31 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада
  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 
  Долинська міська рада
   http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 
 Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

 

Долинська центральна районна лікарня
 

 

 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості
 

 

 

 

Ми розвиваємо електронне урядування

 

 

 

РЕГІОНАЛЬНІ ЛІНКИ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/image001.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/obl.tsenr_zajniatosti.gif


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
31.10.2014 | Вітання

Шановні працівники соціальної сфери! 

Вітаємо Вас з професійним святом.

Ваші заслуги перед суспільством і державою воістину неоціненні. Ви допомагаєте працевлаштовуватися, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найвразливішим категоріям наших громадян. Властиві вам якості - самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою людей, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

Щиросердно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у вашій справі.

Голова районної державної адміністрації Руслан Франків

Голова районної ради  Володимир Луцький

31.10.2014 | ЗВЕРНЕННЯ

Дорогі краяни! 

Вітаємо вас з героїчним днем нашої історії – 96 - річницею Листопадового повстання та утворення Західно-Української Народної Республіки.

Сьогодні ми з шаною і вдячністю згадуємо кожного героя, державного і громадського діяча, завдяки яким у національній історії відбулися зрушення. Високий дух і самовіддана праця творців ЗУНР, які згодом схвалили унікальні конституційні акти, забезпечили демократичний захист прав мешканців краю, розбудували військо і зовнішньополітичну службу, зробили винятковий і потужний внесок у фундамент, на якому постала і вічно стоятиме нинішня Українська держава.

Бажаємо усім жителям Долинщини міцного здоров'я, щастя та непохитної віри у велике майбутнє Української Держави.

Голова районної державної адміністрації Руслан Франків

Голова районної ради  Володимир Луцький

31.10.2014 | Відбулось засідання круглого столу, присвячене 96-ій річниці утворення ЗУНР

31 жовтня, у переддень відзначення 96-ої річниці утворення Західно-Української Народної Республіки, в центральній районній бібліотеці відбулося засідання круглого столу на тему «ЗУНР в українській історіографії».

З вікопомними історичними передумовами утворення Західно-Української Народної Республіки учасників заходу ознайомив ведучий «круглого столу», вчитель історії Долинської гімназії №1 Віктор Марчак.

Метою заходу став обмін думками щодо значення Листопадового чину, внаслідок якого було започатковано створення Західноукраїнської Народної Республіки, обговорення тогочасних подій здобуття Української державності через призму новітньої боротьби українців за незалежність та територіальну цілісність України.

Перед присутніми виступили почесний голова РО ВУТ «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка Степан Янковський, голова станичної управи братства ОУН-УПА Юрій Долішній, голова РО ВУТ «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка Василь Олійник, які у своїх доповідях висловили власні думки з приводу актуальних питань української історії та сучасності, всебічно висвітлили велику спадщину державоправотворення ЗУНР, успіхи і прорахунки цього процесу, прийняли активну участь у дискусіях.

31.10.2014 | Підготовка до опалювального сезону

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/32040/narada_po_zkg.jpgПитання підготовки підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років знаходиться на постійному жорсткому контролі районної державної адміністрації.

31 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з питань підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Розглянуто стан справ в установах управління освіти районної державної адміністрації, відділу культури районної державної адміністрації, медичних закладах району, сільських рад, зокрема розглянуто об’єкти житлово-комунального, дорожнього господарства та соціальної сфери. Затверджено графік перевірки готовності об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період.

31.10.2014 | Організація роботи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту на дорогах Долинщини

30 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з підготовки діяльності відповідальних служб з попередження аварійно-рятувальних робіт з ліквідації снігових заметів та заторів на автошляхах району у осінньо-зимовий період.

Учасники наради обговорили організаційні питання щодо аварійно-рятувальних робіт з ліквідації снігових заметів та заторів на автошляхах району та залучення до роботи підприємств, установ, організацій, у яких є наявна снігоочисна та спеціальна техніка для ліквідації надзвичайних ситуацій.

З метою налагодження роботи підготовлено розпорядження районної державної адміністрації «Про організацію аварійно-рятувальних робіт з ліквідації снігових заметів та заторів на автошляхах району», яким затверджено перелік підприємств, установ, організацій, які виділяють техніку та механізми для ліквідації снігових заметів та розчистки окремих ділянок доріг.

31.10.2014 | Надання субсидій – турбота про краян

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/32038/subs.jpg30 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду щодо роботи управління соціального захисту районної державної адміністрації у напрямку надання субсидій малозахищеним верствам населення.

Ігор Лисейко наголосив на важливості роботи структури, а саме: виконання  покладених на державних службовців обов’язків щодо прийняття документів і призначення субсидій, недопущення порушень. 

У нараді взяли участь відповідальні працівники управління соціального захисту населення.

31.10.2014 | Контроль за дотриманням теплового режиму в бюджетних установах району

            30 жовтня голова та перший заступник голови районної державної адміністрації Руслан Франків та Ігор Лисейко здійснили об’їзд бюджетних установ району.

У ході робочої поїздки керівники району детально проаналізували роботу котелень та шкільних їдалень у Долинській гімназії №1, Долинському навчально-виховному комплексі № 2, оцінили роботу котелень у центральній районній та дитячій лікарнях; здійснили контроль за дотриманням температурного режиму в осінньо-зимовий період. Під час розмови із керівниками установ розглянуто також питання щодо стану забезпечення закладів освіти і медицини району твердим паливом, визначено основні проблемні питання, обговорено можливі шляхи їх вирішення. Зокрема, для забезпечення безперебійної роботи котельні дитячої лікарні у випадку відключення електроенергії необхідно закупити генератор.

31.10.2014 | Обговорено питання надання допомоги учасникам АТО

30 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів чергове засідання Координаційної ради з питань допомоги учасникам АТО.

Члени координаційної ради обговорили питання щодо надання одноразової грошової допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції; щодо забезпечення речами першої необхідності вояків антитерористичної операції, які в даний час перебувають у східних областях України; а також питання щодо збору коштів на потреби армії.

За підсумками наради вирішено рекомендувати та винести на розгляд сесії районної ради питання про надання одноразової грошової допомоги сім’ям 19 учасників АТО з районного бюджету по 2000 гривень кожному. Попередньо вже надано одноразову грошову допомогу сім’ям учасників антитерористичної операції відповідно до рішення сесій районної та міської рад. Рішенням сесії районної ради затверджено Порядок надання одноразової грошової допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції та прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги 13 сім’ям по 2 тис. грн.. кожному; рішенням міської ради надано одноразову допомогу 8 сім’ям по 2 тис. грн.. та сім’ї загиблого Зоряна Білінського – 5 тис.грн.

31.10.2014 | Голова райдержадміністрації нагородив бігуна з Долинщини

            30 жовтня голова районної державної адміністрації Руслан Франків зустрівся із Ярославом Рудяком, який нещодавно взяв участь у відкритому чемпіонаті із сутичного пробігу у м.Київ. Змагалися у столиці бігуни з України та інших країн світу. Наш земляк Ярослав на чемпіонаті України у категорії 50-59 років з результатом 129,137 км зайняв третє місце.

Під час зустрічі із спортсменом очільник району подякував Ярославу Миколайовичу за його прагнення, спортивні досягнення та значний внесок у розвиток спорту на Долинщині, побажав міцного здоров'я та довголіття, достатку, нових досягнень та втілення в життя всіх планів. Руслан Франків вручив спортсмену грамоту відділу молоді і спорту управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та популяризацію здорового способу життя, а також грошову премію.

31.10.2014 | Засідання протиепізоотичної комісії

30 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко, голова комісії провів чергове засідання протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

У ході засідання члени комісії розглянули та обговорили ряд важливих питань, окреслили основні шляхи їх вирішення, зокрема:

проведення заходів з недопущення занесення на території району збудника африканської чуми свиней;

інформування населення про небезпеку захворювання африканською чумою свиней;

здійснення постійного контролю за переміщенням живих свиней та продукцією тваринництва;


події

Заходи з відзначення 96-ої річниці створення Західно-Української Республіки

31 жовтня 2014 року о 14.00 год. відбудеться "круглий стіл" з нагоди відзначення пам'ятної дати у Долинській центральній районній бібліотеці 

Звернення добровольчого батальйону «ОУН» про надання допомоги у забезпеченні транспортом

Добровольчий батальйон "ОУН" просить допомогти у забезпеченні транспортом

До відома!

Пам'ятка першочерговихдій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

Методичні рекомендаціїдо Постанови КМУ від 06.08.2014 «Про встановлення соціальних державних стандартів у сфері ЖКГ»

 

Методичнірекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

 

Порядок комплектування загонів оборони

 

Про пожежну безпеку на виборчих дільницях

АКТУАЛЬНО

Пам'ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

Звернення благодійної організації «Фонд відродження Слов'янська» про надання допомоги у відбудові міста

Звернення благодійної організації та потреба у забезпеченні міста будівельними матеріалами

ОГОЛОШЕННЯ

Фестиваль-конкурс "Україна Єдина!"

Офіційно

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги»

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

13-14 листопада 2014 року  в м. Одеса відбудеться ХVІІ Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2014».

Звернення Слов'янської міської ради та громадськості Слов'янська про надання допомоги у відбудові міста

Громадськість Слов'янська висловлює щиру подяку за вже надану допомогу та просить допомогти у наданні будівельних матеріалів для відбудови житлового фонду міст в рамках благодійної акції.

Шановні кримчани, жителі східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області