28 Травень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg  


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
27.05.2015 | Порядок видачі посвідчень учасника бойових дій учасникам АТО значно спрощено

news-image

З метою виконання вимог Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України щодо скорочення строків розгляду питання стосовно надання статусу учасника бойових дій, Міністерством оборони України видано наказ від 07 травня 2015 року № 200 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 травня 2015 року за № 531/26976).

Документом затверджені Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та Інструкція про порядок видачі в Міністерстві оборони України посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни – учасник бойових дій» та листів талонів на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості.

27.05.2015 | У Долині відбулася духовна академія з нагоди 150-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/39231/20150526_160522.jpg            З нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького 26 травня в актовій залі Будинку техніки м.Долини відбулась духовна академія «Мойсей Українського духу». Організували захід відділ культури спільно з управлінням освіти, молоді і спорту Долинської районної державної адміністрації. Разом з головою районної державної адміністрації Юрієм Мазуром вклонитися пам'яті видатного громадського і церковного діяча прийшли представники духовенства, керівництво районної та міської рад, працівники освіти та культури району, учнівська молодь, громадськість Долинщини.

            Урочистий захід розпочався молитвою «Отче наш» та Державним Гімном України у виконанні хору «Елегія» педагогічних працівників району під керівництвом Володимира Кіндри. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх, хто поліг за волю і незалежність нашої держави. Від учасників духовної академії діти Церкви Різдва Пресвятої Богородиці м.Долини поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кардинала Любачівського.

27.05.2015 | Юрій Мазур провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/39230/img_20150526_102623.jpg26 травня у залі засідань районної ради голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів чергове засідання колегії районної державної адміністрації на якому, за участю заступника директора, начальника управління соціально-економічного розвитку департаменту економіки обласної державної адміністрації Василя Насадюка було розглянуто чотири питання порядку денного. Перед початком засідання за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, значний особистий внесок в соціально-економічний та культурний розвиток Станковецької сільської ради та знагоди 50-річчя Юрій Мазур нагородив спільною грамотою РДА та районної ради Ярославу Грабар – Станковецького сільського голову.

Про підсумки виконання Програми соціально-економічного, культурного розвитку та бюджету району за І квартал 2015 року доповів начальник управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адмінстрації Михайло Куцик, співдоповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Демченко. В обговорення питання взяв участь Василь Насадюк. Юрій Мазур звернув особливу увагу на роботу відповідних установ району щодо працевлаштування громадян.

26.05.2015 | До відома громадян!

28.05.2015 року з 10.00 год. по 13.00 год. у приміщенні Долинської міжрайонної прокуратури буде проводитися прийом громадян заступником прокурора Івано-Франківської області Гніданом Р.М.

26.05.2015 | Завершальний етап підготовки до відзначення у районі Міжнародного Дня захисту дітей

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/39199/948d5d1-pl-01.06.jpg25 травня керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Мацалак провела нараду з питань організації та проведення у районі заходів з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей за участі начальника відділу молоді і спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Святослава Димида, начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Тараса Богачова, відповідальних працівників відділу культури райдержадміністрації.

Учасники наради детально проаналізували хід підготовки запланованих заходів з відзначення у районі Міжнародного дня захисту дітей (сценарій свята, закупівля призів для його учасників, підготовка та подання оголошення про заходи у місцеві ЗМІ тощо), визначили проблемні питання, обговорили можливі шляхи їх вирішення. У м.Долині заходи для дітей відбудуться 1 червня з організації районної державної адміністрації, за сприяння та підтримки торгового центру «Кошик».

26.05.2015 | На прийомі у голови райдержадміністрації

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/39198/1379404116_ruchka-bloknot2.jpg25 травня у голови районної державної адміністрації Юрія Мазура відбувся прийом громадян з особистих питань. До посадовця звернулося п’ятеро жителів району (с.Новошин, с.Гошів, с.Витвиця, с.Новоселиця, с.Ангелівка) з вирішення земельних питань; житель м.Болехів порушив питання щодо непризначення страхових виплат у зв’язку з трудовим каліцтвом; мешканець с.Сенечів звернувся з вирішення питання щодо зривів руху автобуса на маршруті «Долина-Сенечів»; житель с.Витвиця - вирішення питання незаконної забудови на дорозі загального користування.

За підсумками розгляду порушених проблемних питань голова райдержадміністрації Юрій Мазур надав громадянам відповідні роз’яснення. Відповідальним працівникам районної державної адміністрації дано доручення щодо детального вивчення та вирішення зазначених питань, надання відповіді заявникам по суті у встановлені терміни.

26.05.2015 | На нараді у голови райдержадміністрації обговорено важливі питання життєдіяльності району

25 травня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів оперативну нараду з керівниками відділів та управлінь районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з питань життєзабезпечення району.

Під час наради проаналізовано діяльність структурних підрозділів райдержадміністрації, заслухано проблемні питання, обговорено шляхи їх вирішення.

Голова райдержадміністрації Юрій Мазур акцентував увагу присутніх на розгляді питань щодо проведення чергової хвилі мобілізації в районі, наголосив на необхідності надання всебічної допомоги і підтримки учасникам АТО та їх сім'ям, сприянні у працевлаштуванні демобілізованих осіб, забезпеченні психологічної реабілітації військових. Також розглянуто питання про хід надання громадянам району роз’яснень щодо отримання житлових субсидій. управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації доручено вивчити потреби мешканців району з даних питань. Проаналізовано умови перебування переселенців з південно-східних областей України, які на даний час тимчасово проживають у Вигодській міській лікарні.

25.05.2015 | "Правила поведінки на водних об'єктах"

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та екологічної безпеки районної державної адміністрації звертається до всіх жителів та гостей нашого району з проханням дотримуватись елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об'єктах. Пам'ятайте - купатися можна тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

Купаючись, не запливайте за межі дозволеної території, не залізайте на технічні та попереджувальні знаки, не підпливайте до місць з стрімкою течією, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

Уникайте купання в затоплених кар'єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Відпочивайте в місцях, які спеціально облаштовані для купання, де є поблизу рятувальні пости та перевірене дно водойми. Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відповідально поставтеся до власного життя та здоров'я.

25.05.2015 | До Дня слов'янської писемності та культури

http://dcrb.net/uploads/2015/05/IMG_1243-150x150.jpg

24 травня у центральній районній бібліотеці відбулась літературно-музична година «Чари української пісні» в рамках клубу «Золота осінь». Захід присвячувався Дню слов'янської писемності та культури, який щорічно відзначається 24 травня згідно з Указом Президента від       17 вересня 2004 року. У цей день ми вшановуємо також святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, які створили писемність та поширювали християнське вчення на території нинішньої України.

Учасники літературно-музичної години говорили про роль та значення української пісні в житті нації, виконували колискові, коломийки, згадували патріотичні пісні, пісні своїх батьків, дідів та прадідів, співали караоке. Цікава та дружня атмосфера заходу надихала його учасників до активної творчої роботи.

25.05.2015 | Учасникам АТО присвячується

 24 травня у Будинку техніки міста Долина відбувся концерт «Ми діти твої, Україно». Організатори присвятили цей творчий вечір учасникам антитерористичної операції, які стоять на сторожі спокою та порядку у рідній державі. Під час воєн митці підіймали бойовий дух захисників Батьківщини, проводжали у бій, зустрічали після виснажливих бойових дій та святкування перемог.

Мистецьке свято для жителів Долинщини організувала керівник дитячого зразкового ансамблю танцю «Бойківчанка» районного народного дому, член Всеукраїнської Ради з питань дитячої хореографії Надія Лопух за підтримки районної державної адміністрації та міської ради. Підтримали ініціативу також і меценати заходу, а це шанувальники творчості ансамблю «Бойківчанка».


події

До відома переміщених осіб!

Приватний підприємець   с. Мислівка Долинського району гр. Гасуляк Олександра Василівна може  надати родині переселенців  із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції другий поверх трьох-поверхового  будинку (200 кв.м) для тимчасового проживання.

Контактний телефон гр. Гасуляк О.В.    0973447502

 

Збори територіальних громад щодо проведення адміністративно-територіальної реформи

28 травня 2015 року збори територіальної громад:

-  м.Долини (10.30 год., великий зал засідань районної ради);

- с-ща Вигода (13.00 год., адмінприміщення Вигодської селищної ради).

Заходи з відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня 2015 року
1 червня 2015 року у м.Долина
Інформація для краян

Енергоефективний калькулятор 

Екофестиваль "Лолин у Карпатах"
Дзвони Ясної гори єднають усіх
 Перший міжнародний фестиваль карильонного і дзвонового мистецтва пройде на Ясній Горі 14 червня 2015 року.
Міжнародна співпраця

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1541/dsc07867.jpgВізит делегації з Долинщини до Опольського повіту Республіки Польща дав певні результати

Роз'яснення щодо надання житлових субсидій населенню

Інформація

про надання житлових

субсидій населенню

Роз'яснення щодо об'єднання громад

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1525/images.jpgПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Телефон "гарячої лінії"

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1489/image001.gifТелефон "гарячої лінії"

з питань надання

субсидій населенню:

2-53-06, 2-53-07

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області