1 Вересень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 


ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
1.09.2015 | Профлактична робота на базі КВІ

            01 вересня 2015 року на базі кримінально – виконавчої інспекції начальником відділу соціальної роботи Жанною Димокур проведено інформаційно – просвітницький захід з умовно засудженим неповнолітнім молоддю, рідними. Проведено бесіду на тему : « Виховний потенціал сім»ї », надано індивідуальні послуги, роздано інформаційно – просвітницькі матеріали щодо здорового способу життя, профілактики тютюнопаління, алкоголізму, ВІЛ – інфекції/ СНІДу, гепатиту В і С, туберкульозу.

У розмові із умовно засудженими обговорено широкий спектр питань: небезпечна поведінка та оточення, свобода вибору та її вплив на подальше життя, пізнання світу через призму прекрасного (книги, повчальні фільми, спілкування з позитивними людьми), здобуття освіти, пропагування здорового способу життя та зайняття спортом, цінності сімейного виховання.

Важливо у цій роботі, щоб особа, яка уже має проблеми із законом, дослухалася до наших порад та зрозуміла всю серйозність ситуації, у якій вона перебуває і куди може потрапити при скоєнні інших протиправних діянь.

1.09.2015 | Хто робить українців живим товаром?

            Усе частіше в Україні можна почути дещо незвичний вислів «живий товар». І йдеться не про часи Спартака, навіть не про часи Шевченка, що більш ближче нам, українцям, а про сучасність.

          На жаль, наприкінці 20-го – початку 21-го століття з розвитком науки і техніки та більшою міграцією торгівля людьми стала більш масштабною. Нестатки і пошуки кращих умов життя, неможливість працевлаштування, корупція урядової системи, втягнення у злочинність - це ті основні причини, які призводять до експлуатації особистості і відомі людству віддавна. Зараз торгівля людьми, цей так званий бізнес, став ще більш цинічним. Заради торгівлі людськими органами цинічні «бізнесмени» готові на все: опікунство чи усиновлення, сурогатне материнство, ба, навіть спонукання до штучних абортів заради тих же органів. Страшно? А використання у збройних конфліктах, тобто «виконання бойових завдань з поваленням державної влади, порушення суверенітету і територіальної цілісності інших держав»? Страшні злочини сучасності, у яких замішані діти.

           

1.09.2015 | Роз’яснення щодо спрощеного порядку надання субсидій

31 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Громиш провів семінар для секретарів місцевих рад району з питань надання житлових субсидій населенню.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Ілиняк надала роз’яснення представникам місцевого самоврядування Долинщини щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року №475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій».

Основну увагу секретарів місцевих рад Наталія Ілиняк зосередила на роз’ясненні щодо правильності заповнення заяв та декларацій для одержання субсидій та на питанні щодо надання відповідей на запити про склад зареєстрованих осіб у житловому будинку та забезпечення житловою площею.

1.09.2015 | Триває підготовка до відзначення ювілейної дати заснування стадіону «Нафтовик»

31 серпня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур проінспектував місце проведення урочистостей та ознайомився з проведеними підготовчими роботами до відзначення 60-річчя заснування стадіону «Нафтовик».

Юрій Мазур дав відповідні доручення виконавцям завдань з підготовки та проведення заходу, зазначивши, що всі доручення повинні бути виконані у відповідно встановлені терміни.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ольга Ільчишин, начальник відділу молоді  і спорту управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Святослав Димид та начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ольга Попадинець.

Урочистості проводитимуться  13 вересня на стадіоні «Нафтовик», у програмі яких передбачено відзначення ветеранів футбольного клубу грамотами та медалями, розважальні заходи та товариський матч ФК «Нафтовик».

1.09.2015 | День відкритих дверей відбувся в Долинському виправному центрі управління ДПтС України в Івано-Франківській області (№ 118)

День відкритих дверей в установі цього року, як і в минулі роки, проводився напередодні великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України.

Ознайомитися зі специфікою роботи виправного центру, умовами тримання засуджених, їхнім побутом та питаннями, які на часі вирішувати для належного функціонування установи – з такою метою 21 серпня до установи завітали представники місцевої влади (голова с. Тростянець Зіновій Болюк), районної прокуратури (Василь Тепчук), органів юстиції (Галина Стефанишин), районного центру зайнятості (Людмила Вороняк), близькі і родичі засуджених та представники засобів масової інформації (телебачення, радіо, преса).

Зустрічав гостей начальник виправного центру Степан Потятинник, який надалі супроводжував їх на території установи. Відвідувачі оглянули приміщення комунально-побутового забезпечення умов тримання засуджених – відділення для проживання, бібліотеку, клуб, їдальню, крамницю, де реалізують засудженим товари першої необхідності.

1.09.2015 | Щодо укладення договору про надання доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Реєстраційна служба Долинського районного управління юстиції повідомляє про те, що з 1 жовтня 2015 року інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно прав буде надаватись тільки за умови укладеного договору між користувачем та адміністратором Державного реєстру прав і одержанням електронного цифрового підпису для роботи з Державним реєстром прав.

Відповідно до п. 2 Порядку доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів внутрішніх справ, органів прокуратури, органів Служби безпеки, нотаріусів, адвокатів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 24.12.2014 р. за № 722 доступ користувачів до Державного реєстру прав та реєстрів  надається (припиняється) на підставі договору, укладеного  між таким користувачем  та адміністратором Державного реєстру прав.

1.09.2015 | Вітання

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаємо всіх вас із наступаючим вересневим святом першого дзвоника – Днем знань. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.

Бажаємо всім учням досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Успіхів вам, юні друзі, нових відкриттів, цікавих зустрічей, захоплюючих вражень і щасливої долі!

Голова районної державної адміністрації Юрій Мазур

Голова районної ради Володимир Луцький

1.09.2015 | Нарколабораторії на Івано-Франківщині

Співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області спільно з Головним Управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ виявили та ліквідували 2 крупні нарколабораторії в яких зловмисники налагодили масштабне виготовлення марихуани!

Зловмисники створили дві потужні лабораторії в Івано-Франківській та Черкаській областях для продажу наркотиків як в Україні, так і в країнах ЄС.

Наркоботаніки вирощували марихуану методом гідропоніки, намагаючись селекціонувати більш потужні сорти. Під час обшуків у них вилучено понад 30 кілограмів готової марихуани (вартість на чорному ринку – понад 3 мільйони гривень), майже одну тисячу рослин канабісу, спеціальне лабораторне обладнання, системи освітлення, зволоження і температурного режиму, добриво, велику кількість хімічних добавок, що використовувались у процесі вирощування наркотиків.

31.08.2015 | Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України

На виконання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України" 7 серпня 2015 року СБУ надала Міністерству культури список діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України з 14 осіб, а саме: Кучеренко Володимир Олександрович,  Холмогоров Єгор Станіславович,  Хазін Михайло Леонідович, Газманов Олег Михайлович, Кобзон Йосиф Давидович, Перфілова Валерія Юріївна, Пригожин Йосиф Ігорович,  Безруков Сергій Віталійович, Боярський Михайло Сергійович, Расторгуєв Микола В’ячеславович,  Охлобистін Іван Іванович, Порєченков Михайло Євгенович, Лепс Григорій Вікторович та Депардьє Жерар".

Зазначений перелік осіб розміщено на сайті Мінкультури.

31.08.2015 | Нова бригада відправилася на будівництво фортифікаційних споруд

28 серпня бригада у складі 10 осіб відправилася у Костянтинівський район Донецької області для зведення фортифікаційних споруд.

Місцеві підприємства та приватні підприємці щоразу долучаються до надання допомоги нашим військовим, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. Цього разу надали допомогу ТзОВ «ММД», ТзОВ «Уніплит», ПАТ «Укрспецтрансгаз», Долинський ГПЗ, тампонажне управління, Долинський ЛВУМГ, ДП «Вигодське лісове господарство», ПП Кривак Ю.Ю., ПП Пастух  І.І., ПП Гасуляк С.М., ПП Крупчин Т.С., ПП Бойдуник С.М., «Солодка Долина», «Гастроном», районна прокуратура, центральна районна лікарня, ПП Денис Л.М., ПП «Мізунська вода», а також сільські ради, серед яких  слід відзначити Шевченківську та Новошинську сільські ради.


події

До уваги громадськості!
Інформація для краян

Долинськарайонна державна адміністрація запрошує небайдужих громадян долучитись до будівництва фортифікаційних споруд на стратегічно важливих напрямках оборонної лінії у Донецькій області. Бажаючих просимо звертатись за адресою: м.Долина, пр. Незалежності 5, каб. №23, тел. 2-76-60.

Передзвін Гошівського карильйону

Гошівськийкарильйон – це другий карильйон в Україні. Сьогодні він складається з 52 дзвонів, на яких можна виконати церковні мелодії чи твори класичної музики.

Карильйон у Гошівському монастирі:

частина 1

частина 2

Всеукраїнська акція "Відповідальність починається з мене"
До відома громадськості району

 

Оголошення про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, в Івано-Франківській області

 

 

До уваги представників ЗМІ

 

Графік набору слухачів для проходження професійної реабілітації у 2015 році

 

Квота прийому сільської молоді на 2015 рік

 

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

 

 

 

 

Роз’яснення Мінрегіону щодо реалізації процедури прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт

 

Пам'ятка щодо реформування системи надання населенню житлових субсидій

 

УРЯДОВА ПРОГРАМА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ до 30% компенсації суми кредиту на придбання котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів

 

Роз’яснення щодо можливості одержання фінансового

ресурсу для придбання котла на альтернативному паливі,

утеплення багатоквартирних та приватних будинків.

 

Інформація щодо причин підвищення тарифів на електроенергію та природний газ

Енергоефективнийкалькулятор 

Постанова КМУ від 01.03.2010 №243 «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки»

 

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

 

ЕЛЕКТРОННІ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН
Інформаційні матеріали
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

Про порядок надання земельних ділянок учасникам АТО

 

Забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1380/logo1.png 

 

Телефон “гарячої” лінії" інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей: 2-50-67.

Адреса: 77504, м. Долина, вул.Грушевського,18, каб.№11.

Інформаційні матеріали

Консультативний центр для людей, котрі повернулися із зони АТО та їх родичів

ДОРОЖНЯ КАРТАщодо надання державних соціальних гарантій учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ям загиблих військовослужбовців-учасників АТО

 

Соціальні послуги та консультації учасникам АТО Долинського районного центру зайнятості

 

Перелік документів для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, які може подати учасник антитерористичної операції

або його законний представник

ЯВОРИНА-2015
ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ "ЯВОРИНА-2015"
Інформаційні матеріали

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області