28 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
28.11.2014 | Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Нечесної Марії Ільківни …(детальніше)>>>

28 листопада 2014 до жительки с.Залуква Нечесної Марії Ільківни завітали представники районної та сільської влади, щоб привітати її з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та вручити почесний знак. «Найпочесніша місія жінки на землі – стати матір’ю. Я знаю, скільки зусиль треба прикласти, щоб діти виросли гідними людьми, - сказала заступник голови райдержадміністрації Любов Гордійчук, звертаючись до жінки. - Бажаю Вам міцного здоров’я, многая літ і щоб Ваші діти піклувалися про Вас так, як Ви в свій час піклувалися про них».

28.11.2014 | Виїзд у Залуквянську сільську раду …(детальніше)>>>

28 листопада 2014 року заступник голови райдержадміністрації Любов Гордійчук разом із начальником управління соцзахисту райдержадміністрації Василем Ісариком здійснили виїзд у Залуквянську сільську раду. Посадовці зустрілися з сільським головою Михайлом Залецьким та секретарем Марією Франків. Вони обговорили питання соціально-економічного розвитку села у нинішньому році та благоустрою сільських територій, цікавилися станом життєдіяльності сільських закладів, а також організацією збору допомоги учасникам АТО.

28.11.2014 | Відбулося обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ I-IIрівня акредитації області …(детальніше)>>>

«Якими діти народжуються – ні від кого не залежить, але ми в змозі зробити їх хорошими завдяки правильному вихованню» - під таким гаслом 27 листопада 2014 року на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету відбулося обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ I-II рівня акредитації Івано-Франківської області.

28.11.2014 | Відбулася нарада …(детальніше)>>>

28 листопада 2014 року заступник голови райдержадміністрації Любов Гордійчук провела щотижневу нараду з начальниками відділів ту управлінь райдержадміністрації. Обговорено роботу структурних підрозділів за минулий тиждень та намічено шляхи вирішення проблемних питань. У ході наради увагу було приділено питанню виплати зарплат працівникам бюджетної сфери, соціальних виплат пільговикам та переселенцям, а також проаналізовано ситуацію з нарахуванням житлових субсидій і державної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

28.11.2014 | “Мобільний соціальний офіс” у селі Насташине Галицького району …(детальніше)>>>

27 листопада 2014 року відбувся виїзний прийом громадян фахівцями «мобільного соціального офісу» у селі Насташине Галицького району. У виїзному прийомі взяли участь фахівці управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та працівники районного центру зайнятості.

28.11.2014 | Від Революції гідності до Країни гідності – Президент до нової Верховної Ради …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко взяв участь у відкритті першої сесії новообраної Верховної Ради VIII скликання. Глава держави звернувся до Парламенту із посланням "Про внутрішнє та зовнішнє становище України". За словами Президента, зараз Україна отримала унікальний шанс, "який дуже відповідальний Український народ подарував Українській державі, вперше обравши до Українського Парламенту проєвропейську конституційну більшість". "Наше з вами завдання можна передати простою формулою: відвести загрози і використати шанс", – сказав Петро Порошенко.

28.11.2014 | Інвестиційне забезпечення економіки міст та районів області за січень–вересень 2014 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. За січень–вересень 2014р. у розвиток економіки Івано-Франківської області вкладено 4284,4 млн.грн. капітальних інвестицій. Суттєві обсяги коштів інвестовано у підприємства обласного центру – 37,7% загальнообласного обсягу, Тисменицького – 22,8% та Калуського – 5,5% районів. У розрахунку на одну особу населення області освоєно 3096 грн. капітальних інвестицій (крім інвестицій з державного бюджету). Співвідношення між максимальним та мінімальним обсягом інвестицій у розрахунку на одну особу становило 21,4 раза. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно у Тисменицькому районі (11716,7 грн.), найменше – у Рогатинському районі (546,3 грн.). Більше, ніж у середньому по області, освоєно інвестицій на одну особу у містах Яремче (8986 грн.), Івано-Франківську (6633,3 грн.) та Калуському районі (3894,5 грн.).

27.11.2014 | Арсеній Яценюк призначений Прем'єр-міністром України…(детальніше)>>>

news-imageУ четвер, 27 листопада, Верховна Рада України підтримала кандидатуру Арсенія Яценюка на пост Прем’єр-міністра України. Подання про призначення Арсенія Яценюка Главою Уряду внесла Президентові України Петру Порошенку створена сьогодні коаліція парламентських фракцій. Глава держави запропонував Верховній Раді підтримати кандидатуру Арсенія Яценюка. За це рішення проголосував 341 народний депутат.

27.11.2014 | Позачергове послання Президента України до Верховної Ради України…(детальніше)>>>

news-image«Про внутрішнє та зовнішнє становище України»

За словами Президента, зараз Україна отримала унікальний шанс, "який дуже відповідальний Український народ подарував Українській державі, вперше обравши до Українського Парламенту проєвропейську конституційну більшість". "Наше з вами завдання можна передати простою формулою: відвести загрози і використати шанс", – сказав Петро Порошенко.

27.11.2014 | Уряд склав повноваження перед новообраним Парламентом ...(детальніше)>>>

news-imageУряд України склав повноваження перед новообраним Парламентом. Про це на першому засіданні Верховної Ради України VIII скликання в четвер, 27 листопада, оголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Він наголосив, що нова Верховна Рада – «проєвропейська, проукраїнська, яка має конституційну більшість і політичну волю до реформ, звершень і зрушень». «Маю за честь оголосити про припинення повноважень Кабінету Міністрів України. Місію виконали. Прошу призначати новий Уряд», - сказав Арсеній Яценюк.


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення

.

Галицька районна державна адміністрація повідомляє, що 8 грудня 2014 року об 11.00 годині в залі засідань районної ради відбудуться громадські слухання щодо визначення кандидатур на посаду голови Галицької районної державної адміністрації

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки

.

30 листопада 2014 року в Народному домі м.Галича відбудуться урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний рух України за перебудову». Початок о 14.00 годині.

Оргкомітет 


Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


До уваги жителів району!


Звернення до мешканців району, представників готельного та туристичного сервісу


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


 


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області