19 грудень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада
  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 
  Долинська міська рада
   http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 
 Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

 

Долинська центральна районна лікарня
 

 

 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості
 

 

 

 

Ми розвиваємо електронне урядування

 

 

 

РЕГІОНАЛЬНІ ЛІНКИ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/image001.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/obl.tsenr_zajniatosti.gif


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
19.12.2014 | Вітання

Шановні правозахисники Долинщини!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!

Роль адвокатури в умовах реформування суспільства є надзвичайно важливою у зв'язку із потребою в кваліфікованій юридичній допомозі, спрямованій на забезпечення прав і свобод, судового захисту громадян. Своєю невтомною працею Ви забезпечуєте захист демократичних прав та свобод громадян, гарантованих Конституцією України, саме Вашими устами своє рішуче слово промовляє Закон, який повинен бути дороговказом на вашому професійному шляху. Переконані, що й надалі жодні політичні зміни не будуть впливати на ваші професійні дії та рішення.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, родинного затишку, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай Вас завжди супроводжує успіх у вашій непростій роботі – відстоюванні справедливості. Будьте завжди мудрими, витривалими, неупередженими та непохитними у своїй вірі й переконаннях!

Голова районної державної адміністрації           Руслан Франків

Голова районної ради                                            Володимир Луцький

18.12.2014 | Громадська рада при УСБУ в Івано-Франківській області ініціювала допомогу родинам полонених

На засіданні Громадської ради при Управлінні Служби безпеки України в Івано-Франківській області, яке відбулося у грудні цього року, серед інших аспектів участі області в антитерористичній операції учасники обговорили питання розшуку мешканців Прикарпаття, які зникли безвісти або потрапили в полон.

Представники УСБУ повідомили Громадській раді, що на даний час Управлінням зібрано та передано в Міжвідомчий центр допомоги громадянам з питань звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти при Службі безпеки України дані щодо 26 жителів області, які перестали виходити на зв’язок з родинами із зони АТО або повідомилирідних про те, що знаходятьсяв полоні.

Над їх розшуком та звільненням СБУ працює спільно з Центром гуманітарної допомоги по звільненню полонених та заручників у зоні АТО Володимира Рубана, волонтерами, громадськими активістами, незалежними журналістами.

Громадська рада підняла питання про надання допомоги родинам зниклих безвісти та полонених мешканців області. Зокрема, у порушенні клопотання перед банками про відтермінування виплат по кредитах, допомозі в працевлаштуванні членів родини, наданні медичної допомоги, тощо.

18.12.2014 | Україна та Польща підписали Меморандум про співпрацю з підтримки реформи місцевого самоврядування в Україні

Меморандум про співпрацю з підтримки реформи місцевого самоврядування в Україні підписали у Варшаві Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та Міністр закордонних справ Республіки Польща Гжегож Схетина.

Підписання документа відбулося в рамках державного візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Польща.

Як повідомив Геннадій Зубко, завдячуючи домовленостям, досягнутим під час попередньої зустрічі у березні цього року, Україна отримала від Республіки Польща підтримку з питань підготовки і впровадження реформи місцевого самоврядування в Україні, розроблення законодавства з урахуванням польського досвіду щодо реформування місцевого самоврядування, подальшого розвитку співробітництва між регіонами обох країн та державами у цілому.

«Україна рухається шляхом європейської інтеграції і прагне реалізовувати таку політику, яка б відповідала європейським стандартам, перш за все, Європейській хартії місцевого самоврядування. Ми цінуємо надану можливість отримати досвід муніципальної консолідації в Європі і, зокрема, Польщі та використати кращі європейські практики у цій сфері в Україні», - сказав Геннадій Зубко.

18.12.2014 | Відбулося засідання координаційної ради з питань допомоги учасникам АТО та їх сім'ям

17 грудня перший заступник голови районної державної адміністрації, голова координаційної ради Ігор Лисейко провів чергове засідання координаційної ради з питань допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їх сім'ям.

У ході засідання відповідальні виконавці відзвітували про проведену роботу, озвучили проблемні питання та окреслили першочергові завдання; визначено та проаналізовано основні потреби військових з Долинщини.

З метою забезпечення військових з нашого району, члени ради розглянули та обговорили також ряд питань щодо збору та відправлення гуманітарної допомоги для бійців у зону проведення антитерористичної операції. Зокрема, обговорено організаційні питання щодо відправки з Долинського району машин з гуманітарною допомогою у Донецьк та Луганськ, яку заплановано на 18 грудня цього року. Також спільними зусиллями громадськості та волонтерів, 18 грудня остаточно буде вирішено питання купівлі машини швидкої допомоги для потреб бійців АТО, яку буде відправлено на схід України. Крім того, на вівторок, 23 грудня, планується відправка теплого одягу, продуктів харчування та будівельних матеріалів для будівництва бліндажів у район Дебальцево Донецької області.

18.12.2014 | Призначення житлових субсидій населенню

17 грудня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів чергове засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги та наданню пільг за місцем фактичного проживання пільговика.

У ході засідання члени комісії розглянули 127 справ про призначення громадянам житлових субсидії та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям району. За результатами розгляду справ 13 заявників отримали негативну відповідь у зв’язку з відсутністю доходів членів сім'ї при повторному зверненні; одержувачам соціальних допомог рекомендовано зареєструватися у районному центрі зайнятості або працевлаштуватися.

Крім того, члени комісії розглянули питання щодо призначення житлових субсидій для населення в опалювальний період 2014-2015 років, обговорили питання щодо забезпечення державних соціальних гарантій у сфері житлово-комунального обслуговування та спрощення процедури призначення житлових субсидій для населення району.

18.12.2014 | Ремонт доріг державного значення

17 грудня голова районної державної адміністрації Руслан Франків здійснив виїзд на ділянку дороги державного значення Стрий-Чернівці-Мамалига, що проходить через Долинський район.

Проведення ремонтних робіт на ділянці дороги державного значення у м.Долині по вул.Данила Галицького (вирізані карти) – одне з наболілих питань району, що вимагало нагального вирішення для забезпечення належних умови життя краян. На даний час на вказаній ділянці дороги завершено ремонтні роботи з укладання шару асфальтобетону для вирівнювання дорожнього покриття.

У ході робочої поїздки Руслан Франків спільно з представниками філії «Долинська ДЕД» та служби автомобільних доріг області оглянули та оцінили стан дорожнього покриття, підвели підсумки проведеного ремонту, окреслили основні недоліки та проблемні питання.  

Очільник району запевнив, що ремонт доріг державного та місцевого значення і надалі буде проводитися, а позитивне вирішення дорожнього питання знаходиться у нього на особистому контролі.

18.12.2014 | Підготовка до прийому дітей зі східних областей

17 грудня голова районної державної адміністрації Руслан Франків здійснив робочу поїздку у духовні заклади району з питань прийому та розміщення дітей зі східних областей України, які приїжджають на відпочинок з 2 по 9 січня 2015 року.

Очільник району побував у Гошівському монастирі Чину Святого Василія Великого, Гошівському жіночому монастирі Сестер згромадження Пресвятої Родини, храмі УГКЦ Пресвятого Серця Ісуса і Серця Марії м.Долини, костелі Народження Святої Марії м.Долини. Під час зустрічей з представниками духовенства району обговорено ряд організаційних питань щодо прийому дітей, розглянуто питання можливих місць для їх компатного розміщення. З метою ознайомлення з кращими традиціями нашого краю у період різдвяних свят, обговорено також питання  підготовки та проведення духовних заходів і навчань для дітей. «Спільними зусиллями влади, представників духовенства та жителів району ми повинні створити належні умови для дитячого відпочинку, щоб вони відчули нашу любов і турботу про них», - зазначив Руслан Франків.

18.12.2014 | Чарівна ніч

17 грудня у Долинський будинок дитячої та юнацької творчості завітав Святий Миколай! А в помічники з собою взяв вихованців театру-студії «Талант», щоб долучитися до благодійного театралізованого дійства «Чарівна ніч».

Благодійне театралізоване дійство було організоване для учнів початкових класів навчальних закладів міста Долина, Малотур’янського навчально-виховного комплексу, Оболонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Кошти, отримані від продажу квитків, у сумі 1035 гривень будуть передані на потреби учасників АТО.

Переповнена зала Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості оплесками зустрічала героїв казки «Снігова Королева» та вистави «Вже надходить ніч чарівна». До речі, наймолодшим театралам Лізочці та Максимку виповнилося тільки 4 рочки.

На завершення благодійного дійства до всіх присутніх з напутніми словами та побажаннями добра і терпимості звернувся Святий Миколай.

18.12.2014 | В Івано-Франківську засуджено чоловіка, який організував контрабанду наркотиків, знаходячись у виправній колонії

Вступив у законну силу вирок Івано-Франківського міського суду за  обвинуваченням двох мешканців міста у контрабандному ввезенні та збуті на території України наркотичних таблеток «Subutex» (ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 305 Кримінального кодексу України).

Злочинну діяльність івано-франківців викрили та припинили працівники відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ. Оперативники з’ясували, що ввезення наркотику в Україну, його продаж, а також передачу в місця позбавлення волі організував 27 річний, неодноразово судимий івано-франківець, який у момент вчинення злочину відбував своє четверте покарання у виправній колонії на території однієї з центральних областей України.

Вперше чоловік постав перед законом у 19 років. Притягався до кримінальної відповідальності за грабіж, крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень. В жовтні 2012 року Івано-Франківським міським судом за матеріалами СБУ його вже було засуджено за контрабанду та збут наркотичних засобів до п’яти з половиною років ув’язнення.

Попри вказане, вже через три місяці, знаходячись у місцях позбавлення волі, він вступив у злочинну змову з 33-річним мешканцем Івано-Франківська та іноземним громадянином, яких схилив до контрабандного переміщення наркотичних засобів в Україну. Не маючи можливості безпосередньо отримувати передачі з наркотичними засобами з-за кордону та здійснювати їх збут, він детально інструктував спільника про отримання, оплату, продаж наркотику та його передачу в місця позбавлення волі. Під керівництвом рецидивіста спільник неодноразово отримував партії таблеток «Subutex», які збував, передавав у колонію та вживав самостійно. Кошти, отримані від збуту наркотику, він перераховував за кордон через міжнародні платіжні системи.

17.12.2014 | Долинщина готується приймати дітей зі сходу на Різдво

16 грудня у залі засідань районної ради перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко за участі голови районної ради Володимира Луцького провів нараду з питання прийому в районі на відпочинок з 2 по 9 січня 2015 року дітей зі східних областей України. Спільно з начальниками відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівниками установ, головами територіальних громад, представників громадських організацій, духовенства району обговорено можливості прийому, компактного розселення та організації культурних заходів для дітей. Головам територіальних громад дано доручення визначити місця розселення. Спільно з громадськими організаціями буде розроблена програма, метою якої буде організувати й урізноманітнити дитячий відпочинок.

Також, Ігор Лисейко нагадав присутнім про загально районну акцію  «Чиста громада», яка має на меті належне проведення благоустрою в населених пунктах до початку нового року та зауважив, що цього річ слід відмовитись від гучних святкувань нового року. «Наша країна переживає найдраматичніші часи у своїй історії. Війна, яка точиться на сході держави, – це випробування для всіх… Зараз неможна діяти за принципом «моя хата скраю». Я сподіваюсь, що рівень патріотичного духу в нашому районі буде підтриманий і Різдвяні свята пройдуть так, як цього вимагає ситуація» - зазначив Ігор Лисейко.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники об’єднаного міськрайонного військового комісаріату ознайомили присутніх з поточними робочими питаннями, на які необхідно звернути увагу.


події

Звернення

1 січня - День народження провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери

 

До уваги громадськості

 

Пам’ятка населенню щодо дій при розливі ртуті в приміщенні

 

Шановні мешканці району! Будьте обережні у поводженні з вогнем, дбайте про пожежну безпеку, бережіть своє життя та життя оточуючих Вас людей.

 

Міжнародна громадська організація «Івано-Франківське земляцтво» звертається із проханням допомогти організувати збір благодійної допомоги для нашого земляка з міста Калуша, пораненого в зоні АТО захисника України, Івахнюка Олега Петровича.

 

Усе про тепло, якщо нема світла

 

В області обмежуватимуть електропостачання

 

Обленерго закликає прикарпатців приєднатися до інформування щодо вимкнень

Звернення ПАТ «Прикарпаттяобленерго» до споживачів електроенергії

 

Просимо взяти участь в обговоренні та внести свої пропозиції до проекту Плану проведення консультацій з громадськістю структурними підрозділами районної державної адміністрації на 2015 рік. З проектом орієнтовного Плану можна ознайомитися на веб-сайті районної державної адміністрації у рубриці "Громадянське суспільство".

 

Пам’ятка для населення про дотримання правил пожежної безпеки під час встановлення новорічної ялинки

 

СБУ на Прикарпатті застерігає не стати жертвами кіберзлочинців

 

Проект"Люди помагають людям" створений, для надання адресної допомоги, сім'ям, які втратили годувальника, безпосередньо - без всяких фондів, від людини чи організації, яка хоче допомогти напряму на картковий рахунок Вашої родини.

 

Звернення слов'янської міської ради та громадськості слов'янська про надання допомоги у відбудові міста

Громадськість слов'янська висловлює щиру подяку за вже надану допомогу та просить допомогти у наданні будівельних матеріалів для відбудови житлового фонду міст в рамках благодійної акції.

Звернення благодійної організації «фонд відродження слов'янська» про надання допомоги у відбудові міста

звернення благодійної організації та потреба у забезпеченні міста будівельними матеріалами 

Звернення добровольчого батальйону «оун» про надання допомоги у забезпеченні транспортом

Добровольчий батальйон "оун" просить допомогти у забезпеченні транспортом

Звернення до жителів Долинського району

Просимо краян, які мають можливість надати житло для проживання жительки м.бердичева житомирської області, звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (тел. (03477)25302) або безпосередньо до крушинської с.і. (тел. 0684938902, 0667197406)

До відома!

Мінсоцполітики України збирає кошти для переселенців та учасників АТО

 

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги»

 

Третій Світовий Конгрес Бойків

 

14 жовтня - День захисника України

 

Пам'ятка першочерговихдій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

Методичні рекомендаціїдо Постанови КМУ від 06.08.2014 «Про встановлення соціальних державних стандартів у сфері ЖКГ»

 

Методичнірекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

 

Порядок комплектування загонів оборони

 

Шановні кримчани, жителі східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Звертаємось до керівників готельних, санаторно-курортних та інших закладів, які розташовані на території області

 

Пам'ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

Конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ у 2014 році
Інформація про конкурс
2014 РІК - РІК ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В УКРАЇНІ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1230/200_richchya_shevchenka.jpgНе вмирає душа наша, не вмирає воля.

("Кавказ"1845 р.)

ПРАЙС-ЛИСТ продукції ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»
ПРАЙС-ЛИСТ
яворина-2014

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1196/img_7693.jpg

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області