E-mail:  gal_rda@i.ua
18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
19 Травень 2017 | Посвята у читачі в Галицькій дитячій бібліотеці …(детальніше)>>>

Вперше в Галицьку районну дитячу бібліотеку на світле і незабутнє свято «Книга - гарна чарівниця, відкриває таємниці» завітали учні перших класів Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (класні керівники 1 "А" - Ісарик Г.І., 1 "Б" - Онуфрик С.Р., 1 "В" - Бєлова Л.Б.)

Цього дня, коли дітей посвятили в читачі, наймолодші школярі отримали свою першу бібліотечну книжку. Вірші про книгу на святі читали Олександр Томин, Аліна Кіцера, Юлія Доскоч.

Разом з казковими героями школярі здійснили подорож у світ казок, взявши активну участь у проведені вікторин і конкурсів.

Щоб бути справжніми читачами, треба не тільки вміти читати, а й знати правила користування книгою, з якими першокласників ознайомила бібліотекар відділу обслуговування 1-4 кл. Воробчак Г.Є. Потім усі дали урочисту обіцянку любити, шанувати і поважати книгу. Кожен, уже читач, отримав із рук бібліотекарів свою першу бібліотечну книжечку.

«Читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки нової книги, вони навчать вас бути чемними, добрими, ввічливими. Хай книги входять у ваш дім. Шануйте і бережіть їх. І тоді весь розум , мудрість і людська доброта перейдуть до вас через книги», – з такими словами звернулась до юних читачів заступник директора по роботі з дітьми Галицької ЦБС Гусак Т.М.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області