E-mail:  gal_rda@i.ua
29 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


Новини
 На головну
18 Травень 2017 | Голова райдержадміністрації Микола Попович привітав учасників науково-практичної конференції, присвяченої 500-річчю Реформації …(детальніше)>>>

18 травня 2017 року в Національному заповіднику «Давній Галич» розпочала роботу науково-практична конференція «Авраамічні релігії і Реформація: формування протестантського символу віри й ідеології нової суспільної реформації (європейський й український контекст ідентичності)», яка відбуватиметься впродовж двох днів і присвячена 500-річчю Реформації.

У заході взяли участь науковці з багатьох міст України та представники різних релігійних організацій.

Учасники конференції розпочали свою роботу з молитви, а благословив їх на плідну працю декан Галицького деканату УГКЦ о.Ігор Броновський.

«Радий вітати учасників конференції у Давньому Галичі, місті, в якому з часів короля Данила Галицького мирно співіснували різні національності, культури та релігійні конфесії»,- з такими словами звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Микола Попович. У вітальному слові керівник району пригадав вислів Августина Блаженного, який, на думку голови, може стати добрим принципом побудови сучасних міжконфесійних відносин між всіма християнами: «У головному – єдність, у другорядному – свобода, в усьому любов» . Тому підписання Президентом України Указу «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» - надзвичайно важлива подія, яка свідчить про визнання на найвищому державному рівні внеску протестантських церков, релігійних організацій, їх об'єднань у духовний, культурний і соціальний розвиток України», - підкреслив Микола Богданович і висловив сподівання, що цей рік стане роком єдності віруючих різних конфесій та початком духовного відродження нації.

Учасники конференції зробили спільне фото на згадку, а далі робота продовжилася в форматі пленарного та секційних засідань.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

До відома жителів району!

З метою покращення якості обслуговування клієнтів, замовляти доставку балонів з скрапленим газом можливо за номерами Контакт – центру 0443905104 та 0674488104, або по електронній адресі - Olena.Panasenko@ contact.rgc.ua, Rostislav.Andreychenko@ contact.rgc.ua, з 8 до 18 00 без вихідних. Фіксована вартість одного балону – 265 грн.

Компанія ДП «Івано-Франківськ пропан»

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області