E-mail:  gal_rda@i.ua
22 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
22.06.2018 | Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні...(детальніше)>>>

    Дорогі співвітчизники!

Цього дня 77 років тому розпочався найкривавіший період Другої світової війни. У жорстокому протистоянні колишніх союзників - сталінського та гітлерівського тоталітарних режимів - загинули десятки мільйонів людей. Український народ сплатив неймовірно високу ціну за визволення від нацизму та наближення спільної перемоги Антигітлерівської коаліції.


22.06.2018 | У Галичі вшанували пам’ять жертв війни в Україні...(детальніше)>>>

    22 червня 2018 року відзначається День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні, встановлений Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245. Початок війни між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом 22 червня 1941 року знаменував собою розгортання найбільш її драматичного періоду, що призвело до величезних людських і матеріальних втрат, передусім для України. У зв’язку зі скорботними роковинами керівники районної державної адміністрації, районної ради, Галицької міської ради віддали шану пам’яті полеглим у роки Другої світової війни, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника на братській могилі воїнів 147 стрілецької дивізії та символічної могили борцям за волю України.


22.06.2018 | Обговорено план заходів по відзначенню 22-ї річниці Конституції України...(детальніше)>>>

    22 червня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів робочу нараду, на якій обговорено виконання завдань щодо проведення заходів в районі, визначених Указом Президента України від 28.03.2018 №91 «Про відзначення 22-ї річниці Конституції України». Учасники засідання висловили пропозиції  до організації тематичного круглого столу, який заплановано провести 27 червня в читальній залі Галицької центральної бібліотеки за участю представників районної влади, науковців  та громадськості.  Також у рамках святкування дня Конституції України у населених пунктах району відбудеться покладання квітів до пам’ятників видатним діячам українського державотворення, у храмах району буде відслужено молебні за Україну та захисників нашої держави, а в бібліотеках району - організовано книжкові виставки «Конституція України – новий відлік часу».


22.06.2018 | На сайті ДФС розміщені оновлені реквізити бюджетних рахунків, які почнуть діяти з 2 липня...(детальніше)>>>

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області інформує, що з 02 липня 2018 року бюджетні рахунки, на які зараховуються податки, збори та інші обов’язкові платежі до державного та місцевих бюджетів, будуть повністю змінені через запровадження Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів. Відтак, з метою подальшого забезпечення надходжень бюджетних платежів, недопущення втрат бюджетів та упередження виникнення у платників податкового боргу, наголошуємо, що рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів стануть активними (розпочнуть діяти і їх можна буде застосовувати платникам податків регіону)  тільки з 02 липня 2018 року.

 


20.06.2018 | Здійснено профілактичний виїзд у с.Залуква...(детальніше)>>>
    20 червня 2018 року службою у справах дітей спільно Галицьким бюро правової допомоги, РЦСССДМ та Галицьким ВП ГУНП здійснено профілактичний виїзд с.Залуква, метою якого був розгляд звернення батька щодо неналежного виконання його дружиною батьківських обов’язків відносно двох неповнолітніх дітей. Обстежено матеріально-побутові умови сім’ї, проведено  бесіду з малолітньою дитиною та мамою, здійснено оцінку потреб дитини та сім’ї.

19.06.2018 | Проведено нараду по питанню ремонту доріг в районі...(детальніше)>>>

    У першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася щотижнева робоча нарада по питанню проведення ремонту доріг в районі. На засіданні, зокрема, обговорено стан виконання ремонтних доріг  Тустань-Маріямпіль-Довге та Бурштин-Калуш. Керівнику філії Рогатинська ДЕД Степану Гензі дано доручення в найближчі дні завершити ремонтні роботи у с.Маріямпіль та приступити до ремонту дороги на відрізку Дем’янів – Старий Мартинів.


19.06.2018 | Відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

    19 червня  2018 року під головуванням  першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Канюки,  відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На  засіданні були заслухані   керівники  підприємств, які у своїй діяльності допустили порушення законодавства щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення. За результатами засідання  робочої групи керівникам рекомендовано упорядкувати трудові відносини з найманими працівниками  та дотримуватися законодавства з питань праці.


19.06.2018 | Прийнято рішення про виділення грошової компенсації членам сімей загиблих учасників АТО...(детальніше)>>>

    19 червня 2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації . Члени комісії розглянули 4 заяви. За результатами засідання прийнято рішення про виділення грошової компенсації  за належні для отримані жилі приміщення членам сімей загиблих учасників АТО та  інваліду війни – учаснику АТО, відповідно до поданих заяв.


19.06.2018 | Індекс споживчих цін у травні 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, споживчі ціни в травні 2018р. порівняно з попереднім місяцем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) не змінилися, в області знизилися на 0,1%, водночас з початку року зросли на 4,4% та 4,5% відповідно.


18.06.2018 | Обговорено питання забезпечення охорони громадського порядку під час Прощі родин у Маріямполі...(детальніше)>>>

У першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася робоча нарада, на якій розглянуто питання підготовки та проведення щорічної Прощі родин до Маріямпільської Чудотворної  ікони Матері Божої, яка відбудеться 23-24 червня 2018 року. З начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Михайлом Лесівим обговорено план заходів щодо забезпечення у місцях проведення прощі охорони громадського порядку та дотримання умов безпеки дорожнього руху. 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

23-24 червня 2018 року відбудеться щорічна Проща родин до Маріямпільської Чудотворної  ікони Матері Божої. Програма:

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області