25 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада
  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 
  Долинська міська рада
   http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 
 Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

 

Долинська центральна районна лікарня
 

 

 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості
 

 

 

 

Ми розвиваємо електронне урядування

 

 

 

РЕГІОНАЛЬНІ ЛІНКИ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/image001.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/obl.tsenr_zajniatosti.gif


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
24.10.2014 | Вітання

Шановні  автомобілісти  і  дорожники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.

Ми вітаємо усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі Ви – на одній дорозі.

Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Щиро бажаємо усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко

Голова районної ради  Володимир Луцький

 

24.10.2014 | Підготовка до пам'ятної дати

24 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з підготовки до відзначення заходів  з метою гідного вшанування пам’яті полеглих у боротьбі з нацистськими окупантами, виявлення належної пошани до ветеранів Другої світової війни.

У районі заплановано провести зустрічі з ветеранами, покладання вінків та квітів до солдатських могил, меморіалів, обелісків пам’ятників загиблим учасникам   війни, відправлення панахиди біля Меморіалу загиблим у роки війни 28 жовтня 2014 року (о 12.00 год.). У навчальних закладах заплановано уроки  пам’яті, лекції, бесіди, історичні екскурси, а також книжкові та  фотовиставки у бібліотечних закладах Долинщини.

У нараді взяли участь представники районної ради та засобів масової інформації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та почесний голова РО ВУТ «Просвіта» ім..Т.Г.Шевченка Степан Янковський.

24.10.2014 | Розпочато опалювальний сезон

22 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з відповідальними працівниками з питань початку опалювального періоду в районі.

Відповідно до спільного листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерства енергетики та вугільної промисловості з відповідними рекомендаціями та погодженнями щодо початку опалювального сезону 2014-2015 років у районі проводиться  робота щодо забезпечення злагодженої роботи всіх структур для початку осіннозимового сезону.

У зв’язку з погіршенням погодних умов, відповідно до спільного листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 17.10.2014 №7/9-12384 і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 20.10.2014 №04/031-886, а також п.5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" прийнято розпорядження районної державної адміністрації 21.10.2014 №271 «Про  початок опалювального сезону». Відповідно до цього розпорядження опалювальний сезон в районі встановлено з 23 жовтня 2014 року для всіх  бюджетних установ, підприємств і організацій.

24.10.2014 | Книжкові мости єднають серця

За час проведення благодійно-просвітницької акції «Книжкові мости єднають серця» у Долинському районі з 23 вересня по 23 жовтня 2014 року зібрано  265 різножанрових книжок, які буде відправлено до обласної наукової бібліотеки ім. І. Франка (м.Iвано-Франкiвськ) для подальшої доставки в бібліотеки східних регіонів України та учасникам АТО. Акція відбувалася з ініціативи департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації з метою привернення уваги громадськості до ідеї національної єдності держави, вирішення проблем бібліотек на сході України, наповнення їх україномовною книжковою продукцією.

23.10.2014 | Торкнутися серцем історії та природи рідного краю

Поринути у світ природи, ознайомити школярів з історією рідного краю – такою була мета навчально-пізнавальної екскурсії, організованої дирекцією Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості для кращих гуртківців та учасників Долинської районної школи лідерів в древнє місто Галич.

Протягом усього дня зберігалася тепла, хоч трішки похмура погода. Вона не завадила гуртківцям та учасникам РШЛ милуватися історичною пам’яткою – руїнами Галицького замку, сфотографуватись біля пам’ятника Данилу Галицькому.

Багато позитивних  вражень отримали юні екскурсанти від побаченого в Галицькому національному природному парку! Адже тут, на невеликій доглянутій площі, зібрана майже вся фауна Карпат. Тут допомагають птахам і звірям, яким потрібна опіка людини (одних врятували від рук браконьєрів, інші не витримали б природного відбору, а деякі просто подаровані небайдужими людьми). І хоча діти були захоплені побаченим, вони із зацікавленням слухали розповідь працівника парку, запитували, як потрапили до них тварини, птахи, що вони їдять, як себе поводять.

23.10.2014 | Олег Гончарук: Проблеми родин загиблих і поранених в зоні АТО для представників влади мають стати пріоритетними

За результатами зустрічей з родинами прикарпатців, які загинули під час подій на Майдані та в зоні бойових дій на Сході України голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів наради з керівниками райдержадміністрацій та управлінь соціального захисту.

23.10.2014 | На Долинщині проведено спеціалізовані медично-волонтерські навчання на засадах державно-громадського партнерства з відпрацюванням дій у випадках масового ураження людей під час терористичних актів

22 жовтня на базі залізничної та автобусної станції "Долина" проведено спеціалізовані медично-волонтерські навчання на засадах державно-громадського партнерства з відпрацюванням дій у випадках масового ураження людей під час терористичних актів за участі начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Володимира Стебницького. 

Темою навчань були дії органів управління та сил цивільного захисту  районної ланки функціональної системи медичного захисту населення єдиної державної системи цивільного захисту у випадку масового ураження людей під час терористичних актів. Метою навчань було перевірити на практиці готовність органів управління та сил цивільного захисту району, медичних спеціалізованих служб до дій у випадку масового ураження людей під час терракту, а також перевірити взаємодію органів управління, закладів охорони здоров'я, громадських організацій та добровольців (волонтерів) стосовно надання першої домедичної та медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.

23.10.2014 | Дотримання законності та правопорядку під час проведення позачергових виборів народних депутатів України

22 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з керівниками силових структур району щодо забезпечення законності та правопорядку під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

У ході наради розглянуто та обговорено питання проведення у районі невідкладних заходів щодо забезпечення реалізації громадянами України конституційного виборчого права та недопущення зриву позачергових парламентських виборів.

Ігор Лисейко наголосив на необхідності забезпечення безпечних умов роботи окружної та дільничних виборчих комісій під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України, встановлення результатів підрахунку голосів виборців, підсумків голосування, результатів виборів народних депутатів України. Значну увагу слід приділити організації проведення додаткових заходів із забезпечення громадського порядку у районі у день виборів; пожежної безпеки та належної охорони приміщень ОВК та ДВК, виборчих бюлетенів під час їх транспортування до виборчих комісій та зберігання їх у приміщеннях; створенні належних умов для роботи міжнародних спостерігачів. Окремо наголошено на необхідності забезпечення роботи суду у позаробочий час, святкові і вихідні дні, а також напередодні та у день проведення виборів з метою оперативногореагування на заяви та повідомлення про порушення виборчого законодавства. 

22.10.2014 | Триває підготовка до позачергових виборів народних депутатів України

22 жовтня керівник апарату районної державної адміністрації Мирослав Мазур провів нараду з керівниками структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації з питань підготовки до позачергових парламентських виборів.

Основна увага зосереджувалася на розгляді та обговоренні питань щодо проведення основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. Питання стосувалися організаційного забезпечення виборчого процесу в районі, забезпечення належної роботи окружної та дільничних виборчих комісій, зокрема їх матеріально-технічного забезпечення, сприяння роботі іноземних спостерігачів; забезпечення співпраці з органами місцевого самоврядування щодо належної підготовки до позачергових виборів Верховної Ради України. Окремо детально обговорено питання організації роботи структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації у день проведення виборів 26 жовтня 2014 року.

22.10.2014 | На порядку денному - початок опалювального періоду в районі

22 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з відповідальними працівниками з питань початку опалювального періоду в районі.

Учасники зустрічі розглянули та обговорили спільний лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерства енергетики та вугільної промисловості з відповідними рекомендаціями та погодженнями щодо початку опалювального сезону 2014-2015 років для виконання органів сільських, селищних, міських рад, міських державних адміністрацій України. Першочергово рекомендовано пустити тепло на об’єкти, для теплопостачання яких не використовується природний газ, а також в освітні, медичні та ряд інших закладів соціальної сфери, які обладнані автономними системами опалення.


події

Звернення добровольчого батальйону «ОУН» про надання допомоги у забезпеченні транспортом

Добровольчий батальйон "ОУН" просить допомогти у забезпеченні транспортом

До відома!

Пам'ятка першочерговихдій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

Методичні рекомендаціїдо Постанови КМУ від 06.08.2014 «Про встановлення соціальних державних стандартів у сфері ЖКГ»

 

Методичнірекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

 

Порядок комплектування загонів оборони

 

Про пожежну безпеку на виборчих дільницях

АКТУАЛЬНО

Пам'ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

Звернення благодійної організації «Фонд відродження Слов'янська» про надання допомоги у відбудові міста

Звернення благодійної організації та потреба у забезпеченні міста будівельними матеріалами

ОГОЛОШЕННЯ

Фестиваль-конкурс "Україна Єдина!"

Офіційно

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги»

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

13-14 листопада 2014 року  в м. Одеса відбудеться ХVІІ Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2014».

Благодійно-просвітницька акція «Книжкові мости єднають серця»
Інформація про акцію
Звернення Слов'янської міської ради та громадськості Слов'янська про надання допомоги у відбудові міста

Громадськість Слов'янська висловлює щиру подяку за вже надану допомогу та просить допомогти у наданні будівельних матеріалів для відбудови житлового фонду міст в рамках благодійної акції.

Шановні кримчани, жителі східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області