Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
18 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
15.02.2018 | Роз’яснення Мінсоцполітики, щодо застосування норм галузевої (міжгалузевої) угоди

    Мінсоцполітики розглянуло листа Виконавчого Віце-президента  Конфедерації роботодавців України  від 11.12.2017р. № 327 стосовно надання роз’яснення органам влади, уповноваженим здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю, державний фінансовий контроль,захист конкуренції, а також органам місцевого самоврядування та колегіальним органам,уповноваженим здійснювати встановлення державних регульованих цін/тарифів,щодо застосування норм галузевої (міжгалузевої) угоди та надає інформацію з питань, порушених у листі.

   1.Яким чином роботодавець може документально підтвердити обов’язковість застосування для нього норм тієї чи іншої галузевої (міжгалузевої) угоди на підставі норм чинного законодавства?

     Колективний договір, угода укладаються на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих,трудових і соціально – економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавців( стаття1 Закону України «Про колективні договори і угоди»).

Статтею 9 цього Закону встановлено, що положення генеральної,галузевої (міжгалузевої),територіальної угод діють безпосередньо і є обов’язковими для всіх суб’єктів,що перебувають у сфері дії сторін,які підписали угоду.

   Згідно із нормами статті 4 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» інтереси роботодавця в галузевій (міжгалузевій) угоді представлено суб’єктом сторін роботодавців або сторони органів виконавчої влади....

15.02.2018 | У Болехові відбувся семінар-навчання з питань організації військового обліку громадян

Сьогодні, 14 лютого 2018 року, під головуванням міського голови Богдана Мельника у приміщенні Болехівської міської ради відбувся семінар-навчання з питань організації військового обліку громадян України в органах місцевого самоврядування та призову на строкову військову службу. 

У роботі семінару взяли участь секретар Болехівської міської ради Герецький Ігор Гарікович, військовий комісар Долинського об’єднаного міського військового комісаріату Гриник Степан Ігорович, старший офіцер відділення комплектування та призову Долинського ОМВК Феняк Степан Ігорович,  головний спеціаліст мобілізаційного відділення Долинського об’єднаного міського військового комісаріату Лопух Олександра Михайлівна, голови сільських рад та відповідальні за ведення військового обліку в міській та сільських радах.

Відкриваючи захід, міський голова Богдан Мельник відзначив важливість проведення семінару, адже працівники міської та сільських рад, які відповідальні за ведення військового обліку, повинні завжди бути обізнані зі змінами у законодавчій базі, які стосуються їхньої роботи, та мати достатні професійні навички для їх застосування. Особливу увагу міський голова звернув на відповідальності, яка передбачена за порушення норм законодавства у даній сфері та закликав присутніх до якісного виконання покладених на них обов’язків...

15.02.2018 | На перше пленарне засідання ХХ сесії обласної ради винесено близько півсотні питань

На перше пленарне засідання ХХ сесії обласної ради, яке відбудеться 16 лютого 2018 року, винесено 49 питань. Такий проект порядку денного рекомендувала до розгляду депутатського корпусу президія обласної ради.

На початку засідання, реагуючи на актуальні політичні та соціально-економічні питання, депутати обговорять низку звернень до центральних органів державної влади. Зокрема, щодо прийняття у Республіці Польща закону про Інститут національної пам’яті, відміни проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 року №1114 "Про затвердження Типового положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги", необхідності внесення змін до законодавчих актів щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і врегулювання розподілу повноважень у сфері земельних відносин.

15.02.2018 | Роботу в Ізраїлі пропонує Болехівська міська філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Роботу в Ізраїлі пропонує Тернопільський центр зайнятості

Болехівчани можуть поїхати працювати у Ізраїль. Проводиться набір для працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників. Між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль була укладена відповідна угода.

Шукають висококваліфікованих українських фахівців для роботи у чотирьох сферах: 1) опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва; 2) арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва; 3) лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою); 4) штукатур.

- Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі: володіння професійними навиками зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур, бути громадянином України, вік 25-50 років, людина ніколи раніше не працювала в Ізраїлі, має бути фізично та психологічно придатною до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів та інше.

Для більш детальної інформації звертайтесь у Болехівську  міську філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Болехів, вул. Петрушевича, 4 .

14.02.2018 | Провела засідання постійна комісія міської ради з питань планування територій, містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин

 

 

Сьогодні, 13 лютого 2018 року, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування територій, містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин за участю голови комісії В.В. Гутака, заступника голови комісії М.М.Кушини та члена комісії В.В. Бомажного. Серед запрошених були секретар ради Герецький І.Г., перший заступник міського голови Жарський В.О., начальник відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому Нідермаєр В.С., головний спеціаліст з питань землеустрою міськвиконкому Петрів О.Б., головний спеціаліст з питань землеустрою міськвиконкому Гулевич В.В., в.о. начальника відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому В.М. Романишин...

14.02.2018 | У зв’язку зі зростанням захворюваності на ГРВІ та грип в області призупинено освітній процес у кількох навчальних закладах

news-imageЗа оперативними даними, за 6-ий тиждень 2018 року (з п’ятого по одинадцяте лютого) зареєстровано 5 947 звернень за медичною допомогою з приводу ГРВІ та грипу (що на 26,8 % більше, ніж за попередній тиждень), з них – 3 759 дітей у віці до 18 років (63,2% від числа звернень), з яких 2 131 – школярів (або 35,8% від загального числа захворілих).

Госпіталізовано зприводу ГРВІ та грипу – 256 осіб, з них 180 дітей.

Показник захворюваності по області на ГРВІ та грип склав 427,8 на 100 тисяч населення, вищий – у м. Івано-Франківську (1008,30 на 100 тис. населення), Долинському (577,6), Калуському районі (554,5), Тисменицькому (561).

Зросла захворюваність серед дитячого населення області, школярів.

Ізпочатку епідемічного сезону з ГРВІ та грипу (з 40 тижня 2017 року) – зареєстровано 72621 звернень за медичною допомогою з приводу ГРВІ та грипу, з них 42470 дітей у віці до 18 років, з яких 20073 - школярів...

14.02.2018 | Долинська ОДПІ. Суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами в гірській місцевості повинні застосовувати касові апарати

В Долинській ОДПІ нагадують, що 20 грудня 2017 року набрала чинності постанова КМУ від 18.12.2017 р. №984  якою внесено зміни до постанови КМУ від 23.08.2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Згідно внесених змін, для суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, встановлено обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій, незалежно від території та типу населених пунктів де ведеться така торгівля.

Тобто, суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами з використанням КОРО та РК на території сіл і селищ міського типу, яким надано статус гірських населених пунктів необхідно зареєструвати, опломбувати у встановленому порядку та перевести у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, на загальних засадах відповідно до вимог ч. 1 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями...

14.02.2018 | Децентралізація системи соціального захисту населення відкрила нові можливості

news-imageВ умовах децентралізації одним із пріоритетних завдань соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг.

Незважаючи на позитивні зрушення у формуванні нової системи соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах, існує низка проблемних питань у їх діяльності, зокрема недостатній кадровий ресурс та відсутність дієвих механізмів взаємодії з ОТГ структурних підрозділів соціального захисту населення, інших соціальних служб райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення.

З цією метою, департамент соціальної політики облдержадміністрації спільно зі службою у справах дітей облдержадміністрації та обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді наприкінці минулого тижня організували нараду для представників ОТГ…

9.02.2018 | Геннадій Зубко: На наступній сесії запропонуємо Парламенту наблизити межі районів до госпітальних округів

news-imageМаємопроблему з дублюванням функцій, особливо у районах, територія яких покрита однією громадою. Таких наразі сім. Є райони, територія яких покрита кількома ОТГ. Таким чином, функції виконкомів громад та райдержадміністрації дублюються. Про це заявив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю порталу «Децентралізація».

«У районах, територія яких повністю покрита об’єднаними громадами, райради усвідомлюють, що втратили повноваження. Запропонуємо Верховній Раді здійснити укрупнення декількох районів. Це певним чином розв’яже проблему дублювання функцій, заощадить державні гроші та забезпечить чинним районним адміністраціям та радам навантаження. На наступній сесії запропонуємо Парламенту наблизити межі районів до госпітальних округів», - зазначив урядовець.

Він підкреслив, що питання районів необхідно вирішити цього року. «Адже адміністративні витрати на район, у якому є кілька ОТГ, а також райрада і РДА, часом перевищують витрати на розвиток інфраструктури. Так не може бути. Тому ми створили кілька дієвих інструментів, прийнявши закон про добровільне приєднання, що дав можливість громадам укрупнюватися. Очікуємо прийняття у другому читанні законопроекту № 6466, який дасть можливість створювати ОТГ містам обласного значення», - наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, вже визначено перелік функцій та посад, які мають залишитися на районному рівні. «Це управління соцзахисту, фінансове управління, управління економіки тощо. Райдержадміністрація повинна координувати дії територіальних громад, зокрема й щодо дорожнього господарства...

9.02.2018 | Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» інформує:

    Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подієб у суспільному житті нашої країни. За п’ять останніх років його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 2200 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Шостий рік поспіль експерти «Зеленої книги української доброчинності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

    До наглядової ради конкурсу входить співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Наглядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

   При підготовці та проведенні Національного конкурсу «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Протягом років проведення Конкурс підтримують Міністерство...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 27 сесії

міської ради відбудеться в

кабінеті міського голови

20 лютого 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області