E-mail:  gal_rda@i.ua
14 лютий 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
12.02.2016 | ЦНАПи стануть ефективним інструментом реформи децентралізації – Геннадій Зубко …(детальніше)>>>

news-imageСтворення мережі Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це той результат децентралізації, який зможе відчути кожен українець. Вони стануть ефективним інструментом цієї важливої реформи, сказав Віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на засіданні Ради регіонального розвитку. «Налагоджена робота ЦНАПів по всій країні буде прикладом ефективної взаємодії влади і громадян. Процес отримання послуг стає швидким, простим і зручним для кожного. Усі основні послуги на місцях громадяни зможуть отримати в одному вікні – у Центрі надання адміністративних послуг», — сказав він. За його словами, Мінрегіон робить усе, щоб Центри надання адміністративних послуг якомога швидше запрацювали в усіх громадах. У рамках проекту «Реформа управління на сході України», який реалізується разом з німецькою федеральною компанією GIZ GmbH, вже відібрано 28 переможців об’єднаних територіальних громад для створення в них ЦНАПів.

12.02.2016 | Який розмір єдиного внеску застосовують роботодавці при нарахуванні заробітної плати (доходу) найманим працівникам? …(детальніше)>>>

news-imageВідповідно до п.1 частини першої ст.4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон №2464) роботодавцям слід дотримуватися наступного. Підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами; ...

12.02.2016 | Глава держави підписав Указ про шефську допомогу військовим …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко підписав Указ «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України». Глава держави повідомив про це на першому в цьому році засіданні Ради регіонального розвитку. Документом затверджується перелік з’єднань і військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, над якими здійснюється шефство місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

12.02.2016 | Розпочався прийом заявок на участь у щорічному обласному конкурсі «Лідер Прикарпаття» …(детальніше)>>>

news-imageОбласна державна адміністрація розпочинає прийом документів на визначення переможців і лауреатів у сфері реального сектору економіки «Лідер Прикарпаття», метою якого є підвищення іміджу підприємництва в області, створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом. Про це йшлося на засіданні конкурсної комісії, яку очолив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб. Було обговорено організаційні питання проведення конкурсу, затверджено персональний склад конкурсної комісії та критерії відбору конкурсантів. Зазначалося, що прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 19 лютого.

12.02.2016 | Маємо використати всі ресурси і резерви для забезпечення комплектації контрактної армії – Президент …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко наголошує на тому, що у подальшому формування українського війська має відбуватися, передусім, за контрактним принципом. «Ми маємо використати всі ресурси і резерви для забезпечення комплектації контрактної армії»,– наголосив Президент, виступаючи на першому в цьому році засіданні Ради регіонального розвитку. Глава держави повідомив, що поки що не прийняв рішення про направлення до Верховної Ради законопроекту про оголошення чергової хвилі мобілізації. Підводячи підсумок виконання завдання минулорічного засідання Ради регіонального розвитку, Президент відзначив ефективну роботу створених штабів добровольців, які забезпечують взаємодію з учасниками АТО, у низці областей – Житомирській, Миколаївській, Дніпропетровській.

11.02.2016 | Відбувся виїзд районних лікарів-спеціалістів у с.Перлівці …(детальніше)>>>

З метою надання планово-консультативної допомоги населенню району 10 лютого 2016 року відбувся плановий виїзд лікарів-спеціалістів КЗ «Галицька ЦРЛ» у фельдшерсько-акушерський пункт с.Перлівці. Профілактичний огляд населення проводився акушер-гінекологом, хірургом, терапевтом. Всього оглянуто 30осіб. Хворі мали можливість пройти УЗД, електрокардіографічне-обстеження, зробити загальний аналіз крові, цитологічне обстеження жінок. За результатами виїзду скеровано на дообстеження в центральну районну лікарню 4 особи.

11.02.2016 | Павло Розенко: Уряд розглядає можливість монетизації зекономлених отримувачами субсидії коштів …(детальніше)>>>

news-imageПоширення чуток про начебто необхідність „випалити” певний обсяг газу, щоб отримати житлову субсидію на наступний сезон, - це цілеспрямована кампанія газопостачальних підприємств. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко під час звіту Уряду на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. „Така ситуація виникла через сприятливий температурний режим цього року, - зазначив Міністр. - Поширюють цю інформацію газопостачальні контори, щоб люди більше спалювали (газу) і сплачували більше”. Очільник Міністерства вкотре звернувся до громадян із закликом економити паливо. „Ще раз кажу: я закликаю всіх економити. Наприкінці сезону у людей, які економлять, на персональних рахунках збережеться певна сума залишку субсидії. І тоді Уряд буде ухвалювати рішення: або дозволити людям і далі використовувати ці субсидії, і таким чином спокійно пройти літній період”.

11.02.2016 | У Галичі освятять Алею Небесної Сотні …(детальніше)>>>

11 лютого 2016 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів виїзну нараду по питанню відзначення в районі Дня Героїв Небесної Сотні. Нарада відбулася на новій Алеї, збудованій на честь тих, хто загинув на Майдані. Присутні, серед яких представники районної, міської влади, духовенства, громадські активісти обговорили план проведення заходів щодо вшанування пам’яті загиблих героїв Революції Гідності. У програмі заходів, які відбудуться 20 лютого, заплановано:смолоскипна хода до майдану Різдва, покладання квітів та запалення свічок біля банеру Героїв Небесної Сотні, пам’ятне віче та панахида. Кульмінацією дня буде освячення Алеї Небесної Сотні у м.Галичі.

11.02.2016 | Центру «Довір’я» передали спецавтомобіль …(детальніше)>>>

Надзвичайна подія відбулася 10 лютого 2016 року для ГО «Довір’я» м.Бурштина. БФ «Карітас Івано-Франківської УГКЦ» передав спецавтомобіль, отриманий від Карітасу єпархії Фульда. Автомобіль придбаний за кошти батьківського комітету майстерень Карітасу Фульда, в яких працюють люди з особливими потребами. Цей транспортний засіб німці подарували для того, щоб діти з обмеженими фізичними можливостями могли вести повноцінне змістовне життя: подорожувати, відвідувати екскурсії, місця відпочинку, тренінги. Урочиста передача транспортного засобу відбулася за участю митрополита Володимира Війтишина, отця-мітрата Володимира Чорнія, отця І.Третяка, голів Галицької райдержадміністрації Ярослава Бартківа та районної ради Павла Андрусяка, батьків, дітей та працівників центру «Довір’я».

11.02.2016 | «Зелений» тариф стимулює домогосподарства до встановлення сонячних панелей …(детальніше)>>>

news-imageЗавдяки заохоченню від держави у вигляді «зеленого» тарифу, нині стрімко зростає кількість домогосподарств, які встановлюють сонячні та вітрові установки задля генерації електроенергії. «Сьогодні створені такі умови, що громадяни можуть не лише автономно забезпечити себе електроенергією, а й заробити на цьому. Підтвердженням тому є 244 домогосподарств, які встановили сонячні панелі, отримали «зелений» тариф та генерували понад 410 тис. кВт/год минулого року. Для порівняння, у 2014 році таких господарств було в 10 разів менше – лише 21. І це тільки у сегменті сонячної енергетики», — зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. За його словами, у разі продажу в мережу надлишкової електроенергії, виробленої з енергії сонця, вартість 1 кВт/години складатиме 19,01 євроценти.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Акції

 

 

Оголошення

.

Вакансія виконавчого директора агенції регіонального економічного розвитку

.

15 лютого 2016 року в районному Народному домі м.Галича відбудеться вечір-спомин «Не гоїть рани біль Афганістану», присвячений 27-ій річниці виведення військ з Афганістану. Початок о 12.00 годині.

.

Що потрібно знати про грип!

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір у гірськопіхотну бригаду

.

До відома населення, яке користується скрапленим газом для побутових потреб! ДП «Івано-Франківськ-Пропан» повідомляє, що з 15.12.2015р. ціна одного балона скрапленого газу вагою 21 кг для побутових потреб населення становить 250,00 грн., а 11 кг – 130,95 грн.

.

Допоможіть хворій дитині!

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району

Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області