E-mail:  gal_rda@i.ua
29 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


Новини
 На головну
19 Травень 2017 | Посвята у читачі в Галицькій дитячій бібліотеці …(детальніше)>>>

Вперше в Галицьку районну дитячу бібліотеку на світле і незабутнє свято «Книга - гарна чарівниця, відкриває таємниці» завітали учні перших класів Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (класні керівники 1 "А" - Ісарик Г.І., 1 "Б" - Онуфрик С.Р., 1 "В" - Бєлова Л.Б.)

Цього дня, коли дітей посвятили в читачі, наймолодші школярі отримали свою першу бібліотечну книжку. Вірші про книгу на святі читали Олександр Томин, Аліна Кіцера, Юлія Доскоч.

Разом з казковими героями школярі здійснили подорож у світ казок, взявши активну участь у проведені вікторин і конкурсів.

Щоб бути справжніми читачами, треба не тільки вміти читати, а й знати правила користування книгою, з якими першокласників ознайомила бібліотекар відділу обслуговування 1-4 кл. Воробчак Г.Є. Потім усі дали урочисту обіцянку любити, шанувати і поважати книгу. Кожен, уже читач, отримав із рук бібліотекарів свою першу бібліотечну книжечку.

«Читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки нової книги, вони навчать вас бути чемними, добрими, ввічливими. Хай книги входять у ваш дім. Шануйте і бережіть їх. І тоді весь розум , мудрість і людська доброта перейдуть до вас через книги», – з такими словами звернулась до юних читачів заступник директора по роботі з дітьми Галицької ЦБС Гусак Т.М.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

До відома жителів району!

З метою покращення якості обслуговування клієнтів, замовляти доставку балонів з скрапленим газом можливо за номерами Контакт – центру 0443905104 та 0674488104, або по електронній адресі - Olena.Panasenko@ contact.rgc.ua, Rostislav.Andreychenko@ contact.rgc.ua, з 8 до 18 00 без вихідних. Фіксована вартість одного балону – 265 грн.

Компанія ДП «Івано-Франківськ пропан»

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області