28 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах

banner


«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук

 

 

 


Долинська районна державна адміністрація

 У районній державній адміністрації діє Громадська приймальня голови райдержадміністрації, яка розташована на першому поверсі адмінбудинку за адресою: м.Долина, пр.Незалежності, 5.
            Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години.
            У складі Громадської прймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 2-70-68).
 

            "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
28.10.2016 | Земельні питання

28 жовтня  в першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша відбулась нарада з головами сільських рад, на території яких використовуються невитребувані, неуспадковані земельні частки (паї) приватним сільськогосподарським підприємством «Оскар».

Разом із начальником відділу агропромислового розвитку Уляною Сергенюк, начальником юридичного відділу Лілією Григорів та головним спеціалістом сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Долинському районі Ігорем Ковалем  розглянули законодавчі підстави для подальшого укладання угод на  використання земель.

Ігор Коваль ознайомив присутніх із внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли.

Зокрема наголосив, що у разі відсутності  спадкоємців або виконавця заповіту особою, яка управляє спадщиною, до складу якої входить земельна ділянка, є  сільська, селищна, міська рада за місцем знаходження  такої земельної ділянки.

У законі також йдеться про те, що орендодавцем земельної ділянки, що входить до складу спадщини, у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців з дня відкриття спадщини, є особа яка управляє спадщиною.

28.10.2016 | ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ !

 

  Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440 про затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з реєстру, згідно з яким неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи відповідно до норм пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, після 1 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

З метою недопущення соціальної напруги серед заявників, забезпеченнядоступності та підвищення якості надання адміністративних послуг у сферідержавної реєстрації, зокрема, громадських об’єднань,  просимо представників об’єднань чи уповноваженних осіб  в максимально короткі терміни звертатися до центру надання адміністративних послуг Долинської районної державної адміністрації (далі-Центр) за адресою м. Долина, пр..Незалежності, буд. 3, 1 поверх) .

Додаткову інформацію щодо питань державної реєстрації змін до установчих документів у зв’язку з необхідністю їх приведення у відповідність до вимог податкового законодавства та Закону України «Про громадські об’єднання» можна отримати у Центрі .

 

Начальник центру надання

адміністративних послуг                                                 Віра Луцька

28.10.2016 | Незабаром презентуватимуть фільм про Долинщину

28 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Громиш разом із представниками обласного телебачення «Галичина» обговорили процес створення відеоролика  про туристичну привабливість  Долинського району. 

Знімання короткометражного  фільму «Долинщина запрошує»  планують завершити до кінця  цього року.

28.10.2016 | Торговельно-економічне співробітництво з Туреччиною

Турецька республіка є одним з стратегічно важливих торговельних партнерів України. У торгівлі з Туреччиною Україна традиційно має одне з найбільш позитивних сальдо (середній показник за п"ять попередніх років склав близько 2 млрд. дол. США). Економічні можливості нашої країни викликають стабільно високий інтерес з боку турецького політикуму та бізнесу.

Активізація торговельно-економічного співробітництва з Туреччиною може суттєво сприяти подальшому налагодженню діяльності спільних підприємств у галузях машинобудування, металургії, нафтохімії, будівельної індустрії, легкої та харчової промисловості. Потенційні турецькі партнери мають достатні можливості для реалізації інвестиційних, торговельних і підрядчицьких проектів у зазначених галузях, а також у сфері розвитку виробничої, транспортної, туристичної та соціальної інфраструктури.

28.10.2016 | Презентація від Євробанку для підприємців Долинщини

Презентація «Можливості та програми підтримки  малого та середнього бізнесу  від Європейського банку  Реконструкції та Розвитку» відбулася у Долинській районній державній адміністрації за участі  начальника управління  економічного розвитку і торгівлі РДА Михайла Куцика, головного спеціаліста  управління Інни Кульпи, представників районної ради та  підприємців.

Власникам та підприємцям, яким необхідна  допомога у розвитку  підприємницької діяльності, презентували  основні критерії для підтримки бізнесу, напрямки діяльності  та умови співпраці з Європейським банком  Реконструкції та Розвитку.

Європейський банк реконструкції та розвитку – міжнародний фінансово-кредитний  інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік  цих країн у міжнародні господарські зв’язки.

27.10.2016 | До уваги потенційних учасників конкурсу проектів Програми прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

Спільний технічний секретаріат Програми прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 запрошує потенційних заявників до участі в семінарах, пов’язаних з підготовкою до участі у першому конкурсі проектних пропозицій.

Реєстрація здійснюється до 31 жовтня 2016 року (для деяких міст може закінчитися раніше, якщо вичерпається максимальна кількість доступних місць), за допомогою електронної форми запосиланням.

Тренінг відбудеться 15 листопада 2016 року у м. Івано-Франківську

Детальніше про умови участі у тренінгу за посиланням

Умови участі у конкурсі додаються.

27.10.2016 | Підвищення мінімальної зарплати є боротьбою з бідністю та захистом працюючої людини - Президент

 Президент Петро Порошенко зазначив, що сьогодні після ретельного обговорення з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом ухвалено важливе політичне рішення великої соціальної ваги, яке є спільною позицією Глави держави, Уряду та фракцій коаліції. 

«Разом з побудовою Збройних Сил України першим пріоритетом влади, як тільки з’явилася ця можливість, стає боротьба з бідністю. І агресія Російської Федерації проти нашої держави не є виправданням у зволіканні з реформами, які ми робимо в умовах війни», - наголосив Президент.

Глава держави підкреслив неприпустимість того, що людина, яка працює повний робочий тиждень, отримує стільки ж грошей, як непрацюючі українці, яким нараховується допомога по безробіттю. «З першого січня 2017 року в Україні не буде жодної працюючої людини, яка отримує менше 3 200 гривень. При чому я звернувся до Уряду та Парламенту вжити вичерпних заходів, щоб це рішення не підвищило жодного податку, насамперед це стосується малого та середнього бізнесу», - додав Глава держави.

27.10.2016 | До уваги органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій. Запрошуємо на 5-й щорічний форум Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

3-4 листопада 2016 року в м. Братислава (Словаччина) відбудеться 5-й щорічний форум  "Стратегії ЄС для Дунайського регіону".

Форум покликаний акцентувати увагу на проблемах і перспективах управління водними ресурсами, науковими дослідженнями та інноваціями.

Реєстрація учасників здійснюється до 31 жовтня 2016 року за допомогою електронної форми за посиланням https://www.b2match.eu/danube-forum-bratislava/sign_up.

Деталі проведення заходу за посиланням https://www.b2match.eu/danube-forum-bratislava/pages/16369-overview

27.10.2016 | ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/55074/f080c32-300-advocaty.jpgНа базі Долинського бюро правової допомоги

проводитиметься прийом громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області

з метою надання юридичних консультацій

та роз’яснень чинного законодавства.

(адреса: вул. Б.Хмельницького, 2а, м. Долина, Івано-Франківська область)

Записатись на прийом можна також  і по телефону 2-51-99

 

Дата консультування

Години консультування

Посадові особи

08.11.2016

09.00-12.00

Начальник відділу ДВС

10.11.2016

09.00-12.00

Начальник відділу  з питань нотаріату

15.11.2016

09.00-12.00

Начальник відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань

17.11.2016

09.00-12.00

Начальник відділу ДРАЦС

27.10.2016 | Порядок укладення електронного договору, його істотні умови

Сьогодні на рівні національних законодавств багатьох країн закріплюється можливість використання поряд із зовнішньоекономічними договорами у простій письмовій формі функціонально еквівалентних їм електронних договорів. Проте з перенесенням зовнішньоекономічних договорів у «віртуальний світ» виникає цілий ряд проблем, які стосуються порядку їхнього укладання, форми, передачі, зберігання, використання як доказу тощо.

Насамперед варто зазначити, що пропозиція укласти електронний договір (оферта) має містити істотні умови, передбачені законодавством для відповідного договору, і виражати намір особи, яка її зробила, вважати себе зобов’язаною у разі її прийняття.


події

Рекомендації громадянам щодо отримання субсидій

У зв'язку із невідповідністю даних про склад зареєстрованих осіб і про кількість осіб, яким нараховується плата за природній газ, управління соціального захисту населення Долинської районної державної адміністрації рекомендує громадянам, які здають документи для отримання житлової субсидії, звернутись в Долинське УЕГГ для впорядкування відповідних даних.

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми
 
"Гаряча лінія"

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

Службу за контрактом у Збройні Сили України

Долинський ОМВК проводить набір на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

Безоплатна правова допомога

З 1 вересня 2016 року  розпочав роботу відділ «Долинське  Бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, метою діяльності якого є формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості.

«Нам пора для України жить!»

Біографія Івана Франка

15 фактів про Івана Франка, які варто знати

Роз’яснення ОДПІ
«Податки – це твій внесок у власний та суспільний добробут»
Оголошення
НАКАЗ № 26-ОД по Долинському відділу культури "Про призупинення конкурсу"
Безкоштовна психологічна реабілітація для постраждалих учасників антитерористичної операції

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хирів-Рент-Інвест» проводить  безкоштовну психологічну реабілітацію для постраждалих учасників антитерористичної операції протягом 2016 року .

В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області