21 грудень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
19.12.2014 | Підведено підсумки роботи за минулий тиждень...(детальніше)>>>

     19 грудня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Любов Гордійчук провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій підведено підсумки роботи гуманітарної сфери району за минулий тиждень.

19.12.2014 | Дітей привітали зі святом...(детальніше)>>>

     Напередодні дня Святого Миколая до райдержадміністрації запросили дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та тих, які опинилися в складних життєвих обставинах.

     З одним із найочікуваніших свят присутніх привітали голова райдержадміністрації Володимир Чуйко та заступник голови райдержадміністрації Любов Гордійчук.

19.12.2014 | Вручено подарунки дітям пільгових категорій...(детальніше)>>>
   18 грудня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко, заступник   голови райдержадміністрації Любов Гордійчук привітали зі святом 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях району, та вручили їм солодкі подарунки, які були надані службою у справах дітей облдержадміністрації.
18.12.2014 | Керівники району вручили дітям подарунки …(детальніше)>>>

День Святого Миколая – особливо очікуване дитяче свято. А найбільше чекають на нього діти, які залишилися без батьківського піклування, та діти, які опинились у складних життєвих обставинах. 17 грудня голова районної державної адміністрації Володимир Чуйко, голова районної ради Петро Стрембіцький, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Емілія Думан та голова районної громадської організації «Служба спілкування між інвалідами» Оксана Макеєва відвідали Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (с.Мединя), в якому в даний час перебуває 29 дітей.

18.12.2014 | Маленькі галичани відвідали маєток Святого Миколая ...(детальніше)>>>
     17 грудня 2014 року діти, батьки яких беруть безпосередню участь в  антитерористичній операції в південно-східних областях України, побували в гостях у Святого Миколая в його садибі, що знаходиться в селі Пістинь Косівського району.
17.12.2014 | Олег Гончарук: Проблемні питання в області влада вирішуватиме спільно з представниками профспілкових організацій …(детальніше)>>>

news-imageГолова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з представниками Ради профспілок області. Ініціювавши діалог з владою, профспілкові активісти прагнули висловити стурбованість окремими положеннями програми Кабінету Міністрів України щодо наповнення бюджету та скорочення соціальних виплат. Своє ставлення до заходів, запропонованих в урядовому документі, президія Ради профспілок Івано-Франківщини окреслила в заяві, яку оприлюднили на зустрічі. «Розуміємо, що Україна сьогодні перебуває у стані військового конфлікту на Сході, але перекладати увесь тягар кризи виключно на плечі працюючого населення неприпустимо, − йдеться у ній. − Президія Ради профспілок Івано-Франківської області вимагає від Уряду невідкладно розпочати консультації з роботодавцями і профспілками, щоб разом проаналізувати наявні в економіці ресурси, використати альтернативні джерела наповнення бюджету».

17.12.2014 | Олександр Турчинов: Для нас життя кожного військового є величезною цінністю …(детальніше)>>>

news-imageНайпершим завданням РНБО є забезпечення повної мобілізації всіх наявних в країні ресурсів. Про це наголосив сьогодні під час брифінгу Секретар РНБО Олександр Турчинов. «Щоб побудувати потужний оборонний комплекс, щоб бути готовим до відсічі агресора і щоб звільнити нашу територію найпершим завданням РНБО є забезпечення повної мобілізації всіх наявних в країні ресурсів», - заявив Секретар РНБО. За словами Олександра Турчинова, одним з провідних завдань, над яким вже працює РНБО, є засади мобілізаційної політики держави. Він пояснив, що йдеться не тільки про мобілізацію військових сил, але і матеріальних ресурсів та створення мобілізаційних резервів.

17.12.2014 | Керівник району зустрівся з волонтерами …(детальніше)>>>

17 грудня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко провів зустріч з активістами ГО «Галич «Майдан» та Народної самооборони, які займаються волонтерською діяльністю. На зустрічі розглянуто питання взаємодії влади і громади щодо збору та надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, а також обговорено механізм спільних дій для покращення волонтерської роботи.

16.12.2014 | Керівники району привітали ветерана УПА з 85-річчям …(детальніше)>>>

16 грудня 2014 року голова Галицької райдержадміністрації Володимир Чуйко та голова районної ради Петро Стрембіцький привітали з 85-річчям ветерана визвольного руху Романа Німого. Ювіляр – людина складної долі. Свою діяльність в ОУН розпочав у 1943 році. З приходом радянських військ виконував завдання зв’язкового. З 1947 року йде в підпілля. Взимку 1950 року його арештовують, ув’язнюють на 25 років. Сьогодні Роман Німий є заступником голови районної станиці братства вояків ОУН-УПА.За 22 роки своєї діяльності організація провела величезну роботу з відновлення історичної правди. З їх безпосередньою участю в кожному селі району постали символічні могили, вийшли дві частини книги пам’яті Галицького району «Воля і доля», відкрито музей визвольних змагань Галицького району, де і по нинішній день працює Роман Німий.

16.12.2014 | Президент України Петро Порошенко призначив Олександра Турчинова секретарем РНБО …(детальніше)>>>

news-imageПро це йдеться в Указі Президента України №928/2014 «Про призначення О.Турчинова Секретарем Ради національної безпеки і оборони України». Також Петро Порошенко підписав Указ Президента України №929/2014 «Про склад Ради національної безпеки і оборони України», у якому йдеться затвердження персонального складу РНБО та скасування окремих нормативних актів з даного питання.


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення

.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів електроенергії!

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки 


Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


До уваги жителів району!


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


 


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області