Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
25.04.2018 | Відбулася сесія міської ради

На черговій 29 сесії Болехівської міської ради VII демократичного скликання, що відбулася 24 квітня, депутати розглянули 56 питань. Більшість із них стосувалися бюджету, комунальної та соціальної сфери та земельних відносин.

Головував на засіданні очільник міської ради Богдан Мельник. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати Івано-Франківської обласної ради Ю.Черневий та А.Романюк, депутати міської ради, начальники управлінь, відділів міськвиконкому, працівники виконавчого комітету міської ради та інші.

Спочатку депутативнесли зміни до бюджету міста на 2018 рік, зокрема: врахували у міському бюджеті субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 161,854 тис. грн.; спрямували 10,0 тис. грн., отримані від очікуваного перевиконання доходів спеціального фонду міського бюджету Тисівській сільській раді на реконструкцію існуючого дитячого садка «Пролісок» з добудовою блоку в с.Тисів. Цим же рішенням депутати направити частину вільного залишку коштів міського бюджету в сумі 75,546 тис. грн. управлінню праці та соціального захисту населення на надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку та 2,0 тис. грн. міській раді на утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молод».

На сесії ухвалили окремі рішення про затвердженняштатного розпису...

24.04.2018 | 18 квітня прибирання території комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Скелі Довбуша».

З 21 березня до 21 квітня до Дня довкілля стартувала щорічна акція

 «За чисте довкілля»

Головною метою акції є не тільки глобальне прибирання території від сміття, а й збільшення відповідальності кожного українця за навколишнє природне середовище. 18 квітня акцію проводили на території комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Скелі Довбуша». Організатор цієї акції ДП «Болехівське лісове господарство». Учасниками - лісівники Поляницького лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» та учні Поляницької ЗОШ. До акції також приєдналась головний спеціаліст, еколог відділу ЖКГБТЕБ Болехвського міськвиконкому Уляна Юзьків. 

Начальник відділу лісового господарства ДП «Болехівське лісове господарство»  Ганна Поціхович привітала всіх учасників акції, розповіла  про важливість проведення цієї акції та побажала усім вдалої праці та доброго відпочинку.

 Учасники акції прибрали узбіччя дороги завдовшки 4 км та...

24.04.2018 | Майбутнє лісу у твоїх руках

19 квітня в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на території урочища «Гирява» лісівники Козаківського лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» та учні шкільного лісництва Козаківської школи з керівником Іванів Михайло Дмитровичем висадили сіянці основних лісоутворюючих порід.

Перед посадкою начальник відділу лісового господарства ДП «Болехівське лісове господарство» Ганна Поціхович та лісничий Козаківська лісництва Ігор Лазарко ознайомили учнів  з проектом створення лісових культур, умова, місце виростання, складом новостворених культур тобто рослинами, які будуть висаджуватися на даній лісокультурній площі.  Розказали схему створення грунту під посадку лісових культур. Глибину, правильність посадки. Лісовідновлення проведено на площі 1,3 га. Висаджено провели посадку лісу. Висадили  8 125 посадкового матеріалу, з них  4 063 –смереки, 2 4137-  ялички 1495 бука, 130- модрини. Виконавчий комітет Болехівської міської ради долучився до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» до Дня довкілля....

24.04.2018 | ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Девіз 2018 року

«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці.

За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон ...

24.04.2018 | ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2018 році під девізом „Захищене і здорове покоління”

 

Зміст заходів

Строк

виконання

Виконавці

1

Доведення до підприємств, установ та організацій (далі – підприємства) звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році Дня охорони праці в Україні (далі – Оргкомітет) та плану заходів із відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні

Квітень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, ДУ „ННДІПБОП” СПО профспілок і роботодавців на національному рівні, Конфедерація роботодавців України, Фонд соціального страхування України

2

Розміщення на офіційних сайтах, на сторінках у соціальних мережах, оприлюднення через інші засоби масової інформації, в тому числі друковані ЗМІ анонсів про підготовку до відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні та відповідного звернення Оргкомітету, інформаційних матеріалів про хід акції та її результати

Квітень –грудень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, СПО профспілок і роботодавців на національному рівні, Конфедерація роботодавців України, Фонд соціального страхування України, редакції періодичних видань Держпраці, центральні та регіональні ЗМІ

3

Створення на галузевих, регіональних, виробничих рівнях оргкомітетів, затвердження відповідних заходів

Квітень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, СПО профспілок і роботодавців на національному рівні, Конфедерація роботодавців України, Фонд соціального страхування України

4

Проведення брифінгу за участю представників засобів масової інформації на тему „Захищене і здорове покоління”

27 квітня

Держпраці, МОН, МОЗ, Мінмолодьспорт, Укрінформ, СПО профспілок і роботодавців на національному рівні, Конфедерація роботодавців України,  Фонд соціального страхування України

5

Проведення кампаній „моніторингу рівня безпеки та гігієни праці молодих працівників” шляхом створення спільних комісій, що постійно взаємодіють та здійснюють контрольні і інформаційні заходи заради виявлення фактів незадовільних умов праці молоді та їх відстеження.

Квітень – грудень

Держпраці, територіальні органи Держпраці, МОН, Мінмолодьспорт, СПО профспілок і роботодавців на національному рівні, Конфедерація роботодавців України, Фонд соціального страхування України, заінтересовані центральні

...

24.04.2018 | «Пряма телефонна лінія» з експертами ІФ РВ АМУ «Не будь байдужим до реформ»

Івано-Франківським регіональним відділенням ВАОМС «Асоціація міст України» у лютому 2018 року впроваджено комунікаційних захід - «пряму телефонну лінію» з експертами ІФ РВ АМУ «Не будь байдужим до реформ».

Функціонування «прямої телефонної лінії» ІФ РВ АМУ відбувається кожної останньої п’ятниці місяця (тел. 050-44-75-788) з 10:00 до 14:00 год. 

24.04.2018 | 10-річчя смерті о.Володимира Серемчука, який усе своє життя присвятив служінню Богу, людям і Україні

18 квітня 2018 року минуло 10 років з дня смерті Світлої пам’яті о.Володимира Серемчука – священика церкви Св. Параскеви, який усе своє життя присвятив служінню Богу, людям і Україні.

Отець Володимир - один із небагатьох священиків, на життєвій дорозі якого було і важке напівсирітське дитинство, і післявоєнний голод, і переслідування під час підпілля. Однак доля та Боже Провидіння подарували о. Володимиру не лише важкі випробування, але й духовну радість у терпінні, зціленні людських душ та немочей за посередництвом молитви до Отця Небесного. Мабуть, це і є найбільшим щастям для священика, коли твоя молитва, Сповідь, Причастя, Служба Божа є вислухані Господом Богом і допомагають людям реально пізнати, відчути Божу присутність у своєму житті. Болехівчани пам’ятають о. Володимира, як глибоко віруючу, дуже добру і милосердну людину.

Урочисто споминали о. Володимира Серемчука на вечорі-пам’яті, який відбувся з ініціативи настоятеля храму св. Вмч. Параскеви о. Степана Витвицького у Народному домі м.Болехова у неділю, 22 квітня. Вечір розпочали благословенням та молитвою митроф. протоієрея Івано-Франківської єпархії УГКЦ Олега Каськіва.

У своєму слові отець Олег згадав про служіння отця Володимира та про ті величні справи, які Господь дозволив виконати священику. «Покликання до священства — це готовність служити іншим. Священик отець Володимир Серемчук повністю реалізував своє покликання. У часи комунізму, незважаючи на переслідування, отець Володимир весь час служив Богу, - зазначив протоієрей.  - Він залишив нам велику спадщину. Згадуючи його у молитвах і богослужіннях, ми усі пам’ятаємо його завжди усміхненим і життєрадісним, добрим і милосердним, готовим допомогти. У мене особисто він залишив добру пам'ять. Нехай ця світла постать залишиться у наших серцях, згадуймо його не тільки сьогодні, а й принагідно».

Учасники вечора - заступник голови Болехівського міського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка Людмила Кіцул, директор музею історії міста Болехова Оксана Півень, учениці Болехівської ЗОШ № 1 Роксолана Корпан, Соломія Гура – провели   присутніх на вечорі дорогою життя отця Володимира, слідами його болю, його споминів та думок.

«Життя о. Володимира – це шлях людини, що пронесла весь тягар життєвих обставин. У п’ятирічному віці осиротів: не стало батька. Смерть двох малолітніх братів, важка хвороба його матері, її рятунок від голоду та холоду осиротілих дітей, поневіряння по чужих хатах, важкі випробування долі у дорослому віці залишилися назавжди шрамом на його серці.  Він не шукав легких доріг.   І пішов за покликом свого серця…

…16 квітня 1990 року о. Володимир Серемчук був висвячений на священика Єпископом-Ординарієм Івано-Франківської Єпархії Кир Софроном Дмитерком ЧСВВ. Він брав участь у відродженні української церкви, в організації греко-католицьких громад.  Того ж 1990 року йде в села Рожнятівщини. Долинщини, повертає людей до рідної церкви. Разом з о. Ярославом Лесівим. о. Володимир, переслідуваний...

24.04.2018 | ПОВІДОМЛЕННЯ

_________________________________

Дата офіційного опублікування у Реєстрі

(автоматично генерується системою після подання через Реєстр, не зазначається суб’єктом господарювання)

 

____________________20184418612/1029_________________

Унікальний номер (автоматично генерується системою після подання через Реєстр, для паперової версії зазначається суб’єктом господарювання)

ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

 

Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» (код ЄДРПОУ 00135390),

Нафтогазовидобувне управління «Долинанафтогаз» (код ЄДРПОУ 00136490)

 

інформуєпро намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

 

1.  Інформація про суб’єкта господарювання

Юридична адреса: 04053, м. Київ, пров. Несторівський, 3-5

Поштова адреса: 77503 Івано–Франківська обл., м. Долина, вул. Промислова, 7, НГВУ ”Долинанафтогаз”.

Тел. (03477) 95-407, тел./факс. (03477) 2-60-20

2. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи.

2.1. Планована діяльність, її характеристика:

НГВУ ”Долинанафтогаз” здійснює видобуток нафти, газу і газоконденсату та транспортування трубопроводами на Танявському нафтоконденсатному родовищі.

З метою збереження оточуючого середовища при проведенні видобування вуглеводнів,  НГВУ ”Долинанафтогаз” ПАТ «Укрнафта» використовує екологічно безпечні методи будівництва промислових об’єктів видобування, транспортування та підготовки нафти і газу.

2.2. Технічна альтернатива:

Згідно з варіантом розробки (базовий) експлуатація відкладів продовжується наявним фондом видобувних свердловин, тому технічні альтернативи планової діяльності відсутні.

3. Місце провадження планованої діяльності:

Планова діяльність Танявському нафтоконденсатному родовищі родовища по видобутку нафти і газу здійснюється на територіях Болехівської міської  ради (місто Болехів обласного значення в Україні, в Івано-Франківській області), с. Танява сільської ради Тисів.

3.1. Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива:

Танявське нафтогазоконденсатне родовище відкрито в 1968 році свердловиною 3-Болехівська, в промислову розробку введено у 1985 році. В 1976 р. родовище введене в розробку згідно з "Технологічною схемою розробки Танявського родовища", складеною УкрдіпроНДІнафта в 1976 р., якою передбачалось підтримання пластового тиску шляхом заводнення нижньо-менілітового покладу нафти (Рml1); при цьому за основу приймались загальні запаси по родовищу в розмірі 7098 тис. т, які були затверджені ЦКЗ Міннафтопрому в цьому ж році. Дане доповнення до діючого проекту розробки виконане для уточнення проектних показників розробки покладів родовища з врахуванням діючих економічних реалій, тому  місце провадження планованої діяльності за територіальними альтернативами недоцільно.

4. Соціально-економічний вплив планованої діяльності:

Видобування нафти і газу – джерело поповнення місцевого та державного бюджетів, зміцнення паливно-енергетичної бази України. Місцеве населення ...

20.04.2018 | ПРОБЛЕМУ РОЗБИТИХ ДОРІГ У БОЛЕХОВІ ОБІЦЯЮТЬ ВИРІШИТИ

Ми всі занепокоєні жахливим станом дороги Гериня-Болехів, яка проходить через наше місто і вважається дорогою місцевого районного значення (С 091505) та обслуговується Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області. У надзвичайно поганому стані перебуває дорожнє покриття мосту. Глибокі та великі ями, асфальтні напливи до бордюру, які утворилися внаслідок неякісного ремонту, обслуговування та перенавантаження утруднюють рух транспорту, утворюючи затори, що призводить до руйнування конструкцій мосту. У результаті цього потерпають тисячі мешканців міста і сотні во­діїв: на вибо­їнах і ямах дорожнього покриття нищаться транспортні засоби, існує високий ризик отримання травм пішоходами.

Тема ремонту доріг неодноразово порушувалася під час нарад у міського голови, сесій міської ради, засідань пос­тійних депутатських комісій. Низку звернень що­до неналежного експлуатаційного стану автодороги та моста через річку Сукіль, виділення коштів на ремонт цих об’єктів на­діслано на адресу вищих органів влади, до відання яких належить дане питання.

На неодноразові звернення міського голови до керівництва Івано-Франківської  області та Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області, до виконавчого комітету Болехівської міської ради на­дійшов лист-відповідь, який публікуємо....

20.04.2018 | Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»

Від сьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі: 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів), 35 % – для утеплення індивідуального житла, від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади.

В Україні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

«Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла. Тож, звертайтеся до мера міста чи очільника області та дізнавайтеся про додаткову підтримку. Інформація про місцеві програми також є на сайті агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map», - повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Участь в Урядовій програмі «теплих кредитів» - це нагода:

  • значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів;
  • зменшити комунальні рахунки;
  • підвищити комфорт в оселях;
  • збільшити вартість будинку.

Нагадуємо, що цьогоріч Уряд виділив 400 млн грн на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн – саме для ОСББ. З початку дії програми у жовтні 2014 року і по сьогодні програмою скористалося понад 400 тис. сімей, які залучили більше 5 млрд грн «теплих кредитів».


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 29 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

24 квітня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області