26 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада
  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 
  Долинська міська рада
   http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 
 Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

 

Долинська центральна районна лікарня
 

 

 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості
 

 

 

 

Ми розвиваємо електронне урядування

 

 

 

РЕГІОНАЛЬНІ ЛІНКИ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/image001.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/obl.tsenr_zajniatosti.gif


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
25.11.2014 | «Музейне коло Долинщини»

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/32931/124 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з відповідальними працівниками з питань функціонування музеїв на території району.

Основна увага акцентувалася на розгляді та обговоренні ряду організаційних питань щодо створення та постійного оновлення бази даних про музеї, які діють на території міста та населених пунктів Долинщини.

У ході наради вирішено організувати та здійснити об’їзд всіх музеїв району з метою проведення аналізу їх діяльності та збору інформації про музейні експонати за участі працівників культури та освіти району, представників асоціації «Музейне коло Долинщини». Відповідальним виконавцям дано доручення виготовити та вести спеціальні облікові журнали всіх експонатів, які представлені в музеях, інформація про які повинна систематично оновлюватися.

25.11.2014 | Ліквідація наслідків пожежі

24 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з відповідальними працівниками райдержадміністрації та ДСНС за участі керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлани Сапетної з питання ліквідації наслідків пожежі, яка нещодавно сталася у багатоквартирному будинку по вул. Обліски.

Присутні проаналізували стан проведення робіт з відновлення дахового покриття багатоквартирного будинку. До робіт залучені працівники та механізовані засоби забудовника. До кінця тижня планується завершити перекриття будинку.

Для здійснення робіт з відновлення дахового покриття міською радою виділено 100 тис. гривень, а також виплачено допомогу по 2 тис. гривень дев’ятьом сім’ям, квартири яких знищено вогнем, та 1 тис. гривень одній особі – жителю будинку на лікування. 

25.11.2014 | Надання адміністративних послуг населенню

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/32929/1           24 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з питань надання адміністративних послуг через центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

Учасники зустрічі детально проаналізували діяльність центру, розглянули та обговорили питання щодо стану виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг». Слід зазначити, що з 1 січня 2014 року окремі послуги, що належать до компетенції  відділу Держземагентства в Долинському районі (державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру; внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку; внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу; внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу; державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу; внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу; виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу; надання відомостей з Державного земельного кадастру; видача довідок про наявність та розмір земельної частки (паю) та наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання); видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою; видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями; видача витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників; видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки), будуть надаватися виключно через утворені місцевими державними адміністраціями центри надання адміністративних послуг, про що йдеться у зазначеному Розпорядженні Кабінету Міністрів України.

25.11.2014 | Вирішення важливих питань життєдіяльності району

24 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів чергову оперативну нараду з основних питань життєзабезпечення району. Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району доповіли про стан справ і потреби щодо забезпечення стабільної роботи. Зокрема, заступник начальника Долинського ВУВКГ Генадій Микитин доповів про прорив магістрального водопроводу, що стався в м.Долина минулого тижня. На сьогоднішній день аварію локалізовано та відновлено водопостачання. Але у зв’язку з ремонтними роботами, які ще тривають, у мережі деякий час буде послаблений тиск води.

Також обговорено питання підготовки до проведення заходів до Дня інваліда та Святого Миколая. Ігор Лисейко повідомив, що найближчим часом в зону АТО з Долинського району буде відправлена гуманітарна допомога. Зокрема, в місто Дебальцеве відправиться три автобуси, в селище Піски - один автобус. За підсумками наради керівникам дано відповідні доручення, визначено терміни їх виконання.

24.11.2014 | Відбувся огляд-конкурс вокальних колективів району

23 листопада у Будинку техніки м.Долини відбувся огляд-конкурс вокальних колективів Долинщини, присвячений 100-річчю Січового стрілецтва. Захід проведено з метою популяризації стрілецьких пісень, підвищення виконавської майстерності вокальних колективів, оновлення та збагачення їхнього репертуару новими творами та згідно плану роботи відділу культури районної державної адміністрації.

29 клубних закладів Долинщини взяли участь у творчому конкурсі. У своїй майстерності змагалися народні аматорські фольклорні колективи, вокальні ансамблі, вокальні дуети і тріо, вокально-інструментальні ансамблі. Конкурсантів оцінювало компетентне журі під головуванням начальника відділу культури Володимира Гібчинського.

До учасників та всіх присутніх у залі звернувся Володимир Гібчинський та методист районного народного дому по вокальному жанру, секретар журі Світлана Довганич, які побажали конкурсантам перемоги, а всім глядачам приємного перегляду та позитивних емоцій.

За результатами буде визначено переможців у різних номінаціях.

24.11.2014 | На Долинщині презентовано фільм про Євромайдан

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/32885/img_20141123_153204.jpg            23 листопада, в рамках продовження відзначення Дня гідності і Свободи в залі Будинку техніки м.Долина відбувся показ фільму-відкриття цьогорічного кінофестивалю Docudays UA «Євромайдан. Чорновий монтаж». Голова громадської організації «Пожежно-спортивного товариства «Грім»» - регіонального партнера Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA Ярослав Свідрак та регіональний координатор Мандрівного Docudays UA Назар Маслій презентували перед присутніми альманах трьох місяців революції.

Перед початком фільму від імені районної організації ВО «Майдан» Ала Шевченко та від районної державної адміністрації перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко відзначили активних учасників Євромайдану з Долинщини почесними грамотами.

«Дякую Вам за мужність, патріотизм, витримку і терпіння, всім, хто об’єднався в потужний загальноукраїнський рух на підтримку змін в нашій державі» - зазначив під час відзначення Ігор Лисейко.  

24.11.2014 | Підготовка до засідання сесії районної ради

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/32874/szpr3hjl9.jpg21 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з відповідальними працівниками з питань підготовки до чергової сесії районної ради, яка відбудеться 27 листопада цього року.

У ході наради розглянуто та проаналізовано критичні зауваження, висловлені під час проведення дня депутата у районній раді  20 листопада щодо проектів рішень на чергову сесію районної ради, суб’єктом подання яких є районна державна адміністрація.

Основна увага зосереджувалася на розгляді питань щодо надання допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України, та їх сім'ям. Обговорено також ряд питань з підготовки бюджетних установ району до роботи в зимовий період; розглянуто питання функціонування музеїв на території району, заплановано провести нараду з працівниками культури та представниками асоціації «Музейне коло Долинщини» з питань роботи музейних закладів; детально проаналізовано інформацію служби у справах дітей районної державної адміністрації щодо купівлі житла для дітей, позбавлених батьківського піклування. Учасники зустрічі обговорили також питання функціонування навчальних закладів району; управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації дано доручення підготувати пропозиції до проекту районного бюджету на 2015 рік щодо фінансування закладів освіти району; розглянули окремі питання соціально-економічного розвитку Долинського району.

22.11.2014 | Вшанували пам'ять жертв голодоморів

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/32852/img_20141122_150940_1.jpg22 листопада Долинщина вшанувала роковини Голодомору в Україні.

Вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років відбулися біля пам’ятного Хреста жертвам голодомору по вулиці Грушевського в м.Долина.

Поминальну панахиду за мільйонами загиблих у страшні часи голодоморів відправили декан Долинського деканату Івано-Франківської митрополії УГКЦ, парох УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці м. Долина о. Зореслав-Іван Котович, протоієрей, радник архієпископа, парох церкви Серця Ісуса і Серця Марії о.Вітольд Левицький, декан Долинський УПЦ КП Івано-Франківської єпархії, парох УПЦ КП Успення Пресвятої Богородиці о.Йосиф Жовнірович, декан Долинський УАПЦ Івано-Франківської єпархії о.Ярослав Лашків, парох УГКЦ Покладання Всечесної Ризи с.Мала Тур'я о. Богдан Тисяк, парох УГКЦ Серця Ісуса і Серця Марії м.Долини о.Ігор Яблонь.

Про трагічні сторінки в історії України, страшну катастрофу, яку пережив український народ під час голодоморів, страждання українців та біль втрат у своїх зверненнях говорили голова районної ради Володимир Луцький, священики Зореслав-Іван Котович, Ярослав Лашків, Вітольд Левицький, голова Станичної Управи братства ОУН-УПА Юрій Долішній. У виконанні о.Вітольда прозвучала духовна пісня «Моліться, люди, Ви до Бога».

21.11.2014 | Долинщина відзначила першу річницю Революції Гідності

21 листопада до Дня Гідності та Свободи у Будинку техніки м.Долина відбулися заходи з вшанування героїв Майдану та учасників антитерористичної операції на сході країни.

Рік тому почався Євромайдан, події якого згодом отримали назву Революції Гідності, яка не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї. Саме за неї сьогодні триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.

Учасники Київського та Долинського майданів, а також всі присутні в залі пригадали початок обуреного протесту українців, зокрема студентської молоді, проти тодішньої влади, яке об’єднало всю Україну у прагненні до свободи та європейського рівня розвитку.

Присутні переглянули кадри із щоденного життя та найгарячіші моменти Майдану. Своїми спогадами про пережите на Майдані поділилися учасники народного спротиву отець Михайло Дудар з Болехівщини та учасники Революції Гідності з Долинщини Руслан Фіголь та Юрій Довжанський, які були поранені у «чорний четвер».

За героїзм та особистий внесок у боротьбі за свободу та гідність українського народу пораненим учасникам Майдану перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко вручив спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради, а також грошові винагороди.

21.11.2014 | 22 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

Шановні краяни!

У минулому столітті українці пережили одну з найстрашніших трагедій у своїй історії – голодомор. Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, у 1932-1933 роках зазнала пошесть масового голоду. Цей штучний голод був спланований більшовиками з метою прискорення примусової колективізації, ліквідації “куркульства” як класу, знищення так званих “ворожих елементів”. 

Усе, що випало на долю українців у ті нібито мирні роки, затьмарило навіть воєнні лихоліття. Спланований і реалізований тодішнім режимом Великий Голод, який став піком масових репресій в Україні, поставив під сумнів саме існування нації.

Історія вчить нас знову і знову: головною, незаперечною цінністю для нас, українців, є власна держава. Бо лише здобуття Україною незалежності та демократичний шлях, який ми обрали, є гарантією того, що жах Голодомору ніколи не повториться.

Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення власної держави на власній землі, розвитку демократії, вільного життя кожної людини.

 

Голова районної державної адміністрації Руслан Франків

Голова районної ради  Володимир Луцький


події

Звернення

Звернення слов'янської міської ради та громадськості слов'янська про надання допомоги у відбудові міста

Громадськість слов'янська висловлює щиру подяку за вже надану допомогу та просить допомогти у наданні будівельних матеріалів для відбудови житлового фонду міст в рамках благодійної акції.

Звернення благодійної організації «фонд відродження слов'янська» про надання допомоги у відбудові міста

звернення благодійної організації та потреба у забезпеченні міста будівельними матеріалами 

Звернення добровольчого батальйону «оун» про надання допомоги у забезпеченні транспортом

Добровольчий батальйон "оун" просить допомогти у забезпеченні транспортом

Звернення до жителів Долинського району

Просимо краян, які мають можливість надати житло для проживання жительки м.бердичева житомирської області, звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (тел. (03477)25302) або безпосередньо до крушинської с.і. (тел. 0684938902, 0667197406)

До відома!

Мінсоцполітики України збирає кошти для переселенців та учасників АТО

 

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги»

 

14 жовтня - День захисника України

 

Пам'ятка першочерговихдій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

Методичні рекомендаціїдо Постанови КМУ від 06.08.2014 «Про встановлення соціальних державних стандартів у сфері ЖКГ»

 

Методичнірекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

 

Порядок комплектування загонів оборони

 

Шановні кримчани, жителі східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Звертаємось до керівників готельних, санаторно-курортних та інших закладів, які розташовані на території області

 

Пам'ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

Конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ у 2014 році
Інформація про конкурс
2014 РІК - РІК ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В УКРАЇНІ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1230/200_richchya_shevchenka.jpgНе вмирає душа наша, не вмирає воля.

("Кавказ"1845 р.)

ПРАЙС-ЛИСТ продукції ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»
ПРАЙС-ЛИСТ
яворина-2014

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1196/img_7693.jpg

6 жовтня Долинщина представила творчий звіт присвячений 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1024/golovna.jpg

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області