E-mail:  gal_rda@i.ua
31 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
31.07.2015 | Оголошення

    1-2 серпня 2015 року  відбудеться IV Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої  в с. Крилос (Давній Галич).

    Очолить прощу Глава УГКЦ Блаженніший Святослав(Шевчук).

    Цьогорічна проща присвячена святкуванню 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького та 1000-річчя від дня смерті князя Володимира та страстотерпців Бориса і Гліба.

31.07.2015 | Відбулася тридцять п'ята (позачергова) сесія районної ради шостого скликання...(детальніше)>>>

   31 липня 2015 року в приміщенні залу засідань районної ради  відбулася тридцять п'ята (позачергова) сесія районної ради шостого скликання.

   У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Ярослав Бартків, депутат обласної ради  Зіновій Береговський, начальники управлінь та відділів, голови місцевих рад району, керівники підприємств, установ, організацій, керівники політичних партій, представники ЗМІ.

31.07.2015 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень–червень 2015 року...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. За січень–червень 2015р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 13771,6 млн.грн., або 1,9% її загального обсягу по Україні.

Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Бурштина (27,4% загальнообласного обсягу), Івано-Франківська (18,4%) і Калуша (12,1%), Долинського (10,5%), Тисменицького (9,4%), Рожнятівського (7,6%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Надвірнянського району склала 4,2%, Рогатинського – 2%, м.Коломиї – 1,7%, Снятинського району – 1,6%, м.Болехова – 1,4%, Богородчанського – 1%, Коломийського та Галицького – по 0,7%, Городенківського – 0,6%, Косівського – 0,3%, Тлумацького – 0,2%, Верховинського та Калуcького районів – по 0,1%.

31.07.2015 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 липня 2015 року...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) на 1 липня 2015р. становила 6,3 млн.грн., що складає 0,9% фонду оплати праці, нарахованого за червень поточного року.

Порівняно з 1 червня 2015р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 149,6 тис.грн., або на 2,4%. Серед міст і районів зростання показника коливалося від 4% у м.Коломиї до 60,1% у Тисменицькому районі, виникла заборгованість у Надвірнянському районі. Зменшення показника  спостерігалося у м.Калуші (на 30,2%) та Рогатинському районі (на 0,9%). Погашено борг у Тлумацькому районі, а у Снятинському районі значення показника залишилось на рівні 1 червня поточного року.

30.07.2015 | Свято дружби та єднання в дитячому садку «Калинонька» с.Задністрянське...(детальніше)>>>

    Вже кілька років триває співпраця між німецькою благодійною організацією Ерфуртської єпархії «Кольпінг» та дошкільним навчальним закладом «Калинонька» с.Задністрянське, яким завідує Ольга Вільчик.

    30 липня  2015 року відбулася вже третя зустріч з членами німецької делегації. Мета заходу – презентація  чергового проекту, який реалізується організацією «Кольпінг» - ремонт харчоблоку в ДНЗ. Благодійники взялися не тільки відремонтувати приміщення, але й привезли з  собою меблі, обладнання та посуд.

30.07.2015 | Відбулася зустріч із засудженими Галицької виправної колонії № 128...(детальніше)>>>
     У рамках шестимісячних курсів підготовки засуджених до звільнення в Галицькій виправній колонії № 128 проведено заняття із засудженими. На зустріч до засуджених цього дня приїхала директор Галицького РЦСССДМ Людмила Слюзар та представник управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі Ірина Ворох.
30.07.2015 | Порядок забезпечення житлом учасників бойових дій під час проведення АТО...(детальніше)>>>
    Правом на першочергове забезпечення житловою площею учасники АТО користуються на підставі пункту 14 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.06.2015року №407 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок», від 20 травня 2015року №348 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа
30.07.2015 | Відбувся семінар, присвячений 90-й річниці від дня народження поетеси Ірини Дибко-Филипчак...(детальніше)>>>

   29 липня на базі бібліотеки-філії смт.Більшівці відбувся семінар, присвячений 90-й річниці від дня народження нашої землячки, уродженки Більшівців, поетеси Ірини Дибко-Филипчак.

   У семінарі взяли участь працівники бібліотек-філій сіл Слобідка, Яблунів, Дитятин, Хохонів, Кукільники, Загір’я,члени "Союзу українок".

29.07.2015 | Ремонт доріг перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації ...(детальніше)>>>

    Про ремонт доріг місцевого значення на території району  говорили на нараді в голови райдержадміністрації  Ярослава Бартківа. На нараду було запрошено начальника філії «Рогатинська ДЕД» Василя Третяка, заступника начальника філії «Рогатинська ДЕД» Степана Гензу, начальника Галицького КП «Капітальне будівництво» Василя Крука, сільського голову с.Залуква Михайла Залецького. Під час обговорення питання порядку денного Ярослав Бартків наголосив на необхідності продовження проведення робіт по ремонту місцевих доріг, насамперед, на відрізках Залуква - Комарів та  Слобідка-Більшівцівська - Більшівці .

29.07.2015 | Дмитро Шимків: Європейський Союз готовий розглянути можливість фінансової підтримки реформи державної служби в Україні...(детальніше)>>>

    Європейський Союз може виділити додатково до 75 млн євро на підтримку реформи державної служби, якщо Уряд та Парламент вчасно приймуть відповідні документи.

Про це 28 липня на круглому столі «Реформування державної служби: Достойні зарплати vs Корупція» розповів Заступник Глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

    У травні 2014 року між Україною та ЄС був підписаний Контракт з розбудови держави, згідно з яким Україна може вже в цьому році отримати 105 млн євро (другий транш допомоги), якщо виконає ряд умов. Одна з них — створення й затвердження повноцінного та детального плану реформування державного сектору. Для цього Парламент повинен прийняти новий Закон про державну службу.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

Акції

 

 

Оголошення

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

Запрошуємо суб`єтів малого та середнього бізнесу до участі і у проекті "Стало"

.

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» 23.07-01.08.2015р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини, Австрії, Німеччини, Франції та Польщі

.

Держкомтелерадіо оголошує черговий прийом з 1 червня по 10 серпня 2015 року творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики

.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонних «гар’ячих ліній» за номерами 21-965, 21-643 та 21-152 для надання населенню роз’ясненнь з питань спрощеного порядку надання субсидій та ведеться попередній запис на прийом в телефонному режимі

.

Енергоефективний калькулятор

.

Приклади розрахунку субсидії (оновлено)

.

Інструкція про порядок заповнення бланків на житлові субсидії

.

Просимо допомоги у придбанні житла для дітей, позбавлених батьківського піклування

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області