16 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
16.09.2014 | З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення …(детальніше)>>>

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням. Поштові скриньки kabminonline@minrd.gov.ua, nalogs_ki@minrd.gov.ua, nalogs@minrd.gov.ua та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто не належать відомству. Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. Ця інформація не відповідає дійсності.

15.09.2014 | Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини РДА …(детальніше)>>>

15 вересня 2014 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Любові Гордійчук відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. На порядок денний було винесено 6 питань.

15.09.2014 | Сергій Адамович відвідав гордість Бурштина - Монастир «Святої Софії, Премудрості Божої» …(детальніше)>>>

news-imageЗаступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович у рамках святкування 460-річчя заснування Бурштина відвідав Контемплятивний Монастир «Святої Софії, Премудрості Божої» Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара, на території якого стоїть погруддя Івана Павла Другого, де він мав змогу ознайомитися з наріжним каменем майбутньої монастирської церкви Святої Софії Премудрості Божої, яку планують звести у найближчому майбутньому, а також поспілкувався з монахинями.

15.09.2014 | Підбито підсумки оздоровчої кампанії в районі …(детальніше)>>>

Послуги з оздоровлення та відпочинку дітям влітку 2014 року надавали 55 дитячих закладів. У 33 загальноосвітніх школах і 1 гімназії району працювало 45 таборів з денним перебуванням, 3 профільні – на базі Малої академії народних ремесел, Галицької ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації, Бурштинської веслувальної бази, 1 заклад санаторного типу – ДЛОК «Сокіл», 6 наметових таборів в с.Темирівці.

15.09.2014 | Питання надання допомоги переселенцям - на постійному контролі органів влади …(детальніше)>>>

Питанням соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, займається управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Зокрема, управлінням здійснюється постійне надання безоплатної правової допомоги в питанні щодо надання різних видів державних соціальних допомог та ведеться реєстр громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

15.09.2014 | Стартує благодійно-просвітницька акція «Книжкові мости єднають серця» …(детальніше)>>>

З метою привернення уваги громадськості до ідеї національної єдності держави і вирішення проблем бібліотек на сході України 23 вересня 2014 року стартує благодійно-просвітницька акція «Книжкові мости єднають серця». Зміст акції полягає в допомозі у наповненні книжкових фондів бібліотек Східної України сучасною україномовною книжковою продукцією. Запрошуємо всіх небайдужих шанувальників книги взяти участь у цій акції і зробити посильний внесок у примноження загальнодоступних книжкових скарбниць на сході України.

15.09.2014 | Обговорено питання реорганізації філії «Галицький автодор» …(детальніше)>>>

15 вересня 2014 року під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Чуйка та голови районної ради Петра Стрембіцького відбулася нарада, під час якої обговорювалось питання ліквідації філії «Галицький автодор» шляхом злиття її з філією «Рогатинська ДЕД».

15.09.2014 | Стан медичного обслуговування населення Галицького району …(детальніше)>>>

Лікувальними закладами району обслуговується населення в кількості 61253 особи, в т.ч. дорослого – 49539 осіб, дитячого – 11714 осіб. Стаціонарна медична допомога населенню Галицького району надається в двох стаціонарах: КЗ «Галицька ЦРЛ» (180 ліжок) та КЗ «Бурштинська МЛ» (155 ліжок). В районі розгорнуті ліжка по таких профілях: терапевтичні, кардіологічні, хірургічні, травматологічні, урологічні, гінекологічні, реанімаційні, офтальмологічні, акушерські, патології вагітних, неврологічні, педіатричні, дерматовенерологічні, інфекційні, отоларингологічні.

15.09.2014 | Галицький районний центр зайнятості інформує …(детальніше)>>>

Протягом січня-серпня 2014 року за послугами районного центру зайнятості звернулося 1926 чол. незайнятого населення. Станом на 01.09.2014 року в центрі зайнятості перебувало на обліку 883 чол. незайнятого населення. Статус безробітного мала 621 особа, з них жінок - 348, молоді у віці до 35 років - 305 чол. Робітничі місця займали 312 чол., посади службовців - 247 чол., особи без професії - 62 чол. Рівень безробіття становив 1.7 відсотка.

15.09.2014 | Бурштинці відзначили День міста і запланували нові добрі справи для його розвитку …(детальніше)>>>

news-imageУ неділю, 14 вересня, у Палаці культури «Прометей» м.Бурштин відбулася святкова сесія, присвячена 460-річчю з часу заснування міста. Учасниками заходу стали заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович, голова обласної ради Василь Скрипничук, депутати обласної та районних рад, керівники району, а також установ та організацій, які функціонують на території Бурштина.


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення


ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Щодо проведення IV Європейського конгресу малих та середніх підприємств


До уваги жителів району!Про ярмарково-виставкову діяльність в Республіці Узбекистан в 2014 році


Інформація про інвестиційні проекти в Республіці Білорусь в 2014 році


Щодо міжнародних тендерів в АНДР


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


Оголошено про початок національного грантового конкурсу «Інтелектуальний капітал України”


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області