19 Квітень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg  


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
18.04.2015 | Відродити та зберегти

18 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яток і визначних місць, а згідно Указу Президента України від 23 серпня 1999 року та за ініціативою вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’яток історії та культури в Україні встановлено День пам’яток історії та культури.

Історія України сповнена багатьма яскравими сторінками. Про минуле нашої держави та рідного краю ми довідуємося із книг та історичних пам’яток.  Долинщина налічує 229 пам’яток, з них історії – 149, архітектури – 52, археології – 8, мистецтва – 17. Гошівський монастир та понад 30 церков, які діють на Долинщині, належать до  пам’яток сакрального мистецтва.

Гордістю жителів району є монумент першому Президентові України Михайлові Грушевському, який потребує реставрації, пам’ятник «Борцям за Українську державу», пам’ятники Тарасові Шевченку в Долині, Надієві, Шевченковому, Максимівці й Герині, Іванові Франку – в Лолині, Вигоді, Зеновію Красівському – у Витвиці, Василеві Верховинцю, односельчанам, які віддали життя за волю України, – у Старому Мізуні, воїнам ОУН-УПА – в Кропивнику, пам’ятник незалежності України – в Пацикові, Миколі Корпану – в Тяпче, пам’ятник Ярославу Мельнику («Роберту») – у Липі, кардиналу Івану-Мирославу – у Долині. Пам'ять про видатних людей Долинського району збережено також в меморіальних знаках.

18.04.2015 | Долинщина навколішки зустріла тіло свого Героя

Сьогодні Долинщина із сумом зустріла тіло покійного земляка, 33-річного Олександра Кармильчика, який загинув 14 квітня в районі с.Піски Донецької області, виконуючи свій військовий та громадянський обов’язок. У складі 93 ОМБР Збройних Сил України Олександр захищав незалежність та цілісність своєї держави, захищав кожного з нас на східних теренах України. (відео https://www.youtube.com/watch?v=m9bJkyRPeTE&feature=youtu.be).

Сумна зустріч тіла бійця відбулась на межі Івано-Франківської та Львівської областей в районі с.Лисовичі, де тіло загиблого Олександра зустріли керівництво Долинського району та громадськість. У супроводі колони, організованої районною державною адміністрацією спільно з громадськими активістами району, тіло земляка доправили на батьківщину Олександра - с.Раків Долинського району.

Віддати шану нашому Герою прийшли жителі Болехівщини та Долинщини, які вздовж дороги, по якій рухалась колона, утворили живий ланцюг і навколішки зустрічали тіло військовослужбовця із запаленими лампадки, державною символікою та молитвою у серці.

Герої не вмирають!!! Слава Україні!!! Героям слава!!!

Похорон бійця відбудеться у його рідному с.Раків в неділю 19 квітня о 13.00 год.

Для всіх бажаючих віддати шану Герою у похоронному обряді, які доїжджатимуть з м.Долина, о 12.00 год. від адмінприміщення районної ради (м.Долина, проспект Незалежності, 5) будуть відправлятися автобуси.

17.04.2015 | Сумна звістка зі сходу країни

Втретє Долинщина сумує та співчуває горю, яке спіткало родини прикарпатців. Трагічна звістка про загибель нашого земляка надійшла зі сходу України, де ворог невпинно та безжалісно проводить бойові дії. В результаті цього вся Україна боляче переживає кожну звістку про смерть, поранення захисників рідної землі та у молитвах просить Божої благодаті , щоб в державі запанував  мир і спокій.

14 квітня загинув 33-річний житель села Ракова Долинського району Кармильчик Олександр Валентинович, який воював у складі 93 ОМБР. Його життя обірвалося у районі с.Піски Донецької області. 

Висловлюємо щирі співчуття родині військовослужбовця. У наших серцях він назавжди залишиться справжнім патріотом України.

Вічна слава і світла пам'ять Герою!

Похорон нашого Героя Олександра Кармильчика відбудеться у неділю 19 квітня о 12.00 год. в с.Раків Долинського району.

17.04.2015 | Радійте з нами!

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/37658/rughОкрім величного християнського свята – Воскресіння Христового, квітень приніс для вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості і їх наставників приємну звістку. І не одну!

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі, яка є координатором V Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», визнала колективну роботу гуртківців та педагогів закладу – соціальний проект «УКРАЇНА – ЦЕ МИ, МИ – ЦЕ УКРАЇНА» (керівник Лілія Галюк) в числі кращих ( http://www.moral.gov.ua/news/1118/).

 

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»

СПЕЦІАЛЬНА ВІДЗНАКА КОНКУРСУ

ДИПЛОМИ

Соціальний проект «Україна – це ми, ми – це Україна!», Долинськийрайонний будинок дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради Івано-Франківської області (виконавці проекту – гуртківці Будинку творчості, керівник проекту – Галюк Лілія Василівна, культорганізатор).

17.04.2015 | Бережіть ліс від пожеж

Наступила тепла пора. В цей період населення намагається провести  свої вихідні на природі, десь в лісі чи на лугу біля річки. Основним ритуалом такого відпочинку є розведення вогню. В умовах жаркої погоди  значно збільшується небезпека від пожеж. Невелика іскра, не  погашений  сірник,  цигарка - можуть привести до пожежі. В народі говорять,  що з одного дерева можна зробити мільйон сірників, а одним сірником  можна  знищити мільйон дерев, яких в районі і так небагато.

Тому дуже важливо, щоб не сталося лиха, пояснити кожному, що в цю пору  треба суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки в лісах. В лісі забороняється  розкладати вогнище під деревами, а також попередньо не обкопавши його смугою, не вужчою ніж 50 см., кидати непогашені сірники та цигарки.

17.04.2015 | Стан пожежної безпеки об’єктів задіяних у проведенні оцінювання навчальних досягнень випускників

Проводячи аналіз перевірок протипожежного та техногенного стану об’єктів Управління освіти, молоді та спорту за період з 2013 по 2014 роки, встановлено, що найпоширенішими недоліками в протипожежному захисті закладів освіти, які стосуються їх технічного оснащення, є відсутність або несправність автоматичної пожежної сигналізації; незабезпеченість об’єктів первинними засобами пожежогасіння згідно норм належності, не проведення оброблення вогнетривким розчином дерев’яних конструкцій горищ, а також в деякій мірі відсутність запасів води для пожежогасіння.

З метою запобігання виникненнюнадзвичайних ситуацій під час проведення оцінювання навчальних досягнень випускників у навчальних закладах Управління освіти молоді та спорту Долинської РДА, Долинський РВ УДСНС в Івано-Франківській області звертається до всіх керівників навчальних закладів  та працівників з проханням не нехтувати елементарними правилами пожежної безпеки у вищевказаних приміщеннях, а саме:

під час проведення оцінювання навчальних досягнень випускників тримайте всі входи в навчальному закладі і виходи з нього відкритими, нічим їх не захаращуйте;

17.04.2015 | У Долині обговорили проект регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки

16 квітня у малому залі засідань районної ради проведено виїзне засідання робочої групи з розробки проекту регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки в рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область - край для туризму».

В обговоренні пропонованого проекту взяли участь голова та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Мазур та Віктор Громиш, начальник відділу інвестицій і туризму управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Мар'яна Табаркевич, представники обласної державної адміністрації, районної ради, туристичного бізнесу та громадських організацій туристичного спрямування з Долинського, Калуського та Рожнятівського районів, Болехівської міської ради, депутати міської та районної рад, сільські голови населених пунктів Долинщини, районні та обласні засоби масової інформації.

17.04.2015 | На захисті прав дітей

17 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Громиш, голова комісії з питань захисту прав дитини  провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглянуто два блоки питань щодо доцільності позбавлення батьківських прав та щодо усунення перешкод та визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з дітьми.

Відповідальним виконавцям дано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

16.04.2015 | Зведення фортифікаційних споруд відбуватиметься згідно з визначеними термінами

news-imageПро це під час першого засідання регіонального штабу з питань будівництва інженерних фортифікаційних споруд із метою зміцнення обороноздатності держави поінформував голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

У рамках наради обумовлено ряд пріоритетних зобов’язань щодо будівництва захисних об’єктів на Сході країни.

За словами Олега Гончарука, на території Донецької та Луганської областей проводитиметься зведення оборонних споруд, які виконуватимуть фахівці з усіх регіонів України.  Івано-франківські спеціалісти вестимуть будівництво дванадцяти фортифікаційних об`єктів на першій та другій лінії оборони на території Костянтинівського району Донецької області. Задля цього урядом держави виділено понад 850 млн. гривень і розроблено чіткі терміни їхньої реалізації .

«Усі завдання, які наразі стоять перед нами, виконуватимуться вчасно із повною відповідальністю, - запевнив Олег Гончарук. – Адже від якісно побудованих захисних споруд  залежить збереження життя наших бійців».

Слід зазначити, що  прикарпатські фахівці уже відбули на місце спорудження об`єктів оборони.

16.04.2015 | Район відвідав представник Адмністрації Президента України

15 квітня з робочим візитом Долинський район відвідали головний консультант-інспектор відділу західних регіонів Управління з питань регіональної політики Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Станіслав Кращенко та керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Панасюк. Під час візиту відбулися робочі зустрічі з колективом Долинського  об’єднаного міськрайонного військового комісаріату, ознайомився з процесом роботи, поспілкувався на предмет наявних проблем в організації виконання поточних завдань, які ставляться перед працівниками, поспілкувався з головою громадської організації «Долинське районне об’єднання ваїнів АТО» Олегом Петрівим. Проінспектували роботу Центру надання адміністративних послуг у районі, інформаційний Центр для учасників антитерористичної операції.


події

Телефон “гарячої” лінії"

Телефон “гарячої” лінії" інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей: 2-52-67.

Адреса: 77504, м. Долина, вул.Грушевського,18, каб.№11.

«За чисте довкілля»
Приєднуйся до наймасштабнішого прибирання країни
«Кращий державний службовець» 2015 року
Читати про конкурс
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1380/1252007530_army_4.jpgІнформаційні матеріали

Консультативний центр для людей, котрі повернулися із зони АТО та їх родичів

ДОРОЖНЯ КАРТАщодо надання державних соціальних гарантій учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ям загиблих військовослужбовців-учасників АТО

 

Соціальні послуги та консультації учасникам АТО Долинського районного центру зайнятості

Інформація про мобілізацію

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/110 пунктів про нову хвилю мобілізації 

Інформація про 4-ту хвилю мобілізації

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1333/predprinimateli.jpgДолинська міжрайонна прокуратура надає розяснення з питань мобілізації

Державна інспекція України з питань праці надає роз'яснення по мобілізації

ГЕНЕРАЛ-ХОРУНЖИЙ РОМАН ШУХЕВИЧ

http://banderivets.org.ua/sites/default/files/images/shuhevych.pngЧитати більше…

ПРАЙС-ЛИСТ продукції ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»
ПРАЙС-ЛИСТ
Роз'яснення щодо надання житлових субсидій населенню
Калькулятор розрахунку субсидій

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області