28 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах

banner

 


«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
28.09.2016 | Прощалися з Героєм

128 вересня у селі Тисів провели у останню путь 44-річного  учасника АТО Степана Уханського.

Попрощатися з Героєм прийшли рідні, знайомі, односельчани, представники влади та духовенства Долинського району.

Долинська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття сім`ї  Степана  Уханського.

28.09.2016 | Керівництво Івано-Франківської області в Долині

 

1

 Сьогодні, 28 вересня, Долинський район з робочим візитом відвідало керівництво Івано-Франківської області, зокрема голова обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови Василь Гладій, заступник голови Сергій Басараб та заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Паранюк.

Під час зустрічі з головою Долинської районної державної адміністрації Юрієм Мазуром, першим заступником голови Віктором Громишем та заступником голови районної ради Михайлом Лаврівом обговорили питання  соціального, економічного та  культурного розвитку Долинського району.

28.09.2016 | Науково-практична конференція «Титан думки і праці»

   1

29 вересня  о 14:00 у Народному домі «Просвіта» відбудеться науково-практична конференція «Титан думки і праці», присвячена 160-ій річниці від дня народження Івана Франка.

На конференції звучатимуть виступи на такі теми:

Іван Франко, як мовотворець в оцінці українських мовознавців;

Діалектика національного та інтернаціонального у системі історіософських поглядів Івана Франка;

Естетичний феномен театру Івана Франка;

Іван Франко – засновник першої української партії;

Франко – пророк національного відродження;

Дух свободи у творчості Івана Франка.

 

28.09.2016 | Затверджено нову Інструкцію з оформлення адмінправопорушень

1Долинська ОДПІ інформує, що наказом Мінфіну від 02.07.2016р. затверджено Інструкцію з оформлення органами доходів і зборів матеріалів про адміністративні правопорушення.

Вказаний документ встановлює порядок оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, процедуру складання протоколів та порядок розгляду справ про адмінпорушення органами ДФС, порядок ведення діловодства в таких справах, а також забезпечення належного розгляду скарг на постанови у справах по них.

28.09.2016 | Майже 99 мільйонів гривень ПДФО отримали бюджети від платників Долинщини

1Як повідомила начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Ольга Баланда, за січень-серпень поточного року платники Долинського району перерахували до Зведеного бюджету 98,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 13,6 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Із загальної суми надходжень ПДФО до Державного бюджету надійшло29,1 млн. грн., до місцевих бюджетів – 69,8 млн. гривень.

28.09.2016 | Платникам Долинщини відшкодовано майже 30 млн. грн. ПДВ

1Як повідомила начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Долинської ОДПІ Наталія Мочернюк, 29,4 млн. грн. податку на додану вартість відшкодовано платникам податків Долинщини. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників збільшилась на 13,6 млн. грн.

Протягом січня – серпня п. р. платники, які перебувають на обліку в Долинській ОДПІ сплатили до бюджету 31,4 млн. грн. податку на додану вартість, що перевищує минулорічні надходження на 15,3 млн. грн. У загальній сумі збору до державного бюджету частка сплаченого ПДВ складає 6,6 відс.

28.09.2016 | Нарада щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України

128 вересня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з військовим комісаром  Долинського ОМВК Степаном Гриником та завідувачем сектору мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Миколою Набокою.

 На нараді обговорили питання  відбору кандидатів на строкову військову службу за контрактом, а також проведення осіннього призову на  строкову військову службу.

28.09.2016 | Управління Держпродспоживслужби району повідомляє

1 Станом на 26.09.2106 року в м. Долина зареєстровано випадок захворюваності на ботулізм,  який пов’язаний з вживанням консерв домашнього приготування.

Фахівці  Управління Держпродспоживслужби в Долинському районі спільно із Долинським  районним відділом ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ»  провели  протиепідемічні та санітарно-гігієнічні заходи.

28.09.2016 | «Долина-Органік Фест - осінь 2016» незабаром!

 

1 26 вересня заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк провів нараду з питань проведення ІІ Бойківського фестивалю «Долина-Органік Фест - осінь 2016».

 На нараді обговорили основні організаційні питання, зокрема визначили дату проведення фестивалю - 9 жовтня, а також висунули пропозиції щодо проведення ярмарку, який розміститься на Медовій алеї.

 

27.09.2016 | Володимир Гройсман: Місцеві органи влади мають брати на себе лідерство у формуванні програм для вирішення нагальних регіональних проблем

news-imageМісцеві органи влади, використовуючи інструменти фінансової децентралізації, Державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток, можуть самостійно визначати пріоритети у вирішенні нагальних для регіону проблем і формувати для цього місцеві програми.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із регіональними ЗМІ у понеділок.

"На місцевому рівні потрібно, виходячи з тих чи інших пріоритетів, які є на місцях, формувати місцеві програми. В принципі на них кошти є", - заявив Володимир Гройсман, відповідаючи на питання щодо запланованих державних заходів з вирішення проблеми забезпечення населення питною водою у низці регіонів країни.

Прем’єр-міністр наголосив, що у рамках фінансової децентралізації на місця були передані значні кошти. Крім того, проектом Бюджету на 2017 рік передбачено 9 млрд грн видатків Державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток.


події

Службу за контрактом у Збройні Сили України

Долинський ОМВК проводить набір на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

П'ятий фестиваль-конкурс Української духовної сучасної пісні ім.Кардинала Мирослава Любачівського "З піснею до Бога"
Запрошуємо взяти участь у Фестивалі, який проходитеме  24-25 вересня 2016 року у Будинку техніки м.Долина.
Безоплатна правова допомога

З 1 вересня 2016 року  розпочинає роботу відділ «Долинське  Бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, метою діяльності якого є формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості.

«Нам пора для України жить!»

Біографія Івана Франка

15 фактів про Івана Франка, які варто знати

Роз’яснення ОДПІ
«Податки – це твій внесок у власний та суспільний добробут»
Оголошення
НАКАЗ № 26-ОД по Долинському відділу культури "Про призупинення конкурсу"
ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», мерія м. Стара Любовня Словацької Республіки, Словацька громадська організація «Амос» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України та інших установ і відомств з 15 по 18 вересня 2016 року у м. Стара Любовня (Словацька Республіка)організовує ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

Безкоштовна психологічна реабілітація для постраждалих учасників антитерористичної операції

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хирів-Рент-Інвест» проводить  безкоштовну психологічну реабілітацію для постраждалих учасників антитерористичної операції протягом 2016 року .

В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

Держава турбується про тебе

 

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області