29 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


 

 

 

 

«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук

 

 


Долинська районна державна адміністрація

 У районній державній адміністрації діє Громадська приймальня голови райдержадміністрації, яка розташована на першому поверсі адмінбудинку за адресою: м.Долина, пр.Незалежності, 5.
            Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години.
            У складі Громадської прймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 2-70-68).
 

            "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
29.06.2017 | Антикорупційний сервіс фіскальної служби працює цілодобово

 

Сервіс«Пульс» - гаряча телефонна лінія, за якою по телефону: (044) 284 00 07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, про це повідомляє начальник відділу обслуговування платників Тетяна Гладун.

29.06.2017 | До уваги громадян: метрологічний нагляд та його види

index_05.gifНа сьогодні продовжується процес реформування системи технічного регулювання, проте протягом останніх років було розроблено законодавчу базу, яка узгоджує українські норми у галузі метрології з європейським законодавством. Зокрема це закони: « Про метрологію та метрологічну діяльність», «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», «Про стандартизацію», «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та низка інших нормативно-правових актів.

      

29.06.2017 | Триває пленарне засідання ХХІ сесії районної ради

 

Участь у засіданні, яке відбувається під керівництвом голови районної ради Івана Даниліва,  беруть перший заступник та заступник голови районної державної адміністрації  Віктор Громиш та Михайло Дидяк.

29.06.2017 | Як наші краяни відзначали одне з найвагоміших державних свят – День Конституції

 

У місті  Долина та населених пунктах району проведено фізкультурно-масові спортивні заходи, присвячені Дню Конституції України. Зокрема, вихованці підліткового клубу «Прометей» взяли участь у шаховому турнірі, учасники громадської організації «Джиу Джитсу Студія» та громадської організації «Грація» продемонстрували свої мистецтва під час майстер-класів. Крім цього на стадіоні «Нафтовик» відбулись щорічні змагання з пляжного волейболу, які організовані та проведені районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. 

29.06.2017 | Індекс споживчих цін у травні 2017 року

 

За даними Державної служби статистики, ціни на споживчому ринку в травні 2017р. порівняно з попереднім місяцем в Україні зросли на 1,3%, з початку року – на 6,2% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – на 1,0% та 7,0% відповідно.

27.06.2017 | Вітання

завантаження.jpgШановні Долиняни!

Щиро вітаємо вас з державним святом – 21-річницею прийняття Конституції України.

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де б панували гуманізм, демократія і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.

Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади Долинщини.

Шановні краяни, бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього.

 

Віктор Громиш

Перший заступник голови районної державної адміністрації

27.06.2017 | У переддень державного свята

 

У Народному домі «Просвіта»  відбувся «круглий стіл»  до Дня Конституції України.

27.06.2017 | Прихована небезпека сезону

6f6cc37c378bfcacf5848b18835332ac.jpgЗ настанням спекотних днів, коли кожен з нас прагне відпочити біля водойми, а також, враховуючи ситуацію з вивозом побутових відходів, що склалась у м. Львові, можна очікувати і неприємних наслідків –  виникнення спалахів інфекційних захворювань, в тому числі і особливо небезпечного інфекційного захворювання лептоспірозу.

   

27.06.2017 | Формування інвестиційного паспорта області

 

13 червня 2017 року презентовано розроблення інвестиційного паспорта області спільно з проектом «Партнерство для розвитку міст», за підтримки Федерації канадських муніципалітетів, створено робочу групу з підготовки інвестиційного паспортва Івано-Франківської області і проведено її організаційне засідання, на якому затверджено план розроблення інвестиційного паспорта.

Розпочато прийом пропозицій щодо найважливіших (стратегічних) регіональних інвестиційних проектів у пріоритетних (конкурентних) галузях (секторах) економіки.

27.06.2017 | Спостережна комісія

 

З метою належного контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Громиша.

На засіданні розглянули 6 справ засуджених про умовно дострокове звільнення та  1 справу про заміну не відбутої частини покарання більш м’яким.


події

Відкрий Європу
 
Україна - НАТО
Єдиний державний веб-портал відкритих даних
Актуально!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Оголошення

Информация-по-остойчивости.jpgПросимо надсилати відомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua. 

 

 

 

Долинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями за 2017 рік.

Для отримання допомоги  звертайтеся за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 4. (тел. 2-63-46).

 

 

 

Безоплатна правова допомога
Захистимо Україну разом!

 

НАРОДЖЕНІ ПЕРЕМАГАТИ

Герої не вмирають!
Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області