22 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
21.10.2014 | Проведено нараду по питанню економії бюджетних коштів …(детальніше)>>>

21 жовтня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко провів нараду, на якій розглянуто питання про стан фінансової забезпеченості та збалансованості районного бюджету у 2014 році. На нараду були запрошені очільники галузей культури, освіти, медицини району та спеціалісти фінансового управління райдержадміністрації. Володимир Чуйко ознайомив присутніх з окремим дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука щодо вжиття заходів для підвищення рівня фінансової забезпеченості та збалансованості районного бюджету та економного і раціонального використання бюджетних коштів.

21.10.2014 | Президент доручив цього тижня розпочати опалювальний сезон …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Петро Порошенко на зустрічі з Віце-прем'єр-міністром-міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку осель у країні. "Не пізніше п'ятниці у кожній українській оселі має бути тепло, батареї мають бути теплими", - наголосив Глава держави. Президент підкреслив, що це завдання – "повна відповідальність місцевих органів влади".

20.10.2014 | Облаштування державного кордону - це питання не лише національної безпеки, а й нашої гідності, - Арсеній Яценюк…(детальніше)>>>

news-image«Якщо держава не має власного кордону – вона не може себе захистити і не має взагалі ключових ознак територіальної цілісності й суверенітету», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у неділю, 19 жовтня, в ефірі програми «События недели» на ТРК «Україна». Він підкреслив, що протягом понад 20 років незалежності «жодна влада не спромоглася побудувати державний кордон». За його словами, відсутність кордону – це, насамперед, неможливість безвізового режиму з Європейським Союзом: «Це незаконна міграція, це розвідувально-диверсійні групи, які легко перетинають державний кордон, адже його просто немає. Це торгівля зброєю, передача радіоактивних матеріалів, легке пересування терористів і основне – це небезпека для держави».

20.10.2014 | Звернення Фонду ”Відродження Слов’янська” …(детальніше)>>>

Благодійна організація “Фонд ”Відродження Слов’янська”, при підтримці депутатів Слов’янської міської ради та громадськості міста, звертається до жителів Вашого міста з проханням надати можливу допомогу мешканцям м.Слов’янська, житло яких постраждало внаслідок військових дій. Місто Слов’янськ перебувало окупованим терористами у період з 12 квітня по 5 липня 2014року.

20.10.2014 | Надається допомога родинам учасників АТО…(детальніше)>>>

20 жовтня 2014 року перший заступник голови районної державної адміністрації Назар Сокіл провів засідання робочої групи щодо надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО. Прийнято рішення надати допомогу 5 заявникам.

20.10.2014 | Заходи пожежної безпеки виборчих дільниць …(детальніше)>>>

Галицьке РВ УДСНС застерігає, що відповідальність за забезпечення пожежної безпеки агітпунктів та виборчих дільниць покладається на керівників підприємств, агроформувань, установ та організацій, у приміщеннях котрих вони розміщені, а також на голів виборчих дільниць, голів селищних та сільських рад. Відповідальність за дотримання протипожежного режиму покладається на чергового по агітпункту або виборчій дільниці.

20.10.2014 | Нагородили галицьких правоохоронців …(детальніше)>>>

Днями зі Сходу повернулося 95 бійців міліцейського загону з Прикарпаття, які упродовж місяця забезпечували охорону громадського порядку у місті Маріуполь. З честю та гідністю виконували свій службовий обов’язок і галицькі правоохоронці Ігор Влашин, Василь Петраш, Ігор Струтинський, Андрій Сагайдак. 20 жовтня в Галицькому РВ УМВС вшановували героїв. На захід завітали представники районної влади, керівництво та особовий склад РВ УМВС.

20.10.2014 | Галичани вшанували пам’ять жертв політичних репресій у Дем’яновому Лазі …(детальніше)>>>

Минає чверть століття з початку розкопок на території урочища Дем'янів Лаз поблизу Івано-Франківська, які організувало обласне відділення товариства «Меморіал». Щоб вшанувати пам'ять розстріляних на цьому місці в'язнів з тюрми НКВС, суботнього дня поблизу діючого там меморіального комплексу зібралися представники влади, політичних партій, громадськості, ветерани визвольних змагань, учасники антитерористичної операції. В обласний центр Прикарпаття приїхали також делегації з усіх районів. Всі спільно помолилися за мир в Україні та упокій загиблих, які в різні періоди відстоювали незалежність нашої держави.

17.10.2014 | Затверджено стратегію розвитку Прикарпаття до 2020 року, розроблену за підтримки Європейського Союзу …(детальніше)>>>

news-imageНа сесійному засіданні обласної ради, участь в якому взяв голова облдержадміністрації Олег Гончарук, депутати затвердили стратегію розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року. Про цей плановий документ, що розроблявся в межах пілотного проекту за сприяння Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», інформував депутат обласної ради, директор департаменту економіки облдержадміністрації Володимир Попович.

17.10.2014 | Чин Бандери …(детальніше)>>>

15 жовтня минуло 55 років, як постріл енкаведиста синильною кислотою в обличчя обірвав життя провідника ОУН Степана Бандери. Наступного дня провід закордонних частин ОУН опублікував у газетах таке повідомлення: «З великим смутком і глибоким болем повідомляємо членство ОУН і все українське громадянство, що 15 жовтня 1959р. о 1-й годині дня згинув з ворожої руки великий син українського народу і довголітній керівник революційної боротьби за державну незалежність, Голова Проводу Закордонних Частин Організації Українських Націоналістів славної пам’яти Степан Бандера». Окупанти охрестили всіх учасників цього руху за прізвищем провідника ОУН бандерівцями, а сам Бандера став символом безкомпромісної боротьби української нації за свободу і незалежність. Сучасним дослідникам ще належить дати грунтовну оцінку постаті Степана Бандери як людини, видатного теоретика, творця й інтерпретатора націоналістичної ідеології, талановитого організатора й лідера ОУН 1930—1950рр., політика й полеміста. А ми сьогодні хочемо згадати кілька моментів й епізодів з його життя, яке він поклав на жертовник Вітчизни.


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення


До відома виборців! Для перевірки та уточнення своїх персональних даних, просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Галицької районної державної адміністрації


Конкурс “Наше майбутнє – без шкідливих звичок” 


 Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації 


 


Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Запрошуємо суб’єктів господарювання, що надають перукарські послуги, до участі у XVIІ Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2014», який відбудеться упродовж 13-14 листопада 2013 року в м.Одеса


До уваги жителів району!


Звернення до мешканців району, представників готельного та туристичного сервісу


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


 


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області