27 березень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада
  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 
  Долинська міська рада
   http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 
 Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

 

Долинська центральна районна лікарня
 

 

 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості
 

 

 

 

Ми розвиваємо електронне урядування

 

 

 

РЕГІОНАЛЬНІ ЛІНКИ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/image001.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/obl.tsenr_zajniatosti.gif


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
27.03.2015 | Юрій Мазур зустрівся з представниками громадсько-політичних організацій району

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/36963/img_20150326_180603.jpg26 березня, з ініціативи голови райдержадміністрації Юрія Мазура, у великому залі засідань районної ради відбулася зустріч з представниками політичних партій та громадських організацій району за участі керівників відділів та управлінь районної державної адміністрації .

В зустрічі з керівництвом районної державної адміністрації взяло участь близько 80 керівників громадсько-політичних організацій району, громадських активістів та волонтерів. В ході засідання перед присутніми виступили та відповіли на запитання із зали голова та перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Мазур та Віктор Громиш, керівники структурних підрозділів РДА

              «Запровадження більш ефективних форм співпраці з громадськістю сприятиме у вирішенні питань, що турбують жителів району, забезпеченню прозорості та відкритості у діяльності районної державної адміністрації. Тому надалі проведення таких зустрічей буде систематичною», - зазначив Юрій Мазур.

            Живий діалог влади і громадян пройшов у конструктивній діловій формі і тривав близько двох з половиною годин.

            За підсумками зустрічі відповідальним виконавцям дано доручення, про виконання яких буде відзвітовано під час чергової зустрічі з громадськістю.

            На завершення заходу присутні переглянули відео про затримання псевдоволонтерів з міста Стрий, які працювали на території міста Долина та були затримані місцевими активістами «Самооборони».

27.03.2015 | Проведено огляд умов утримання осіб, позбавлених волі, у виправній колонії №118

26 березня відбулося виїзне засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації з комісією установи ВЦ №118 на базі установи, яке провели спільно голови комісій Віктор Громиш та в.о. начальника ВЦ №118 Степан Потятинник.

Члени комісій оглянули побутові умови утримання та харчування засуджених. У засіданні взяв участь представник районної прокуратури Василь Тепчук.

Крім цього заслухано 6 справ про умовно-дострокове звільнення та заміну невідбутої частини покарання більш м’яким, одній особі відовлено у заміні невідбутої частини покарання більш м’яким.

27.03.2015 | Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

26 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Громиш, заступник голови комісії провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

У ході засідання члени комісії розглянули 3 блоки питань:

- про визначення місця проживання дітей (1 питання);

- про усунення перешкод та визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з дітьми (2 питання);

- про доцільність позбавлення батиьківських прав (3 питання).

За підсумками розгляду та обговорення зазначених питань прийнято відповідні рішення.

27.03.2015 | Повідомлення прес – служби Івано-Франківського обласного територіального відділення АМКУ

Суб’єкти господарювання прислухались до рекомендацій територіального відділення Антимонопольного комітету України

За результатами розгляду рекомендацій адміністративної колегії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України суб’єкти господарювання, які діють на ринках оптової та роздрібної реалізації продуктів харчування (хліба та хлібобулочних виробів, яєць курячих, олії, круп, борошна та цукру) повідомили територіальне відділення про вжиття заходів для недопущення необґрунтованого підвищення цін, встановлення економічно обґрунтованих цін на продукцію, а також недопущення формування цін на продукцію за узгодженням з іншими суб’єктами господарювання, тобто вчиняти антиконкурентні узгоджені дії на продовольчих ринках.

27.03.2015 | Напиши писанку для солдата

26 березня 2015 року відбулося чергове заняття Долинської районної школи лідерів, в рамках якого було організовано акцію «Напиши писанку для солдата» - майстер-клас з писанкарства. Участь в акції разом з лідерами учнівського самоврядування навчальних закладів взяли і діти, чиї батьки проходять службу в зоні АТО.

Подарувати нашим захисникам частинку своєї доброти, тепло дитячого серця, які вклали юні писанкарі у писанку – символ Воскресіння Христового, написану власноруч, - таким було бажання всіх, хто долучився до акції, а їх було не багато, не мало – 45 дітей.

Наймолодшою учасницею акції була Карінка Савчук, учениця 2 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., яка приїхала разом з матусею, щоб написати писанку татусеві, який проходить службу в зоні АТО.

26.03.2015 | Німецький досвід у реалізації проекту «Формування добровільних пожежних дружин у сільських та селищних громадах»

25 березня у с.Вишків відбувся консультаційний семінар для посадових осіб - учасників проекту міжнародної технічної допомоги "Формування добровільних пожежних дружин (команд) у сільських та селищних громадах Івано-Франківської області" за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Громиша, заступника голови районної ради Івана Диріва, директораІвано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Богдана Волошинського, головного інспектора відділу Держнагляду та контролю УДНС в Івано-Франківській області Володимира Шкромиди, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та екологічної безпеки райдержадміністрації Андрія Мартина, начальника відділу регіонального розвитку та будівництва райдержадміністрації Романа Коса, депутата районної ради Віталія Скрипника, ініціативних голів місцевих рад, членів добровільної місцевої пожежної дружини.

Реалізація даного проекту відбувається за підтримки і сприяння Фонду Ганса Зайделя (Федеративна Республіка Німеччина) спільно з Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області. Основною метою проекту є надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування та громадським активістам у створенні місцевої пожежної охорони у віддалених від районних центрів населених пунктах, що дає можливість вирішити актуальну проблему їх протипожежного захисту (з використанням в цій роботі німецького досвіду).

25.03.2015 | Проведено семінар-навчання для голів та секретарів місцевих рад

24 березня у залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання для голів та секретарів місцевих рад, який провела керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Мацалак.

Під час  зустрічі учасники семінару розглянули та обговорили 2 питання порядку денного. Зокрема, про видачу довідок про склад сім’ї, наявність земельних ділянок та актів обстежень особам, які звертаються за призначенням всіх видів державних соціальних допомог, житлових субсидій, компенсацій та надання пільг доповів начальник відділу соціальних виплат і допомог управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Сарабрин; про методику заповнення форм державних статистичних спостережень та зміни в них розповіла у своєму виступі начальник відділу статистики у Долинському районі Марія Кравців. На запитання представників органів місцевого самоврядування відповідальні працівники надали чіткі відповіді та роз’яснення.

25.03.2015 | Відбулось чергове засідання колегії РДА

24 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Мазура відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації на якому розглянуто три питання порядку денного. Перед початком засідання Юрій Мазур представив новопризначеного першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша та керівника апарату районної державної адміністрації Ірину Мацалак.

Відповідно до порядку денного члени колегії заслухали звіт начальника управління соціального захисту населення Наталії Ілиняк про роботу управління за 2014 рік. В ході розгляду звіту голова районної державної адміністрації акцентував увагу на питанні соціального забезпечення військовослужбовців із зони АТО та іх сімей. Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації 29.12.2007 № 465 Національна програма «Репродуктивне здоров’я нації на 2007-2015 роки» доповів головний лікар центральної районної лікарні Ігор Романюк; Про хід виконання розпорядження районної державної адміністрації від 13.02.2013 №40 «Про програму зайнятості населення Долинського району на період до 2017 року» доповів директор районного центру зайнятості Володимир Бабій.

25.03.2015 | На Долинщині відбудеться Кубок України з водного туризму

24 березня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з питань організації та проведення у Долинському районі Кубку України з водного спорту за участі начальника відділу молоді і спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Святослава Димида, т.в.о. начальника Долинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області Володимира Пилипіва, головного лікаря центральної районної лікарні Ігоря Романюка.

У ході наради розглянуто ряд організаційних питань щодо проведення Кубку України з водного спорту, який відбудеться 27-29 березня 2015 року на території Долинського району. У спортивному заході візьмуть участь близько 100 досвідчених спортсменів з різних областей України, які змагатимуться на річках Мізунка та Свіча. Учасники наради обговорили питання щодо забезпечення чергування бригади карети «Швидкої допомоги» під час проведення заходу; участі працівників органів правопорядку та підрозділів ДСНС у місці проведення змагань; облаштування наметового містечка для перебування команд-учасниць; закупівля дипломів та призів (кубків) для учасників та переможців спортивних змагань.

25.03.2015 | Єдиний інформаційний центр для учасників АТО запрацює в області уже наприкінці тижня

news-imageЄдиний інформаційний центр для учасників АТО запрацює в області уже наприкінці тижня

Інформаційний центр уже наприкінці тижня відкриють у приміщенні департаменту соціальної політики облдержадміністрації, розміщеному на вул. Леся Курбаса, 2. 

Про це під час зустрічі голови облдержадміністрації з учасниками АТО, волонтерами та громадськістю області повідомив Ігор Пасічняк.

У своїй діяльності працівники центру взаємодіятимуть з представниками департаментів облдержадміністрації. Для зручності запитувачів працюватиме також телефонна «гаряча лінія».

За аналогічним принципом інформаційні центри створять  й у інших районах, що дозволить чималу кількість проблемних питань розглядати безпосередньо на місцях, не виїжджаючи до обласного центру. 

 


події

Роз'яснення щодо надання житлових субсидій населенню
Калькулятор розрахунку субсидій
«Кращий державний службовець» 2015 року
Читати про конкурс
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

Інформаційні матеріали

 

Консультативний центр для людей, котрі повернулися із зони АТО та їх родичів

В Долинському районі діє режим підвищеної готовності

Введено в дію режим підвищеної готовності районної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.


 Пам'ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

Тероризм та вибухонебезпечні предмети

 

Що треба знати при виявленні вибухонебезпечних предметів!

 

Дії населення при попереджувальному сигналі “увага всім!” та мовній інформації

 

Рекомендації населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів

 

Що таке захисні споруди? 

Інформація про мобілізацію

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/110 пунктів про нову хвилю мобілізації 

Інформація про 4-ту хвилю мобілізації

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/predprinimateli.jpgДолинська міжрайонна прокуратура надає розяснення з питань мобілізації

Державна інспекція України з питань праці надає роз'яснення по мобілізації

Звернення

Шановні кримчани, жителі східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Звертаємось до керівників готельних, санаторно-курортних та інших закладів, які розташовані на території області

 

Міжнародна громадська організація «Івано-Франківське земляцтво» звертається із проханням допомогти організувати збір благодійної допомоги для нашого земляка з міста Калуша, пораненого в зоні АТО захисника України, Івахнюка Олега Петровича.

 

СБУ на Прикарпатті застерігає не стати жертвами кіберзлочинців

 

Проект"Люди помагають людям" створений, для надання адресної допомоги, сім'ям, які втратили годувальника, безпосередньо - без всяких фондів, від людини чи організації, яка хоче допомогти напряму на картковий рахунок Вашої родини.

До відома!

Конкурс з визначення виконавця робіт по капітальному будівництву вуличного водопроводу в селі Гериня

Міжнародний конкурс інвестиційних проектів

Про встановлення торгівельної надбавки

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОРАНЕНІ SOS»

13.02.2015 утворено Івано-Франківську митницю ДФС, як юридичну особу публічного права, що є правонаступником Івано-Франіківської митниці Міндоходів.

Відкрито конкурсний набір до школи місцевого самоврядування

 

Конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині

 

Набір на навчання осіб з інвалідністю за 21 професією у Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації  інвалідів «Поділля»

 

Конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Івано-Франківській  області

 

Запрошуємо долучитися до вшанування благодійників та взяти участь у ІІІ Національному конкурсі «Благодійна Україна»

 

До відома керівників малих підприємств та фізичних осіб - підприємців району!

Оголошено 2-й етап конкурсу пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів та використанню відновлювальних джерел енергії

 

лОГОТИП130 квітня – 3 травня 2015 року - Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» 

 

Мінсоцполітики України збирає кошти для переселенців та учасників АТО

 

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги»

 

Індексація нормативної грошової оцінки земель за 2014 рік

 

Третій Світовий Конгрес Бойків

 

Пам'ятка першочерговихдій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

Методичні рекомендаціїдо Постанови КМУ від 06.08.2014 «Про встановлення соціальних державних стандартів у сфері ЖКГ»

 

Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

 

Порядок комплектування загонів оборони

ГЕНЕРАЛ-ХОРУНЖИЙ РОМАН ШУХЕВИЧ

http://banderivets.org.ua/sites/default/files/images/shuhevych.pngЧитати більше…

ПРАЙС-ЛИСТ продукції ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»
ПРАЙС-ЛИСТ
яворина-2014

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1196/img_7693.jpg

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області