27 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


 

 

 

 

«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук

 

 


Долинська районна державна адміністрація

 У районній державній адміністрації діє Громадська приймальня голови райдержадміністрації, яка розташована на першому поверсі адмінбудинку за адресою: м.Долина, пр.Незалежності, 5.
            Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години.
            У складі Громадської прймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 2-70-68).
 

            "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
26.04.2017 | Відлуння дзвонів Чорнобильської трагедії

Изображение 016.jpgЛиш тільки пам'ять пам’ятає ті чорні сторінки трагедії 31-річної давності на Чорнобильській атомній станції.

Щоб знову згадати та подякувати за подвиг ліквідаторам аварії на ядерному реакторі сьогодні зібралися у народному домі «Просвіта» учасники подій, представники виконавчої влади та місцевого самоврядування та громадськість Долинщини.

26.04.2017 | Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Мазура відбулось чергове засідання постійно діючої комісії районної державної адміністрації з питань розгляду звернень громадян

 

Робота зі зверненням громадян здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 7 лютого 2008 року№109/2008.Цей напрямок роботи є одним із пріоритетних напрямків діяльності в районній державній адміністрації.

26.04.2017 | Олег Гончарук призначив Богдана Кобилянського заступником голови облдержадміністрації

       Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації № 132-к від 21 квітня Богдана Кобилянського призначено заступником голови облдержадміністрації.

26.04.2017 | Звернення

chornobyl002.jpgШановні краяни!

26 квітня минає 31 рік від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Цей день перетворився в День скорботи за  жертвами Чорнобильської  трагедії та день перестороги  щодо відповідального використання мирного атому. 

Сьогодні ми віддаємо шану героям, які пожертвували своїм життям задля  майбутнього цивілізації. Неоціненний внесок у перемогу над стихією зробили пожежники, шахтарі, будівельники, медики, транспортники, вчені, працівники органів міліції, військові і резервісти Збройних сил, представники інших професій. Багатьох з них уже немає з нами. Добра і вічна їм пам'ять!

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчують на собі і майбутні покоління. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе, аби подібне не повторилося, берегти і огорнути турботою тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ. Не будьмо байдужими до власної долі та долі рідної землі.

Пом’янімо усіх, хто відійшов у вічність внаслідок Чорнобильської біди. Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі спомину. Вічная пам’ять.

Юрій Мазур

Голова районної державної адміністрації

26.04.2017 | Спостережна комісія

         

З метою належного контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Громиша.

26.04.2017 | На Прикарпатті діятиме унікальна програма підготовки магістрів

 

В області стартує нова магістерська програма під назвою «Охорона та захист прав людини». Це абсолютно нова програма і особливістю її є практичне спрямування. Ліцензійний обсяг охопить навчанням 150 майбутніх магістрів. Навчання для них розпочнеться 1 вересня 2017 року і, власне перед початком нового навчального року, можна подати відповідні документи.

26.04.2017 | Трохи більше одного тижня залишилось до матчу національних збірних команд юніорів з боксу Україна - Грузія!

         

        8 травня о 17:00 годині в спорткомплексі “Юність” по вул. Степана Бандери 2б урочисто пролунають гімни держав у виконанні муніципального оркестру, вдарить гонг і стануть боксери до бою за спортивну славу своїх прапорів.

      

25.04.2017 | Здійснено огляд дорожнього покриття важливих автошляхів Долинського району

 

Упродовж останніх двох років Івано-Франківщина займає лідируючі позиції серед інших регіонів щодо розбудови дорожньої інфраструктури. При виконанні ремонтних робіт основна увага приділяється якості автошляхів.

25.04.2017 | Керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Мацалак провела нараду з працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

Під час наради обговорено  питання щодо основних вимог до заповнення форм подання з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне  поновлення персональних даних Державного реєстру виборців  та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

25.04.2017 | Методична та практична допомога виконавчим комітетам сільських рад

 

Сьогодні відповідальні працівники загального та юридичного відділу, сектору контролю, відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації здійснили виїзд у село Раків з метою надання методичної та практичної допомоги виконкому місцевої сільської ради.


події

Актуально!
Оголошення
 
ДОПОМОГА СІМЯ'М, В ЯКИХ ВИХОВУЮТЬСЯ ДІТИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Долинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями за 2017 рік.

Для отримання допомоги  звертайтеся за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 4 . (тел. 2-63-46)

Гаряча лінія

tel trubka.png 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03477)-2-53-07, та 2-53-06 з питань надання житлових субсидій.

Оголошення

Информация-по-остойчивости.jpgПросимо надсилати відомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua. 

Безоплатна правова допомога
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Захистимо Україну разом!
Герої не вмирають!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області