E-mail:  gal_rda@i.ua
21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Новини
 На головну
21.11.2017 | 21 листопада - День Гідності та Свободи …(детальніше)>>>
День Гідності та СвободиУкраїна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко. Раніше Указом від 19 листопада 2005 року №1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада, з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності. День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенко, враховуючи історичне значення революційних настроїв. 22 листопада 2004 дата початку «помаранчевої» революції в Україні, компанії загальнонаціональних протестів, мітингів, пікетів, страйків і інших акцій громадянської непокори проти свавілля влади. Події були організовані та проведені прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді - грудні 2004 року. Акція почалася після оголошення Центральною виборчою комісією результатів другого туру президентських виборів. Після рішення Верховного суду було проведено повторне голосування другого туру, в результаті якого президентом України став Віктор Ющенко.

20.11.2017 | У зоні АТО загинув уродженець с.Тустань Андрій Добровольський …(детальніше)>>>

Галицька районна державна адміністрація та районна рада глибоко сумують з приводу загибелі у зоні АТО 21-річного уродженця с.Тустань, бійця 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади 8-го батальйону Андрія Добровольського і висловлюють щирі співчуття його сім’ї та рідним. Пам’ять про нашого славного земляка, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам’ять герою!

Похорон відбудеться 21 листопада 2017 року о 13.30 год., у с.Тустань Галицького району. Цей день розпорядженням голови райдержадміністрації оголошено в районі Днем жалоби.

Відповідно до розпорядження на всій території району:

- приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

- відмінити розважально - концертні заходи, спортивні змагання, внести відповідні зміни до програм телепередач ТРК «РАІ».


20.11.2017 | Мистецький рейд «Стежками слави УПА» у с.Медуха …(детальніше)>>>
В неділю в с.Медуха, яке у всі часи славилося патріотами, відбувся мистецький рейд «Стежками слави УПА». Ведуча вечора завклубом Галина Костишак розповіла односельчанам про участь медухівчан у визвольній боротьбі ОУН-УПА. З гордістю і шаною згадали тих, хто боронить Україну на східних кордонах. Хвилиною мовчання присутні пом’янули юного героя Андрія Добровольського із сусіднього с.Тустань, який загинув в АТО у 21 рік. Також учасники заходу вшанували Романа Костишака, який три роки на Сході України відстоював мир і спокій галичан, а зараз перебуває у короткотерміновій відпустці у селі. Спілкуючись з односельцями, Роман сказав: «Такі патріотичні концерти сьогодні потрібно проводити у кожному місті й селі, щоб наш народ не зневірився, не впав духом, а підтримував бійців на Сході. Тоді лише ми переможемо». У мистецькому рейді взяли участь учні та вчителі місцевої школи, сільські аматори та колективи Галицького районного Народного дому.

20.11.2017 | Здійснено профілактичний рейдовий виїзд …(детальніше)>>>

На виконання наказу служби у справах дітей від 16 листопада 2017 року, з метою перевірки умов проживання дітей, які перебувають на обліку служби, попередження насильства над дітьми в сім’ях, а також розгляду звернення Калуського коледжу культури і мистецтв, Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області службою у справах дітей районної державної адміністрації організовано та проведено профілактичний рейдовий виїзд за маршрутом: м.Галич – с.Задністрянське – с.Коростовичі - с.Слобода – с.Озеряни – с.Жалибори – м.Галич. До проведення виїзду залучено соціального працівника Галицького РЦСССДМ. У ході виїзду обстежено умови проживання 3-х дітей, які перебувають на обліку як такі, що опинились у складних життєвих обставинах, 2-х дітей-сиріт, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей та під соціальним супроводом Галицького РЦСССДМ. З метою розгляду звернень Калуського коледжу культури та мистецтв, Калуського ВП ГУНП, повернення неповнолітнього до навчання, відвідано даного неповнолітнього за місцем проживання (с.Слобода) та тимчасового перебування (с.Коростовичі). Проведено з дитиною відповідну роботу, надано допомогу у поверненні на навчання. Крім того, за заявою неповнолітнього та за результатами виїзду на чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації буде винесено питання про можливість та доцільність позбавлення батьків батьківських прав.


20.11.2017 | Інформація щодо реалізації державних житлових програм для забезпечення учасників АТО та внутрішньо переміщених особ та членів їх сімей доступним житлом …(детальніше)>>>
16 березня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України №1954-VIII «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм», що дає змогу учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам та членам їх сімей отримати державну підтримку, яка полягає у сплаті державою до 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла, та, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", на фінансування програми передбачено 30,0 млн.грн. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 №708 внесені відповідні зміни до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 11.02.2009 №140, і Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 №193.

20.11.2017 | Учасники гуртка «Пластове юнацтво» побували на фестивалі «Старі фотографії» …(детальніше)>>>
18-19 листопада у м.Надвірна відбувся 2-ий окружний мистецький фестиваль «Старі фотографії», який об'єднав 14 Пластових команд. Члени гуртка «Пластове юнацтво» Галицького районного ЦДЮТ, що діє на базі Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Блажкевич під керівництвом Галини Квасній, були активними учасниками даного заходу: 2 відзнаки і 5 грамот у різних номінаціях здобули юні пластуни-залуквяни.

20.11.2017 | Галичани посіли ІІІ місце в обласних змаганнях з пішохідного туризму …(детальніше)>>>

З 17 по 19 листопада 2017 року в смт.Вигода Долинського району проходили обласні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді. Галицький район представляла команда районного Центру дитячої та юнацької творчості у складі: Владислава Воробія, Миколи Мельничука, Ілони Габлей, Лева Козака. Члени гуртка «Спортивний туризм», що діє на базі Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст., під керівництвом Володимира Федорняка продемонстрували високий рівень підготовки і показали гідний результат – у загальнокомандному заліку посіли призове ІІІ місце.


20.11.2017 | 20 листопада - Всесвітній день дитини …(детальніше)>>>

Картинки по запросу Всесвітній день дитиниЛюдство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини. У всьому світі, в середньому жінка народжує приблизно 6,89 дітей. Найвищий рівень народжуваності в Нігері, де жінки народжують в середньому 7,58 дітей. Найнижчий в Сінгапурі - 0,8 дитини на одну жінку. Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі. Свято - Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію №836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. Спочатку дата святкування Дня дитини рекомендувалася виключно на розсуд кожної держави, яка визнає для себе доцільним відзначати цей день. Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.


20.11.2017 | ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»…(детальніше)>>>

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з 28 лютого по 04 березня 2018 року в м.Вільнюсі (Литва) буде проведено ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» (далі Фестиваль). Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості. У Фестивалі братиме участь учнівська та студентська молодь, творчі колективи України, Литви та інших країн. Номінації Фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».


19.11.2017 | До Дня працівників сільського господарства …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Сільське господарство – одна з пріоритетних галузей економіки регіону, частка якої у валовій доданій вартості області складає майже 15%. Тут зосереджено 29% зайнятого населення області, забезпечується 2,3% загальнодержавних обсягів продукції сільського господарства. Обсяги продукції сільського господарства у січні–жовтні 2017р. порівняно з відповідним періодом попереднього року зросли на 3,6%, за цим показником область посіла 8 місце серед регіонів держави. У загальному обсязі аграрної продукції частка продукції рослинництва у січні–жовтні 2017р. склала 56,4%, її вироблено на 8,1% більше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Зернових та зернобобових культур всіма категоріями господарств області на 1 листопада 2017р. вироблено 620,2 тис.т (у початково оприбуткованій вазі), що на 4% менше, ніж на відповідну дату торік. Більше, ніж на початок листопада 2016р. зібрано соняшнику (у початково оприбуткованій вазі) у 1,5 раза, валовий збір якого склав 70,4 тис.т, ріпаку озимого та кользи – у 1,8 раза (98,9 тис.т), сої – у 2 рази (42 тис.т), картоплі – на 2,6% (999,9 тис.т), культур овочевих – на 1,7% (172,8 тис.т), культур плодових та ягідних – на 6,9% (49,9 тис.т). Вищою, ніж у попередньому році є урожайність більшості сільськогосподарських культур. 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області