1 грудень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 


ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
1.12.2015 | Вітання

Шановні працівники прокуратури Долинщини!

Вітаємо Вас із професійним святом.

Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави.

Висловлюємо впевненість, що високий професіоналізм, безкомпромісність працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть збереженню політичної стабільності, громадського миру та спокою, зміцненню законності та правопорядку, надійному захисту суспільства та громадян від злочинності та беззаконня, дотриманню прав та свобод людини.

Бажаємо вам творчих сил та наснаги у професійній діяльності! Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та щедро віддячує Вам професійним успіхом, визнанням та людською шаною.

Голова районної державної адміністрації Юрій Мазур

Голова  районної ради  Іван Данилів

1.12.2015 | Розгляд звернень громадян

30 листопада відбулось засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, яку очолює голова районної державної адміністрації Юрій Мазур.

Комісією розглянуто звернення жительки села Гошів Лесі Бахмат. У зверненні порушено питання щодо приватизації земельної ділянки у селі Гошів, надання матеріальної допомоги, надання тимчасового житла та працевлаштування.  Комісією проаналізовано суть та причини порушених питань. За підсумками засідання прийнято відповідні рішення відповідно до чинного законодавства. Відповідальним виконавцям дано доручення, встановлено терміни їх виконання.

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Мацалак, заступник головного лікаря центральної районної лікарні Петро Мельник, Гошівська сільська голова Віра Яремко, директор центру зайнятості Володимир Бабій, представник Долинського УЕГГ та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

30.11.2015 | Обласні змагання з техніки пішохідного туризму на Долинщині

27-29 листопада учнівська молодь Івано-Франківщини та Львова змагалися за перемогу в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму в закритому приміщенні. Загалом було представлено 18 команд. Кожен учасник застосував вже засвоєні знання та навички, якими потрібно володіти під час руху по лісі, по степу, у напівпустелі, а також під час переправ. Техніка пересування у кожному випадку полягає в умінні легко і без утоми ходити на великі відстані. Важливою стороною техніки руху є його темп. 

Легкого старту та успіхів у здобутті перемог побажали начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Сподар та представники обласного державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

 

30.11.2015 | Обережно: чадний газ!

Найчастіше випадки отруєння людей чадним газом трапляються при користуванні джерелами відкритого вогню за недостатньої витяжної вентиляції, при її перекритті для збереження тепла, коли експлуатують печі.

Головною небезпекою чадного газу є те, що він не має ні кольору, ні запаху, а тому вбиває тихо: людина, нічого не підозрюючи, просто засинає. Основними симптомами отруєння цією небезпечною речовиною є головний біль, нудота, задуха, сплутаність свідомості, м'язова слабкість, червоний колір обличчя.

Життя та здоров’я людини, котра зазнала згубного впливу чадного газу, напряму залежить від швидкості реакції тих, хто її оточуює. Хвилини зволікання можуть стати фатальними. Насамперед потерпілого слід винести на свіже повітря, звільнити від тугого одягу, який заважає диханню. Слід негайно викликати швидку медичну допомогу! До прибуття лікарів потрібно покласти постраждалому на голову і груди холодний компрес, напоїти гарячим чаєм. Якщо людина втратила свідомість, треба піднести їй до ніздрів шматочок вати, змочений нашатирним спиртом.

30.11.2015 | Будьте обережні при користуванні пічним опаленням!

«Годувальниця, лікувальниця, обігрівальниця» - саме так називали піч наші предки, і зовсім недаремно. Пічка давала тепло, на ній готували їжу та спали і взагалі вона була чи не основним елементом інтер’єру в оселях представників слов’янської хліборобської культури. Змінюються часи та звичаї, все частіше наші ґазди використовують модерні колонки та газові котли, проте від печей також не відмовляються. Адже, на відміну від дорогого та часто неякісного сучасного газового обладнання, печі колись мурували, як кажуть, «на віки». Тож за правильної експлуатації, своєчасної перевірки та ремонту старі обігрівальні прилади здатні служити своїм господарям дуже довго.

Через зниження температур на Прикарпатті різко збільшилася кількість пожеж, спричинених порушенням або незнанням громадянами правил пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням, газовими та електрообігрівальними приладами. Печі нерідко топлять тривалий час, в результаті чого відбувається перегартовування окремих частин печі.

30.11.2015 | Президент України провів короткі зустрічі з лідерами низки держав

news-imageУ ході 21-ї Конференції сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату COP21, яка відбувається в Парижі, Президент України провів короткі зустрічі з президентами Австрії, Латвії, Румунії та прем’єр-міністрами Італії, Нідерландів, Люксембургу, Словаччини і Греції.

Президент закликав лідерів цих країн продовжити санкції щодо Росії через невиконання нею Мінських домовленостей.

Також під час цих розмов було обговорено питання надання українцям безвізового режиму.

Перед цим відбулися переговори Президента України з Прем’єр-міністром В’єтнаму та Президентом Фінляндії, а також зустріч з новообраним Президентом Аргентини, якого український Президент привітав з обранням.

 

30.11.2015 | У наступному році Україна перейде на нові стандарти енергоефективності – Геннадій Зубко

news-image

Наступного року Україна перейде до нових стандартів і зобов’язань щодо споживання енергоресурсів. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді.

«Якщо людина хоче провести енергоефективні заходи, вона повинна дотримуватись стандартів, які дадуть можливість отримати економію не у 20%, а з максимальним енергоефективним ефектом, який досягатиме 45%», - сказав він.

28.11.2015 | Долиняни вшанували пам'ять жертв голодоморів

Сьогодні, в День вшанування пам’яті жертв голодомору, долиняни прийшли вшанувати пам'ять мільйонів заморених голодморами українців. голодоморами. Голодомор… Його жертви… Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки.

Голод жахливий, але коли він організований, рукотворний, то стає страшною зброєю придушення і нищення, справжньою косою смерті. У роки першого голодомору 1920-х років вона була лише випробувана і виявилася дуже ефективною. На повну ж потужність вона запрацювала підчас найстрашнішого другого голодомору 32-го – 33-го років. Та зброя, навіть ядерна, не страшна до того часу, доки її не вільме у свої руки людина. Косою смерті в руках уповноважених, тисячників, співробітників НКВД та інших безпосередніх виконавців став залізний стрижень загострений з одного кінця і з руків’ям, для зручності, з іншого, яким вони проштрикували землю, копиці сіна, скирти соломи і стріхи у пошуках прихованого селянами зерна. Про лихолітні події у своїх промовах згадали священики, секретар міської ради Віктор Гошилик та вчитель історії Віктор Марчак.

27.11.2015 | 28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

Шановні краяни!

82 роки тому українці пережили терор голодом, який мав цілеспрямований характер геноциду, що супроводжувався тотальним знищенням національної еліти, громадського проводу і духовенства. Вони стали жертвами спланованого безбожним комуністичним режимом геноциду проти українського народу - убивства голодною смертю десяти мільйонів дорослих і дітей.

Минають роки, минуть століття... Та зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих житиме вічно. Вона – нагадування минулого і пересторога майбутньому. Пам’ять про Голодомор – це наш обов’язок перед „мертвими, живими і ненародженими”, застереження від того, щоб такі трагедії більше ніколи не повторювались на благодатній українській землі.

Схилімо голови у глибокій жалобі і щирій молитві за мільйонами загиблих синів і доньок України та запалімо свічі пам’яті у вікнах наших осель увечері цього скорботного дня.

Голова районної державної адміністрації Юрій Мазур

Заступник голови  районної ради  Іван Дирів

27.11.2015 | ЛЮДИ ПРАВДИ

події

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

При виникненні проблемних питань Ви можете звертатись до спеціаліста з Міністерства соціальної політики за телефонами: 0953704470; 0683704470 та на e-mail: o.mnogolet@krymsos.com.

Увага! Конкурс «До чистих джерел»
До відома краян!
ЗАОЩАДЖУЙТЕ ЕФЕКТИВНО
ПОРАДИ ЩОДО ЕФЕКТИВНОГО ЗАОЩАДЖЕННЯ ТЕПЛА ТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
АКТУАЛЬНО

Мінсоцполітики: триває спрощення порядку призначення субсидій

Про спрощену процедуру надання житлових субсидій

До уваги споживачів електроенергії

Про вжиття заходів, спрямованих на скорочення споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень з 8  до 22 години.

Поводження з ТВП
СУБ'ЄКТИ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ, ЇХ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ
До відома керівників малих підприємств та фізичних осіб – підприємців району
До уваги громадськості!
Енергозбереження
Утеплення будинків - механізм заощадження

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області