E-mail:  gal_rda@i.ua
24 жовтень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


Без віз


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
24.10.2017 | 24 жовтня - Всесвітній день інформації про розвиток …(детальніше)>>>

Всесвітній день інформації про розвитокУ 1972 році Генеральна Асамблея заснувала Всесвітній день інформації про розвиток, мета якого полягала в залученні уваги світової громадської думки до проблем розвитку та до необхідності зміцнення міжнародного співробітництва для їх вирішення. Асамблея ухвалила, що дата цього дня повинна збігатися, в принципі, з Днем Організації Об’єднаних Націй, 24 жовтня, який також є датою прийняття в 1970 році Міжнародної стратегії розвитку на друге Десятиліття, розвитку Організації Об’єднаних Націй. Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/3038 (ХХVІІ).

24.10.2017 | 24 жовтня - Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй (День ООН) …(детальніше)>>>

Традиційно в День Організації Об’єднаних Націй в залі Генеральної Асамблеї проводиться міжнародний концертДень ООН - це день народження Організації Об’єднаних Націй. Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/2782 (XXVІ). 24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій вона рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято. Традиційно в цей день у всьому світі проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням. За словами Генерального секретаря, в будь-якому куточку світу Організація Об’єднаних Націй є живим втіленням надії.

23.10.2017 | «Лицарі української Незалежності» …(детальніше)>>>

22 жовтня 2017 року у Будинку культури с.Тустань відбувся вечір історичної пам’яті «Лицарі української незалежності», присвячений 75 річниці УПА, та 70 річниці депортації населення Західної України до Сибіру у віддалені регіони СРСР. Перед початком вечора глядачі мали змогу переглянути книжкову виставку «Лицарі нескореної України», яку підготувала завідувач бібліотекою Ірина Перегінець. У ході вечора звучали пісні і вірші на патріотичну тему у виконанні учасників художньої самодіяльності Будинку культури(художній керівник М.Чуйко). Теплими оплесками зустрічали глядачі виступ учнів 8-9 класів, які виконали сучасні патріотичні пісні. Окрасою вечора стали музичні номери у виконанні І.Салиги – директора Вікторівського Будинку культури.

23.10.2017 | Роздрібна торгівля області у січні–вересні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–вересні 2017 року населенню реалізовано товарів на 13,7 млрд.грн. Індекс обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах до січня–вересня попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 104,6% (в Україні – 108,8%). У розрахунку на одну особу населення у січні–вересні поточного року у середньому за місяць реалізовано товарів у роздріб на 1100 грн.

23.10.2017 | Керівник апарату провів робочу нараду …(детальніше)>>>

23 жовтня відбулася чергова нарада у керівника апарату райдержадміністрації Івана Зельмановича з працівниками апарату райдержадміністрації. В ході наради завідувач сектору кадрової роботи апарату РДА Марія Сидорик проінформувала про стан справ, що стосуються кадрових питань. Також, з короткими доповідями виступили начальник відділу організаційно-інформаційної роботи Тарас Сенів, начальник відділу загального документообігу та контролю Валентина Воробій, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Мар’ян Верещак, які інформували про поточну роботу, що здійснюється відділами й секторами апарату РДА, проблемні питання діяльності, план роботи на поточний тиждень.

23.10.2017 | Надходження продукції тваринництва на переробні підприємства області у січні–вересні 2017 року …(детальніше)>>>

У січні–вересні 2017р. на переробні підприємства області надійшло 15,3 тис.т сільськогосподарських тварин (у живій масі), що на 4,9% менше, ніж у відповідному періоді 2016р., та 27,1 тис.т молока сирого всіх видів (на 25,3% більше). У загальній масі надходження сільськогосподарських тварин на переробку на свині припадає 43,9%, птицю – 33%, велику рогату худобу – 23%, вівці – 0,1%. Обсяги закупівлі сільськогосподарських тварин (у живій масі) переробними підприємствами порівняно з січнем–вереснем 2016р. збільшились на 2,1% і склали 10,1 тис.т (65,9% загального надходження), молока сирого – на 29,6% (25,9 тис.т, 95,4%). Частка підприємств у масі закуплених сільськогосподарських тварин переробними підприємствами у січні–вересні 2017р. становила 94,5%.

23.10.2017 | В м.Галичі відбувся шостий обласний з’їзд молодіжної християнської організації «Українська Молодь Христові» …(детальніше)>>>

21 жовтня 2017 року в м.Галичі відбувся шостий обласний з’їзд молодіжної християнської організації «Українська Молодь Христові», у якому взяли участь 9 спільнот нашої області, зокрема, із м.Галич, м.Калуш, с.Крилос, м.Івано-Франківськ, с.Радча, с.Хом`ківка, с.Липівка, с.Павлівка, с.Тустань, с.Дубівці (всього понад 130 осіб). Згідно програми спільноти представляли свої осередки, ділилися досвідом праці та планами на майбутнє, даючи добрий приклад для сучасної молоді в плані духовного та патріотичного виховання. З’їзд розпочався Божественною Літургією в церкві Різдва Христового. Після Служби Божої для молоді відбулася екскурсія по м.Галичі, ознайомлення з його історією та історичними пам’ятками.

23.10.2017 | Про медичні послуги після реформи. Міфи і реальність…(детальніше)>>>

news-imageЦього тижня Верховна Рада дала старт медреформі. Ухваливши законопроект 6327, парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи. Головне: всі послуги, аналізи, дослідження, ліки, які надаються за державною програмою медичних гарантій,будуть для пацієнтів на 100% БЕЗОПЛАТНИМИ. Це буде працювати саме так, як у страховій компанії. Пацієнти будуть знати, що саме покривається і мати можливість отримати ці послуги в обраній ними лікарні. З 2018-го року реформа запрацює на рівні первинної допомоги, з 2020-го — в усіх лікарнях. Тарифи, які розповсюджуються зараз деякими сумнівними виданнями, не мають нічого спільного з реальністю. Це просто фейк та брехня.

23.10.2017 | Розміри державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на 2017 рік …(детальніше)>>>

news-imageВерховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» №2148-VIII, яким з 1 жовтня 2017 року передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам». Відповідно до внесених змін до законодавства перерахунок проводиться в автоматичному режимі без звернення громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення. Доплата за жовтень 2017 року буде проведена під час виплати допомоги за листопад 2017 року. Розміри допомоги з жовтня 2017 року.

23.10.2017 | ПРОЕКТ «ПОБРАТИМИ» стартував в Галицькому районі! …(детальніше)>>>

«Подолання наслідків шоку, травми та ПТСР для ветеранів» саме під такою назвою цими вихідними (з 20 по 22 жовтня 2017 року) пройшов тренінг для учасників антитерористичної операції-жителів Галицького району та їхніх дружин, координатором якого був котренер проекту «Побратими» на Прикарпатті Андрій Фармуга та Галицький районний центр допомоги учасникам АТО. За сприяння ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», учасників АТО та їхніх дружин (в кількості 29 осіб) радо приймали в ДЛОК «СОКІЛ», де вони проживали в комфортних і теплих кімнатах, харчувалися в їдальні, а також скористалися послугами масажистів та сауною.  За час тренінгу учасники здобули не тільки знання про шокові травми, які вони пережили під час участі в АТО, а й дізналися про вплив їх наслідків на самого себе, найближче оточення та суспільство в цілому. Тренером проекту роз’яснено основні етапи пошуку внутрішніх ресурсів та мотиваторів для кращої адаптації в цивільному житті.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME “COS-EINET-2017-3-04: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Відкрито конкурсний набір до оновленої Школи місцевого самоврядування DESPRO-2017

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області