30 Серпень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада
  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 
  Долинська міська рада
   http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 
 Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

 

Долинська центральна районна лікарня
 

 

 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості
 

 

 

 

Ми розвиваємо електронне урядування

 

 

 

РЕГІОНАЛЬНІ ЛІНКИ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/image001.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/obl.tsenr_zajniatosti.gif


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
29.08.2014 | ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Долинщини!

 

31 серпня 2014 року (у неділю) у с.Лолин Долинського району відбудеться традиційне щорічне обласне свято Франкової ліричної поезії «Франкове слово – наше знамено! В труді й борні веде до перемоги», присвячене 158-річниці від дня народження великого українського письменника, публіциста, борця за національні інтереси українського народу І.Я.Франка.

Урочистості розпочнуться покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку у с.Максимівка о 13.15 год. та святковими заходами у с.Лолин о 14.00 год.

29.08.2014 | До уваги керівників готельних, санаторно-курортних та інших закладів району!

На засіданні Кабінету Міністрів України, яке відбулося  23 липня 2014 року, Прем’єр-міністр України А. Яценюк доручив забезпечити безумовне виконання рішень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України та ухвал Окружного адміністративного суду м. Києва щодо неприпустимості поширення у будь-який спосіб на території країни окремих російських телевізійних каналів, заборонених для ретрансляції.

Звертаємось до керівників готельних, санаторно-курортних та інших закладів, які розташовані на території області щодо забезпечення виконання рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення  від 17.07.2014 року № 292 і 297 про вимкнення в їх телевізійних, кабельних та супутникових мережах каналів, які містять заклики до насильницької зміни конституційного ладу України, агресивних дій проти нашої країни, а також створюється атмосфера ворожого ставлення до українців і України, містяться посягання на суверенітет й цілісність нашої держави. Зокрема, «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР - Планета», «Россия 24», «НТВ - Мир», TVCI (TВ Центр), «Россия-1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «РЕН - ТВ», «Life News», «Rossia Today».

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної адміністрації

29.08.2014 | На нараді обговорили питання надання допомоги переселенцям із зони АТО

28 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів зустріч із підприємцями Долинщини з питань забезпечення тимчасового проживання на території району громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Під час зустрічі проаналізовано стан забезпечення житлом, продуктами харчування, одягом, засобами гігієни, медичними послугами осіб, які змушені були покинути власні домівки і на даний час перебувають на території району; озвучено основні проблемні питання щодо забезпечення належними житлово-побутовими умовами та речами першої необхідності зазначених осіб та їхніх сімей.

Присутні висловили власне бачення та обговорили пропозиції щодо можливих шляхів позитивного вирішення ряду організаційних питань щодо забезпечення відповідних умов перебування на території району мешканців з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, зокрема забезпечення їх відповідними побутовими умовами проживання, продуктами харчування, лікуванням, необхідними засобами гігієни, одягом, взуттям, психологічною допомогою тощо.

29.08.2014 | Обговорено питання співпраці між суб’єктами надання адміністративних послуг

28 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду із суб’єктами надання адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

Основним питанням зустрічі було питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг в рамках виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», а також налагодження співпраці у сфері надання адмінпослуг між центром надання адміністративних послуг районної державної адміністрації та іншими територіальними підрозділами органів виконавчої влади - суб’єктами надання адміністративних послуг, які надаються через центр.

Присутні окреслили основні проблемні питання, що виникають під час виконання завдань, покладених на служби, розглянули та обговорили можливі шляхи щодо позитивного їх вирішення.

28.08.2014 | Оголошення

До відома населення району, сільських, селищних голів!

29 серпня 2014 року з 10.00 до 12.00 год. у приміщенні Долинської міської державної нотаріальної контори, що знаходиться за адресою м.Долина, вул.Б.Хмельницького, 2а буде проводитись виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Головного управління юстиції в Івано-Франківської області.

28.08.2014 | До 158-річниці від дня народження Івана Франка

27 серпня з нагоди відзначення 158-річниці з дня народження видатного українського письменника, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка на площі біля краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів у м.Долина відбулася акція «Вільний мікрофон, під час якої долиняни змогли висловити свою любов і шану до творчості Каменяра. Організували акцію краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів спільно із громадською організацією «Долина бойківська».

Під час заходу всі бажаючі мали змогу декламувати поезії видатного українця. Варто зазначити, що жоден із декламаторів не повторювався: читали як відомі всім «Розвивайся ти, високий дубе», «Каменярі», так і  актуальні нині «Гімн», «Не пора»,«Бувають хвилі – серце мліє» та інші. І це є свідченням того, що українці не забувають своїх духовних лідерів, а долиняни – й поготів. Адже у наших краях Іван Франко бував не раз.

28.08.2014 | Допомога військовослужбовцям, які беруть участь в АТО

27 серпня голова районної державної адміністрації Руслан Франків спільно із громадськими активістами Долинщини здійснив виїзд у м.Мукачево в розташування 128 бригади та доставки вантажу для бійців, які направляються у зону антитерористичної операції.

Впродовж останніх місяців завдяки активній діяльності волонтерів, допомозі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатів районної та міської рад, підприємців району та всіх небайдужих мешканців Долинщини військовослужбовцям у зону АТО направлялися і направляються на даний час необхідні військові спорядження (шоломи, бронежилети, тепловізори, окуляри, біноклі, приціли тощо), змінний одяг, продукти харчування, засоби гігієни тощо. Із такою ж допомогою до військових прибули і долиняни.

Під час зустрічі бійці розповіли про військову службу та окреслили основні їхні потреби. У свою чергу, голова районної державної адміністрації Руслан Франків пообіцяв і надалі робити все від нього залежне для забезпечення всім необхідним військовослужбовців з району, які беруть участь у антитерористичній операції на сході нашої держави, щоб солдати відчували підтримку і турботу, як матеріальну, так і моральну.

28.08.2014 | Підготовка до проведення свята Франкової ліричної поезії

27 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з відповідальними працівниками з питань підготовки до традиційного щорічного обласного свята Франкової ліричної поезії, яке відбудеться 31 серпня цього року у с.Лолин Долинського району. Цьогорічне свято під назвою «Франкове слово – наше знамено! В труді й борні веде до перемоги» присвячене 158-річниці від дня народження великого українського письменника, публіциста, борця за національні інтереси українського народу І.Я.Франка.

Учасники наради розглянули заходи, що відбудуться у цей день, обговорили фомат свята, визначили місце та час проведення урочистостей із врахуванням зауважень та пропозицій присутніх. Урочистості розпочнуться покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку у с.Максимівка о 13.15 год. та святковими заходами у с.Лолин о 14.00 год. Зустріч літераторів за «круглим столом» у с.Лолин заплановано на 11.00 год.

28.08.2014 | Продовження сесії районної ради

27 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко та керівник апарату райдержадміністрації, депутат районної ради Катерина Олійник взяли участь у продовженні пленарного засідання 34 сесії районної ради, яке провів голова районної ради Володимир Луцький.

У ході засідання депутати розглянулита прийняли відповідні рішення із 28-ми питаннь порядку денного, включаючи 3 депутатські запити.

Актуальним та необхідним на сьогоднішній день стало прийняття рішення «Про надання соціальних пільг учасникам атитерористичної операції у східних областях України, сім’ям загиблих, постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21.11.2013 року по 21.02.2014 року. Депутатським корпусом прийнято також ряд важливих рішень з питань продовження дії договорів оренди нерухомого майна; надання в оренду приміщення під розміщення архівного відділу районної державної адміністрації; про внесення змін до рішення районної ради від 18.08.2011 №126-8/2011 «Про Порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району»; про районну цільову Програму надання безоплатної первинної правової допомоги на 2015 рік;

28.08.2014 | На порядку денному - легалізація заробітної плати

27 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів засідання районної комісії з легалізації заробітної плати.

У ході засідання заслухано 7 суб'єктів господарювання (3 юридичні і 4 фізичні особи) з питань виплати заробітної плати у розмірі, нижче встановленого законодавством мінімального рівня; проаналізовано інформацію щодо нарахування та виплати заробітної плати суб‘єктами господарювання згідно поданої податкової звітності, показники виплати заробітної плати; проведено роз’яснення щодо недопущення нарахування та виплати середньої заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімум.

Члени комісії визначили також основні напрямки роботи із суб’єктами господарювання щодо нарахування заробітної плати найманим працівникам, належного оформлення трудових відносин та недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімум.

За підсумками розгляду зазначених питань прийнято відповідні рішення, відповідальним працівникам дано доручення та встановлено терміни їх виконання.


події

До уваги керівників готельних, санаторно-курортних та інших закладів району!

Звертаємось до керівників готельних, санаторно-курортних та інших закладів, які розташовані на території області 

До відома населення району, сільських, селищних голів!

Виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Головного управління юстиції в Івано-Франківської області.

Конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ у 2014 році
Інформація про конкурс
До відома ветеранів національно-визвольних змагань та активістів, постраждалих під час масових акцій громадського протесту
Інформація про відновне лікування
ДО ВІДОМА КРАЯН!
Заходи у м.Долина до Дня Державного Прапора та 23-річниці незалежності України 23-24 серпня 2014 року
Інформація для переселенців
Програма дій  та контакти відповідальних осіб щодо забезпечення проживання на території району громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО
Інформація про виділення коштів з обласного цільового фонду на фінансування мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів територіальної обороноздатності

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

Шановні краяни!

Долинський об'єднаний міський військовий комісаріат запрошує громадян на військову службу.

ТРЕТЯ ХВИЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ
Міністерство оборони України повідомляє
Долинський районний відділ Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області інформує

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1218/101.jpgБезпека на воді

Попередження пожеж в екосистемах

Попередження пожеж під час збору урожаю

Заходи пожежної безпеки в побуті

Не спалюйте сухої трави

Не допустимо виникнення пожеж в екосистемах

Обережно, змії!

Спалювання сміття

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області