22 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
21.11.2014 | Держава передбачила гарантії військовослужбовцям, які брали участь в АТО …(детальніше)>>>

news-imageУкраїнське законодавство містить чимало актів, якими передбачено державні гарантії й пільги для учасників бойових дій, до яких нині прирівняно і військових, що беруть участь в АТО. Міністерство соціальної політики України надало стосовно цього інформацію газеті «Урядовий кур'єр»...

21.11.2014 | Всім Героям Небесної Сотні буде присвоєне звання Героя України — Президент…(детальніше)>>>

news-imageВсі Герої Небесної Сотні будуть удостоєні звання Героя України. Про це заявив Петро Порошенко біля пам’ятного хреста на місці розстрілу учасників Революції Гідності 20 лютого. «Я ухвалив таке рішення: я сьогодні підпишу указ про присвоєння звання Героя України героям Небесної Сотні», — сказав Глава держави під час спілкування з рідними загиблих та учасниками Революції Гідності. В річницю початку Майдану у Києві Президент вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні. Глава держави поклав квіти до пам’ятного хреста та запалив свічку в пам’ять про загиблих.

21.11.2014 | Вшановано пам’ять героїв Небесної Сотні …(детальніше)>>>

У переддень відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи у центрі м.Галича встановлено білборд з фотографіями героїв Небесної Сотні. Білборд виготовлений за ініціативи громадської організації «Галич «Майдан»» з метою вшанування пам`яті загиблих за честь та гідність України.

20.11.2014 | Прийняття в експлуатацію житла, нежитлових будівель та інженерних споруд у Галицькому районі у січні–вересні 2014 року

Головне управління статистики інформує. Протягом січнявересня 2014р. у Галицькому районі прийнято в експлуатацію багатоквартирний будинок на 30 квартир та 15 приватних будинків загальною площею 5,6 тис.м2, у тому числі у сільській місцевості – 8 будинків загальною площею 2,4 тис.м2. Середній розмір помешкання склав 102 м2 (по області – 108 м2). У січні–вересні 2014р. на території району прийнято в експлуатацію свинокомплекси, міні-цех по розливу мінеральної води, цех по виготовленню бетонних виробів, магазини, кафе, складські приміщення, автомобільно-газонаповнювальну компресорну станцію, гараж, місцеві трубопроводи для транспортування газу, базову станцію стільникового зв’язку, берегоукріплення р.Луквиця.

20.11.2014 | ТОВ«Даноша» відкрило тваринницький комплекс у селі Делієве …(детальніше)>>>

Ось уже 10 років на теренах Івано-Франківської області працює компанія «Даноша». Її фермерські комплекси розташовані на території Галицького та Калуського районів. 20 листопада 2014 року ТОВ «Даноша» відкрило ще один тваринницький комплекс у селі Делієве Галицького району. На урочистості запросили заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Семка, заступника голови обласної ради Остапа Дзесу, керівників Галицького району – голову районної державної адміністрації Володимира Чуйка та голову районної ради Петра Стрембіцького, голову Калуської районної ради Василя Дзундзу, сільського голову с.Делієве Володимира Кліща та представників ЗМІ.

20.11.2014 | Глава держави підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», який був ухвалений Верховною Радою 20 жовтня. Підпис під документом Глава держави поставив на зустрічі з громадянами, які змушені були покинути свої домівки через ситуацію на Донбасі. Петро Порошенко зазначив: «Європа не знала за останні десятиліття такої кількості переміщених осіб і таких проблем, з якими зараз зіткнулася Україна. Безумовно, ми маємо знайти і запропонувати шляхи вирішення проблем кожної конкретної людини для того, щоб полегшити пережити ці непрості часи». За словами Президента, прийнятий закон дозволить захистити людей від дискримінації і примусового повернення. Президент зазначив, що закон є важливим для 465 тисяч вимушених переселенців.

20.11.2014 | Вікторія Деренюк – лауреат фестивалю «Молитва за життя» …(детальніше)>>>

19 листопада 2014 року в місті Івано-Франківську відбувся Vобласний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Молитва за життя», що був проведений за підтримки Івано-Франківської громадської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ. Галицький районний центр соціально-психологічної реабілітації з функціональними обмеженнями «Довір’я» представляла Вікторія Деренюк. Будучи лауреатом районних та обласних фестивалів Вікторія виступила у номінації пісенна творчість та одержала Диплом лауреата.

20.11.2014 | Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини …(детальніше)>>>

19 листопада 2014 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Любові Гордійчук відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. На порядок денний було винесено 13 питань...

20.11.2014 | Мінсоцполітики відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які перемішуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах …(детальніше)>>>

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №535 „Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які перемішуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції" Мінсоцполітики відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які перемішуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах...

19.11.2014 | День відкритих дверей центру зайнятості …(детальніше)>>>

19 листопада 2014 року спеціалістами Галицького районного центру зайнятості організовано та проведено День відкритих дверей для учнів 8-9 класу Бринської ЗОШ 1-2 ст. Метою заходу було ознайомлення присутніх з роботою служби зайнятості, його структурою, розміщенням функціонально-просторових секторів та послугами, що надаються центром зайнятості для учнівської молоді, наголошенням на важливості правильного вибору професії.


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення

.

21 листопада 2014 року Галицький Майдан збирає патріотів на відзначення 1-ої роковини Революції Гідності. Заходи розпочнуться о 16.00 годині біля памятника Т.Шевченку. Факельна хода рушить до Майдану Різдва, де буде відбуватися народне віче.

Оргкомітет


22 листопада 2014 року о 16.00 годині біля церкви Різдва Христового у м.Галичі відбудуться поминальні заходи у звязку з Днем памяті жертв голодоморів.

Оргкомітет 


Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


До уваги жителів району!


Звернення до мешканців району, представників готельного та туристичного сервісу


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


 


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області