E-mail:  gal_rda@i.ua
22 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Без віз


Новини
 На головну
22.09.2017 | Профілактика отруєння грибами …(детальніше)>>>

Традиційно Галицький район багатий на врожай грибів та на гарну природу. Дійсно, гриби дуже смачні та багаті на білки, фосфорні сполуки продукти, та водночас, потенційно дуже небезпечні, тому що невміння відрізняти їстівні гриби від отруйних, неуважність при збиранні, неправильне приготування деяких видів грибів – усе це призводить до отруєнь. Також гриби можуть адсорбувати токсичні речовини оточуючого середовища. Навіть їстівні гриби, які росли та зібрані поблизу автомагістралей, складів ядохімікатів, хімічних речовин, теплових електростанцій, у скверах та парках міста, можуть викликати серйозні отруєння. На сьогодні, в області почастішали випадки отруєнь грибами. За останню добу зареєстровано 2 нові сімейні випадки отруєнь грибами, від яких потерпіло 6 осіб. Це сім’ї з Тисменицького району. Потерпілі з с.Чорнолізці збирали сироїжки, а сплутали їх з блідою поганкою. Інша сім’я з с.Клубівці свідомо збирала в лісі неїстівні гриби (сірі мухомори). Очевидно, що після вживання таких грибів вся сім’я отруїлася. Потерпілі наразі перебувають в важкому стані в обласній клінічній лікарні.


22.09.2017 | Відбулася нарада з питань соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей …(детальніше)>>>

21 вересня 2017 року в заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулася нарада з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Під час засідання розглянуто питання надання пільг та матеріальної допомоги даній категорії населення відповідно до районної цільової програми. За результатами наради прийнято рішення щодо організації виконання поставлених завдань. Крім цього, присутні обговорили можливість участі членів громадської організації «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО» в проекті «Побратими» (керівник Андрій Фармуга).


22.09.2017 | Штормове попередження !!!

22-24 вересня на Дністрі в ділянці Галич-Заліщики очікується підйом рівнів води на 0,7-1,2 м над передпаводковим. Протягом доби 22 вересня по області та місту очікується сильний дощ, гроза, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.


22.09.2017 | Виплата компенсації за економію субсидій - це перший крок до їх подальшої монетизації …(детальніше)>>>

news-imageВиплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації. Про це в ефірі «Oboz.TV» заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. «У цьому році ми вперше прийняли рішення про монетизацію економії субсидій. Відповідна постанова Уряду була ухвалена наприкінці квітня. Місцеві органи влади вже здебільшого склали списки тих людей, які претендують на отримання коштів. І я сподіваюся, що до початку опалювального сезону, ці суми економії більшість людей вже отримають», - сказав він, нагадавши, що термін подачі заяв громадянами, які претендують на виплату такої компенсації, до місцевих управлінь соцзахисту продовжено до 1 листопада. «Система субсидій не стоїть на місці, вона стає більш зручною для людини, ми поступово застосовуємо методи монетизації. І виплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації», - зазначив віце-прем’єр.


22.09.2017 | За три роки в Україні у нові теплові потужності на відновлюваних джерелах енергії інвестовано 400 млн євро…(детальніше)>>>

news-imageРозвиток біоенергетики – це не лише дієва відповідь газовій залежності, а й точка росту української економіки. За статистичними даними, за останні три роки в країні введено майже 1,7 ГВт потужностей, що генерують тепло «не з газу». За оцінками експертів, для цього залучено майже 400 млн євро інвестицій. На цьому наголосив голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході конференції «Енергія з біомаси», організованій Біоенергетичною асоціацією України. «Фактично, ці 400 млн євро інвестицій вкладено в енергонезалежність країни, створення ринку місцевих видів палива, активізацію малого та середнього бізнесу, підвищення зайнятості населення, сталий розвиток регіонів», - прокоментував С.Савчук та нагадав про прийняті закони, які стимулювали роботу інвесторів у цій сфері. Законодавчою перемогою цього року став прийнятий стимулюючий тариф для виробників тепла «не з газу». Тепер він становить 90% від «газового» тарифу. Також чимало позитивних реформ в «чистій» електрогенерації.


22.09.2017 | Програма монетизації субсидій охоплює два мільйони господарств…(детальніше)>>>

news-imageПро це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Віталій Музиченко у коментарі журналістам. «Станом на 1 вересня 2017 року до органів соціального захисту населення звернулись трохи більше 1,7 млн громадян, що складає 85% від усієї кількості людей, хто має право на монетизацію субсидій. Їм нараховано компенсацію на 1,1 млрд гривень. Максимальний розмір компенсації за зекономлений газ близько – 700 гривень, за зекономлене світло – близько 135 гривень. Зараз йде процедура бюджетних зобов’язань для 1,7 млн громадян, наступний етап – виплата грошей», - заявив Віталій Музиченко. Очікується, що в наступному році система монетизації субсидій буде успішно продовжена і надалі вона матиме системний характер.


22.09.2017 | «Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад! …(детальніше)>>>

У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо. Як пояснив С.Савчук, кожний інструмент з енергоефективності, запропонований державою, - це інвестиція у сталий розвиток місцевих громад. Наприклад, місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» - це додаткова підтримка населення в утепленні свого житла. Завдяки такій допомозі домогосподарства активніше долучаються до енергозбереження, отримують більшу економію витрат на відповідні заходи, а згодом і на комунальні послуги.


21.09.2017 | Триває підготовка до опалювального сезону …(детальніше)>>>

Від керівництвом першого заступника райдержадміністрації Сергії Канюки відбулося засідання районного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Заслухано питання про стан виконання плану заходів із підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. За результатами засідання дано ряд конкретних доручень керівникам галузей медицини, освіти та культури щодо завершення всіх запланованих робіт та заходів із підготовки до опалювального сезону.


21.09.2017 | Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць” …(детальніше)>>>

Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017 року – березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс). Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників. Роботи учасників Конкурсу в строк до 19 січня 2018 року надсилаються на електронну адресу:yaevropeets@ukr.net.


21.09.2017 | Спалювання рослинності та опалого листя завдає шкоди довкіллю …(детальніше)>>>

news-imageДержавна екологічна інспекція в Івано-Франківській області нагадує про заборону спалювання опалого листя. Адже добрі наміри щодо наведення чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей. Ненависний дим від спалюваного листя наповнює все навкруг, проникає у домівки навіть крізь зачинені вікна і двері. Повітря стає гірким і важким, ускладнюється дихання. Навесні та влітку листя дерев накопичує з повітря пил та інші шкідливі речовини, які викидаються автотранспортом та підприємствами. Коли підпалити листя, всі забруднюючі речовини знову викидаються в атмосферу у вигляді продуктів згорання, при цьому їх шкідлива дія значно підсилюється. У димі опалого листя містяться оксиди азоту, вуглецю, чадний газ, а також сполуки важких металів. У тліючих без доступу повітря багаттях може утворюватись бензопірен – речовина, здатна викликати ракові захворювання. 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області