30 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
30.10.2014 | ПАТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів електроенергії

Брак газу та зупинка 80% шахт спричинила дефіцит енергоносіїв, і як наслідок, - електроенергії. Для забезпечення стабільної роботи Об’єднаної енергетичної системи України Міністерство енергетики та вугільної промисловості вводить графіки аварійних вимкнень електричної енергії. Вимкнення відбудуться, можливо, сьогодні, 30 жовтня 2014 року, у проміжку часу з 18.00 до 21.00 години вечора в місті Івано-Франківську, а також в районах області. Енергетики рекомендують споживачам зменшити споживання електроенергії у пікові години. Детальніше за телефоном кол-центру обленерго – 0800 50 40 20

30.10.2014 | Щодо соціального захисту осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції …(детальніше)>>>

На сьогодні в районі проживає 24 офіційно зареєстрованих сім'ї, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. З питань виплати та призначення різних видів соціальної допомоги до установ системи соціального захисту населення звернулися 19 переселених сімей, яким призначено допомогу. До територіальних управлінь Пенсійного фонду щодо вирішення питань пенсійного забезпечення звернулося 759 осіб. Забезпечено виплату пенсій 655 особам.

30.10.2014 | Проведено засідання міжвідомчої ради райдержадміністрації з питань сім”ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми …(детальніше)>>>

30 жовтня 2014 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Любов Гордійчук проведено засідання міжвідомчої ради райдержадміністрації з питань сім”ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми на 2014 рік.

30.10.2014 | День відкритих дверей центру зайнятості …(детальніше)>>>

Професійна орієнтація шкільної молоді є однією з важливих складових роботи фахівців служби зайнятості. 29 жовтня 2014 року спеціалістами Галицького районного центру зайнятості Людмилою Сірко та Наталією Гамлявою за участю головного спеціаліста Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ольги Шевчук проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнів Галицьких шкіл, які перебувають на канікулах. Спеціалістами проведено екскурсію секторами центру зайнятості, під час якої діти детально ознайомились з роботою кожного відділу, їх функціями та основними завданнями, з актуальними професіями на місцевому ринку праці, про конкурентоспроможні професії та перспективи попиту на окремі з них.

30.10.2014 | Техніка пошуку роботи для успішного працевлаштування …(детальніше)>>>

29 жовтня 2014 року Галицьким районним центром зайнятості за участю головного спеціаліста відділу організації профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ольги Шевчук проведено планові семінари з техніки пошуку роботи «Використання джерел інформації про вакансії» та «Співбесіда з роботодавцем». Метою даних семінарів є ознайомлення його учасників зі станом ринку праці району, з основними джерелами інформації про вакансії, особливостями їх опрацювання, привернення уваги до переваг та недоліків кожного джерела інформації та необхідності щоденного опрацювання пропозицій вільних робочих місць. Також особи, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, мали можливість ознайомитись з правилами підготовки до співбесіди та ділового спілкування з роботодавцем, з видами співбесід та питаннями, які, як правило, обговорюються з роботодавцем.

29.10.2014 | Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації …(детальніше)>>>

29 жовтня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко провів чергове засідання колегії райдержадміністрації, у якому взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови сільських рад. Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2014 року доповіли Жанна Табанець – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації та Ірина Мацькевич - начальник фінансового управління райдержадміністрації.

29.10.2014 | «Ощадбанк» надає пільгові кредити на котли…(детальніше)>>>

Кредитування громадян на придбання енергозберігаючих котлів, які працюють на всіх видах палива, окрім природного газу, — це урядова програма. Сам кредит надається на строк до 36 місяців. Ставка — 25 відсотків річних. Обов’язковий початковий внесок — 10 відсотків від вартості котла. Мінімальна сума кредиту 1 тисяча гривень, а максимальна — 30 тисяч. До того ж державна програма передбачає одноразове відшкодування частини кредиту за придбаний котел у розмірі 20 відсотків від загальної суми, але не більше, як 5 тисяч гривень. До енергозберігаючого обладнання, на придбання якого може бути надано кредит, належать електричні котли та котли, що працюють на альтернативних видах палива.

29.10.2014 | Делегація району поклала квіти на могилу Дмитра Вітовського …(детальніше)>>>

Одним із діячів, що залишили глибокий слід у військово-політичній історії Галичини, був організатор і керівник переможного Першолистопадового зриву 1918 року у Львові, організатор Галицької армії, перший державний секретар військових справ Західно-Української Народної Республіки полковник Дмитро Вітовський. Вшанувати пам’ять видатого земляка на Личаківський цвинтар у Львові приїхала делегація Галицького району на чолі з головою райдержадміністрації Володимиром Чуйком та головою районної ради Петром Стрембіцьким. Представники влади та громадськості поклади вінки та квіти до могили Дмитра Вітовського, яка знаходиться на Меморіалі воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі.

28.10.2014 | У Галичі відзначили День вигнання нацистських окупантів з України …(детальніше)>>>

28 жовтня 2014 року виповнилася 70-а річниця вигнання нацистських окупантів з України. З цієї нагоди вшанувати пам’ять загиблих від фашистів зібралися представники районної влади та громадськості. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять співвітчизників, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, та поклали квіти до пам’ятника на братській могилі воїнів 147 стрілецької дивізії.

27.10.2014 | Обрано нових голів сільських рад …(детальніше)>>>

26 жовтня 2014 року одночасно з позачерговими виборами народних депутатів до Верховної Ради України, в Галицькому районі проводилися позачергові вибори сільських голів в селах Дорогів, Бринь та Старий Мартинів. Вибори проводилися у зв’язку з достроковим припиненням повноважень голів.


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення 


Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Запрошуємо суб’єктів господарювання, що надають перукарські послуги, до участі у XVIІ Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2014», який відбудеться упродовж 13-14 листопада 2013 року в м.Одеса


До уваги жителів району!


Звернення до мешканців району, представників готельного та туристичного сервісу


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


 


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області