E-mail:  gal_rda@i.ua
24 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
23.02.2018 | Увага! На території Івано-Франківської області очікується тривале зниження температурного режиму...(детальніше)>>>

В найближчі дні на території Івано-Франківської області переважатиме антициклонічний характер погоди, внаслідок чого очікується ясна без істотних опадів погода та тривале зниження температурного режиму. В таблиці наведені прогноз температури повітря на найближчих 5 діб та орієнтовний прогноз температури повітря на 6-10 добу.

22.02.2018 | Голова райдержадміністрації прозвітував про роботу за 2017 рік …(детальніше)>>>

22 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Микола Попович виступив перед громадськістю району з публічним звітом про роботу за 2017 рік. Прозвучала інформація про використання коштів районного бюджету, виконання першочергових завдань соціально-економічного розвитку, проведені заходи в різних галузях та інші питання, над якими працювало керівництво Галицької райдержадміністрації у минулому році. За словами керівника району, серед важливих здобутків року, що минув - добудова незавершеного будівництва головного корпусу центральної районної лікарні, продовження будівництва Крилоської ЗОШ І-ІІІ ст., ремонт автомобільних доріг місцевого значення, будівництво водопроводу в м.Галичі, Залуква-Бурштин, Залуква-Маріямпіль, а також проектування та початок створення духовно-культурного центру в м.Галичі. Голова райдержадміністрації Микола Попович подякував за підтримку усім, хто допомагав у роботі,та закликав об’єднати зусилля задля реалізації задуманих планів у 2018 році. З повним текстом звіту можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Галицької РДА.

22.02.2018 | Розпочався перший етап шкільного турніру на кубок НФК «Ураган» …(детальніше)>>>

Відповідно до Положення про проведення районного Шкільного турніру з футзалу «Кубок «Ураган» сезону 2017/2018 р. та з метою популяризації футболу серед школярів району 20 лютого 2018 року в спортивному залі Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. розпочався перший етап шкільного турніру на кубок НФК «Ураган» серед учнів п’ятих класів закладів загальної середньої освіти. До участі в даних змагання заявилися дванадцять команд: Галицька ЗОШ №1, Залуквянська ЗОШ, Блюдниківська ЗОШ, Комарівська ЗОШ, Задністрянська ЗОШ, Більшівцівська ЗОШ, Жалиборівська ЗОШ, Дубівецька ЗОШ, Тустанська ЗОШ, Бовшівська ЗОШ, Вікторівська ЗОШ. До другого етапу ввійшли вісім кращих команд: Галицька ЗОШ №1, Більшівцівська ЗОШ, Бовшівська ЗОШ, Блюдниківська ЗОШ, Вікторівська ЗОШ, Дубовецька ЗОШ, Тустанська ЗОШ, Залуквянська ЗОШ.

22.02.2018 | Чому навчатимуть дітей у початковій школі з 1 вересня 2018 року…(детальніше)>>>

news-imageЗатверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України 21 лютого цього року. «Саме в цьому документі закладено ключові елементи – вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти – що визначають зміст освіти в початковій школі. Саме тут закладено, що саме дитина має знати, вміти, розуміти після завершення чотирьох перших класів», – розповіла Лілія Гриневич. Вона пояснила, що робота над стандартом тривала два роки. При цьому було використано досвід семи країн – Фінляндії, Сінгапуру, Ірландії, Шотландії, Франції, Канади та Польщі. «Водночас ми ґрунтуватися на кращих практиках української школи», – додала міністр.

22.02.2018 | Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1,5 тис гривень …(детальніше)>>>

news-image21 лютого на засіданні Кабінету міністрів ухвалено постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям. Документ передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів починаючи з 1 січня 2018 року. Процедура перегляду пенсій розпочнеться 1 березня 2018 року. На першому етапі, з 1 січня цього року, пенсії підвищаться в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть не менше, ніж на 750 грн. Із 1 січня 2020 року – ще не менше, ніж на 750 грн. Таким чином за два роки військові пенсії зростуть щонайменше удвічі. Зараз середня пенсія військових складає 2898,41 грн.

22.02.2018 | У Галичі відкрилася виставка плащаниць …(детальніше)>>>

news-imageВ картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулося відкриття виставки давніх галицьких плащаниць ХVІІІ – початку ХХІ ст. з Архікатедрального собору Святого Воскресіння (м.Івано-Франківськ). Всього демонструється 33 плащаниці і 3 антимінси. Крім наукових співробітників Національного заповідника «Давній Галич, на відкритті виставки були присутні Галицький декан УГКЦ о. Ігор Броновський, священики Галицького деканату, вчителі та учні Галицької загальноосвітньої школи імені Ярослава Осмомисла. "Маємо унікальну нагоду побачити нашу віру в мистецтві" – сказав, відкриваючи виставку, провідний науковий співробітник науково-освітнього відділу, кандидат історичних наук Андрій Стасюк. Галицький декан УГКЦ о.Ігор Броновський поблагословив присутніх, добрими словами згадав ініціатора й організатора виставки Ярослава Поташника, серце якого перестало битися напередодні.

22.02.2018 | «Нова роль керівника закладів загальної середньої освіти в умовах модернізації освітньої галузі» …(детальніше)>>>

Днями на базі Насташинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Галицької районної ради відбулася педагогічна практика слухачів курсів ОІППО керівників ЗЗСО під керівництвом Романа Зуб’яка, ректора ОІППО та Світлани Клімковської, завідувача відділу управління закладами загальної середньої освіти, методиста з питань організації навчально-методичної роботи з керівниками та педагогічними кадрами загальноосвітніх шкіл усіх типів, з теми «Нова роль керівника закладів загальної середньої освіти в умовах модернізації освітньої галузі». Освітянський простір Галицького району презентувала Оксана Совин, завідувач районного методичного центру, директор школи Віктор Сапєгін ознайомив присутніх з роботою педагогічного колективу щодо впровадження компетентнісного підходу до формування змісту та організації навчального процесу в умовах реформування освітньої галузі.

22.02.2018 | Визначено перевізника на маршрутах "Галич–Озеряни", "Галич–Темирівці" …(детальніше)>>>

21 лютого 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району. Під час засідання, на підставі поданих перевізниками-претендентами документів, визначено переможця районного конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів на маршрутах «Галич–Озеряни, Галич–Темирівці». Таке право надано підприємцю Тужилкіну Миколі Євгеновичу.

22.02.2018 | Знайшли роботу на ярмарку вакансій...(детальніше)>>>

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/galytska/ua/74694/11.jpg   22 лютого 2018 року в приміщенні Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Участь у заході взяли 10 роботодавців, зацікавлених у залученні до своїх штатів спеціалістів та робітників. Безробітні мали можливість ознайомитися з актуальними на сьогоднішній день вакансіями, представленими наступними роботодавцями: 

21.02.2018 | Проведено тренінговий семінар для лікарів первинної ланки Галицького району …(детальніше)>>>

20 лютого 2018р. працівниками кафедри пульмонології Івано-Франківського національного медичного університету за участю професора Островського М.М., доцентів Варунківа О.І., Кулинич-Миськів М.О., обласного пульмонолога Кострицької І.М. проведено тренінговий семінар для лікарів первинної ланки Галицького району. З доповіддю «Хронічне обструктивне захворювання легень, сучасні методи профілактики лікування і діагностики» виступив професор Островський М.М. Доцент Варунків О.М. ознайомив учасників семінару з методом діагностики хронічного обструктивного захворювання легень спірографія. У заході взяли участь представники компанії «Юрія Фарм», які продемонстрували небулайзери для лікування інгаляційними препаратами.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 рік

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області