E-mail:  gal_rda@i.ua
18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
19 Травень 2017 | Сходи до мамолога - збережи життя! …(детальніше)>>>

БФ «Квітна» створено у 2016 році. Метою діяльності БФ «Квітна» є боротьба з раком молочної залози в Україні, а також надання допомоги хворим на інші види онкологічних захворювань. Відтак, в рамкам цієї діяльності БФ «Квітна» надає фінансову допомогу жінкам, хворим на рак молочної залози та здійснює інформаційну просвітницьку діяльність задля інформування про запобігання розвитку раку у жінок та проведення ранньої діагностики раку.

За період з квітня 2016 по грудень 2016 включно було надано допомогу на загальну суму - 611 542,6 грн. Допомогу на лікування отримали: Киянка Ірина Арсентьєва, мати 12 дітей, біженка з Луганська Наталія Миронова позбулася онкологічної недуги і самостійно проходить відновлювальне лікування, Анна Литвиненко звернулася до Фонду, будучи вагітною онкохворою, з проханням врятувати її та її ненародженого сина, Юлія Маличенко, сирота, мати-одиначка, продовжує проходити консультації разом з БФ «Квітна». Сьогодні наші підопічні зробили впевнені кроки на шляху до одужання.

БФ «Квітна», реалізовуючи свої статутні цілі, також здійснює інформаційно-просвітницьку діяльність з метою запобігання виникненню раку молочної залози у жінок в Україні, а також реалізовує інформаційні кампанії спрямовані на раннє виявлення раку молочної залози у жінок, яке суттєво збільшує шанси жінок на одужання.

У 2016 році був запущений в роботу сайт БФ «Квітна», на якому громадяни можуть отримати не тільки інформацію про діяльність фонду, а й ознайомитися з ексклюзивними матеріалами, пов'язаними із захворюванням на рак молочної залози, його попередженням і ранньою діагностикою Також створено сторінку у соціальний мережі Фейсбук https://www.facebook.com/fondkvitna де публікуються всі матеріали фонду. Кількість послідовників сторінки сягає понад 12000, дописи залучають аудиторію від 250 000 до 350 000 осіб.

На ресурсах БФ Квітна були розміщені 27 відео-виступів провідних фахівців-медиків, зняті, змонтовані і підготовлені зусиллями Фонду. Для максимально ефективної допомоги нашим підопічним, БФ Квітна організував створення інформаційних матеріалів і відео про історії жінок.

Також у 2016 році були підготовлені спеціалізовані матеріали на тему алгоритму проведення обстеження молочної залози та глобальних питань, які виникають у жінок, хворих на рак молочної залози, а також для тих українок, хто боїться проходити обстеження і ризикує пропустити ранню стадію захворювання

На сайті були опубліковані як ексклюзивні матеріали, так і переклади текстів провідних зарубіжних видань на тему онкології.

Ознайомитися з публікаціями можна в розділі "Статті": http://kvitna.org/category/media/stati

В кінці 2016 року "Квітна" закликала керівників усіх масштабів дати співробітницям своїх компаній один вихідний день на рік, щоб жінки могли пройти життєво-важливе обстеження на мамографі. До ініціативи вже долучилось кілька українських компаній. Цю програму ми плануємо розширити у 2017 році.

Всеукраїнська акція «Пішла, щоб повернутися», до якої вже нині долучаються жінки. Також за участю професійних креативних компаній підготовлений і готується до запуску в ефір у 2017 році проект «Обіцяй собі берегти себе»: зірки України проти раку молочної залози.

 

Реквізити:

БО БФ "Квітна", ЄДРПОУ 40395596,

 

р/р 26003301323754

в Головне Управління по м.Києву та Київській обл.

АТ «Ощадбанк», МФО 322669

 

р/р 26002056215903

МФО 380269

ЗКПО 40395596

в Столичній філії ПАТ КБ "Приватбанк"


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області