29 січень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада
  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 
  Долинська міська рада
   http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 
 Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

 

Долинська центральна районна лікарня
 

 

 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості
 

 

 

 

Ми розвиваємо електронне урядування

 

 

 

РЕГІОНАЛЬНІ ЛІНКИ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/image001.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/obl.tsenr_zajniatosti.gif


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
28.01.2015 | Внесено зміни до районного бюджету

28 січня голова та перший заступник голови  районної державної адміністрації Юрій Мазур та Ігор Лисейко взяли участь у засіданні 39 позачергової сесії районної ради, яку провів голова районної ради Володимир Луцький.

На порядок денний винесено три питання: про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік; надання грошової допомоги двом особам, які постраждали під час подій 2014-2015 років на Майдані у Києві, а також різне.

Депутатський корпус детальніше зупинився на обговоренні питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Цим рішенням внесено зміни до додатку 3 до рішення районної ради від 05.01.2015 №628-38/2015 «Про районний бюджет на 2015 рік». Зокрема,  вирішено затвердити обсяг субвенцій бюджетам органів місцевого самоврядування з районного бюджету згідно з додатком 2 (субвенція на утримання клубів, будинків культури в сумі 1449,996 тис.грн; субвенція на утримання дошкільних навчальних закладів, дошкільних груп навчально-виховних комплексів в сумі 7169,064 тис.грн.; освітню субвенцію міському бюджету м.Долина на утримання шкільних відділень навчально-виховних комплексів в  сумі 788,250 тис.грн.).

28.01.2015 | «І рук тепло і серця спів, Вам, оборонці України»

30 січня 2015року о 16.00 год. в НД «Просвіта» за сприяння голови Долинської районної державної адміністрації Юрія Мазура відбудеться благодійний аукціон «І рук тепло і серця спів, Вам, оборонці України».

На аукціоні будуть представлені художні вироби і книги талановитих митців Долинщини. Усікошти, зібранні на цьому заході, будуть передані військовим в зону АТО, тому щиро закликаємо вас не залишатись осторонь, адже від кожного з нас може залежати чиєсь життя.

28.01.2015 | Світ має пам’ятати уроки минулого і не допустити повторення трагічних подій у сьогоденні — Глава держави

http://www.president.gov.ua/done_img/b/32129.jpgОбов’язок сучасних політиків перед теперішнім і прийдешніми поколіннями — засвоїти уроки історії і не допустити повторення трагедій, подібних Голокосту та Другій світовій війні, наголосив Президент України Петро Порошенко у коментарі з нагоди 70-ї річниці визволення концтабору Аушвіц-Біркенау.

«Своєю участю у сьогоднішніх заходах хочу віддати глибоку шану і тим, хто трагічно загинув у таборі смерті Аушвіц, і тим, хто поклав край жахливим злочинам проти людства, які коїлися нацистами тут і повсюдно в Європі.

З шести мільйонів євреїв, які були знищені нацистами та їхніми союзниками, чверть — євреї родом з України. Трагедія Бабиного яру і досі болить нам незагоєною раною.

З шести мільйонів мирних мешканців України, що стали жертвами Другої світової війни, знов-таки чверть склали євреї. А з урахуванням загиблих на фронті ми втратили близько 60% від довоєнного єврейського населення українських земель.

28.01.2015 | Старшокласники Долинщини відвідали поранених бійців АТО

27 січня, з ініціативи члена національної спілки журналістів України, волонтера, лідера ініціативної групи ГО "Об'єднання Самопоміч Долинщини» Тетяни Матвєєвої та соціального педагога Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Тетяни Головчин, старшокласники навчального закладу відвідали поранених бійців АТО, які перебувають на лікуванні у військово-медичному клінічному центрі західного регіону у Львові.

Вихованці долинської школи спільно з організаторами акції побували у палатах різних багатьох відділень медичного закладу. Діти висловили пораненим бійцям щирі слова вдячності за їхній героїзм та відвагу, побажали швидкого одужання та повернення додому, підбадьорили їх, а також привезли з собою багато гостинців - солодощів, фруктів, засобів особистої гігієни. Крім того, учні власноруч виготовили ангелів-охоронців з паперу, які стануть нашим захисникам добрими та надійними оберегами, адже зроблені з любов'ю та вірою у краще майбутнє. У виконанні учнів звучали пісні «Любіть Україну» та «Обійми» з репертуару групи «Океан Ельзи», діти щедрували, фотографувалися з військовими. Кожен боєць із радістю та теплотою приймав дитячу увагу та їхні побажання, дякував за турботу. Для школярів ця зустріч стала справжнім уроком мужності і відваги.

28.01.2015 | Обговорено питання проведення розрахунків за невитребувані та надані в оренду земельні частки (паї)

27 січня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів нараду з відповідальними працівниками з питань проведення розрахунків за невитребувані та надані в оренду земельні частки (паї).

З даного питання виступили Ігор Лисейко, Ігор Антонюк та Оксана Жураківська.

За підсумками розгляду та обговорення питань наради вирішили, що за 2014 рік розрахунки за невитребувані та надані в оренду земельні частки (паї) Раківській, Надіївській, Рахинянській, Тростянецькій, Белеївській, Великотур’янській, Солуківській сільським радам проведено вчасно та в повному обсязі. Представника ПСП «Оскар» проінформовано про те, що у 2015 році, враховуючи коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, який становить - 1,249, збільшиться оплата за використання невитребуваних та наданих в оренду земельних часток (паїв). ПСП «Оскар» рекомендовано дотримуватись умов договорів оренди та своєчасно перераховувати кошти на рахунки сільських рад.

28.01.2015 | Здійснено перевірку делегованих повноважень органів виконавчої влади

27 січня керівник апарату районної державної адміністрації Мирослав Мазур провів нараду з питань виконання розпорядження районної державної адміністрації 05.07.2013 № 196 «Про комплексну перевірку діяльності виконавчого комітету Великотур'янської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2012 році та першому кварталі 2013 року».

Про виконання завдань, передбачених зазначеним розпорядженням, доповіла голова Великотур'янської сільської ради Ольга Бринош.

За підсумками обговорення питань наради вирішено зняти з контролю розпорядження райдержадміністрації як таке, що виконано.

У нараді взяли участь начальники організаційного відділу та сектору контролю апарату районної державної адміністрації Степан Пенгрин та Богдана Чабан, Великотур'янський сільський голова Ольга Бринош.

28.01.2015 | Вирішення важливих питань життєдіяльності району

27 січня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з відповідальними працівниками з вирішення питань соціально-економічного розвитку району.

У ході наради присутні розглянули та обговорили ряд питань, зокрема: розробка проектів з розвитку туризму у Долинському районі; вивчення питання соціального забезпечення демобілізованих осіб із зони антитерористичної операції управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації. Визначення основних проблемних питань діяльності установи; забезпечення шкіл району якісним харчуванням. Алгоритм передачі дошкільних навчальних закладів району в оперативне управління управління освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації; покращення якості роботи сільських ФАПів та амбулаторій. Забезпечення демобілізованих та поранених військовослужбовців із зони АТО якісним медичним обслуговуванням; цивільний захист населення. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, соціально-економічної та культурної сфери району дано доручення визначити першочергові, найнеобхідніші напрямки видатків на 2015 рік.

28.01.2015 | Проаналізовано роботу апарату районної державної адміністрації

27 січня з метою вивчення пріоритетних завдань апарату районної державної адміністрації голова райдержадміністрації Юрій Мазур провів нараду з керівниками структурних підрозділів апарату РДА.

Під час зустрічі проаналізовано роботу структурних підрозділів органу виконавчої влади, виконання посадових обов’язків начальниками та працівниками установи; окреслено основні проблемні питання, що виникають під час виконання завдань, покладених на відповідні структури; обговорено можливі шляхи їх вирішення та пропозиції щодо покращення організації роботи для належного виконання покладених завдань.

«Зараз настав той час, коли можна все змінювати для більш ефективної роботи. Я очікую креативних підходів до роботи та координація і консолідація спільних зусиль для вирішення проблемних питань» - зазначив у ході наради Юрій Мазур.

27.01.2015 | Відбулось засідання опікунської ради

26 січня перший заступник голови районної державної адміністрації, голова опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) Ігор Лисейко провів чергове засідання ради.

У ході засідання члени ради розглянули одне питання порядку денного, а саме про невиконання опікуном обов’язків щодо опіки над недієздатними жителями с.Оболоня Долинського району.

За підсумками розгляду скарги жительки села та обговорення зазначених проблемних питань вирішено взяти на контроль виконання опікуном обов’язків щодо належного догляду за вказаною категорією осіб, а також проводити, без попередження сторін та Оболонської сільської ради, виїзди по перевірці виконання опікуном своїх обовязків.

27.01.2015 | Підготовка до відзначення у районі Дня пам'яті героїв Крут

26 січня керівник апарату районної державної адміністрації Мирослав Мазур провів нараду з відповідальними працівниками з питань організації та проведення заходів з відзначення у районі Дня пам’яті героїв Крут.

В ході наради визначено, що основний захід з нагоди відзначення пам’ятної дати відбудеться 1 лютого о 13.00 год. у с.Тяпче Долинського району біля пам’ятника Миколі Корпану, уродженцю с.Тяпче, учаснику битви під Крутами за участю духовенства, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учнівської молоді, жителів населеного пункту, громадськості Долинщини.

«Бій під Крутами – героїчна, трагічна подія в історії України, що знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення ними права жити на власній землі та святого обов’язку боронити її. Це приклад жертовної любові до своєї країни, що зародилася у серцях молодих людей, а саме українських студентів, які загинули у нерівному бою з ворогом. Таку ж жертовність, героїзм, відданість національній ідеї та незборимість українського патріотичного духу продемонструвало українське студентство і в часи сьогодення», - зазначив Мирослав Мазур.


події

30 січня 2015року о 16.00 год. в НД «Просвіта» за сприяння голови Долинської районної державної адміністрації Юрія Мазура відбудеться благодійний аукціон «І рук тепло і серця спів, Вам, оборонці України»
Читати про аукціон
Заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті героїв Крут

1 лютого о 13.00 год. у с.Тяпче Долинського району біля пам’ятника Миколи Корпана, уродженця с.Тяпче та учасника битви під Крутами

О 12.30 год. - відправка автобуса від райдержадміністрації.

10 пунктів про нову хвилю мобілізації
Читати більше...
Звернення

Шановні кримчани, жителі східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Звертаємось до керівників готельних, санаторно-курортних та інших закладів, які розташовані на території області

 

Міжнародна громадська організація «Івано-Франківське земляцтво» звертається із проханням допомогти організувати збір благодійної допомоги для нашого земляка з міста Калуша, пораненого в зоні АТО захисника України, Івахнюка Олега Петровича.

 

Просимо взяти участь в обговоренні та внести свої пропозиції до проекту Плану проведення консультацій з громадськістю структурними підрозділами районної державної адміністрації на 2015 рік. З проектом орієнтовного Плану можна ознайомитися на веб-сайті районної державної адміністрації у рубриці "Громадянське суспільство".

 

СБУ на Прикарпатті застерігає не стати жертвами кіберзлочинців

 

Проект"Люди помагають людям" створений, для надання адресної допомоги, сім'ям, які втратили годувальника, безпосередньо - без всяких фондів, від людини чи організації, яка хоче допомогти напряму на картковий рахунок Вашої родини.

До відома!

лОГОТИП130 квітня – 3 травня 2015 року - Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» 

 

Мінсоцполітики України збирає кошти для переселенців та учасників АТО

 

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги»

 

Третій Світовий Конгрес Бойків

 

Пам'ятка першочерговихдій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

Методичні рекомендаціїдо Постанови КМУ від 06.08.2014 «Про встановлення соціальних державних стандартів у сфері ЖКГ»

 

Методичнірекомендації щодо надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту

 

Порядок комплектування загонів оборони

 

Шановні кримчани, жителі східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

2014 РІК - РІК ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В УКРАЇНІ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1230/200_richchya_shevchenka.jpgНе вмирає душа наша, не вмирає воля.

("Кавказ"1845 р.)

ПРАЙС-ЛИСТ продукції ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»
ПРАЙС-ЛИСТ
яворина-2014

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1196/img_7693.jpg

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області