E-mail:  gal_rda@i.ua
29 Квітень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації          Ярослав БартківНовини 
28.04.2016 | У Нацдержслужбі роз’яснили обмеження закону "Про державну службу" …(детальніше)>>>

news-imageУ середу, 27 квітня, в Українському кризовому медіа центрі відбувся брифінг на тему: "Впровадження закону про державну службу: що це означає". Костянтин Ващенко, голова Національного агентства України з питань державної служби надав роз’яснення щодо обмежень, передбачених ст.10 Закону України "Про державну службу", який набуває чинності 1 травня 2016 року, зокрема щодо заборони поєднувати державну службу і представницький мандат. Позиція Національного агентства, Міністерства юстиці України, експертів полягає в тому, що є загальний принцип незворотності дії будь-якого закону. Отже ця норма не може поширюватися на осіб, які були прийняті на посади, коли діяло попереднє законодавство про державну службу. Такі особи можуть поєднувати державну службу і представницький мандат.

28.04.2016 | Обговорено питання організації заходів у травні …(детальніше)>>>

28 квітня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Микола Попович провів нараду з начальниками відділів та управлінь гуманітарної сфери. Обговорено організаційні питання стосовно проведення заходів у травні. Зокрема мова йшла про підготовку та проведення в районі Дня пам’яті та примирення, а також Дня матері. Учасники наради висловили свої пропозиції щодо програми кожного запланованого заходу, визначили відповідальних за їх організацію та проведення. Відтак, дані заходи заплановано провести 8 травня 2016 року за участю представників влади, громадськості та учнівської молоді.

28.04.2016 | Для компенсації підвищення тарифів для населення Уряд посилить соціальний захист своїх громадян …(детальніше)>>>

news-imageУ зв'язку з рішенням щодо прискорення підвищення енергетичних тарифів, що було ухвалено Кабінетом Міністрів на засіданні 27 квітня, Уряд також прийняв рішення щодо підвищення соціальних стандартів більше, ніж передбачено чинним Законом про державний бюджет на 2016 рік. Згідно з ухваленим Кабміном проектом Закону, 1 грудня 2016 року заплановане підвищення соціальних стандартів становитиме 10% (а не 6%, як передбачається чинним Законом про держбюджет). Видатки в обсязі 6,7 млрд. грн. будуть профінансовані, головним чином, за рахунок збільшення податкових надходжень ПАТ "Укргазвидобування" у зв'язку зі збільшенням з 1 травня 2016 року закупівельної ціни природного газу. Таким чином, підвищення соціальних видатків буде збалансовано збільшенням податкових надходжень неемісійного характеру і не призведе до збільшення дефіциту державного бюджету, що заплановано на рівні 3,1% ВВП.

28.04.2016 | Руслана Лижичко виступає за енергоефективність та візьме участь у II Форумі енергоефективного партнерства …(детальніше)>>>

Цього року Форум енергоефективного партнерства, який організовує Держенергоефективності 12 травня у м. Києві, отримав підтримку посадовців високого рівня, міжнародної спільноти, експертного середовища та громадських діячів. Так, Руслана Лижичко, народна артистка України, громадська діячка, народний депутат України Vскликання, повідомила про намір взяти участь у II Форумі енергоефективного партнерства. Про це вона написала у своєму блозі на сайті видання "Українська правда". Руслана Лижичко також акцентувала, що підтримує розвиток сфери ефективного споживання енергоресурсів та бачить у цьому шлях до енергетичної незалежності України.

28.04.2016 | З 1 травня підвищується мінімальна заробітна плата …(детальніше)>>>

news-imageГоловне управління ДФС Івано-Франківській області повідомляє, що згідно з Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з 1 травня 2016 року підвищується рівень заробітної плати та прожиткового мінімуму. На період з 01.05.2016 року до 30.11.2016 року їх розмір становитиме 1450 грн. Таким чином сума заробітної плати працівнику с з 1 травня 2016 року не повинна бути менше вказаного розміру. Відзначимо, що розмір мінімальної заробітної плати впливає на розрахунок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З 1 травня 2016 р. розмір мінімального страхового внеску становитиме 319,00 грн (1450 грн х 22%). Відповідно збільшиться максимальний розмір нарахованого ЄСВ і з 1 травня 2016 р. він становитиме 7975 грн (36250 грн х 22%) або 3048,63 грн (36250 грн х 8,41%) при нарахуванні ЄСВ на зарплату працівника-інваліда, якщо роботодавцем є юрособа.

28.04.2016 | Вихованці центру «Довір’я» виготовляли вітальні листівки до Великодня …(детальніше)>>>

Впродовж квітня вихованці центру «Довір’я» разом із працівниками закладу проводили тренінги по виготовленню Великодніх листівок. Матеріали та декоративні елементи були надані БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» згідно проектів «Центр дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з обмеженнями» та «Акції Людина». Завдяки цьому реабілітанти, які отримують соціальні послуги, змогли поринути в стан передсвяткової підготовки, власноруч виготовивши вітальну листівку з Великоднем для добрих друзів, яких хочуть привітати, щоб розділити радість спільного святкування і водночас відчути силу єднання у ці світлі святкові дні.

28.04.2016 | Є люди як зорі. …(детальніше)>>>

Є люди як зорі. Одні з них зійдуть на небосхилі, блимнуть холодним світлом і зникнуть у синій безвісті. Інші гріють своїм теплом наші душі й дарують щасливі хвилини земного буття. До таких належав Петро Йосипович Соколовський - авторитетний педагог, мудрий наставник, багатолітній ватажок галицьких освітян. Босоноге, бідне дитинство в передвоєнні і воєнні роки, голодна юність в повоєнний період, навчання в педагогічному закладі, учителювання і директорування у Вікторові, Більшівцях, Делієві, Кінчаках, Галичі… І скрізь він проявляв найкращі якості доброго і принципового організатора, справедливого керівника. Чесно пройшовши всі щаблі педагогічної кар’єри, у 1964 році призначений завідувачем Галицьким районним відділом освіти. П.Соколовський працював за принципом: через призму прекрасного бачити буденність, яку заповнював творчістю, спілкуванням з людьми, де кожен день приносив і радість, і успіхи, і нові відкриття. Мав на все власні погляди, умів відстояти свою позицію, не пасував перед труднощами. Компетентний, толерантний, але рішучий і вимогливий у розв’язанні численних проблем освітянських буднів.

28.04.2016 | Керівник району відвідав Подільську сільську раду …(детальніше)>>>

27 квітня 2016 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків разом із депутатом районної ради Надією Бабак побував у селі Поділля. Під час робочої поїздки керівник району відвідав сільську раду, фельдшерсько-акушерський пункт, ознайомився з роботою місцевої цегельні. Із сільським головою Ольгою Переклітою обговорено актуальні питання життєдіяльності села, перспективи розвитку віддаленого населеного пункту, можливість створення робочих місць для мешканців Поділля.

27.04.2016 | Вечір-пам'ять «Чорнобиль – в серці України, а тінь його по всій землі» …(детальніше)>>>

30 років тому, сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа - найбільша техногенна аварія ХХ століття. З нагоди цієї трагічної дати в читальному залі Галицької ЦБ пройшов вечір-пам'ять «Чорнобиль – в серці України, а тінь його по всій землі». Ведучі заходу Лідія Мацькевич та Надія Королевич вкотре нагадали про найстрашнішу техногенну катастрофу в історії людства. На заході були присутні учні 6 (10) класу Галицької гімназії (класний керівник Фрейнак Іван Михайлович). Впродовж вечора декламували вірші Володимира Басараб, Лідія Теслюк, Вікторія Слободян, Софія Бахмач, Лідія Озарків, Христина Кирдяк. Згадали учасники заходу і галичан, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Першими, хто ступив на землю Чорнобиля були Василь Крук, Анатолій Кондратюк, Богдан Загайко, Богдан Щурик, Володимир Запотічний, Анатолій Мусякевич, Микола Іваніцин, Микола Довбуш.

27.04.2016 | Представлено новопризначеного заступника голови райдержадміністрації …(детальніше)>>>

27 квітня 2016 року голова Галицької райдержадміністрації Ярослав Бартків представив керівникам та працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації свого заступника Олега Кантора. Новопризначений заступник голови райдержадміністрації буде відповідати за розвиток економіки, житлово-комунального господарства в районі, реалізацію державної аграрної політики, взаємодію з правоохоронними органами, оборонну та мобілізаційну роботу та ряд інших питань. Ярослав Петрович побажав Олегу Михайловичу плідної діяльності на благо громади району. «Дякую за довіру, сподіваюся на співпрацю і порозуміння. Зі своєї сторони докладу максимум зусиль для вирішення всіх питань поставлених переді мною», – наголосив Олег Кантор.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошено конкурс на участь у "Літній школі" з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області …(детальніше)>>>

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги …(детальніше)>>>

Акції

 

 

Оголошення

.

 

Музей етнографії Національного заповідника «Давній Галич», в рамках V-го етнографічного фестивалю «Галицька брама» запрошує 8 травня о 12.00 год. галичан та гостей міста на «Галицькі великодні фестини» …(детальніше)>>>

.

Допоможіть хворій дитині!

.

НА ТЕРИТОРІЇ ГАЛИЦЬКОГО РАЙОНУ БУДЕ ПРОХОДИТИ КОНКУРС «МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»…(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

Проводиться набір на контрактну службу в спецпідрозділ Національної гвардії України …(детальніше)>>>

.

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір у гірськопіхотну бригаду

.

З метою пошуку родин вояків, які загинули в роки Другої світової війни на Львівщині, Львівська обласна державна адміністрація подає інформацію про віднайдені рештки:

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району

-

Збір та доставка допомоги військовим в зону АТО з рук в руки


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району

Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області