E-mail:  gal_rda@i.ua
20 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Без віз


Новини
 На головну
20.09.2017 | Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання держдопомоги за програмою «Доступне житло» …(детальніше)>>>

news-imageУрядом ухвалена постанова, направлена на вирішення проблеми забезпечення доступним житлом учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб. Для цих категорій спростили процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло».Також відкоригували порядок, за яким держава надаватиме підтримку зі слати до 50 % вартості житла для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб та 30 % для інших категорій населення. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи ухвалення урядової постанови. Віце-прем’єр повідомив, що постанова розроблена на виконання Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».


20.09.2017 | Підбито підсумки організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року …(детальніше)>>>

19 вересня 2017 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака відбулося засідання координаційної ради з питань літнього оздоровлення дітей, на якому проаналізовано показники проведення оздоровлення та відпочинку дітей, підбито підсумки літньої оздоровчої кампанії 2017, а також визначено проблемні питання, щоб врахувати їх при підготовці до нового оздоровчого сезону. Як зазначалося на засіданні, першочергово забезпечувалися оздоровленням діти пільгових категорій. Оздоровчі послуги надавали 15 закладів. У 9 загальноосвітніх школах і 1 гімназії району працювали 10 таборів з денним перебуванням, 1 заклад санаторного типу – ДЛОК «Сокіл», 4 наметових табори у с.Темирівці. 30 дітей оздоровилось за путівками департаменту освіти, науки і молодіжної політики облдержадміністрації. За кошти Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації 58 дітей Галицького району оздоровилися у санаторіях та профілакторіях, а 8 дітей – за кошти МОЗ України.


19.09.2017 | Зовнішня торгівля області товарами у січні–липні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–липні 2017р. становили 304,7 млн.дол. США, імпорту – 298,9 млн.дол. США. Проти січня–липня 2016р. обсяги експорту збільшилися на 7,3%, імпорту – на 33,2%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 5,8 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,02. Cеред регіонів України за обсягами експорту товарів область посіла 17 місце, імпорту – 13 місце.


19.09.2017 | Учасники бойових дій Галицького району здійснили сходження на гору Говерлу …(детальніше)>>>

За сприяння районної державної адміністрації минулими вихідними учасники бойових дій Галицького району здійснили похід на гору Говерлу. Воїни-афганці та учасники АТО підкорили найвищу вершину України за дві з половиною години. Розгорнувши жовто-блакитний прапор, учасники сходження зробили спільне фото біля пам’ятного знаку. За словами ініціатора походу - голови Галицької районної організації УСВА Михайла Вітовського, захід був приурочений до Дня захисника України, який відзначатимемо 14 жовтня. Крім цього, учасники бойових дій планують здійснити волонтерську поїздку в зону АТО і провести футбольний турнір серед ветеранів району.


19.09.2017 | Громадяни, які належать до пільгових категорій звільняються від сплати земельного податку за умови подання заяви …(детальніше)>>>

news-imageВідповідно до п.287.2 ст.287 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями облік фізичних осіб – платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня. Згідно з п.285.1 ст.285 ПКУ базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. Підпунктом 17.1.4 п.17.1 ст.17 ПКУ передбачено, що платник податків має право користуватися податковими пільгами за наявності підстав у порядку, встановленому ПКУ. Відповідно до п.30.2 ст.32 ПКУ підставами для надання податкових пільг є особливості, що характеризують певну групу платників податків, вид їх діяльності, об’єкт оподаткування або характер та суспільне значення здійснюваних ними витрат.


19.09.2017 | Команда с. Вікторів ввійшла у п’ятірку кращих команд області …(детальніше)>>>

16-17 вересня 2017 року у м.Долині відбулися обласні сільські спортивні ігри на «Краще спортивне село України 2017 року». Захід проводила обласна організація Всеукраїнського фізкультурного товариства «Колос» за підтримки обласної державної адміністрації. Галицький район у цих змаганнях представляла команда с.Вікторів. В програмі змагань були ігри з волейболу, фут залу, гирьового спорту, настільного тенісу, перетягування канату, шашок, шахів. Участь у спартакіаді взяли 9 команд з усіх районів області. У напруженій боротьбі галичани ввійшли у п’ятірку кращих команд області. Голова обласної організації ФСТ «Колос» М. Вінтоняк переможцям вручив грамоти, медалі та кубки.


19.09.2017 | Вихованці ДЮСШ «Колос» зайняли ІІ місце на чемпіонаті області з боксу …(детальніше)>>>

15-16 вересня 2017 року у м.Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження. Бої проходили у спортивному клубі «Альянс». Змагання зібрали 60 учасників. Кожен бій був напруженим та видовищним. Участь у змаганнях взяли і вихованці тренера ДЮСШ «Колос» Володимира Данькевича. Володимир Мицько та Святослав Скобель зайняли ІІ місце, кожен у своїй ваговій категорії. Всі учасники Чемпіонату були нагороджені грамотами Федерації боксу Івано-Франківської області.


18.09.2017 | Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні …(детальніше)>>>

01 DSC_03758.jpg15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією IFC (http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів. Це допоможе збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів клієнтів банку та розширити географію партнерської мережі, а також підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання.


18.09.2017 | Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти …(детальніше)>>>

DSC_0650.JPG«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі. Голова пояснив, що інвестори оцінюють не лише регуляторні механізми та економічну ситуацію в країні, а й безпосередньо рентабельність та окупність проекту, і головне – його якість. «Тому в рамках підписаних меморандумів про співпрацю України з Фінляндією та Данією ми разом з іноземними партнерами обговорюємо створення можливих механізмів чи фондів, які могли б фінансувати розробку дійсно якісних проектів», - повідомив С.Савчук та додав, що проекти мають бути настільки технічно та фінансово відмінними, щоб потенційний інвестор зрозумів, що проекти дійсно будуть успішними і результативними.


18.09.2017 | Корисна інформація для споживачів про ваговимірювальну техніку …(детальніше)>>>

У наш час неможливо уявити собі побут без щоденних розрахунків між продавцем та покупцем з використанням показників ваговимірювальної техніки. Проте, останнім часом на ринках, ярмарках, МАФах спостерігається масове використання ваг невідомого походження, ваг китайського виробництва та ваг з ознаками зовнішнього втручання, які є основним інструментом для здійснення продавцями шахрайських дій при зважуванні товарів. З метою недопущення порушень при здійсненні торгово-комерційних операцій між продавцем та покупцем доводимо до відома споживачів та суб’єктів господарської діяльності, які використовують ваговимірювальну техніку, вимоги чинного законодавства. Згідно статті 3 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», засоби вимірювальної техніки, які використовуються при провадженні торгівельно-комерційної діяльності (розрахунках між продавцем та покупцем), належить до сфери законодавчо регульованої метрології та відносно них здійснюється державне регулювання. 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області