E-mail:  gal_rda@i.ua
18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
17.06.2018 | СОЦІАЛЬНО–ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ–КВІТЕНЬ 2018 РОКУ (за даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області)

Короткий огляд. Населення. Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 квітня 2018р. становила 1376,1 тис. осіб, з них 605,8 тис. проживали у міських поселеннях, 770,3 тис. – у сільській місцевості. Упродовж січня–березня 2018р. кількість жителів зменшилась на 1410 осіб. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного скорочення на 1639 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення на 229 осіб. Кількість живонароджених у січні–березні 2018р. становила 3145 осіб, померлих – 4784 особи проти 3423 та 4881 особи відповідно у січні–березні 2017р.

16.06.2018 | Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності міст та районів області у січні–березні 2018 року ...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На 1 квітня 2018р. загальний обсяг прямих інвестицій, залучених в економіку області з початку інвестування, склав 937,2 млн.дол. США. Найбільш значні обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (55% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (28,6%). Частка капіталу нерезидентів, залученого в економіку Калуського району, склала 3,2%, Рогатинського – 3,1%, Тисменицького – 2,7%, міста Коломиї – 1,9%, Тлумацького району – 1,3%, міста Яремче та Долинського району – по 1,1%. Частка інших міст обласного значення та районів не перевищувала 0,7%.

15.06.2018 | Медиків району привітали з професійним святом...(детальніше)>>>

   Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня медичного працівника відбулися в Народному домі м.Галича. Привітав представників медичної галузі району заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак. «Ваша праця нелегка, але вона надзвичайно благородна і почесна та вимагає постійної віддачі сил і високого професіоналізму, - сказав Олександр Іванович,  звертаючись до присутніх. - Я бажаю Вам міцного здоровя, любові, достатку. І нехай клятва Гіппократа не буде для Вас обтяжливим обов’язком, але тільки приємною та благородною місією».

15.06.2018 | Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини...(детальніше)>>>
    14 червня 2018 року під керівництвом заступника голови  районної державної адміністрації  Олександра Чабака відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний засідання було винесено 4 питання щодо доцільності  позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, затверджено та перезатверджено індивідуальні плани дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
15.06.2018 | «Хресна дорога Ольги Дучимінської»...(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/79508/11.jpg    У читальній залі Галицької центральної бібліотеки пройшла літературна година «Хресна дорога Ольги Дучимінської», присвячена 135-й річниці від дня народження письменниці. Під час заходу бібліотекар Богдана Кривоніс ознайомила присутніх з біографією письменниці, зачитала уривки з поезії і новел авторки. До ювілейної дати також була приурочена викладка літератури

15.06.2018 | «Здоровим бути модно»...(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/79506/11.jpg    У пришкільному таборі «Веселі лідери» Галицької загальноосвітньої школи    І–ІІІ ст. № 1 в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» провели акцію «Здоровими бути модно». Акція пройшла у невимушеній та дружній атмосфері. Діти активно брали участь у психологічних та інтерактивних іграх. Акція  дала змогу кожному замислитись і дати відповіді на важливі для кожного питання:  що таке здоров'я, від чого воно залежить, як його зберегти, а також поглибила знань учасників заходу про переваги ведення здорового способу життя, важливість заняття фізичною культурою та спортом.

15.06.2018 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області у січні–квітні 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. За січень–квітень 2018р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 22,9 млрд.грн, що склало 2,8% її загального обсягу по Україні. Підприємства міста Калуша забезпечили 27,2% загальнообласного обсягу реалізації, в основному, за рахунок збільшення виробництва хімічної продукції. Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Бурштина (24% загальнообласного обсягу), Івано-Франківська (22,3%), а також Тисменицького (6,7%), Долинського (6,4%) та Рожнятівського (4,6%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Надвірнянського району склала 2,5%, Рогатинського – 1,7%, м.Коломиї та Снятинського району – по 1,1%, Богородчанського та Галицького районів – по 0,4%, міст Болехова, Яремче та Косівського району – по 0,3%, Городенківського, Калуського та Коломийського районів – по 0,2%, Тлумацького – 0,1%, Верховинського району – менше 0,1%.

14.06.2018 | Здійснено профілактичний рейдовий виїзд...(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/79486/11.jpg    З метою  попередження дитячої бездоглядності під час літніх канікул, здійснення контролю за умовами утримання та виховання  дітей, над якими встановлено опіку/піклування, соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях,  13.06.2018 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з Галицьким бюро правової допомоги здійснено профілактичний рейдовий виїзд. В ході виїзду надано методичну допомогу органам опіки та піклування щодо захисту прав та законних інтересів дітей, обстежено умови проживання 1 дитини, яка перебуває на обліку як така, що опинилась у складних життєвих обставинах, та 2-х дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, було роз’яснено про право- просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», а також додатково повідомлено, що реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни зможуть, звернувшись до Галицького бюро правової допомоги. Задля кращого сприйняття та поширення інформації було роздано друковані матеріали системи безоплатної правової допомоги.

14.06.2018 | Триває підготовка до Прощі родин у с. Маріямпіль...(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/79482/11.jpg    Питаннія підготовки та проведення щорічної Прощі родин до Маріямпільської Чудотворної  ікони Матері Божої перебуває на контролі в керівництва райдержадміністрації. 14 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Канюка, заступник голови РДА Олександр Чабак та керівник апарату РДА Іван Зельманович здійснили виїзд на місце проведення духовного заходу. Під час зустрічі сільський голова с.Маріямпіль Роман Шевчук повідомив, що під час прощі 24 червня планується встановити рекорд «Найбільша кількість жінок одного імені в одній локації», який буде зафіксовано у Книзі рекордів України. Встановлювати досягнення будуть жінки з іменем Марія. Також у програмі: Божественна Архієрейська літургія за участю Архієпископа та Митрополита Кир Володимира Війтишина, вітання для Марій і спільний обід.

14.06.2018 | Проведено «круглий стіл» на тему: «Стоп насильству над дітьми!»...(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/79479/111.jpg    14 червня 2018 року на базі Галицького бюро правової допомоги було проведено «круглий стіл» на тему: «Стоп насильству над дітьми!». В заході взяли участь начальник служби у справах дітей Галицької РДА Емілія Думан, завідувач сектору з питань сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Квітослава П’ятка,  головний спеціаліст сектору Олена Усачук, фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи  Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Богданна Конар, старший інспектор кримінальної превенції Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області Христина Мирон.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області