31 січень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини
31.01.2015 | Кількість суб’єктів ЄДРПОУ у Галицькому районі на 1 січня 2015 року

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 січня п.р. в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) на території Галицького району налічувалось 762суб’єкти, з яких 732 (96,1%) – юридичні особи. Частка підприємств, установ та організацій району складала 2,9% від загальної кількості суб’єктів ЄДРПОУ області. Впродовж 2014 року в ЄДРПОУ району було включено 19 суб’єктів, знято з обліку – 20 суб’єктів. Станом на 1 січня п.р. найбільш поширеними формами господарювання були комунальні організації (установи, заклади) – 135 суб’єктів (17,7% від загальної кількості), товариства з обмеженою відповідальністю – 105 (13,8%), релігійні – 80 (10,5%) та громадські – 71 (9,3%) організації, фермерські господарства – 65 (8,5%), приватні підприємства – 63 (8,3%).

31.01.2015 | Обговорено проведення в районі четвертої хвилі мобілізації …(детальніше)>>>

Актуальна тема сьогодення – проведення в державі четвертої хвилі мобілізації. Саме це питання обговорили на нараді, яка відбулася 31 січня 2015 року під керівництвом голови Галицької районної державної адміністрації Ярослава Бартківа. В даному заході взяли участь голова районної ради Петро Стрембіцький, заступники голови районної державної адміністрації, голови міської, селищної та сільських рад, депутати районної ради, які обиралися по мажоритарних округах, та керівники правоохоронних органів району.

31.01.2015 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за 2014 рік …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. За 2014р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 23,3 млрд.грн., або 2% її загального обсягу по Україні. Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Бурштина (30% загальнообласного обсягу), Івано-Франківська (18,3%) і Калуша (12,4%), Долинського (10,4%), Тисменицького (7,8%), Рожнятівського (6,6%), Надвірнянського (5,1%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств м.Коломиї склала 1,4%, Рогатинського – 2,3%, Снятинського – 1,3%, Коломийського, Городенківського – по 1%, Богородчанського – 0,8%, м.Болехова та Галицького району – по 0,5%, Косівського, Тлумацького – по 0,2%, Калуського, Верховинського районів – по 0,1%.

31.01.2015 | Механізми фінансової підтримки впровадження енергозберігаючих заходів …(детальніше)>>>

З жовтня 2014 року Держенергоефективності започатковано програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення (постанова Кабінету Міністрів України від 17.102011 №1056). Цей механізм передбачає відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого населенням в ПАТ "Ощадбанк" на придбання твердопаливних та електричних котлів (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Агентства за посиланням http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzhavna-pidtrymka/compensatsya). Станом на 10 січня п.р. механізмом пільгового кредитування скористалися 1629 сімей на загальну суму більше 28 млн.грн. (динаміка показників у розрізі регіонів додається). У 2015 році Агентством заплановано розширення переліку заходів, на які надаватиметься державна підтримка населенню. Так, ініціюється впровадження механізму відшкодування населенню частини тіла кредит до 30% на встановлення склопакетів, придбання енергозберігаючих матеріалів, встановлення приладів обліку тощо.

31.01.2015 | Як діяти у випадках виявлення вибухонебезпечних предметів …(детальніше)>>>

news-imageУправління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації нагадує громадянам, як діяти у випадках виявлення вибухонебезпечних предметів. Передусім варто пам'ятати про те, що при виявленні таких предметів забороняється перекладати чи перекочувати їх з одного місця на інше, нагрівати і вдаряти по них, намагатися розряджати і розбирати. Необхідно одразу повідомити про знахідку в оперативно-рятувальну службу, органи місцевої влади, міліцію, дирекцію підприємств, установ та організацій, на території яких виявлено вибухонебезпечний предмет. Обов'язково потрібно обгородити місце, де знаходяться вибухонебезпечний предмет, та організувати біля нього постійне чергування до прибуття представників відповідних служб.

31.01.2015 | Асоціація благодійників України оголошує третій Національний конкурс – «Благодійна Україна» …(детальніше)>>>

news-imageВсеукраїнська благодійна організація проводить конкурс, що має на меті відзначити кращих українських благодійників і найбільш ефективні благочинні ініціативи. Його завданням є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та одержувачі  допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект, спрямований на  відзначення кращих благодійників країни. До участі у конкурсі можуть долучитися  благодійники, які надавали доброчинну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2014 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні,  представники медіа.

30.01.2015 | 29 військовослужбовців відправлено на підготовку в 169 навчальний центр …(детальніше)>>>

30 січня 2015 року в Галицько-Рогатинському об’єднаному районному військовому комісаріаті відбулось відправлення на навчання військослужбовців, які були призвані на військову службу в ході четвертої хвилі часткової мобілізації. Провести вояків у навчальні центри, прийшли керівники району, духовенство, рідні та близькі. Голова районної державної адміністрації Ярослав Бартків, звертаючись до присутніх, зазначив: «Від районної влади прикладатиму всіх зусилля, спрямованих на підтримку Вас та Ваших родини під час несення військової служби, вирішення проблем, які можливо виникатимуть. Відрадно, що завдяки активності громадськості та волонтерів проводиться відповідна робота, спрямована на допомогу воїнам, на що обіцяю звертати увагу у своїй подальшій роботі», - зауважив очільник району.

30.01.2015 | Керівник району обговорив шляхи співпраці з ТзОВ «Даноша» …(детальніше)>>>

30 січня 2015 року у голови районної державної адміністрації Ярослава Бартківа відбулася зустріч з генеральним директором ТзОВ «Даноша» Крістіаном Брокопом Якобсеном. Присутнім також був перший заступник голови районної державної адміністрації Назар Сокіл. В ході зустрічі обговорено стан соціально-економічного розвитку району, озвучено шляхи співпраці та можливість залучення додаткових інвестицій. Керівник району повідомив, що з метою ознайомлення з роботою ТзОВ «Даноша» здійснить виїзди в населені пункти району, де розміщені об’єкти даного підприємства та вивчить ситуацію на місцях.

30.01.2015 | Фанати футбольного клубу «Ураган» завітали до реабілітантів центру «Довір’я» …(детальніше)>>>

29 січня 2015 року до реабілітантів Галицького центру для дітей та молоді з особливими потребами «Довір’я» в черговий раз завітали фанати футбольного клубу «Ураган». Знайомство з фанклубом відбувалося ще в 2013 році за сприяння обласного центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді. І хоча діти бачились з представниками клубу всього декілька разів, вони відразу ж зраділи, впізнаючи знайомі їм обличчя. Гості прибули з теплими словами, побажаннями та як завжди з гостинцями для дітей. З фанатами приїхали також і представники команди Роман Кіндратів та Андрій Цілик.

30.01.2015 | Розколяда в с.Маріямпіль …(детальніше)>>>

24 січня 2015 року благодійна організація «Товариство Милосердя ім.митрополита Андрея Шептицького» із с.Залуква організувала чергову поїздку до Маріямполя із колядою до госпісу (лікарні для невиліковно і тяжкохворих) і жіночої колонії. Цього року у поїздці взяли участь діти із громадської організації «Пласт» і Парафіяльної школи разом із вихователями. У с.Маріямпіль гостей зустрів і благословив місцевий парох о.Роман Дзюбак. В госпісі пролунала гучна коляда, яка сповіщала про народження Ісуса Христа.


 

 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення

.
ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН
.

Триває прийом документів ІГС (громадських організацій) для формування громадської ради при Галицькій РДА

.

Просимо допомоги у придбанні житла для дітей, позбавлених батьківського піклування

.

Посольство Німеччини надає фінансову підтримку п’ятьом мікропроектам

.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів електроенергії!

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки 


Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.ГаличіДо відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


 


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області