E-mail:  gal_rda@i.ua
28 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
17 березень 2017 | Служба зайнятості – новоствореним територіальним громадам …(детальніше)>>>

З метою покращення ситуації на ринку праці, розв’язання проблем безробіття в сільській місцевості та підвищення рівня зайнятості населення 15 березня 2017 року відбулася зустрічдиректора Галицького районного центру зайнятості Баранівської Г.М., заступника директора Мацьків Н.І. з керівництвом Більшівцівської об’єднаної територіальної громади.

 Під час зустрічі було здійснено презентацію послуг служби зайнятості роботодавцям та населенню, обговорено шляхи подолання безробіття на селі, розглянуто питання розвитку малого підприємництва та сприяння легалізації зайнятості. Було акцентовано увагу на дієвому напрямку активної політики зайнятості, особливо для селян – організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, завдяки яким можна пом’якшити або попередити наслідки безробіття і залучити громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримати додатковий заробіток під час перебування на обліку в центрі зайнятості. Розглянуто питання оперативного працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО.

Керівництво центру зайнятості інформувало ОТГ про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі: впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних, основна мета якого – спрощення комунікації між шукачами роботи та центрами зайнятості; запровадження відеорезюме тих, хто шукає роботу; відеопрезентацій вакансій.

Було обговорено перспективи реалізації соціально – економічного розвитку громади, накреслено шляхи подальшого удосконалення співпраці та соціального партнерства. Укладено угоду спільних дій на 2017 рік між Галицьким центром зайнятості та Більшівцівською об’єднаною територіальною громадою.


Архів новин

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області