E-mail:  gal_rda@i.ua
22 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
21.01.2018 | 100 років проголошення незалежності Української Народної Республіки …(детальніше)>>>

22 січня - не лише День Соборності України, але й 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. Цього дня 1918 року уперше в XX столітті Україна проголосила незалежність. Постала держава, яка протягом трьох наступних років не припиняла боротьби за власне існування. Українцям вдалося утвердити державні кордони, мову, гроші, символіку (герб, гімн і прапор), збудувати національне боєздатне військо, добитися визнання світової спільноти.


20.01.2018 | Маємо відновити святиню, яка об’єднає українців, – Анатолій Матвієнко про відбудову Успенського собору в Крилосі…(детальніше)>>>

Сьогодні в музеї «Історії Галича» у с.Крилос Галицького району відбулося чергове засідання «круглого столу» щодо відновлення кафедрального Успенського собору. У роботі «круглого столу» взяли участь голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, народний депутат України Анатолій Матвієнко, керівники Галицького району, священнослужителі та науковці. Нагадаємо, про намір відновлення Успенського собору ХІІ ст. у Крилосі було заявлено минулого року. Як зазначив Анатолій Матвієнко, поштовхом для відбудови історичного храму стала ініціатива про перенесення останків князя Ярослава Осьмомисла зі Львова до Крилоса. Ідея тоді отримала підтримку та благословення керівництва УГКЦ та УПЦ КП. Під час сьогоднішнього засідання «круглого столу» народний обранець висловив думку, що будівництво такого храму зусиллями церковних громад і людей з усієї України в подальшому створить передумови для об’єднання церков в єдину соборну українську церкву. «Ми створимо храм, який вражатиме не тільки архітектурою, але стане своєрідною криницею духу, ідеєю для об’єднання українців», - підкреслив А.Матвієнко.


19.01.2018 | Колектив райдержадміністрації вітали з прийдешніми святами юні колядники …(детальніше)>>>

У новорічно-різдвяні дні колектив районної державної адміністрації вітали з прийдешніми святами юні колядники з церкви Покрови Пресвятої Богородиці УПЦКП, учасники організації «Українська молодь – Христові», що діє при церкві Різдва Христового у м.Галичі, учні Галицької ЗОШ №1 імені Ярослава Осмомисла. Гості бажали працівникам райдержадміністрації миру, радості, успіхів у професійній діяльності, сил для нових звершень та добрих справ на благо галицької громади. Голова райдержадміністрації Микола Попович дякував колядникам за щирі віншування та дарований святковий настрій.


19.01.2018 | 19 січня - Хрещення Господнє …(детальніше)>>>

Хрещення ГосподнєХрещення є одним з найважливіших церковних свят. В цей день Іоанн Хреститель хрестив Ісуса в річці Йордан. Ісус Христос прийшов до нього з Галілеї. Коли Іоанн побачив Його, то, впізнавши у Ньому Месію, спочатку хотів утримати Ісуса, кажучи: мені потрібно хреститися від Тебе, чому Ти приходиш до мене? Але Ісус відповів йому: облиш зараз, бо так належить нам виконати усяку правду. Тобі Іоанн допустив Його. І, хрестившись, Ісус в той же час вийшов з води, - і, відкрилися Йому небеса, і побачив Іоанн Духа Божого, Який сходив, як голуб, і опускався на Нього. (Мф. 3:13-16). Згідно християнського віроучення саме після Хрещення Ісус почав освічувати людей, осяюючи їх світом істини.


19.01.2018 | Рятувальники нагадують основні правила безпеки під час купання в ополонці …(детальніше)>>>

news-imageСьогодні в Україні відзначається одне із найбільших церковних свят - Хрещення Господнє. В цей день громадяни зазвичай йдуть на водойми аби пірнути в ополонку. Аби уникнути нещасних випадків, управління ДСНС України в області нагадує громадянам основні правила безпеки під час купання в ополонці: - неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях, без присутності представників служби порятунку і медичних працівників, а також купання дітей без нагляду батьків чи дорослих; - категорично забороняється купання в крижаній воді під впливом алкоголю; - у жодному разі не можна пірнати у воду, - заходити в ополонку необхідно повільно й обережно; - зимове плавання протипоказане людям при гострих і хронічних захворюваннях; - перебувати у крижаній воді можна не більше 10 секунд – трьох занурень цілком достатньо; - після купання потрібно зігрітися – розтерти тіло рушником, швидко перевдягнутися в суху білизну і випити гарячого чаю.


18.01.2018 | Служби району готові до роботи при ускладненні погодних умов …(детальніше)>>>

18 січня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Поповича відбулося засідання районного штабу із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій. Розглянуто питання про готовність спеціалізованих служб цивільного захисту району до можливого ускладнення погодних умов. Керівникам підприємств, установ та організацій дано доручення невідкладно привести в готовність сили і засоби для оперативного реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період, розробити графік чергування відповідальних працівників у вихідні дні.


18.01.2018 | Галичани готуються до відзначення Дня Соборності …(детальніше)>>>

22 січня 2018 року виповнюється 99-та річниця проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди відзначення цієї дати в районі буде проведено ряд тематичних заходів. Про це йшлося на нараді в заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака. Зокрема, в храмах району відбудуться молебні за єдність України, в бібліотечних установах будуть організовані книжкові виставки, а в навчальних закладах району пройдуть тематичні уроки, флешмоби та інші заходи за участю учнівської молоді. Урочистості та святковий концерт відбудеться 22 січня о 15.00 годині в районному Народному домі м.Галича.


18.01.2018 | Відвідано дитячі будинки сімейного типу …(детальніше)>>>

З метою забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, створюються дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ). Дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Станом на 01.01.2018р. в Галицькому районі функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 15 дітей, позбавлених батьківського піклування. Контроль за умовами проживання вихованців здійснює служба у справах дітей районної державної адміністрації, соціальне супроводження дитячих будинків сімейного типу здійснюється Галицьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, що передбачає надання комплексу правових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-економічних, соціально-медичних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу.


18.01.2018 | Індекс споживчих цін у грудні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в грудні 2017р. порівняно з попереднім місяцем в Україні становила 1,0%, за рік у цілому – 13,7% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – 0,6% та 13,7% відповідно. Приріст споживчих цін у грудні 2017р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,4–0,9% у Чернігівській, Київській, Івано-Франківській, Тернопільській, Запорізькій, Миколаївській, м.Києві, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Херсонській, Хмельницькій областях до 1,0–1,8% у Рівненській, Чернівецькій, Волинській, Львівській, Одеській, Черкаській, Закарпатській, Вінницькій, Луганській, Харківській, Сумській та Донецькій областях.


18.01.2018 | Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог …(детальніше)>>>

17 січня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району. Під час засідання розглянуто 69 заяв, задоволено - 68 (ЖКП - 46, державна соціальна допомога малозабезпечених сімей - 14; допомога тимчасово переміщених осіб - 5; пільги - 4; відмова - 1 (cубсидія на ЖКП). 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області