27 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах

banner

 


«ЩАСТЯ В 4 РУКИ»

Дитина - нагорода за Любов

Справжні чоловіки

ПРАЙС-ЛИСТ продукції  ДП «Підприємство Долинського ВЦ (№118)»

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча" лінія у Фейсбук


Долинська районна державна адміністрація

"Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації (03477)2-70-68

 

Громадська приймальня голови районної державної адміністрації: м.Долина, пр.Незалежності, 5 (перший поверх адмінбудинку районної державної адміністрації).

Прийом відвідувачів здійснюється в робочі дні з 8.00 до 17.15 години

У складі Громадської приймальні діє "гаряча" телефонна лінія (телефон 03477-2-70-68)

 

 "Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації  0-800-501-554новини
27.07.2016 | Проведено нараду щодо відбору на контрактну військову службу

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52598/img_20160726_091438.jpg26 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Мазура, за участю заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка проведено чергову нараду щодо відбору кандидатів на проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України. Військовий комісар Долинського ОМВК Степан Гриник доповів про хід проведення відбору кандидатів на військову службу за контрактом згідно доведеного наряду станом на 26.07.2016 та про заходи, які вживаються Долинським ОМВК для виконання поставлених завдань. Також на нараді узгоджено дату проведення розширеної наради у голови районної державної адміністрації за участю військового комісара Долинського ОМВК та голів місцевих рад району щодо проведення більш масштабної роз’яснювальної роботи на території сільських рад району .

27.07.2016 | Зміни до порядку надання субсидії

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52594/subs.jpgПостановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг.У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не нараховуються відповідні пільги.

У зв´язку з цим з травня 2016 року необхідно здійснити перерахунок діючих субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг. Списки осіб, які отримують субсидію і мали право на пільги, необхідно передати організаціям, що надають послуги, для не нарахування останніми пільг цим особам з травня 2016 року, а також внести відповідну інформацію до ЄДАРП. При цьому, якщо розмір субсидії становить 0,00 грн., такі особи не включаються до зазначених списків. Відповідні списки надаватимуться надавачам послуг щомісячно. Якщо субсидія призначається на наступний період з квітня 2016 року, вартість послуг у квітні береться з урахуванням пільг.

26.07.2016 | Юрій Мазур провів нараду з перевізниками району

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52544/img_20160725_101157.jpg25 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Мазура за участю міських та приміських перевізників району відбулася нарада з питань перевезення пільгових категорій населення та організації перевезень пасажирів району. На нараді Юрій Мазур ознайомив присутніх зі скаргами пільговиків на перевізників району про недотримання ними вимог чинного закодавства України в сфері транспортних перевезень, а також про відшкодування втрат перевізникам за перевезення окремих пільгових категорій населення. В свою чергу перевізниками міста Долина були висловлені  критичні зауваження  щодо відхилення від схем руху автобусів по маршрутах Долина – Якубів та Долина – Болехів. А приміські  перевізники скаржилися на вахтові автобуси підприємств нафтової промисловості щодо перевезення ними пасажирів, які не є працівниками  нафтової промисловості та нелегальні перевезення  по маршрутах Долина – Івано-Франківськ і Долина - Вигода. За підсумками наради надано окремі доручення.

26.07.2016 | У Яворові рятувальники провели відпрацювання

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52543/img_2816.jpg25 липня Долинським РВ УДСНС України в області проведено відпрацюванню населеного пункту с. Яворів, Долинського району.

В ході перевірки взято на облік список одиноких громадян, багатодітних сімей, сімей інвалідів з якими проведено бесіди та інструктажі застережного характеру.

25.07.2016 | До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52528/13615075_10155040414604307_6079272778561960172_n.jpg22 липня у рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбувся показ фільму «Життя на продаж» у місті Долина біля Будинку Техніки.  Захід організовано районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки небайдужих жителів району.  Перед демонстрацією фільму директор центру Наталія Яремій  поінформувала глядачів про актуальність теми, а також про основні запобіжні заходи щодо протидії торгівлі людьми та насильству в сім'ї.

Документальна стрічка «Життя на  продаж», роль ведучої в якій виконала популярна співачка Джамала, завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв показує глядачам страшні подробиці торгівлі людьми. Він також навчає молодь, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном. Фільм  створений компанією MTV EXIT в партнерстві з Посольством США в Україні, Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерством соціальної політики України та Міністерством внутрішніх справ України.

25.07.2016 | Керівництво області ознайомилося із роботою сільськогосподарських підприємств Долинського району

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52496/0235.jpg         22 липня 2016 року робоча група під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ярослава Паранюка, директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Марії Савки за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша та начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Уляни Сергенюк  провели об’їзд сільськогосподарських підприємств  району :  ФОП Дитинко, який вирощує в с.Оболоня ягоди чорниці садової (лохини), ТзОВ «Долина-Агро» - лабораторію по вирощуванню саджанців  методом  in vitro та розсадник ягідних культур, а також ПОСП «Долинський  теплично-овочевий комбінат».

         Метою поїздки є розвиток галузі ягідництва та овочівництва закритого грунту, розширення ринків збуту сільськогосподарської продукції, яка є надзвичайно актуальною в процесі євроінтеграції України та застосування новітніх енергоощадних технологій.

23.07.2016 | Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52495/img_20160721_093847_1.jpg21 липня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації, на розгляд якої було винесено три блоки питань. Загалом, члени комісії розглянули два питання щодо позбавлення батьківських прав, питання усунення перешкод у вихованні дитини та визначення місця спілкування, а також питання щодо забезпечення захисту майнових прав дитини.

З трьох питань прийнято відповідні рекомендаційні рішення, розгляд одного питання перенесено на наступне засідання комісії.

22.07.2016 | Долинські рятувальники долучились до всеукраїнської громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52446/img_2788.jpg20 липня працівники Долинського районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області провели всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Головним завданням акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основних правил пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення.
Свято рятувальники розпочали, ознайомивши дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про ті види небезпек природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тим, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні
21.07.2016 | Проведено нараду з виділення земельних ділянок учасникам АТО

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/52439/img_20160721_155156.jpg20 липня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур провів нараду з питань виділення земельних ділянок на території Оболонської та Сенечівської сільських рад учасникам антитерористичної операції в східних областях України. В ході наради проаналізовано роботу з даного питання, яка проведена на сьогоднішній день. Відповідальним керівникам підпорядкованих структурних підрозділів районної державної адміністрації доручено надавати сприяння, методичну та юридичну допомогу сільським радам для підписання договору з НДІ «Діпромісто» щодо проведення проектних робіт по  внесенню змін в генеральний план с.Сенечів, підготувати необхідні документи для передбачення коштів з районного бюджету на фінансування проведення проектних робіт з виготовлення детального проекту території масиву індивідуальної житлової забудови для учасників АТО.

20.07.2016 | Про стан розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги в районі

В сьогоднішніх умовах господарювання однією з проблем галузі житлово-комунального господарства є проблема заборгованості споживачів за надані їм послуги.

Для забезпечення своєчасності та повноти оплати населенням спожитих житлово-комунальних послуг, зокрема в умовах підвишення тарифів, районна державна адміністрація звертається щодо наступного. Відповідно до статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» одним з обоз'язків споживача є обов'язок оплачувати житлово – комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

3 метою уникнення невдоволення споживачів в частині організації системи оплати житлово-комунальних послуг, а також забезпечення стовідсоткової оплати цих послуг, зменшення дебіторської заборгованості підприємств галузі вважаємо за доцільне рекомендувати органам місцевого самоврядування, підприємствам галузі вжити організаційних заходів щодо забезпечення ефективної системи оплати житлово-комунальних послуг.


події

Безкоштовна психологічна реабілітація для постраждалих учасників антитерористичної операції

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хирів-Рент-Інвест» проводить  безкоштовну психологічну реабілітацію для постраждалих учасників антитерористичної операції протягом 2016 року .

В районі діє Центр надання допомоги учасникам АТО

До відома учасників антитерористичної операції! В м. Долина по вул. Грушевського, 18, 1-й поверх, каб. 11 знаходиться Центр допомоги учасникам АТО, який займається вирішенням таких питань як: соціальний захист та супровід учасників АТО та їх сімей, професійна реабілітація, врегулювання житлових та земельних відносин, пенсійне забезпечення, освіта та ін. За додатковою інформацією телефонуйте 2-50-67.

Призначення субсидій
Відповіді на найпоширеніші запитання про призначення субсидій
Допомога сім'ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями

В червні 2016 року розпочинається надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям, в яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями. За довідкою звертайтеся в Долинський районний центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді  за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 4, тел. 26346.

Створено сайт Українського торговельного представництва в КНР

http://agroassociation.com.ua/images/foto/news/small/sm_1439465896_Kutai.jpgПовідомляємо, що створено сайт Українського торговельного представництва в КНР. Цей проект створений з метою сприяння розвитку торгово-економічних зв’язків України та Китаю. Це буде площадка, на якій українські експортери зможуть розмістити пропозиції товарів та послуг, а китайські підприємці – ознайомитись з такими пропозиціями китайською мовою.

Набір на денну форму навчання
Продовжується набір на денну форму навчання (державне замовлення) до Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського Національного економічного університету.  Для навчання студентів створено всі необхідні умови. Окрім того, вони матимуть змогу отримувати стипендію у розмірі 850 гривень.
“Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України”
Читати більше...
Для суб’єктів господарської діяльності у сфері торгівлі!

Доводимо до Вашого відома, що ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», які реалізує в області державну політику у сфері метрології та метрологічної діяльності стурбоване станом ваговимірювальної техніки, що застосовується під час торговельно-комерційних операцій та розрахунків між покупцями та продавцями.

Інвестиції і торгівля
Про проведення 19-тої Китайської міжнародної виставки-ярмарки з інвестицій та торгівлі “CIFIT”. у м. Сямень, провінція Цзянсу (КНР)
Підготовка спеціалістів у туристичній галузі
Інститут туризму ДВНЗ " Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" здійснює курсову підготовку за відповідними напрямами

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

навчання

 

 

 

 


  прогноз погодиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області