29 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


 

 

 

 

«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук

 

 


Долинська районна державна адміністрація

 У районній державній адміністрації діє Громадська приймальня голови райдержадміністрації, яка розташована на першому поверсі адмінбудинку за адресою: м.Долина, пр.Незалежності, 5.
            Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години.
            У складі Громадської прймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 2-70-68).
 

            "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
29.03.2017 | Методична та практична допомога виконавчим комітетам сільських рад

 

Районна державна адміністрація підтримує тісну  співпрацю з селищною та сільськими радами району. Серед напрямків такої діяльності - участь у роботі сесій місцевих рад та надання правової, методичної і консультативної допомоги у здійсненні наданих їм повноважень, дотриманні законності в їх діяльності.

29.03.2017 | На території України набирає поширення особливо небезпечна інфекція – африканська чума свиней, випадки якої зареєстровані на території двох районів Івано-Франківської області.

       Управління Держпродспоживслужби

 в Долинському районі застерігає власників підсобних господарств, які утримують свиней, бути пильними. Якщо ви помітили на тілі тварини множинні крововиливи, які супроводжуються лихоманкою і погіршенням загального стану, потрібно негайно повідомити ветеринарного лікаря.

      

29.03.2017 | Оголошення про припинення виплати надбавки на догляд за дитиною з інвалідністю всім особам-підприємцям

 

                  Законом України передбачено виплату державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, механізм якої визначено Порядком надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, затвердженим наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Міністерства охорони здоров’я України від 30.04.2002 № 226/293/169 (далі - Порядок).

        

29.03.2017 | Сім'я без насильства

stop-nasulstvu-v-simyi.gifНасильство в сім’ї є значною проблемою державного значення. Про її масштабність і гостроту свідчать результати соціологічних досліджень, міжвідомча статистика та дані громадських організацій тощо.

29.03.2017 | Учні Долинської дитячої школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича взяли участь в ІІІ заключному турі Обласного конкурсу виконавської майстерності серед учнів дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтв

Метою професійного конкурсу є виявлення обдарованої молоді, розкриття її творчої індивідуальності, підтримка педагогічної ініціативи, вдосконалення методики викладання, розвиток виконавської майстерності юних музикантів.

28.03.2017 | Небезпека в домашніх консервах

ботулізм-лікування.jpgУправління Держпродспоживслужби в Долинському районі Івано-Франківській області застерігає: в 2016 році в нашій області зареєстровано три випадки харчового отруєння на ботулізм.

28.03.2017 | Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка відбулася нарада з питань дезінфекції та дератизації навчальних закладів району

 

     Приміщення, де навчаються діти потребують регулярних  комплексних санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів, - зазначає начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Володимир Сподар.

28.03.2017 | Епізоотична ситуація на Прикарпатті під контролем

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_5659_(1)_(1).JPGСьогодні начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Уляна Сергенюк та начальник управління Держпродспоживслужби в Долинському районі Тарас Богачов взяли участь у засіданні під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації, голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації Марії Савки.

28.03.2017 | Про виконання будівельних робіт підприємствами Івано-Франківської області у січні–лютому 2017 року

14.jpgГоловне управління статистики інформує. У  січнілютому 2017р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 133,4  млн.грн., або 1,6% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з  січнем 2016р. становив 115,3%. За цими показниками область посіла 12 місце серед регіонів держави.

28.03.2017 | Міністерство соціальної політики уважно стежить за дотриманням трудового законодавства

законодавство.jpghttp://www.kmu.gov.ua/img/1x1.gifМіністр соціальної політики заявив, що Мінсоцполітики постійно стежить за дотриманням норм законодавства у сфері праці, в тому числі щодо підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн.


події

КОНКУРС Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
ДОПОМОГА СІМЯ'М, В ЯКИХ ВИХОВУЮТЬСЯ ДІТИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Долинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями за 2017 рік.

Для отримання допомоги  звертайтеся за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 4 . (тел. 2-63-46)

Гаряча лінія

tel trubka.png 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03477)-2-53-07, та 2-53-06 з питань надання житлових субсидій.

Оголошення

Информация-по-остойчивости.jpgПросимо надсилати відомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua. 

Безоплатна правова допомога
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Захистимо Україну разом!
Герої не вмирають!
Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області