Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
22 Липень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
21.07.2017 | У Болехові управлінці з питань надзвичайних ситуацій вивчають стан організації цивільного захисту населення

Сьогодні, 21 липня, фахівці управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації та управління ДСНС України в Івано-Франківській області проводять комплексну перевірку стану організації цивільного захисту населення і територій Болехівської міської ради.

У ході перевірки проведено оповіщення і збір міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вивчатиметься стан виконання законів України, постанов Кабінету Міністрів, розпоряджень голови обласної державної адміністрації з питань цивільного захисту в повсякденній діяльності та в умовах надзвичайних ситуацій. Крім цього, розглядатиметься питання готовності та взаємодії служб цивільного захисту та зведеного аварійно-рятувального загону до дій за призначенням, реалізації планів дій органів управління при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій на мережах життєзабезпечення при ускладненні погодних.

Буде надано практичну допомогу з організації цивільного захисту та запобігання НС на об’єктах господарської діяльності. Відпрацьовуватимуться й інші питання.

21.07.2017 | У БОЛЕХОВІ РЕМОНТУЮТЬ ПРИМІЩЕННЯ МУЗЕЮ

До півстолітнього ювілею музею історії міста Болехова ім. Р.Скворія відремонтують приміщення з експозицією про Наталію Кобринську.

З ініціативи міського голови Богдана Мельника на ремонт приміщення з міського бюджету було виділено 155 000 гривень. За ці кошти вже відновили фасад будівлі та завершують поточний внутрішній ремонт у приміщенні.

«Будівля музею історії міста Болехова з експозицією про Наталію Кобринську збудована відносно недавно, але приміщення з’їдав грибок, – розповідає міський голова Богдан Мельник. – Дві внутрішні стіни та частина підлоги були пошкоджені, стіни осипалися і зовні, і зсередини. Будинок треба було просто рятувати. Тож, коли з цією проблемою до мене звернулася начальник відділу культури Галина Іванишин, ми визначили ремонт цього приміщення музею одним з пріоритетних завдань на 2017 рік. Крім цього, у листопаді цього року ми відзначатимемо 50-річчя музею історії міста Болехова ім. Р.Скворія. У свій ювілей приміщення з експозицією про Наталію Кобринську повинно мати презентабельний вигляд, адже це один з туристичних об’єктів нашого міста, який відвідують чимало туристів та гостей міста».

Самі працівники музею зазначають, що якби грибок і пліснява на стінах створював лише косметичні проблеми, було б півбіди, але крім некрасивих плям грибкові ураження і цвіль створюють серйозну загрозу здоров’ю людей, які перебувають у приміщенні. Псує грибок і музейні експонати. Тож сьогодні працівники не можуть натішитися, що у приміщенні роблять добротний ремонт...

19.07.2017 | Управління Держпродспоживслужби в м. Болехів інформує

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту району. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села чи селища – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту. 
                  Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до повноважень місцевих рад у сфері благоустрою населених пунктів належить затвердження правил благоустрою територій населених пунктів.

   Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.). Відповідно до ст. 255 Кодексу протоколи про порушення мають право складати уповноважені особи органи внутрішніх справ.

Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення відмінено такий вид відповідальності як попередження. 

Порушеннями правил благоустрою вважаються - неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на території населеного пункту, прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів...

19.07.2017 | ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ КРЕДИТІВ

Програма «Власний дім» розроблена відповідно до Указу Президента України від  27.03.1998 року № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» та діє з метою фінансової підтримки індивідуальних забудовників шляхом надання їм довгострокових кредитів для спорудження індивідуальних житлових будинків та надвірних підсобних приміщень.

Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які постійно проживають (або переселилися для постійного проживання), будують індивідуальне житло в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, в особистих селянських господарствах, інших господарських формуваннях, що функціонують в сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, розташованих в межах району, а також особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Кредит індивідуальному забудовнику надається до 20 років з внесенням за користування ним плати у розмірі 3 (трьох) відсотків річних від суми отриманого (неповернутого) кредиту на час сплати. Молодим сімям (подружжя, в якому вік чоловіка чи дружини не перевищує 35 років) кредит надається до 30 років. Багатодітним забудовникам (троє і більше дітей до 18 років) надається безвідсотковий кредит.

В першу чергу позика надається для завершення раніше розпочатого будівництва житлового будинку...

19.07.2017 | Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 26, ст.292)

Верховна Рада України постановляє:

I. Кодекс України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122) доповнити статтею 173-3 такого змісту:

"Стаття 173-3. Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки

Публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення -

тягнуть за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, виготовлення або поширення георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення -

тягнуть за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення.

Примітка. Положення цієї статті не застосовуються у випадках, передбачених частиною третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
16 травня 2017 року
№ 2031-VIII

17.07.2017 | Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

У К Р А Ї Н А

КОЗАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Болехівської міської ради

Івано-Франківської області

чотирнадцята сесія

VІІ  демократичного скликання

c. Козаківка, Болехівської міської ради Івано-Франківської області, тел.(03437) 3-67-33, 3-67-00

                                            

  Р І Ш Е Н Н Я №01-14/17

 

від  23 червня 2017 року                                                          село Козаківка

 

Про встановлення місцевих

податків і зборів на 2018 рік

 

       Відповідно до статей 10, 12, 212-222, 265 - 289, 295  Податкового кодексу України,, пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада:

ВИРІШИЛА:

 

1.                      Затвердити Положення про єдиний податок для фізичних осіб – підприємців  в новій редакції (Додаток 1).

2.                      Затвердити Положення про акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів в новій редакції (Додаток 2).

3.                      Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в новій редакції (Додаток 3).

4.                      Затвердити Положення про транспортний податок в новій редакції (Додаток 4).

5.                      Затвердити Положення про земельний податок в новій редакції (Додаток 5).

6.    Затвердити Положення про туристичний збір (Додаток 6)

7.                      Забезпечити оприлюднення цього рішення на дошці оголошення сільської ради.

8.                      Копію рішення надіслати у десятиденний термін з дня оприлюднення до контролюючого органу, в якому перебувають платники.

9.                      Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію з питань бюджету і фінансів.

Рішення набуває чинності з 01 січня 2018 року.

 

     Сільський голова                                              Михайло Іванів 

...

13.07.2017 | Оголошення
21.07.2017 року о 10.00 год. у  приміщенні Болехівської  міської ради   відбудеться жеребкування щодо вибору місця розташування та виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (м.Болехів вул.Шашкевича) учасникам антитерористичної операції згідно поданих ними звернень до Болехівської міської ради.
10.07.2017 | Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

УКРАЇНА

ТИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОЛЕХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

15 сесія сільської ради

YIІдемократичного скликання

вул. Грушевського, буд. 70, с. Тисів, Болехівська міська рада, Івано-Франківська областа , 77220,  тел.(факс) 3-23-01, e-mail: tysiv.sr@gmail.com   

                                      РІШЕННЯ

 

8 червня  2017 року             Тисів                               03-15/17

 

Про встановлення місцевих

податків і зборів на 2018 рік

       Відповідно до статей 10, 12, 212-222, 265 - 289, 295  Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада:

                                                      ВИРІШИЛА:

 

       1. Затвердити Положення про єдиний податок для фізичних осіб – підприємців  в новій редакції (Додаток 1).

2. Затвердити Положення про акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів в новій редакції (Додаток 2).

3. Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в новій редакції (Додаток 3).

4. Затвердити Положення про транспортний податок в новій редакції (Додаток 4).

5. Затвердити Положення про земельний податок в новій редакції (Додаток 5).

6. Затвердити Положення про туристичний збір (Додаток 6)

7. Забезпечити оприлюднення цього рішення на дошці оголошення сільської ради та в газеті «Ратуша» (сайт Болехівської міської ради).

       8. Копію рішення надіслати у десятиденний термін з дня оприлюднення до контролюючого органу, в якому перебувають платники.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії з планування бюджету та фінансів, підтримання підприємництва та торгівлі .

Рішення набуває чинності з 01 січня 2018 року.

 

     Сільський голова                                                                 В.Б. Савчук 

...

6.07.2017 | Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

«Реформа місцевого самоврядування та процеси децентралізації в Україні вже мають вагомі результати. Це і суттєве збільшення місцевих бюджетів, і підвищення спроможності місцевої влади вирішувати більшість питань громад у різних сферах: медицині, освіті, розбудові інфраструктури, наданні адміністративних, комунальних та інших послуг. Але, на жаль, у реформи усе ще є багато противників, які, намагаючись залишити стару, зручну для них, а не для мешканців громад систему, не нехтують інформаційними маніпуляціями, поширенням міфів, спрямованих на дискредитацію змін, що впроваджуються. Це не шкодить тим, хто вірить у децентралізацію і втілює реформу, але заважає приймати правильні рішення тим, хто усе ще сумнівається. Тому важливо, щоб якомога більше людей мали об'єктивну інформацію щодо перебігу децентралізації в країні, про її здобутки, проблеми та перспективи. І у цьому ми розраховуємо на підтримку засобів масової інформації», — прокоментував Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово...

6.07.2017 | Виїзні прийоми

З метою надання правової допомоги громадянам – споживачам у віддалених містах та селах області, посадовими особами Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області протягом ІІ-ІІІ кварталу 2017 року буде організовано виїзні прийоми з наступних питань:

- права споживачів та їхз захист;

- тарифи та ціноутворення;

- якість та безпечність нехарчової продукції;

- якість та безпечність харчової продукції;


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 22 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

в серпні 2017 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

День Конституції

 

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області