E-mail:  gal_rda@i.ua
18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
18 Травень 2017 | Голова райдержадміністрації Микола Попович привітав учасників науково-практичної конференції, присвяченої 500-річчю Реформації …(детальніше)>>>

18 травня 2017 року в Національному заповіднику «Давній Галич» розпочала роботу науково-практична конференція «Авраамічні релігії і Реформація: формування протестантського символу віри й ідеології нової суспільної реформації (європейський й український контекст ідентичності)», яка відбуватиметься впродовж двох днів і присвячена 500-річчю Реформації.

У заході взяли участь науковці з багатьох міст України та представники різних релігійних організацій.

Учасники конференції розпочали свою роботу з молитви, а благословив їх на плідну працю декан Галицького деканату УГКЦ о.Ігор Броновський.

«Радий вітати учасників конференції у Давньому Галичі, місті, в якому з часів короля Данила Галицького мирно співіснували різні національності, культури та релігійні конфесії»,- з такими словами звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Микола Попович. У вітальному слові керівник району пригадав вислів Августина Блаженного, який, на думку голови, може стати добрим принципом побудови сучасних міжконфесійних відносин між всіма християнами: «У головному – єдність, у другорядному – свобода, в усьому любов» . Тому підписання Президентом України Указу «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» - надзвичайно важлива подія, яка свідчить про визнання на найвищому державному рівні внеску протестантських церков, релігійних організацій, їх об'єднань у духовний, культурний і соціальний розвиток України», - підкреслив Микола Богданович і висловив сподівання, що цей рік стане роком єдності віруючих різних конфесій та початком духовного відродження нації.

Учасники конференції зробили спільне фото на згадку, а далі робота продовжилася в форматі пленарного та секційних засідань.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області