22 Травень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
22.05.2015 | Учні Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 вшанували пам’ять своїх славетних земляків …(детальніше)>>>

Напередодні Дня Героїв у Галицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася загальношкільна лінійка, присвячена вшануванню борців за волю України. На заході відзначалося, що герої, які загинули в боротьбі з ворогом, залишилися нескореними. Їх гаслом було "Здобудеш Українську державу або загинеш у боротьбі за неї». Серед імен таких героїв і наші земляки: надрайонний провідник Служби Безпеки УПА Олексій Юрчишин (Хміль), друкарка Служби Безпеки надрайонного проводу УПА Ніна Вівчаренко (Зена), курінний УПА Володимир Чав’як (Чорнота), громадський діяч Костянтина Малицька. Наголошувалося, що для сучасних українців День Героїв то є свято тому, що на величі вчинків й величі духу плекають нових героїв, нових захисників української нації, захисників незалежної України. Пам'ять полеглих героїв, тих, хто віддав своє життя на Майдані та у зоні АТО, вшанували хвилиною мовчання. Згадали учні і тих галичан, хто зараз захищає нас на Сході України, та побажали їм щасливого повернення до  рідного міста та своїх родин.

22.05.2015 | Галицькі гімназисти відзначили День вишиванки …(детальніше)>>>

Галицькі гімназисти долучилися до всеукраїнську флешмобу "Всі у вишиванках", який проходив у рамках відзначення Дня вишиванки. Мета заходу - вдягти в цей день національний український одяг як символ єдності нашого народу. Гімназисти в українських сорочках пройшлися вулицями міста, співаючи патріотичних пісень, побували на Замковій горі, де провели фотосесію, та зробили загальне фото з міським головою Орестом Трачиком біля пам’ятника королю Данилу Галицькому. А закінчився захід спільним виконанням Гімну України.

22.05.2015 | З 1 липня 2015 року система електронного адміністрування ПДВ запроваджується на постійній основі …(детальніше)>>>

news-imageПротягом дії системи електронного адміністрування ПДВ у тестовому режимі (до 1 липня 2015 року або до дати, визначеної в окремому рішенні Верховної Ради України про скорочення терміну перехідного періоду) платники податку самостійно зараховують на електронні рахунки кошти з власних поточних рахунків, у сумах, необхідних для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з цього податку, задекларованих ними в податковій звітності з ПДВ. Після закінчення тестового режиму для реєстрації податкових накладних в ЄРПН платник податку повинен мати достатню суму податкового кредиту, підтверджену зареєстрованими в ЄРПН "вхідними" податковими накладними, сплатою ПДВ при імпорті товарів та (за недостатності таких сум) коштами на його рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ. З 1 липня 2015 року на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ платники податку зараховують кошти у сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що надає право для реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування.

22.05.2015 | Учнівський та педагогічний колективи Крилоської ЗОШ I-IIIст. долучилися до відзначення Дня вишиванки…(детальніше)>>>

Учнівський та педагогічний колективи Крилоської ЗОШ I-IIIст. 21 травня 2015 року долучилися до відзначення Дня вишиванки - свята національної єдності, покликаного зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу. Учні школи виклали “живий тризуб” та виконали гімн України.

22.05.2015 | У Галичі відбувся благодійний концерт «З Україною в серці» …(детальніше)>>>

Літературним-мистецьким заходом «З Україною в серці», який підготували учні та вчителі Галицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (директор Марія Савчук), розпочалося відзначення в районі Дня Героїв. В Народному домі м.Галича зібралися представники районної та міської влади, духовенства, громадськості та учнівська молодь. Привітали присутніх із Днем Героїв голова райдержадміністрації Ярослав Бартків та міський голова м.Галича Орест Трачик. Ярослав Бартків, зокрема, сказав: «Цьогорічне свято має свої особливості: адже ми разом із живими героями України, ветеранами національно-визвольної боротьби, вшановуємо сучасних героїв — розстріляних активістів Майдану та українських військовослужбовців, що стоять на захисті східних кордонів нашої держави. Тому хочу побажати всім присутнім миру і щоб ми в подальшому вшановували своїх героїв лише за трудові подвиги на благо України».

22.05.2015 | Святкуймо День вишиванки, продовжуймо традиції нашого народу …(детальніше)>>>

Уже стало традицією третього четверга травня місяця святкувати в Україні День вишиванки. Цього року державна служба зайнятості долучається до цього чудового Дня. Дякуючи стійкості народних традицій, українська вишиванка збереглася та сьогодні отримує нове життя. Тож святкуймо День вишиванки, продовжуймо традиції нашого народу, пишаймося характерними вишиваними ознаками різних регіонів, адже знаємо – вишиванка все одно єдина, адже є одним із символів України.

22.05.2015 | Демографічна ситуація у Галицькому районі в січні–березні 2015 року

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення району на 1 квітня 2015 року, за оцінкою, становила 44655 осіб, з яких 8319 осіб проживали у міських поселеннях та 36336 – у сільській місцевості. Упродовж січня–березня п.р. чисельність населення зменшилась на 138 осіб за рахунок як природного (на 103 особи), так і міграційного (на 35 осіб) скорочення. З початку року в районі народилось 115 дітей, померло 218 осіб (за відповідний період минулого року – 147 та 232 відповідно). До району прибуло 85, вибуло 120 осіб. 

22.05.2015 | Павло Розенко: Без реформування наша пенсійна система не може далі існувати …(детальніше)>>>

news-imageБез схвалення Верховною Радою України пакету урядових законопроектів щодо реформи принципів пенсійного забезпечення „наша пенсійна система не зможе не тільки розвиватися, але й далі існувати”. Про це в інтерв’ю газеті „Факти і коментарі” заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко. «Закон про накопичувальну систему був прийнятий більше десяти років тому. І тільки брак політичної волі не дозволив тоді ввести його в дію», - нагадав він. „Запропонована нами пенсійна система стимулює кожну людину з молодості «проектувати» свою майбутню пенсію, - охарактеризував основний принцип реформи Міністр. – Ми ще більше прив'язуємо розмір пенсії до внеску громадянина до пенсійної системи протягом життя... Надаємо людям можливість накопичити собі на пенсію”. Ведучи мову про очікувані розробниками реформи позитивні результати її впровадження, Розенко наголосив: „Створення накопичувальної системи дозволило б зробити Пенсійний фонд бездефіцитним і залучити в економіку України мільярди гривень інвестицій”.

21.05.2015 | Ярослав Бартків провів зустріч із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні …(детальніше)>>>

21 травня 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів зустріч із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Під час розмови із іноземними гостями обговорено ситуацію на Сході України. Також увага приділялася питанню розміщення осіб з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, їх соціального захисту та працевлаштування. Крім того представники міжнародної організації цікавилися релігійною ситуацією в районі. На що керівник району відповів, що в нас існує порозуміння та співпраця між усіма конфесіями. Зокрема, у заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення участь брали представники Української Греко-Католицької, Української Автокефальної Православної церков та Римо-Католицької церкви. Також Ярослав Бартків проінформував присутніх про економічний розвиток району та розповів про допомогу, яка надається учасникам АТО та їх родинам. Разом з тим, Драґан Ґаґовіч із Чорногорії та Джеймс Хант з Ірландії розповіли про мету зустрічі, основні аспекти діяльності місії ОБСЄ, головні завдання та роль представників міжнародної організації.

21.05.2015 | Ольга Богомолець: Військово-медична доктрина - не локальний галузевий документ, а елемент світоглядної революції в українському суспільстві …(детальніше)>>>

news-imageУ приміщенні Верховної Ради України відбулися парламентські слухання «Про військово-медичну доктрину», у яких взяла участь Ольга Богомолець -головапарламентського Комітету з питань охорони здоров’я, громадський діяч, доктор медичних наук, Радник Президента України.  У своїй доповіді, вона запропонувала комплексний соціально і стратегічно-орієнтований підхід до підготовки й впровадження цього документу. Ольга Богомолець підкреслила, що «йдеться не про локальну галузеву проблему певного екстремального періоду історії нашої країни, яку може вирішити, на думку деяких, Міністерство оборони власними силами. А про стратегічні і світоглядні речі».  «Ми маємо розпочати будувати комплексну систему убезпечення населення від загроз життю й здоровю, а також вирішення нагальних життєвих питань людей, які вже постраждали. Саме люди - це країна. Не заводи, дороги, хмарочоси, а люди – їх щастя і якість життя!», - зазначила Радник Президента.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

Акції

 

 

Оголошення

.

Енергоефективний калькулятор

.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонних «гар’ячих ліній» за номерами 21-965, 21-643 та 21-152 для надання населенню роз’ясненнь з питань спрощеного порядку надання субсидій та ведеться попередній запис на прийом в телефонному режимі

.

Приклади розрахунку субсидії (оновлено)

.

Інструкція про порядок заповнення бланків на житлові субсидії

.

Просимо допомоги у придбанні житла для дітей, позбавлених батьківського піклування

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області