25 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


 

 

 

 

«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук

 

 


Долинська районна державна адміністрація

 У районній державній адміністрації діє Громадська приймальня голови райдержадміністрації, яка розташована на першому поверсі адмінбудинку за адресою: м.Долина, пр.Незалежності, 5.
            Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години.
            У складі Громадської прймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 2-70-68).
 

            "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
25.04.2017 | Методична та практична допомога виконавчим комітетам сільських рад

 

Сьогодні відповідальні працівники загального та юридичного відділу, сектору контролю, відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації здійснили виїзд у село Раків з метою надання методичної та практичної допомоги виконкому місцевої сільської ради.

25.04.2017 | Оголошення шодо залишків коштів субсидії на рахунках субсидентів

Сім'я з субсидією, яка економила на опаленні і використовувала менше тепла, залишки на своїх рахунках втратять. Як пояснили на гарячій лінії Кабміну, переплати за центральне опалення спишуть повністю, а тим, хто опалює будинки і квартири газом, на рахунку залишать суму, еквівалентну 100 кубам блакитного палива (на даний момент 688 гривень).

25.04.2017 | У Долині відбудеться міжнародна матчева зустріч з боксу серед юніорів між командами України та Грузії

спорт.jpg На нараді, що відбулася під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Мазура та заступника голови Михайла Дидяка обговорили організаційні питання урочистого відкриття та проведення  заходу.

25.04.2017 | Знято карантинні обмеження на мисливському угідді Долинського РО УТМР території полігону твердих побутових відходів

 

Про це повідомив сьогодні  в.о начальника Держпродспоживслужби  в Долинському районі Тарас Богачов на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, що відбулася під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша.

25.04.2017 | Батьки зобов’язані дбати про збереження та використання майна дитини в її інтересах, - Михайло Дидяк

 

Сьогодні на порядку денному засідання комісії з питань захисту прав дитини, що відбулася під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка, розглянули питання про захист майнових прав трьох дітей з Долинського району.

25.04.2017 | Обговорено проект районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2017-2021 роки

Изображение 007.jpg 

Фізична культура і спорт – невід’ємна частина виховного процесу дітей, молоді та повноцінного життя дорослого населення району. Її основне призначення – зміцнення здоров’я, підвищення фізичних можливостей людини, забезпечення здорового способу життя.

25.04.2017 | Сприяти у реалізації прав учасників бойових дій на Сході - першочергове завдання виконавчої влади району, - Юрій Мазур

 

Під керівництвом голови ГО «Долинська районна спілка воїнів АТО» Олега Петріва відбулось жеребкування з вибору земельних ділянок на території Сенечівської сільської ради серед учасників АТО. Саме таку ініціативу запропонував голова громадської організації під час зборів членів спілки. Тоді ж було визначено 16 учасників АТО, які потребують першочергового забезпечення земельними ділянками. Олег Петрів вважає, що у процесі жеребкування всі мають рівні права у виборі земельних наділів.

25.04.2017 | У першому кварталі 2017 року фахівцями Долинської ОДПІ надано понад 4 тисячі адміністративних послуги в Центрах обслуговування платників

 

Упродовж першого кварталу 2017 року в Центри обслуговування платників Долинської ОДПІ звернулось понад п’ять тисяч відвідувачів. За цей період часу їм надано 4096 адміністративних послуг, - повідомляють в секторі обслуговування платників Долинської ОДПІ.

25.04.2017 | USAID відкриває програму грантів

 

 

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., оголошує про початок надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій згідно з Річним програмним запитом (APS) №01. Зацікавлені підприємства можуть надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

24.04.2017 | 27 квітня – III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»

IMG_4258_027 квітня м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».


події

Оголошення
 
КОНКУРС Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
ДОПОМОГА СІМЯ'М, В ЯКИХ ВИХОВУЮТЬСЯ ДІТИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Долинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями за 2017 рік.

Для отримання допомоги  звертайтеся за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 4 . (тел. 2-63-46)

Гаряча лінія

tel trubka.png 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03477)-2-53-07, та 2-53-06 з питань надання житлових субсидій.

Оголошення

Информация-по-остойчивости.jpgПросимо надсилати відомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua. 

Безоплатна правова допомога
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Захистимо Україну разом!
Герої не вмирають!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області