3 Серпень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

 


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
3.08.2015 | Надання статусу та пільг багатодітній сім'ї

            Відповідно до Закону України “Про охорону дитинства” багатодітна сім'я 

це сім'я, що складається з батьків ( або одного з батьків ) та трьох і більше дітей.

            Відповідно до Закону України “Про державну допомогу сім'ям з дітьми” встановлено, що сім'я з дітьми це поєднане родинними зв'язками та зобов'язаннями щодо утримання коло осіб у якому виховуються рідні, усиновлені діти над якими встановлено опіку чи піклування.

            Подружжя вважається сім'єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв'язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших причин не проживають спільно.

            Дитина належить до сім'ї своїх батьків і тоді, коли спільно з ними не проживає.

           

3.08.2015 | На горі Марина вшанували пам'ять полеглих вояків УПА

У неділю, 02 серпня, з організації громади села Лужки під керівництвом активного його жителя Василя Дмитріва відбулась патріотична акція вшанування загиблих вояків Української повстанської армії. повстанців. Двадцять третій рік поспіль її учасники зійшли на гору Марина у с.Лужки, щоб засвідчити свою шану та вклонитися світлій пам'яті 17-тьох повстанців, які загинули за незалежність своєї держави у далекому 1946 році.

Вшанувати полеглих борців за волю України прийшли жителі Долинщини, представники духовенства, громадських організацій району.

Біля каплички та криївки-шпиталю - підпільної лікарні УПА місцевий священик о.Василь Бурій відправив поминальну панахиду за загиблими вояками УПА та всіма Героями, які у різні часи боролися за соборність України та гинули у боротьбі за неї. Свою творчість учасникам  заходу подарував народний аматорський етнографічний колектив «Лужанка» с. Лужки. Всіх присутніх сколихнув патріотичний вірш про історію повстанців, які загинули на горі Марина, написаний жителькою села, колишньою вчителькою Марією Юсип.

1.08.2015 | Глава держави затвердив зміни до Закону про житлово-комунальні послуги в частині соціального захисту учасників АТО

news-imageПрезидент підписав Закон № 615-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей».

Законом, який Верховна Рада приняла 15 липня, передбачено, що при нарахуванні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг споживачу та/або членам його сім'ї, які приймають безпосередню участь у антитерористичній операції та звернулись за призначенням житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, до сукупного доходу не враховується отримане ними у період їх безпосередньої участі у проведенні АТО грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги, що здійснюються працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям та працівникам в утворених відповідно до законів України військових формуваннях.

31.07.2015 | Районній газеті «Свіча» - 25

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/41295/20150731_143318.jpgЗ нагоди відзначення 25-ти літнього ювілею часопису «Свіча» 31 липня у НД «Просвіта» м.Долини відбулися урочисті святкування.

На початку свята його ведучі - голова РО ВУТ «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка, член Національної Спілки письменників України, Національної Спілки журналістів України Василь Олійник та режисер РНД Мирослава Ружевич представили почесних гостей. Привітати колектив місцевого видання прийшли заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради (керуючий справами) Іван Данилів, міський голова Володимир Гаразд, а також письменники та журналісти, представники обласної організації Національної спілки журналістів України, обласної газети «Галичина» та творчої еліти, шанувальники та гості .

31.07.2015 | На Прикарпатті СБУ викрила "конвертаційний центр " на базі туристичних агентств

Співробітники Служби безпеки України викрили на Івано-Франківщині низку фіктивних туристичних агентств, через які конвертувалися у готівку міжнародні валютні перекази.

Організатором конвертаційного центру став мешканець Донецької області, який за наявною інформацією на сьогодні проживає у Москві. У квітні-травні ц.р він зареєстрував на підставних осіб три туристичних фірми, на рахунки яких надходили значні суми коштів з США, Канади та Австралії. Потім гроші перераховувалися зловмисниками на інші банківські рахунки та переводилися у готівку.

Співробітники спецслужби спільно з Держфінмоніторингом арештували на рахунках фіктивних турагенцій валюту в еквіваленті мільйон гривень та заблокували переведення з-за кордону вдвічі більшої суми.

31.07.2015 | Засідання спостережної комісії

31 липня проведено засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації, на якому розглянуто  9 справ засуджених.

З восьми розглянутих справ про умовнодострокове звільнення відмовлено  трьом особам. Члени спостережної комісії також розглянули одну справу про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким. 

31.07.2015 | Вітання

Шановний колектив часопису «Свіча»!

Вітаємо Вас з ювілеєм – 25-річчям виходу першого номеру газети в світ.

Засвідчуємо глибоку повагу Вашій професійності, цілеспрямованості, організаторському таланту та активній громадській позиції. Завдяки вашій самовідданій праці, гострому перу, об’єктивному підходу до справи, газета „Свіча”  здобула  численну читацьку аудиторію,  повагу  й  любов  жителів району. Видання має значущість, завдяки професійним людям, які творять цю газету з непереборним ентузіазмом.

Газета завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють. Вона створює літопис Долинщини і є відмінною школою майстерності для неодного покоління творчих працівників. Об'єктивно підходячи до висвітлення подій, завжди тримаєте високий рівень професіоналізму.

Бажаємо Вам натхнення, Божого благословення, креативних ідей та здійснення задумів і планів, творчого неспокою. Нехай "Свіча" й надалі процвітає, розвивається, вдосконалюється і з кожним днем стає все більш затребуваною та цікавою.

Голова районної державної адміністрації Юрій Мазур

31.07.2015 | Проаналізовано стан захворюваності вірусними гепатитами в районі

30 липня заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин провела нараду з питань епідемічної ситуації щодо поширення вірусних гепатитів у районі за участі заступника головного лікаря з поліклінічної роботи та лікаря-інфекціоніста Долинської центральної районної лікарні Яреми Попадюка та Михайла Маслія.

У ході наради розглянуто питання щодо рівня захворюваності на вірусні гепатити в Україні загалом та Долинському районі зокрема; проаналізовано епідемічну ситуацію з вірусними гепатитами у Долинському районі та виконання заходів по профілактиці вірусних гепатитів; визначено першочергові завдання щодо забезпечення доступу широких верств населення району до профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С, стабілізації епідемічної ситуації, зниження рівня захворюваності, інвалідності і смертності, збільшення тривалості і підвищення якості життя хворих у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2013р. №.637 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року».

30.07.2015 | Прем'єр-міністр: Уряд виділяє 50 мільйонів гривень на створення системи картки громадянина

news-imageУ рамках виконання програми з лібералізації візового режиму з ЄС Уряд приймає рішення про виділення 50 мільйонів гривень для Державної міграційної служби щодо створення системи картки громадянина країни. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 29 липня.

Він нагадав, що картка громадянина працюватиме паралельно з внутрішнім паспортом - «ніхто нікого не буде заставляти змінювати»: «Але це одна з ключових умов, щоби документ, який підтверджує особу в Україні, відповідав тим стандартам, які визначені в Європейському Союзі».

Арсеній Яценюк також наголосив, що Уряд у щотижневому режимі проводить наради щодо виконання технічних пунктів щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом: «Вимагаю конкретних дій від всіх органів державної влади щодо дуже чіткого виконання всіх поставлених критеріїв. На жаль, кількість критеріїв, порівняно з минулим роком, збільшилася в декілька разів. Попередній список і той, який ми маємо сьогодні, дуже відрізняються. Але нам треба виконувати нашу технічну роботу».

 

30.07.2015 | Сформовано новий склад громадської ради при Долинській РДА

29 липня у районній державній адміністрації відбулися установчі збори, на яких було обрано новий склад громадської ради при Долинській районній державній адміністрації на 2015-2016 роки.

В установчих зборах взяли участь члени ініціативної групи зі створення громадської ради, уповноважені представники інститутів громадянського суспільства (16 осіб), представники громадськості району, відповідальні працівники райдержадміністрації.

У ході засідання голова ініціативної групи Роман Креховецький проінформував присутніх про підсумки роботи ініціативної групи для обрання громадської ради при районній державній адміністрації, після чого було обрано робочі органи зборів.

З 26 кандидатів на членство у громадській раді, участь в установчих зборах взяли 16 делегованих представників інститутів громадянського суспільства.


події

Всеукраїнська акція "Відповідальність починається з мене"
Інформація для краян

Долинськарайонна державна адміністрація запрошує небайдужих громадян долучитись до будівництва фортифікаційних споруд на стратегічно важливих напрямках оборонної лінії у Донецькій області. Бажаючих просимо звертатись за адресою: м.Долина, пр. Незалежності 5, каб. №23, тел. 2-76-60.

Пропозиції інвестиційних проектів для потенційних китайських інвесторів

Повідомлення про формування нового складу Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації

До відома громадськості району

Графік набору слухачів для проходження професійної реабілітації у 2015 році

 

Квота прийому сільської молоді на 2015 рік

 

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

 

 

 

 

Роз’яснення Мінрегіону щодо реалізації процедури прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт

 

Пам'ятка щодо реформування системи надання населенню житлових субсидій

 

УРЯДОВА ПРОГРАМА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ до 30% компенсації суми кредиту на придбання котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів

 

Роз’яснення щодо можливості одержання фінансового

ресурсу для придбання котла на альтернативному паливі,

утеплення багатоквартирних та приватних будинків.

 

Інформація щодо причин підвищення тарифів на електроенергію та природний газ

Енергоефективнийкалькулятор 

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Національний Сорочинський ярмарок

Телефон довіри УСБУ з питань антитерористичної діяльності
(0342) 59-03-03;
(0342) 52-22-95
«Кращий державний службовець» 2015 року

Читати про конкурс

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

 

 

Телефон “гарячої” лінії" інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей: 2-50-67.

Адреса: 77504, м. Долина, вул.Грушевського,18, каб.№11.

Інформаційні матеріали

Консультативний центр для людей, котрі повернулися із зони АТО та їх родичів

ДОРОЖНЯ КАРТАщодо надання державних соціальних гарантій учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ям загиблих військовослужбовців-учасників АТО

 

Соціальні послуги та консультації учасникам АТО Долинського районного центру зайнятості

 

Перелік документів для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, які може подати учасник антитерористичної операції

або його законний представник

ЯВОРИНА-2015
ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ "ЯВОРИНА-2015"
Оздровлення дітей

http://u.jimdo.com/www400/o/sbb9ec758bc148b41/img/if1e8491b36cc6aea/1434392577/std/image.jpgПришкільний табір Долинської ЗОШ №7 - згуртованість, відповідальність, активність

Інформація про мобілізацію

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/110 пунктів про нову хвилю мобілізації 

VІ ХВИЛЯ ЧАСТКОВОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/predprinimateli.jpgДолинська міжрайонна прокуратура надає розяснення з питань мобілізації

Державна інспекція України з питань праці надає роз'яснення по мобілізації

Ухилення від військової служби
Інформація станом на 21.07.2015

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області