E-mail:  gal_rda@i.ua
26 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


Новини
 На головну
24.03.2017 | Проведено чергове засідання Галицької районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (МКМР) …(детальніше)>>>

24 березня 2017 року проведено чергове засідання Галицької районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (МКМР). На засіданні були також присутні: в.о.начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Ярослав Левкун, начальник відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, заступник голови МКМР Наталія Холява та головний спеціаліст відділу, відповідальний секретар МКМР Марія Коляджин.


24.03.2017 | Проведено годину духовності для вшанування пам'яті владики-мученика Григорія Хомишина …(детальніше)>>>

23 березня в читальному залі Галицької ЦБ для вшанування пам'яті владики-мученика Григорія Хомишина (Єпископа Станіславівського) пройшла година духовності «Архипастир, патріот, мученик», присвячена 150-річчю від дня народження. Захід проходив під благословенням декана Галицької УГКЦ о.Ігоря Броновського. Ведуча Богдана Кривоніс ознайомила присутніх з життям владики, повного самозречень, великих терпінь і мученицької смерті. Читачі бібліотеки і члени товариства «Обнова» при церкві Різдва Христового Галина Лаврова і Ірина Цап΄юк розповіли про свідчення людей, які добре знали Григорія Хомишина, подивляли його святість і той мученицький шлях на Голгофу, Ігор Макар зачитав висловлювання владики, які є цінні і для нашого часу. Учениця 6(10) класу гімназії Наталя Фурман прочитала поезії І.Калинця «Церква» і Б.І.Антонича «Надія».


24.03.2017 | Здійснено профілактичний рейдовий виїзд …(детальніше)>>>

24 березня 2017 року працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації здійснено профілактичний рейдовий виїзд за маршрутом: м.Галич – с.Задністрянське – с.Дем’янів. Мета виїзду - перевірка умов проживання дітей, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей та тих, що перебувають на обліку як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. Крім того, на виконання п.72 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, від 24.09.2008р. №866, обстежено умови проживання сім’ї, в якій вирішується спір між батьками щодо визначення місця проживання малолітніх дітей. Складено акт обстеження за формою згідно з додатком 9, проведено бесіду з батьком та дітьми, з’ясовано ставлення до виконання батьківських обов’язків, особисті прихильності дітей.


24.03.2017 | Президент доручив головам обласних та Київської міської державних адміністрацій допомогти постраждалим через пожежу на складах боєприпасів в Харківській області…(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння. У переліку першочергових заходів – забезпечення будівельними матеріалами (скло, шифер), дизпаливом, продуктами харчування, а також направлення будівельних бригад для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт. На місці події працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, роботу якого координує голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.


24.03.2017 | Сергій Савчук: Український ринок проектів з відновлюваної енергетики цікавий для інвесторів з Туреччини …(детальніше)>>>

23 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками великих турецьких компаній: Global Investment Holdings – потужною інвестиційною компанією, серед основних напрямів роботи чимале місце займає відновлювана енергетика, а також Tres Energy, що інвестує та реалізує проекти з когенерації та тригенерації.


24.03.2017 | Сергій Савчук: Більше 3 тисяч родин-учасників програми «теплих» кредитів отримали понад 3 млн грн безповоротної фінансової допомоги на утеплення …(детальніше)>>>

Нещодавно Урядова програма «теплих» кредитів запрацювала на повну силу і вже цього тижня її учасники отримали належне їм відшкодування витрат на впровадження енергоефективних заходів у своїх оселях. Так, 23 березня, Держенергоефективності здійснило перше у цьому році відшкодування більше 3 тис. учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Сума фінансової допомоги на утеплення житла сягнула понад 3 млн гривень. Зокрема: мешканці 47 багатоповерхівок, які об’єдналися в ОСББ та залучили в Ощадбанку та Укргазбанку кошти на впровадження енергоефективних заходів, отримали компенсацію своїх витрат у розмірі 3,02 млн гривень; родини, які стали учасниками програми «теплих» кредитів через Ощадбанк, переслідуючи мету - утеплити індивідуальне житло, одержали відшкодування на суму 93 тис. гривень.


24.03.2017 | Визначено переможців фінальних змагань з волейболу …(детальніше)>>>

23 березня 2017 року проходили фінальні змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. В даних змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 6 команд дівчат. В напруженій боротьбі місця розподілилися наступним чином: І місце серед юнаків здобула команда Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІ місце – команда Маріямпільської ЗОШ І-ІІІ ст.; ІІІ місце – команда Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1; І місце серед дівчат посіла команда Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1; ІІ місце – команда Галицької гімназії; ІІІ місце –команда Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.


24.03.2017 | Розпочався прийом заяв від сільськогосподарських виробників для формування Реєстру отримувачів бюджетної дотації…(детальніше)>>>

news-imageЗаконом України від 20 грудня 2016 року №1791–VIІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» внесено зміни до Податкового кодексу України та Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», якими запроваджено формування та ведення Реєстру отримувачів бюджетної дотації для стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. Сільськогосподарський товаровиробник для внесення його до Реєстру подає до контролюючого органу за місцем свого обліку як платника ПДВ заяву про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, форму якої затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 №275, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.02.2017 за №268/30136.


24.03.2017 | Роздрібна торгівля області у січні–лютому 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–лютому 2017 року населенню реалізовано товарів на 2,4 млрд.грн. Індекс обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівняних цінах до січня–лютого попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 100,4% (по Україні – 100,5%). За цим показником Івано-Франківщина посіла тринадцяте місце серед регіонів України. У розрахунку на одну особу населення у січні–лютому поточного року у середньому за місяць реалізовано товарів у роздріб на 858,4 грн. Через торгову мережу підприємств продано товарів на 1,4 млрд.грн, що у порівнянних цінах відповідає обсягу січня–лютого попереднього року.


24.03.2017 | Сергій Савчук: Парламент прийняв законопроект, який дозволить ЕСКО-компаніям інвестувати в утеплення бюджетних установ в Україні …(детальніше)>>>

23 березня, на засіданні Парламенту прийнято у другому читанні законопроект №4549 щодо продовження укладання енергосервісних договорів для термомодернізації будівель бюджетних установ. Свої голоси «за» віддали 228 народних депутатів України. «Це ще одна перемога! Прийнято закон, який відкриває шлях для широкомасштабної термомодернізації дитсадків, шкіл, лікарень тощо. Відтепер ЕСКО-компанії матимуть абсолютно всі законодавчі підстави для роботи у бюджетній сфері, укладення ЕСКО-договорів та залучення свого капіталу у впровадження енергоефективних заходів у закладах соціальної сфери», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що законопроект розроблено за активної участі Агентства. 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

В зв'язку з наступаючим святом Великодня та з метою матеріальної підтримки самотніх громадян, людей з обмеженими можливостями, які проживають в населених пунктах Галицького району, підопічних стаціонарного відділення Галицький територіальний центр надання соціальних послуг просить надати фінансову допомогу для закупівлі святкових подарунків. Кошти просимо перерахувати на благодійний рахунок Галицького територіального центру надання соціальних послуг: Код 37126293; МФО 836014; Р/р 31556301277660; УДКСУ у Галицькому р-ні. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: (03431) 21028; (03431) 21817. Будемо вдячні за виявлене Вами милосердя до наших підопічних.

До уваги керівників комунальних підприємств району, суб’єктів господарювання!

З метою налагодження діалогу між владою, бізнесом та громадськістю 11-13 квітня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул.Салютна, 2-б) відбудеться четверта національна виставка-форум «Незалежна теплоенергетика»

.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Повідомляємо, що в управлінні праці департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації за номером 0342-53-07-73 працює телефон “гарячої лінії”, за яким можна повідомити про факти виплати заробітної плати у розмірі, нижчому від мінімальної заробітної плати, скорочення працівників, переведення їх на неповний робочий час тощо.

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

Конкурси!

Про організацію Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області