E-mail:  gal_rda@i.ua
11 грудень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Соціальна реклама


Не спалюй гроші - бережи енергію!


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Галицька районна державна адміністраціяНовини 
9.12.2016 | Офіційне працевлаштування – мій захист …(детальніше)>>>

В рамках відзначення Дня прав людини 8 грудня Галицьким районним центром зайнятості проведено семінар для безробітних на тему: «Офіційне працевлаштування – мій захист». Питання легалізації зайнятості населення є надзвичайно важливим, оскільки використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на життя людини. Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення; отримання вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця; гарантованої виплати заробітної плати двічі на місяць; права на щорічну основну відпустку не менше 24 календарних днів; соціальну відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами; додаткових відпусток, передбачених Законом України «Про відпустки»; права на оплату листка непрацездатності; втрату трудового стажу; втрату страхового стажу для отримання пенсії і, як результат, отримання мінімальної пенсії за віком; права не залучатися до понаднормових робіт без згоди працівника; соціальних послуг та виплат у разі нещасного випадку на роботі та професійного захворювання; цілої низки інших прав і соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством.

9.12.2016 | В Україну прибули перші поставки ліків, закуплені за кошти державного бюджету України на 2016 рік…(детальніше)>>>

news-imageВ Україну поставили першу партію ліків для пацієнтів, хворих на рідкісне генетичне захворювання мукополісахаридоз, закуплених за кошти державного бюджету 2016 року через міжнародну організацію ПРООН. Договори на закупівлю ліків за програмами 2016 року вже підписали й з двома іншими організаціями - ЮНІСЕФ та Crown Agents. Розпочалася підготовка переговорного процесу щодо закупівлі ліків за кошти держбюджету 2017 року. Станом на 8 грудня 2016 року за кошти держбюджету 2015 року міжнародні організації поставили в Україну вже 94% від загальної кількості замовлених лікарських засобів, засобів імунопрофілактики та медичних виробів.

9.12.2016 | Яким чином роботодавець розраховує суму єдиного внеску, якщо найманий працівник отримує заробітну плату менше мінімальної? …(детальніше)>>>

news-imageУ разi якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) не перевищує розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд, сума ЄВ розраховується як добуток розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд (прибуток), та ставки ЄВ. При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка ЄВ, встановлена частиною п’ятою ст. 8 Закону №2464 застосовуються до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру (абзац третій частини п’ятої ст. 8 Закону №2464).

8.12.2016 | Тарас Кутовий: Майже 30% вартості української сільгосптехніки буде відшкодовуватися державою…(детальніше)>>>

news-imageМайже 30% вартості української техніки буде відшкодовуватися державою. Про це наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час спілкування із журналістами на міжнародній конференції «Ведення агробізнесу в Україні 2016: правила гри». «Серед важливих завдань стоїть підтримка українського машинобудування. В рамках цього додатково ми хочемо передбачити півмільярда гривень на підтримку купівлі української техніки з рівнем локалізації 50%. Це буде реалізовано попередньо через програму відшкодування вартості. Приблизно 30% вартості української техніки буде відшкодовуватися державою», - розповів Тарас Кутовий.

8.12.2016 | У районі відзначили День місцевого самоврядування …(детальніше)>>>

8 грудня 2016 року в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Ця святкова подія зібрала депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, ветеранів самоврядування, чия наполеглива праця, самовідданість та професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району. З професiйним святом своїх колег привітав голова районної ради Павло Андрусяк, який наголосив на великій відповідальності,що лежить на владі: «У мiсцевому самоврядуваннi працюють люди, якi стоять найближче до вирiшення щоденних нагальних проблем громади. Тому в обраної влади не лише велика відповідальність, а й важлива місія - донести до людей, що влада може бути справедливою та діяти за законом». Подякував представникам місцевого самоврядування за співпрацю і за командну роботу перший заступник голови райдержадміністрації Микола Попович.

8.12.2016 | Галицькі пластуни взяли участь у фестивалі …(детальніше)>>>

3 грудня 2016 року пластуни-юнаки Івано-Франківської округи з’їхались до м.Надвірна, щоб взяти участь у І окружному мистецькому фестивалі «Старі фотографії », показати свої таланти і вміння, привітати пластунів станиці м. Надвірна із 25-річчям відновлення Пласту на Надвірнянщині. Метою проведення даного заходу є формування зацікавленості різними видами мистецтва, популяризація української дитячої творчості, укріплення культурних зв’язків шляхом виявлення та підтримки обдарованої молоді та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, узагальнення та поширення кращого досвіду роботи з молоддю серед пластового товариства. При сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації участь у фестивалі взяли і пластуни Галицького району.

8.12.2016 | Оголошення про початок відбору міст-партнерів проекту "Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях" …(детальніше)>>>

Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ), що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, оголошує початок відбору партнерів серед українських міст для участі в проекті «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» (ПМЕЕЛ). Метою проекту є впровадження заходів з енергетичної модернізації в українських лікарнях. Очікується, що лікарні-учасники проекту стануть лідерами у сфері енергоефективності та передаватимуть унікальний досвід використання енергоефективних технологій іншим закладам охорони здоров’я України. В рамках проекту передбачаються консультації та тренінги з питань впровадження енергоефективних заходів. Зразки документів, необхідних для підготовки заявки,доступні на сайті http://eeim.org.ua/in_hospital/. Звертаємо увагу на те, що заяви мають відповідати встановленим критеріям.

8.12.2016 | Сергій Савчук: Доопрацьований до другого читання законопроект, який надасть інвесторам повний доступ до ринку енергосервісу у бюджетній сфері, схвалено профільним Комітетом ВРУ …(детальніше)>>>

7 грудня 2016 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва схвалено редакцію до другого читання законопроекту щодо змін механізму закупівлі енергосервісу (реєстр. №4549 від 29.04.2016). «Нарешті законопроект №4549 про внесення змін до базового закону з енергосервісу вже на фінішній прямій. Сподіваюсь на його якомога швидший розгляд Парламентом. Адже саме від цього законопроекту залежить повноцінний запуск ЕСКО-механізму у бюджетній сфері. Так, законопроект зніме усі існуючі законодавчі обмеження щодо роботи інвесторів у цій сфері. Крім того, передбачено проведення закупівель енергосервісу виключно через систему «PROZORRO»», - прокоментував рішення Комітету Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

8.12.2016 | Інтерактивний урок з «антикорупції» може провести кожна школа - на EdEra завантажено потрібні матеріали…(детальніше)>>>

news-image9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією, в рамках якого загальноосвітні школи в Україні матимуть змогу провести інтерактивний урок на тему антикорупції. Відповідні інтерактивні матеріали підготували команда освітнього проекту EdEra та Програма розвитку ООН в Україні. Детальний опис уроку та необхідні матеріали знаходяться за посиланням: https://www.ed-era.com/anticorr/  На сайті розміщено план-конспект «антикорупційного» уроку, супроводжуючу презентацію, відеоматеріали та електронний посібник для вчителя. В сценарії надано «рамку» уроку, проте наголошується, що «цей план – орієнтовний. Це, скоріше, підбірка, комплект методичних матеріалів та рекомендацій, «методичний конструктор», з елементів якого кожен учитель, орієнтуючись на власні можливості, особливості конкретного класу, рівень сформованості правових знань у дітей, може побудувати свій власний урок».

8.12.2016 | Відзначення Дня Збройних сил України в Галицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 …(детальніше)>>>

Уже стало доброю традицією відзначати День Збройних сил України в Галицькій ЗОШ №1. Проведення «Козацьких забав» започаткував учитель фізичної культури та захисту Вітчизни Володимир Юськевич. Незважаючи на те, що вже майже рік цієї людини немає серед нас, його справа продовжує жити. Протягом двох днів (6-7 грудня) учні та вчителі мали змогу насолодитися українською піснею й танцем. Діти різних вікових категорій (2-11 класи) були активними учасниками патріотичного флешмобу «Я+Ти – Україна». Цей захід ще раз довів: Галицька школа №1 виховує людину, яка щиро любить свою Батьківщину.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

КонкурсДо уваги учнів 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Оголошення

.

До відома членів громадської ради при Галицькій райдержадміністрації! Засідання громадської ради при Галицькій районній державній адміністрації відбудеться 14 грудня 2016 року о 14.00 год. (каб.№27).

.

Про проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>


 Галицький РВК проводить набір в Коломийську 10 окрему гірсько-штурмову бригаду …(детальніше)>>>

До уваги жителів Галицького району!

В IV кварталі 2016 року на базі відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде проводитись консультування громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області