30 Серпень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах

banner

 


«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
30.08.2016 | На захисті прав дітей

30 серпня заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк провів засідання комісії з питань захисту прав дітей. Присутні розглянули три блоки питань. Щодо доцільності позбавлення батьківських прав опрацьовано справи двох заявників, слухання однієї з яких перенесено. Крім цього заслухано справу щодо усунення перешкод та визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з дітьми. Також прийнято відповідні рекомендаційні висновки за результатами розгляду трьох справ щодо охорони майна малолітніх.

29.08.2016 | Голова Долинської РДА Юрій Мазур провів виїзні наради з керівниками медичних закладів

29 серпня  у Долинській центральній лікарні відбулася виїзна нарада під керівництвом  голови Долинської районної державної адміністрації Юрія Мазура та  голови районної ради Івана Даниліва.

У нараді взяли участь  заступник голови районної ради Михайло Лаврів, перший заступник та заступник голови  районної державної адміністрації  Віктор Громиш та Михайло Дидяк, головний лікар Долинської центральної лікарні Мирослав Вакалюк та начальник відділу регіонального розвитку та  будівництва районної державної адміністрації Роман Кос.

29.08.2016 | День села у Малій Тур’ї

У день релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці жителі села Мала Тур’я відсвяткували День села. На свято завітав голова районної державної адміністрації Юрій Мазур.

З вітальною промовою до громади звернулася сільська голова Лідія Кузеляк. Лідія Леонтіївна висловила щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Миру та Богожого благословення побажали усім присутнім парох УГКЦ Покладання Чесної Ризи о.Богдан Тисяк та парох УПЦ КП Покрови Пресвятої Богородиці о.Іван Повх.

29.08.2016 | Стежками Франкового кохання

28 серпня Лолин зібрав поціновувачів творчості Івана Франка. Саме тут Франко зустрів своє перше кохання Ольгу Рошкевич. Двадцять четвертий рік поспіль сюди з’їжджаються поети та творчі колективи. Під час свята Франкової ліричної поезії лунають вірші поета, ставляться театральні постановки за його творами, а також лунають вже давно відомі та всіма улюблені пісні за віршами автора.

Започатковане свято Івано-Франківською організацією Національної спілки письменників України, а ініціаторами заснування його стали письменник Василь Олійник. Саме вони і відкривали перше свято у мальовничому селі Прикарпаття.

Розпочалося свято з покладання гірлянди пам’яті до погруддя видатному українському письменнику, поету, історику, громадському і політичному діячу Івану Франку.

29.08.2016 | Підведено підсумки роботи навчальних закладів Долинщини

26 серпня відбулася районна конференція педагогічних працівників району «Нова українська школа: реалії та перспективи».

З доповіддю про підсумки функціонування освітньої галузі району у 2015-2016 навчальному році та пріоритетні шляхи розвитку освіти Долинщини у 2016-2017 навчальному році виступив начальник  управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Сподар.

Під час конференції також йшлося про науково-методичне забезпечення професійної компетентності педагогічних працівників, сучасні підходи до забезпечення розвитку дошкільної освіти, демократизацію управління у загальноосвітніх навчальних закладах, головні стратегії та шляхи розвитку позашкільної освіти в умовах освітніх змін, реалізацію основних викликів організації національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді у 2016-2017 навчальному році, а також соціальний захист педагога в умовах реформування системи освіти.

26.08.2016 | Реформи у сфері культури району

25 серпня відповідно до наказу № 21-ОД Долинського відділу культури від 03.08.2016 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури» відбулося засідання конкурсної комісії, на якому обрано голову та секретаря конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівників закладів культури. Відповідно ними стали начальник відділу культури районної державної адміністрації Володимир Гібчинський та заступник директора Долинської дитячої школи естетичного виховання ім. М. Антоновича Ольга Роп’яник.

26.08.2016 | «Нова українська школа: реалії та перспективи»

25 серпня напередодні початку нового навчального року начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Сподар провів секційні заняття керівників навчальних закладів «Нова українська школа: реалії та перспективи». Заняття проходило у Долинській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів за участі заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка.

Керівники навчальних закладів району взяли участь в обговоренні  основних змістовних аспектів діяльності керівників ЗНЗ у 2016/2017 навчальному році, громадянської компетентності керівників ЗНЗ. Саме на цьому занятті опрацьовано проблемні питання, які виникають у процесі демократизації управління у ЗНЗ.

У вигляді інформаційно-аналітичних повідомлень та управлінських діалогів начальник та заступник начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Сподар та Віталій Олійник, директор Долинської СШ І-ІІІ ст. №6 Юрій Петренко та завідувач райметодкабінету Тетяна Гошовська інформували присутніх  щодо модернізації освітньої галузі регіону відповідно до викликів суспільства, нормативно-правового забезпечення організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році, нових  стратегій управління загальноосвітнім навчальним закладом в умовах модернізації освіти, а також організації науково-методичного супроводу професійного розвитку педагогів в умовах модернізації освіти: реалії та перспективи (за підсумками науково-методичної роботи за 2015/2016 навчального року).

26.08.2016 | Свято Франкової ліричної поезії у Лолині

На Долинщині впродовж 2016 року вже проведено ряд заходів у рамках відзначення 160-річниці від дня народження І.Я.Франка. В даний час триває підготовка до традиційного свята Франкової ліричної поезії, яке щороку відбувається в останню неділю серпня у селі Лолин. Так, 25 серпня заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк провів нараду з питань проведення свята поезії. Разом із працівниками відділу культури районної державної адміністрації Михайло Дидяк обговорив організаційні моменти проведення заходу.

Цьогоріч ліричне свято проходитиме 28 серпня. Початок заходу о 14.00 год. Своє мистецтво даруватимуть Вам Національний заслужений академічний українськкий народний хор України імені Г.Г. Верьовки, а також творчі колективи аматорів сцени району.

26.08.2016 | Свято Франкової ліричної поезії

Шановні краяни!

Запрошуємо Вас взяти участь у святі Франкової ліричної поезії в с.Лолин, яке присвячене 160-річниці від дня народження І.Я.Франка.

Захід відбудеться 28 серпня 2016 року о 14.00 год. у селі Лолин.

Своє мистецтво даруватимуть Вам Національний заслужений академічний українськкий народний хор України імені Г.Г. Верьовки, а також творчі колективи аматорів сцени району.

Оргкомітет

 

 

26.08.2016 | Затверджено графік проведення конкурсів проектних заявок у рамках Програми Польща- Білорусь-Україна 2014 - 2020

eni_ua.jpgСпільний моніторинговий комітет затвердив графік проведення конкурсів у рамках нової Програми. Планується два конкурси для звичайних проектів і один для малих проектів. Загальний бюджет всіх трьох конкурсів становить понад 116 млн. євро. Також 52 млн. євро буде виділено на великі інфраструктурні проекти (ВІПи), які присуджуються на позаконкурсній основі.


події

Безоплатна правова допомога

З 1 вересня 2016 року  розпочинає роботу відділ «Долинське  Бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, метою діяльності якого є формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості.

Роз’яснення ОДПІ
«Податки – це твій внесок у власний та суспільний добробут»
Оголошення
НАКАЗ № 21-ОД  по Долинському відділу культури від 03.08.2016 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури»
ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», мерія м. Стара Любовня Словацької Республіки, Словацька громадська організація «Амос» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України та інших установ і відомств з 15 по 18 вересня 2016 року у м. Стара Любовня (Словацька Республіка)організовує ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

Безкоштовна психологічна реабілітація для постраждалих учасників антитерористичної операції

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хирів-Рент-Інвест» проводить  безкоштовну психологічну реабілітацію для постраждалих учасників антитерористичної операції протягом 2016 року .

В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

Держава турбується про тебе

 

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності
19-21 жовтня відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності. Основна мета цьогорічного Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок
День молоді та День Конституції 2016
День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області