E-mail:  gal_rda@i.ua
25 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Галицька районна державна адміністраціяНовини 
25.07.2016 | Проведено нараду-семінар на базі Дубівецької амбулаторії ЗПСМ…(детальніше)>>>

1.jpg21 липня 2016 року   КЗ «Галицька ЦРЛ» проведено нараду-семінар з питань протитуберкульозної роботи загально-лікувальної мережі  серед дорослого та дитячого населення  на базі Дубівецької амбулаторії  ЗПСМ (зав.Галина Салітринська) за участю заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення, районного фтизіатра, лікарів загальної практики сімейної медицини. По підсумках  роботи за 2015 рік Дубівецька  амбулаторія ЗПСМ визнана однією з кращих в районі. Завідувач амбулаторії проживає в  пунктовому селі, у 2016 році їй присвоєна  вища кваліфікаційна категорія. 

22.07.2016 | Реєстрація нових громадських об’єднань на місцевому рівні …(детальніше)>>>

Як вже раніше повідомлялось в ЗМІ, Міністерством юстиції України спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, впроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань, в частині здійснення місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги функцій прийняття та видачі статутних документів для реєстрації громадських об’єднань, як фронт-офісів. Нагадаємо, що раніше ці функції в районах та містах області здійснювали реєстраційні служби місцевих управлінь юстиції, а з квітня 2016р., ці повноваження перейшли до Управлінь державної реєстрації Головних територіальних управлінь юстиції в областях. Окремими питаннями роз’яснювального і консультативного характеру займаються районні та міські ЦНАПи.

22.07.2016 | Про надання субсидій населенню у січні–червні 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У січні–червні поточного року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулись 100,5 тис. домогосподарств області (в 1,6 раза більше, ніж у відповідному періоді 2015р.), з них 37,9% – звернулись вперше. Із загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями, 51% проживають у сільській місцевості. Більше, ніж четверта частина звернень (27,5%), припадає на м. Івано-Франківськ; серед районів області найбільше звернень надійшло від домогосподарств Коломийського та Косівського районів (10,6% та 8,9% відповідно), найменше – міст Болехова та Яремче (0,3% та 1,1% відповідно), Рогатинського, Калуського та Верховинського районів (0,9% – 1,3%). Упродовж січня–червня поточного року призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 114,8 тис. домогосподарств (у 2,8 раза більше, ніж у відповідному періоді 2015р.), з них у міських поселеннях – 59 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 55,8 тис.

22.07.2016 | Роздрібна торгівля області у січні–червні 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств, фізичних осіб–підприємців та мережу ринків в області у січні–червні 2016р. населенню реалізовано товарів на 16,8 млрд.грн, що у фактичних цінах на 11,1% більше, ніж за відповідний період попереднього року, а у порівнянних цінах (враховуючи індекс споживчих цін) –  на 2,8% більше. У розрахунку на одну особу населення у січні–червні п.р. в середньому за місяць реалізовано товарів у роздріб на 2029,4 грн (в середньому по Україні – на 2055,8 грн). За показником обороту роздрібної торгівлі на одну особу Івано-Франківщина посіла дев’яте місце серед регіонів держави. У структурі обороту роздрібної торгівлі області майже третину обсягу забезпечили підприємства (юридичні особи), через торгову мережу яких у січні–червні 2016р. продано товарів на 5,5 млрд.грн, що проти відповідного періоду минулого року у фактичних цінах більше на 14,8%, у порівнянних – на 6,5%. На організовані ринки з продажу сільськогосподарських продуктів та неформальні ринки припадало 28,4% загальнообласного обсягу обороту роздрібної торгівлі.

22.07.2016 | Діяльність транспортного комплексу області у I півріччі 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У I півріччі 2016 року залізничним та автомобільним транспортом (включаючи автотранспорт фізичних осіб-підприємців) замовникам доставлено 5,3 млн.т вантажів, що на чверть більше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Вантажооборот збільшився у порівнянні з І півріччям 2015 року на 22,1% і склав 704 млн.ткм. Обсяги вантажних перевезень залізницею збільшились на 23,8%, автотранспортом – на 26,5%. Послугами автомобільного, залізничного та тролейбусного транспорту скористались 43,3 млн. пасажирів, що на 13,4% менше від обсягів I півріччя 2015 року, підприємствами автомобільного та тролейбусного транспорту виконано пасажирооборот в обсязі 529,3 млн.пас.км або на 6,2% менше. У структурі пасажирських перевезень найбільша частка припадала на пасажирські перевезення автомобільним транспортом – 77% або 33,4 млн. пасажирів. Транспортом фізичних осіб-підприємців здійснено 72,3% пасажирських автотранспортних перевезень області.

22.07.2016 | Зареєструвати громадські формування відтепер можна у центрі з надання безоплатної правової допомоги …(детальніше)>>>

news-imageЗ середини липня зареєструвати громадське формування можна буде не лише в обласних управліннях юстиції, а й у будь-якому із 100 центрів надання безоплатної правової допомоги по всій Україні, зокрема, в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги Івано-Франківщини. Про це йшлося на нараді щодо особливостей надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань через фронт-офіси за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка. Згідно з законодавством, функції з легалізації громадських організацій здійснюють виключно органи юстиції. Відповідно до наказу Міністра юстиції Павла Петренка, центрам безоплатної вторинної правової допомоги надано повноваження щодо прийняття відповідних документів. До кінця цього року планується провести всі підготовчі заходи і з наступного року максимально підключити центри надання адміністративних послуг до процесу легалізації громадських формувань. Таких центрів по всій країні понад 700.

22.07.2016 | З 1 серпня всі публічні закупівлі переходять в ProZorro, що відкриває величезні можливості для бізнесу, - Мінекономрозвитку …(детальніше)>>>

news-imageВже за два тижні, з 1 серпня 2016 року в Україні завершується повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro. Об’єм ринку держзакупівель в Україні складає близько 250 млрд грн на рік, а це - величезні можливості для розвитку бізнесу. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Він нагадав, що в рамках підготовки до переходу була реалізована масштабна програма з навчання держслужбовців і представників бізнесу. Вона включала в себе більше 100 навчальних семінарів по всій Україні, перший масовий державний он-лайн курс на платформі Prometheus, спеціальний ресурс для замовників http://infobox.prozorro.org/, а також дві програми з навчання тренерів (Training for Trainers, ToT) в регіонах. Крім того, з 1 липня за підтримки посольства США розпочато рекламну кампанію в п’яти регіонах по залученню бізнесу в ProZorro. Джордж Кент, заступник глави місії посольства США в Україні, зазначив, що регіональна кампанія із залученню бізнесу – це перший спільний проект з командою ProZorro.

22.07.2016 | ХІ міжнародна десятиденна піша Проща родин мігрантів та всіх бажаючих із Самбора у Зарваницю …(детальніше)>>>

Пасторально-міграційний відділ Української Греко-Католицької Церкви запрошує взяти участь в ХІ міжнародній десятиденній пішій Прощі родин мігрантів та всіх бажаючих із Самбора у Зарваницю, яка відбудеться 5–14 серпня 2016 року. У Міжнародну десятиденну пішу Прощу ходять із 2006 року. Кожного року першої п'ятниці серпня біля храму Різдва Пресвятої Богородиці у Самборі збирається численна кількість людей. У Прощу запрошують мігрантів та їхні родини. Протягом десяти днів моляться і свідчать правду про сучасну трудову міграцію, бо сьогодні на карті світу немає країни, де б не працювали наші співвітчизники. Прочани моляться за український народ, за збереження християнських родин, за відповідальність влади за долю своїх людей. «Господи, рятуй українську родину!» — молитва, з якою вирушають у дорогу. Світлої пам’яті отець Василь Поточняк, організатор Прощі зауважував, що «перша мета Прощі - щоб і похід, і молитва, і праця в групах, і катехиза, і вільний час, і різного роду служіння, одним словом, кожен день, кожна година і кожна хвилина на цій прощі, були жертовництвом на Божу славу.

21.07.2016 | В Галицькому районі готуються до проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі …(детальніше)>>>

21 липня 2016 року відбулася виїзна нарада по питанню організації проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі в с.Крилос. Участь у нараді взяли голова районної ради Павло Андрусяк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Попович, представники духовенства, структурних підрозділів райдержадміністрації і служб, відповідальних за проведення духовного заходу. Під час зустрічі значну увагу було приділено вуличному освітленню, зокрема, встановленню трьох додаткових електроопор. Планується в найкоротші терміни залучити місцевих підприємців до вирішення даного питання. В ході обговорень учасники наради подали пропозицію щодо необхідності облаштування площадки для нічних чувань з молоддю, яку присутні підтримали. Також йшла мова про розчищення території, забезпечення наведення благоустрою у місцях проведення прощі та біля Францискових джерел. Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Попович дав доручення сільському голові с.Крилос спільно з громадою забезпечити наведення благоустрою на території проведення духовного заходу.

21.07.2016 | Зовнішня торгівля області товарами у січні–травні 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–травні 2016р. становили 189,6 млн.дол. США, імпорту – 153,2 млн.дол. США. Проти січня–травня 2015р. обсяги експорту збільшилися на 35,9%, імпорту – на 34%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 36,4 млн.дол., коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,24. Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 88 країн світу. Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Італії, Польщі, Чехії, Данії, Бельґії, Республіки Корея та Ірландії. Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 130 млн.дол. США або майже 70% від загальнообласного обсягу, та збільшився у порівнянні з відповідним періодом 2015р. в 1,5 раза. У товарній структурі експорту області провідну позицію займали продукти рослинного походження (в основному, зернові культури), механічні та електричні машини, деревина та вироби з деревини, живі тварини, продукти тваринного походження.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 


Всеукраїнський конкурс «Краща книга України»


Конкурс військово-патріотичної пісні «Герої не гинуть. Герої живуть у піснях»

Акції

 

 

 

 

Всеукраїнська акція «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Оголошення

.

 

ХІ міжнародна десятиденна піша Проща родин мігрантів та всіх бажаючих із Самбора у Зарваницю …(детальніше)>>>

.

Допоможіть хворій дитині!

.

 

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області