24 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
24.10.2014 | Громада с.Маріямпіль успішно завершила реалізацію першої черги проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» …(детальніше)>>>

Завдяки співфінансуванні Проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» громада с.Маріямпіль успішно завершила реалізацію першої черги проекту "Інноваційні енергоефективні заходи в амбулаторії с.Маріямпль. Модернізація системи гарячого водопостачання з встановленням сонячних колекторів." Кошторисна вартість проекту становить 302,6 тис.грн., з них внесок районної державної адміністрації – 118,1 тис.грн.; внесок громади – 18,9 тис.грн.; внесок ПРООН/ЄС - 165,5 тис.грн. Модернізовано системи гарячого водопостачання та опалення з використанням системи сонячних колекторів та вітрогенератора. 23 жовтня 2014 року відбулося урочисте відкриття Проекту. На захід завітали керівники району, села Маріямпіль, представники обласного ресурсного центру громад та громадськості.

23.10.2014 | Президент підписав антикорупційні закони …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Петро Порошенко підписав закони щодо боротьби з корупцією – "Про Національне антикорупційне бюро України", "Про запобігання корупції", "Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів". Запропонований Президентом Закон України "Про Національне антикорупційне бюро України" передбачає створення спеціального державного правоохоронного органу, завданням якого є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим вищими посадовими особами, які становлять загрозу національній безпеці.

23.10.2014 | Олег Гончарук: Проблеми родин загиблих і поранених в зоні АТО для представників влади мають стати пріоритетними …(детальніше)>>>

news-imageЗа результатами зустрічей з родинами прикарпатців, які загинули під час подій на Майдані та в зоні бойових дій на Сході України голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів наради з керівниками райдержадміністрацій та управлінь соціального захисту. «Кожен з вас має знати все про родини загиблих, які проживають у ваших районах, – зазначив голова облдержадміністрації. – Це стосується складу родини, її проблем, шляхів їх вирішення. Проблеми таких родин мають бути пріоритетними. За роботу в цьому плані нестимуть персональну відповідальність голови райдержадміністрацій».

22.10.2014 | Олег Гончарук: Ми покликані зробити все, щоби позачергові парламентські вибори стали взірцевими …(детальніше)>>>

news-imageСьогодні Україна переживає особливо відповідальний історичний період, в умовах якого представники влади і правоохоронних органів покликані виконати важливе завдання – забезпечити проведення чесних, демократичних та прозорих виборів, наголосив на нараді з питань законності та правопорядку під час виборчого процесу голова облдержадміністрації Олег Гончарук. «Спільно ми  покликані зробити все, щоби позачергові парламентські вибори стали взірцевими, – зауважив очільник області. – Щоб ані у громадян України, ні  в міжнародних спостерігачів не виникло жодного сумніву в легітимності новообраних народних депутатів. Лише за таких умов ми зможемо змінити країну на краще».

22.10.2014 | Відкрито відремонтований залізничний переїзд у с.Задністрянське …(детальніше)>>>

Справжній подарунок напередодні свого професійного свята зробили залізничники собі та всім автомобілістам, які подорожують по трасі Львів-Івано-Франківськ. 22 жовтня 2014 року після ремонту урочисто відкрито залізничний переїзд на перегоні Бурштин-Галич у с.Задністрянське. На захід завітали керівники Львівської залізниці, районної та сільської влади, ДАІ, залізничники та будівельники. Щоб переїзд завжди був безпечним для людей, його освятив декан Більшівцівський УГКЦ отець-мітрат Леонтій Насташинський.

22.10.2014 | Олег Гончарук: «Всі питання, пов’язані із соціальним захистом сімей наших загиблих героїв, беру під особисту опіку» …(детальніше)>>>

news-imageГолова облдержадміністрації Олег Гончарук сприятиме у вирішенні всіх проблемних питань родичів прикарпатців, які загинули під час подій на Майдані та в зоні проведення антитерористичної операції. Про це очільник області заявив 21 жовтня під час зустрічі з представниками сімей, чиї рідні загинули під час Революції Гідності та в зоні проведення АТО. «Дивлячись вам в очі, обіцяю і даю слово, що буду повністю сприяти встановленню справедливості щодо всіх сімей, які втратили близьких людей, – зазначив Олег Гончарук. – Будемо спільно працювати, аби усунути неузгодженості, забезпечити гідне ставлення до кожного. Беру під особисту опіку всі питання, пов’язані із загиблими».

22.10.2014 | Олег Гончарук підписав розпорядження «Про початок опалювального періоду 2014-2015 років» …(детальніше)>>>

news-imageГолова облдержадміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження від 21 жовтня №637 «Про початок опалювального періоду 2014-2015 років». Відповідно до зазначеного розпорядженням та постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», від 09.07.2014р. №296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014-2015 року» голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення мають встановити своїми розпорядчими документами терміни опалювального періоду для підприємств теплокомуненерго, котелень промислових підприємств, які централізовано опалюють житловий фонд, бюджетні установи, підприємства і організації, а також котелень бюджетних установ.

21.10.2014 | Проведено нараду по питанню економії бюджетних коштів …(детальніше)>>>

21 жовтня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко провів нараду, на якій розглянуто питання про стан фінансової забезпеченості та збалансованості районного бюджету у 2014 році. На нараду були запрошені очільники галузей культури, освіти, медицини району та спеціалісти фінансового управління райдержадміністрації. Володимир Чуйко ознайомив присутніх з окремим дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука щодо вжиття заходів для підвищення рівня фінансової забезпеченості та збалансованості районного бюджету та економного і раціонального використання бюджетних коштів.

21.10.2014 | Президент доручив цього тижня розпочати опалювальний сезон …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Петро Порошенко на зустрічі з Віце-прем'єр-міністром-міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку осель у країні. "Не пізніше п'ятниці у кожній українській оселі має бути тепло, батареї мають бути теплими", - наголосив Глава держави. Президент підкреслив, що це завдання – "повна відповідальність місцевих органів влади".

20.10.2014 | Облаштування державного кордону - це питання не лише національної безпеки, а й нашої гідності, - Арсеній Яценюк…(детальніше)>>>

news-image«Якщо держава не має власного кордону – вона не може себе захистити і не має взагалі ключових ознак територіальної цілісності й суверенітету», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у неділю, 19 жовтня, в ефірі програми «События недели» на ТРК «Україна». Він підкреслив, що протягом понад 20 років незалежності «жодна влада не спромоглася побудувати державний кордон». За його словами, відсутність кордону – це, насамперед, неможливість безвізового режиму з Європейським Союзом: «Це незаконна міграція, це розвідувально-диверсійні групи, які легко перетинають державний кордон, адже його просто немає. Це торгівля зброєю, передача радіоактивних матеріалів, легке пересування терористів і основне – це небезпека для держави».


 

 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення


До відома виборців! Для перевірки та уточнення своїх персональних даних, просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Галицької районної державної адміністрації


Конкурс “Наше майбутнє – без шкідливих звичок” 


 Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації 


 


Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Запрошуємо суб’єктів господарювання, що надають перукарські послуги, до участі у XVIІ Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2014», який відбудеться упродовж 13-14 листопада 2013 року в м.Одеса


До уваги жителів району!


Звернення до мешканців району, представників готельного та туристичного сервісу


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


 


Карта Галицького району

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області