E-mail:  gal_rda@i.ua
24 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
24.05.2016 | Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб …(детальніше)>>>

Від сплати земельного податку звільняються: інваліди першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (пункт 281.1 статті 281 Податкового кодексу України). Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для вищевказаних категорій фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, а саме: для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара; для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара; для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

24.05.2016 | Розповсюдженість куріння серед жителів Прикарпаття ...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. За результатами щорічного вибіркового опитування домогосподарств Івано-Франківської області щодо розповсюдженості тютюнопаління, яке проводилося органами державної статистики наприкінці 2015 року серед осіб віком 12 років та старше, 16% наших краян зазначеного віку мають цю шкідливу звичку (у 2010 році – 18,8%). Щодо кількості курців за регіонами України серед лідерів опинилася Запорізька область, де пристрасть до куріння мають 24,1% населення цього віку. Друге та третє місця займають відповідно Донецька та Полтавська області (22,4% та 22,2%). Найбільшими прихильниками здорового способу життя виявилися мешканці Вінничини та Тернопільщини, серед яких курців було найменше – 13,3%. У цілому в державі шкідливу звичку курити мають 18,4% осіб відповідного віку.

24.05.2016 | До уваги громадських формувань зареєстрованих на території ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ області!!! …(детальніше)>>>

У зв'язку з ліквідацією територіальних органів Міністерства юстиції України як юридичних осіб публічного права, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року №326 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року №99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги», яка набрала чинності 11 травня 2016 року та на підставі листів Міністерства юстиції України від 19.04.2016 №3212/19/32-16 та 16.05.2016 №3816/8/32-16, наказу Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області від 28.04.2016 №19/9 виконання функцій з державної реєстрації громадських об'єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об'єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об'єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об'єднань, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об'єднання, державної реєстрації статутів територіальних громад сіл, селищ, міст покладено на ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

24.05.2016 | Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності міст та районів області за січень–березень 2016 року ...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На 1 квітня 2016р. загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області з початку інвестування, склав 857,6 млн.дол. США. Найбільші обсяги прямих іноземних інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (55,5% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (29,1%). Також серед районів області значна частка капіталу нерезидентів залучена в економіку Калуського (3,2%), Рогатинського (3,1%) та Тисменицького (2,4%) районів. Питома вага прямих інвестицій нерезидентів міста Коломиї у загальнообласному обсязі склала 1,9%, Тлумацького та Долинського районів – відповідно 1,3% і 1,1%; частка інших районів не перевищувала 0,8%. Сукупний обсяг іноземного капіталу на кінець 2015р. порівняно з обсягом інвестицій на початок року збільшився на 2,5%, в основному, за рахунок курсової різниці. Зростання обсягів прямих інвестицій (від 0,5% до 3,7%) відбулося у містах Івано-Франківську, Болехові, Калуші, Калуському, Коломийському Надвірнянському, Рогатинському, Снятинському, Тлумацькому та Тисменицькому районах. Найбільше в абсолютному значенні зростання обсягів прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) відбулось у містах Івано-Франківську (на 11,1 млн.дол. США) та Калуші (на 9 млн.дол.).

24.05.2016 | Демографічна ситуація у Галицькому районі у січні–березні 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення району на 1 квітня 2016 року, за оцінкою, становила 44133 особи, з яких 8273 проживали у міських поселеннях та 35860 – у сільській місцевості. Упродовж січня–березня п.р. року чисельність населення зменшилась на 84 особи за рахунок як природного (на 56 осіб), так і міграційного (на 28 осіб) скорочень. У січні–березні 2016 року у районі народилось 125 малюків, померла 181 особа (у січні–березні 2015 року – 115 та 218 відповідно). До району прибуло 77, вибуло 105 осіб.

23.05.2016 | Галичани відзначили День Героїв …(детальніше)>>>

23 травня 2016 року в м.Галичі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Героїв. Учасники святкування урочистою ходою пройшли центром міста та поклали квіти до меморіальних дощок героям УПА: Ніні Вівчаренко, Володимиру Чав’яку, Олексію Юрчишину та банера Героїв Небесної Сотні. На майдані Різдва відбулося урочисте віче за участю представників влади, бійців АТО, громадськості району та учнівської молоді. Хвилиною мовчання учасники заходів вшанували всіх героїв України знаних і незнаних, похованих з почестями і пропалих безвісти, героїв, які боролися за незалежність нашої держави: українських січових стрільців, вояків УПА, Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО. В пам'ять про загиблих прозвучала спільна молитва на чолі з отцем Ігорем Броновським, деканом Галицького деканату УГКЦ. «Ми лише тоді будемо мати міцну державу Україну, коли будемо шанувати своїх героїв, - наголосив у своєму виступі голова райдержадміністрації Ярослав Бартків. – Особливу подяку хочу висловити нашим захисникам, справжнім чоловікам, завдяки яким в нашому краї зберігається мир».

23.05.2016 | Колектив районного центру зайнятості долучився до відзначення Всесвітнього дня вишиванки …(детальніше)>>>

19 травня працівники Галицького районного центру зайнятості одягнули вишиті сорочки, щоб разом з мільйонами українців в усьому світі підкреслити неповторність українських багатовікових традицій.

23.05.2016 | Відбувся творчий звіт у с.Курів …(детальніше)>>>

В рамках відзначення 25-ої річниці Незалежності України та 160-річччя від дня народження І.Я.Франка у с.Курів відбувся творчий звіт аматорських колективів клубного закладу села. У фойє було розгорнуто виставку умільців села: стародавніх вишивок, виробів із бісеру та картин юних художників. Художню самодіяльність Курова яскраво представили аматорські колективи: жіночий вокальний ансамбль «Оберіг», дитячий гурт, солісти-вокалісти Діана Щепанська, Тетяна Гнида, Вероніка Лесів і Богданна Хариш; жіноче вокальне тріо у складі Наталії Матейко, Зоряни Медвідь та Наталії Іванишин, а також вокальне тріо хлопчиків у складі: Юрія Слюсаря, Андрія Матейка та Віктора Матейка. Глядачі були захоплені грою аматорів драматичного колективу, які презентували уривок з вистави І.Франка «Учитель».

23.05.2016 | В Україні відзначили «День пам’яті померлих від СНІДу» …(детальніше)>>>

Щорічно у третю неділю травня відзначається «День пам’яті померлих від СНІДу», тому хочу нагадати ще раз,що СНІД – це не вирок. Важлива – рання діагностика. За час своєї історії ВІЛ-інфекція набула характеру пандемії .За останніми даними від СНІД у в світі померло більше 20 млн. людей, а з ВІЛ живе майже 40 млн. Хвороба продовжує наступати, руйнуючи життя людей, завдаючи шкоди суспільству. Доведено, що існує три шляхи зараження вірусом імунодефіциту людини: під час статевих стосунків, через кров та від матері до дитини. Статевий шлях є найбільш поширеним у світі шляхом інфікування ВІЛ. Історично склалася ситуація, що першими постраждалими від СНІДу були чоловіки з гомосексуальною орієнтацією в розвинених країнах, насамперед у США, Канаді, Франції, і лише пізніше розвиток епідемії охопив гетеросексуальне населення. Багато хто думає, що ВІЛ-інфекція не стосується широкого загалу, проте знати про СНІД потрібно.

23.05.2016 | Міністр юстиції України запросив студентів на роботу до бюро правової допомоги …(детальніше)>>>

news-imageМіністерство юстиції запрошує молодих юристів взяти участь у конкурсі на 1500 вакантних місць співробітників бюро правової допомоги по всій Україні. Це шанс отримати першу роботу та величезний досвід, який стане основою для подальшої кар’єри. Про це в ході зустрічі зі студентами-юристами Національного університету ім. Т.Г. Шевченка повідомив міністр юстиції Павло Петренко. «Міністерство юстиції продовжує реформу системи надання безоплатної правової допомоги населенню та збільшує кількість центрів. На місці старих районних управлінь юстиції буде створено понад 400 бюро правової допомоги. Ми хочемо набрати туди людей, які б надавали правову допомогу і консультації нашим громадянам, які не мають фінансової можливості оплатити послуги приватних адвокатів», - зазначив очільник Мін’юсту. За його словами, по всій країні є близько 1500 вакансій, на які вже оголошено відкриті конкурси. Для випускників вузів – це реальна можливість отримати першу роботу і практичний досвід, який буде корисним у подальшій кар’єрі.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги …(детальніше)>>>

Акції

 

 

Оголошення

.

Допоможіть хворій дитині!

.

НА ТЕРИТОРІЇ ГАЛИЦЬКОГО РАЙОНУ БУДЕ ПРОХОДИТИ КОНКУРС «МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»…(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

Проводиться набір на контрактну службу в спецпідрозділ Національної гвардії України …(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір у гірськопіхотну бригаду

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області