E-mail:  gal_rda@i.ua
1 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
29.04.2016 | Про оплату населенням житлово-комунальнихпослуг за містами та районами у січні–березні 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Упродовж cічня–березня 2016 року населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги (без урахування спожитої електроенергії) 424,4 млн.грн, що становить 33,4% від нарахованих за цей період сум. Вищим від середньобласного рівень оплати житлово-комунальних послуг був у Верховинському (100,6%) і Долинському (39,5%) районах, містах Івано-Франківську (68,4), Бурштині (65,2%), Калуші (61,4%), Коломиї (42,6%) та Яремче (36,7%) найнижчим – у Тисменицькому та Рожнятівському районах – по (16,9%).

29.04.2016 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 квітня 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 квітня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати становила 6,6 млн.грн, що складає 0,9% фонду оплати праці, нарахованого за березень 2016р. Порівняно з 1 березня 2016р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 397,5 тис.грн, або на 6,4%. Збільшення заборгованості спостерігалось у Тисменицькому (у 2,6 раза), Тлумацькому (у 1,8 раза), Городенківському (у 1,7 раза), Коломийському (на 29,5%), Надвірнянському (на 29,2%) районах та м.Коломиї (на 3,9%). У Калуському районі та м.Яремче заборгованість із виплати заробітної плати залишилась на рівні 1 березня 2016р., а у містах Калуші та Івано-Франківську – зменшилась на 3% та 0,3% відповідно. Погашено борг у Косівському районі.

29.04.2016 | Фіскальна служба роз’яснила порядок декларування податкових зобов’язань з акцизного податку …(детальніше)>>>

news-imageДержавна фіскальна служба України листом від 20.04.2016 №14178/7/99-99-19-03-03-17 роз’яснила порядок декларування податкових зобов’язань з акцизного податку. Платники, визначені підпунктом 212.1.15 пункту 212.1 статті 212 Податкового кодексу України (особи, які реалізують пальне), а також платники, які мають ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов’язані за кожний звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді. З метою забезпечення належного декларування зобов’язань з акцизного податку в умовах запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального та оформлення і реєстрації акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних Державною фіскальною службою України розроблено проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», який знаходиться на погодженні в Міністерстві фінансів України.

29.04.2016 | Розпочалася підготовка до відзначення 50-річчя Залуквянської школи …(детальніше)>>>

Цьогоріч виповнюється 50 років Залуквянській ЗОШ І-ІІІ ст. та 130 років письменниці та громадській діячці Іванні Блажкевич, чиє ім'я носить навчальний заклад. Про підготовку до цих дат йшлося 28 квітня 2016 року під час розширеного засідання оргкомітету, який відбувся у «Світлиці» Залуквянської школи. Зі складом оргкомітету, до якого увійшли керівники районної, місцевої влади, депутати обласної, районної, сільської рад, представники духовенства, громадськості села, ознайомив присутніх директор школи Володимир Чаграк. Також участь у засіданні взяв народний депутат України Михайло Довбенко. Керівник навчального закладу представив присутнім проект плану організаційних та культурно-просвітницьких заходів. Серед яких: створення фільму та видавництво книг про історію школи, організація тематичних виставок, відкриття модернізованої шкільної бібліотеки. Кульмінацією святкування буде мистецько-театральне дійство, датою проведення якого попередньо визначено 9 жовтня 2016 року.

28.04.2016 | У Нацдержслужбі роз’яснили обмеження закону "Про державну службу" …(детальніше)>>>

news-imageУ середу, 27 квітня, в Українському кризовому медіа центрі відбувся брифінг на тему: "Впровадження закону про державну службу: що це означає". Костянтин Ващенко, голова Національного агентства України з питань державної служби надав роз’яснення щодо обмежень, передбачених ст.10 Закону України "Про державну службу", який набуває чинності 1 травня 2016 року, зокрема щодо заборони поєднувати державну службу і представницький мандат. Позиція Національного агентства, Міністерства юстиці України, експертів полягає в тому, що є загальний принцип незворотності дії будь-якого закону. Отже ця норма не може поширюватися на осіб, які були прийняті на посади, коли діяло попереднє законодавство про державну службу. Такі особи можуть поєднувати державну службу і представницький мандат.

28.04.2016 | Обговорено питання організації заходів у травні …(детальніше)>>>

28 квітня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Микола Попович провів нараду з начальниками відділів та управлінь гуманітарної сфери. Обговорено організаційні питання стосовно проведення заходів у травні. Зокрема мова йшла про підготовку та проведення в районі Дня пам’яті та примирення, а також Дня матері. Учасники наради висловили свої пропозиції щодо програми кожного запланованого заходу, визначили відповідальних за їх організацію та проведення. Відтак, дані заходи заплановано провести 8 травня 2016 року за участю представників влади, громадськості та учнівської молоді.

28.04.2016 | Для компенсації підвищення тарифів для населення Уряд посилить соціальний захист своїх громадян …(детальніше)>>>

news-imageУ зв'язку з рішенням щодо прискорення підвищення енергетичних тарифів, що було ухвалено Кабінетом Міністрів на засіданні 27 квітня, Уряд також прийняв рішення щодо підвищення соціальних стандартів більше, ніж передбачено чинним Законом про державний бюджет на 2016 рік. Згідно з ухваленим Кабміном проектом Закону, 1 грудня 2016 року заплановане підвищення соціальних стандартів становитиме 10% (а не 6%, як передбачається чинним Законом про держбюджет). Видатки в обсязі 6,7 млрд. грн. будуть профінансовані, головним чином, за рахунок збільшення податкових надходжень ПАТ "Укргазвидобування" у зв'язку зі збільшенням з 1 травня 2016 року закупівельної ціни природного газу. Таким чином, підвищення соціальних видатків буде збалансовано збільшенням податкових надходжень неемісійного характеру і не призведе до збільшення дефіциту державного бюджету, що заплановано на рівні 3,1% ВВП.

28.04.2016 | Руслана Лижичко виступає за енергоефективність та візьме участь у II Форумі енергоефективного партнерства …(детальніше)>>>

Цього року Форум енергоефективного партнерства, який організовує Держенергоефективності 12 травня у м. Києві, отримав підтримку посадовців високого рівня, міжнародної спільноти, експертного середовища та громадських діячів. Так, Руслана Лижичко, народна артистка України, громадська діячка, народний депутат України Vскликання, повідомила про намір взяти участь у II Форумі енергоефективного партнерства. Про це вона написала у своєму блозі на сайті видання "Українська правда". Руслана Лижичко також акцентувала, що підтримує розвиток сфери ефективного споживання енергоресурсів та бачить у цьому шлях до енергетичної незалежності України.

28.04.2016 | З 1 травня підвищується мінімальна заробітна плата …(детальніше)>>>

news-imageГоловне управління ДФС Івано-Франківській області повідомляє, що згідно з Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з 1 травня 2016 року підвищується рівень заробітної плати та прожиткового мінімуму. На період з 01.05.2016 року до 30.11.2016 року їх розмір становитиме 1450 грн. Таким чином сума заробітної плати працівнику с з 1 травня 2016 року не повинна бути менше вказаного розміру. Відзначимо, що розмір мінімальної заробітної плати впливає на розрахунок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З 1 травня 2016 р. розмір мінімального страхового внеску становитиме 319,00 грн (1450 грн х 22%). Відповідно збільшиться максимальний розмір нарахованого ЄСВ і з 1 травня 2016 р. він становитиме 7975 грн (36250 грн х 22%) або 3048,63 грн (36250 грн х 8,41%) при нарахуванні ЄСВ на зарплату працівника-інваліда, якщо роботодавцем є юрособа.

28.04.2016 | Вихованці центру «Довір’я» виготовляли вітальні листівки до Великодня …(детальніше)>>>

Впродовж квітня вихованці центру «Довір’я» разом із працівниками закладу проводили тренінги по виготовленню Великодніх листівок. Матеріали та декоративні елементи були надані БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» згідно проектів «Центр дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з обмеженнями» та «Акції Людина». Завдяки цьому реабілітанти, які отримують соціальні послуги, змогли поринути в стан передсвяткової підготовки, власноруч виготовивши вітальну листівку з Великоднем для добрих друзів, яких хочуть привітати, щоб розділити радість спільного святкування і водночас відчути силу єднання у ці світлі святкові дні.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошено конкурс на участь у "Літній школі" з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області …(детальніше)>>>

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги …(детальніше)>>>

Акції

 

 

Оголошення

.

 

Музей етнографії Національного заповідника «Давній Галич», в рамках V-го етнографічного фестивалю «Галицька брама» запрошує 8 травня о 12.00 год. галичан та гостей міста на «Галицькі великодні фестини» …(детальніше)>>>

.

Допоможіть хворій дитині!

.

НА ТЕРИТОРІЇ ГАЛИЦЬКОГО РАЙОНУ БУДЕ ПРОХОДИТИ КОНКУРС «МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»…(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

Проводиться набір на контрактну службу в спецпідрозділ Національної гвардії України …(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір у гірськопіхотну бригаду

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району

Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області