27 лютий 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини
26.02.2015 | Інвестиційне забезпечення економіки міст та районів області за січень–грудень 2014 року

Головне управління статистики інформує. За січень–грудень 2014р. у розвиток економіки Івано-Франківської області вкладено 6692,6 млн.грн. капітальних інвестицій. Суттєві обсяги коштів інвестовано у підприємства обласного центру – 46,5% загальнообласного обсягу, Тисменицького – 17,5% та Калуського – 5,1% районів. У розрахунку на одну особу населення області освоєно 4852,5 грн. капітальних інвестицій. Співвідношення між максимальним та мінімальним обсягом інвестицій у розрахунку на одну особу становило 16,6 раза. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно у Тисменицькому районі (14062 грн.), найменше – у Рогатинському районі (845,9 грн.). Більше, ніж у середньому по області, освоєно інвестицій на одну особу у містах Івано-Франківську (12863,9 грн.), Яремче (11513 грн.) та Калуському районі (5637,3 грн.). У структурі фінансування капітальних інвестицій серед міст та районів області найбільша питома вага коштів населення на індивідуальне житлове будівництво спостерігалася у Коломийському (77,4%), Верховинському (75,4%), Надвірнянському (75%), Косівському (72%), Снятинському (67,5%) районах, власних коштів підприємств та організацій – у м.Калуші (66,5%), Рогатинському районі (62,8%) та м.Івано-Франківську (58,4%). За обсягом інвестицій у житлові будівлі першість посіли м. Івано-Франківськ (29,6% загальнообласного обсягу), Тисменицький район (12,4%) та м.Яремче (8,9%).

26.02.2015 | Президент підписав Закон «Про забезпечення права на справедливий суд» …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про забезпечення права на справедливий суд». Заступник Глави Адміністрації Президента — координатор Ради з питань судової реформи Олексій Філатов, коментуючи підписаний документ, зазначив: «Закон спрямований на очищення суддівського корпусу, підвищення відповідальності суддів, спрощення доступу громадян до правосуддя, забезпечення передбачуваності судових рішень, удосконалення роботи судової системи в цілому та забезпечення реальної реалізації права громадян на справедливий, чесний та неупереджений суд».

26.02.2015 | Проведено нараду по питанню надання статусу учасника бойових дій …(детальніше)>>>

26 лютого 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів нараду по питанню надання статусу учасника бойових дій. Заступник начальника управління соцзахисту райдержадміністрації Ганна Попович та в.о.військового комісара Галицько-Рогатинського об'єднаного військового комісаріату Костянтин Яковлев надали роз’яснення постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року №413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення». За словами доповідачів, цим громадянам необхідно подати до відомчих комісій, створених при центральних органах виконавчої влади та інших державних органах, довідки про свою участь в АТО, засвідчені командирами військових формувань, у разі поранення – висновок медичної комісії, а для нарахування пенсій – копію паспорта. Після розгляду документів відомчими комісіями рішення про надання статусу учасника бойових дій прийматиме спеціально створена Міжвідомча комісія.

26.02.2015 | Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Галицького району у січні 2015 року

Головне управління статистики інформує. Підприємствами і організаціями Галицького району протягом січня 2015р. спожито 4 млн.м3 газу природного, 439,6 т – вугілля кам’яного, 48,7 т – палива дизельного і 5,2 т бензину моторного. У порівнянні з січнем 2014р. зменшилося використання майже усіх видів енергетичних матеріалів, зокрема, бензину моторного – в 1,6 раза, палива дизельного – на 29,4%, газу природного – на 17,9%, а вугілля кам’яного збільшилося у 2,9 разів. Частка району у загальнообласних обсягах споживання газу природного становила 3,1%, палива дизельного – 1,4%, бензину моторного – 0,6%. Станом на 1 лютого 2015 року залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 165,9 т, палива дизельного – 26 т. Порівняно до 1 лютого 2014 року залишки вугілля кам’яного збільшилися у 2,5 раза, а бензину моторного та палива дизельного зменшилися у 4 рази і на чверть відповідно.

25.02.2015 | Керівник району відвідав родини переселенців з Луганської області …(детальніше)>>>

25 лютого 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків здійснив виїзд у Деліївську сільську раду та провів зустріч з сільським головою Володимиром Кліщем. Основна тема діалогу – соціально-економічний розвиток села у поточному році, благоустрій сільських територій, робота бюджетних закладів населеного пункту, співпраця з ТзОВ «Даноша». Не оминули і питання мобілізації та вирішення життєво важливих питань переселенців.  Голова райдержадміністрації Ярослав Бартків зустрівся з родинами біженців з Луганської області, які на даний час проживають у селі. Посадовець цікавився умовами проживання родин та їх проблемами. Обговорено шляхи вирішення питання працевлаштування та лікування вимушено переміщених осіб.

25.02.2015 | Ярослав Бартків: Кожен повинен добре виконувати роботу на своєму робочому місці …(детальніше)>>>

Народний депутат України Михайло Довбенко та голова райдержадміністрації Ярослав Бартків взяли участь в роботі лікарської конференції, яка відбулася 25 лютого 2015 року в Галицькій центральній районній лікарні. Михайло Довбенко розповів про свою депутатську діяльність та проінформував присутніх про роботу на окрузі. Зокрема, повідомив, що найближчим часом у Галичі буде відкрито громадську приймальню, куди можна буде звернутися зі своїми клопотаннями, запитами, листами. Приділив увагу депутат і суспільно-політичній ситуації в Україні. Щодо медичної галузі району, то Михайло Довбенко запевнив, що всі проблемні питання йому відомі і він буде всіляко сприяти у їх вирішенні. Голова райдержадміністрації Ярослав Бартків підкреслив, що серед його пріоритетних завдань на посаді керівника району – добудова хірургічного корпусу ЦРЛ.

25.02.2015 | 26 сімей отримають соціальні гарантії за рішенням комісії …(детальніше)>>>

25 лютого 2015 року в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося засідання комісії по розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та надання соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Надії Кицели. Комісія розглядала заяви окремих громадян для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і допомог малозабезпеченим сім’ям, виходячи з конкретних обставин. Під час засідання розглянуто 28 заяв жителів району, проаналізовано подані документи та позитивно вирішено виходячи із конкретних обставин, у яких опинились сім’ї, надати соціальні гарантії 26 родинам.

25.02.2015 | Ярослав Бартків провів зустріч з активом працівників культури району …(детальніше)>>>

25 лютого 2015 року голова районної державної адміністрації Ярослав Бартків провів зустріч з активом працівників культури району. Очільник виконавчої гілки влади району цікавився проблемними питаннями галузі культури, роботою народних аматорських колективів, станом матеріально-технічного забезпечення закладів культури. Учасники наради озвучили проблемні питання, які мають місце у їх роботі зокрема, необхідність оновлення літературного фонду бібліотек, покращення матеріально-технічної бази закладів культури, придбання озвучення, встановлення опалення в клубах. Керівник району пообіцяв сприяння у пошуку шляхів вирішення проблемних питань закладів культури.

25.02.2015 | Народний депутат України Михайло Довбенко перебував у Галицькому районі …(детальніше)>>>

25 лютого 2015 року Народний депутат України Михайло Довбенко взяв участь у нараді, яка відбувалася під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартківа з представниками структурних підрозділів районної державної адміністрації. Темою розмови було питання будівництва Галицької ЦРЛ та Крилоської школи. В ході зустрічі було обговорено шляхи фінансування галицьких довгобудів. Також розглядалось питання щодо співпраці в сфері соціально-економічного розвитку Галицького району Івано-Франківської області в рамках соціального партнерства між Галицькою районною державною адміністрацію Івано-Франківської області та ТОВ «ДТЕК».

25.02.2015 | Затверджено форму звіту з військового збору

news-imageНаказом Мінфіну України від 13.01.2015 №4 затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма N1ДФ), яка передбачає відображення не тільки сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а й інформацію щодо оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військового збору. Оскільки даний наказ набирає чинності з 1 квітня 2015 року то перший раз розрахунок подається за I квартал 2015 року.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення

.

Швейцарська компанія «Нестлє» оголосила грантову програму щодо безповоротної фінансової підтримки у 2016 році проектів, пов’язаних із розвитком села, поліпшення доступу до чистої води та харчування.

.

До уваги військовослужбовців за призовом під час мобілізації, на особливий період! 


4-та ХВИЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ 


ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН 

.

Просимо допомоги у придбанні житла для дітей, позбавлених батьківського піклування

.

Посольство Німеччини надає фінансову підтримку п’ятьом мікропроектам

.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів електроенергії!

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки 


Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області