E-mail:  gal_rda@i.ua
30 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Галицька районна державна адміністраціяНовини 
29.09.2016 | Відбулась нарада по питанню підготовки ДНЗ №1 м.Галича до опалювального сезону …(детальніше)>>>

29 вересня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Поповича відбулась нарада по питанню підготовки ДНЗ №1 м.Галича до опалювального сезону 2016-2017 років. В нараді взяли участь начальники відділу освіти, фінансового управління райдержадміністрації та спеціалісти з електрозабезпечення. За результатами наради присутнім дано доручення до понеділка 03.10.2016 року вивчити всі можливі шляхи та надати кошторисні пропозиції для забезпечення нормативних значень температури приміщень дошкільного закладу протягом опалювального періоду (утеплення мінеральною ватою та прокладання додаткового кабелю).

29.09.2016 | Субсидії на опалювальний період призначатимуться у жовтні …(детальніше)>>>

news-imageЯкщо сім’я подала документи на оформлення субсидії і на неопалювальний період вона не призначена, підстав для хвилювання не повинно бути. Розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017рр. проводитиметься після початку опалювального періоду, який в Україні зазвичай починається після 1 жовтня. Про це заявляє міністр соціальної політики Андрій Рева. За його словами, житлова субсидія є безповоротною допомогою уряду українським сім’ям у сплаті комунальних послуг і призначається на 12 місяців, а її розрахунок проводиться окремо на неопалювальний період і окремо на опалювальний. Повертати її не потрібно, навіть у разі продажу квартири, на яку була оформлена житлова субсидія. Наразі органи соціального захисту населення проводять розрахунки на неопалювальний період.

29.09.2016 | Слово до Українського народу з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського …(детальніше)>>>

news-imageДорогі співвітчизники! Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження видатного українського державного та громадсько-політичного діяча, організатора вітчизняної науки, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки – першої у XX столітті незалежної Української держави – Михайла Сергійовича Грушевського. Колосальний внесок великого українця у скарбницю національного державотворення, його унікальний творчий спадок стали синонімом пробудження історичної самосвідомості, духовного відродження й національної гідності українців, ренесансу української науки і культури. Історик, археолог, соціолог, літературознавець, письменник, публіцист, активний учасник провідних наукових товариств і організацій. Автор понад 2000 наукових праць. Голова першого українського парламенту, якого Центральна Рада 29 квітня 1918 року обрала Президентом Української Народної Республіки…

29.09.2016 | На честь святкування Дня захисника України в м.Києві відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни ...(детальніше)>>>

На честь святкування Дня захисника України в м.Києві відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни, організатором яких є Міжнародний виставковий центр за підтримки профільних міністерств і відомств. Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м.Київ, Броварський пр., 15. Дата проведення: 11-14 жовтня 2016 року. ...

29.09.2016 | Компанія "Техніка і технології" проводить 4 конкурси для дітей …(детальніше)>>>

Питання виховання свідомих громадян та кадрів для суспільства завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої актуальності. Розуміючи це, і маючи за мету робити благодійність в суспільстві (особливо в системі виховання дітей змалечку, адже в цьому перспектива на майбутнє) компанія "Техніка і технології" на рівні країни проводить різні акційні програми, направлені на формування з дитинства правильної свідомості. В 2016 році на рівні країни буде проведено 4 конкурси для дітей:  "Намалюй свою мрію".  "Реалізуй намальовану мрію". "Посади дерево добра". "Я винахідник". Ці конкурси та інші проекти направлені на ВИХОВАННЯ ПОСЛІДОВНИКІВ СПРАВИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ ТА ВИХОВАННЯ СВІДОМИХ КАДРІВ НА СЕЛІ. Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей.

29.09.2016 | Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. Історична довідка до 75-х роковин злочину …(детальніше)>>>

news-imageБратською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж «просто зайвими». Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених. 19 вересня 1941-го війська Вермахту увійшли до Києва. За кілька днів вибухнули будівлі у Київській цитаделі та на Хрещатику. Вибухи стали зручним приводом для окупантів провести показову каральну акцію. У підривах звинуватили євреїв. Насправді ж організаторами цих вибухів були радянські диверсанти. Перші арешти і розстріли відбулися вже 27 вересня. 28-го в Києві з’явилися оголошення, в яких наказували всім євреям міста зібратися зранку наступного дня на розі вулиць Дегтярівської та Мельникова.

29.09.2016 | Проведено семінар «Ризики працевлаштування за кордоном» …(детальніше)>>>

28 вересня 2016 року в Галицькому районному центрі зайнятості за сприянням відділу «Галицьке бюро правової допомоги» проведено семінар для незайнятого населення району «Ризики працевлаштування за кордоном». Для участі в семінарі було запрошено представників Міжнародної компанії А21 Євгенія Савкіна та Володимира Мойка. Гості за допомогою презентації наглядно ознайомили присутніх із різними ситуаціями, в які можна потрапити за кордоном і куди звертатися в разі скрутної ситуації, дали всеможливу контактну інформацію для звернення як за кордоном, так і в Україні, корисні телефони гарячих ліній та Інтернет-сайтів. Запрошені представники Міжнародної компанії А21 відповіли на всі запитання, які цікавили учасників заходу та роздали кожному буклети із інформацією, яка розглядалась на семінарі.

28.09.2016 | Усі об’єднані громади подали проектні заявки на використання коштів державної інфраструктурної субвенції у 2016 році …(детальніше)>>>

news-imageУсі 159 об’єднаних громад, між якими цього року розподілені кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, вже подали до Мінрегіону відповідні проектні заявки, хоча поки що не на усю суму. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, підсумовуючи результати чергового засідання експертної комісії при Мінрегіоні з розгляду поданих об’єднаними громадами заявок на інфраструктурні проекти, які можуть реалізовуватися за кошти субвенції з державного бюджету. «До кінця року кошти державної підтримки об’єднаним громадам мають будуть використані в повному обсязі, інакше повернуться до державного бюджету, а отже не спрацюють на розвиток територій. Тому громадам слід максимально активізуватись у цьому напрямку — в найкоротші терміни визначитися з інфраструктурними проектами і подати відповідні заявки на розгляд комісії», — зазначив В’ячеслав Негода.

28.09.2016 | Нові правила розрахунку субсидій …(детальніше)>>>

news-imageВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 №635 внесено зміни до порядку розрахунку житлової субсидії, а також додана умова припинення виплат. Змінено порядок розрахунку доходів для врахування при призначенні субсидії для тих, хто перебував на строковій військовій службі. Якщо громадянин проходив строкову службу в рік, за який враховуються доходи при призначенні субсидії, то середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих такою особою доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня. Крім цього, в разі, якщо на момент звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, в її середньомісячному сукупному доході враховується розмір пенсії за попередній місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

28.09.2016 | Впровадження електронних пенсійних посвідчень …(детальніше)>>>

З червня цього року Пенсійним фондом України спільно з АТ «Державний ощадний банк України» розпочато роботу щодо виготовлення внутрішньо переміщеним особам електронних пенсійних посвідчень, які одночасно є платіжними картками (ЕПП). Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій планується здійснення емісії платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Для цього вищезазначеним особам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду, де вони перебувають на обліку як отримувачі пенсії, для написання заяви на виготовлення ЕПП та представити наступні документи: ...


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 


Акції

 

 

 

 

Всеукраїнська акція «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Оголошення

.

Допоможіть хворій дитині!

.

 

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області