11 грудень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах

banner


«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук

 

 

 


Долинська районна державна адміністрація

 У районній державній адміністрації діє Громадська приймальня голови райдержадміністрації, яка розташована на першому поверсі адмінбудинку за адресою: м.Долина, пр.Незалежності, 5.
            Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години.
            У складі Громадської прймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 2-70-68).
 

            "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
9.12.2016 | Огляд-конкурс вертепних гуртів Долинщини

В Долинському районі стало доброю традицією проводити огляд-конкурс вертепних гуртів Долинщини. Впродовж грудня триватимуть кущові огляди-конкурси, де вертепні гурти та колядники району возвеличуватимуть свято Різдва Христового у стародавніх колядках, звичаях, які побутують в тому населеному пункті, який представляє колектив Оціняти творчі виступи журі буде за декількома критеріями, зокрема, братимуть до уваги вибір репертуару та майстерність виконання.

Для зручності учасників огляд-конкурс проходитиме зонально: 11 грудня - в Будинку культури села Витвиця, де своє мистецтво зможуть продемонструвати аматорські колективи сіл Розточки, Витвиці, Церківни, Станківців, Кальни, Слободи-Болехівської, Липи та Лужок, 17 грудня - в Будинку культури селища Вигода (Вишків, Сенечів, Мислівка, Старий та Новий Мізунь, Новоселиця, Кропивник і Пациків) та клубі села Підліски (Лолин, Максимівка, Ангелівка, Шевченкове, Пшеничник, Новошин та Підліски), а 18 грудня у Народному Домі «Просвіта» в місті Долина презентуватимуть таланти центру культури та дозвілля і решта сіл Долинщини.

9.12.2016 | Інспекція

image(4).jpg 8 грудня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур, перший заступник голови Віктор Громиш, представники департаменту будівництва, житлово-комунального господарства ОДА, відділу регіонального розвитку та будівництва, відділу освіти РДА провели інспекцію у приміщенні І черги новозбудованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Княжолука.

9.12.2016 | Відбулося засідання спостережної комісії

image(1).jpg З метою належного контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання 8 грудня відбулося чергове засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації.

9.12.2016 | У Кропивнику обговорили питання газифікації села

image.jpg 8 грудня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур спільно з першим заступником Віктором Громишом, головою сільської ради, представниками управлінь газового господарства в районі та області провели виїзну нараду у селі Кропивник, де тривають роботи по газифікації.

9.12.2016 | Яким чином роботодавець розраховує суму єдиного внеску, якщо найманий працівник отримує заробітну плату менше мінімальної?

news-image

У разi якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) не перевищує розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд, сума ЄВ розраховується як добуток розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд (прибуток), та ставки ЄВ.

8.12.2016 | На Прикарпатті стартує операція «Новорічна ялинка»

news-imageНа Івано-Франківщині розпочинається операція «Новорічна ялинка» – Державна екологічна інспекція в області розпочала здійснення перевірок лісогосподарських підприємств щодо дотримання норм та лімітів заготівлі новорічних ялинок, рейдові перевірки з виявлення незаконних рубок та перевезення новорічних ялинок, а також контроль за дотриманням правил торгівлі, законності продажу і придбання новорічних ялинок в населених пунктах області.

8.12.2016 | Інтерактивний урок з «антикорупції» може провести кожна школа - на EdEra завантажено потрібні матеріали

news-image9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією, в рамках якого загальноосвітні школи в Україні матимуть змогу провести інтерактивний урок на тему антикорупції. Відповідні інтерактивні матеріали підготували команда освітнього проекту EdEra та Програма розвитку ООН в Україні.

Детальний опис уроку та необхідні матеріали знаходяться за посиланням: https://www.ed-era.com/anticorr/ 

На сайті розміщено план-конспект «антикорупційного» уроку, супроводжуючу презентацію, відеоматеріали та електронний посібник для вчителя.

8.12.2016 | Верховна Рада скасувала контракти, які повинні були діяти до закінчення АТО або демобілізації

news-imageВерховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект № 5337 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку проходження військової служби».

За документ проголосували 239 народних депутатів. 

Розробка законопроекту обумовлена необхідністю нормування проходження військової служби в період шляхом заміни контрактів, термін дії яких визначено «до закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію».

8.12.2016 | Долину відвідав представник Міжнародної антинаркотичної асоціації Кирило Озерний

Нещодавно з нагоди Всесвітного дня боротьби зі СНІДом  та з метою налагодження співпраці суб’єктів соціальної роботи щодо протидії наркоманії, ВІЛ-інфекції/СНІДУ районний центр для сім`ї, дітей та молоді організував «круглий стіл» за участі представників структурних підрозділів районної  державної адміністрації, районної ради,  Центральної районної лікарні та Долинського відділення поліції. 

Координатор з напрямку соціальної роботи та профілактики Івано-Франківського осередку Міжнародної антинаркотичної асоціації Кирило Озерний розповів про роботу асоціації та мережу реабілітаційних центрів в Україні, що надають послуги з допомоги нарко- та алкозалежним. На Прикарпатті такий центр функціонує у Тисменецькому районі.

8.12.2016 | Референтне ціноутворення – шлях до вдосконалення системи забезпечення ефективними та доступними лікарськими засобами

        Як інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, з 1 січня 2017 року запроваджується система референтного ціноутворення у сфері державного регулювання цін на лікарські засоби. МОЗ встановлюватиме референтні ціни на лікарські засоби, в межах яких визначається оптово-відпускна ціна. Крім того, затверджено перелік країн, дані про ціни на лікарські засоби в яких використовуються для встановлення референтних цін.
        На сьогодні державне регулювання цін на ліки запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 р. №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».

       


події

Герої не вмирають!
Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
Рекомендації громадянам щодо отримання субсидій

У зв'язку із невідповідністю даних про склад зареєстрованих осіб і про кількість осіб, яким нараховується плата за природній газ, управління соціального захисту населення Долинської районної державної адміністрації рекомендує громадянам, які здають документи для отримання житлової субсидії, звернутись в Долинське УЕГГ для впорядкування відповідних даних.

"Гаряча лінія"

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

Службу за контрактом у Збройні Сили України

Долинський ОМВК проводить набір на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

Безоплатна правова допомога

З 1 вересня 2016 року  розпочав роботу відділ «Долинське  Бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, метою діяльності якого є формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості.

Роз’яснення ОДПІ
«Податки – це твій внесок у власний та суспільний добробут»
Оголошення
НАКАЗ № 26-ОД по Долинському відділу культури "Про призупинення конкурсу"
Безкоштовна психологічна реабілітація для постраждалих учасників антитерористичної операції

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хирів-Рент-Інвест» проводить  безкоштовну психологічну реабілітацію для постраждалих учасників антитерористичної операції протягом 2016 року .

В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області