31 Липень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада
  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 
  Долинська міська рада
   http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 
 Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

 

Долинська центральна районна лікарня
 

 

 Долинський будинок дитячої та юнацької творчості
 

 

 

 

Ми розвиваємо електронне урядування

 

 

 

РЕГІОНАЛЬНІ ЛІНКИ

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/image001.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/right2/obl.tsenr_zajniatosti.gif


.

Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

Ускладі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
30.07.2014 | Відкрито «гарячу телефонну лінію» для родичів учасників АТО

news-imageЗа дорученням Президента України відкрито «гарячу телефонну лінію» для родичів учасників антитерористичної операції.

Про це повідомив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Юрій Косюк.

За телефонним номером (044) 255-69-55щоденно з 8 до 20 години консультанти надаватимуть інформацію про солдатів, які захищають Батьківщину. Інформація на «гарячій лінії» оновлятиметься двічі на добу.

Консультанти на «гарячій лінії» оперативно реагуватимуть на запити та скарги, які надходитимуть від громадян, а також по можливості надаватимуть їм необхідні консультації.

 

30.07.2014 | За матеріалами СБУ на Прикарпатті засуджено двох міліціонерів-хабарників

Тисменицький районний суд Івано-Франківської області визнав винними у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара службовою особою за  попередньою  змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара) двох колишніх працівників міліції.

Капітан міліції, старший уповноважений відділу захисту бюджетних коштів Управління Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України в Івано-Франківській області та його колега, лейтенант міліції, оперуповноважений того ж відділу, отримали інформацію про те, що в одному з кафе міста Івано-Франківська торгують алкоголем без ліцензії.

Замість вжити заходів згідно з законом, службовці почали вимагати у орендаря кафе хабара, погрожуючи закрити заклад. Вони обіцяли взяти на себе «вирішення питань» на майбутнє.

30.07.2014 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях Долинського району станом на 1 липня 2014 року

Головне управління статистики інформує. Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, організацій станом на 1 липня 2014р. становила 387,6 тис.грн., що на 6,3% менше  відносно 1 червня 2014р.. Вся сума боргу утворена на економічно активних підприємствах.

В.о.начальника Головного управління статистики Л.О.Зброй

30.07.2014 | Додатковий Конкурс з відбору сільських громад щодо розробки стратегій місцевого розвитку

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий Конкурс з відбору сільських громад, у яких буде надана підтримка щодо розробки стратегій місцевого розвитку.

Даний відбір сільських громад здійснюватиметься у наступних цільових областях проекту DESPRO: 

Дніпропетровській області

Івано-Франківській області 

Полтавській області 

30.07.2014 | Спрощено процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців

Спрощено процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємцівРеєстраційнаслужба Долинського районного управління юстиції повідомляє, що 8 липня 2014 року набув чинності Закон України від 13 травня 2014 року №1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом», який спрощує процедуру державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.

Відтепер, державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців буде здійснюватись за заявницьким принципом замість принципу мовчазної згоди та буде скорочено термін державної реєстрації припинення підприємницької діяльності таких осіб до 1 дня.

30.07.2014 | Підтримка децентралізації в Україні

Днями голова районної державної адміністрації Руслан Франків взяв участь у засіданні Регіональної координаційної ради Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, яке відбулося під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Любомира Слободяна та заступника голови обласної ради Остапа Дзеси.

Під час зустрічі відзначено високий рівень готовності області у подальшому розширенні співпраці з  DESPRO на користь територіальних громад та визначено плани подальших спільних кроків задля успішної реалізації як діючих, так і нових проектів.

29.07.2014 | Обстеження захисних споруд

29 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко за участі представників установ, організацій, підприємств, відповідальних за забезпечення цивільного захисту, провів нараду щодо вивчення стану готовності споруд цивільного захисту та використання їх за призначенням.

«До компетенції виконавчої влади належать питання захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, тому наше завдання сьогодні: забезпечити безпечні умови проживання населення Долинщини та переселенців, які в даний час проживають на території району», - зазначив під час наради Ігор Лисейко.

Представник влади дав доручення відповідальним працівникам відділу з питань надзвичайних ситуацій та екобезпеки районної державної адміністрації спільно з представниками Долинського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України в області додатково здійснити  об’їзд  та обстежити споруди цивільного захисту з метою визначення необхідного обсягу робіт для приведення їх в готовність.

29.07.2014 | Проведено оперативну нараду

29 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Лисейко провів оперативну нараду з питань забезпечення життєдіяльності району. Під час наради проаналізовано діяльність відділу культури і управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, стан фінансового забезпечення та акцентовано увагу на співпраці з громадами у вирішенні ключових питань.

За підсумками наради дано відповідні доручення та встановлено терміни виконання.

Участь у нараді взяли заступник голови районної ради Іван Дирів, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації та установ району.

29.07.2014 | Інформація для громадян, які прибули з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької або Луганської областей для тимчасового проживання

Мінсоцполітики розробило «Дорожню карту» для людей, внутрішньо переміщених в межах країни для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб. «Дорожня карта», зокрема містить контакти відповідних відомств, до яких вимушені переселенці можуть звернутися за допомогою із вирішення найбільш нагальних питань, телефони державних «гарячих ліній», адреси та контакти облдержадміністрацій, регіональних штабів Державної служби з надзвичайних ситуацій, регіональних органів соціального захисту населення, регіональних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та регіональних служб у справах дітей. «Дорожня карта» також містить роз’яснення про те, до яких саме служб та відомств із якими питаннями можуть звернутися люди, внутрішньо переміщені в межах країни.

Відкрити "дорожню карту" для людей, внутрішньо переміщених в межах України 

 

28.07.2014 | ЗверненняПрезидента України з нагоди Дня хрещення Київської Русі

news-image

Дорогі співвітчизники!

Дозвольте привітати Вас із знаменним для всіх нас святом - Днем Хрещення Руси–України.

1026 років тому князь Володимир охрестив наших пращурів, зробив християнство державною релігією і через це увійшов в історію та нашу свідомість як Великий і Рівноапостольний.

Збулося пророцтво Святого Апостола Андрія Первозваного: «На цих горах засяє благодать Божа, і буде місто велике, і церков багато воздвигне Бог».


події

«Гаряча телефонна лінія» для родичів учасників АТО

news-imageЗа дорученням Президента України відкрито «гарячу телефонну лінію» для родичів учасників антитерористичної операції.

До відома сільських громад!

Додатковий Конкурс з відбору сільських громад щодо розробки стратегій місцевого розвитку

Реєстраційна служба Долинського районного управління юстиції повідомляє

Спрощено процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємцівСпрощенопроцедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців

Дорожня карта для людей внутрішньо переміщених в межах України
До відома громадян!
ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції
До відома жителів Долинського району

Квота прийому сільської молоді на підготовку фахівців у аграрних вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації на 2014 рік

Оголошення
Перелік осіб, які виявили бажання прийняти жителів АРК на тимчасове проживання.
яворина-2014

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/1196/img_7693.jpg

Надання безоплатної первинної правової допомоги
Громадська приймальня Долинського районного управління юстиції
Дорогі краяни, шановні керівники підприємств, установ, організацій району, приватні підприємці!

Рахунки благодійного фонду м.Долина та благодійного фонду Майдану для збору коштів для потреб військовослужбовців.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області