та ДЛОК «Сокіл».

Під час роботи пришкільних таборів заплановано охопити відпочинковими послугами 420 дітей.

Основну увагу було звернено на наявність умов для безпечного перебування дітей в закладах, забезпеченість їдалень посудом, миючими та дезінфікуючими засобами, правильність зберігання продуктів харчування.

Працівники Рогатинського міськміжрайонного відділу ДУ «Івано–Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» з метою проведення лабораторних досліджень на відповідність вимогам санітарного законодавства відібрали проби питної води.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

До відома жителів району!

З метою покращення якості обслуговування клієнтів, замовляти доставку балонів з скрапленим газом можливо за номерами Контакт – центру 0443905104 та 0674488104, або по електронній адресі - Olena.Panasenko@ contact.rgc.ua, Rostislav.Andreychenko@ contact.rgc.ua, з 8 до 18 00 без вихідних. Фіксована вартість одного балону – 265 грн.

Компанія ДП «Івано-Франківськ пропан»

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області