E-mail:  gal_rda@i.ua
21 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Галицька районна державна адміністраціяНовини 
21.10.2016 | Сім'ї, які не підпадають під дію субсидії, зможуть скористатися розстрочкою …(детальніше)>>>

news-imageУряд надав можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року. Тобто у споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту - 50% рахунку - доплатити у літній період. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України та закріплено ухвалою Постанови «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого опалення». Для цього родині варто звернутися із письмовою завою до виконавця послуги з централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті житлово-комунальної послуги з теплопостачання.

20.10.2016 | Уряд прийняв розпорядження про надання грошової допомоги особам, які отримали легкі тілесні ушкодження під час акцій протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року …(детальніше)>>>

news-imageКабінет міністрів України виділить 7 млн 322 тис. 500 грн для надання одноразової грошової допомоги особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду 19 жовтня. Проектом розпорядження передбачається виділити з резервного фонду держбюджету 7 млн 322 тис. 500 грн для надання грошової допомоги 505 особам, перелік яких затверджений відповідним наказом МОЗ від 26.07.2016 р. №764. Таким чином кожен постраждалий під час акцій громадського протесту 2013-2014 років отримає одноразову допомогу у розмірі 14 500 грн. Як зазначив на засіданні уряду віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, в цьому році вже здійснені виплати грошової допомоги сім’ям загиблих на Майдані, а також тим учасникам акцій протесту, які зазнали тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

20.10.2016 | Відбулося засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги …(детальніше)>>>

20 жовтня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Микола Попович провів засідання районної комісії по наданню одноразової грошової допомоги з коштів місцевого бюджету. В ході засідання було розглянуто 5 заяв громадян, які проживають у населених пунктах району, щодо виділення їм матеріальної допомоги для лікування та покращення соціально-побутових умов. Комісією прийнято рішення задовольнити прохання всіх заявників.

20.10.2016 | Служба в Збройних Силах України – справа честі …(детальніше)>>>

18 жовтня 2016 року Галицьким районним центром зайнятості проведено семінар для безробітного населення району з орієнтації на службу в Збройних Силах України з метою інформування присутніх щодо умов укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом. В семінарі взяли участь представник Військово-Морських сил України старший матрос Оксана Потапова та представник Галицького районного військового комісаріату Наталія Боянівська. Старший матрос Потапова О.Ф. ознайомила присутніх з гарантією щодо соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективами кар’єрного росту та всіма перевагами військової служби за контрактом, ...

20.10.2016 | Шість корисних звичок для профілактики грипу…(детальніше)>>>

Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу — щорічна вакцинація. Та якщо притримуватися простих правил, то навіть без вакцини шанси вберегтися від захворювання виростають в рази. Декілька важливих порад від медиків допоможуть уникнути хвороби в розпал сезону грипу. (Джерело — Центр по контролю та профілактиці захворювань США) ...

20.10.2016 | Реабілітанти центру «Довір’я» відвідали обласну філармонію …(детальніше)>>>

13 жовтня молодь з функціональними обмеженнями Галицького центру «Довір’я»разом з супроводжуючими побували на концерті симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії під керівництвом диригента Романа Дзундзи. Цей захід відбувся завдяки БФ «Карітас Івано-Франківської УГКЦ», за фінансової підтримки Карітас єпархії Фульда (Німеччина), в рамках проекту «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для дітей та молоді з обмеженими можливостями».

19.10.2016 | Державна аудиторська служба України інформує …(детальніше)>>>

Державна аудиторська служба України інформує, що на офіційному веб-сайті Держаудитслужби (www.dkrs.gov.ua) у розділі "Реформування ДВФК" з 06 жовтня 2016 року функціонує новий підрозділ "Посібники з внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту", у якому для методологічної та практичної підтримки підрозділів внутрішнього аудиту розміщено посібники з внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту, у тому числі за різними напрямами внутрішнього аудиту (фінансового, ефективності, IT). Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Держаудитслужби функціонують й інші розділи/підрозділи, в яких систематично оприлюднюється інформація про проведені заходи у сфері реформування державного внутрішнього фінансового контролю в Україні.

19.10.2016 | МОЗ: Вакцини від грипу з'являться до кінця жовтня…(детальніше)>>>

news-imageЩорічна вакцинація – найефективніший засіб захисту організму від вірусів грипу, визнаний доказовою медициною. Вакцинація від грипу є рекомендованою та не входить до календаря обов’язкових щеплень. Вакцину закуповують приватні структури і розподіляють до аптек, враховуючи попит попередніх років. Станом на сьогодні в Україні зареєстровані та дозволені до застосування такі вакцини для профілактики грипу із оновленим штамовим складом: ВАКСІГРИП Спліт - вакцина для профілактики грипу інактивована рідка, суспензія для ін’єкцій по 0,25 мл №1, №10 або №20; по 0,5 мл №1, №10, №20 або №50 в попередньо заповнених шприцах з прикріпленою голкою; по 5 мл (10 доз) у флаконах №1 та №10, виробництва Санофі Пастер С.А., Франція, заявник Санофі Пастер С.А., Франція; ДжіСі Флю Вакцина для профілактики грипу (розщеплений віріон, інактивований), суспензія для ін’єкцій у попередньо наповнених шприцах по 0,5 мл та 0,25 мл №1, №10, виробництва Грін КросКорпорейшн, Корея, заявник М.Біотек Лтд, Велика Британія.

19.10.2016 | Відбулась лікарська конференція …(детальніше)>>>

17 жовтня 2016 року в КЗ «Галицька ЦРЛ» відбулась лікарська конференція Перед медичними працівниками лікувально-профілактичних закладів району виступила районний інфекціоніст Ірина Трощук із доповіддю на тему: «Епідеміологія, клініка, лікування і профілактика грипу та ГРВІ». У своєму виступі лікар відзначила, що епідемія грипу проходить в Україні щорічно і є передбачуваною, при цьому вражає 5-15% населення. За даними Міністерства охорони здоров’я в сезоні 2016-2017р.р. в Україні будуть циркулювати три штами грипу: Каліфорнія, Гонконг, Брізбен. Для профілактики захворювання рекомендується проводити вакцинацію проти грипу.

19.10.2016 | Обережно: чадний газ – небезпечний для життя …(детальніше)>>>

news-imageНа Прикарпатті зафіксовано випадок загибелі людини через отруєння чадним газом. 18 жовтня в селі Грабовець Богородчанського району від отруєння чадним газом загинув чоловік 1980 р.н. Головною небезпекою чадного газу є те, що він не має ні кольору, ні запаху, а тому вбиває тихо: людина, нічого не підозрюючи, просто засинає. Основними симптомами отруєння цією небезпечною речовиною є головний біль, нудота, задуха, сплутаність свідомості, м'язова слабкість, червоний колір обличчя. Життя та здоров’я людини, котра зазнала згубного впливу чадного газу, напряму залежить від швидкості реакції тих, хто її оточуює. Хвилини зволікання можуть стати фатальними. Насамперед потерпілого слід винести на свіже повітря, звільнити від тугого одягу, який заважає диханню. Слід негайно викликати швидку медичну допомогу! До прибуття лікарів потрібно покласти постраждалому на голову і груди холодний компрес, напоїти гарячим чаєм. Якщо людина втратила свідомість, треба піднести їй до ніздрів шматочок вати, змочений нашатирним спиртом.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

КонкурсДо уваги учнів 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів. Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Акції

 

 

 

 

Всеукраїнська акція «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Оголошення

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

До уваги жителів Галицького району!

В IV кварталі 2016 року на базі відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде проводитись консультування громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

.

До уваги органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель

.

Допоможіть хворій дитині!

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області