30 Серпень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
29.08.2014 | Допомога галичан бійцям АТО ...(детальніше)>>>

       ГО «Галич «Майдан» повідомляє, що з 1 по 27 серпня було придбано та передано бійцям з Галицього району:

       три гідраційні системи на 1050 грн, три пари тактичних рукавиць на суму 1140 грн, три пари балістичних окулярів на суму на 960 грн, три набори наколінників та налокітників на суму 1350 грн, один спортивний костюм за 480 грн. Також придбано 9 бронежилетів.  3 них три  - за ціною 3500 грн, шість  - за ціною 3300 грн. Загальна вартість придбаної амуніції – 35280 грн.

        Замовлено ще 5 бронежилетів за ціною 3300 грн. та 10 касок, вартість кожної - 110 доларів.

       Оскільки цінова політика увесь час змінюється,  йде постійний  пошук нових постачальників та варіанти отримання елементів військової екепіровки за адекватною ціною.

29.08.2014 | Переселенцям та сім’ям учасників АТО буде надано всебічну допомогу...(детальніше)>>>

29 серпня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Любов Гордійчук провела щотижневу нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації. Обговорено питання поточної роботи структурних підрозділів райдержадміністрації. Всі присутні керівники прозвітували про проведену роботу на минулому тижні та окреслили плани на наступний. Основну увагу на нараді було приділено проблемі забезпечення біженців зі східних областей, де ведуться бойові дії, житлом, роботою, місцем навчання, а також  виплатою пенсій та соціальної допомоги.

28.08.2014 | Споживчий ринок товарів Галицького району у січні–липні 2014 року...(детальніше)>>>

Головне  управління  статистики  інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств, фізичних осіб–підприємців та мережу ринків  Галицького  району  у січні–липні 2014р.  населенню реалізовано  товарів  на  216,2 млн.грн.,  що  на  5%  більше  обсягу  відповідного  періоду  минулого року. За темпом  росту  обороту роздрібної  торгівлі  до  січнялипня  2013р.  район  посів  третє місце серед  міст обласного  значення  та  районів області.

28.08.2014 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях Галицького району станом на 1 серпня 2014 року...(детальніше)>>>

 Головне управління статистики інформує. Cтаном на 1 серпня 2014р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, організацій становила 36,4 тис.грн., що на 28,6% менше, ніж на 1 липня 2014р. Вся сума боргу утворена на економічно активних підприємствах.

28.08.2014 | Обговорено питання економії бюджетних коштів...(детальніше)>>>

28  серпня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко за участі голови районної ради Петра Стрембіцького провів нараду з керівниками бюджетних установ району. Обговорено питання економії бюджетних коштів, забезпечення виплати коштів, згідно затверджених програм, що стосуються охорони здоров’я, забезпечення фінансування відділу освіти на придбання необхідних матеріалів до початку нового навчального року. Кожен керівник бюджетної установи прозвітував про стан справ у галузі.

27.08.2014 | Проведено засідання колегії райдержадміністрації...(детальніше)>>>

         27 серпня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко провів засідання колегії райдержадміністрації, у якому взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, голови сільських, селищної, міських рад, керівники підприємств та організацій району, представники ЗМІ.  Також на засіданні був присутній Ігор Гаврилюк, начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки департаменту освіти, науки, сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

         На колегії підвели підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-півріччя 2014 року та обговорили підготовку до осінньо-зимового періоду 2014-2015 року.

27.08.2014 | Відбулося засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги з коштів місцевого бюджету...(детальніше)

       26 серпня 2014 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Любов Гордійчук  відбулося засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги з коштів місцевого бюджету.

      На засіданні комісії розглянуто 13 звернень жителів району, з них 3 заяви надійшло від осіб з онкологічними захворюваннями.

27.08.2014 | Фізкультура та спорт у нашому житті...(детальніше)>>>

У другу суботу вересня в Україні святкують День фізичної культури і спорту, адже розвиток сфери фізичної культури є невід’ємною складовою забезпечення здоров’я нації, досягнення високого рівня працездатності та довголіття.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводиться органами державної статистики, на Прикарпатті до занять фізичною культурою залучено майже усіх (98,4%) дітей у віці від 6 до 18 років. Серед  дорослого населення цей відсоток значно менший: лише кожна десята  жінка та 21,8%  чоловіків у віці 18 років і старше.

27.08.2014 | Індексацію зобов’язані проводити всі без виключення роботодавці ...(детальніше)>>>

          Відповідно до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078 існують основні правила, яких слід дотримуватись платникам податків при проведенні індексації заробітної плати працівників:

Індексацію зобов’язані проводити всі без виключення роботодавці: підприємства, установи та організації незалежно від форми власності і господарювання, а також фізичні особи, що використовують працю найманих працівників.

          Індексувати потрібно грошові доходи працівників, що не мають разового характеру.

Заробітна плата індексується в межах прожиткового мінімуму на працездатну особу. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 27.03.2014 р. № 1165-VII протягом 2014 року діє єдиний розмір прожиткового мінімуму -1218 грн.

26.08.2014 | Ринок послуг Галицького району у січні–липні 2014 року

         Головне управління статистики інформує. На ринку послуг району  у січні–липні 2014 року працювали 19 підприємств (юридичних осіб), основним  видом  діяльності яких є  надання  послуг. Обсяг  реалізованих ними послуг для всіх споживачів склав 14,8 млн.грн., у тому числі населенню реалізовано 979,3 тис.грн. або 6,6% від загального обсягу наданих послуг. Основними видами послуг, які користувалися попитом були: послуги вантажного автомобільного транспорту, діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання, складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту.  


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення


ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Щодо проведення IV Європейського конгресу малих та середніх підприємств


До уваги жителів району!Про ярмарково-виставкову діяльність в Республіці Узбекистан в 2014 році


Інформація про інвестиційні проекти в Республіці Білорусь в 2014 році


Щодо міжнародних тендерів в АНДР


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


Оголошено про початок національного грантового конкурсу «Інтелектуальний капітал України”


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області