E-mail:  gal_rda@i.ua
6 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
3.07.2015 | Петро Порошенко: Боротьба з корупцією та контрабандою має стати викликом для кожного …(детальніше)>>>

news-imageГолова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук спільно з колегами з інших областей Західного регіону, керівниками силових структур та правоохоронних органів взяв участь у робочій нараді під головуванням Президента України Петра Порошенка, що відбулася 2 липня у Львові. «Боротьба з корупцією та контрабандою має стати викликом для кожного керівника», – заявив Президент. Глава держави заслухав доповіді керівників силових структур та правоохоронних органів прикордонних областей. Петро Порошенко зазначив, що на фоні російської агресії на Донбасі в західних областях ситуація в цілому залишається стабільною завдяки високій самосвідомості та патріотичному духу населення. Однак, з огляду на складну ситуацію на Сході, питання безпеки на регіональному рівні постають як ніколи гостро. «Стан криміногенної ситуації потребує спільних зусиль усіх правоохоронних органів. Утримати правопорядок, зберегти життя, здоров’я нашого мирного населення є головним, хоч і суттєво складнішим, ніж завжди, завданням», – наголосив Президент.

3.07.2015 | Президент вніс до парламенту проект змін до Конституції України в частині децентралізації …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Петро Порошенко вніс до парламенту проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)", який було зареєстровано у Верховній Раді за номером 2217а. Проект був розроблений та затверджений Конституційною Комісією та переданий нею Президенту України відповідно до рішення Конституційної Комісії від 26 червня 2015 року. Коментуючи вказаний законопроект, Президент зазначив: «Я уважно ознайомився з текстом змін до Конституції, наданим Конституційною Комісією, та, відповідно до рішення Конституційної Комісії від 26 червня, вніс до нього певні зміни. По-перше, це поправки техніко-юридичного характеру. По-друге - це зміни до прикінцевих та перехідних положень, метою яких є забезпечення безперервного виконання функцій органів державної влади на період реалізації в Україні конституційної реформи». Метою запропонованих змін до Основного Закону є відхід від централізованої моделі управління в державі, забезпечення спроможності місцевого самоврядування та побудова ефективної системи територіальної організації влади в Україні, реалізація у повній мірі положень Європейської хартії місцевого самоврядування, принципів субсидіарності, повсюдності і фінансової самодостатності місцевого самоврядування. При цьому, запропоновані зміни відповідають встановленій у статті 1 Конституції України унітарній формі державного устрою.

3.07.2015 | Геннадій Зубко: Після об’єднання громади отримають додаткові кошти та високу якість послуг …(детальніше)>>>

news-imageТериторіальна громада створює орган управління – раду. Вона акумулює бюджет, який можна спрямувати на конкретні речі: ремонт доріг, будівництво школи, заміну водоводу тощо. Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко розповів Тижню, що для полегшення процесу децентралізації держава запропонувала окремий механізм – об’єднання громад, що отримають значні перспективи для розвитку, додаткові кошти від оподаткування та високу якість. «Наведу простий приклад. Що зараз має середньостатистичний фельдшер у селі? Зеленку, бинт, аспірин. У найкращому разі якийсь антибіотик. Цим нехитрим набором він мусить лікувати будь-що: від побутових травм до діабету чи астми. Після об’єднання громад кожна з них матиме лікарню з усіма необхідними ліками, обладнанням та профільними спеціалістами. Усі найкращі ресурси регіону збиратимуться в осередку об’єднаної громади. Водночас послуги амбулаторій у кожному населеному пункті стануть якіснішими», - розповів він.

3.07.2015 | Використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій допоможе вдосконалити якість урядування в об'єднаних територіальних громадах …(детальніше)>>>

news-imageІз реалізацією норм Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» ведення погосподарського обліку в електронному вигляді, як прогресивної форми обліку, організації роботи для інформаційно-аналітичного забезпечення управління розвитком села, набуває особливого значення. В області продовжуються роботи щодо забезпечення ведення погосподарського обліку в електронному вигляді на основі розробленого Головним управлінням статистики в Івано-Франківській області IT-проекту «Програмний комплекс «Погосподарський облік для сільських, селищних рад»». Загалом програмний комплекс впроваджено в 296 сільських (селищних, міських) радах області (59,4% загальної кількості), зокрема, у червні 2015 року – у Войнилівській селищній раді Калуського району та розпочато роботи з його встановлення у Деліївській сільській раді Галицького району.

3.07.2015 | Кого звільнять і чи помре село: 5 міфів децентралізації …(детальніше)>>>

news-imageРік тому Україна оголосила курс на децентралізацію. «Факти» починають цикл матеріалів, щоб зрозуміти, що це за явище, як Україна житиме в нових умовах і що саме зроблено для того, аби повноваження передали «на місця». На черзі – адміністративно територіальний устрій та його значення у реформі децентралізації Іван Лукеря, експерт Реанімаційного пакету реформ роз’яснював «Фактам», що таке територіальні громади і як зміна адміністративно-територіального устрою вплине на життя українців. Далі – пряма мова.  В Україні налічуються 28 000 населених пунктів – серед них села, селища та міста. Водночас маємо всього 11 000 органів місцевого самоврядування. На 18 000 сільських населених пунктів існує 10 279 сільських рад. Цього недостатньо, щоб забезпечити самостійність регіонів від центру. Децентралізація потрібна для того, щоб:...

2.07.2015 | Вклад рентної плати за спеціальне використання води до бюджету від галицьких платників більше 4,5 млн гривень ...(детальніше)>>>

З початку року рентна плата за спеціальне використання води до бюджету становить 4,5 млн. гривень. Це на 0,6 млн. гривень більше, ніж надходження збору за спеціальне використання водних ресурсів у січні-квітні 2014 року. Про це повідомив заступник начальника ДПІ у Галицькому районі Сергій Канюка. За словами посадовця, половина надходжень рентної плати поповнила місцевий бюджет. Наразі, в Галицькому районі платниками рентної плати за спеціальне використання води є 77 суб’єктів господарювання, в тому числі - 32 юридичні особи.

2.07.2015 | Відбувся VІ-й товариський футбольний матч для молоді з обмеженими функціональними можливостями …(детальніше)>>>

Днями на спортивному майданчику Крихівців відбувся VІ-й товариський футбольний матч для молоді з обмеженими функціональними можливостями. Футбол об’єднав понад 80 осіб, серед яких: набувачі «Центру для дітей, підлітків та молодих дорослих з обмеженнями», що діє на базі Франківського Карітасу та реабілітанти з Галицького районного центру соціально психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» (м.Бурштин). Повболівати за спортивні успіхи дітей прийшли їхні батьки, а також представники Карітасу Фульда з Німеччини. У товариських матчах неповносправної молоді завжди перемагає дружба. Так було і цього разу, адже для молодих інвалідів найважливішою є не перемога, а можливість рухатись, грати в команді, відчувати підтримку вболівальників.

2.07.2015 | Обговорено стан підготовки до проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі …(детальніше)>>>

Стан підготовки до проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в селі Крилос, яка відбудеться 1-2 серпня, обговорили на робочій нараді, яку провів голова райдержадміністрації Ярослав Бартків. Участь у нараді взяли голова районної ради Петро Стрембіцький, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, які залучені до організації проведення релігійного заходу. На нараді проаналізовано стан виконання протокольних доручень, визначених на попередній нараді від 27 травня. Обговорено питання забезпечення паломників питною водою, облаштування доріг, автостоянок, розмітки, місць ночівлі учасників прощі, встановлення дорожніх вказівників, інформаційних щитів та вуличного освітлення. Також увага акцентувалася на питаннях медичного забезпечення, охорони громадського порядку, заборони продажу алкоголю, забезпечення наметами й польовою кухнею.

2.07.2015 | Проведено нараду по питанню ремонту Крилоської школи …(детальніше)>>>

Питання будівництва нової школи у Крилосі є одним із пріоритетних завдань районної влади. На даний час споруджено фундамент, цьогоріч виділено кошти з районного бюджету для проведення будівництва. Але поки триватиме будівництво нової споруди нагальною є потреба укріпити старе приміщення, побудоване ще у 1929 році, і яке перебуває в аварійному стані. З цією метою голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів виїзну нараду у с.Крилос, на яку буди запрошені представники районної та місцевої влади, проектанти та будівельні підрядники. Учасники наради обговорили порядок проведення заходів з водовідведення Крилоської школи, на які виділено кошти з обласного бюджету. Під час ремонтних робіт планується укріпити фундамент та стіни приміщення школи. Технічна документація готова і будівельники найближчим часом приступлять до виконання робіт, щоб навчальний рік школярі розпочали в безпечних умовах.

2.07.2015 | На які цілі спрямували би прикарпатці додаткові кошти? …(детальніше)>>>

На початку поточного року працівниками Головного управління статистики в області проведено опитування, в ході якого вивчалась думка жителів Прикарпаття щодо першочергових напрямів спрямування можливих додаткових коштів. За отриманими даними, при значному збільшенні доходів 61,1% домогосподарств області спрямували б додаткові кошти насамперед на поліп­шення житлових умов (по Україні – 41,4% від загальної кількості), 49,2% – на покращення харчування (22,7%), 46,3% – на відпочинок (53,1%), 43,7% – на лікування (47,5%). На придбання побутової техніки направили б зайві кошти 24,7% сімей області (по Україні – 31,5%), на здобуття освіти – 23,7% (17,4%), на купівлю одягу і взуття – 18,6% (33,2%), на придбання автомобіля – 15,1% (15,9%), на накопичення – 13% (27,4%).


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

Акції

 

 

Оголошення

.

Ласкаво запрошуємо Вас на традиційне фольклорно-етнографічне свято «Гей, на Івана, гей, на Купала», яке відбудеться 7 липня о 17.00 год. на лівому березі Дністра у м.Галичі.

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Запрошуємо суб`єтів малого та середнього бізнесу до участі і у проекті "Стало"

.

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» 23.07-01.08.2015р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини, Австрії, Німеччини, Франції та Польщі

.

Держкомтелерадіо оголошує черговий прийом з 1 червня по 10 серпня 2015 року творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики

.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонних «гар’ячих ліній» за номерами 21-965, 21-643 та 21-152 для надання населенню роз’ясненнь з питань спрощеного порядку надання субсидій та ведеться попередній запис на прийом в телефонному режимі

.

Енергоефективний калькулятор

.

Приклади розрахунку субсидії (оновлено)

.

Інструкція про порядок заповнення бланків на житлові субсидії

.

Просимо допомоги у придбанні житла для дітей, позбавлених батьківського піклування


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області