E-mail:  gal_rda@i.ua
2 грудень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
1.12.2015 | На Прикарпатті триває утилізація пестицидів та отрутохімікатів …(детальніше)>>>

news-imageПротягом 2009-2011 років з території Івано-Франківської області було вивезено на утилізацію за кордон усі непридатні до використання та заборонені хімічні засоби захисту рослин (пестициди та отрутохімікати), накопичені за часів колишнього Радянського Союзу. Загалом це склало 402,227 тонни, повідомили в управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Однак, залишається провести утилізацію 1,1 тонни пестицидів та агрохімікатів, виявлених у 2013 році на території Галицького району в селах Скоморохи та Кінчаки. Це планують провести за рахунок коштів з районного фонду охорони навколишнього природного середовища. «Галицька райдержадміністрація уклала угоду з товариством «ЕКО НОВА» на зберігання, обробку та утилізацію відходів, згідно з якою непридатні пестициди будуть вивезені з сіл Скоморохи та Кінчаки», – розповів начальник управління екології та природних ресурсів Ріяфет Гасимов.

1.12.2015 | Відсьогодні ПАТ «Укрзалізниця» розпочинає господарську діяльність …(детальніше)>>>

news-imageСьогодні, 1 грудня 2015 року, свою господарську діяльність розпочинає нова компанія – публічне акціонерне товариство «Українська залізниця», державна реєстрація якої відбулася 21 жовтня 2015 року. Це важливий етап реформування залізничної галузі, який виведе її на новий рівень розвитку та надання клієнтам послуг і сервісу європейської якості. Зпочатком господарської діяльності ПАТ «Укрзалізниця» поступово відійде в минуле попередній інститут управління галуззю – Державна адміністрація залізничного транспорту. Передбачається, що у нову компанію будуть переведені співробітники структурних підрозділів і підприємств  Укрзалізниці. Також змінять свій статус понад 40 підприємств, які раніше були окремими юридичними особами, тепер вони стануть філіями компанії і працюватимуть у структурі ПАТ «Укрзалізниця». При цьому залізниці України стануть регіональними філіями. Регіональна структура українських залізниць перебудовуватиметься у вертикально інтегровану.

1.12.2015 | 1 грудня – 24-та річниця проведення Всеукраїнського референдуму …(детальніше)>>>

news-imageУ духовному і політичному житті кожної нації є події, які назавжди входять в її історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. Маємо і в нашій історії такі події, що перед усім світом засвідчили устремління Українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Одна з них, це день 1 грудня 1991 року, який увійшов незабутньою датою в історії нашого народу. Саме тоді понад 90 відсотків громадян молодої держави, які прийшли до виборчих скриньок, своїм вільним волевиявленням підтвердили Акт проголошення незалежності України, поставили останню крапку в 70-річній історії існування радянської імперії та розпочали новий відлік державотворення в українській історії.

1.12.2015 | За таких, як Андрій, ми боремося до останнього - Президент зустрів звільненого кіборга «Рахмана» …(детальніше)>>>

news-imageО пів на третю ранку Президент Петро Порошенко зустрів кіборга із позивним «Рахман», якого напередодні було звільнено з полону. Глава держави наголосив, що за визволення начальника відділення розвідки 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Андрія Гречанова багато людей переживали та боролися, і це вдалося зробити з 18 спроби. "Сьогодні не лише для вашої мами та дружини справжнє свято, а й для кожного з нас і для мене також. Воїне, ласкаво просимо додому", - зазначив Президент. Глава держави нагадав, що ще під час зустрічі в Нормандському форматі він звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель та Президента Франції Франсуа Олланда з проханням натиснути на Путіна, щоб звільнити кіборга.

1.12.2015 | Укрморрічінспекція закликає власників маломірних суден дотримуватися вимог безпеки судноплавства …(детальніше)>>>

news-imageДержавна інспекція України з безпеки на морському та річковому транспорті дуже стурбована значним ростом в останній час аварійності під час використання маломірних суден громадянами, перш за все під час проведення рибної ловлі. За інформацією Укрморрічінспекції тільки у жовтні – початку листопада цього року з маломірними суднами, що використовувались для рибальства та полювання, трапилось 7 аварійних подій. Так, 9 жовтня на р.Дніпро неподалік острова Горілий (м.Дніпропетровськ) сталося перекидання маломірного судна, у результаті якої потонула одна особа. 10 жовтня на р.Дніпро неподалік рибного заповідника «Червона хата» (Голопристанський район, Херсонської області) відбулось перекидання маломірного судна, одна особа потонула....

30.11.2015 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 листопада 2015 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 листопада 2015р. заборгованість із виплати заробітної плати становила 6,2 млн.грн., що складає 0,8% фонду оплати праці, нарахованого за жовтень поточного року. Порівняно з 1 жовтня 2015р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 1,1 млн.грн., або на 15,4%. Зменшення показника спостерігалося у більшості міст і районів: від 7,1% у м.Бурштині до 73,1% у Коломийському районі. У Снятинському районі борг із виплати заробітної плати залишився на рівні 1 жовтня п.р., у м.Коломиї і Тисменицькому районі відбулося збільшення суми боргу на 15,4% і на 27,6%, відповідно. Більше половини від загальної суми заборгованості (51,2% або 3,2 млн.грн.) утворено на підприємствах обласного центру, 14,1% (870,6 тис.грн.) – на підприємствах міста Калуша, 12,6% (781,6 тис.грн.) – міста Бурштина. Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської та Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Рогатинського, Рожнятівського і Тлумацького районів.

30.11.2015 | Керівник району ознайомився з роботою районного управління юстиції та структурних підрозділів …(детальніше)>>>

30 листопада 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків побував у Галицькому районному управлінні юстиції та структурних підрозділах, а саме: відділі державної реєстрації актів цивільного стану, реєстраційній та виконавчій службах. Мета візиту - ознайомлення з роботою бюджетних установ. Керівника району з роботою управління юстиції ознайомила в.о. начальника Леся Семченко. Вона проінформувала про види послуг, які надаються даним закладом та озвучила проблемні питання. Ярослав Петрович оглянув приміщення РАЦСу та ознайомився з умовами праці спеціалістів.

30.11.2015 | Відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу …(детальніше)>>>

27 листопада 2015 року відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та районного комітету по боротьбі з наркоманією. Під час засідання розглянуто питання: про епідситуацію по туберкульозу та ВІЛ-інфекції в районі за 9-ть місяців 2015 року; про проведену профілактичну роботу відділу культури та закладів культури щодо попередження поширення тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу та інфекцій які передаються статевим шляхом серед населення району; про роботу центру соціальних служб щодо профілактики негативних явищ в дитячому середовищі та молодіжних колективах, шляхи протидії наркоманії, туберкульозу та ВІЛ-інфекції.

30.11.2015 | Запрошуємо до участі у Всеукраїнській премії «Диво-дитина»! …(детальніше)>>>

news-imageОбласна державна адміністрація інформує, що до 31 грудня 2015 року здійснюється прийом анкет та інших документів для участі у конкурсі на здобуття щорічної Всеукраїнської премії «Диво-дитина» (для дітей віком від 4-х до 13-ти років включно, які мають унікальні та особливі здібності) у номінаціях найрозумніший, найспортивніший, найбільш творчий, найдивовижніший, найгероїчніший. Вручення зазначеної премії підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України. Кожного року у заході беруть участь близько 3000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України. Більш детально про умови проведення заходу можна дізнатися на Інтернет-сайті www.divo-dutuna.com , або за телефоном (044) 490-92-63.

30.11.2015 | Президент України провів короткі зустрічі з лідерами низки держав …(детальніше)>>>

news-imageУ ході 21-ї Конференції сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату COP21, яка відбувається в Парижі, Президент України провів короткі зустрічі з президентами Австрії, Латвії, Румунії та прем’єр-міністрами Італії, Нідерландів, Люксембургу, Словаччини і Греції. Президент закликав лідерів цих країн продовжити санкції щодо Росії через невиконання нею Мінських домовленостей. Також під час цих розмов було обговорено питання надання українцям безвізового режиму. Перед цим відбулися переговори Президента України з Прем’єр-міністром В’єтнаму та Президентом Фінляндії, а також зустріч з новообраним Президентом Аргентини, якого український Президент привітав з обранням.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Акції

 

 

Оголошення

.

Допоможіть хворій дитині!

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

Розпочався міжнародний конкурс малюнків “Здай кров заради життя”

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонних «гарячих ліній» за номерами 21-965, 21-643 та 21-152 для надання населенню роз’ясненнь з питань спрощеного порядку надання субсидій та ведеться попередній запис на прийом в телефонному режимі

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району

Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області