E-mail:  gal_rda@i.ua
21 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
20.06.2018 | Здійснено профілактичний виїзд у с.Залуква...(детальніше)>>>
    20 червня 2018 року службою у справах дітей спільно Галицьким бюро правової допомоги, РЦСССДМ та Галицьким ВП ГУНП здійснено профілактичний виїзд с.Залуква, метою якого був розгляд звернення батька щодо неналежного виконання його дружиною батьківських обов’язків відносно двох неповнолітніх дітей. Обстежено матеріально-побутові умови сім’ї, проведено  бесіду з малолітньою дитиною та мамою, здійснено оцінку потреб дитини та сім’ї.

19.06.2018 | Проведено нараду по питанню проведення ремонту доріг в районі...(детальніше)>>>

    У першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася щотижнева робоча нарада по питанню проведення ремонту доріг в районі. На засіданні, зокрема, обговорено стан виконання ремонтних доріг  Тустань-Маріямпіль-Довге та Бурштин-Калуш. Керівнику філії Рогатинська ДЕД Степану Гензі дано доручення в найближчі дні завершити ремонтні роботи у с.Маріямпіль та приступити до ремонту дороги на відрізку Дем’янів – Старий Мартинів.


19.06.2018 | Відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

    19 червня  2018 року під головуванням  першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Канюки,  відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На  засіданні були заслухані   керівники  підприємств, які у своїй діяльності допустили порушення законодавства щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення. За результатами засідання  робочої групи керівникам рекомендовано упорядкувати трудові відносини з найманими працівниками  та дотримуватися законодавства з питань праці.


19.06.2018 | Прийнято рішення про виділення грошової компенсації членам сімей загиблих учасників АТО...(детальніше)>>>

    19 червня 2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації . Члени комісії розглянули 4 заяви. За результатами засідання прийнято рішення про виділення грошової компенсації  за належні для отримані жилі приміщення членам сімей загиблих учасників АТО та  інваліду війни – учаснику АТО, відповідно до поданих заяв.


19.06.2018 | Індекс споживчих цін у травні 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, споживчі ціни в травні 2018р. порівняно з попереднім місяцем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) не змінилися, в області знизилися на 0,1%, водночас з початку року зросли на 4,4% та 4,5% відповідно.


18.06.2018 | Обговорено питання забезпечення охорони громадського порядку під час Прощі родин у Маріямполі...(детальніше)>>>

У першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася робоча нарада, на якій розглянуто питання підготовки та проведення щорічної Прощі родин до Маріямпільської Чудотворної  ікони Матері Божої, яка відбудеться 23-24 червня 2018 року. З начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Михайлом Лесівим обговорено план заходів щодо забезпечення у місцях проведення прощі охорони громадського порядку та дотримання умов безпеки дорожнього руху.


18.06.2018 | Галицький район за тиждень …(детальніше)>>>
http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/79292/image001.gifІз 11 по 17 червня 2018 року

18.06.2018 | Здійснення наукових досліджень і розробок у містах та районах області у 2017 році …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У 2017 році на підприємствах та в організаціях області, які здійснювали наукові дослідження і розробки, кількість працівників, задіяних у виконанні таких робіт (з урахуванням сумісників та осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру) становила 580 осіб. Найбільше науковців (87,1% загальнообласної кількості) сконцентровано в обласному центрі, у містах Яремче та Калуші їх частка становила 5,4% та 1,9% відповідно, у Тлумацькому районі – 2,9%, Верховинському – 1,2%, Надвірнянському – 1%, Тисменицькому – 0,5%.


17.06.2018 | СОЦІАЛЬНО–ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ–КВІТЕНЬ 2018 РОКУ (за даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області)

Короткий огляд. Населення. Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 квітня 2018р. становила 1376,1 тис. осіб, з них 605,8 тис. проживали у міських поселеннях, 770,3 тис. – у сільській місцевості. Упродовж січня–березня 2018р. кількість жителів зменшилась на 1410 осіб. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного скорочення на 1639 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення на 229 осіб. Кількість живонароджених у січні–березні 2018р. становила 3145 осіб, померлих – 4784 особи проти 3423 та 4881 особи відповідно у січні–березні 2017р.


16.06.2018 | Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності міст та районів області у січні–березні 2018 року ...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На 1 квітня 2018р. загальний обсяг прямих інвестицій, залучених в економіку області з початку інвестування, склав 937,2 млн.дол. США. Найбільш значні обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (55% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (28,6%). Частка капіталу нерезидентів, залученого в економіку Калуського району, склала 3,2%, Рогатинського – 3,1%, Тисменицького – 2,7%, міста Коломиї – 1,9%, Тлумацького району – 1,3%, міста Яремче та Долинського району – по 1,1%. Частка інших міст обласного значення та районів не перевищувала 0,7%. 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

23-24 червня 2018 року відбудеться щорічна Проща родин до Маріямпільської Чудотворної  ікони Матері Божої. Програма:

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області