29 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


 

 

 

 

«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук

 

 


Новини
 На головну
28.04.2017 | 70-річчя відсвяткував Долинський районний будинок дитячої та юнацької творчості

 

 

26 квітня далекого 1947 року  Долина відзначала свято -   відкриття районного піонерського клубу. Саме тоді  бере свій початок історія позашкільної освіти на Долинщині.

70 років промайнуло з часу створення закладу -  сьогодні Будинок дитячої та юнацької творчості святкує поважний ювілей. Таку назву заклад носить з 2003 року. Бо саме вона, на думку педагогів, відображає основну мету діяльності - розвивати творчу особистість школяра. 


28.04.2017 | Порятунок може бути лише один – не захворіти!

shutterstock_224680690.jpgУправління Держпродспоживслужби в Долинському районі попереджає!

       Сказ (rabies – водобоязнь) - гостра інфекційна хвороба, яка уражає центральну нервову систему і завершується летально. Передається від хворих тварин шляхом укусу або ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо за наявності на них мікротравм.

      


28.04.2017 | АЧС поширюється

                                                           По території України набирає поширення особливо небезпечна інфекція – африканська чума свиней, випадки якої зареєстровані на території двох районів Івано-Франківської області.

      


28.04.2017 | Мінрегіон дав старт конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

          Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».


28.04.2017 | Про зміни в законодавстві щодо мінімальних гарантій в оплаті праці

1484562731_images.jpg       Міністерство соціальної політики щодо застосування Закону України від 06.12.2016 №1774 - VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України» приведено поняття мінімальної заробітної плати у відповідність до європейської практики та міжнародних норм, шляхом запровадження нової методології визначення мінімальної заробітної плати (як нижньої межі оплати праці, що гарантується державою);

      


28.04.2017 | Нагадуємо - задекларувати свої минулорічні доходи громадяни можуть до 3 травня

 

 

Найактивніше декларують доходи жителі Івано-Франківська,  Долинщини, Богородчанщини, Калущини, Коломийщини та Косівщини.


27.04.2017 | Голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з питань виконання актів та доручень Президента України районною державною адміністрацією

 

На нараді, що відбулася за участі першого заступника та заступника голови райдержадміністрації Віктора Громиша та Михайла Дидяка, керівника апарату райдержадміністрації Ірини Мацалак, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації звітували про виконання вищезазначених документів.


27.04.2017 | В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності 26 квітня учні Долинської ЗОШ №7 завітали в Долинський РВ У ДСНС в Івано-Франківській області

IMG_20170426_132255.jpgВ ході проведення Тижня знань учням гімназії доведено основні вимоги  правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у побуті, при виникненні пожежі в будинку, при експлуатації побутових газо-  та електроприладів, поведінки поблизу водоймищ, при  зустрічі зі свійськими та дикими тваринами, під час грози, при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами, при виявленні вибухонебезпечних предметів, радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Загалом згадали про всі небезпеки, характерні для зимового періоду.


27.04.2017 | Основні правила та вимоги при укладанні договору про виконання робіт

договір.jpg 

       З метою зменшення випадків порушень прав споживачів у сфері виконання робіт (надання послуг) зокрема, з ремонту побутової техніки (в т.ч. мобільних телефонів); виготовлення намогильних пам’ятників; виготовлення та встановлення метало-пластикових виробів, ремонту взуття і т.п. управління Держпродспоживслужби звертає увагу споживачів на основні правила побутового обслуговування населення та вимоги, яких слід дотримуватись споживачам при укладанні договору про виконання робіт.

      


27.04.2017 | Урядом вдвічі збільшено розмір грошової компенсації на харчування дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи

news-image26 квітня Кабінет міністрів України вніс зміни до пункту 1 своєї постанови від 8 лютого 1997 року № 155.події

Актуально!
Оголошення
 
ДОПОМОГА СІМЯ'М, В ЯКИХ ВИХОВУЮТЬСЯ ДІТИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Долинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями за 2017 рік.

Для отримання допомоги  звертайтеся за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 4 . (тел. 2-63-46)

Гаряча лінія

tel trubka.png 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03477)-2-53-07, та 2-53-06 з питань надання житлових субсидій.

Оголошення

Информация-по-остойчивости.jpgПросимо надсилати відомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua. 

Безоплатна правова допомога
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Захистимо Україну разом!
Герої не вмирають!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області