28 Липень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43. E-mail: gal_rda@i.ua

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич  і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Володимир Чуйко - голова районної державної адміністраціїНовини
28.07.2014 | Кількість суб’єктів ЄДРПОУ у Галицькому районі на 1 липня 2014 року

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 липня п.р. в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) на території Галицького району налічувалось 758 суб’єктів, з яких 728 (96%) – юридичні особи. Частка підприємств, установ та організацій району складала 2,9% від загальної кількості суб’єктів ЄДРПОУ області. Протягом першого півріччя 2014 року в ЄДРПОУ району було включено 9 суб’єктів, знято з обліку – 13 суб’єктів. Станом на 1 липня п.р. найбільш поширеними формами господарювання були комунальні організації (установи, заклади) – 135 суб’єктів (17,8% від загальної кількості), товариства з обмеженою відповідальністю – 106 (14%), релігійні – 80 (10,6%) та громадські – 68 (9%) організації, а також фермерські господарства – 66 (8,7%) та приватні підприємства – 62 (8,2%).  

28.07.2014 | Споживчий ринок товарів Галицького району у січні–червні 2014 року ...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств, фізичних осіб–підприємців та мережу ринків Галицького району у січнічервні 2014р. населенню реалізовано товарів на 180,2 млн.грн., що на 6,2% більше обсягу відповідного періоду минулого року. За темпом росту обороту роздрібної торгівлі до січнячервня 2013р. район посів третє місце серед міст обласного значення та районів області.

28.07.2014 | Фінансові результати діяльності підприємств Галицького району за 2013 рік …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) підприємств Галицького району (крім банків та бюджетних установ) за 2013 рік становив 13,5 млн.грн. збитків. Частка збиткових підприємств склала 18,1%. Негативне сальдо сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічної діяльності у 2013 році), в основному, за рахунок нерентабельної діяльності підприємств сільського, лісового та рибного господарства (6,4 млн.грн.), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (4,8 млн.грн.), промисловості (3,2 млн.грн.).

28.07.2014 | Фінансові результати діяльності малих підприємств Галицького району за 2013 рік …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) малих підприємств Галицького району за 2013 рік становив 3,5 млн.грн. збитків. Негативне сальдо сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічної діяльності у 2013 році), в основному, за рахунок нерентабельної діяльності підприємств сільського, лісового та рибного господарства (6,9 млн.грн.).

28.07.2014 | Окремі показники діяльності малих підприємств Галицького району у 2013 році …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У 2013р. в Галицькому районі діяло 277 малих підприємств, що у розрахунку на 10 тис.осіб наявного населення склало 45 одиниць (по області – 56). Переважаюча частина малих підприємств (90,3%) – мікропідприємства (суб'єкти господарювання у яких середня кількість працівників за звітний період не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро). Торік на малих підприємствах працювали 1137 осіб, або 63,3% найманих працівників усіх підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності, в середньому – 4 особи на одному підприємстві.

28.07.2014 | Окремі показники діяльності підприємств Галицького району у 2013 році …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У 2013 році на території району діяло 283 економічно активних підприємства-субєктів підприємницької діяльності, що у розрахунку на 10 тисяч осіб наявного населення складає 46 одиниць. Частка середніх підприємств склала 2,1% від загальної кількості, малих – 97,9%, з них мікропідприємств – 88,3%. На підприємствах працювало 1,8 тис.осіб, з них на середніх – 36,7%, малих – 63,3%, у тому числі на мікропідприємствах – 29,6%.

25.07.2014 | Проведено круглий стіл за участю представників БФ «Карітас» і держустанов …(детальніше)>>>

«Реалізація державної політики щодо вирішення соціальних проблем дітей та молоді з функціональними обмеженнями державними та недержавними організаціями в Галицькому районі» було темою круглого столу, який відбувся 25 липня 2014 року в райдержадміністрації. Участь в ньому взяли керівники району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представникиІвано-Франківського БФ «Карітас» УГКЦ та ОЦСССДМ, Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір'я», ЗМІ. Мета заходу - формування спільного бачення стратегій розвитку співпраці державних установ, Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір'я», Івано-Франківського БФ «Карітас» УГКЦ для здійснення ефективних заходів реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, забезпечення соціальної захищеності інвалідів та створення необхідних умов для їхнього індивідуального розвитку, реалізації інтелектуального та творчого потенціалу.

24.07.2014 | Відбулася нарада по питанню проведення збору врожаю зернових на території району …(детальніше)>>>

24 липня 2014 року під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Чуйка відбулася нарада за участю спеціалістів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, районної державної насіннєвої інспекції, державної фітосанітарної інспекції Івано-Франківської області. Під час наради було обговорено хід проведення збору врожаю зернових на  території району та заходи, які вживаються для боротьби з борщівником Сосновського.

24.07.2014 | До сорока п’яти тисяч прочан прибудуть на Прикарпаття для участі у Всеукраїнській патріаршій прощі ...(детальніше)>>>

news-imageУпродовж двох днів, 2 та 3 серпня, на Прикарпатті відбуватиметься ІІІ Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, покровительки Галицького краю. Очікується, що участь у прощі візьмуть до 45 тисяч прочан із західної України, Хмельницької, Вінницької, Київської областей. Про приїзд на Івано-Франківщину повідомили також іноземні гості, зокрема, з Польщі. На прощу прибуде папський нунцій із Ватикану, 10 єпископів греко-католицької церкви.

24.07.2014 | Ринок послуг Галицького району у січні–червні 2014 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг району у січні–червні 2014 року працювали 18 підприємств (юридичних осіб), основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг для всіх споживачів склав 11,1 млн.грн., у тому числі населенню реалізовано 796,4 тис.грн. або 7,1% від загального обсягу наданих послуг. Основними видами послуг, які користувалися попитом були: послуги вантажного автомобільного транспорту, надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, допоміжне обслуговування наземного транспорту, діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.


 

.....................................

  

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька міська рада

 

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Конкурс

 

Оголошення


ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції


 

2-3 серпня 2014 року відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої у с.Крилос


Пропозиції щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні в м.Галичі


Щодо проведення IV Європейського конгресу малих та середніх підприємств


До уваги жителів району!Про ярмарково-виставкову діяльність в Республіці Узбекистан в 2014 році


Інформація про інвестиційні проекти в Республіці Білорусь в 2014 році


Щодо міжнародних тендерів в АНДР


До відома громадян, які протягом 1944-1945р.р. були переселені з території Польщі до України


До відома підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності!


Оголошено про початок національного грантового конкурсу «Інтелектуальний капітал України”


В рубриці "Економічна політика України" розміщено "Дорожню карту отримання суб`єктами господарювання державної підтримки


Карта Галицького району

 

 

Соціальна рекламаРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області