E-mail:  gal_rda@i.ua
24 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
23.03.2018 | 24 березня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз …(детальніше)>>>

Захворюваність туберкульозом в Галицькому районі за 2017 рік у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року зменшилася і становить 23 випадки (38,4 на 100 тис. населення) проти 29 (48,1 на 100 тис. населення) за 2016 рік. Серед дітей захворювання не реєструвалося.  В цілому за 2017 рік захворюваність на туберкульоз (вперше діагностований туберкульоз та рецидиви) мешканців Івано-Франківської області знизилась на 3,3% в порівнянні з 2016 роком, по Україні - зниження становить 5,5%.  Туберкульоз - інфекційне захворювання, спричинене патогенним видом бактерій – мікобактерією туберкульозу, яка проникає в організм головним чином через дихальні шляхи, рідше через рот при вживанні заражених харчових продуктів (молоко від хворих туберкульозом корів). Збудник туберкульозу дуже стійкий в зовнішньому середовищі.  Основним джерелом збудника туберкульозу є хвора людина особливо при туберкульозі органів дихання, хворі свійські тварини ( велика рогата худоба).  Захворювання туберкульозом частіше виникає у людей, в яких знижені захисні сили організму,понижений імунітет через порушений режим праці та відпочинку, недоброякісне харчування, часті емоційні стреси, погані звички (куріння, зловживання алкоголем, наркотики).


23.03.2018 | На базі Галицького РЦСССДМ проведено круглий стіл …(детальніше)>>>

У рамках проекту "Подолання гендерно-обумовленого та домашнього насильства РАЗОМ!", що реалізується за підтримки проекту «Містки громадської активності» та фінансується Європейським Союзом і Національним фондом підтримки демократії (США), ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» (м.Івано-Франківськ) спільно з ГО "ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО" (м.Бердянськ Запорізької області), Першим Антикафе Бердянська «Час Є!» та відділом освіти Бердянського району проведено серію заходів. Круглий стіл "Сучасний Схід і Захід України: проблеми та перспективи подолання насильства в сім'ях, які постраждали унаслідок бойових дій на Сході країни" відбувся на базі Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Метою заходу є обмін досвідом між регіонами України з подалання гендерно-обумовленого та домашнього насильства в сім'ях, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході країни, та пошук ресурсів для вирішення цієї проблеми. А також привернення уваги до проблематики конфліктів через гендерні стереотипи.


23.03.2018 | Служба у справах дітей - на захисті прав прийомних дітей …(детальніше)>>>

Держава створила систему підтримки та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у вигляді прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, коли дитина виховується не в інтернаті, а в сім’ї людей, готових виконувати роль батьків. Такі сім'ї фактично допомагають державі виховувати дітей не в інтернатах, а в кращих, сімейних умовах.Станом на 22.03.2018 року в районі функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу (ДБСТ) та 7 прийомних сімей (ПС), в яких зростають в сімейному оточенні 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 22 березня 2018 року працівниками служби у справах дітей відвідано 2 ДБСТ та 1 прийомну сімֹ’ю з метою обстеження умов проживання та виховання 12 дітей-вихованців. Крім того, відвідано даних дітей за місцем навчання в Тустанській ЗОШ 1-3 ст. В ході проведеної роботи встановлено, що прийомні батьки та батьки-вихователі забезпечують належні умови для проживання своїх підопічних, здобуття ними загальної середньої освіти та підготовки до самостійного життя.


23.03.2018 | Взято участь у тематичному семінарі …(детальніше)>>>

Головний спеціаліст сектору служби у справах дітей районної державної адміністрації Олена Усачук взяла участь у тематичному короткостроковому семінарі на тему «Застосування чинних норм цивільно-процесуального права в роботі органу опіки та піклування», який відбувся 19 березня в м.Івано-Франківську. Організатором проведення даного семінару стала служба у справах дітей Івано-Франківського міськвиконкому. Перед присутніми виступила Логвінова Марія Володимирівна, доцент, кандидат юридичних наук. В ході роботи було роз’яснено і опрацьовано механізми виконання рішень органу опіки та піклування, форми позовних заяв, права та обов’язки третіх сторін, які не заявляють самостійних вимог щодо написання відзиву у судовому процесі, терміни розгляду судових справ та інше. На завершення всім учасникам семінару було вручено відповідні сертифікати про навчання.


22.03.2018 | Володимир Гройсман: Гірські райони треба активно інтегрувати в життя країни …(детальніше)>>>

news-imageВіддалені та гірські регіони України треба активно інтегрувати в життя країни і забезпечувати мешканцям доступ до медицини, освіти, якісної інфраструктури. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку гірських територій. Нарада пройшла в рамках робочої поїздки Глави Уряду на Івано-Франківщину. "Потрібно напрацювати підхід, який дасть можливість спростити життя жителям гірських районів. Я розумію, що таке, коли непросто добиратись до школи, коли нема доступу до медицини, освіти, користування інфраструктурою, - сказав Глава Уряду. - Наразі у гірських регіонах проживає 670 тис. громадян, які кожного дня стикаються з проблемами. Наше завдання - відновити дороги, щоб була ефективна логістика, зробити доступною медицину, освіту, сприяти розвитку туризму, розміщенню підприємств". Володимир Гройсман звернув увагу, що сьогодні вже напрацьовано спеціальний законопроект про розвиток гірської місцевості, а на рівні міністерств робота має серед іншого фокусуватися і на роботі з гірськими громадами.


22.03.2018 | Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебуває на Прикарпатті …(детальніше)>>>

news-imageКабінет Міністрів України продовжує розпочатий в лютому поточного року процес передачі землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад і розраховує на відповідальність місцевого керівництва та ефективне використання наданого ресурсу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку гірських населених пунктів, яка відбулася в рамках робочої поїздки Глави Уряду на Івано-Франківщину. «У 2014 році ми розпочали процес децентралізації. І громади вже відчувають, наскільки вони зміцніли. Але вони мають бути повноцінними і з точки зору земельних ресурсів. Уряд знайшов механізм, як передати землі об’єднаним громадам, і ще 6 ОТГ сьогодні отримали землі у свою власність. Плануємо завершити цей процес до кінця року», - сказав Глава Уряду.


22.03.2018 | Проводено майстер-клас із виготовлення писанок …(детальніше)>>>

Кожного року, на передодні Христового Воскресіння, Галицька районна дитяча бібліотека (зав. бібліотекою Гусак Т.М.), спільно з Малою академією народних ремесел м.Галича (викладач І.Кедик-Колодій) проводять майстер-клас «На писанці снується візерунок, мережить людям щастя на Великдень». Цьогоріч у гості до дитячої бібліотеки завітали учні 5-А класу (кл. керівник Кердяк Р.О. і 5-В кл. (кл. керівник Цуцман С.М.) Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Пані Ірина ознайомила присутніх із багатим фольклорним матеріалом, що стилістично пов'язаний з феноменом писанки та писанкарства, продемонструвала різні види власноруч виготовлених писанок, тут і крашанки, мальованки, дряпанки, наклеянки у стилі декупаж, бісерки і вишиванки. Учні ознайомилися з послідовністю виготовлення писанок, їх різноманітною гамою. Також була підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Писанкові очі Всесвіту», де учні могли ознайомитися з багатим літературним матеріалом.


22.03.2018 | Чергова поїздка до Рогатина …(детальніше)>>>

21 березня 2018 року члени молодіжної громадської організації «Галицький королівський клуб» при сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації здійснили чергову поїздку до Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату. Учні Галицької гімназії вирішили взяти шефство над цим навчальним закладом, адже у ньому навчається понад 20 дітей із Галицького району. Щоразу і гімназисти, і вихованці інтернату чекають зустрічі із нетерпінням, оскільки у ній завжди багато позитиву, тепла і радості. Гімназисти подарували вихованцям інтернату концертну програму. Були і приємні подарунки для вихованців інтернату – солодощі та канцтовари. Також відбувалися і майстер-класи з виготовлення Великодніх листівок-писанок та вивчення забутих танців народів світу. Діти із задоволенням, навперебій брали участь у майстер-класах. Не обійшлося свято і без вітань дітям-іменинникам, які народилися в березні - їм подарували різнокольорові кульки та подарунки. Разом із членами клубу відвідала інтернат і голова районної організації Червоного Хреста Надія Дембовська, яка не вперше благодійно долучається до цих поїздок.


22.03.2018 | Шановні споживачі природнього газу!

ПАТ "Івано-Франківськгаз" повідомляє, що для коректного розрахунку обсягу спожитого природного газу необхідно щомісяця фіксувати показання лічильника станом на перше число і передавати їх з 1 по 5 число місяця, наступного за звітним (Постанова НКРЕКП №2494 від 30.09.2015р. Розділ IХ, п.4, п.п.4). Передати показання можна будь-яким зручним для Вас способом: 1) повідомити по телефону (0342) 591-104, 76-63-04, (067) 65-65-104 (всі телефони багатоканальні); 2) самостійно залишити показники лічильника в голосовому меню IVR за вказаними вище телефонами; 3) відправити sms повідомлення на номер 7104, формат повідомлення: номер особового рахунку (10 цифр) і через пробіл показання лічильника (до 5 цифр); 4) направити їх на електронну адресу contact@if.104.ua; 5) внести показник через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua. Контакт центр працює з 8:00 до 20:00 без перерв та вихідних. СМС повідомлення обробляються автоматично - цілодобово. У зв'язку з великою кількістю дзвінків з 1 по 5 число, рекомендуємо надсилати смс повідомлення на короткий номер 7104.


22.03.2018 | Відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації …(детальніше)>>>

21 березня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. Першим на розгляд консультативно-дорадчого органу виносилось питання про підготовку та відзначення 1120-ти річчя першої писемної згадки про місто Галич у 2018 році. Міський голова м.Галича Орест Трачик проінформував присутніх, що на сесії міської ради прийнято відповідне рішення, яким затверджено заходи по святкуванню ювілейної дати. Наголошувалось, що на проведення заходів передбачено кошти в районному, обласному та державному бюджетах. Начальник відділу культури районної державної адміністрації Марія Іваськів ознайомила присутніх із орієнтовним планом культурно-розважальних, наукових та пізнавальних заходів, які пропонується провести в рамках святкування ювілею міста. 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області