27 листопад 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 


ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
27.11.2015 | Районне управління юстиції інформує

Внесено зміни до Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт

Відповідно до статей 30-1, 31 Кодексу України про адміністративні правопорушення, наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2015 № 2265/5 внесено зміни до Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт.http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1418-15/conv

Внесено зміни до Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу

Відповідно до частини сьомої статті 8 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, наказом Міністерства юстиції України від 19.11.2015 № 2310/5 внесено зміни до Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу.http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1449-15/conv

 

27.11.2015 | День профспілкового активу у Долині

26 листопада відбувся День профактивіста, у якому взяли участь голови профспілкових комітетів державних установ.

Ситуація, у якій зараз опинились державні службовці, серйозні проблеми, що їх турбують, вимагають негайного втручання та їх вирішення на рівні вищої законодавчої та виконавчої влади. Тому забезпечення захисту законних прав та інтересів працівників державних установ було і залишається пріоритетним напрямом діяльності профспілок. Саме про позицію профспілки у питаннях соціального захисту працівників державних установ та завдання виборних профспілкових органів по поліпшенню мотивації профспілкового членства говорив у своєму виступі завідувач відділу Михайло Мельник.

Присутні зосередили увагу на обговоренні питань оплати праці  чисельності державних службовців.

Голова райкому профспілки Оксана Марущак підвела підсумки зустрічі та подякувала учасникам за активну та змістовну дискусію.

27.11.2015 | Відбувся обласний фестиваль свідомого батьківства для дітей із сімей учасників АТО

26 листопада троє дітей учасників антитерористичної операції з Долинського району взяли участь у просвітницькому фестивалі свідомого батьківства у кінотеатрі «Люм’єр». Захід організовано з метою соціальної підтримки дітей із сімей учасників антитерористичної операції обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за сприяння департаменту соціальної політики облдержадміністрації. Організували участь та супроводжували діток з Долинського району представники районного центру соціальних служб для дітей та молоді спільно з управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

27.11.2015 | Вітання

Шановні педагоги та вихованці

Долиської школи естетичного виховання ім.Мирослава Антоновича!

Щиро вітаю з нагоди 60-річного ювілею Вашого закладу!

За цією датою криється наполеглива праця багатьох педагогів, які починали свою діяльність ще в 1955 році. За роки свого існування  школа виховала безліч гідних учнів, які продовжують справу своїх наставників в Україні та за кордоном – в Польщі, Італії, Франції, Канаді, Сполучених Штатах Америки.

Прийміть слова щирої вдячності за успіхи в галузі мистецтва, за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість і копітку працю! Ви відкриваєте неповторний світ своїм вихованцям, вміло ведете їх по стежках творчості.

Нехай і далі примножуються досягнення закладу в найважливішій справі українського  суспільства – формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої людини. Надіюся, що вже згодом на базі школи відкриється клас карильйонного і дзвонового мистецтва, де вихованці школи відкриватимуть нові можливості і пізнаватимуть музику у різних її звучаннях.

Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя – багатогранним, шлях до професійного зростання – успішним. Бажаю невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Голова районної державної адміністрації Юрій Мазур

26.11.2015 | Президент вніс до Парламенту проект змін до Конституції в частині правосуддя: Суспільство давно вже чекає цих змін

news-image

Президент вніс до Верховної Ради проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)».

Проект був затверджений Конституційною Комісією 30 жовтня 2015 року. Національна рада реформ на своєму засіданні 9 листопада рекомендувала Президенту внести його на розгляд Верховної ради, а Верховній Раді – розглянути цей проект в першому читанні протягом поточної сесії.

Коментуючи законопроект, Президент зазначив: «Цих змін давно вже чекає українське суспільство, тож прошу парламентарів ретельно ознайомитися із законопроектом та розглянути його відповідно до процедури в максимально короткі строки, щоб вже до кінця зими ми мали оновлену Конституцію в частині правосуддя та будували в Україні справедливий суд у відповідності до високих європейських стандартів».

26.11.2015 | У рамках програми "Українська книга" вийшли видання, присвячені увічненню пам'яті жертв голодоморів

news-image

Щороку у рамках програми «Українська книга» за підтримки Держкомтелерадіо виходять видання, які відкривають відомі і невідомі сторінки історії України, зокрема й трагічні події голодоморів 1921-1922 рр., 1932-1933 рр., 1946-1947 рр.

Так, у 2015 році за програмою «Українська книга» видавництво «Криниця» випустило збірку спогадів статей, віршів, пісень, документів, світлин «Дерева нашої юності шумлять!..», на сторінках якої оживають світогляд та яскраві риси характерів селян та сільської інтелігенції 1920 - 1980 рр. на Полтавщині, які пережили НЕП, колективізацію, голод.

26.11.2015 | П’ятьом учасникам міжнародного наркоугруповання повідомлено про підозру

В Івано-Франківську повідомлено про підозру п’ятьом учасникам міжнародного злочинного угруповання наркоділків.

Служба безпеки України заблокувала їхню протиправну діяльність 30 серпня 2015 року. Зловмисники створили дві потужні лабораторії в Івано-Франківській та Черкаській областях для продажу наркотиків як в Україні, так і в країнах ЄС.

Наркоботаніки вирощували марихуану методом гідропоніки, намагаючись селекціонувати більш потужні сорти. Під час обшуків у них вилучено понад 30 кілограмів готової марихуани (вартість на чорному ринку – понад 3 мільйони гривень), майже одну тисячу рослин канабісу, спеціальне лабораторне обладнання, системи освітлення, зволоження і температурного режиму, добриво, велику кількість хімічних добавок, що використовувались у процесі вирощування наркотиків.

26.11.2015 | Визначено пріоритетні завдання програми соціально-економічного розвитку Долинщини

25 листопада голова райдержадміністрації Юрій Мазур провів нараду  щодо перегляду основних показників соціально-економічного розвитку району на 2016 рік. Під час наради також обговорено результати захисту показників діяльності району на засіданні обласної робочої групи, в якій взяв участь начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Михайло Куцик.

Присутні детально проаналізували п’ять першочергових завдань, над якими буде працювати керівництво райдержадміністрації у 2016 році.

26.11.2015 | Проведено семінар-навчання для секретарів місцевих рад

25 листопада керівник апарату райдержадміністрації Ірина Мацалак провела семінар – навчання з головами та секретарями селищної, сільських рад району. Відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади виступили з доповідями про проведення обстежень земельних ділянок щодо правомірності використання земель сільськогосподарського призначення; про надання житлових субсидій згідно нового порядку, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 752 "Про  внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"; про види, порядок організації, та джерела фінансування громадських робіт; про надання інформації щодо сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах; про засади реформування системи земельних відносин в державі. Загалом надано роз’яснення з п’яти питань

26.11.2015 | 28 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

Традиційно у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів. З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років запрошуємо краян взяти участь у жалобному заході, який відбудеться 28 листопада о 15.00 год. в м.Долина по вул.Грушевського біля символічного Хреста, а також о 16.00 годині долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Засвіти свічку» на вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до заходів, присвячених українцям, що загинули жорстокою голодною смертю!


події

Заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

Традиційно у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів. З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років запрошуємо краян взяти участь у жалобному заході, який відбудеться 28 листопада о 15.00 год. в м.Долина по вул.Грушевського біля символічного Хреста, а також о 16.00 годині долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Засвіти свічку» на вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

При виникненні проблемних питань Ви можете звертатись до спеціаліста з Міністерства соціальної політики за телефонами: 0953704470; 0683704470 та на e-mail: o.mnogolet@krymsos.com.

Увага! Конкурс «До чистих джерел»
До відома краян!
ЗАОЩАДЖУЙТЕ ЕФЕКТИВНО
ПОРАДИ ЩОДО ЕФЕКТИВНОГО ЗАОЩАДЖЕННЯ ТЕПЛА ТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
АКТУАЛЬНО

Мінсоцполітики: триває спрощення порядку призначення субсидій

Про спрощену процедуру надання житлових субсидій

До уваги споживачів електроенергії

Про вжиття заходів, спрямованих на скорочення споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень з 8  до 22 години.

Поводження з ТВП
СУБ'ЄКТИ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ, ЇХ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ
До відома керівників малих підприємств та фізичних осіб – підприємців району
До уваги громадськості!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області