E-mail:  gal_rda@i.ua
1 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Галицька районна державна адміністраціяНовини 
30.08.2016 | Фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств…(детальніше)>>>

підприємства.jpegГоловне управління статистики інформує. Фінансовий результат до оподаткування великих та середніх підприємств області (без урахування результатів діяльності сільськогосподарських підприємств) за січень–червень 2016 року становив 737,9 млн.грн збитків. Негативне сальдо сформовано, в основному, за рахунок діяльності підприємств промисловості (657,9 млн.грн збитків), зокрема підприємств переробної промисловості з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (1183,1 млн.грн). Серед збиткових і діяльність підприємств оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (54,7 млн.грн збитків), сфери адміністративного та допоміжного обслуговування (37,7 млн.грн), операцій з нерухомим майном (15,8 млн.грн), тимчасового розміщування й організації харчування (3,8 млн.грн), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (0,3 тис.грн). 

30.08.2016 | Проведено робочу нараду по завершенню будівництва Галицької ЦРЛ…(детальніше)>>>

1.jpg30.08.2016р. під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Поповича та голови районної ради Павла Андрусяка проведено робочу нараду по завершенню будівництва Галицької ЦРЛ. 

30.08.2016 | Здійснено профілактичний рейдовий виїзд…(детальніше)>>>

Артамонова.jpgЗ метою розгляду повідомлення,  яке  поступило  до служби у справах дітей райдержадміністрації 26.08.2016р. від КЗ «Галицька ЦРЛ» про дитину, яка постраждала від жорстокого поводження або  стосовно якої існує загроза його вчинення. 

30.08.2016 | Відбулась нарада щодо проведення реслорегулюючих робіт на ріці Дністер…(детальніше)>>>

1.JPG30 серпня 2016 року під головування першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Поповича та голови районної ради Павла Андрусяка відбулась виїзна нарада щодо ходу проведення руслорегулюючих робіт на ріці Дністер. 

30.08.2016 | Відбулась нарада щодо ремонту автодороги Тустань-Маріямпіль…(детальніше)>>>

1.JPG30 серпня 2016 року під головування першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Поповича та голови районної ради Павла Андрусяка відбулась виїзна нарада щодо ремонту автодороги Тустань-Маріямпіль. 

30.08.2016 | Освітній рівень населення Івано-Франківської області…(детальніше)>>>

освіта.jpgУ сучасному світі дедалі поширенішим стає усвідомлення того, що освіта є основою економічного і суспільного добробуту як суспільства в цілому, так і кожної людини зокрема. 

29.08.2016 | Заробітна плата на підприємствах, в організаціях за січень-червень 2016 року…(детальніше)>>>

зарплата.jpg  Головне управління статистики інформує. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб по області за січень–червень 2016р. становив                         3932 грн, що на 25% більше, ніж за відповідний період 2015р. 

29.08.2016 | Відбулась нарада по підготовці ДНЗ№1 до опалювального сезону…(детальніше)>>>

1.jpg29.08.2016 року під керівництвом першого заступника М.Поповича  відбулась робоча нарада по питанню підготовки ДНЗ №1 м.Галича до опалювального сезону 2016-2017 років. В нараді взяли участь представники відділу освіти, спеціалісти з електрозабезпечення, представники дитячого садочку та секретар Галицької міської ради. 

29.08.2016 | Зовнішня торгівля міст і районів області послугами у І півріччі 2016 року…(детальніше)>>>

імпорт.jpgГоловне управління статистики в області інформує.

Зовнішньоторговельні  операції послугами у I півріччі 2016р.  здійснювали 106 суб’єктів господарської діяльності  районів та міст обласного значення. 

26.08.2016 | Розпочалоась науково-практична конференція педагогічних працівників…(детальніше)>>>

1.JPG26 серпня 2016 року у місті Галичі розпочалось пленарне засідання науково-практичної конференції педагогічних. З привітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Попович та голова районної ради Павло Андрусяк. 


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 


Всеукраїнський конкурс «Краща книга України»


Конкурс військово-патріотичної пісні «Герої не гинуть. Герої живуть у піснях»

Акції

 

 

 

 

Всеукраїнська акція «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Оголошення

прийом громадян

09 вересня 2016 року з 11.00 до 13.00 год у  Галицькому районному відділі державної виконавчої служби буде проводитись прийом заступником начальника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області  Солониною Володимиром Федоровичем     

Попередній запис на прийом проводитиметься до 07 вересня 2016 року за  тел. (03431) 2-29-01, 2-29-31,  e-mail:  info@gl.if.dvs.ua. 

Розпочинає роботу Галицьке бюро правової допомоги
ogolos_16.08.2016.pdf
.

Допоможіть хворій дитині!

.

 

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області