E-mail:  gal_rda@i.ua
28 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Галицька районна державна адміністраціяНовини 
27.10.2016 | Науковці обговорили концепцію створення духовно-культурного центру в Крилосі-Галичі …(детальніше)>>>

Наукова конференція «Галич і галицька земля: досвід і проблеми збереження історико-архітектурної спадщини середньовічних міст в Україні і Європі» відбулася 27 жовтня 2016 року в конференц-залі Національного заповідника «Давній Галич». У її роботі окрім науковців з Києва, Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Галича взяли участь представники духовенства, Народний депутат України, керівництво обласної, районної та міської влади. Єпископ Івано-Франківської архієпархії Владика Йосафат Мощич поблагословив присутніх, закликав учасників конференції працювати задля відновлення історичної пам’яті. Генеральний директор НЗ «Давній Галич» Володимир Костишин зачитав привітання від Міністра культури України Євгена Нищука.

27.10.2016 | Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини …(детальніше)>>>

27 жовтня 2016 року під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Івана Зельмановича відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглянули 6 питань, а саме:  про надання дозволу на укладення договору дарування домоволодіння та земельної ділянки, право користування якими має неповнолітня дитина; про надання висновку щодо можливості та доцільності позбавлення батьківських прав (2 справи); про розгляд заяви щодо припинення піклування над неповнолітньою; про визначення місця проживання малолітніх дітей після розлучення батьків; про надання дозволу на передачу в іпотеку та укладення договору іпотеки будинку. З відповідних питань прийнято 3 рішення, 3 справи перенесено на наступне засідання комісії з питань захисту прав дитини.

27.10.2016 | Енергомодернізація житла та належна підготовка до зими залишаються пріоритетами українців …(детальніше)>>>

news-imageЗа останній тиждень, з 17 по 24 жовтня 2016 року, населення залучило на енергомодернізацію своїх осель більше 66 млн гривень. З них 65 млн грн. буде спрямовано фізичними особами на утеплення індивідуального житла. Ще 1,7 млн грн. освоюватимуть 15 ОСББ на проведення енергоефективних заходів у багатоповерхівках. Про це повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу урядової програми з енергоефективності.

27.10.2016 | Підвищення мінімальної зарплати є боротьбою з бідністю та захистом працюючої людини …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко зазначив, що після ретельного обговорення з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом ухвалено важливе політичне рішення великої соціальної ваги, яке є спільною позицією Глави держави, уряду та фракцій коаліції. «Разом з побудовою Збройних сил України першим пріоритетом влади, як тільки з’явилася ця можливість, стає боротьба з бідністю. І агресія Російської Федерації проти нашої держави не є виправданням у зволіканні з реформами, які ми робимо в умовах війни», - наголосив Президент. Глава держави підкреслив неприпустимість того, що людина, яка працює повний робочий тиждень, отримує стільки ж грошей, як непрацюючі українці, яким нараховується допомога по безробіттю. «З першого січня 2017 року в Україні не буде жодної працюючої людини, яка отримує менше 3200 гривень. При чому я звернувся до уряду та парламенту вжити вичерпних заходів, щоб це рішення не підвищило жодного податку, насамперед це стосується малого та середнього бізнесу», - додав Глава держави.

27.10.2016 | Обговорено проблемні питання учасників АТО …(детальніше)>>>

26 жовтня 2016 року в актовій залі КЗ «Галицька ЦРЛ» відбулася зустріч керівництва району з учасниками АТО за участю медичного персоналу лікувального закладу та начальників відділів й управлінь структурних підрозділів районної державної адміністрації. Із вступним словом до всіх присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Попович зазначивши, що дана зустріч ініційована для того, щоб з’ясувати потреби учасників АТО та надати їм необхідну допомогу. «Володіючи усією необхідною інформацією, значно легше оперативно реагувати на ті чи інші проблеми. Ми докладемо максимум зусиль, виходячи із своїх можливостей, щоб допомогти кожному військовослужбовцю, бо це дійсно ті люди, які заслуговують не тільки на нашу повагу і шану, а й на серйозний соціальний захист з боку держави», - наголосив Микола Богданович. Присутні мали змогу підняти наболілі питання та обговорити шляхи їх вирішення.

27.10.2016 | Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями області за вересень 2016 року …(детальніше

Головне управління статистики інформує. У вересні 2016р. підприємствами і організаціями області використано 30 млн.м3 газу природного, 313,8 тис.т кам’яного вугілля, 6,3 тис.т палива дизельного, 1 тис.т бензину моторного та 0,1 тис.т нафти сирої, включаючи газовий конденсат. У порівнянні з вереснем 2015р. зменшилося споживання нафти сирої, включаючи газовий конденсат, на 35,8%, газу природного – на 17,2%, вугілля кам’яного – на 8,2%. Разом з тим, збільшилося споживання бензину моторного на 4% та палива дизельного – на 0,3%. Через мережу АЗС за вересень 2016р. населенню реалізовано 4,4 тис.т палива дизельного та 4,1 тис.т бензину моторного. Обсяги реалізації населенню палива дизельного та бензину моторного порівняно з вереснем 2015р. зменшилися на 18,1% і 9,4% відповідно.

26.10.2016 | Геннадій Зубко: 25 перших ОТГ стали учасниками програми DOBRE …(детальніше)>>>

news-image25 перших територіальних громад із семи областей України стали учасниками програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Це громади, які показують всій Україні на власному прикладі, яким чином будувати у сільській місцевості амбітні проекти розвитку та докорінно змінювати систему управління в державі. Про це сьогодні наголоси віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час церемонії відкриття програми DOBRE. Звертаючись до об’єднаних громад-учасників програми, Геннадій Зубко підкреслив: «У 2015 році ми мали 159 об’єднаних територіальних громад. До кінця 2016-го їх буде 368. Ви вже взяли на себе відповідальність. Сьогодні все у ваших руках. Ви вже маєте повноваження, збільшені бюджети, можливість вибудовувати стратегію. І саме на це спрямований проект DOBRE. Ви отримаєте підтримку для розробки стратегічних планів, реалізації конкретних проектів. Та найголовніше – це перспектива розвитку ваших територіальних громад та якісних змін у них».

26.10.2016 | 23 жовтня 2016 року відбулись святкування у селі Жалибори…(детальніше)>>>

23 жовтня 2016 року в с.Жалибори відбулося подвійне свято - нагородження футбольної команди с.Жалибори, яка стала срібним призером району в групі «А» та вшанування учасників АТО зі святом Дня Захисника України. Нагородження проводилось депутатом районної ради Бартків Ярославом Петровичем та головою федерації футболу Галицького району Іваном Васильовичем Бабійом. Ярослав Бартків привітав спортсменів та учасників АТО і вручив подарунки. Учні школи під керівництвом зав клубом Олега Вальошки та вчителем музики підготували цікаве музичне вітання. Доречно відмітити, що хлопці-футболісти не тільки грають у футбол, але і добре співають. Також відрадно, що росте молода зміна футболісті і серед них дівчата. Сільський голова Марія Щепанська також привітала всіх і подякувала за підтримку та розвиток спорту і художньої самодіяльності в селі.

26.10.2016 | Уряд прийняв постанову про забезпечення житлом сімей загиблих АТОвців та військовослужбовців 1-2 групи інвалідності …(детальніше)>>>

news-imageРеалізацією нової державної політики в соціальній сфері назвав міністр соцполітики України Андрій Рева урядову постанову №719 від 19 жовтня 2016 року « Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції, а також інвалідів 1-2 групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов». «Вона спрямована на те, що ми усуваємо чиновника від процесу розподілу благ, на які має право людина, - каже Андрій Рева. - Тобто не чиновник визначає, яке житло потрібно буде придбати сім’ї загиблого в АТО або інваліду 1-2 групи – учаснику бойових дій, а вони самі безпосередньо в межах суми будуть вирішувати».

26.10.2016 | Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–вересні 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У вересні 2016р. порівняно з попереднім місяцем та вереснем 2015р. індекс промислової продукції становив відповідно 102,7% та 97,8%, за підсумками січня–вересня 2016р. – 92,4%. У добувній промисловості і розробленні кар’єрів проти січня–вересня 2015р. обсяги виробництва продукції скоротилися на 12,7%, у т.ч. у добуванні сирої нафти та природного газу – на 13,9%. Водночас у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів приріст промислової продукції становив 26,8%. У переробній промисловості індекс промислової продукції склав 101,1%.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

КонкурсДо уваги учнів 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Акції

 

 

 

 

Всеукраїнська акція «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Оголошення

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

До уваги жителів Галицького району!

В IV кварталі 2016 року на базі відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде проводитись консультування громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області