E-mail:  gal_rda@i.ua
23 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


Новини
 На головну
17 березень 2017 | Служба зайнятості – новоствореним територіальним громадам …(детальніше)>>>

З метою покращення ситуації на ринку праці, розв’язання проблем безробіття в сільській місцевості та підвищення рівня зайнятості населення 15 березня 2017 року відбулася зустрічдиректора Галицького районного центру зайнятості Баранівської Г.М., заступника директора Мацьків Н.І. з керівництвом Більшівцівської об’єднаної територіальної громади.

 Під час зустрічі було здійснено презентацію послуг служби зайнятості роботодавцям та населенню, обговорено шляхи подолання безробіття на селі, розглянуто питання розвитку малого підприємництва та сприяння легалізації зайнятості. Було акцентовано увагу на дієвому напрямку активної політики зайнятості, особливо для селян – організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, завдяки яким можна пом’якшити або попередити наслідки безробіття і залучити громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримати додатковий заробіток під час перебування на обліку в центрі зайнятості. Розглянуто питання оперативного працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО.

Керівництво центру зайнятості інформувало ОТГ про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі: впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних, основна мета якого – спрощення комунікації між шукачами роботи та центрами зайнятості; запровадження відеорезюме тих, хто шукає роботу; відеопрезентацій вакансій.

Було обговорено перспективи реалізації соціально – економічного розвитку громади, накреслено шляхи подальшого удосконалення співпраці та соціального партнерства. Укладено угоду спільних дій на 2017 рік між Галицьким центром зайнятості та Більшівцівською об’єднаною територіальною громадою.


Архів новин

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

23 травня 2017 року в м.Галичі відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Героїв. О 10.00 годині розпочнеться хода памяті вулицями міста. Її учасники покладуть квіти до меморіальних дощок учасникам визвольного руху: Ніні Вівчаренко (Зена), Володимиру Чав’яку (Чорнота), Олексію Юрчишину (Хміль), віддадуть шану героям Небесної Сотні та учасникам АТО. Біля каплички жертвам політичних репресій відбудеться поминальне віче.

.

Реєстрація тракторної техніки, зняття з обліку, перереєстрація, видача та заміна посвідчень тракториста-машиніста проводиться провідним фахівцем технічного нагляду Головного управління Держпроспоживслужби в Івано-Франківській області Перепічкою Мар’яною Степанівною за адресою: м.Галич вул.Ст.Бандери, 99 Б (будівля ветеринарної служби) тел.: 0969742218.Обслуговуються Галицький, Рогатинський, Рожнятівський, Долинський райони.

До відома жителів району!

З метою покращення якості обслуговування клієнтів, замовляти доставку балонів з скрапленим газом можливо за номерами Контакт – центру 0443905104 та 0674488104, або по електронній адресі - Olena.Panasenko@ contact.rgc.ua, Rostislav.Andreychenko@ contact.rgc.ua, з 8 до 18 00 без вихідних. Фіксована вартість одного балону – 265 грн.

Компанія ДП «Івано-Франківськ пропан»

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області