E-mail:  gal_rda@i.ua
20 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
19.02.2018 | Щодо проведених лабораторно-інструментальних досліджень атмосферного повітря, води, ґрунту в зоні впливу Бурштинської ТЕС за 2016-2017 рр…(детальніше)>>>

Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» щорічно проводиться моніторинг забруднення атмосферного повітря, ґрунту та води в зоні впливу ПАТ ДТЕК «Бурштинська ТЕС». Так, на протязі 2016-2017рр., щоквартально проводились дослідження рівнів забруднення атмосферного повітря («під факелом») в трьох точках на відстані 2500м–7500м. Щорічно було проведено по 192 дослідження атмосферного повітря, а саме: пил – 48 досліджень; діоксин азоту – 48 досліджень; діоксин сірки – 48 досліджень; вуглецю оксид – 48 досліджень. За результатами лабораторних досліджень вміст вищеназваних шкідливих речовин не перевищував граничнодопустимої концентрації. Крім того, проводились дослідження ґрунту в зоні золовідвалу Бурштинської ТЕС та води питної в селах Бовшів, Слобідка Більшівцівська та Поплавники.


19.02.2018 | Професіографічні екскурсії – сприяння в пошуку роботи …(детальніше)>>>

Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості, на ТзОВ «Біос-Комп’ютер», який знаходиться в м.Бурштині. На даний момент роботодавець потребує інженера антенно-щоглових споруд, техніка із конфігурованої комп'ютерної системи та адміністратора системи. Представник Товариства з обмеженою відповідальністю Олесь Олійник розповів учасникам заходу про графік роботи, умови праці, обов’язки. Безробітні ознайомилися з роботою системного адміністратора безпосередньо на робочому місці. Наприкінці професіографічної екскурсії безробітні учасники активно спілкувались з представниками ТзОВ «Біос-Комп’ютер» та мали змогу поставити запитання, які їх цікавили.


19.02.2018 | Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком. «8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».


19.02.2018 | Обговорено плани роботи на тиждень …(детальніше)>>>

19 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів нараду зі своїми заступниками. Узгоджено плани роботи на поточний тиждень, а також організаційні питання проведення публічного звіту голови РДА за підсумками роботи у 2017 році, який запланований на 22 лютого. Окрему увагу приділено обговоренню шляхів фінансування педагогічних працівників району.


19.02.2018 | 19 лютого - початок Великого посту …(детальніше)>>>

Початок Великого постуВеликий піст готовить християн до гідної зустрічі свята Воскресіння Христова (Пасхи). Він починається за сім тижнів до Пасхи і складається з чотиридесятниці – сорока днів – і Страсної седмиці – тижня перед самою Пасхою. Чотиридесятниця встановлена на честь сорокаденного посту Спасителя, а Страсна седмиця – на згадку останніх днів земного життя, страждань, смерті і погребання Христа. Загальна тривалість Великого посту разом зі Страсною седмицею - 48 днів. Піст, або говіння, - це відмова не тільки від певної їжі, але й від усіх шкідливих звичок і веселощів. Це – час каяття, роздумів і молитви. На протязі всього Великого посту християнська церква закликає віруючих утримуватися від вживання м’яса, молока, яєць і риби, в тому числі в складі різних страв. Риба дозволяється лише на свята Благовіщення і Входу Господнього в Єрусалим.


19.02.2018 | 19 лютого - затверджено Державний герб України …(детальніше)>>>

Державний герб УкраїниЗ найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Зображення тризуба археологи зустрічали у багатьох пам’ятках культури, датованих з першого століття нашої ери. Символ відомий серед народів Сходу і Середземномор’я з найдавніших часів, в українських землях з II ст. Існує близько трьох десятків теорій походження і значення тризуба (сокіл, якір, символ триєдності світу і т.д.). За часів Київської Русі тризуб був родовими знаком Рюриковичів. Його зображення археологи знаходять на монетах, печатках, посуді, цеглі, настінних розписах. Посли київського князя Ігоря (912-945 рр.) при укладанні договорів з візантійцями мали свої печатки з тризубом. Київський князь Володимир Святославович (980-1015 рр.) карбував тризуб на монетах, де з одного боку зображувався портрет володаря, а з іншого - тризуб. Як державний символ - Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року.


19.02.2018 | Галицький район за тиждень …(детальніше)>>>

Із 12 по 18 лютого 2018 року


16.02.2018 | Затверджено терміни проведення чергових призовів на військову службу …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний Указ №33/2018 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента. У документі зокрема йдеться, що військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у квітні – травні, серпні 2018 року та у жовтні – листопаді 2018 року. Інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у запас у квітні – травні та у жовтні – листопаді 2018 року. Призов у 2018 році на строкову військову службу відбудеться у квітні – травні та жовтні – листопаді.


16.02.2018 | Відбулося засідання районної комісії по наданню одноразових грошових допомог …(детальніше)>>>

16 лютого 2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районної комісії по наданню одноразових грошових допомог з коштів місцевого бюджету. На засіданні розглянуто 69 заяв, з них 54 заяви - від онкохворих громадян.


16.02.2018 | Держгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним громадам …(детальніше)>>>

news-imageСтало відомо, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік». Як відомо, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві. В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться біля 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області