E-mail:  gal_rda@i.ua
22 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
22.06.2017 | Здійснено профілактичний рейдовий виїзд …(детальніше)>>>

21 червня 2017 року працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації із залученням спеціаліста РЦСССДМ організовано профілактичний рейдовий виїзд за маршрутом: с.Озеряни – с.Слобода – с.Задністрянське – с.Бовшів – с.Німшин. У ході виїзду обстежено умови проживання 6 сімей, в яких виховуються діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, та діти, які попали в поле зору служби. 2 батьків попереджено про встановлену законодавством  відповідальність за неналежне виконання батьківських обов`язків, про що складено відповідні протоколи бесід.

22.06.2017 | Відбулася робоча нарада по питанню підготовки ДНЗ №1 м.Галича до опалювального сезону …(детальніше)>>>

22 червня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Миколи Поповича відбулася робоча нарада по питанню підготовки ДНЗ №1 м.Галича до опалювального сезону 2017-2018 років. У нараді взяли участь представники відділу освіти, спеціалісти з електрозабезпечення, представники науково-виробничої фірми «КОНЦЕПТ-ЕНЕРГО» та міський голова м.Галича. Проведено аналіз роботи котельні садочку №1 м.Галича та моніторинг споживання енергоносіїв для опалення приміщення садочку за попередні роки. За результатами наради присутнім дано доручення вивчити всі можливі шляхи вирішення питання опалення дитячого садочку з метою забезпечення належного температурного режиму в приміщенні ДНЗ. Доручено провести повторну нараду 27 червня 2017 року.

22.06.2017 | Відбувся екскурс в історію «Роман Шухевич – ідея замість життя» …(детальніше)>>>

30 червня минає 110 років від дня народження легендарного генерала УПА Тараса Чупринки- Романа Шухевича. З нагоди цієї дати в читальному залі Галицької ЦБ відбувся екскурс в історію «Роман Шухевич – ідея замість життя». Бібліотекар Богдана Кривоніс ознайомила присутніх з життєвим шляхом повстанського керівника, цікавими фактами і спогадами його сучасників. Розповідь доповнив історик, краєзнавець, працівник національного заповідника «Давній Галич» Іван Драбчук, який наголосив, що молоде покоління повинно брати приклад з таких героїв, яким був Роман Шухевич. На завершення прозвучала пісня Олега Покальчука «Хорунжий».

22.06.2017 | Проведено чергове засідання Галицької районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення…(детальніше)>>>

22 червня 2017 року проведено чергове засідання Галицької районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (МКМР). Розпочав засідання керівник апарату Галицької районної державної адміністрації, голова міжвідомчої координаційно-методичної ради Іван Зельманович. На засіданні були присутні: начальник відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, заступники голови міжвідомчої координаційно-методичної ради Наталія Холява, головний спеціаліст відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відповідальний секретар МКМР Любов Воробчак, члени МКМР: директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Слюзар, заступник директора Галицького районного центру зайнятості Наталія Мацьків, в.о.начальника управління соціального захисту населення Галицької райдержадміністрації Іван Шекета, начальник відділу культури Галицької райдержадміністрації Марія Іваськів, начальник сектору превенції Галицького відділення Тисменицького відділу поліції ГУ НПУ в Івано-Франківській області Ігор Полив’яний, а також: головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Лариса Трибус, заступник начальника служби у справах дітей Олеся Кучинська, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Михайло Лесів.

22.06.2017 | Керівники району віддали шану пам’яті полеглих у Другій світовій війні …(детальніше)>>>

Голова райдержадміністрації Микола Попович, перший заступник голови Сергій Канюка, керівник апарату Іван Зельманович та начальники окремих відділів райдержадміністрації вшанували пам'ять жертв Другої світової війни, поклавши квіти та свічки до символічної могили борцям за волю України та пам’ятника на братській могилі воїнів 147 стрілецької дивізії у м.Галичі. На знак шани до пам'яті полеглих у День скорботи на будинках органів влади, підприємств, установ і організацій було приспущено державні прапори.

22.06.2017 | До Дня молоді …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 січня 2017р. на території Івано-Франківщини проживало 390 тис. молодих людей у віці 15–34 роки. Частка молоді в загальній кількості постійного населення області складає понад 28% і є вищою, ніж в середньому по Україні (у 2015р. – 26,9%). Близько 55% молодих людей проживає у сільській місцевості. За статевою структурою серед молоді переважають чоловіки (50,7% чоловіків проти 49,3% жінок), тоді як у загальній кількості населення чоловіків традиційно менше (47,3% проти 52,7% відповідно). На кожну тисячу молодих чоловіків припадає 971 молода жінка. В минулому році до шлюбу вступили 7,2 тис. жінок (89,4% від усіх жінок, що вступили до шлюбу) та 6,8 тис. чоловіків (84,4%), яким ще не виповнилося 35 років. При цьому, жінки беруть шлюб у більш молодшому віці, ніж чоловіки: частка жінок, молодших 20 років, складала 17,2%, а чоловіків такого ж віку – 2,6%. Середній вік при вступі до шлюбу у жінок складав 26 років, у чоловіків – 29 років (у 2015р. ці показники складали 25,5 та 28,6 років відповідно).

22.06.2017 | Галичанка Ольга Атаманюк - фіналіст V-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Україна – земля талантів» …(детальніше)>>>

17 червня 2017 року в Українському домі на Хрещатику відбулась урочиста церемонія нагородження учасників та переможців ювілейного V-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Україна – земля талантів». Наймасштабніше українське дитяче творче змагання вже п’ятий рік поспіль проводиться за ініціативи та фінансової підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього», щоразу залучаючи до творчого процесу сотні талановитих дітей з усієї України. Протягом конкурсу на розгляд журі було надіслано 605 робіт юних митців віком від 5 до 17 років з 22 областей України. За підсумками роботи професійного журі обрано 30 фіналістів. У їх числі - Ольга Атаманюк, вихованка Малої академії народних ремесел м.Галич. За п`ять років організовано багато виставок переможців та фіналістів конкурсу, як в Україні, так і за кордоном, зокрема, в будівлі Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. Таким чином, усі бажаючи мали змогу подивитись на нашу країну очами дітей.

21.06.2017 | Марущак Ірина Миколаївна вперше прийняла Присягу державного службовця …(детальніше)>>>

21 червня 2017 року вперше призначено на державну службу на посаду спеціаліста юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, як переможця конкурсу, Марущак Ірину Миколаївну. Новопризначений державний службовець публічно склала Присягу державного службовця, відповідно до ст.36 Закону України «Про державну службу». Керівник апарату Іван Зельманович побажав гідно нести звання державного службовця, служити народу України, дотримуючись основних принципів державної служби.

21.06.2017 | Медиків району привітали з професійним святом …(детальніше)>>>

З нагоди професійного дня працівників галузі охорони здоров’я в КЗ «Галицька ЦРЛ» відбулися урочисті заходи. З Днем медичного працівника присутніх медиків району привітали заступник голови районної ради Любов Гордійчук, заступник міського голови Дмитро Кульчицький, головний лікар Любомир Журавецький, заступник головного лікаря з медичної частини Галина Борецька, голова профспілкового комітету Наталія Іжицька. Після теплих слів вдячності грамотами, грошовими преміями, подяками за сумлінну працю, високий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню району та з нагоди професійного свята були нагороджені медичні працівники лікувальних закладів району.

21.06.2017 | Проща родин до Маріямпільської Чудотворної ікони …(детальніше)>>>

1-2 липня 2017 р.Б. з нагоди 150-ліття з дня народження блаженнійшого священомученика Григорія Хомишина та 100-ліття народження владики Софрона Дмитерка відбудеться проща родин до Маріямпільської Чудотворної ікони Матері Божої.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

1-2 липня 2017 р.Б. з нагоди 150-ліття з дня народження блаженнійшого священомученика Григорія Хомишина та 100-ліття народження владики Софрона Дмитерка відбудеться проща родин до Маріямпільської Чудотворної ікони Матері Божої

початок оздоровчої кампанії
початок оздоровчої кампанії
.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області