E-mail:  gal_rda@i.ua
29 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Галицька районна державна адміністраціяНовини 
29.09.2016 | Компанія "Техніка і технології" проводить 4 конкурси для дітей …(детальніше)>>>

Питання виховання свідомих громадян та кадрів для суспільства завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої актуальності. Розуміючи це, і маючи за мету робити благодійність в суспільстві (особливо в системі виховання дітей змалечку, адже в цьому перспектива на майбутнє) компанія "Техніка і технології" на рівні країни проводить різні акційні програми, направлені на формування з дитинства правильної свідомості. В 2016 році на рівні країни буде проведено 4 конкурси для дітей:  "Намалюй свою мрію".  "Реалізуй намальовану мрію". "Посади дерево добра". "Я винахідник". Ці конкурси та інші проекти направлені на ВИХОВАННЯ ПОСЛІДОВНИКІВ СПРАВИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ ТА ВИХОВАННЯ СВІДОМИХ КАДРІВ НА СЕЛІ. Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей.

29.09.2016 | Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. Історична довідка до 75-х роковин злочину …(детальніше)>>>

news-imageБратською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж «просто зайвими». Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених. 19 вересня 1941-го війська Вермахту увійшли до Києва. За кілька днів вибухнули будівлі у Київській цитаделі та на Хрещатику. Вибухи стали зручним приводом для окупантів провести показову каральну акцію. У підривах звинуватили євреїв. Насправді ж організаторами цих вибухів були радянські диверсанти. Перші арешти і розстріли відбулися вже 27 вересня. 28-го в Києві з’явилися оголошення, в яких наказували всім євреям міста зібратися зранку наступного дня на розі вулиць Дегтярівської та Мельникова.

29.09.2016 | Проведено семінар «Ризики працевлаштування за кордоном» …(детальніше)>>>

28 вересня 2016 року в Галицькому районному центрі зайнятості за сприянням відділу «Галицьке бюро правової допомоги» проведено семінар для незайнятого населення району «Ризики працевлаштування за кордоном». Для участі в семінарі було запрошено представників Міжнародної компанії А21 Євгенія Савкіна та Володимира Мойка. Гості за допомогою презентації наглядно ознайомили присутніх із різними ситуаціями, в які можна потрапити за кордоном і куди звертатися в разі скрутної ситуації, дали всеможливу контактну інформацію для звернення як за кордоном, так і в Україні, корисні телефони гарячих ліній та Інтернет-сайтів. Запрошені представники Міжнародної компанії А21 відповіли на всі запитання, які цікавили учасників заходу та роздали кожному буклети із інформацією, яка розглядалась на семінарі.

28.09.2016 | Усі об’єднані громади подали проектні заявки на використання коштів державної інфраструктурної субвенції у 2016 році …(детальніше)>>>

news-imageУсі 159 об’єднаних громад, між якими цього року розподілені кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, вже подали до Мінрегіону відповідні проектні заявки, хоча поки що не на усю суму. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, підсумовуючи результати чергового засідання експертної комісії при Мінрегіоні з розгляду поданих об’єднаними громадами заявок на інфраструктурні проекти, які можуть реалізовуватися за кошти субвенції з державного бюджету. «До кінця року кошти державної підтримки об’єднаним громадам мають будуть використані в повному обсязі, інакше повернуться до державного бюджету, а отже не спрацюють на розвиток територій. Тому громадам слід максимально активізуватись у цьому напрямку — в найкоротші терміни визначитися з інфраструктурними проектами і подати відповідні заявки на розгляд комісії», — зазначив В’ячеслав Негода.

28.09.2016 | Нові правила розрахунку субсидій …(детальніше)>>>

news-imageВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 №635 внесено зміни до порядку розрахунку житлової субсидії, а також додана умова припинення виплат. Змінено порядок розрахунку доходів для врахування при призначенні субсидії для тих, хто перебував на строковій військовій службі. Якщо громадянин проходив строкову службу в рік, за який враховуються доходи при призначенні субсидії, то середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих такою особою доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня. Крім цього, в разі, якщо на момент звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, в її середньомісячному сукупному доході враховується розмір пенсії за попередній місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

28.09.2016 | Впровадження електронних пенсійних посвідчень …(детальніше)>>>

З червня цього року Пенсійним фондом України спільно з АТ «Державний ощадний банк України» розпочато роботу щодо виготовлення внутрішньо переміщеним особам електронних пенсійних посвідчень, які одночасно є платіжними картками (ЕПП). Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій планується здійснення емісії платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Для цього вищезазначеним особам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду, де вони перебувають на обліку як отримувачі пенсії, для написання заяви на виготовлення ЕПП та представити наступні документи: ...

28.09.2016 | У Галичі проведено акцію до Всесвітнього дня серця …(детальніше)>>>

Серцево-судинні захворювання є однією з провідних причин смерті у світі. Кожна третя людина скаржиться на проблеми з серцем. З 2000 року за ініціативою Всесвітньої федерації серця та підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається Всесвітній день серця. З 2011 рокувстановлено фіксовану дату - 29 вересня. На майдані Різдва м.Галича до Всесвітнього дня серця було розгорнуто агітаційний намет КЗ «Галицька ЦРЛ», де проведено вимірювання артеріального тиску у 59-ти осіб, у 35-ти з них відмічалось його підвищення. Також медичними працівниками проводилась роз’яснювальна робота щодо причин і наслідків високого кров’яного тиску і пов’язаних з ним ускладнень та хвороб серця. Мешканцям міста роздано 50 пам’яток-листівок.

27.09.2016 | У вересні за тиждень 10 ОСББ залучили рекордну суму коштів на нергомодернізацію багатоповерхівок - більше 1,5 млн гривень …(детальніше)>>>

З настанням холодної пори року все більше мешканців багатоповерхівок, об’єднаних в ОСББ, приймають рішення утеплювати будинок, встановлювати вузли обліку, ІТП, замінювати вікна у під’їздах тощо. Так, у вересні минулий тиждень став рекордним: ще 10 ОСББ, а це близько 1000 сімей, стали учасниками Урядової програми з енергоефективності та разом залучили більше півтора мільйона гривень на утеплення своїх багатоповерхівок. Вересень ще не закінчився, а вже побито липневий рекорд. Наразі за три тижні вересня ОСББ залучено 7,44 млн грн. на утеплення житла, тоді як у липні  - 7,02 млн грн. Динаміка попиту на державну підтримку росте. І це не суха статистика, а «живі докази» дієвості програми, її затребуваності. Це підтвердження того, що вперше за роки незалежності українцям запропоновано дійсно ефективну програму співфінансування енергоефективних заходів. На цю пропозицію відгукнулося вже 378 ОСББ, які разом залучили більше 40 млн грн. на утеплення житла. Уряд, у свою чергу, відшкодував їм 10,73 млн грн.

27.09.2016 | Де отримати додаткову фінансову допомогу на енергомодернізацію житла? Відповідь можна знайти на Інтерактивній карті …(детальніше)>>>

Держенергоефективності продовжує тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування. На сьогодні в Україні прийнято вже 196 місцевих програм, за якими українці можуть розраховувати, окрім Урядової, на додаткову фінансову допомогу на впровадження енергоефективних заходів. Дізнатися, в яких містах, районах, областях місцева влада відшкодовує частину відсотків та суми так званих «теплих» кредитів, можна за допомогою спеціальної Інтерактивної карти, яка створена Держенергоефективності за підтримки проекту GIZ «Створення енергетичних агентства в Україні».

27.09.2016 | Галицькі волонтери доставили нашим землякам чергову допомогу …(детальніше)>>>

Днями з чергової поїздки у зону АТО повернулися галицькі волонтери Михайло Вітовський, Геннадій Гущук та Михайло Коржак. На цей раз вони доставили наши землякам, які служать в районі Маріуполя, Зайцевого та Авдіївки біля 2 тонн вантажу – питну воду, тушонки, домашню консервацію, овочі, теплі речі та сигарети. Зібрати необхідні продукти, речі та організувати дану поїздку вдалося завдяки депутату обласної ради Володимиру Магалю, міському голові м.Галича Оресту Трачику, громадам сіл Тумир (голова Василь Саранчук) та Медуха (голова Ігор Вітовський), фірмі «Даноша» та агрохолдингу «Мрія», приватним підприємцям Степану Гепко, Ігорю Королевичу, Дмитру Горчаку, Олексію Марковському, а також Надії Бабак.


 

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 


Акції

 

 

 

 

Всеукраїнська акція «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Оголошення

.

Допоможіть хворій дитині!

.

 

Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України …(детальніше)>>>

.

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

.

Збір коштів пораненим учасникам АТО району


Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Карта Галицького району


Соціальна реклама


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області