E-mail:  gal_rda@i.ua
27 листопад 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
27.11.2015 | Інвалідам третьої групи у грудні проведуть перерахунки пенсій …(детальніше)>>>

news-imageУ грудні перерахунки пенсій проведуть усім інвалідам третьої групи незалежно від того, який вид пенсії вони отримують. Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Анатолій Назаров. Перерахунок цих пенсій відбудеться з 1 грудня, зазначив Анатолій Анатолійович, відповідно до постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року № 265». Під час проведення масових перерахунків з 1 вересня ц. р. мінімальний прожитковий мінімум в 1074 грн. був передбачений тільки для інвалідів першої та другої груп. Кабінет Міністрів України виправив несправедливість. Тепер з урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму буде підвищено мінімальну пенсію усіх інвалідів ІІІ групи, і навіть тих, кому бракує страхового стажу, в т.ч. з дитинства, дітей-інвалідів до 18 років. Їх пенсія буде становити не менше 1074 грн.

27.11.2015 | Увага! Зміни до субсидій …(детальніше)>>>

3 листопада 2015  року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.10.2015р. №842, якою внесено зміни до постанови КМУ від 06.08.2014р. №409 «Про встановлення  державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування». Згідно із новоприйнятими змінами встановлено: корегуючі коефіцієнти для розрахунку витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення для 1-2 поверхових, 3-4 поверхових будівель на 5 і більше поверхів; соціальний норматив на теплову енергію у разі використання її для централізованого опалення для абонентів, житлові будинки яких обладнанні будинковими та квартирними приладами обліку. З метою своєчасного перерахунку призначених житлових субсидій, громадяни повинні звернутися в управління соціального захисту населення для уточнення інформації щодо поверхності будинку.

27.11.2015 | Відремонтовано ігровий зал у спортивному комплексі м.Галича …(детальніше)>>>

У 2010 році в м.Галичі в реконструйованому приміщенні міської котельні було відкрито спортивний комплекс. Юні спортсмени отримали можливість займатися у двох спортивних залах – ігровому і тренувальному, для занять важкою атлетикою і боксом. В даний час, у зв’язку з інтенсивною експлуатацією спортивних приміщень, виникла необхідність провести в них капітальний ремонт. З цією метою було виділено кошти з Програми соціально-економічного розвитку району на 2015 рік. 27 листопада спортивний комплекс відвідали керівники району. Вони оглянули відремонтований ігровий зал, де було здійснено заміну підлоги та пофарбовано стіни, ознайомилися з роботою спортивного комплексу і секцій та окреслили плани щодо подальшого ремонту тренувального залу.

27.11.2015 | Парламент зробив перший крок до врегулювання держреєстрації об'єднаних громад …(детальніше)>>>

news-imageВерховна Рада України зробила перший крок до врегулювання питань державної реєстрації об’єднаних громад. 26 листопада депутати у першому читанні 246 голосами ухвалили проект Закону України №3106 «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб». «Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», який вже прийнятий Парламентом, та цей законопроект України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб» практично розв’язують всі питання для того, щоб новостворені об’єднані територіальні громади могли працювати», - підкреслив Геннадій Зубко.

27.11.2015 | Відбувся виїзд бригади лікарів КЗ «Галицька ЦРЛ» у ФАП села Дем’янів …(детальніше)>>>

24 листопада 2015 року з метою проведення планових профілактичних оглядів дітей та дорослих відбувся виїзд бригади лікарів КЗ «Галицька ЦРЛ» у фельдшерсько-акушерський пункт села Дем’янів. Огляд проводився наступними спеціалістами: заступником головного лікаря з охорони дитинства та пологової допомоги, районнимиакушер-гінекологом, кардіологом таонкологом. За результатами проведено обстеження окремих осіб було скеровано на дообстеження до ЦРЛ. Крім цього, заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення, районним акушер-гінекологом проведено перевірку стану профілактичної роботи фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Старий Мартинів, Новий Мартинів, Тенетники, під час якої надано організаційно-методичну допомогу та рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

26.11.2015 | Діти учасників АТО Галицького району взяли участь у святковому заході …(детальніше)>>>

26 листопада 2015 року обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в кінотеатрі «Люм’єр» проводив святковий захід в рамках обласного просвітницького фестивалю свідомого батьківства, на який запросив дітей із сімей учасників АТО. Мета заходу - соціальна підтримка дітей з сімей учасників антитерористичної операції. Привітали дітей директоробласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Василь Стефанишин, заступник директора ОЦСССДМ Ольга Гладій та учасник антитерористичної операції Роман Вішка. В заході взяли участь Денис та Роман Бучко із с.Залуква. Діти мали змогу переглянути науково-розважальне шоу для дітей, мультфільм, отримали подяки та подарунки, для них було організовано святковий обід.

26.11.2015 | Інвестиційне забезпечення економіки міст та районів області за січень–вересень 2015 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. За січень–вересень 2015р. у розвиток економіки Івано-Франківської області вкладено 4574,7 млн.грн. капітальних інвестицій. Суттєві обсяги коштів інвестовано у підприємства обласного центру – 53,7% загальнообласного обсягу, Тисменицького – 11% та Калуського – 5,9% районів. У розрахунку на одну особу населення області освоєно 3315,9 грн. капітальних інвестицій. У територіальному розрізі співвідношення між максимальним та мінімальним обсягом інвестицій у розрахунку на одну особу становило 17,3 раза. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно у м.Івано-Франківську (10071,1 грн.) та Тисменицькому районі (6079,4 грн.), найменше – у Верховинському (581,6 грн.) та Тлумацькому (598,6 грн.) районах. Більше, ніж у середньому по області, освоєно інвестицій на одну особу у місті Яремче (4757 грн.) та Калуському районі (4470 грн.).

26.11.2015 | Ринок послуг Галицького району за 9 місяців 2015 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг району протягом 9 місяців 2015 року працювало підприємств (юридичних осіб), основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг для всіх споживачів склав 25,6 млн.грн., у тому числі населенню – 11,8 млн.грн. або 46,1% від загального обсягу наданих послуг. Основними видами послуг, які користувалися попитом були: послуги вантажного автомобільного транспорту; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання.

26.11.2015 | На підтримку армії галичани спрямували майже 9 млн. гривень …(детальніше)>>>

Саме стільки військового збору сплачено мешканцями Галицького району починаючи з 3 серпня 2014 року з початку запровадження військового збору. Зокрема, за 10 місяців поточного року платниками спрямовано до бюджету 6,3 млн. гривень  збору. Про це повідомила начальник  ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак. За словами посадовця, згідно зі змінами до Податкового кодексу, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Одночасно розширено базу оподаткування військовим збором, оподаткуванню підлягають всі доходи визначені статтею 163 Податкового кодексу України.

26.11.2015 | Відбулося засідання «круглого столу» …(детальніше)>>>

З метою забезпечення реалізації прав учасників антитерористичної операції на безоплатну медичну, психологічну та професійну реабілітацію відповідно до Плану заходів, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів України від 31.03.2015р. №359-р в Інформаційному центрі для учасників АТО проведено засідання «круглого столу» за участю представників управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (Ж.Басовська, О.Пашинська), Галицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (У.Сівецька), Галицького районного центру зайнятості (Г.Баранівська), Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Т.Щурик), сімейного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ» Марії Шипітко та психолога-волонтера Людмили Сівецької.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Акції

 

 

Оголошення

.

28 листопада 2015 року о 15.30 годині біля церкви Різдва у м.Галичі відбудуться поминальні заходи у звязку з Днем памяті жертв голодоморів.

Оргкомітет

.

Допоможіть хворій дитині!

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

Розпочався міжнародний конкурс малюнків “Здай кров заради життя”

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонних «гарячих ліній» за номерами 21-965, 21-643 та 21-152 для надання населенню роз’ясненнь з питань спрощеного порядку надання субсидій та ведеться попередній запис на прийом в телефонному режимі

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району

Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області