E-mail:  gal_rda@i.ua
24 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
24.05.2018 | Обговорено порядок проведення сільськогосподарських робіт, пов’язаних із застосуванням пестицидів …(детальніше)>>>

За ініціативи районної державної адміністрації 24 травня 2018 року під керівництвом першого заступника голови РДА Сергія Канюки проведено зустріч за участю керівництва району, представників агроформувань, громадськості та сільських голів, на якій обговорено ситуацію, що склалася в районі внаслідок проведення робіт, пов’язаних із застосуванням пестицидів, при вирощуванні сільськогосподарських культур. Начальник Управління Держпродспоживслужби в Галицькому районі Михайло Гриник озвучив загальні вимоги щодо техніки безпеки при проведенні робіт із пестицидами для зведення до мінімуму негативної дії засобів захисту рослин і агрохімікатів на людей та довкілля.

24.05.2018 | Про державну підтримку тваринництва …(детальніше)>>>

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує власникам тварин, що Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Одним із напрямків державної підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка ВРХ у розмірі до 2500 грн. за вирощування телят до 1-річного віку. Для отримання дотації за утримання молодняку ВРХ власник має подати до місцевої сільської/селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів: ...

24.05.2018 | Галичани відзначили День Героїв …(детальніше)>>>

День Героїв – особливе свято, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, карпатських опришків, полеглих студентів і гімназистів у бою під Крутами, жовнірів легіону Січових Стрільців, вояків Української Повстанської Армії, діячів Організації Українських Націоналістів. А сьогодні воно пов’язане ще із нашими сучасниками – героями Євромайдану, безсмертними воїнами Небесної Сотні, усіма мужніми творцями Української Революції національної гідності. А також відчайдушними добровольцями Національної гвардії, військовими Збройних сил України, які воюють із ворогом на східноукраїнських фронтах у страшній неоголошеній війні.

24.05.2018 | Обстежено умови проживаннядвох сімей в с.Кінчаки …(детальніше)>>>

З метою виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перевірки умов їх проживання, 23 травня 2018 року працівниками Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд у с.Кінчаки Галицького району. У ході виїзду обстежено умови проживання2 сімей, надано консультації особам з числа дітей сиріт.

23.05.2018 | Обговорено стан готовності до проведення оздоровчої кампанії 2018 року …(детальніше)>>>

На координаційній раді з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей, яка відбулася під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака, заслухано інформацію про підготовку до проведення оздоровчої кампанії 2018 року. Зокрема, мова йшла про результати об’їзду пришкільних таборів та ДЛОК «Сокіл» щодо дотримання вимог організації харчування, стан готовності до літнього оздоровлення в оздоровчих закладах в частині пожежної безпеки, планування виховної роботи у таборах з денним перебуванням, підготовка та організація наметових таборів. Наголошувалось на здійсненні суворого контролю за видачею медичними установами довідок встановленого зразка для направлення дітей на відпочинок і оздоровлення до лікувально-оздоровчих закладів області та України впродовж оздоровчої кампанії.

23.05.2018 | Загибель корів у с.Мединя не підтвердилась …(детальніше)>>>

На звернення громадян с.Мединя Галицького району щодо отруєння корів внаслідок випасання на полях, оброблених пестицидами агрохолдингом «Мрія», розпорядженням районної державної адміністрації від 23.05.2018р. №327 створено комісію на чолі з першим заступником райдержадміністрації Сергієм Канюкою, яка 23 травня 2018 року взяла участь у виясненні ситуації, що мала місце в даному населеному пункті, виїхавши на місце події в с.Мединя для встановлення достовірної інформації. З’ясувавши ситуацію, комісія встановила: ...

23.05.2018 | Здійснено об’їзд пришкільних таборів …(детальніше)>>>

Задля забезпечення якісного і безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року членами робочої групи по перевірці стану готовності до оздоровчої кампанії пришкільних таборів та ДЛОК «Сокіл» здійснено об’їзд пришкільних таборів, які працюватимуть у 10 загальноосвітніх навчальних закладах району: Бринська І-ІІ ст., Дубовецька І-ІІІ ст., Дорогівська І-ІІ ст., Залуквянська І-ІІІ ст., Галицька гімназія, Комарівська І-ІІІ ст., Тустанська І-ІІІ ст., Вікторівська І-ІІІ ст., Галицька №1 І-ІІІ ст., БлюдниківськаІ-ІІІ ст.

23.05.2018 | Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників ...(детальніше)>>>

news-imageУряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому. Батькам першокласників потрібно знати: ...

23.05.2018 | Підготовка до фестивалю з нагоди відзначення Міжнародного дня Дністра виходить на фінішну пряму …(детальніше)>>>

Поточні питання, пов’язані з організацією та проведенням фестивалю з нагоди відзначення Міжнародного дня Дністра, обговорено на розширеній нараді в голови райдержадміністрації Миколи Поповича за участю представників Дністровського басейнового управління водних ресурсів, працівників структурних підрозділів РДА та районних служб, відповідальних за організацію еко-туристичного фестивалю «Дністер - перлина заповідних територій». На засіданні оргкомітету йшлося, зокрема, про забезпечення необхідних умов для своєчасної технічної підготовки проведення фестивалю, благоустрій та впорядкування території, здійснення необхідних робіт з приведення до належного стану під’їзних шляхів до місця проведення заходів, узгоджено місця розташування всіх локацій, план дій та відповідальних осіб за організацію даного дійства. Особливу увагу під час свята буде приділено безпеці гостей фестивалю.

23.05.2018 | Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів …(детальніше)>>>

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва. Зокрема, можливості реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками китайських компаній «Huawei Ukraine» (https://consumer.huawei.com) та «Power China» (http://en.powerchina.cn). Компанія «Power China» займається плануванням, проектуванням та реалізацією великих енергетичних проектів, у тому числі з використанням відновлюваних джерел. Один із потужних нещодавно запроваджених проектів - це вітропарк загальною потужністю 204 МВт в Ефіопії.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

26 травня 2018 року о 11.00 год. в м.Галичі на лівому березі р.Дністер відбудеться святкування Міжнародного дня Дністра

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області