E-mail:  gal_rda@i.ua
27 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини         
27.04.2017 | Задекларувати свої минулорічні доходи громадяни можуть до 3 травня …(детальніше)>>>

news-imageГоловне управління ДФС в Івано-Франківській області нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році, наближається до завершення. Цьогоріч граничний термін подання громадянами річної податкової декларації про майновий стан і доходи – 3 травня 2017 року. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання.

26.04.2017 | Стартував конкурс "Громада своїми руками"-2017 …(детальніше)>>>

У рамках реалізації в 2017 році Меморандуму про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Галицького району між компанією ДТЕК, Галицькою районною державною адміністрацією та Галицькою районною радою з 20 квітня на території нашого району буде проходити Конкурс міні-проектів "Громада своїми руками"-2017. Загальний бюджет Конкурсу цього року збільшено до 700 000 гривень, максимальний розмір міні-проекту 50 000 гривень. Участь у Конкурсі приймають такі громади: Бовшівська, Задністрянська, Дем'янівська, Коростовичівська, Демешківська, Старомартинівська, Комарівська та м.Галич. Заявки приймаються до 26 травня. Про це йшлося на нараді в голови райдержадміністрації Миколи Поповича.

26.04.2017 | У Галичі відзначили День Чорнобильської трагедії …(детальніше)>>>

«Чорнобиль! Його забуть не дозволя майбутнє» - під такою назвою в читальній залі Галицької центральної бібліотеки відбувся вечір пам’яті з нагоди відзначення в районі річниці Чорнобильської катастрофи. Згадати трагічну дату в історії України зібралися ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники влади та громадськості. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною власного життя врятував світ від глобальної катастрофи. Від районної влади слова подяки «чорнобильцям» висловив керівник апарату райдержадміністрації Іван Зельманович. «Я схиляю голову за Вашу самовіддану та жертовну працю, адже завдяки Вашій сміливості вдалося зупинити ланцюгову реакцію смерті, рятуючи людство»,- наголосив Іван Михайлович.

26.04.2017 | Перерахунок пенсійних виплат …(детальніше)>>>

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 01.05.2017 року збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність до 1312 грн. Отож, з 1 травня 2017 року у зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, Галицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області провело масовий перерахунок пенсій, обчислених відповідно до статті 28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму. Розмір підвищення кожному пенсіонеру розраховувався індивідуально.

26.04.2017 | Роздрібна торгівля області у січні–березні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців  області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–березні 2017 року населенню реалізовано товарів на 3,7 млрд.грн. Індекс  обсягу  обороту  роздрібної  торгівлі  у  порівнянних цінах до січня–березня попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 104,1% (по Україні – 103,1%). За цим показником Івано-Франківщина посіла дванадцяте місце серед регіонів України.

26.04.2017 | Служба в Збройних Силах України – наш гарант безпеки ...(детальніше)>>>

В рамках співпраці Галицького районного центру зайнятості з Галицьким районним військовим комісаріатом з метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення 25 квітня було проведено профінформаційний семінар «Презентація роботодавця з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості (в заході взяли участь 17 осіб). Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Гаврилиш Л.В. Вона розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. «На сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», - зазначила фахівець центру зайнятості.

26.04.2017 | Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–березні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У промисловості області за підсумками січня–березня 2017р. індекс промислової продукції становив 102,5% (в Україні – 99,3%), що відповідає 11 місцю серед регіонів держави. У березні порівняно з лютим п.р. промислове виробництво в області збільшилось на 4,7%, відносно березня 2016р. – зменшилось на 3,8%. У добувній промисловості і розробленні кар’єрів у січні–березні 2017р. одержано приріст промислової продукції на 4,5%, на що вплинуло збільшення обсягів у добуванні сирої нафти та природного газу на 4,2%, інших корисних копалин та розробленні кар’єрів – на 16,3%.

26.04.2017 | Про надання субсидій населенню у січні–березні 2017 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У січні–березні поточного року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 36,7 тис. домогосподарств області (на 21,7% більше, ніж у відповідному періоді 2016р.), з них 35,3% – звернулись вперше. Майже чверть усіх звернень (23,3%), припадає на м.Івано-Франківськ. Серед міст та районів області найбільше звернень надійшло від домогосподарств Косівського та Коломийського районів (відповідно 17,7% та 8% від загальної їх кількості по області), найменше – від домогосподарств міст Болехова та Яремче (0,5% та 0,7% відповідно), Рогатинського, Надвірнянського та Долинського районів (1,7% – 2%).

25.04.2017 | Українські родини вже сьогодні готуються до наступного опалювального сезону та утеплюють будинки …(детальніше)>>>

Завершення опалювального сезону 2016/2017 рр. дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба  заздалегідь, вже сьогодні. Про це свідчить позитивна динаміка попиту на Урядову програму «теплих» кредитів. Особливу активність почали проявляти ОСББ. Зокрема,  минулого тижня 13 ОСББ залучили 2,1 млн грн на енергоефективні заходи. Для порівняння позаминулого тижня 9 ОСББ отримали більше 1 млн. грн на утеплення. Зазвичай, ОСББ впроваджують різні заходи: від встановлення лічильників тепла, облаштування ІТП, заміни вікон, до проведення комплексного утеплення будинку. У результаті ОСББ-учасники програми виграють двічі. Спочатку з держбюджету вони отримують відшкодування витрат у розмірі від 40% до 70%. Додаткову компенсацію ОСББ можуть одержати від місцевих органів влади.

25.04.2017 | У Галичі вшанують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС …(детальніше)>>>

Керівник апарату райдержадміністрації Іван Зельманович провів робочу нараду, на якій обговорено організацію проведення заходів з нагоди відзначення в районі роковин Чорнобильської катастрофи. З метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС заплановано 26 квітня 2017 року в читальній залі Галицької центральної бібліотеки року провести вечір пам’яті за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. Для проведення заходів на належному рівні відповідальним працівникам дано конкретні доручення.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

До уваги мешканців району!

4 травня 2017 року об 11.00 год. в приміщенні районної державної адміністрації (2 поверх, каб.15) будуть проводити виїзний прийом громадян посадові особи управління захисту прав споживачів Івано-Франківської області

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурс

 Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області