31 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

 


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
30.07.2015 | Прем'єр-міністр: Уряд виділяє 50 мільйонів гривень на створення системи картки громадянина

news-imageУ рамках виконання програми з лібералізації візового режиму з ЄС Уряд приймає рішення про виділення 50 мільйонів гривень для Державної міграційної служби щодо створення системи картки громадянина країни. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 29 липня.

Він нагадав, що картка громадянина працюватиме паралельно з внутрішнім паспортом - «ніхто нікого не буде заставляти змінювати»: «Але це одна з ключових умов, щоби документ, який підтверджує особу в Україні, відповідав тим стандартам, які визначені в Європейському Союзі».

Арсеній Яценюк також наголосив, що Уряд у щотижневому режимі проводить наради щодо виконання технічних пунктів щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом: «Вимагаю конкретних дій від всіх органів державної влади щодо дуже чіткого виконання всіх поставлених критеріїв. На жаль, кількість критеріїв, порівняно з минулим роком, збільшилася в декілька разів. Попередній список і той, який ми маємо сьогодні, дуже відрізняються. Але нам треба виконувати нашу технічну роботу».

 

30.07.2015 | Сформовано новий склад громадської ради при Долинській РДА

29 липня у районній державній адміністрації відбулися установчі збори, на яких було обрано новий склад громадської ради при Долинській районній державній адміністрації на 2015-2016 роки.

В установчих зборах взяли участь члени ініціативної групи зі створення громадської ради, уповноважені представники інститутів громадянського суспільства (16 осіб), представники громадськості району, відповідальні працівники райдержадміністрації.

У ході засідання голова ініціативної групи Роман Креховецький проінформував присутніх про підсумки роботи ініціативної групи для обрання громадської ради при районній державній адміністрації, після чого було обрано робочі органи зборів.

З 26 кандидатів на членство у громадській раді, участь в установчих зборах взяли 16 делегованих представників інститутів громадянського суспільства.

30.07.2015 | Навчаються молоді бібліотекарі

29 липня з організації Долинської центральної районної бібліотеки у Школі вдосконалення бібліотечної майстерності навчались молоді бібліотекарі, які поповнили ряди компетентних, креативних працівників Долинської централізованої бібліотечної системи відділу культури районної державної адміністрації. Навчання відбулось на базі Лолинської бібліотеки-філії.

В рамках навчання його учасники відвідали поляну Франкових героїв та музей Івана Франка, розташованого у центрі села. Екскурсію по музею провела завідувач місцевою бібліотекою Любомира Підберезька.

Про місце бібліотеки в житті сільської громади розповіли директор та завідувач методично-бібліографічного відділу Долинської центральної районної бібліотеки Людмила Фреїв і Зеновія Тарантюк та  колишній Лолинський сільський голова Іван Дацьо. Валеолог, засновник громадської організації «Берегиня роду», одна з організаторів екофестивалю, що вже другий рік поспіль відбувається у с.Лолин, Марія Пахолок говорила про важливість книги та бібліотек, а також детальніше зупинилась на основних епізодах екологічного заходу.

30.07.2015 | Обговорено питання щодо проведення у районі заходів загальнорайонного та державного значення

З метою належної підготовки та проведення у районі заходів загальнорайонного та державного значення 29 липня у заступника голови райдержадміністрації Ольги Ільчишин відбулась нарада з відповідальними працівниками відділу культури райдержадміністрації.

У ході наради спільно з головним спеціалістом відділу культури райдержадміністрації Ларисою Шевчук, директором та режисером районного народного дому Іваном Кондрином та Мирославою Ружевич проаналізовано хід підготовки заходів до свята Франкової ліричної поезії у с.Лолин Долинського району 30 серпня, Дня Державного Прапора України 23 серпня, 24-ї річниці незалежності України 24 серпня та сільських спортивних ігор у с.Гошів 16 серпня.

Учасники наради обговорили основні організаційні питання, формат проведення заходів, уточнили місця та час, визначили першочергові завдання та відповідальних працівників, а також розглянули проблемні питання, що вимагають додаткового опрацювання.

30.07.2015 | Відбулась нарада з питань організаційного забезпечення діяльності закладів культури та освіти району

29 липня заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин провела нараду з відповідальними працівниками управління освіти, молоді і спорту та відділу культури райдержадміністрації з питань організаційного забезпечення діяльності установ.

Під час наради заступник основну увагу акцентувала на розгляді та обговоренні питань щодо ефективної організації роботи закладів освіти та культури району.

З метою своєчасного інформування про заходи, що плануються у структурних підрозділах районної державної адміністрації, посадовець наголосила на важливості налагодження комунікації між організаційним відділом апарату райдержадміністрації та відповідальними структурами.

30.07.2015 | Президент підписав Закон щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій та дітей–внутрішньо переміщених осіб

news-imageПрезидент підписав Закон України № 592-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи».

Закон був прийнятий Верховною Радою України 14 липня поточного року.

Цим законом врегульовується питання фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку вищезазначених категорій дітей. Названі категорії дітей визнаються такими, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

29.07.2015 | Сьогодні - 150 років від дня народження митрополита Андрея Шептицького

Митрополит Андрей Шептицький – це ім'я вже давно стало символом української Церкви, символом духовності нації, символом національного та духовного єднання народу. Для кожного українця ця незвичайна харизматична постать – святий приклад для наслідування. Адже його заповіти - вчення справжньої віри та любові до ближнього, свідомого християнства й національного патріотизму - заповіти на всі віки, на всі прийдешні покоління.

Свій шлях обрав свідомо. Прагнув скромним пастирем-ченцем служити Богові та людям. Та Господеві цього було замало, вимагав від нього ще визначніших і масштабніших діянь, ще ревнішого служіння, бо знав, що він здатен на більше. А тому обрав і покликав цього шляхетного серцем та сильного духом чоловіка, щоби в той суворий час перемін і непевності, в час занепаду, страшних випробовувань та страждань, що випали на долю нашої нації, він став її духовним Батьком та Провідником. Господь вказав йому тернистий, звивистий шлях, поклавши на його плечі важку ношу, і він поніс її, благословенний та смиренний, з великої любові до свого народу, з усвідомлення великої відповідальності перед його теперішнім та майбуттям. 

29.07.2015 | Будівельна бригада з Долинщини вкотре відправилась на Схід для будівництва фортифікаційних споруд

З метою якнайшвидшого завершення облаштування оборонних позицій українських військових на Донбасі 29 липня будівельники з с.Княжолука Долинського району на чолі із сільським головою Ігорем Беляком черговий раз вирушили на будівництво фортифікаційних споруд. у м.Констянтинівку Донецької області.

Делегацію очолив перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Громиш, який напередодні повернувся з Донецької області, де долучився до будівельних робіт по зведенню фортифікаційних споруд.

У складі будівельної бригади допомагати Українській Армії зміцнити свої позиції вирушили Мальон І.М., Василишин Ю.В., Могитич П.О., Лютан І.М., Площинець І.П., Наум В.М., Шкурлей Б.В.

До організації поїздки долучились представники влади, місцеві підприємства та підприємці, органи місцевого самоврядування, волонтери та небайдужі краяни, які спільно забезпечили бригаду всім необхідним. Зокрема, висловлюємо подяку керівникам ТзОВ «Уніплит», ПАТ «Укрспецтрансгаз», ДП «Вигодське лісове господарство», Долинського тампонажного управління, Долинського спецагролісгоспу, ДП «Болехівське лісове господарство», Долинського РВ УМВС України в Івано-Франківській області, Долинської центральної районної лікарні, філії «Долинський РЕМ» ПАТ “Прикарпаттяобленерго”, а також депутату Долинської районної ради Богдану Ленігевичу, Княжолуцькому сільському голові Івану Беляку та колективу магазину «Наш край».

29.07.2015 | Просвітяни з Луганщини зніматимуть фільм про Українську Повстанську Армію

28 липня заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин зустрілася з просвітянами Луганщини. Делегацію просвітянів у складі дев'яти осіб очолив виконуючий обов’язки голови Луганської обласної організації ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Євген Дзюба. Наші гості – це громадські активісти, яких об’єднює патріотичний дух, бажання донести до своїх земляків справжню історію визвольного повстанського руху. Саме з цією метою гості завітали до нашого району, де побували у музеї-криївці повстанської звитяги, оглянули бункер в районі Загір’я села Новичка та побували у селі Липа, де щорічно проводиться патріотична акція «Яворина». Побачене та почуте луганчани фільмують та використають у монтажі фільму про Українську Повстанську Армію.

28.07.2015 | Семінар-навчання для голів місцевих рад

З метою підвищення ефективності організації архівної справи в установах 27 липня у великому залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання для представників органів місцевого самоврядування з питань вдосконалення роботи архівних підрозділів, який провели начальник архівного відділу райдержадміністрації Володимира Готліб, начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Жанна Димокур та начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Любов Андрейчук.

Під час семінару основна увага зосереджувалась на розгляді та обговоренні питань щодо дотримання вимог чинного законодавства з ведення діловодства та забезпечення збереженості документів у сільських та селищних радах, зокрема питаннях підготовки документів до передачі їх в архівний відділ райдержадміністрації, виконання постанови Кабунету Міністрів України від 30.10.2014 №623 "Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обовязків державного соціального інспектора", порядку надання пільг окремим категоріям громадян з 01.07.2015. Начальник архівного відділу райдержадміністрації Володимира Готліб проаналізувала стан справ щодо ведення діловодства та збереження документів Національного архівного фонду в органах місцевого самоврядування, озвучила основні правила підготовки та передачі справ до архівного відділу, а також наголосила  представникам сільських рад на важливості суворого дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань архівної справи та діловодства.


події

Телефон довіри УСБУ з питань антитерористичної діяльності
(0342) 59-03-03;
(0342) 52-22-95
Всеукраїнська акція "Відповідальність починається з мене"
Інформація для краян

Долинськарайонна державна адміністрація запрошує небайдужих громадян долучитись до будівництва фортифікаційних споруд на стратегічно важливих напрямках оборонної лінії у Донецькій області. Бажаючих просимо звертатись за адресою: м.Долина, пр. Незалежності 5, каб. №23, тел. 2-76-60.

Пропозиції інвестиційних проектів для потенційних китайських інвесторів

Повідомлення про формування нового складу Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації

До відома громадськості району

Квота прийому сільської молоді на 2015 рік

 

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

 

 

 

 

Роз’яснення Мінрегіону щодо реалізації процедури прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт

 

Пам'ятка щодо реформування системи надання населенню житлових субсидій

 

УРЯДОВА ПРОГРАМА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ до 30% компенсації суми кредиту на придбання котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів

 

Роз’яснення щодо можливості одержання фінансового

ресурсу для придбання котла на альтернативному паливі,

утеплення багатоквартирних та приватних будинків.

 

Інформація щодо причин підвищення тарифів на електроенергію та природний газ

Енергоефективнийкалькулятор 

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Національний Сорочинський ярмарок

«Кращий державний службовець» 2015 року

Читати про конкурс

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

 

 

Телефон “гарячої” лінії" інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей: 2-50-67.

Адреса: 77504, м. Долина, вул.Грушевського,18, каб.№11.

Інформаційні матеріали

Консультативний центр для людей, котрі повернулися із зони АТО та їх родичів

ДОРОЖНЯ КАРТАщодо надання державних соціальних гарантій учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ям загиблих військовослужбовців-учасників АТО

 

Соціальні послуги та консультації учасникам АТО Долинського районного центру зайнятості

 

Перелік документів для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, які може подати учасник антитерористичної операції

або його законний представник

ЯВОРИНА-2015
ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ "ЯВОРИНА-2015"
Оздровлення дітей

http://u.jimdo.com/www400/o/sbb9ec758bc148b41/img/if1e8491b36cc6aea/1434392577/std/image.jpgПришкільний табір Долинської ЗОШ №7 - згуртованість, відповідальність, активність

Інформація про мобілізацію

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/110 пунктів про нову хвилю мобілізації 

VІ ХВИЛЯ ЧАСТКОВОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/predprinimateli.jpgДолинська міжрайонна прокуратура надає розяснення з питань мобілізації

Державна інспекція України з питань праці надає роз'яснення по мобілізації

Ухилення від військової служби
Інформація станом на 21.07.2015

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області