5 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg  


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
3.07.2015 | Батькам прикарпатських героїв, які загинули під час проведення АТО, вручили посмертні нагороди

Батькам двох загиблих прикарпатських військовослужбовців посмертно вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Зазначимо, що відповідний Указ Президента України Петра Порошенка про нагородження № 270/2015 підписаний 15.05.2015 року.

Почесні нагороди батьку Сергія Хіврича та матері Андрія Прошака сьогодні під час другого пленарного засідання 37 сесії обласної ради вручили голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Василь Скрипничук.

3.07.2015 | Олег Гончарук: Обміни делегаціями учнів сприятимуть об'єднанню сходу і заходу

За домовленостями про співпрацю між Івано-Франківською та Херсонською обласними державними адміністраціями у плані організації дитячого оздоровлення 175 дітей з Прикарпаття відпочинуть у таборах на Херсонщині.

На перший заїзд, який триватиме з 6 до 15 липня, діти вирушать вже цієї неділі. У складі групи будуть школярі з тих районів, де проживали їх однолітки під час перебування на Івано-Франківщині, переможці предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН.

«На зимові та весняні канікули до нас приїжджали діти з Херсону, вони проживали у сім'ях, ознайомлювалися з побутом, вивчали культурну спадщину Прикарпаття. Переконаний, що обміни делегаціями учнів сприятимуть об'єднанню сходу і заходу, – зазначив у коментарі голова облдержадміністрації Олег Гончарук. –  У результаті діти розумітимуть, що Україна – єдина».

3.07.2015 | АКТУАЛЬНО
3.07.2015 | Під час консультацій обговорено питання щодо добровільного об'єднання територіальних громад

З метою виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 02 липня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша у великому залі засідань районної ради відбулись консультації з підготовки проекту перспективного плану формування території Долинської громади за участі представника Офісу реформ Василя Тимківа, міського голови Володимира Гаразда, сільських голів, представників громадських організацій та політичних партій району, депутатів місцевих рад, громадських активістів.

На початку засідання представник Офісу реформ Василь Тимків окреслив основні моменти процесу об'єднання територіальних громад в Івано-Франківській області, проінформував про проведену Офісом реформ роботу, роз’яснив основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування, наголосивши, що об'єднання повинне відбуватися виключно на добровільних засадах. Більш детальніше Василь Тимків зупинився на аналізі перспективного плану формування території Долинського району та відзначив, що найбільш спроможною буде Долинська об’єднана територіальна громада, найменш спроможна – Витвицька. Василь Миколайович відповів на ряд запитань, що прозвучали із зали.

3.07.2015 | Нарада з керівниками силових структур району

02 липня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з питань організації та проведення у районі 6-ї хвилі часткової мобілізації за участі прокурора Долинської міжрайпрокуратури Михайла Мартина, заступника начальника РВ УМВС України в Івано-Франківській області Ігоря Стефанишина, заступника війського комісара Долинського оМВК Олега Петріва та начальника сектору мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Миколи Набоки.

У ході наради розглянуто та обговорено ряд питань щодо забезпечення проведення у районі 6-ї хвилі часткової мобілізації, зокрема: оповіщення військовозобов’язаних та розшук осіб, які не з'являються для проходження медичного огляду на предмет придатності до військової служби; оповіщення в органах місцевого самоврядування.

За підсумками наради відповідальним виконавцям дано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

3.07.2015 | Підготовка до обласного семінару

02 липня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Громиш провів нараду з відповідальними працівниками з питань підготовки та проведення у районі обласного семінару з питань розвитку вівчарства, козівництва та ягідництва. 

У ході наради розглянуто та обговорено основні положення Програми проведення обласного семінару в районі з питань розвитку вівчарства, козівництва та ягідництва в другій половині липня 2015 року, заслухано зауваження та пропозиції присутніх.

За підсумками наради пропоновану Програму вирішено погодити.

В обговоренні питань щодо належної підготовки та проведення обласного семінару взяли участь головний спеціаліст та головний спеціаліст-бухгалтер відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Мирослава Халацька та Оксана Жураківська, голова фермерського господарства «ЕКО-Карпати» Ігор Небилович, фізична особа-підприємець Віктор Дитинко.

3.07.2015 | Питання організації та проведення патріотичної акції «Яворина-2015» обговорено з клубними працівниками району

02 липня в НД «Просвіта» м.Долини відбулась нарада клубних працівників району під керівництвом начальника відділу культури районної державної адміністрації Володимира Гібчинського.

Під час наради проаналізовано діяльність закладів культури за червень 2015 року та визначено основні завдання на липень 2015 року; обговорено графіки безоплатних відпусток працівників культури на липень поточного року.

Основна увага акцентувалася на підготовці та проведенні патріотичної акції «Яворина-2015», що відбудеться 18 липня 2015 року в урочищі «Розтока» поблизу с.Липа Долинського району. Більше детальніше з даного питання доповіла методист районного будинку культури Світлана Петрів. Крім того, присутні обговорили питання щодо проведення у закладах культури району духовної академії, присвяченої 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, організованої о.Вітольдом Левицьким.

За підсумками наради відповідальним виконавцям дано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

2.07.2015 | Президент представив зміни до Конституції: Децентралізація має об’єднати суспільство

Децентралізація має об’єднати українське суспільство, заявив Президент Петро Порошенко під час презентації проекту змін до Конституції України у частині децентралізації представникам національних та регіональних засобів масової інформації.

Президент зазначив, що переваги децентралізації очевидні всім політичним силам, оскільки всі вони саме з цим гаслом йшли на вибори. «Всі обіцяли народу децентралізацію. Це було в жовтні минулого року. Але ще в квітні-травні під час своєї передвиборчої кампанії я твердо пообіцяв, що ми проведемо конституційні зміни з питань децентралізації. І зараз я, як Президент країни, розраховую на підтримку всіх політичних сил у Верховній Раді», – заявив Глава держави.

2.07.2015 | Проаналізовано роботу підліткового клубу «Прометей»

01 червня заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин провела нараду з відповідальними працівниками з питань функціонування підліткового клубу «Прометей» за участі директора клубу Ольги Савки, керівників та працівників управління освіти, молоді і спорту та юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

У ході наради проаналізовано роботу підліткового клубу за 2014 рік та І півріччя 2015 року, розглянуто основні завдання закладу та функціональні обов’язки його працівників. Також обговорено плани роботи та визначено пріоритетні завдання на найближчий час.

За підсумками наради керівникові підліткового клубу «Прометей» доручено підготувати детальний звіт за І півріччя 2015 року та подати його у районну державну адміністрацію.

2.07.2015 | Підготовка до патріотичної акції «Яворина-2015»

01 липня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення патріотичної акції «Яворина-2015» за участі членів організаційного комітету, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників духовенства, керівників громадських організацій району.

У ході засідання визначено та обговорено формат проведення заходу, який відбудеться 18 липня 2015 року в урочищі «Розтока» поблизу с.Липа Долинського району і триватиме 2 дні. За пропозицією духовенства, в період проведення Хресної ходи на гору Яворина традиційні спортивні змагання проводитись не будуть, а відбудуться у вечірній час. Особливий наголос зроблено на забороні продажу алкоголю під час проведення акції. Також обговорено організаційні моменти щодо запрошення та зустрічі гостей, створення належних умов для перебування учасників фестивалю, а саме планування території проведення заходу, питання транспортного сполучення, організація виїзної торгівлі.


події

Телефон довіри УСБУ з питань антитерористичної діяльності
(0342) 59-03-03;
(0342) 52-22-95
Всеукраїнська акція "Відповідальність починається з мене"
Інформація для краян

Просимо подавати пропозиції щодо проведення патріотичної акцї "Яворина-2015". Пропозиції можна надсилати на електронну адресу info_dol@i.ua,  за телефонами 2-7660, 27023 або у районну державну адміністрацію кабінети №23, 26 (другий поверх)

Повідомлення про формування нового складу Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації

Події

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1552/11229433_1084529768241909_8505699244285175649_o.jpgЕкофестиваль "Лолин у Карпатах"

Оздровлення дітей

http://u.jimdo.com/www400/o/sbb9ec758bc148b41/img/if1e8491b36cc6aea/1434392577/std/image.jpgПришкільний табір Долинської ЗОШ №7 - згуртованість, відповідальність, активність

Роз'яснення щодо об'єднання громад

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1525/images.jpgПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

До відома громадськості району

Пам'ятка щодо реформування системи надання населенню житлових субсидій

 

УРЯДОВА ПРОГРАМА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ до 30% компенсації суми кредиту на придбання котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів

 

Роз’яснення щодо можливості одержання фінансового

ресурсу для придбання котла на альтернативному паливі,

утеплення багатоквартирних та приватних будинків.

 

Інформація щодо причин підвищення тарифів на електроенергію та природний газ

Енергоефективнийкалькулятор 

«Кращий державний службовець» 2015 року

Читати про конкурс

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

 

 

Телефон “гарячої” лінії" інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей: 2-50-67.

Адреса: 77504, м. Долина, вул.Грушевського,18, каб.№11.

Інформаційні матеріали

Консультативний центр для людей, котрі повернулися із зони АТО та їх родичів

ДОРОЖНЯ КАРТАщодо надання державних соціальних гарантій учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ям загиблих військовослужбовців-учасників АТО

 

Соціальні послуги та консультації учасникам АТО Долинського районного центру зайнятості

 

Перелік документів для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, які може подати учасник антитерористичної операції

або його законний представник

Інформація про мобілізацію

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/110 пунктів про нову хвилю мобілізації 

Інформація про 4-ту хвилю мобілізації

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/predprinimateli.jpgДолинська міжрайонна прокуратура надає розяснення з питань мобілізації

Державна інспекція України з питань праці надає роз'яснення по мобілізації

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області