24 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах

banner

 


«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
22.07.2016 | Долинські рятувальники долучились до всеукраїнської громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52446/img_2788.jpg20 липня працівники Долинського районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області провели всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Головним завданням акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основних правил пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення.
Свято рятувальники розпочали, ознайомивши дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про ті види небезпек природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тим, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні
21.07.2016 | Проведено нараду з виділення земельних ділянок учасникам АТО

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52439/img_20160721_155156.jpg20 липня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з питань виділення земельних ділянок на території Оболонської та Сенечівської сільських рад учасникам антитерористичної операції в східних областях України. В ході наради проаналізовано роботу з даного питання, яка проведена на сьогоднішній день. Відповідальним керівникам підпорядкованих структурних підрозділів районної державної адміністрації доручено надавати сприяння, методичну та юридичну допомогу сільським радам для підписання договору з НДІ «Діпромісто» щодо проведення проектних робіт по  внесенню змін в генеральний план с.Сенечів, підготувати необхідні документи для передбачення коштів з районного бюджету на фінансування проведення проектних робіт з виготовлення детального проекту території масиву індивідуальної житлової забудови для учасників АТО.

20.07.2016 | Про стан розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги в районі

В сьогоднішніх умовах господарювання однією з проблем галузі житлово-комунального господарства є проблема заборгованості споживачів за надані їм послуги.

Для забезпечення своєчасності та повноти оплати населенням спожитих житлово-комунальних послуг, зокрема в умовах підвишення тарифів, районна державна адміністрація звертається щодо наступного. Відповідно до статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» одним з обоз'язків споживача є обов'язок оплачувати житлово – комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

3 метою уникнення невдоволення споживачів в частині організації системи оплати житлово-комунальних послуг, а також забезпечення стовідсоткової оплати цих послуг, зменшення дебіторської заборгованості підприємств галузі вважаємо за доцільне рекомендувати органам місцевого самоврядування, підприємствам галузі вжити організаційних заходів щодо забезпечення ефективної системи оплати житлово-комунальних послуг.

20.07.2016 | Держава турбується про тебе

З 1 травня 2016 року в Україні діє єдина ціна на газ для всіх споживачів. Уряд, вперше за роки української незалежності, наважився на непопулярний крок, піднявши тарифи на газ до ринкових, та розпочав масштабну боротьбу з корупційними схемами на газовому ринку.

Все більше країн світу відмовляються від російського газу, і Україна, взявши курс на енергонезалежність, поставила амбітну мету – до 2020 року видобувати 20 млрд. куб м власного газу. Тому підвищення тарифів – не вимога МВФ, а наше українське домашнє завдання, яке 20 років ніхто не виконував.

Уряд України не залишить людей сам-на-сам із новими тарифами на газ, тепло, воду та світло. Кожна українська родина, яка потребує допомоги, отримає пряму субсидію від держави на свій особовий рахунок. Заможні споживачі платитимуть за себе самостійно.

Однак варто усвідомити: єдиний правильний шлях до зниження сум комунальних витрат – енергоефективні заходи. Встановлення приладів обліку та утеплення будинків дає змогу удвічі зменшити оплату житлово-комунальних послуг.

19.07.2016 | Травматизм на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52340/1.jpgВідповідно до інформації Держпраці, з початку року почастішали випадки смертельного травматизму на підприємствах та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства України.

Станом на 30.06.2016 загинуло 8 (вісім) працівників підприємств (за аналогічний період 2015 загинуло 2 (два) працівники).

Також зросла кількість групових смертельних нещасних випадків.

Враховуючи ситуацію, яка склалася звертаємося до населення Долинського району про небезпеку самовільного виконання робіт з очищення колодязів приватних домоволодінь та необхідності залучення до виконання цих робіт спеціалізованих організацій, які мають відповідний дозвіл.

19.07.2016 | Фестиваль льону

Житомир.info: В Житомирській області вперше провели фестиваль льонуУ селі Стремигород Коростенського району Житомирської області агрофірма «Зоря» організовує в Україні фестиваль льону.

Це не просто розважальний захід, це - майданчик комунікації, партнерства, бартерного обміну знаннями й ідеями щодо розвитку українського ринку льону. Діалоги аграріїв насичені стратегічними планами, питаннями перешкод і шляхами їх рішень, технологіями обробки і розумінням необхідності розвитку лляного виробництва і його корисності для ринку України в цілому. На фестивалі льону відбудеться презентація виробів з льону-довгунця, а також олійного льону, який використовується не тільки в їжі, а й в косметології.

Крім представників різних агрофірм Житомирської області на захід запрошуються всі зацікавлені у відродженні льонарства.

      Про дату проведення фестивалю будемо інформувати додатково.

19.07.2016 | Володимир Гройсман: Україна може зменшити споживання енергії у 3-4 рази завдяки заходам із енергозбереження на місцевому рівні

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52306/41613_real.jpgПрем`єр-міністр України Володимир Гройсман закликає місцеві влади розробляти стратегію енергоефективності та проводити модернізацію, що дозволить зменшити енергоспоживання у країні та зменшити рахунки людей.

"Дуже важливо, особливо на місцевому рівні за підтримки Уряду, щоби кожна міська рада, кожна територіальна громада мали свою стратегію енергоефективності", - заявив Володимир Гройсман.

"Підкреслюю, ми можемо у 3-4 рази споживати менше енергії, при тому що якість послуг буде набагато кращою. Це буде означати, що середній рахунок у країні буде менше у 3-4 рази, оскільки ми менше споживатимемо енергії",- зазначив він.

Він навів приклад Вінницької області, у якій завдяки заходам з енергоефективності упродовж опалювальних сезонів 2014-2015 рр., частини 2016 року заощаджено 30% газу, порівняно із 7,2 млрдкубометрів газу в усій Україні.

19.07.2016 | Юрій Луценко представив нового керівника прокуратури Івано-Франківської області

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52304/13735435_1035941056502600_1733629395_n.jpg16 липня Генеральний прокурор України Юрій Луценко офіційно представив колективу прокуратури Івано-Франківської області нового керівника. Ним став Олександр Стратюк, який раніше працював на посаді заступника прокурора Харківської області.

У представленні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, керівники правоохоронних органів Івано-Франківщини.

Юрій Луценко наголосив на потребі поліпшення роботи прокуратури і всієї правоохоронної системи на Прикарпатті загалом. 

У свою чергу, Олег Гончарук запевнив у готовності допомагати новопризначеному керівнику прокуратури, зокрема, щодо вирішення проблем незаконної вирубки лісів та вибору піщаної-гравійної суміші.

19.07.2016 | Об’єднані громади розробили більше 800 інфраструктурних проектів, які планують реалізувати за підтримки держави

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52301/10820.jpgСтаном на 18 липня до Мінрегіону надійшло вже 828 проектних заявок від 134 об’єднаних громад на інфраструктурні проекти, які будуть реалізовані за рахунок державної субвенції. Загальна сума реалізації цих проектів становить близько 724 млн. грн. (~72 % розміру субвенції).

На цей час комісією при Мінрегіоні вже погоджено 703 проектні заявки майже на 634 млн. грн. (~63 %).

57 заявок відправлено на доопрацювання, 68 – будуть розглянуті сьогодні на засіданні Комісії.

Більша частина коштів субвенції все ще залишається без проектних заявок у Рівненській області (подано заявок на 37,1 % передбаченої суми субвенції), від Київщини заявок ще взагалі не надходило.

Раніше Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода назвав неприпустимим зволікання об’єднаних громад з розвитком власної інфраструктури.

Нагадаємо, у 2016 році з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд. грн. Кошти субвенції розподілятимуться між 159 об’єднаними громадами за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 960 тис. грн. для найменшої об’єднаної громади до 23 млн. грн. — для найбільшої.

19.07.2016 | Юрій Мазур провів особистий прийом громадян
http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52288/img_20160719_095804.jpg18 липня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів особистий прийом громадян. Під час прийому опрацьовано звернення від жителів сіл Витвиця, новоселиця, Оболоня, Слобода Болехівська. Основними проблемними питаннями, які піднімались громадянами було виділення земельних ділянок, порушення будівельних норм, відновлення автобусного маршруту, порядок оформлення документів для пенсіонерів в сільській місцевості. Зі всіх питань заявникам дано роз’яснення, відповідальним керівникам районної державної адміністрації дано відповідні доручення, встановлено терміни їх виконання.

події

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2078/96b3b0bdfb19dc01b665d7a3f6f8f451.jpg22 липня, у п'ятницю, о 21.30 год. біля Будинку Техніки в м. Долина відбудеться показ документальної стрічки «Життя на продаж» у Кінотеатрі під відкритим небом. Роль ведучої у цьому фільмі виконала популярна співачка Джамала. Завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв стрічка показує глядачам страшні подробиці торгівлі людьми. Він також навчає молодь, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном.

Безкоштовна психологічна реабілітація для постраждалих учасників антитерористичної операції

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хирів-Рент-Інвест» проводить  безкоштовну психологічну реабілітацію для постраждалих учасників антитерористичної операції протягом 2016 року .

Призначення субсидій
Відповіді на найпоширеніші запитання про призначення субсидій
Допомога сім'ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями

В червні 2016 року розпочинається надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями. За довідкою звертайтеся в Долинський районний центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді  за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 4, тел. 26346.

Створено сайт Українського торговельного представництва в КНР

http://agroassociation.com.ua/images/foto/news/small/sm_1439465896_Kutai.jpgПовідомляємо, що створено сайт Українського торговельного представництва в КНР. Цей проект створений з метою сприяння розвитку торгово-економічних зв’язків України та Китаю. Це буде площадка, на якій українські експортери зможуть розмістити пропозиції товарів та послуг, а китайські підприємці – ознайомитись з такими пропозиціями китайською мовою.

Набір на денну форму навчання
Продовжується набір на денну форму навчання (державне замовлення) до Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського Національного економічного університету.  Для навчання студентів створено всі необхідні умови. Окрім того, вони матимуть змогу отримувати стипендію у розмірі 850 гривень.
“Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України”
Читати більше...
Для суб’єктів господарської діяльності у сфері торгівлі!

Доводимо до Вашого відома, що ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», які реалізує в області державну політику у сфері метрології та метрологічної діяльності стурбоване станом ваговимірювальної техніки, що застосовується під час торговельно-комерційних операцій та розрахунків між покупцями та продавцями.

Інвестиції і торгівля
Про проведення 19-тої Китайської міжнародної виставки-ярмарки з інвестицій та торгівлі “CIFIT”. у м. Сямень, провінція Цзянсу (КНР)
Підготовка спеціалістів у туристичній галузі
Інститут туризму ДВНЗ " Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" здійснює курсову підготовку за відповідними напрямами

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області