E-mail:  gal_rda@i.ua
31 Серпень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
31.08.2015 | Галицькі пластуни взяли участь у освячені пам’ятника Андрею Шептицькому …(детальніше)>>>

27 серпня 2015р. у місті Івано-Франківську на вічевому майдані ім.Андрея Шептицького представники Галицького осередку НСОУ «Пласт» взяли участь у освячені пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому, яким завершилася VI сесія Патріаршого Собору Української греко-католицької церкви. У Соборі взяли участь понад 200 делегатів із 57 країн світу. Митрополит Андрей Шептицький був меценатом і сприятелем Пласту, у 30 роках двадцятого століття він подарував землі для пластових таборів. В урочищі Остодір Рожнятівського району біля села Кузьмінець було побудовано новацький табір, в якому проходило вишкіл більше 100 дітей на рік.  Поблизу села Гриньків під горою Сокіл таборували юнаки.  Митрополит Андрей Шептицький часто бував на пластових тоборах де спілкувався з пластунами, які і сьогодні люблять і пам’ятають його. На сьогоднішній день там залишився тільки фундамент від основного корпусу. На даний час табір «Сокіл» розбудовується і стає колискою усього світового пластового руху.

31.08.2015 | Держенергонагляд інформує про переваги багатозонного лічильника електричної енергії …(детальніше)>>>

В час зростання тарифів на комунальні послуги, в тому числі на електроенергію, економічно вигідним для населення області буде встановлення багатозонного (багатотарифного) лічильника обліку електричної енергії, пояснимо чому. Багатозонний або багато тарифний лічильник дає змогу економити кошти за спожиту електроенергію завдяки тому, що у визначені години доби (в години мінімальних навантажень в електромережі, тобто у нічний час – в період дії знижених тарифів на електроенергію) він рахує кіловати за зниженим коефіцієнтом, тобто тарифом. Існує два види таких лічильників – дво- та тризонні. Двохзонний лічильник ділить добу на дві частини : від 7-00 до 23-00 обліковує спожиту електроенергію за тарифом з коефіцієнтом 1, тобто за звичайним тарифом. А від 23-00 до 7-00 – з коефіцієнтом 0,5, тобто на 50% дешевше.

28.08.2015 | Зовнішня торгівля міст і районів області послугами за І півріччя 2015 рокку...(детальніше)>>>

    Головне управління статистики в області інформує. Зовнішньоторговельні операції послугами протягом І півріччя п.р. здійснювали 64 суб’єкти господарської діяльності  районів та міст обласного значення (44 – експорт, 38 – імпорт). Найбільші обсяги експорту послуг  припали на суб’єкти господарювання  Тисменицького  і  Долинського районів та міст Калуша і Коломиї, імпорту – Калуського району, м.Калуша та Тисменицького району.     

28.08.2015 | Минає рік від Іловайської трагедії...(детальніше)>>>

    Цими днями минає рік від одної з найскорботніших дат в історії сучасної незалежної України.

Бої за Іловайськ в кінці серпня 2014 року стали однією з найважчих сторінок в історії АТО на сході України. Точну цифру загиблих і зниклих безвісти ми не знаємо до сьогодні.

Іловайський котел увійде в історію як приклад небувалої підступності, коли російські військові порушили всі правила і розстріляли колону поранених українських бійців, які прямували по обіцяному для їх виводу «коридору». Серед них були і наші земляки

28.08.2015 | У районі будуть розвивати реакреаційно-відпочинкову зону на р.Лімниця
    Голова районної державної адміністрації Ярослав Бартків провів нараду, на якій розглянуто питання щодо розвитку реакреаційно-відпочинкової зони на р.Лімниця. Голова громадської екологічної організації "Еко Галич" Володимир Бучко представив прект «Розвиток туристично-реакреаційного комплексу Галицького НПП «Підгірки».
28.08.2015 | Застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками ІІ та ІІІ груп єдиного податку...(детальніше)>>>

Верховною Радою України було прийнято Закон України від 01 липня 2015 року № 569 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій», який набрав чинності з 23 липня 2015 року. Законом передбачено, що у разі перевищенняплатниками єдиного податку в календарному році обсягу доходу 1 млн. грн. обов’язковим стає застосування РРО.

28.08.2015 | Галицьким платникам надано понад дві тисячі адміністративних послуг...(детальніше)>>>

За січень-липень поточного року фахівцями ДПІ у Галицькому району  надано 11,5 тис. адміністративних, косультаційних та інформаційних послуг. Про це повідомила начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у Галицькому районі Оксана Бучко.

27.08.2015 | Галицькі будівельники знову вирушили на будівництво фортифікаційних споруд...(детальніше)>>>

    27 серпня 2015 року  у Костянтинівській район Донецької області вчергове вирушила бригада будівельників. Галичани будуть працювати на спорудженні фортифікаційних споруд. Члени бригади уже не вперше їдуть на Схід, адже вони всі вони кваліфіковані майстри , добре знають свою справу та розуміють відповідальність щодо зміцнення обороноздатності нашої держави.

27.08.2015 | Педагоги району обговорили шляхи підвищення якості освіти в умовах реформування освітньої галузі...(детальніше)>>>

    27 серпня 2015 року в залі засідань районної ради відбулося  спільне засідання колегії райдержадміністрації та відділу освіти. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Бартків, голова районної ради Петро Стрембіцький, перший заступник голови  райдержадміністрації  Олег Прунько, заступник голови райдержадміністрації Микола Попович, а також педагогічні працівники району. Серед запрошених – Роман Вуйцік, головний спеціаліст відділу середньої і загальної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

27.08.2015 | Зовнішня торгівля Галицького району товарами за I півріччя 2015 року...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Галицького району за I півріччя 2015 року склали 1,1 млн.дол.США, імпорту – 93,4 тис.дол.США. Проти відповідного періоду минулого року обсяги експорту зменшилися  на 30,6%,  імпорту – на  12,4%.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

Акції

 

 

Оголошення

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації запроваджено роботу телефонних «гар’ячих ліній» за номерами 21-965, 21-643 та 21-152 для надання населенню роз’ясненнь з питань спрощеного порядку надання субсидій та ведеться попередній запис на прийом в телефонному режимі

.

Енергоефективний калькулятор

.

Приклади розрахунку субсидії (оновлено)

.

Інструкція про порядок заповнення бланків на житлові субсидії

.

Просимо допомоги у придбанні житла для дітей, позбавлених батьківського піклування

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області