E-mail:  gal_rda@i.ua
9 жовтень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
8.10.2015 | Голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів нараду за участю сільськогосподарських виробників …(детальніше)>>>

8 жовтня 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів нараду за участю сільськогосподарських виробників, спеціалістів управління агропромислового розвитку та відділу Держземагентства в Галицькому районі. Під час наради проаналізовано цьогорічні показники врожайності зернових та намічено плани щодо посіву озимих зернових культур. Також учасники наради обговорили ряд важливих питань, які зокрема, стосувалися проведення розрахунків сільськогосподарських виробників з пайовиками, питання обробітку сільськогосподарських земель на території району, а також оформлення прав оренди на товарні сільськогосподарські землі. За результатами наради відділу Держземагентства доручено підготувати інформацію про використання невитребуваних земельних часток (паїв).

8.10.2015 | Проведено виїзну нараду по питанню будівництва школи в с.Крилос …(детальніше)>>>

8 жовтня 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів виїзну нараду в с.Крилос, де триває будівництво місцевої школи. У нараді взяли участь перший заступник голови Олег Прунько та представник підрядної організації - керівник будівельної фірми «Житлобуд» Ігор Олійник. Учасники наради побували на місці будівництва та ознайомилися з ходом виконання робіт. За словами підрядника, з метою пришвидшення робіт сьогодні на об’єкті працює дві будівельні бригади та задіяні два крани. Будівельники працюють над спорудженням першого та другого корпусів школи, зводять стіни та встановлюють перекриття, всі роботи виконуються згідно затвердженого плану. На даний час освоєно 900 тисяч гривень, виділених з районного бюджету. Під час наради були уточнені обсяги та терміни виконання робіт, плани освоєння коштів, прийнято рішення щодо затвердження графіку виконання будівельних робіт на І квартал 2016 року та обговорено джерела фінансування.

8.10.2015 | Відбулося засідання координаційної ради у справах дітей …(детальніше)>>>

8 жовтня 2015 року відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей районної державної адміністрації. На порядок денний засідання було винесено питання:  стан реалізації в Галицькому районі права дитини на виховання в сім’ї;  про захист прав та інтересів дітей, влаштованих у прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу, здійснення соціального супроводження; про проведення спільних рейдів щодо попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень, проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок». Крім того, слухалось питання про стан виконання договору про влаштування неповнолітньої дитини на виховання та спільне проживання в прийомну сім’ю, а також стан виконання матір’ю своїх батьківських обов’язків. З даних питань прийнято відповідні рішення та дано конкретні пропозиції.

8.10.2015 | Проведено профілактичний рейдовий виїзд …(детальніше)>>>

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження насильства над дітьми в сім’ях, перевірки умов проживання та виховання дітей, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації працівниками служби проведено профілактичний рейдовий виїзд за маршрутом: с.Бринь–с.Сапогів-с.Комарів–с.Крилос. Під час проведення даного виїзду обстежено умови проживання 5 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, складено відповідні акти обстеження та протоколи бесід з їх законними представниками, попереджено про встановлену законодавством України відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, проведено роботу щодо попередження насильства над дітьми в сім’ях.

8.10.2015 | У рамках Проекту «Підтримки реформи місцевого самоврядування в Україні» в Івано-Франківську провели регіональну інформаційну зустріч «Функціональна децентралізація в Україні» …(детальніше)>>>

news-imageЗа словами організаторів панельної дискусії, її метою став обмін думками з аудиторією щодо актуальних питань процесів реформування місцевого самоврядування та децентралізації в Україні. Як зазначалося, подібні зустрічі відбуваються у різних містах держави, а їхнім задумом є пошук активних та ініціативних людей, які можуть формувати громадську думку та створити тло для унеможливлення повернення до попереднього адміністративно-територіального устрою. Захід розпочався у форматі «відкритого мікрофону», під час якого присутні мали змогу поділитися думками, власним досвідом та пропозиціями щодо реформи місцевого самоврядування. Участь у тематичній дискусії взяв керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк, представники органів місцевого самоврядування, громадськість області. Модератором програми спілкування виступила журналіст Анна Безулик.

8.10.2015 | В Україні слід впровадити європейську систему збереження пам`яток …(детальніше)>>>

news-imageПро це на засіданні Уряду заявив Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури В`ячеслав Кириленко під час презентації Концепції реформи у сфері нерухомої культурної спадщини. «В українському законодавстві існує базовий закон «Про охорону культурної спадщини», який діє 15 років. До нього включно до 2013 року було внесено десятки змін, і в результаті він став дуже непрозорим, допускає можливість різних тлумачень в інтересах забудовників і окремих корпорацій. Латати старий закон ми не бачимо сенсу, і пропонуємо абсолютно новий закон «Про збереження нерухомої культурної спадщини». Концепцію закону було апробовано в Міністерстві культури, вона не остаточна, але базова», – сказав В`ячеслав Кириленко. Нова Концепція передбачає децентралізацію, дерегуляцію, прозорість адміністрування, запровадження норм прямої дії у сфері нерухомої культурної спадщини, а також посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за пошкодження та руйнування пам`яток.

8.10.2015 | Відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб …(детальніше)>>>

7 жовтня спеціалістами Галицького районного центру зайнятості в рамках проведення Декади зайнятості для внутрішньо переміщених осіб проведено профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб з метою надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, роз’яснення комплексу послуг служби зайнятості та інших органів соціальної сфери, посилення взаємодії влади і громадського суспільства у вирішенні проблем зайнятості вимушених переселенців. Даний захід був проведений за участю директора РЦСССДМ Людмили Слюзар, начальника відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Галицької РДА Наталії Козанкевич.

8.10.2015 | Комітет ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики підтримав законопроект щодо спрощення процедури ввезення іноземних передавачів в Україну …(детальніше)>>>

news-image7 жовтня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, на якому одноголосно підтримано та прийнято за основу законопроект Міністерства інформаційної політики України про спрощення процедури ввезення іноземних передавачів на територію держави. Наступний крок – розгляд законопроекту в Парламенті. Міністерство інформаційної політики України розробило проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення» від 27.07.2015 №2405а. Законопроект передбачає спрощення процедури ввезення на територію України передавачів іноземного виробництва, що дасть змогу розширити українське мовлення. На сьогодні частина такої апаратури вже в процесі поставки в Україну від іноземних партнерів.

7.10.2015 | Відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації …(детальніше)>>>

7 жовтня 2015 року відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. Участь у роботі взяв голова райдержадміністрації Ярослав Бартків. Під час засідання було заслухано питання щодо соціального захисту незахищених верств населення, створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями. За результатом його розгляду присутні вирішили звернутися до керівництва Галицької міської ради з клопотанням спільно з районною владою вирішити питання щодо відкриття нового маршруту громадського транспорту в межах м.Галича. В ході обговорень даної проблеми голова райдержадміністрації Ярослав Бартків наголосив, що питання транспортного сполучення різних частин міста перебуває на його особистому контролі, адже потреба дістатися з однієї частини міста в іншу виникає у багатьох людей. І першочергове завдання, яке керівник району ставить перед кожним – це розуміння того, що в центрі уваги завжди має залишатися людина і ставлення до неї.

7.10.2015 | Екологи Прикарпаття перевірили стан води у Дністрі …(детальніше)>>>

news-imageНа Прикарпатті проводять оцінку якості поверхневих вод головних річкових басейнів області. В управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації розповідають, що така оцінка, за гідрохімічними показниками у області, здійснювалась на основі аналізу середньомісячних величин гідрохімічних показників у порівнянні з відповідними значеннями їх граничнодопустимих концентрацій (ГДК) та фоновими показниками. Зокрема, дослідження якості води р.Дністер у звітний період проводилися у чотирьох створах – у створі в м.Галич на території Івано-Франківської області, на кордоні з Львівською областю у створі в с.Сівка Войнилівська, на кордоні з Чернівецькою та Тернопільською областями у створах в с.Устечко та в с.Довге. За даними гідрохімічних досліджень встановлено, що середні величини показників якості води у річці Дністер не перевищують ГДК. Протягом останніх років спостерігалася тенденція до їх зниження, а за 2012 – 2014 роки показники стабілізувалися.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

Акції

 

 

Оголошення

.

12 жовтня 2015 року о 10.00 годині в кабінеті №3 Галицької райдержадміністрації відбудеться прийом громадян району працівниками Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Запрошуємо всіх бажаючих отримати безоплатні юридичні консультації.

.

Відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації на основі розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 28.09.2015 №623 «Про проведення ярмарків» повідомляє, що 10 та 17 жовтня 2015 року в обласному центрі проводитиметься ярмарка «Золота осінь-2015». Місце проведення ярмарки вул. Тролейбусна,2 (ринок ПП «Керен). Запрошуємо товаровиробників усіх форм власності взяти участь у ярмарку, представивши асортимент своєї сільськогосподарської продукції.

.

Розпочався міжнародний конкурс малюнків “Здай кров заради життя”

.

УВАГА! Відбудуться виїзні прийоми громадян у населених пунктах району для призначення субсидій!

.

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ ГАЛИЦЬКОГО РАЙОНУ!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонних «гарячих ліній» за номерами 21-965, 21-643 та 21-152 для надання населенню роз’ясненнь з питань спрощеного порядку надання субсидій та ведеться попередній запис на прийом в телефонному режимі

.

Енергоефективний калькулятор

.

Приклади розрахунку субсидії (оновлено)


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області