Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
21 жовтень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
19.10.2017 | Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта –

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта –

рішення Болехівської міської ради «Про затвердження Регламенту

Центру надання адміністративних послуг

виконавчого комітету Болехівської міської ради»

 

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів підприємств, установ, організацій та громадян Болехівщини щодо отримання адміністративних послуг, а також з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, повідомляємо, що 20.10.2017 року в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Болехівської міської ради в рубриці «Регуляторна політика» (http://ww2.gov.if.ua/bolehivskiy/ua/4836.htm) буде опубліковано проект регуляторного акту – рішення Болехівської міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник проекту регуляторного акта – Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради.

Проект регуляторного акта передбачає врегулювання порядку роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради і забезпечення сприятливих умов для отримання відповідних послуг громадянами та юридичними особами громади.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту рішення, становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту просимо подавати в письмовій формі виконавчому комітету Болехівської міської ради за адресою: м. Болехів, пл. І.Франка, 12; тел./факс (03437) 3-42-52; е-mail:blrada@ukr.net.

18.10.2017 | Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування територій, містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин

18 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з питань плану-вання територій, містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин. На ній були присутні В.В.Гутак (голова комісії), М.М.Кушина (заступник голови комісії), В.В.Бомажний (секретар комісії) та запрошені Герецький І.Г. (секретар ради), Жарський В.О. (перший заступник міського голови), Петрів О.Б. (головний спеціаліст з питань землеустрою міськвиконкому), Голубка Я. М...

17.10.2017 | Представники бюро Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ із питань екології відвідали Болехівську міську раду

Отці Михайло Дзуль та Михайло Міхней зустрілися з працівниками міської ради 13 жовтня у кабінеті міського голови Богдана Мельника. Священнослужителі представили основні напрямки діяльності церковної природоохоронної інституції.

Отець Михайло Дзуль, референт Бюро УГКЦ з питань екології Івано-Франківської архиєпархії, виголосив науку, основним посланням якої був заклик до екологічного навернення. "Сучасне суспільство вкрите проказою екологічного гріха і потребує очищення, але для цього потрібно навернутися, перепросити Господа та бути готовими виконувати Божий наказ "порати і доглядати", - зазначив отець.

Референт Екобюро поділився досвідом впровадження системи роздільного збору відходів та наголосив на перевагах і користі такого способу утилізації сміття.

Окрім того, отець Михайло розповів про християнську відповідальність, про наслідки доброї відповідальної та поганої безвідповідальної поведінки людини у ставленні до себе, ближнього та навколишнього середовища. Він зазначив, що церква закликає відмовитися від шкідливої практики використання пластмасової церковної атрибутики.

У свою чергу, міський голова наголосив, що з метою покращення екологічної ситуації на кладовищах у м.Болехові розміщено інформаційно-роз’яснювальні...

2.10.2017 | У неділю, 1 жовтня місто Болехів відсвяткувало свою 646-у річницю.

День міста - це особливе свято для кожного його мешканця.   У такі свята, як день народження міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Цесвято всіх, хто тут народився і виріс. Хто приїхав колись, щоб залишитись назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Свято міста чийогось дитинства і молодості, кохання і зустрічей, романтики і родинного затишку…

Вже традиційно програма свята була насичена спортивними, мистецькими та розважальними заходами на будь-який смак.

У цей день за місто та болехівчан, за мир в Україні у храмах міста відбулися святкові богослужіння. У музеї історії м.Болехова ім.Р.Скворія жителі та гості міста могли відвідати виставку виробів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва народних умільців Болехівщини «Мистецькі скарби Бойківщини». До слова, виставка діятиме до 8 жовтня. У приміщенні Прикарпатського лісогосподарського коледжу провели інтелектуальну гру Що? Де? Коли?

А урочистості розпочалися ближче до вечора, флешмобом «Моє рідне місто» у виконанні учнів Болехівських шкіл № 1 і 2, на центральній площі І.Франка. З нагоди 646-ї річниці першої письмової згадки про Болехів урочистою ходою головною вулицею міста під музичний супровід духового оркестру (кер. Роман Соболь) колона болехівчан та гостей міста, представників церков та громад вирушила до Співочого поля, де відбувалися святкування.

Святковуколону очолили міський голова Богдан Мельник, заступники міського голови Володимир Жарський та Тетяна Лугова, секретар міської ради Ігор Герецький, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, депутат обласної...

25.09.2017 | Комісія з питань соціально-економічного розвитку провела чергове засідання

19 вересня 2017 року  в приміщенні міського центру зайнятості під головуванням голови комісії Лугового І.О.  відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, сільського та лісового господарства, підприємництва, інвестицій з використання природних ресурсів, рекреації та туризму

На засіданні були присутні члени комісії, депутати міської ради Чекаловська Т.Л., Паснак О.І., Бабійчук М.В. 

Участь у роботі комісії взяли перший заступник міського голови  Жарський В.О., головний спеціаліст з питань економіки відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Васильків Г.Ф., начальник фінансового управління міськвиконкому Дуб Н.М., начальник відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Чех Б.Є., начальник Болехівського ККП Микитин Г.Є.,  заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Мацкевич М.К., начальник управління освіти міськвиконкому Сайко І.І., заступник головного лікаря Болехівської ЦМЛ Соболь О.М., начальник відділу культури міськвиконкому Іванишин Г.М., головний спеціаліст організаційного відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту Мультажинський Л.В., Юрочко В.І.

На порядку денному засідання комісії було два питання:     Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Болехова за перше півріччя  2017 року та Про встановлення  розміру   кошторисної  заробітної  плати  при   здійсненні   будівництва  об’єктів  за  рахунок  коштів міського  бюджету.

 

25.09.2017 | патронат над дитиною

 

   Діти повинні рости в рідній сім’ї, з мамою і татом. Адже сім’я є тим природним середовищем, де відбувається розвиток особистості дитини. Батьки – це першовихователі, які турбуються про здоров’я, духовний та моральний розвиток своїх чад, передають свій досвід взаємодії з людьми та природою, готують дітей до самостійного життя та праці. Та буває так, що життя дітей в сім’ї стає нестерпним, буває більше схожим на повну бездоглядність або й на суцільне насильство. Причин, які призводять сім’ю до складних життєвих обставин і не уможливлюють проживання дитині там – безліч. Тоді постає питання вилучення дитини з біологічної сім’ї. Саме з метою забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення в сім’ю, створюються сім’ї патронатних вихователів.

З 16 березня цього року вступила у дію Постанова Кабінету міністрів України про патронатні сім’ї.

news-image: Сім'я замість інтернату: Франківців закликають створювати патронатні сім'ї

25.09.2017 | Профілактика отруєнь грибами

          Профілактика отруєнь грибами

           Осінь — чудова пора року, яка має багато спокус. Одна з них — це збір грибів. Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв. Це — своєрідний харчовий продукт, який має особливий хімічний склад. У грибах знаходиться значна кількість азотистих речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР). Вони містять багато мінеральних речовин (фосфор).

       Але засвоюванню грибів заважає значний вміст у них клітковини, хітину, який не тільки не перетравлюється у шлунково-кишковому тракті, але й перешкоджає доступу травних соків. Лікарі оцінюють гриби як продукт, який важко перетравлюється. Тому страви з них можуть вживатися лише практично здоровими людьми. І ні в якому разі гриби не можна споживати дітям!

Також треба особливо зазначити, що гриби мають властивості вбирати з землі весь спектр отруйних речовин, таких як ртуть, свинець, цинк, миш’як та ін. Їх вживання іноді закінчується трагічно — грибними отруєннями, а деколи й призводить до смерті людини.

    

25.09.2017 | Корисна інформація

Корисна інформація для споживачів про ваговимірювальну техніку

У наш час неможливо уявити собі побут без щоденних  розрахунків між продавцем та покупцем з використанням  показників ваговимірювальної техніки.  Проте, останнім часом на ринках, ярмарках, МАФах спостерігається масове використання ваг невідомого походження,  ваг китайського виробництва та ваг з ознаками зовнішнього втручання, які є основним інструментом для здійснення продавцями шахрайських дій при зважуванні товарів.

З метою недопущення порушень при здійсненні торгово-комерційних операцій між продавцем та покупцем доводимо до відома споживачів та суб’єктів господарської діяльності, які використовують ваговимірювальну техніку, вимоги чинного законодавства.

Згідно статті 3 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», засоби вимірювальної техніки,  які використовуються при провадженні торгівельно-комерційної діяльності (розрахунках між продавцем та покупцем), належить до сфери законодавчо регульованої метрології та відносно них здійснюється державне регулювання.

Ваги та гирі, які використовуються для здійснення торговельно-комерційних операцій повинні мати повірочне тавро або свідоцтво про повірку.

Ваги обов’язково повинні мати маркування, що містить товарний знак виробника, заводський номер, клас точності, найбільшу та найменшу границі зважування, ціну поділки або дискретність відліку, знак відповідності.

Відповідно до затверджених наказом Мінекономрозвитку міжповірочних інтервалів (наказ від 13.10.2016 №1747) повірка ваг та гир усіх типів повинна проводитися раз на рік в установленому порядку.

Наголошуємо, що під час проведення торговельно-комерційних операцій забороняється використовувати несправні, фальсифіковані або перероблені засоби вимірювальної техніки, такі, що не пройшли періодичну повірку, повірку після ремонту та не відповідають встановленим вимогам.

21.09.2017 | Засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів.

21 вересня  2017 року у Болехівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів. На засідання прибули голова комісії Стельмах М.Я., заступник голови комісії Павлик А.Я. члени комісії Петрюк Р.Ф. та Юрочко В.І. Участь у роботі постійної депутатської комісії взяли секретар ради Герецький І.Г., перший заступник міського голови Жарський В.О., начальник фінансового управління міськвиконкому Дуб Н.М.

Члени комісії розглянули проекти рішень «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», «Про затвердження звіту міського бюджету за І півріччя 2017 року» та «Про доповнення до Плану діяльності Болехівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік» та попередньо схвалили ці проекти рішень.

 

21.09.2017 | Міський голова Богдан Мельник взяв участь в Українському муніципальному форумі

Міський голова Богдан Мельник взяв участь в Українському муніципальному форумі 

18-20 вересня міський голова Богдан Мельник взяв участь в Українському муніципальному форумі в місті Одесі, який проводився Асоціацією міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)».

Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

У заході взяли участь голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища. Модератор Форуму - Голова Асоціації міст України Віталій Кличко.

У перший день Форуму - День Діалогу з органами державної влади -  відповідно до програми обговорили проблемні питання місцевого самоврядування у таких сферах: реформа місцевого самоврядування; бюджетне забезпечення територіальних громад; житлово-комунальне господарство; земельні відносини та містобудування; секторальні реформи (освіта, охорона здоров'я, соціальний захист).

19 вересня, у День відкритого врядування та економічного розвитку українських міствідбулася дискусія з питань підтримки економічного розвитку територіальних громад в Україні за участі представників Мінрегіону, Мінекономрозвитку, АМУ, Федерації канадських муніципалітетів, Асоціації міст Польщі, Норвезької асоціації місцевих та регіональних влад. Учасники обговорили державну політику стимулювання регіонального та місцевого розвитку, формування державного контролю в сфері місцевого самоврядування, економічні інструменти розвитку територій. Серед тем – відкрите врядування як шлях до ефективного розвитку громад, підтримка Асоціацією розвитку громад,  формування державного контролю у сфері місцевого самоврядування тощо.

20 вересня  на Форумі відбувся День енергоефективності. Головні теми засідання - проблеми реформування ЖКГ, співпраця ОСББ з органами місцевого самоврядування, енергоефективність у житловому секторі,  теплопостачанні, водоканалізаційному господарстві, участь управителів будинків у реалізації програм енергозбереження.

За словами міського голови Богдана Мельника, за результатами роботи Форуму вдалося обговорити та напрацювати спільну позицію органів влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, а також розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

 


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової  24 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

 7 листопада 2017 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області