E-mail:  gal_rda@i.ua
25 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
20 Квітень 2017 | Пропонуємо вакансії в Національній поліції України …(детальніше)>>>

З метою орієнтації незайнятого населення на службу в поліції Прикарпаття в рамках «Дня поліції» 19 квітня 2017 року в Галицькому районному центрі зайнятості проведено презентацію роботодавця, на якій представлено перелік вакантних посад в Головному управлінні Національної поліції України в Івано-Франківській області. Під час зустрічі була надана інформація стосовно розпочатого набору до Національної поліції України.

На захід було запрошено 12 безробітних, які відповідають необхідним критеріям відбору та перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Виконуючий обов’язків інспектора з кадрового забезпечення Галицького відділу поліції Гузійчук І.Б. провів презентацію щодо набору співробітників до Національної поліції, ознайомив присутніх з наявними вакансіями, розповів про вимоги до кандидатів для служби в органах, необхідний пакет документів, проходження медичної комісії.

Особливу увагу присутніх було акцентовано на етапах відбору: по-перше, потрібно заповнити спеціальну анкету - зробити це можна он-лайн на офіційному сайті Національної поліції в Івано-Франківській області. Якщо дані, зазначені в анкеті, будуть відповідати вимогам, претендентів запросять пройти другий етап - тести. Експерти перевірять здатність логічно й аналітично мислити та знання законодавства. Третій етап набору до поліції – здача нормативів з фізичної підготовки. Наступним випробуванням є співбесіда, після проходження якої претенденти зараховуються на службу в Національну поліцію України.

Захід закінчився відповідями на низку питань щодо працевлаштування у поліцію.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області