E-mail:  gal_rda@i.ua
23 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
23.06.2018 | Держслужбовці району відзначили своє професійне свято...(детальніше)>>>

23 червня 2018 року держслужбовці району відзначили своє професійне свято. Після Служби Божої у церкві Різдва Христового урочистості продовжилися в залі засідань районної ради . У своєму виступі перший заступник голови  РДА Сергій Канюка подякував колективу райдержадміністрації за їх професіоналізм і відповідальну працю та передав вітання від голови райдержадміністрації Миколи Поповича.

23.06.2018 | З Днем державної служби!..(детальніше)>>>

    Привітання Президента України з нагоди Дня державної служби...

23.06.2018 | Юні галичани поїхали на відпочинок у ДЛОК «Сокіл»...(детальніше)>>>

22 червня 2018 року за сприяння ДТЕК Бурштинська  ТЕС 40 дітей пільгових категорій, серед яких діти учасників АТО, а також - з малозабезпечених та багатодітних сімей, були відправлені на оздоровлення в ДЛОК «Сокіл». Під час ІІ табірної зміни юні галичани будуть мати можливість змістовно й цікаво провести дозвілля, духовно та інтелектуально збагатитися та розширити свій світогляд.

23.06.2018 | До Дня молоді...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. На 1 січня 2018р. на Івано-Франківщині проживало 383 тис. молодих людей у віці 15–34 роки, або 28%  від  загальної  чисельності  постійного  населення  області. Більше половини молоді (55%) – сільські жителі. За статевою структурою серед молоді переважають чоловіки (50,8% чоловіків проти 49,2% жінок), тоді як у загальній кількості населення чоловіків традиційно менше (47,3% проти 52,7% відповідно). На кожну тисячу молодих жінок припадає 1034 молодих чоловіків.

22.06.2018 | Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні...(детальніше)>>>

    Дорогі співвітчизники!

Цього дня 77 років тому розпочався найкривавіший період Другої світової війни. У жорстокому протистоянні колишніх союзників - сталінського та гітлерівського тоталітарних режимів - загинули десятки мільйонів людей. Український народ сплатив неймовірно високу ціну за визволення від нацизму та наближення спільної перемоги Антигітлерівської коаліції.

22.06.2018 | У Галичі вшанували пам’ять жертв війни в Україні...(детальніше)>>>

    22 червня 2018 року відзначається День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні, встановлений Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245. Початок війни між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом 22 червня 1941 року знаменував собою розгортання найбільш її драматичного періоду, що призвело до величезних людських і матеріальних втрат, передусім для України. У зв’язку зі скорботними роковинами керівники районної державної адміністрації, районної ради, Галицької міської ради віддали шану пам’яті полеглим у роки Другої світової війни, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника на братській могилі воїнів 147 стрілецької дивізії та символічної могили борцям за волю України.

22.06.2018 | Обговорено план заходів по відзначенню 22-ї річниці Конституції України...(детальніше)>>>

    22 червня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів робочу нараду, на якій обговорено виконання завдань щодо проведення заходів в районі, визначених Указом Президента України від 28.03.2018 №91 «Про відзначення 22-ї річниці Конституції України». Учасники засідання висловили пропозиції  до організації тематичного круглого столу, який заплановано провести 27 червня в читальній залі Галицької центральної бібліотеки за участю представників районної влади, науковців  та громадськості.  Також у рамках святкування дня Конституції України у населених пунктах району відбудеться покладання квітів до пам’ятників видатним діячам українського державотворення, у храмах району буде відслужено молебні за Україну та захисників нашої держави, а в бібліотеках району - організовано книжкові виставки «Конституція України – новий відлік часу».

22.06.2018 | На сайті ДФС розміщені оновлені реквізити бюджетних рахунків, які почнуть діяти з 2 липня...(детальніше)>>>

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області інформує, що з 02 липня 2018 року бюджетні рахунки, на які зараховуються податки, збори та інші обов’язкові платежі до державного та місцевих бюджетів, будуть повністю змінені через запровадження Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів. Відтак, з метою подальшого забезпечення надходжень бюджетних платежів, недопущення втрат бюджетів та упередження виникнення у платників податкового боргу, наголошуємо, що рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів стануть активними (розпочнуть діяти і їх можна буде застосовувати платникам податків регіону)  тільки з 02 липня 2018 року.

 

20.06.2018 | Здійснено профілактичний виїзд у с.Залуква...(детальніше)>>>
    20 червня 2018 року службою у справах дітей спільно Галицьким бюро правової допомоги, РЦСССДМ та Галицьким ВП ГУНП здійснено профілактичний виїзд с.Залуква, метою якого був розгляд звернення батька щодо неналежного виконання його дружиною батьківських обов’язків відносно двох неповнолітніх дітей. Обстежено матеріально-побутові умови сім’ї, проведено  бесіду з малолітньою дитиною та мамою, здійснено оцінку потреб дитини та сім’ї.
19.06.2018 | Проведено нараду по питанню ремонту доріг в районі...(детальніше)>>>

    У першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася щотижнева робоча нарада по питанню проведення ремонту доріг в районі. На засіданні, зокрема, обговорено стан виконання ремонтних доріг  Тустань-Маріямпіль-Довге та Бурштин-Калуш. Керівнику філії Рогатинська ДЕД Степану Гензі дано доручення в найближчі дні завершити ремонтні роботи у с.Маріямпіль та приступити до ремонту дороги на відрізку Дем’янів – Старий Мартинів.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

23-24 червня 2018 року відбудеться щорічна Проща родин до Маріямпільської Чудотворної  ікони Матері Божої. Програма:

.

Держкомтелерадіо оголошує про прийом з 1 червня творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики, який триватиме до 10 серпня 2018 року.

.

З 10 по 24 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива – 2018».

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

Конкурси, фестивалі


Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області