7 жовтень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 


ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
7.10.2015 | Про відкликання заяви про звільнення

Відповідно до вимог ст. 38 КЗпП України працівник має право розірватитрудовий договір, укладений на невизначений термін, попередившивласника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. 

Вказаний термін може бути скорочений за умови якщо заява працівника про звільнення з роботи за вищезазначеною під-ставою зумовлена неможливістю продовжувати роботу.

Такими умовами є :

-переїзд на нове місце проживання;

-переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість;

-вступ до навчального закладу;

-неможливість проживання в даній місцевості, підтверджена медичним висновком;

-вагітність;

-догляд за дитиною до досягнення нею 14-річного віку або дитиною-інвалідом;

-догляд за хворим членом сім”ї  відповідно до медичного висновку або інвалідом 1 групи;

-вихід на пенсію;

-прийняття на роботу за конкурсом;

-інші поважні причини (вирішуються в кожному конкретному випадку).

7.10.2015 | У рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міноборони надійшло понад 159 млн. грн.

Станом на 6 жовтня в рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло понад 159 мільйонів 703 тисячі гривень. З них у 2015 році – більш ніж 6 мільйонів 421,5 тисяч гривень.

Із загальної суми 144,990 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку Української армії перераховано 1 мільйон 151,5 тисячі гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

7.10.2015 | В рамках антикорупційних заходів відкрито інформацію про власників земель по всій території України

У понеділок, 5 жовтня, в Україні відкрито інформацію про власників та користувачів земельних ділянок по всій території країни.

У Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру наголошують, що відкриття реєстру значно посилить контроль громадянського суспільства за використанням та обігом земель в країні.

Нова електронна послуга у земельній сфері доступна через Публічну кадастрову карту map.land.gov.ua

Обов’язковою умовою отримання доступу до інформації є електронна ідентифікація заявника – з використанням електронного цифрового підпису або альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську картку).

Інформаційна система автоматично опрацьовує запит та надає відомості про права власності на землю та дату їх набуття. Інформація надається на безоплатній основі.

6.10.2015 | У Державному бюджеті на 2016 рік об’єднані територіальні громади отримають окрему субвенцію, – Геннадій Зубко

1,4 млрд. гривень субвенцій на підтримку об’єднаних територіальних громад, які відповідають перспективним планам передбачити у Державному бюджеті на 2016 рік. Відповідну пропозицію озвучив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Під час наради під головуванням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана учасники обговорили необхідність розробки низки законопроектів щодо продовження впровадження реформи децентралізації, зокрема й проекту закону «Про Державний бюджет 2016 року».

«Держава має чітко зафіксувати, що об’єднання громад, втілення реформи децентралізації є її пріоритетом», - заявив Геннадій Зубко.

Також, за словами урядовця, у проекті Державного бюджету варто передбачити прямі міжбюджетні відносини, освітню та медичну субвенції для об’єднаних територіальних громад.  «У нас немає 15 років, як у Польщі, на проведення реформи децентралізації, тому багато процесів ми запускаємо,  як то кажуть, «з коліс». Але нинішня динаміка реалізації реформи говорить мені, що ми проведемо її швидше та ефективніше, ніж це було у наших сусідів», - додав Геннадій Зубко.

6.10.2015 | Голова райдержадміністрації Юрій Мазур провів прийом громадян

05 жовтня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів прийом громадянз особистих питань.

На прийомі в очільника району побувало 8 осіб, а саме жителі м.Долини та сіл Станківці, Тростянець, Новошин, Рахиня, Княжолука Старий Мізунь, які порушували питання щодо працевлаштування; вирішення земельних питань; переобладнання опалення у Тростянецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів; надання допомоги у придбанні ліків; вирішення земельних питань; реєстрації місця проживання у службовому приміщенні; сприяння в отриманні паспорта громадянина України; надання матеріальної допомоги.

За підсумками прийому очільник району надав громадянам відповідні роз'яснення. Відповідальним працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації дано доручення щодо вивчення порушених проблемних питань та надання відповіді заявникам у встановлені терміни.

6.10.2015 | У районі триває підготовка до осінньо-зимового періоду

З метою належної підготовки закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років 05 жовтня заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин побувала у Долинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7.

Директор школи Катерина Олійник ознайомила з роботою навчального закладу та проінформувала про стан його готовності до роботи в осінньо-зимовий період. Крім того, озвучила проблемні питання, що вимагають вирішення для забезпечення діяльності школи та створення належних умов для праці вчителів і навчання учнів.

У супроводі керівника освітнього закладу Ольга Ільчишин оглянула приміщення школи та проаналізувала хід проведення ремонтних робіт у спортивному залі та на фасаді школи.

За підсумками робочого візиту посадовець дала додаткові доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо налагодження взаємодії та належної організації ремонтних робіт, завершення їх у найкоротші терміни. Також Ольга Ільчишин наголосила на важливості та необхідності організаційного забезпечення навчально-виховного процесу в освітніх закладах району та створенні належних умов для максимально продуктивного навчання і виховання дітей.

5.10.2015 | Президент назвав головні результати Паризького саміту «Нормандської четвірки»: Від припинення вогню - до перемир’я

Президент України в інтерв’ю українським телеканалам повідомив підсумки зустрічі у «Нормандському форматі», яка відбулася між лідерами України, Франції, Німеччини та Росії 2 жовтня у Парижі та розкрив головні досягнення та нові виклики і загрози, які приніс цей саміт.

Головним результатом Паризького саміту Президент назвав «перехід від режиму припинення вогню, після відведення військ, після підвищення функції ОБСЄ – до режиму перемир’я».

«Це вже нові реалії і ми до цього йшли довгі півтора роки», - сказав Глава держави та додав, - «Це важливе досягнення, коли не гинуть українці, коли не стріляють». При цьому він зазначив, що будь-яке інше питання – політичне, гуманітарне, соціально-економічне, можна обговорювати лише тоді, коли ми маємо перемир’я.

Президент заявив, що «подальші кроки, і ми починаємо вірити, що вони можливі, є повернення України на Донбас». Він наголосив, що «без виборів за українським законодавством, без політичного врегулювання, без виведення військ, без повернення українських ЗМІ, без повернення діяльності українських партій повернути український суверенітет на Донбас неможливо». «І я рішуче, як гарант Конституції, і як Президент України, буду боротися за кожний клаптик української землі. Перший - Донбас, далі -Крим», - сказав Петро Порошенко.

5.10.2015 | ТІЛЬКИ СТАРІСТЬ ЖИВЕ НЕЗАБУТНІМ…

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Приділити часточку своєї уваги людям похилого віку вирішили вихованці театру-студії «Талант» Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом Світлани Петрів. 2 жовтня вони відвідали стаціонарне відділення територіального центру для людей похилого віку та подарували його підопічним незабутні хвилини радості.

Передати внутрішній стан людей похилого віку важко, але по їх очах і усмішках було видно, що вони дуже раді маленьким гостям, та ще й в такому яскравому народному вбранні. Їх руки тремтіли, по щоках котились сльози радості, а на вустах з’являлись щирі посмішки, коли діти дарували їм вірші, гуморески та пісні. Під час інсценізації «Непосиди», яку їм подарували наймолодші учасники концерту, вони не стримуючись сміялись, пригадуючи радісні моменти свого життя. А театралізоване дійство «Вареники мої» додало дитячому виступу домашньої атмосфери.

 Виступ дітей був настільки щирим, що ніхто з присутніх не хотів завершення свята. Та ця мить настала, і багато оплесків та теплих слів підопічні центру вже дарували своїм гостям.

5.10.2015 | Проаналізовано діяльність закладів освіти, культури, медицини району

02 жовтня заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації питань діяльності підпорядкованих установ.

У ході зустрічі начальники відділу культури та управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Гібчинський та Володимир Сподар, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Володимир Пенджола, заступник головного лікаря Долинської ЦРЛ Петро Мельник  відзвітували про стан виконання завдань за поточний тиждень, озвучили проблемні питання, а також заплановані заходи на наступний тиждень. Крім того, розглянуто та обговорено питання щодо налагодження тісної взаємодії між структурними підрозділами органу виконавчої влади.

За підсумками наради структурним підрозділам районної державної адміністрації дано ряд доручень щодо забезпечення належної роботи в освітніх, культурних та медичних установах району, службі у справах дітей.

У нараді взяли участь начальники інформаційно-аналітичного та організаційного відділів апарату райдержадміністрації Роман Креховецький та Ольга Попадинець.

3.10.2015 | Міжнародний день музики відзначили у Вигодській дитячій музичній школі

2 жовтня у Вигодській дитячій музичній школі відбулись урочистості, приурочені Міжнародному дню музики, що відзначався 1 жовтня.

Зі словами привітань з нагоди свята музики та Дня вчителя до дирекції, викладачів та вихованців музичного закладу звернувся голова районної державної адміністрації Юрій Мазур. Він відзначив роль педагогічного колективу у вихованні високодуховної і талановитої молоді району, побажав вихованцям школи та їх наставникам міцного здоров'я,  родинного щастя, миру й добра, натхнення,віри та впевненості в собі, а також подякував за професіоналізм та відданість професії, а іноді й жертовне ставлення до свого покликання.  «Мистецтво є завжди актуальним, воно зціляє наші душі та приводить їх у гармонію. А Ви, дорогі наші викладачі, торкаючись  душі кожної дитини, відкриваєте її творчу сторону. Завдяки вам діти відкривають та реалізовують свої таланти, відчиняють двері у світле майбутнє, стають людьми. Своїми добрими настановами та мудрими порадами Ви вселяєте віру і надію», - зазначив у своєму виступі очільник району. Кращим викладачам школи Юрій Мазур вручив спільні грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Вітаючи директора закладу Мирона Андрусіва з професійним святом, голова райдержадміністрації подарував для школи книгу.

Цього дня щирі і теплі слова вітань для вчителів та їх підопічних линули від начальника відділу культури райдержадміністрації Володимира Гібчинського, меценатів школи - генерального директора ПАТ «Вигодський лісокомбінат» Ярослава Наума та заступника директора ТзОВ «Уніплит» В'ячеслава Моренка, директора музичної дитячої школи Мирона Андрусіва.


події

АКТУАЛЬНО

Мінсоцполітики: триває спрощення порядку призначення субсидій

Про спрощену процедуру надання житлових субсидій

До уваги споживачів електроенергії

Про вжиття заходів, спрямованих на скорочення споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень з 8  до 22 години.

Поводження з ТВП
СУБ'ЄКТИ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ, ЇХ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ
До відома керівників малих підприємств та фізичних осіб – підприємців району

21 вересня 2015 р. відбудеться Всеукраїнський з’їзд малого та середнього бізнесу, координатором проведення якого виступає Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця».

До відома керівників малих підприємств та фізичних осіб – підприємців району
До уваги громадськості!
Енергозбереження
Утеплення будинків - механізм заощадження
Інформація для краян

Долинськарайонна державна адміністрація запрошує небайдужих громадян долучитись до будівництва фортифікаційних споруд на стратегічно важливих напрямках оборонної лінії у Донецькій області. Бажаючих просимо звертатись за адресою: м.Долина, пр. Незалежності 5, каб. №23, тел. 2-76-60.

ОГОЛОШЕННЯ
6-8 листопада у Китаї відбудеться Міжнародна логістична виставка
Запрошуємо до участі у ІУ фестивалі-конкурсі української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава-Івана Любачівського

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області