E-mail:  gal_rda@i.ua
26 лютий 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
24.02.2017 | Відбулося засідання колегії райдержадміністрації …(детальніше)>>>

24 лютого 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Поповича відбулося засідання колегії. Для розгляду було винесено наступні питання порядку денного: 1. Про підсумки виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 2016 рік. 2. Про стан розгляду звернень громадян, які надійшли у райдержадміністрацію впродовж 2016 року. 3. Про стан ведення діловодства та виконавської дисципліни в роботі з документами за 2016 рік. По всіх розглянутих питання були прийняті відповідні рішення. На завершення присутні заслухали інформацію начальника управління ветеринарної медицини в Галицькому районі Михайла Гриника щодо спалаху африканської чуми свиней на території України, а також про заходи, які вживаються для недопущення поширення даного захворювання в районі.

24.02.2017 | Відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Миколи Поповича про проведену діяльність за 2016 рік …(детальніше)>>>

24 лютого 2017 року в залі засідань районної ради відбувся публічний звіт голови Галицької районної державної адміністрації Миколи Поповича про проведену діяльність за 2016 рік. На захід було запрошено представників громадської ради, громадських об’єднань, професійних спілок,підприємств та установ району, засобів масової інформації, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, міського, сільських голів Галицького району. Публічна звітність керівників органів виконавчої влади – це новація, запроваджена на всеукраїнському рівні. Концепція публічної звітності закладена в законі України «Про державну службу», а Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 №277 затверджений Типовий порядок проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади.

24.02.2017 | Визначено переможців районного конкурсу «Рідна мова – диво калинове» …(детальніше)>>>

Ось вже шостий рік поспіль в Галицькій центральній бібліотеці проходить районний конкурс художнього читання під назвою «Рідна мова – диво калинове», приурочений міжнародному дню рідної мови. Даний конкурс проводиться як творче змагання серед широкого кола користувачів бібліотек Галицької ЦБС. Організаторами конкурсу є відділ культури Галицької райдержадміністрації та Галицька ЦБ. Цьогоріч у заході взяло участь 38 читців. Підвівши підсумки районного огляду-конкурсу, журі визначило переможців у таких номінаціях: ...

24.02.2017 | Міжнародна акція флеш-моб “Тризуб це Україна“ …(детальніше)>>>

http://mfa.gov.ua/mediafiles/sites/rostov/images/news/tmbs/5ddf3-image006-tmb-270x180.jpgУчасником акції флеш-мобу “Тризуб це Україна“ може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів. Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“. Розпочали флеш-моб з українського Донбасу з м.Волноваха; Дмитро Лубинець народний депутат України та голова міжфракційного депутатського об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“ та Мирослав Гочак президент Свiтового Конгресу Українських Молодіжних Організацій. Їхній відео заклик https://www.facebook.com/CKYMO/

24.02.2017 | Уряд ініціює призначення довічних стипендій працівникам та військовослужбовцям пожежної охорони, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі на Чорнобильській АЕС…(детальніше)>>>

news-imageКабінет міністрів схвалив проект Указу Президента України «Про довічні державні стипендії для працівників, осіб рядового та начальницького складу пожежної охорони органів внутрішніх справ України, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року». У Мінсоцполітики наголошують, що проект акта розроблено з метою гідного вшанування подвигу цих громадян. Як відомо, у 2006 році відповідно до Указу Президента України від 10.05.2006 №358/2006 було засновано довічні державні стипендії для військовослужбовців, осіб рядового і молодшого начальницького складу органів внутрішніх справ України, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі на Чорнобильській АЕС та її охороні 26 квітня 1986 року і внаслідок значного радіоактивного опромінення отримали інвалідність.

24.02.2017 | Відновлено сертифікацію насіння та садивного матеріалу …(детальніше)>>>

news-imageМіністерством аграрної політики та продовольства України проведено чергову селекторну нараду з питань початку роботи державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» та їх лабораторій із сертифікації насіння в областях. У селекторній нараді взяли участь в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин та керівники обласних служб системи агропромислового комплексу. На сьогодні постановою Кабінету міністрів України затверджено Порядок проведення та визначено механізм проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу органами з оцінки відповідності і агрономами-інспекторами. Затверджені форми заяв для проведення сертифікації та форми сертифікатів, що дозволить здійснювати свою діяльність у правовому полі регіональним лабораторіям державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції».

24.02.2017 | Міжнародний фестиваль журналістики «Матриця» приймає заявки на участь …(детальніше)>>>

У Вільнюсі 19-23 червня 2017 року відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця». Оргкомітет приймає заявки до 19 травня. Фестиваль проводиться для підтримки й розвитку журналістики в Україні; поширення високих стандартів журналістської професії; популяризації надбань української національної культури на міжнародному рівні. Учасниками Фестивалю є діти і молодь віком від 10 до 35 років. Це учнівська та студентська молодь, викладачі, професійні журналісти, члени громадських організацій України та Литви. Номінації Фестивалю: «Відеоролик» (сюжет), «Фотографія», «Радіосюжет», «Друковане слово». Заявки на участь приймаються на електронну адресу: tandemplaneta17@gmail.com.

24.02.2017 | Проведено день відкритих дверей для безробітних …(детальніше)>>>

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню. Саме з цією метою Галицьким районним центром зайнятості 23 лютого проведено день відкритих дверей на ТзОВ ТВК «Львівхолод», метою якого було ознайомлення безробітних зі специфікою роботи підприємства, потребами у працівниках, інформування про особливості здобуття професій, актуальних на даному підприємстві. Директор магазину «Рукавичка» Руслана Вдовичин розповіла безробітнім про роботу продавця продовольчих товарів та касира торговельного залу.

23.02.2017 | Вручено посвідчення про приписку до призовної дільниці …(детальніше)>>>

22 лютого 2017 року в приміщенні призовної дільниці Галицького районного військового комісаріату було вручено призовникам 2000 року народження посвідчення про приписку до призовної дільниці.

23.02.2017 | Вечір пам'яті в читальному залі Галицької ЦБС …(детальніше)>>>

22 лютого в читальному залі Галицької центральної бібліотеки відбувся вечір пам'яті під назвою «Моє безсмертя воїна і сина - в тобі, моя велична Україно!». На захід були запрошені учні 6(10) класу Галицької гімназії (класний керівник Урицька Г.М.). Ведучі вечора працівники відділу обслуговування Галицької ЦБ Наталія Сєдова та Лідія Мацькевич пригадали трагічні події, які відбувалися на Євромайдані у Києві під час Революції Гідності. Почесними гостями вечора стали галичани-активісти Євромайдану: о.Володимир Кузюк – священик церкви Різдва Христового м.Галича, духівник молодіжної християнської організації «Українська молодь - Христові»; Аріна Сивак – активістка Євромайдану і волонтер АТО, а також Володимир Тимків, який був учасником тих величних і трагічних подій січня-лютого 2014 року.


 

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

28 лютого о 12.00 год. в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбудеться презентація виставки плащаниць кінця ХVIII-поч. ХХ ст. з галицьких храмів.

.

03.03.2017 – м.Івано-Франківськ буде проведено Національний тур-марафон «Безпека праці – 2017»

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Повідомляємо, що в управлінні праці департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації за номером 0342-53-07-73 працює телефон “гарячої лінії”, за яким можна повідомити про факти виплати заробітної плати у розмірі, нижчому від мінімальної заробітної плати, скорочення працівників, переведення їх на неповний робочий час тощо.

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 

9 березня стартує дванадцята благодійна акція "Серце до серця" під гаслом - "Я хочу бачити життя"!


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області