E-mail:  gal_rda@i.ua
26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
26.04.2018 | Кампанія декларування доходів завершується 2 травня …(детальніше)>>>

news-imageУ головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області нагадують, що кампанія декларування доходів триває до 2 травня 2018 року. Тому громадянам, які отримували у 2017 році неоподатковані доходи, потрібно поквапитись з поданням декларацій. Відповідно до норм Податкового кодексу України, громадянам які зобов’язані задекларувати доходи та особам, які проводять незалежну професійну діяльність необхідно подати декларацію про доходи, отримані минулоріч. В цій декларації громадяни відображають суму отриманого доходу та визначають податкове зобов'язання з податку на доходи та військового збору. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів: ...

26.04.2018 | У с.Крилос продовжать роботи по облаштуванню місцевого ставу …(детальніше)>>>

25 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Микола Попович провів виїзну нараду в с.Крилос, де здійснюються роботи по облаштуванню місцевого ставу. Дана водойма і прилегла територія в майбутньому мають стати повноцінною рекреаційною зоною, де зможуть відпочивати, як жителі села, так і численні гості, які відвідують історичні та духовні пам’ятки Крилоса. Разом із представниками підрядної організації, сільської ради узгоджено плани та графіки робіт на найближчий період.

26.04.2018 | Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини …(детальніше)>>>

25 квітня 2018 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. На порядок денний було винесено 7 питань:  про надання дозволу на укладення договору дарування будинку на ім’я малолітньої дитини; про розгляд ухвали Галицького районного суду про втрату права на користування житловим приміщення, зобов’язання не чинити перешкод в користуванні та розпорядженні квартирою шляхом зняття з реєстрації; про можливість та доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дочки; про можливість та доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно двох малолітніх дітей; про можливість та доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно двох малолітніх дітей; про визначення участі батька у вихованні, спілкуванні з малолітні сином;  про стан виконання батьківських обов’язків.

26.04.2018 | Керівник району ознайомився з реалізацією проекту «Гора над Дністром» у с.Новий Мартинів …(детальніше)>>>

25 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Микола Попович здійснив робочу поїздку на територію Тенетниківської сільської ради. В ході спілкування з сільським головою Михайлом Кропельницьким обговорено стан справ в територіальній громаді та намічено шляхи вирішення проблемних питань. Також голова райдержадміністрації ознайомився з роботою Новомартинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Директор закладу Роман Ляхович розповів про організацію навчального процесу та матеріальне забезпечення школи. Окрему увагу під час поїздки Микола Попович приділив проекту «Гора над Дністром», який реалізується на території с.Новий Мартинів. Даний проект здобув перемогу у восьмому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. На його реалізацію будуть виділені кошти з обласного бюджету, також передбачені кошти на співфінансування і в районному бюджеті.

26.04.2018 | Шановні прикарпатці! …(детальніше)>>>

Останньої п’ятниці кожного місяця Ви матимете можливість в режимі прямої телефонної лінії поспілкуватися з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України за телефоном 0504475788 в межах комунікаційного проекту «Не будь байдужим до реформ». Ви зможете отримати фахові відповіді та консультації щодо об’єднання територіальних громад, фінансових переваг ОТГ, реформ в галузі охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства, земельних відносин тощо. Посилання: https://www.facebook.com/if.rv.amu/posts/402588726846629

25.04.2018 | Безпека бджіл при застосуванні пестицидів на сільськогосподарських культурах …(детальніше)>>>

Розпочався сезон інтенсивного використання інсектицидів на посівах медоносних рослин,  в результаті якого виникає загроза отруєння бджіл пестицидами. Отруєння бджіл,або хімічний токсикоз, є результатом грубих порушень правил і санітарних вимог застосування пестицидів як сільгоспвиробниками, так і пасічниками, які розміщують пасіки на присадибних ділянках та тих, що прибувають на кочівлю з вуликами. Токсикози бджіл виражаються в ослабленні бджолосімей, зниженні їх продуктивності та масовій загибелі, що надає великих збитків бджолярам.

25.04.2018 | Надходження продукції тваринництва на переробні підприємства області у січні–березні 2018 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2018 року на переробні підприємства області надійшло 5,9 тис.т сільськогосподарських тварин (у живій масі), що на 42,1% більше, ніж у січні–березні 2017 року, та 6,4 тис.т молока сирого всіх видів (на 0,9% менше). У загальній масі надходження сільськогосподарських тварин на переробку на птицю припадає 49,9%, свині – 31,9%, велику рогату худобу – 18,2%. Обсяги закупівлі сільськогосподарських тварин (у живій масі) переробними підприємствами порівняно з січнем–березнем 2017 року збільшились у 1,7 раза і склали 5,3 тис.т (88,7% загального надходження), молока – на 5,9% (6,2 тис.т, 96,7%). Від підприємств у січні–березні 2018 року закуплено 96,7% загального обсягу сільськогосподарських тварин та 32,3% – молока, від населення – відповідно 3,3% та 67,7%.

25.04.2018 | Визначено найкращого читача 2018 року …(детальніше)>>>

З метою активізації роботи шкільних, дитячих, сільських бібліотек, покращення між ними комунікації і взаємодії, збільшення в них кількості читачів та популяризації найкращих надбань української і світової класичної та сучасної літератури днями у приміщенні Галицької ЦРБ було проведено районний конкурс «Найкращий читач - 2018». У конкурсі взяло участь 17 дітей-читачів. До складу журі входили: Іваськів М.М. – начальник відділу культури РДА – голова журі; Білик О.М. – методист Галицької ЦБ; Гусак Т.М. – заступник директора по роботі з дітьми Галицької ЦБ; Перекліта Т.О. – в.о.директора Галицької ЦБС; Мединська О.В. – бібліограф Галицької ЦБ. Підвівши підсумки районного конкурсу, журі визначило переможців у таких номінаціях: ...

25.04.2018 | Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації …(детальніше)>>>

Під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Поповича відбулося чергове засідання колегії РДА. Заслухавши та обговоривши доповідь начальника управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства Володимира Горбаля «Про підсумки виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за І квартал 2018 року» колегія районної державної адміністрації зазначила, що особливу увагу слід звернути на виконання прогнозованих соціально-економічних показників за результатами І півріччя 2018 року, зокрема вжити заходів щодо недопущення виникнення простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери; забезпечити в повному обсязі фінансування видатків бюджетних установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів за спожитий природний газ, електричну і теплову енергію, послуги водопостачання та водовідведення у межах наявних бюджетних ресурсів, також вжити дієвих заходів, спрямованих на виконання запланованих обсягів весняних польових робіт.

24.04.2018 | З 23 по 29 квітня 2018 року в Україні проводиться Всесвітній ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ…(детальніше)>>>

Картинки по запросу всесвітній тиждень імунізації 2018Вакцинація – єдиний безпечний спосіб захисту від інфекцій, які можуть призвести до ускладнень, інвалідності та навіть смерті. На сьогодні в Україні за календарем щеплень проводять обов’язкову імунізацію від десяти захворювань – туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюку, правцю, кору, краснухи, епідемічного паротиту, вірусного гепатиту В та гемофільної інфекції. У зв’язку із низьким рівнем імунізації нашого населення (колективного імунітету) існує високий ризик поширення даних інфекційних захворювань як серед дитячого так і дорослого населення. Прикладом є епідемія кору, яка триває у нашій країні на сьогоднішній день. Протипоказань до проведення щеплень небагато. Всі вони регламентуються наказом МОЗ України від 11.08.2014 №551. Це наявність гострої хвороби чи загострення хронічної, вроджений чи набутий імунодефіцитний стан (для живих вакцин), анафілактична реакція на попереднє введення вакцин, прийом цитостатичної терапії.


 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

17 травня 2018 року у м.Галичі відбудеться Свято Молоді "Велети українського духу". Програма святкування: …(детальніше)>>>

.

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визнвчення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надасться фінансова підтримка у 2018 році

.

Оголошення про набір координаторів

.

Набір громадян на військову службу за контрактом у 2018 році …(детальніше)>>>

.

Конкурс молодіжного лідерства «Молодий лідер Прикарпаття»

.

Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію «Музеєфікація з наступним пристосуванням, реабілітацією фундаментів собору Успіння Пресвятої Богородиці - пам`ятки культурної спадщини національного значення Івано-Франківської області із можливістю відновлення духовного храму»

.

Перелік міжнародних виставково-ярмаркових заходів, форумів, бізнес-зустрічей, економічних місій на 2017 та 2018 роки

.

Допоможіть хворій дитині!

.

Інформація щодо реалізації легкових автомобілів Галицької районної державної адміністрації


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Конкурси, фестивалі


Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs


Проект «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським СоюзомУсі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області