30 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
29.09.2014 | Олег Гончарук: Прикарпаття – базовий регіон в туристичній галузі України…(детальніше)>>>

news-imageЗ нагоди Дня туризму, що його ми традиційно відзначаємо 27 вересня, хотілося б не лише щиро привітати насамперед працівників туристичної сфери, гостей та мешканців нашої області, але й висловити кілька думок з огляду на стратегічний пріоритет розвитку туризму для Прикарпаття. Помірно-континентальний клімат, який робить наш край привабливим для відпочинку в будь-яку пору року, Карпатські гори, самобутня і яскрава культура жителів області, унікальні природні та рукотворні туристичні об’єкти, історичні пам’ятки – все це визначає наш регіон як базовий в туристичній галузі України в цілому, особливо після тимчасової втрати Україною Криму.

26.09.2014 | Галицьких медиків навчали боротися з хворою, викликаною вірусом Ебола …(детальніше)>>>

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації, яка склалася в країнах Західної Африки щодо хвороби, викликаної вірусом Ебола і можливістю її поширення у світі, спеціалістом Рогатинського міжрайонного держсанепідуправління Зоряною Микульською та бактеріологом центральної районної лікарні Вірою Блажків 24 та 26 вересня 2014 року проведено навчання медичних працівників Галицького району. Медиків навчали розпізнавати хворобу, викликану вірусом Ебола, методам відбору, упаковки, зберігання і транспортування клінічних зразків, а також методам утилізації засобів індивідуального захисту та медичного інструментарію (шприци, голки тощо) та питанням профілактики, діагностики, лікування особливо небезпечної інфекційної хвороби.

26.09.2014 | У Більшівцях вивчають можливість видобутку питних вод …(детальніше)>>>

news-imageУ смт.Більшівці Галицького району відбулася нарада за участю заступника директора департаменту промисловості та інфаструктури облдержадміністрації В.Козленка, селищного голови В.Санацького та представників ТОВ «АКВА-ДІН» щодо надання зазначеному товариству згоди на отримання спецдозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, родовища «Більшівці» (свердловина №1) питних підземних вод у північно-східній частині смт.Більшівці Галицького району.

26.09.2014 | Обговорено нагальні проблеми переселенців …(детальніше)>>>

26 вересня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Любов Гордійчук провела засідання робочої щодо забезпечення тимчасового проживання на території району мешканців південно-східних областей України та АР Крим. Під час засідання було проаналізовано роботу всіх служб, які надають допомогу даній категорії населення. Відбувся обмін інформацією щодо проблемних питань, які існують у переселенців, та намічено шляхи їх вирішення.

26.09.2014 | Відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації …(детальніше)>>>

25 вересня 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Любові Гордійчук відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації.

26.09.2014 | Олег Гончарук: У взаєморозумінні та співпраці з обласною радою ми зможемо вирішити всі актуальні для нашої області питання …(детальніше)>>>

news-imageВідбулася зустріч голови облдержадміністрації Олега Гончарука з уповноваженими депутатських фракцій та представниками постійних депутатських комісій в обласній раді. «Щиро сподіваюся на те, що у взаєморозумінні та співпраці ми зможемо вирішити всі питання, які є актуальними для нашої області, – акцентував, звертаючись до депутатів, Олег Гончарук. – На сьогоднішній день основними завданнями, які стоять перед нами, є підготовка до осінньо-зимового сезону і опалювального періоду, забезпечення проведення чесних і прозорих виборів, формування бюджету на 2015 рік».

25.09.2014 | Відбулося штабне навчання …(детальніше)>>>

25 вересня 2014 року відбулося штабне навчання (тренування) щодо організації управління заходами цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій (паводку) у Галицькому районі під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Н.Сокола.

25.09.2014 | Обговорено питання бюджетів району та м.Бурштина …(детальніше)>>>

Ще у березні 2014 року місту Бурштину було надано статус міста обласного підпорядкування. З 1 січня 2015 року Бурштин матиме свій бюджет. З цього приводу 25 вересня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко за участі голови районної ради Петра Стрембіцького провів нараду, на яку були запрошені керівники галузей освіти, культури, медицини району та представники міської ради м.Бурштина на чолі з головою Петром Курляком.

25.09.2014 | Спартакіада УПН Івано-Франківської округи…(детальніше)>>>

20-21 вересня 2014 року, в благословенному куточку Долинщини с.Гошів, новацька спартакіада зібрала більше шести десятків пластунів Івано-Франківщини, які виявили бажання гарно і з користю провести час серед невимовно гарної природи і незабутніх емоцій. 20 вересня, близько 11 години, новацтво з Галича, Долини, Рожнятова, Гошева, Івано-Франківська зібралися біля Гошівської школи, щоб разом позмагатися у силі, спритності, витривалості. Гаслом новацької спартакіади обрали слова величного пророка Тараса Шевченка: "Раз добром нагріте серце вік не прохолоне".

25.09.2014 | Олег Гончарук: «Жителі області мають бути готовими до форс-мажорних ситуацій»…(детальніше)>>>

news-imageВраховуючи складну ситуацію в державі, прикарпатці, як і всі українці, повинні бути готовими до форс-мажорних обставин, зокрема можливих відключень електроенергії. Про це 24 вересня під час прес-конференції повідомив голова облдержадміністрації Олег Гончарук. «Область матиме ліміт постачання електроенергії, якщо його перевищимо, буде відбуватися автоматичне відключення, – зазначив голова ОДА. – Країна зараз живе в режимі форс-мажор. При цьому важливим є питання про максимальний захист населення за рахунок, до прикладу, великих підприємств, які тимчасово не працюватимуть у періоди пікових навантажень».


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період 2015-2017 років по Галицькому району


ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Запрошуємо суб’єктів господарювання, що надають перукарські послуги, до участі у XVIІ Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2014», який відбудеться упродовж 13-14 листопада 2013 року в м.Одеса


До уваги жителів району!


Звернення до мешканців району, представників готельного та туристичного сервісу


Про ярмарково-виставкову діяльність в Республіці Узбекистан в 2014 році


Інформація про інвестиційні проекти в Республіці Білорусь в 2014 році


Щодо міжнародних тендерів в АНДР


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


Оголошено про початок національного грантового конкурсу «Інтелектуальний капітал України”


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області