21 Квітень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
20.04.2015 | Відбулися «Галицькі Великодні фестини» …(детальніше)>>>

19 квітня Музей етнографії Національного заповідника «Давній Галич» приймав учасників районного свята «Галицькі Великодні фестини», в рамках ІV-го етнографічного фестивалю «Галицька брама». Участь у фестинах взяло 16 колективів, які представляли заклади освіти та культури району, а також студенти Бурштинських коледжів: торгівельно-економічного та енергетичного. Свої унікальні роботи продемонстрували майстри народної творчості та юні аматори з Малої академії народних ремесел м.Галича та Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості. Троїсті музики зустрічали почесних гостей свята: заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, голову райдержадміністрації Ярослава Бартківа, голову районної ради Петра Стрембіцького. Благословив дійство парох с.Крилос о.Ярослав Жолоб.

20.04.2015 | Арсеній Яценюк: На субсидії на одну сім'ю припадатиме близько 8 тис.грн. на рік …(детальніше)>>>

news-imageУряд очікує, що субсидії отримають 12-15 мільйонів громадян. На одну сім’ю Кабінет міністрів виділяє близько 8 тисяч гривень на рік. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в інтерв’ю програмі "Події тижня" на телеканалі ТРК «Україна». Він нагадав, що зараз середній розмір субсидії на місяць на одну сім’ю – 360 гривень: «Ми підняли цю суму вдвічі». Уряд, за словами Арсенія Яценюка, очікує, що субсидії отримуватимуть 3 мільйона домогосподарств – тобто від 12 до 15 мільйонів громадян: «На одну сім’ю це 8 тисяч гривень протягом року». Для цих виплат Уряд передбачив у Державному бюджеті до кінця поточного року 24,5 мільярда гривень. Глава Уряду зазначив, що провів розмову із Міністром соціальної політики Павлом Розенком щодо ходу реалізації спрощеної процедури надання субсидій і отримання громадянами заяв та декларацій для отримання субсидії. Арсеній Яценюк повідомив, що Міністр побував у 13 селах Житомирської, Вінницької і Київської областей: «Він поговорив з людьми у хатах. У цих хатах люди вже отримали відповідну заяву».

18.04.2015 | Керівник району провів нараду за участю інвесторів Галицького району …(детальніше)>>>

17 квітня 2015 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартківа відбулася нарада з інвесторами Галицького району, серед яких: ТзОВ «Даноша», ТзОВ «Мрія», ПП «Галицькі аграрні інвестиції». Під час наради обговорено наступні питання: використання сільськогосподарських угідь, дотримання сівозмін та відновлення родючості грунтів; розрахунок за оренду земельних часток з землевласниками та місцевими радами згідно укладених договорів оренди; догляд та ефективне використання систем. Проведення капітальних ремонтів; обов’язкове оповіщення територіальних громад про строки проведення хімічного обробітку; розподіл соціальної складової по територіальних громадах; обов’язкове ведення тваринницької галузі на території району. Інвестори доповіли про свою підприємницьку діяльність на території району, виходячи з вищенаведених питань.

17.04.2015 | Обговорено перспективи співпраці територіальних громад району та ВП «Бурштинська ТЕС» …(детальніше)>>>

17 квітня 2015 року в приміщенні сільської ради с.Бовшів відбулася нарада по питаннях розвитку населених пунктів району, на території, або поблизу яких розміщені виробничі об’єкти, споруди ВП «Бурштинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго». В обговоренні взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Бартків, голова районної ради Петро Стрембіцький, голови окремих сільських рад, депутати районної ради, обраних по мажоритарних виборчих округах. За результатами обговорення даного питання прийнято рішення керівництву райдержадміністрації, районної ради, сільським головам, депутатам районної ради забезпечувати розвиток населених пунктів, як сільських об’єднаних територіальних громад. Про програму співпраці між територіальними громадами та ВП «Бурштинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго» в плані соціального партнерства присутніх проінформувала Жанна Табанець - начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації. Микола Попович, заступник голови райдержадміністрації, акцентував увагу на збереженні села, його історичної спадщини та сільської громади, як осередку духовно-моральних цінностей. Також посадовець наголосив на необхідності збереження міста Галича, як адміністративної одиниці. Адже Галич славний не лише своїм історичним минулим - місто короля Данила Галицького дало назву цілому регіонові України - Галичині. Також було висловлено пропозицію винести на розгляд громади області питання про перейменування Івано-Франківської області в Галицьку, з адміністративним центром в місті Івано-Франківську (в рамках реалізації територіально-адміністративної реформи в Україні).

17.04.2015 | У Національній академії державного управління при Президентові України з 01 квітня 2015 року розпочалася вступна кампанія ...(детальніше)>>>

У Національній академії державного управління при Президентові України з 01 квітня 2015 року розпочалася вступна кампанія. (Детальніша інформація про умови прийому в форматі PDF натистути тут). Національна академія як вищий навчальний заклад України з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування щорічно модернізує програми підготовки магістрів у галузі знань "Державне управління", що дозволяє слухачам Національної академії отримати сучасні знання для ефективного проведення державно-управлінських реформ в умовах реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Відповідно до чинного Закону України "Про державну службу" державна служба визнана професійною діяльністю осіб, які займають посади в державних органах та їх апараті. Створення професійного інституту державної служби є метою реформи державного управління згідно зі Стратегією сталого розвитку "Україна - 2020".

17.04.2015 | Президент : Медична галузь потребує негайних реформ …(детальніше)>>>

news-imageНаціональна рада реформ на засіданні 16 квітня розглянула пропозиції Міністерства охорони здоров’я щодо реформування галузі. Відкриваючи розгляд цього питання, Президент Петро Порошенко заявив, що реформування галузі охорони здоров’я для країни є сьогодні одним з головних пріоритетів. «Важко знайти галузь, де ситуація була би настільки кричущо проблемною, настільки занедбаною та настільки корумпованою. Національна система охорони здоров'я перетворилася на національну катастрофу», – сказав Петро Порошенко. За словами Президента, «головне, чого бракує в цій сфері, – правди і відповідальності». «Бракує чесного визнання, що безкоштовна медицина – це один з найбільших міфів сучасності, яким українські політики з року в рік дурять людей», – зазначив Петро Порошенко, закликавши позбутися цього міфу.

17.04.2015 | Проведено нараду …(детальніше)>>>

17 квітня 2015 року заступник голови районної державної адміністрації Микола Попович провів нараду з начальниками відділів та управлінь гуманітарної сфери. Учасниками наради було обговорено низку робочих питань щодо поточної роботи, планів на наступний тиждень та вирішення проблем по галузях.

17.04.2015 | Обговорено стан роботи інформаційного центру для учасників АТО …(детальніше)>>>

16 квітня 2015року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Миколи Поповича відбулося засідання інформаційного центру для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов’язків військової служби, членів їх сімей, членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів. На засіданні обговорено наступні питання: про роботу інформаційного центру з дня його створення (19.02.2015р.); організація діяльності інформаційного центру за принципом «єдиного вікна»; забезпечення інформаційно-роз’яснювальної роботи шляхом співпраці з місцевими ЗМІ. Під час засідання заслухано довідки керівників установ, організацій та відділів районної державної адміністрації щодо медичної, соціально-психологічної підтримки учасників АТО, допомоги у працевлаштуванні та отриманні натуральної і грошової допомоги, можливості санаторно-курортного оздоровлення членів сімей учасників АТО та забезпечення їх соціального захисту.

17.04.2015 | Відбулося засідання комісії по наданню грошової допомоги переселенцям …(детальніше)>>>

16 квітня 2015 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Миколи Поповича відбулося засідання комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто документи 3 внутрішньо переміщених громадян, що проживають на території району, яким вирішено надати грошові допомогу. За результатами засідання дано доручення підготувати реєстри на виплату грошової допомоги, які направити департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації для забезпечення своєчасної виплати.

17.04.2015 | Президент призначив директором Національного антикорупційного бюро Артема Ситника …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент Петро Порошенко призначив директором Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Глава держави публічно представив нового директора та наголосив, що його завданням є побудова нової інституції, яка продемонструє рішучість України у боротьбі з корупцією. За словами Президента, найбільш важливою у діяльності новопризначеного директора Антикорупційного бюро є довіра людей. «Не буде довіри – всі зусилля марні», – підкреслив Петро Порошенко. Глава держави нагадав, що дев’ять членів Конкурсної Комісії протягом кількох місяців розглянули понад 170 кандидатур і запропонували на затвердження Президента двох претендентів – Миколу Сірого та Артема Ситника. Президент наголосив, що члени комісії приймали рішення незалежно та неупереджено. «Чому це важливо? Бо дев’ять членів комісії представляють і розділяють відповідальність за кандидата, якого вони пропонують Президенту», – сказав Глава держави. Він підкреслив, що призначення глави Бюро є спільною відповідальністю Верховної Ради, Уряду та Президента.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

Акції

 

Оголошення

.

25 квітня о 10.00 год. на Майдані Різдва в м.Галичі відбудеться п'ята ювілейна екологічна акція "Зробимо Україну чистою-2015"

.

Приклади розрахунку субсидії

.

Інструкція про порядок заповнення бланків на житлові субсидії

.

Розпочато прийом документів для участі у Міжнародному конкурсі інвестиційних проектів для реалізації у Республіці Польща

.

Просимо допомоги у придбанні житла для дітей, позбавлених батьківського піклування

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області