11 лютий 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 


ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
10.02.2016 | Скорботний кортеж

Сьогодні, 10 лютого, тіло бійця Руслана Черналевського земляки зустріли на межі Львівської та Івано-Франківської областей. У супроводі представників влади, громадських організацій побратимів по службі скорботна колона продовжила рух до рідного міста. Тіло військового вийшли провести у Болехові, Герині, Гошеві, Княжолуки, Тяпче та Долини.

У церкві Серця Ісуса і Серця Марії отці відправили панахиду за загиблим, після якої тіло бійця привезли до костелу Різдва Пресвятої Богородиці.

Поховають Руслана Черналевського завтра, 11 лютого, о 12.00 год.

 

9.02.2016 | Сумна звістка зі сходу України

Долинщина вкотре омивається сльозами втрати наших військових, задіяних у зоні АТО.

08 лютого перестало битися серце нашого земляка Черналевського Руслана Валентиновича.

Призваний 18 березня 2015 року Долинським об’єднаним військовим міським комісаріатом. Проходив службу в зоні АТО у Ясинуватському районі Донецької області.

Віддати шану герою краяни можуть у костелі Різдва Пресвятої Богородиці, де знаходиться тіло загиблого. Похорон відбудеться 11 лютого, у середу, о 12.00 годині.

Вічна пам'ять!

9.02.2016 | Виділення земельних ділянок для учасників АТО

09 лютого голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з питань виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

Представники відділу Держгеокадастру у Долинському районі, відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно із заступником голови громадської організації «Об’єднання воїнів АТО» Ярославом Петрушкою проаналізували стан забезпечення та процес виділення учасникам антитерористичної операції  та їх сім’ям ділянок для здійснення індивідуальної забудови.

У ході наради Юрій Мазур наголосив на необхідності детального вивчення питання проведення меліорації земель на території Оболонської сільської ради. Зазначив, що обов’язком кожного є допомога нашим захисникам, які відважно захищають кордони Батьківщини.

За підсумками наради представникам місцевих рад доручено розглянути всі звернення військовослужбовців та прийняти відповідні рішення щодо виділення земельних ділянок.

9.02.2016 | Обговорено план роботи районної державної адміністрації на 1 квартал 2016 року

9 лютого під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Мазура, за участі голови районної ради Івана Даниліва відбулась нарада з питань організації діяльності райдержадміністрації в першому кварталі поточного року. На нараді закцентовано увагу на аналізі запланованих капітальних видатків в галузі культури, освіти та медицини.  Керівники структурних підрозділів та установ району доповіли про стан справ та заплановані програми із залученням коштів районного та обласного бюджетів. Керівники Долинської філії РЕМ, управління газового господарства та водопровідного господарства району проінформували про плани щодо модернізації мереж у 2016 році.

Окремо обговорено організацію здійснення гемодіалізу в районі. Начальник Долинської ДЕД Василь Кшиповський доповів про стан організації та заплановані заходи з обслуговування доріг державного значення. Про роботу в першому кварталі також доповіли керівники санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної служби, районного державного казначейства, районного центру соціальних служб для молоді, служби у справах дітей.

9.02.2016 | В березні відбудеться всесвітня кампанія ГОДИНА ЗЕМЛІ 2016

Всесвітній фонд природи (WWF) в Україні запрошує усіх приєднатися до всесвітньої природоохоронної компанії Година Землі 2016.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

Всі бажаючі можуть підтримати ініціативу з проведення кампанії шляхом вимкнення світла та приладів о 20.30 19 березня 2016 року на 1 годину.

9.02.2016 | Заступник міністра освіти і науки розповів про децентралізацію у загальній середній освіті

Заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей розповів про децентралізацію та реформу у системі загальної шкільної освіти.

Павло Хобзей зазначив, що 2016 рік буде роком змін у середній освіті. «В Україні сьогодні відбувається процес децентралізації. Ми вже давно говорили про освітні округи. Те, що раніше було освітнім округом, зараз є об’єднаною територіальною громадою».

Як пояснив заступник міністра, йдеться передусім про сільську місцевість. За певними критеріями буде обрано так звану опорну школу, а школи, що є навколо неї, стануть її філіями. Відповідно, буде призначено єдиного директора, який відповідатиме і за роботу філій. «Для цього у нас існують інвестиційні програми, які допоможуть створити хорошу матеріальну базу. В бюджеті цього року закладено 200 мільйонів гривень для інвестування  пілотних опорних шкіл», - повідомив Павло Хобзей.

9.02.2016 | Особливості сплати ПДВ платниками – сільськогосподарськими підприємствами у 2016 році

Державна фіскальна служба України листом від 27.01.2016 № 2533/7/99-99-19-03-01-17 повідомила про особливості визначення платниками податку на додану вартість – суб’єктами спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського, лісового господарства та рибальства, передбачені статтею 209 Податкового кодексу України, та платниками ПДВ, які відповідають критеріям, визначеним статтею 209 Кодексу, але не обрали спеціального режиму оподаткування, сум ПДВ, що підлягають сплаті до державного

Законом України  від 24 грудня 2015 року №909-VIII зокрема, внесено зміни до пункту 209.2 статті 209 Кодексу, відповідно до яких у 2016 році в межах спеціального режиму оподаткування запроваджена часткова сплата сум ПДВ до бюджету та на спеціальні рахунки. Розмір суми ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету та перерахуванню на спеціальні рахунки, залежить від виду сільськогосподарської продукції, що реалізується.

8.02.2016 | Сприяння українським імпортерам у пошуках партнерів із США

Американська Комерційна Служба, яка є представником Департаменту Торгівлі США при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні, інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів із США.

Американська Комерційна Служба допомагає українським компаніям-імпортерам виявити можливості у США, знайти найкращих постачальників у США, та сприяти імпорту американських товарів і послуг до України.

Перелік послуг для українських компаній:

- Фахові консультації експертів ринку

В офісі Американської Комерційної Служби працюють спеціалісти, які вивчають найбільш перспективні галузі економіки України з метою розвитку співробітництва між американськими та українськими компаніями.

8.02.2016 | Вибухонебезпечні предмети – загроза для життя!

Пройшло багато років, як відгриміли бої Великої Вітчизняної війни. Але і досі територія України буквально нашпигована страшними наслідками тієї пори: снарядами, мінами, авіабомбами, гранатами, патронами – усім тим, що має назву вибухонебезпечні предмети (ВНП). Цього смертельного вантажу ще залишилося мільйони одиниць. Знаходити їх буде ще не одне покоління.

За 2015 рік на території Долинського району та Болехівської міської ради виявлено і знешкоджено 12 вибухонебезпечних предметів. Знешкодженням знайдених боєприпасів займаються спеціальні піротехнічні підрозділи ДСНС України. Професіонали своєї справи щоденно очищують нашу землю від боєприпасів, ризикуючи власним життям.

Проблема полягає в тому, що частина населення не обізнана, як себе вести при, так би мовити, очній зустрічі з вибухонебезпечними предметами.

Буває й таке, що люди прагнуть заробити на збиранні металобрухту і не замислюючись про безпеку, тягнуть все підряд, не розбираючись наскільки це небезпечно. Адже в купах брухту можуть опинитися вибухові предмети.

7.02.2016 | БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН

Черговий лот, який гуртківці Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості підготували спільно з дизайнером Любцею Черніковою з міста Івано-Франківськ  виставлено на благодійний аукціон. Нагадаємо, що лот складається з вишитої сукні, бойківських бісерних прикрас та літньої вишитої сумочки (детальніше про лот тут: http://dbdiut.at.ua/news/robotu_nad_chergovim_lotom_zaversheno/2015-12-25-240).

Виручені кошти планується передати дівчинці Владі, чий батько -  військовослужбовець Віталій Кондрацький ще 5 вересня 2014 року пропав без вісті в зоні АТО в Луганській області, виконуючи свій громадянський та професійний обов’язок – захищаючи цілісність і незалежність України. Дівчинка дуже любить татка і чекає його. До речі, Віталій Кондрацький і його дружина ‪‎Оксана є нашими земляками - долинянами.


події

Роз'яснення про військову службу
Переваги військової служби за контрактом
ГОДИНА ЗЕМЛІ 2016
19 березня 2016 року о 20.30 Всесвітній фонд природи (WWF) в Україні запрошує усіх приєднатися до всесвітньої природоохоронної компанії Година Землі 2016.
Мандрівна фігура - Христос-Цар Всесвіту
01 -09 лютого у храмі «Серця Ісуса і Серця Марії» міста Долини по вул. Богдана Хмельницького, 67 перебуває мандрівна  фігура - Христос-Цар Всесвіту та проводиться  духовна місія за Єдність Христової Церкви і припинення війни.
Постанова КМУ від 19 серпня 2015 р. № 604

«Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту»

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

При виникненні проблемних питань Ви можете звертатись до спеціаліста з Міністерства соціальної політики за телефонами: 0953704470; 0683704470 та на e-mail: o.mnogolet@krymsos.com.

До уваги учасників АТО

 Реабілітаційні установи, які станом на 10.12.2015 року надають послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО

Увага! Конкурс «До чистих джерел»
ЗАОЩАДЖУЙТЕ ЕФЕКТИВНО
ПОРАДИ ЩОДО ЕФЕКТИВНОГО ЗАОЩАДЖЕННЯ ТЕПЛА ТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
До відома краян!
АКТУАЛЬНО

Мінсоцполітики: триває спрощення порядку призначення субсидій

Про спрощену процедуру надання житлових субсидій

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області