E-mail:  gal_rda@i.ua
28 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


Новини
 На головну
19 Квітень 2017 | Проведено правове консультування жителів району …(детальніше)>>>

19 квітня 2017 року у відділі «Галицьке бюро правової допомоги» заступником начальника управління державної реєстрації – начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Володимиром Цурканом спільно з начальником відділу Наталією Холявою проведено консультування жителів району.

Серед ключових питань, які цікавили громадян, питання щодо процедури зняття з реєстрації місця проживання в примусовому порядку, порядку розірвання шлюбу, стягнення заборгованості за кредитним договором та реєстрації шлюбу у скорочені терміни. В рамках консультування відвідувачів ознайомили із реформами та сервісами Міністерства юстиції України, які впроваджуються з метою спрощення механізму реалізації прав людини. Зокрема, увагу акцентовано на запровадженні електронних сервісів Мін’юсту, включаючи вручення свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках, проект «Шлюб за добу» та утворення Бюро правової допомоги.

Саме завдяки таким заходам жителі громад можуть отримати правові консультації та роз'яснення, а соціально незахищені громадяни подати звернення на безоплатну вторинну правову допомогу.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

1-2 липня 2017 р.Б. з нагоди 150-ліття з дня народження блаженнійшого священомученика Григорія Хомишина та 100-ліття народження владики Софрона Дмитерка відбудеться проща родин до Маріямпільської Чудотворної ікони Матері Божої

початок оздоровчої кампанії
початок оздоровчої кампанії
.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області