E-mail:  gal_rda@i.ua
29 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


Новини
 На головну
17 березень 2017 | Служба зайнятості – новоствореним територіальним громадам …(детальніше)>>>

З метою покращення ситуації на ринку праці, розв’язання проблем безробіття в сільській місцевості та підвищення рівня зайнятості населення 15 березня 2017 року відбулася зустрічдиректора Галицького районного центру зайнятості Баранівської Г.М., заступника директора Мацьків Н.І. з керівництвом Більшівцівської об’єднаної територіальної громади.

 Під час зустрічі було здійснено презентацію послуг служби зайнятості роботодавцям та населенню, обговорено шляхи подолання безробіття на селі, розглянуто питання розвитку малого підприємництва та сприяння легалізації зайнятості. Було акцентовано увагу на дієвому напрямку активної політики зайнятості, особливо для селян – організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, завдяки яким можна пом’якшити або попередити наслідки безробіття і залучити громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримати додатковий заробіток під час перебування на обліку в центрі зайнятості. Розглянуто питання оперативного працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО.

Керівництво центру зайнятості інформувало ОТГ про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі: впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних, основна мета якого – спрощення комунікації між шукачами роботи та центрами зайнятості; запровадження відеорезюме тих, хто шукає роботу; відеопрезентацій вакансій.

Було обговорено перспективи реалізації соціально – економічного розвитку громади, накреслено шляхи подальшого удосконалення співпраці та соціального партнерства. Укладено угоду спільних дій на 2017 рік між Галицьким центром зайнятості та Більшівцівською об’єднаною територіальною громадою.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

В зв'язку з наступаючим святом Великодня та з метою матеріальної підтримки самотніх громадян, людей з обмеженими можливостями, які проживають в населених пунктах Галицького району, підопічних стаціонарного відділення Галицький територіальний центр надання соціальних послуг просить надати фінансову допомогу для закупівлі святкових подарунків. Кошти просимо перерахувати на благодійний рахунок Галицького територіального центру надання соціальних послуг: Код 37126293; МФО 836014; Р/р 31556301277660; УДКСУ у Галицькому р-ні. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: (03431) 21028; (03431) 21817. Будемо вдячні за виявлене Вами милосердя до наших підопічних.

До уваги керівників комунальних підприємств району, суб’єктів господарювання!

З метою налагодження діалогу між владою, бізнесом та громадськістю 11-13 квітня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул.Салютна, 2-б) відбудеться четверта національна виставка-форум «Незалежна теплоенергетика»

.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Повідомляємо, що в управлінні праці департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації за номером 0342-53-07-73 працює телефон “гарячої лінії”, за яким можна повідомити про факти виплати заробітної плати у розмірі, нижчому від мінімальної заробітної плати, скорочення працівників, переведення їх на неповний робочий час тощо.

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

Конкурси!

Про організацію Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області