E-mail:  gal_rda@i.ua
11 лютий 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
10.02.2016 | В районі готуються до відзначення 27-ої річниці виведення військ з Афганістану …(детальніше)>>>

10 лютого 2016 року в заступника голови райдержадміністрації Миколи Поповича відбулося засідання оргкомітету, на якому обговорено питання підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ої річниці виведення військ з Афганістану. В ході засідання присутні обговорили ряд організаційних моментів з проведення заходів, які заплановані на 15 лютого 2016 року. Вони включають: панахиду за загиблими воїнами у Церкві Різдва Христового в м.Галичі, ходу до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, покладання квітів, та о 12.00 годині в районному Народному домі - вечір-спомин «Не гоїть рани біль Афганістану».

10.02.2016 | Оновлений «Електронний кабінет платника» розпочав свою роботу у тестовому режимі …(детальніше)>>>

news-imageРозпочав роботу модернізований електронний сервіс «Електронний кабінет платника». Вхід до оновленого кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС. Оновлений сервіс працює у тестовому режимі на базі реальних даних до завершення робіт, пов’язаних з роботою старого кабінету. Протягом цього часу платники можуть взяти активну участь у його тестуванні, а також надіслати пропозиції щодо роботи та наповнення сервісу на електронну адресу infozvit@sfs.gov.ua. Звертаємо увагу, що функція сплати податків, зборів, платежів працює в звичайному режимі.

10.02.2016 | На підприємствах Прикарпаття активно впроваджують систему контролю якості продукції …(детальніше)>>>

news-imageПід головуванням заступника міністра аграрної політики та продовольства України І.Гребенюка відбулася селекторна нарада з питань впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) операторами ринку харчових продуктів. У її роботі взяли участь керівники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та головного управління ветеринарної медицини в області. Зазначимо, що на 16-ти підприємствах промисловості області впроваджена дана система контролю якості продукції, у тому числі на 9-ти підприємствах, які займаються виробництвом і переробкою продукції тваринного походження, і 7-и підприємствах, які переробляють рослинницьку продукцію. П'ять підприємств області мають дозвіл на експорт продукції до країн ЄС. Окрім того, на стадії впровадження система НАССР перебуває ще на 13-ти підприємствах харчової і переробної промисловості області.

10.02.2016 | З 4 квітня 2016 року змінюються правила та процедури здійснення реєстрації місця проживання особи …(детальніше)>>>

На нараді з сільськими головами, яка відбулася 9 лютого 2016 року, керівник Галицького Центру надання адміністративних послуг Оксана Паркулаб проінформувала присутніх про розширення повноважень місцевих органів самоврядування та оптимізацію надання адміністративних послуг. Відповідний закон №888-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", прийнятий Верховною Радою 10 грудня, був підписаний Президентом України 26 грудня. Відповідно до цього закону органи виконавчої влади та місцевого самоврядування наділяються додатковими повноваженнями, що суттєво змінює та оптимізує процедуру надання адміністративних послуг.

10.02.2016 | Більше коштів субвенції із Держбюджету-2016 отримають громади, що об'єднались із сільськими територіями …(детальніше)>>>

news-imageУ Державному бюджеті на 2016 рік передбачено субвенцію 1 млрд. грн. на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілятимуться в залежності від площі сільської території та сільських жителів - чим більша кількість сільських жителів та площа сільської території тим більший обсяг субвенції для об’єднаної територіальної громади. Про сказав Віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час круглого столу «100 днів об’єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи».

9.02.2016 | Президент наголошує на необхідності якомога скорішого прийняття Верховною Радою «безвізових законів» …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент наголошує на необхідності невідкладного розгляду Верховною Радою України пакету законопроектів, необхідних для повного виконання Україною своїх зобов’язань, які стосуються запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом. Під час наради з керівним складом Національного антикорупційного бюро Глава держави висловив сподівання, що найближчим часом спільно з Урядом, за участі Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ будуть доопрацьовані позиції щодо спецконфіскату. «Майно переписали на третіх осіб, а потім – де його шукати і як його шукати, ніхто не знає, – зауважив Президент та нагадав, що це стандартна норма Європейського Союзу, – Як би ти не ховав майно, яке набуто злочинним шляхом, якщо не можеш пояснити джерел його походження, воно може бути конфісковано державою». Президент також наголосив, що ситуація є подібною й з електронними деклараціями, з Національним агентством запобігання корупції. Щодо останньої він зазначив, що її створення, на жаль блокується: «Обрали трьох членів, які ніяк не можуть зібратися і започаткувати роботу агентства, яку від неї чекає 43 мільйони українців», – сказав Президент та наголосив, що він не збирається з цим миритися.

9.02.2016 | Обговорено стан пасажирських перевезень в Галицькому районі …(детальніше)>>>

За ініціативи сільських голів району під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Бартківа відбулася нарада з перевізниками. У нараді також взяли участь Сергій Подошва – директор департаменту промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, Роман Гавриляк – директор філії «Івано-Франківськавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс», Олег Суковатий – начальник управління Укртрансбезпеки в області. З інформацією про стан перевезень в районі виступила начальник управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Жанна Табанець. Вона повідомила, що на сьогоднішній день майже всі населені пункти Галицького району забезпечені транспортним сполученням із районним центром. Жителі району користуються транспортними послугами на 33 маршрутах, з яких 4 – приміські. Пасажирські перевезення здійснюють ВАТ «Калуське АТП», ВАТ «Рогатинавто», Івано-Франківське ТОВ «АТП-12629» та приватні підприємці.

9.02.2016 | Медики району підсумували свою роботу за 2015 рік …(детальніше)>>>

Про підсумки роботи закладів охорони здоров’я в 2015 році йшлося на засіданні медичної ради КЗ «Галицька центральна районна лікарня». На засідання були запрошені головні лікарі лікувально-профілактичних закладів району, районні спеціалісти, сімейні лікарі. У роботі медичної ради взяли участь заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації М.Стовбан та заступник голови районної ради Л.Гордійчук. Під час засідання заслухано інформацію про роботу за 2015 рік головного лікаря Л.Журавецького, заступників головного лікаря з медичної частини, з медичного обслуговування населення, з охорони дитинства і пологової допомоги, районних спеціалістів: онколога, акушер-гінеколога, фтизіатра, хірурга, невролога, нарколога, які доповіли про виконання національних, галузевих та регіональних програм з питань охорони здоров’я, та подальшу роботу по економному використанні бюджетних коштів лікувально-профілактичними закладами району.

9.02.2016 | Відбулася презентація збірки поезій Оксани Кузів «В закапелках душі» …(детальніше)>>>

У заповіднику «Давній Галич» відбулася презентація збірки поезій Оксани Кузів «В закапелках душі». На зустріч завітали учителі української мови і літератури району. Педагоги  спілкувалися з письменницею, слухали уривки її нових творів. Поетеса розповідала чимало цікавого про себе, свою роботу, погляди на життя, своїх книжкових героїв. Та провідною була тема літератури, її місце у житті. Зустріч із Оксаною Кузів залишила в учасників заходу тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української поетеси. Квіти і теплі слова вдячності за творчість дарували поважній гості завідувач методичним центром відділу освіти Оксана Совин та багато інших поціновувачів таланту автора.

9.02.2016 | На базі Галицької гімназії відбувся семінар «Реалізація моделі державно – громадського управління навчальним закладом» …(детальніше)>>>

Днями на базі Галицької гімназії проходив семінар-управлінська практика керівників шкіл області, слухачів курсів при Івано–Франківському ОІППО на тему: «Реалізація моделі державно–громадського управління навчальним закладом». На подвір’ї церкви Різдва Христового гостей хлібом-сіллю зустріли адміністрація навчального закладу, король Данило Галицький (В.Заворотний, уч. (5(9)кл.), Ярославна (В.Заворотна, уч. 5(9)кл.) та Н.Фурман, учениця 5(9)кл.. Захід розпочався соборною молитвою за участю хору духовної пісні гімназистів (кер. П.Штих) та ансамблю «Діти Марії» (кер. І.Гріца). Декан Галицький УГКЦ о. Ігор Броновський та отець Володимир Кузюк, духовний наставник гімназистів, поблагословили присутніх на плідну працю. Практична й теоретична частини заходу проходили у стінах Галицької гімназії.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Акції

 

 

Оголошення

.

Що потрібно знати про грип!

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір у гірськопіхотну бригаду

.

До відома населення, яке користується скрапленим газом для побутових потреб! ДП «Івано-Франківськ-Пропан» повідомляє, що з 15.12.2015р. ціна одного балона скрапленого газу вагою 21 кг для побутових потреб населення становить 250,00 грн., а 11 кг – 130,95 грн.

.

Допоможіть хворій дитині!

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

Розпочався міжнародний конкурс малюнків “Здай кров заради життя”

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонних «гарячих ліній» за номерами 21-965, 21-643 та 21-152 для надання населенню роз’ясненнь з питань спрощеного порядку надання субсидій та ведеться попередній запис на прийом в телефонному режимі

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району

Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області