E-mail:  gal_rda@i.ua
18 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Без віз


Новини
 На головну
18.08.2017 | Відбувся візит делегації Офісу омбудсмена Міжнародної фінансової корпорації...(детальніше)>>>

    16 серпня 2017 року  Рогатинську міськміжрайонну філію ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України»  відвідала делегація Офісу омбудсмена Міжнародної фінансової корпорації, яка співпрацює з українською сільськогосподарською компанією ТзОВ «Даноша»,  у складі: Сержа Селван -  представника Офісу омбудсмена, Кароліни Веласко - представника Офісу омбудсмена,  професора Віктора Піскуна – експерта з питаннь тваринництва, якого запросили для кваліфікованої оцінки, та Ольги Тишковець – перекладача.


18.08.2017 | Професіографічна екскурсія на ТОВ «Галфанера»...(детальніше)>>>

     17 серпня 2017 року Галицький районний центр зайнятості провів професіографічну екскурсію на ТОВ «Галфанера» та ознайомив безробітних з такими професіями як: верстатник деревообробних верстатів, складальник і сушильник шпону, кранівник, підсобний робітних. У ході професіографічної екскурсії безробітні ознайомились із загальними характеристиками професій, умовами праці та основним змістом функціональних обов’язків на підприємстві.


17.08.2017 | Обговорено стан підготовки до нового опалювального сезону...(детальніше)>>>

    16 серпня 2017 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося засідання районного оперативного штабу із забезпечення сталого  проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період  2017-2018 років.


17.08.2017 | Бджільництво Івано-Франківської області...(детальніше)>>>

    За даними Головного управління статистики, на початок  2017р. в області нараховувалося 144 тис. бджолосімей або 5,8% від їх загальної кількості в Україні. Серед регіонів держави за кількістю бджолосімей область посідає восьме місце. Займаються бджільництвом, в основному, господарства населення, якими утримується 98,8% сімей.


16.08.2017 | Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого вивільнення...(детальніше)>>>

    15 серпня 2017 року фахівцями Галицького районного центру зайнятості організовано та проведено семінар з вивільнюваними працівниками Центру поштового зв’язку №6 міста Галича на тему: «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого вивільнення, у тому числі для інвалідів», в якому взяли участь 31 особа з числа попереджених про вивільнення.


16.08.2017 | ПОРЯДОК видачі довідок про заробітну плату для призначення пенсій окремим категоріям осіб у разі ліквідації державних органів, у яких особи працювали

Галицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської  інформує про порядок видачі довідок про заробітну плату для призначення пенсій окремим категоріям осіб у разі ліквідації державних органів, у яких особи працювали (додається).


16.08.2017 | День відкритих дверей у магазині «Демакс»...(детальніше)>>>

    15 серпня 2017 року для безробітних громадян Галицький районний центр зайнятості організував та провів день відкритих дверей у приватного підприємця Кантор Н.М., яка презентувала професію продавця непродовольчих товарів. Дана професія використовується у магазині сувенірів «Демакс», який очолює роботодавець Кантор Н.М. У ході проведення заходу безробітні знайомились із загальними характеристиками професії продавець непродовольчих товарів, умовами праці та основним змістом функціональних обов’язків на підприємстві.


15.08.2017 | Володимир Гройсман: У проекті бюджету на 2018 рік ми знову пропонуватимемо підвищення заробітної плати вчителів...(детальніше)>>>

    З 1 січня 2017 року зарплата вчителів зросла на 50%, і в бюджеті на 2018 планується також закласти поступове підвищення зарплатні. Про це йшлося під час селекторної наради з регіонами щодо підготовки навчальних закладів до 2017-2018 навчального року. З 1 вересня цього року має зрости заробітна плата всім педагогічним працівникам - вихователям у дитсадках, майстрам у ПТНЗ тощо.


15.08.2017 | Сергій Савчук: Програму «теплих кредитів» відновлено…(детальніше)>>>

    14 серпня, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.


15.08.2017 | Стартував обласний етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс 2017» …(детальніше)>>>

14 серпня 2017 року у селі Вістова Калуського району розпочався другий етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс 2017». Мета програми - формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, шани до героїчної історії краю та народних традицій, військово-патріотичного виховання молодого покоління, засвоєння основ пішохідного туризму та туристичної техніки, військово-прикладних видів спорту, а також популяризації серед української молоді здорового способу життя, проведення пошукової та дослідницької роботи щодо історії національно-визвольних змагань. 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Оголошення

19 серпня 2017 року об 11.00 годині на Майдані Різдва у м.Галичі відбудеться Свято Медового Спаса.

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Галицьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

України в Івано-Франківській області інформує

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Міжнародна акція «Форум Української молоді діаспори «Дніпро 2017»

.

Національний Сорочинський ярмарок

.

Початок оздоровчої кампанії

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області