E-mail:  gal_rda@i.ua
27 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
27.05.2016 | Звернення Головної військової прокуратури до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби …(детальніше)>>>

news-imageОстаннім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО. Головна військова прокуратура роз’яснює та повідомляє, що всі кримінальні провадження про самовільне залишення військовослужбовцями місця служби зареєстровані виключно на підставі письмових повідомлень про це командування частин і підрозділів відповідно до вимог КПК України. Самовільне залишення військової частини або місця служби (ст. 407 КК України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа, щодо якої командування повідомило правоохоронні органи, не буде затримана або не з’явиться із зізнанням. Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний військовий злочин.

27.05.2016 | Голова Держенергоефективності закликав населення скористатися урядовою підтримкою на утеплення при підготовці до наступного опалювального сезону …(детальніше)>>>

news-imageВ Будинку Уряду відбулася прес-конференція Голови Держенергоефективності Сергія Савчука на тему:«Скорочення споживання газу населенням. Допомога уряду при утепленні для підготовки до опалювального сезону 2016-2017 років». На початку виступу Сергій Савчук підкреслив зацікавленість засобів масової інформації до питаньенергоефективності та енергозбереження та наголосив, що завдяки інформуванню суспільство дізналося про державну підтримку населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів. Далі він звернувся до населення з проханням розпочинати підготовку до наступного опалювального сезону вже сьогодні. «Незважаючи на те, що опалювальний сезон лише закінчився саме на часі розпочати підготовку до наступного. Досвід показує, що до зими потрібно готуватися заздалегідь», - наголосив Голова Агентства, зауваживши, що сьогодні уряд та органи місцевої влади в цьому допомагають населенню.

27.05.2016 | Останній дзвоник пролунав у Жалиборівському НВК …(детальніше)>>>

Справжньою подією для жителів сіл Жалибори, Курів та Поділля стало Свято останнього дзвоника в Жалиборівському НВК. На святкове дійство, окрім самих учнів та випускників, завітали їх батьки та почесні гості: голова райдержадміністрації, депутат районної ради Ярослав Бартків, сільські голови с.Жалибори Марія Щепанська та с.Курів Лідія Крупа, місцевий парох о.Володимир. Урочисту лінійку розпочала директор навчального закладу Марія Ліуш. Вона привітала своїх учнів, а їх цього року навчалося 96, із закінченням навчального року та переможцям конкурсів вручила грамоти. Щиро школярі вітали свого вчителя, учасника АТО, Василя Румака, який побажав всім мирного неба над Україною. Творити добро для людей і для держави закликав випускників голова райдержадміністрації Ярослав Бартків. Він також побажав всім світлого майбутнього. Не залишились осторонь від поздоровлень і першокласники, які подарували дев’ятикласникам вірші і танець. Випускники подякували присутнім за теплі слова-настанови, cимволічно випустили в небо голубів і кульки та виконали на прощання шкільний вальс.

27.05.2016 | Свято останнього дзвоника у Бовшівській школі …(детальніше)>>>

27 травня в усіх навчальних закладах Галицького району прозвучав останній дзвоник. Привітати вчителів, учнів та їхніх батьків з традиційним шкільним святом до навчальних закладів району прийшли представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники районного відділу освіти. Голова райдержадміністрації Ярослав Бартків став гостем свята у своїй рідній школі в с.Бовшів. Він привітав дружний шкільний колектив із успішним завершенням навчального року. Звертаючись до випускників, керівник району підкреслив, що вони завжди повинні пам’ятати своє село і свою школу. І в майбутньому, досягши успіхів у житті, завжди допомагати навчальному закладу, селу і церкві. Крім цього, Ярослав Петрович наголосив на тому, що обіцянку, яку він дав цьогоріч на Святі Першого дзвоника, дотримав. Спільними зусиллями районної та сільської влади у селі Бовшів споруджено майданчик зі штучним покриттям, де місцева молодь зможе зміцнювати своє здоров’я.

27.05.2016 | Ринок послуг міст та районів області у І кварталі 2016 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області протягом І кварталу 2016 року працювало 1837 підприємств (юридичних осіб), основним видом діяльності яких є надання послуг. Найбільша їх кількість знаходилася у містах Івано-Франківську (42,5% від загальної кількості діючих підприємств сфери послуг), Калуші (7,9%), Коломиї (6,8%) та Яремче (3,1%), а також у Надвірнянському (5,2%), Долинському (4%), Косівському (3,9%) та Тисменицькому (2,9%) районах. Обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг області, склав 1494,2 млн.грн. Понад 55% обсягів реалізованих послуг належало підприємствам обласного центру, 27,6% – м.Яремче, 4,1% – м.Калуша, 3,7% – Долинського району. Питома вага інших міст та районів склала від 1,6% до 0,1%. Населення області отримало 46,3% від загального обсягу реалізованих послуг. Вагомою була частка послуг, реалізованих населенню, у містах Коломиї (75,5% від загального обсягу наданих послуг), Бурштині (75,2%), Яремче (58,8%), Снятинському (81,1%), Верховинському (69,4%), Рогатинському (57,7%) та Косівському (57,2%) районах.

27.05.2016 | Громадська рада при Держкомтелерадіо підтримала законопроект щодо обмеження ввезення в Україну російських книг антиукраїнського змісту …(детальніше)>>>

news-imageУчасть у засіданні взяв перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. Він представив громадськості напрацьований міжвідомчою робочою групою проект закону щодо обмеження доступу російських книг антиукраїнського змісту на ринок України. Згідно законопроекту передбачено запровадження дозвільного принципу на ввезення та розповсюдження видавничої продукції походженням із країни-агресора. Зокрема, буде введено норму, про заборону поширення друкованої продукції із закликами до знищення територіальної цілісності України, пропаганди війни, популяризації силових органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що створюють позитивний образ військовослужбовців держави-агресора, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України. За словами першого заступника Голови Держкомтелерадіо, дозволи на російські книги будуть видавати не чиновники, а громадські експерти. «При Держкомтелерадіо буде створена громадська експертна рада, яка за заявками офіційних імпортерів буде перевіряти назви по номенклатурі імпорту, по заявці кожного імпортера російських книжок. І якщо громадська експертна рада буде знаходити антиукраїнський, антидержавний, ворожий для України зміст, то така продукція не буде отримувати дозволу для поширення в Україні», - наголосив Богдан Червак. Він також додав, що подібна експертна комісія успішно діє при Державному агентстві України з питань кіно.

27.05.2016 | Нова форма звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування …(детальніше)>>>

news-imageЗ метою створення комфортних умов для подання суб’єктами господарювання звітів з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на виконання вимог Порядку, Державна фіскальна служба надає для використання розроблені електронні формати. З 01 липня 2016 року звіти з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за звітний період "червень 2016 року" подаються за новою формою згідно з Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 №460/26905 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 11.04.2016 року №441, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.05.2016 №682/28812).

27.05.2016 | Наявність тракторів та зернозбиральних комбайнів в сільськогосподарських підприємствах області у 2015 році …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Сільськогосподарські підприємства області на кінець 2015 року мали в наявності 1508 шт. тракторів (без врахування змонтованих на них машин), що у 1,6 р.б., ніж на початок року та 141 шт. тракторів, на яких змонтовані машини (на 28,2% більше). Основну частину (94%) всіх тракторів складають колісні, 6% – гусеничні. На кінець 2015р. в агроформуваннях для обробітку ґрунту нараховувалось 478 плугів (на 23% більше, ніж на 1.01.2015р.), 548 культиваторів (на 36% більше), 799 борін (на 12% більше); для посіву і садіння – 552 сівалки (на 34% більше), 25 картоплесаджалок (на 17% менше); для збирання врожаю – 332 зернозбиральних комбайни (на 35% більше), 28 кукурудзозбиральних комбайнів (у 2,8 р.б.), 60 кормозби­ральних комбайнів (на 22% більше), 21 картоплезбиральний комбайн, включаючи картоплекопачі (на 22% менше), 19 бурякозбиральних комбайнів і машин (на 36% більше), 192 сінокосарки (у 1,6 р.б.), 82 жатки валкові (на 12,3% більше), 97 прес-пакувальників та прес-підбирачів (у 2,2 р.б.)

26.05.2016 | У Галичі офіційно відкрили обласний чемпіонат з екстреної медичної допомоги …(детальніше)>>>

Впродовж двох днів у м. Галичі Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф проводитиме інтегроване навчання з медичного порятунку при масових випадках та другий Прикарпатський чемпіонат з екстреної медичної допомоги "Давній Галич 2016". У програмі: теоретичні та інтегровані навчання, майстер-клас для працівників ІФОКЦЕМД та МК "Типові помилки при наданні екстреної кардіологічної допомоги", а також навчання мешканців і гостей Галича основам порятунку життя. 26 травня 2016 року на майдані Різдва відбулося урочисте відкриття заходу. Учасників змагань привітали керівники району, міста, представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та обласного центру екстреної медичної допомоги. Голова районної ради Павло Андрусяк побажав медичним працівникам, щоб їм ніколи не забракла ні часу, ні пального, ні знань. «Бажаю, щоб кожне життя, яке залежить від Вас, було врятовано», - наголосив керівник району.

26.05.2016 | Проведено конкурс читців …(детальніше)>>>

C:\Users\Оксана\Desktop\фото\20160519_090742.jpgНа базі Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний огляд-конкурс читців під гаслом «Рідна мова – диво калинове», присвячений 160-ій річниці від дня народження Івана Франка. У конкурсі взяли участь 23 учні із ЗНЗ, які майстерно декламували твори великого Каменяра. Уміння донести до слухача поетичне слово оцінювало журі. Переможців визначали у двох вікових категоріях: старша група (від 11-16 років) та молодша (від 6 до 10 років). Конкурсну програму розпочали учні Галицької гімназії. Саме учениця цього закладу здобула перемогу в старшій віковій групі, а вихованка ЦДЮТ Наталія Фурман отримала Гран-прі. Організаторам конкурсу вдалося досягти мету, яку вони ставили перед собою – вшанувати пам'ять Івана Франка, виявити обдаровану молодь та визначити перспективи розвитку аматорського мистецтва на наступні роки.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги …(детальніше)>>>

Акції

 

 

Оголошення

.

Допоможіть хворій дитині!

.

НА ТЕРИТОРІЇ ГАЛИЦЬКОГО РАЙОНУ БУДЕ ПРОХОДИТИ КОНКУРС «МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»…(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

Проводиться набір на контрактну службу в спецпідрозділ Національної гвардії України …(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір у гірськопіхотну бригаду

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області