1 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах

banner

 


«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
30.09.2016 | Для тих, кому завдячуємо життям !

Міжнародний день людей похилого віку  зібрав у народному домі «Просвіта»  жителів району, в житті яких уже замайоріла осінь. Як жовтим листям вкриваються крони дерев, так на їхні скроні  лягає сивина. Зі словами любові і подяки сьогодні для старшого покоління   виступили  молоді солісти та аматорські колективи Долинщини.

У цей день винуватці свята   на мить змогли поринути в дитинство, адже їм влаштували  справжній солодкий прийом, з приємними подарунками - солодощами та  іншими святковими гостинцями.

Найбільше присутні тішились виступам малечі, які співали, танцювали і розповідали віршовані гуморески.

Привітати поважних гостей прийшли заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк та керуючий справами районної ради Зеновій Мандрик.

30.09.2016 | Вітання

Шановні вчителі!

Прийміть щирі вітання з нагоди  професійного свята - Дня працівника освіти!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну і сумлінну працю,  за  покликання сіяти мудрість і знання, за любов до наших дітей і рідного краю.

Бажаємо Вам, дорогі вчителі, професійних звершень, невичерпних творчих сил та натхнення.

Хай завжди щедрою на плоди буде освітянська нива, а  усі Ваші починання хай супровожує успіх та вдача.

  

Юрій МАЗУР                                                           Іван ДАНИЛІВ

Голова районної державної адміністрації                 Голова районної ради

30.09.2016 | Захистимо права дітей!

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливості від батьків. Саме ці складники батьківського виховання є підґрунтям  до становлення здорової, морально загартованої особистості.

Берегти дітей,  відстоювати їх права та можливість розвиватися без перешкод - це одне з основних завдань, вирішення якого є завжди на контролі влади.

З цього приводу заступник голови районної державної адміністрації  Михайло Дидяк регулярно проводить засідання комісії з питань захисту прав дітей. На останньому засіданні, що відбулося 30 вересня розглянули питання:

         1.Про доцільність позбавлення батьківських прав;

2.Про усунення перешкод  та визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з дітьми.

        За результатами комісії прийняли відповідні рішення для повного та всебічного вирішення посталих проблем з метою захисту прав дітей.

 

30.09.2016 | Рекомендації для споживачів: як захистити свої права при придбанні товарів та послуг через Інтернет

На сьогоднішній день придбання товарів, робіт і послуг через Інтернет набуває все більшого розповсюдження. Така тенденція зумовлена, насамперед, концентрацією пропозицій товарів певної категорії на одному сайті, каталозі, віртуальному магазині з можливістю порівняння, пошуку прийнятної ціни, можливості змістовного вивчення споживчої якості тих чи інших груп товарів. А наявність відгуків споживачів, які вже придбали бажаний товар дозволяє мінімізувати небажані витрати та уникнути розчарування внаслідок невдалої покупки.

Відносини, що виникають між покупцем і продавцем товарів, робіт та послуг в Інтернеті не відрізняються від традиційних правил купівлі-продажу і регулюються, зокрема, положеннями Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист прав споживачів».

30.09.2016 | Субсидії на опалювальний період призначатимуться у жовтні

news-imageЯкщо сім’я подала документи на оформлення субсидії і на неопалювальний період вона не призначена, підстав для хвилювання не повинно бути. Розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017 рр. проводитиметься після початку опалювального періоду, який в Україні зазвичай починається після 1 жовтня. Про це заявляє міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, житлова субсидія є безповоротною допомогою уряду українським сім’ям у сплаті комунальних послуг і призначається на 12 місяців, а її розрахунок проводиться окремо на неопалювальний період і окремо на опалювальний. Повертати її не потрібно, навіть у разі продажу квартири, на яку була оформлена житлова субсидія. Наразі органи соціального захисту населення проводять розрахунки на неопалювальний період.

30.09.2016 | Сесія обласної ради відбудеться у Вигоді

21 жовтня 2016 року засідання десятої сесії обласної ради проходитиме на базі державного підприємства “Вигодський лісгосп”. Про це йдеться у розпорядженні обласної ради  від 27.09.2016. № 769-р «Про скликання десятої сесії обласної ради».

У порядку денному розгляд питання про стан використання лісових ресурсів на території області та інші питання.

 

30.09.2016 | 30 вересня - День усиновлення.

30 вересня – День усиновленняБатьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

І саме такі родини сьогодні вітаємо зі святом – Днем усиновлення!

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань!

30.09.2016 | Титан думки і праці - Іван Франко

29 вересня  у Народному домі «Просвіта» відбулася науково-практична конференція «Титан думки і праці», присвячена 160-ій річниці від дня народження Івана Франка.

Зустрічав гостей конференції пісенним вітанням  хор викладачів  Долинської дитячої школи естетичного виховання ім.Мирослава  Антоновича (керівник Оксана Соловій - Лозинська).  З благословення о. Вітольда Левицького розпочали захід.

Поділитися знаннями про видатного українського діяча приїхали

доктори філологічних наук, професори та вчителі навчальних закладів Івано-Франківщини. Відрадно, що серед присутніх на конференції - найбільше учнів шкіл.

Конференцію відвідали заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк та керуючий справами районної ради Зеновій Мандрик. Вони наголосили на значущості постаті Івана Франка в політичному та літературному житті нашої держави і закликали присутніх вивчати його творчість, як невід’ємний складний українського державотворення.

30.09.2016 | Права засуджених на контролі спостережної комісії

Спостережна комісія під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша здійснила плановий виїзд в Долинський виправний центр № 118.

 Під час  виїзду комісія у складі Миколи Набоки, Богдана Ленігевича та Володимира Бабія оглянула побутові умови утримання засуджених, зокрема тих, що перебувають у дисциплінарному ізоляторі.  З ними ж провели прийом з приводу дотримання адміністрацією установи прав засуджених та умов утримання. Скарги з боку засуджених були відсутні.

 

 

29.09.2016 | Якщо статус платника ПДВ анульовано

Долинська ОДПІ інформує про те, що ДФС України у листі від 16.08.2016р. №17715/6/99-99-15-03-02-15 надала роз’яснення щодо наслідків анулювання реєстрації особи як платника ПДВ, а саме: якщо на підставі Рішення про анулювання реєстрації особу виключено з Реєстру платників ПДВ, то така особа втрачає всі права і обов'язки платника ПДВ (у т. ч. право на складання податкових накладних та реєстрацію їх в Єдиному реєстрі податкових накладних). Якщо платник ПДВ не згідний з рішенням фіскального органу щодо анулювання реєстрації, він має право на оскарження такого рішення в судовому порядку. У випадку прийняття судом рішення про скасування Рішення про анулювання реєстрації, відбувається поновлення такої особи у Реєстрі платників ПДВ. При цьому дата реєстрації такої особи платником ПДВ не змінюється.


події

Службу за контрактом у Збройні Сили України

Долинський ОМВК проводить набір на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

Безоплатна правова допомога

З 1 вересня 2016 року  розпочинає роботу відділ «Долинське  Бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, метою діяльності якого є формування в Україні ефективної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості.

«Нам пора для України жить!»

Біографія Івана Франка

15 фактів про Івана Франка, які варто знати

Роз’яснення ОДПІ
«Податки – це твій внесок у власний та суспільний добробут»
Оголошення
НАКАЗ № 26-ОД по Долинському відділу культури "Про призупинення конкурсу"
Безкоштовна психологічна реабілітація для постраждалих учасників антитерористичної операції

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хирів-Рент-Інвест» проводить  безкоштовну психологічну реабілітацію для постраждалих учасників антитерористичної операції протягом 2016 року .

В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

Держава турбується про тебе

 

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності
19-21 жовтня відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності. Основна мета цьогорічного Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок
День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області