E-mail:  gal_rda@i.ua
27 Червень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
24.06.2016 | Держслужбовців району привітали з професійним святом …(детальніше)>>>

24 червня 2016 року державних службовців району з нагоди професійного свята привітали голова районної державної адміністрації Ярослав Бартків, керівник апарату районної державної адміністрації Іван Зельманович та голова районної організації профспілки працівників державних установ Людмила Слюзар. У вітальному слові Ярослав Бартків дав високу оцінку професіоналізму галицьких держслужбовців, подякував їм за високу відповідальність у виконанні покладених на них обов'язків та завдань і побажав всім присутнім міцного здоров’я та прекрасних життєвих перспектив. Кращі державні службовці отримали почесні грамоти обласного та районного рівнів.

24.06.2016 | НКРЕКП: Обговорено особливості впровадження інвестиційних програм …(детальніше)>>>

news-imageПредставники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, взяли участь у семінарі «Інвестиційні програми: джерела фінансування, особливості обліку та оподаткування, напрямки вдосконалення нормативно-правової бази», передбаченому робочим планом Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Під час навчального заходу розглядалися питання нормативно-правової бази у частині інвестиційних програм у сферах тепло-, водопостачання і водовідведення та напрямки її вдосконалення. Розглянуті питання про поточний стан розробки та схвалення зазначених програм у відповідних галузях, а також аналіз наслідків їх невиконання. Крім того, було проведено аналіз проблемних питань щодо зарахування, обліку і використання коштів на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами та аналіз (огляд) звітності ліцензіатів у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення щодо інвестиційних програм.

24.06.2016 | Діти учасників АТО вирушили на відпочинок у ДЛОК «Сокіл» …(детальніше)>>>

Група дітей, чиї батьки учасники АТО, вирушила 24 червня 2016 року на відпочинок у ДЛОК «Сокіл». Під час ІІ табірної зміни на маленьких галичан в таборі чекають повноцінний відпочинок та оздоровлення, а також безмежна кількість позитивних та незабутніх вражень, нові друзі та цікаві пригоди, величезне різноманіття ігор, конкурсів, виступів та спортивних змагань. Кошти на оздоровлення дітей даної категорії були виділені з районного бюджету.

23.06.2016 | Щодо тарифів на теплову енергію …(детальніше)>>>

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП, Комісія), з метою захисту прав споживачів та забезпечення конкурентних відносин у сфері теплопостачання звертається з наступним. Відповідно до положень статті 1 Закону України «Про теплопостачання» (далі - Закон), тариф (ціна) на теплову енергію - грошовий вираз витрат на виробництво, транспортування, постачання одиниці теплової енергії (1 Гкал) з урахуванням рентабельності виробництва, інвестиційної та інших складових. Положеннями статті 20 Закону визначено, що тариф на теплову енергію для споживача визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. Відповідно до статті 17 Закону до повноважень НКРЕКП належить, зокрема, ліцензування господарської діяльності та встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

23.06.2016 | Щодо пропозиції надання пільг з плати за землю …(детальніше)>>>

Відповідно до пункту 5 доручення Прем'єр-міністра України В.Гройсмана від 09.05.2016 №16668/0/1-16 щодо опрацювання питань визначення шляхів стимулювання розвитку індустріальних (промислових) парків і технологічних парків Мінекономрозвитку отримало різноманітні пропозиції щодо удосконалення нормативно-правової бази у сфері регулювання питань, пов'язаних зі створенням і функціонуванням індустріальних парків. Однією із найбільш часто висловлюваних є пропозиція щодо звільнення в законодавчому порядку суб'єктів індустріальних парків від плати за землю. У зв'язку з цим зазначаємо, що плата за землю відповідно до статті 265 Податкового кодексу України (далі - Податковий кодекс) є складовою податку на майно, який, у свою чергу, згідно з статтею 10 Податкового кодексу, віднесено до місцевих податків. Статтею 103 Бюджетного кодексу України встановлено, що надання державою податкових пільг, які зменшують доходи місцевих бюджетів має супроводжуватися наданням додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію відповідних втрат доходів місцевих бюджетів, що може мати негативний вплив на забезпечення балансу дохідної та видаткової частин державного бюджету.

23.06.2016 | Відбувся прийом громадян представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини …(детальніше)>>>

23 червня 2016 року в Галицькій районній державній адміністрації провела прийом громадян представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, голова Координаційного комітету по захисту прав людини в Івано-Франківській області Зоряна Романиця. На прийомі порушувалися питання соціального захисту та реабілітації учасників АТО, внутрішньо сімейного усиновлення, дотримання прав дітей та інші. Усі зверення, які надійшли від відвідувачів, правозахисниця взяла під особистий контроль.

23.06.2016 | Центр «Довір’я» зустрічав гостей з Німеччини …(детальніше)>>>

Делегація Карітасу єпархії Фульда та представник БФ Івано-Франківського Карітасу УГКЦ Л.Дорош завітали до Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» з партнерським візитом. Серед гостей: керівник майстерень Бернд Вістрах, представник родин неповносправних Гізела Альберсмаєр, керівник відділу соціальних послуг Армін Шомберґ, який в єпархії Фульда відповідальний також за роботу з волонтерами, референт по роботі з пресою д-р Крістіан Шарф, референт по роботі з людьми похилого Крістін Клінцінґ і працівник відділу по роботі з неповносправними Зібюлла Райт. Програма перебування передбачала ознайомлення з роботою в галузі надання допомоги для дітей та молоді з особливими потребами, та обмін досвідом між батьківськими комітетами. Наприкінці зустрічі реабілітанти вручили гостям подарунки, виготовлені власноруч.

23.06.2016 | Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв масових розстрілів політичних в’язнів на Західній Україні протягом червня–липня 1941 року …(детальніше)>>>

news-imageЙдеться про події 75-річної давності, які відбулися протягом червня та липня 1941 року - коли до західних регіонів України почали входити військові частини Німеччини, в'язниці були переповнені закатованими, вбитими і тими, кому пощастило залишитися живими. Адже радянська влада проводила масові арешти та репресії з вересня 1939 року. Тож під час наступу нацистів ув'язнених навіть не думали етапувати чи перевозити кудись у інше місце. Більшості інкримінували контрреволюційну діяльність: їх називали причетними до Організації Українських Націоналістів, шпигунами та диверсантами, незважаючи на реальний стан речей. Без суду та слідства людей розстрілювали просто у камерах. Лише у тюрмах Львова знищили 4,140 в'язнів. Загалом же – по всій Західній Україні – на початку літа 1941 року розстріляли близько 24 тисяч людей.

23.06.2016 | Уряд надасть cубсидію кожній родині, яка її потребує …(детальніше)>>>

news-imageУряд не залишить людей сам-на-сам із платіжками за комунальні послуги - кожна родина, яка потребує допомоги, отримає пряму субсидію від держави. Про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко. «Уряд удосконалив механізм нарахування субсидій. Він значно спрощений та передбачає індивідуальний підхід щодо розрахунку розміру субсидії, який здійснюється окремо для кожної сім’ї і залежить виключно від доходів. Це означає, що заможні споживачі платитимуть за себе самостійно, а люди з меншим доходом будуть отримувати підтримки з держбюджету», – пояснивВіталій Музиченко. За його словами, послугу максимально наближено до людей. Відтепер не потрібно їздити до районного центру, щоб оформити субсидію. Це можна зробити у селищній раді або через Інтернет-мережу (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

23.06.2016 | «Артек.UA» відкриває першу зміну…(детальніше)>>>

news-image21 червня 2016 року в МДЦ «Артек», що знаходиться в «Пущі Озерній» під Києвом, офіційно заїхала перша зміна дітей. Наразі, з Івано-Франківської області поїхало 11 дітей. У 2014 після анексії АР Крим Державне підприємство «Міжнародний дитячий центр «Артек» не припинило своєї роботи і сьогодні продовжує працювати для українських дітей та юних миротворців в усьому світі. Саме санаторно-курортний комплекс «Пуща-Озерна», який розташований в екологічно чистій лісопарковій зоні на території 73 га став новим місцем розташуванням відомого міжнародного табору. Артек.UA — унікальний проект, що відрізняється від стереотипів дитячого відпочинку радянських часів, побудований на скаутській системі особистісного росту, інноваційних освітніх і оздоровчих програмах, свободі вибору ролей і видів діяльності; пропонує подружитися з дітьми з інших країн та вдосконалити свої знання іноземних мов, спробувати створити спільні проекти, познайомитися з культурними традиціями народів світу.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 


Всеукраїнський конкурс «Краща книга України»


Конкурс військово-патріотичної пісні «Герої не гинуть. Герої живуть у піснях»

Акції

 

 

 

 

Всеукраїнська акція «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Оголошення

.

У неділю, 26 червня 2016 року, на майдані Різдва у м.Галичі відбудуться урочисті заходи та святковий концерт з нагоди відзначення Дня Конституції та Дня молоді. Початок о 17.00 годині.

.

Проміжні вибори народних депутатів України 17 липня 2016 року в одномандатному виборчому окрузі №85

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо правил голосування за проекти «Місто своїми руками» …(детальніше)>>>

.

 

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

Проводиться набір на контрактну службу в спецпідрозділ Національної гвардії України …(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір у гірськопіхотну бригаду

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області