E-mail:  gal_rda@i.ua
28 Липень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Без віз


Новини
 На головну
18 Травень 2017 | Голова райдержадміністрації Микола Попович привітав учасників науково-практичної конференції, присвяченої 500-річчю Реформації …(детальніше)>>>

18 травня 2017 року в Національному заповіднику «Давній Галич» розпочала роботу науково-практична конференція «Авраамічні релігії і Реформація: формування протестантського символу віри й ідеології нової суспільної реформації (європейський й український контекст ідентичності)», яка відбуватиметься впродовж двох днів і присвячена 500-річчю Реформації.

У заході взяли участь науковці з багатьох міст України та представники різних релігійних організацій.

Учасники конференції розпочали свою роботу з молитви, а благословив їх на плідну працю декан Галицького деканату УГКЦ о.Ігор Броновський.

«Радий вітати учасників конференції у Давньому Галичі, місті, в якому з часів короля Данила Галицького мирно співіснували різні національності, культури та релігійні конфесії»,- з такими словами звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Микола Попович. У вітальному слові керівник району пригадав вислів Августина Блаженного, який, на думку голови, може стати добрим принципом побудови сучасних міжконфесійних відносин між всіма християнами: «У головному – єдність, у другорядному – свобода, в усьому любов» . Тому підписання Президентом України Указу «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» - надзвичайно важлива подія, яка свідчить про визнання на найвищому державному рівні внеску протестантських церков, релігійних організацій, їх об'єднань у духовний, культурний і соціальний розвиток України», - підкреслив Микола Богданович і висловив сподівання, що цей рік стане роком єдності віруючих різних конфесій та початком духовного відродження нації.

Учасники конференції зробили спільне фото на згадку, а далі робота продовжилася в форматі пленарного та секційних засідань.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

5-6 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої 

.

Всеукраїнський фестиваль «Аристократична Україна» запрошує гостей

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Міжнародна акція «Форум Української молоді діаспори «Дніпро 2017»

.

Національний Сорочинський ярмарок

.

Початок оздоровчої кампанії

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області