E-mail:  gal_rda@i.ua
19 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
19.02.2018 | Щодо проведених лабораторно-інструментальних досліджень атмосферного повітря, води, ґрунту в зоні впливу Бурштинської ТЕС за 2016-2017 рр…(детальніше)>>>

Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» щорічно проводиться моніторинг забруднення атмосферного повітря, ґрунту та води в зоні впливу ПАТ ДТЕК «Бурштинська ТЕС». Так, на протязі 2016-2017рр., щоквартально проводились дослідження рівнів забруднення атмосферного повітря («під факелом») в трьох точках на відстані 2500м–7500м. Щорічно було проведено по 192 дослідження атмосферного повітря, а саме: пил – 48 досліджень; діоксин азоту – 48 досліджень; діоксин сірки – 48 досліджень; вуглецю оксид – 48 досліджень. За результатами лабораторних досліджень вміст вищеназваних шкідливих речовин не перевищував граничнодопустимої концентрації. Крім того, проводились дослідження ґрунту в зоні золовідвалу Бурштинської ТЕС та води питної в селах Бовшів, Слобідка Більшівцівська та Поплавники.

19.02.2018 | Професіографічні екскурсії – сприяння в пошуку роботи …(детальніше)>>>

Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості, на ТзОВ «Біос-Комп’ютер», який знаходиться в м.Бурштині. На даний момент роботодавець потребує інженера антенно-щоглових споруд, техніка із конфігурованої комп'ютерної системи та адміністратора системи. Представник Товариства з обмеженою відповідальністю Олесь Олійник розповів учасникам заходу про графік роботи, умови праці, обов’язки. Безробітні ознайомилися з роботою системного адміністратора безпосередньо на робочому місці. Наприкінці професіографічної екскурсії безробітні учасники активно спілкувались з представниками ТзОВ «Біос-Комп’ютер» та мали змогу поставити запитання, які їх цікавили.

19.02.2018 | Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком. «8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

19.02.2018 | Обговорено плани роботи на тиждень …(детальніше)>>>

19 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів нараду зі своїми заступниками. Узгоджено плани роботи на поточний тиждень, а також організаційні питання проведення публічного звіту голови РДА за підсумками роботи у 2017 році, який запланований на 22 лютого. Окрему увагу приділено обговоренню шляхів фінансування педагогічних працівників району.

19.02.2018 | 19 лютого - початок Великого посту …(детальніше)>>>

Початок Великого постуВеликий піст готовить християн до гідної зустрічі свята Воскресіння Христова (Пасхи). Він починається за сім тижнів до Пасхи і складається з чотиридесятниці – сорока днів – і Страсної седмиці – тижня перед самою Пасхою. Чотиридесятниця встановлена на честь сорокаденного посту Спасителя, а Страсна седмиця – на згадку останніх днів земного життя, страждань, смерті і погребання Христа. Загальна тривалість Великого посту разом зі Страсною седмицею - 48 днів. Піст, або говіння, - це відмова не тільки від певної їжі, але й від усіх шкідливих звичок і веселощів. Це – час каяття, роздумів і молитви. На протязі всього Великого посту християнська церква закликає віруючих утримуватися від вживання м’яса, молока, яєць і риби, в тому числі в складі різних страв. Риба дозволяється лише на свята Благовіщення і Входу Господнього в Єрусалим.

19.02.2018 | 19 лютого - затверджено Державний герб України …(детальніше)>>>

Державний герб УкраїниЗ найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Зображення тризуба археологи зустрічали у багатьох пам’ятках культури, датованих з першого століття нашої ери. Символ відомий серед народів Сходу і Середземномор’я з найдавніших часів, в українських землях з II ст. Існує близько трьох десятків теорій походження і значення тризуба (сокіл, якір, символ триєдності світу і т.д.). За часів Київської Русі тризуб був родовими знаком Рюриковичів. Його зображення археологи знаходять на монетах, печатках, посуді, цеглі, настінних розписах. Посли київського князя Ігоря (912-945 рр.) при укладанні договорів з візантійцями мали свої печатки з тризубом. Київський князь Володимир Святославович (980-1015 рр.) карбував тризуб на монетах, де з одного боку зображувався портрет володаря, а з іншого - тризуб. Як державний символ - Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року.

19.02.2018 | Галицький район за тиждень …(детальніше)>>>

Із 12 по 18 лютого 2018 року

16.02.2018 | Затверджено терміни проведення чергових призовів на військову службу …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний Указ №33/2018 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента. У документі зокрема йдеться, що військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у квітні – травні, серпні 2018 року та у жовтні – листопаді 2018 року. Інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у запас у квітні – травні та у жовтні – листопаді 2018 року. Призов у 2018 році на строкову військову службу відбудеться у квітні – травні та жовтні – листопаді.

16.02.2018 | Відбулося засідання районної комісії по наданню одноразових грошових допомог …(детальніше)>>>

16 лютого 2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районної комісії по наданню одноразових грошових допомог з коштів місцевого бюджету. На засіданні розглянуто 69 заяв, з них 54 заяви - від онкохворих громадян.

16.02.2018 | Держгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним громадам …(детальніше)>>>

news-imageСтало відомо, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік». Як відомо, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві. В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться біля 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області