E-mail:  gal_rda@i.ua
22 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
25.11.2017 | Демографічна ситуація у Галицькому районі у січні–вересні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення району на 1 жовтня 2017 року, за оцінкою, становила 43364 особи, з яких 8199 проживали у міських поселеннях (у м.Галичі – 6210 осіб, смт.Більшівці – 1989 осіб) та 35165 – у сільській місцевості. Упродовж січня–вересня 2017 року чисельність наявного населення району зменшилась на 277 осіб за рахунок як природного (на 237 осіб), так і міграційного (на 40 осіб) скорочень. У січні–вересні 2017 року народилось 308 малюків, померло 545 осіб (у січні–вересні 2016 року – 340 та 537 відповідно).


24.11.2017 | Демографічна ситуація в області у січні–вересні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На 1 жовтня 2017 року чисельність наявного населення області, за оцінкою, становила 1378,6 тис. осіб, у тому числі у міських поселеннях проживало 605,9 тис., у сільській місцевості – 772,7 тис. осіб. Упродовж січня–вересня 2017 року чисельність населення області зменшилась на 1322 особи. Зменшення відбулося, в основному, за рахунок природного скорочення, середньообласний рівень якого становив 2,6 особи на 1000 осіб наявного населення. За січень–вересень 2017 року в області зареєстровано 10248 народжених та 12891 померлого. Кількість народжених у порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшилась на 7,7%, померлих – збільшилась на 1,8%. Серед померлих – 65 дітей у віці до одного року.


23.11.2017 | Діяльність автотранспортного комплексу області за 9 місяців 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Автотранспортом області виконується більше половини вантажних та три чверті пасажирських перевезень. За 9 місяців 2017 року автоперевізниками області (юридичними та фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі замовникам доставлено 6,5 млн.т вантажів та виконано транспортну роботу в обсязі 899,4 млн.ткм. У порівнянні з 9 місяцями 2016 року обсяги вантажних автоперевезень збільшилися майже на 42,5%. Із загального їх обсягу 87,5% припалона підприємства-юридичні особи. За обсягами вантажних перевезень автотранспортом за 9 місяців 2017 року область посіла 7 місце серед регіонів України. Найбільша частка вантажних автоперевезень здійснювалась перевізниками міст Івано-Франківська (21,9%) і Калуша (10,3%), Косівського (33,7%), Калуського (13,8%) та Долинського (5,9%) районів. Серед видів перевезених вантажів провідну позицію займали камінь, пісок, гравій, глина, торф та інша продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів, деревина та вироби з деревини, зернові вантажі.


22.11.2017 | Зовнішня торгівля області товарами у січні–вересні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–вересні 2017р. становили 441,8 млн.дол. США, імпорту – 425,8 млн.дол. США. Проти січня–вересня 2016р. обсяги експорту збільшилися на 12,3%, імпорту – на 42,3%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 16 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,04. Серед регіонів України за обсягами експорту товарів область посіла 15 місце, імпорту – 13 місце. Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 98 країн світу. Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Польщі, Туреччини, Російської Федерації, Чехії, Німеччини, Нідерландів, Білорусі, Італії, Іспанії. Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 286,2 млн.дол. США або 64,8% від загальнообласного обсягу та збільшився у порівнянні з січнем–вереснем 2016р. на 19,1%. У товарній структурі експорту області провідні позиції займали механічні та електричні машини, продукти рослинного походження, деревина та вироби з деревини, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них.


21.11.2017 | Галичани провели в останню путь бійця АТО Андрія Добровольського …(детальніше)>>>

21 листопада 2017 року галичани провели в останню путь бійця 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади 8-го батальйону Андрія Добровольського, який загинув в зоні проведення АТО. До рідної оселі Андрія в с.Тустань віддати шану воїну прийшли його родичі, друзі, односельчани, бойові побратими, представники влади і духовенства. У місцевому храмі священики УГКЦ відслужили панахиду. Звідти траурна процесія рушила до цвинтаря, де з військовими почестями поховали захисника України.


21.11.2017 | Глава держави: Остаточна наша мета – членство України в Євросоюзі …(детальніше)>>>

Глава держави: Остаточна наша мета – членство України в ЄвросоюзіОстаточна мета всіх перетворень та впровадження реформ в Україні – її повноправне членство у Європейському Союзі, заявив Президент Петро Порошенко під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ. «Післязавтра я вирушаю на Саміт Східного партнерства, щоб визначити нові проміжні цілі та рубежі на європейському шляху. Але кінцеву мету ми з вами, дорогі друзі, чітко знаємо – повноправне членство в найпрестижнішому союзі світу, остаточне повернення України до європейського дому. Угода про асоціацію з Євросоюзом, дорожня карта реформ наблизить нас до цієї перспективи», - наголосив Глава держави. Президент підкреслив, що найгірше з пережитого країною та її народом останніми роками – вже точно позаду. «Крок за кроком наша країна повертається на шлях економічного зростання та соціального розвитку. Справді, позитивні зрушення – оплачені великими втратами всього суспільства та досягнуті важкою працею кожного, кожного українця», - сказав він. Він зауважив, що ці зміни ще не стали незворотними – процес змін надто далекий від завершення і не такий швидкий, як уявлявся на старті.


21.11.2017 | Виступ Президента України під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ …(детальніше)>>>

Виступ Президента України під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУШановні воїни! Дорогі співвітчизники! Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Рівно чотири роки тому наша молодь, наші студенти стали першими, хто в шляхетному пориві, з юнацькою щирістю і відвертістю вийшли на Майдан з вимогою: не звертати з європейської дороги на російські манівці. Патріотичний порив молодого покоління знайшов потужний відгук у серцях українців. І мільйони громадян заполонили вулиці й площі столиці та багатьох інших міст. Революція Гідності стала ще одним доказом споконвічного прагнення українського народу до свободи і незалежності. Її річницю ми відзначаємо вже вчетверте, але цього року вперше можу прозвітувати суспільству, що одну з ключових вимог Майдану виконано: Угода про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі Європейським Союзом з 1 вересня набула чинності. За десять місяців поточного року наш експорт до Євросоюзу зріс на 30% лише за один рік, а частка Європейського Союзу у зовнішній торгівлі України досягла майже 43%. Разом зі вступом в дію безвізового режиму для українських громадян Угода про асоціацію знаменує наш остаточний і безповоротний розрив з колоніальним малоросійським минулим. Так само вона підкреслює нашу впевненість в українському європейському майбутньому.


21.11.2017 | Ярмарок вакансій в м.Галичі …(детальніше)>>>

20 листопада 2017 року відбувся ярмарок вакансій в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості. Захід відкрила в.о. директора філії Наталія Мацьків, яка розповіла учасникам ярмарку про мету заходу та інформувала про наявність вільних робочих місць, соціальні послуги, які надає служба зайнятості. У проведенні заходу взяли участь роботодавці району: Національний заповідник «Давній Галич», Галицька виправна колонія №128, ТзОВ «Авто-транс-сервіс», ТзОВ «Рембудспецмонтаж», ТзОВ «Дріада-ІФ» та 29 безробітних громадян. Були представлені вакансії: молодший науковий співробітник, молодший інспектор, електрогазозварник,слюсар з ремонту автомобілів, слюсар-електрик з ремонту та обслуговування вантажопідіймальних кранів і машин, підсобний робітник,слюсар-ремонтник. Захід пройшов у формі діалогу, безробітні мали можливість визначитися у своїх професійних можливостях та отримати кваліфікаційні характеристики професій, за якими є можливість працевлаштуватися. Результат проведеної зустрічі: видано направлення на працевлаштування підсобним робітником в ТзОВ «Дріада-ІФ» та запропоновано зацікавленим шукачам роботи пройти індивідуальну співбесіду з роботодавцями на робочих місцях.


21.11.2017 | Зовнішня торгівля підприємств та організацій області послугами за 9 місяців 2017 року…(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту послуг підприємствами і організаціями області за 9 місяців 2017р. становили 39,6 млн.дол. США, імпорту – 11,5 млн.дол. США. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги наданих послуг збільшилися на 6,4%, отриманих – зменшилися на 8%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами склало 28,1 млн.дол. США. За обсягами експорту послуг область посіла 14 місце серед регіонів України. Зовнішньоторговельні операції послугами з партнерами 110 країн світу здійснювали 106 суб’єктів господарської діяльності області. Найбільші обсяги послуг надано нерезидентам з Румунії, Чехії, Німеччини, США, Швеції, Кіпру. Майже дві третини обласного експорту послуг займали послуги з переробки матеріальних ресурсів, 12,3% – транспортні, 11,4% – послуги, пов’язані з подорожами, у т.ч. 8,9% – послуги у сфері освіти, 8,2% – послуги у сфері телекомунікацій, комп’ютерні та інформаційні. Близько 45% обсягів імпорту послуг отримано від нерезидентів з Польщі. Вагомими були і обсяги послуг, що надали партнери з Данії, Німеччини, Італії та Угорщини. Понад три чверті обласного імпорту послуг припадало на ділові та транспортні послуги, більше 10% – на послуги, пов’язані з подорожами, 8,4% – на послуги у сфері телекомунікацій, комп’ютерні та інформаційні. Питома вага країн ЄС у загальнообласних обсягах експорту послуг становила 82%, імпорту – 88,6%.


21.11.2017 | 21 листопада - День Гідності та Свободи …(детальніше)>>>
День Гідності та СвободиУкраїна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко. Раніше Указом від 19 листопада 2005 року №1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада, з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності. День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенко, враховуючи історичне значення революційних настроїв. 22 листопада 2004 дата початку «помаранчевої» революції в Україні, компанії загальнонаціональних протестів, мітингів, пікетів, страйків і інших акцій громадянської непокори проти свавілля влади. Події були організовані та проведені прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді - грудні 2004 року. Акція почалася після оголошення Центральною виборчою комісією результатів другого туру президентських виборів. Після рішення Верховного суду було проведено повторне голосування другого туру, в результаті якого президентом України став Віктор Ющенко.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області