Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
24 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
23.06.2018 | Вітання

23.06.2018 | Вітання

19.06.2018 | До уваги платників податків! З 2 липня 2018 року діятимуть нові рахунки для сплати податків і зборів

Згідно з листом Головного управління Державної казначейської служби у Івано-Франківській області від 05.06.2018 р. та в зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів в Державній казначейській службі України (МФО 899998) з 2 липня 2018 року відкрито нові рахунки для зарахування податків і зборів до державного та місцевих бюджетів. Про це повідомили в Долинській ОДПІ.

Перелік рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів розміщено на офіційному порталі Територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області в розділі «Бюджетні рахунки» та в Центрах обслуговування платників Долинської ОДПІ та Рожнятівського відділення.

Довідково: Центри обслуговування платників Долинської ОДПІ знаходяться за адресами: м. Долина, вул. Грушевського,16 та смт. Рожнятів, пл. Єдності,4.

Інформацію щодо реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів можна отримати за телефонами: (03477) 2-52-90 - для платників Долинщини та Болехівщини та (03474) 2-18-93, (03474) 2-07-40 - для  платників Рожнятівщини.

19.06.2018 | Мінагрополітики направило 6,7 млн гривень за утримання телят

Міністерство аграрної політики та продовольства України здійснило нарахування дотацій фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби у сумі 6,7 млн грн. Зазначені кошти спрямовано до підрозділів облдержадміністрацій з питань АПК для виплати утримувачам телят.

Дотацію нараховано та буде сплачено 3 573 фізичним особам за утримання 6 064 телят. Зокрема, за утримання молодняку ВРХ:

– до 5-місячного віку нараховано 562,8 тисяч гривень за 1 876 голів;

– до 9-місячного віку – 2 861 тис. грн за 2 861 голову;

– до 13-місячного віку – 3 317,5 тис. грн за 1 327 голів.

Також за напрямом державної підтримки сільгосппідприємств за утримання корів, здійснено нарахування у обсязі 259,2 млн грн. Найближчим часом кошти будуть спрямовані одержувачам.

Довідково

Нарахування та спрямування коштів відбулося відповідно до...

18.06.2018 | Міський голова бере участь у XIV Українському муніципальному форумі

18-19 червня  2018 року Асоціація міст України проводить у Києві XIV Український муніципальний форум.

Участь у Форумі беруть близько 400 учасників, серед яких: голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища. 

Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

У рамках цьогорічного форуму відбудуться:

18 червня - День місцевої демократії (за підтримки проекту "Партисипативна демократія і обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", який реалізує Асоціація міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад за підтримки МЗС Норвегії). 

19 червня - День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст (за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, який реалізує Федерація Канадських Муніципалітетів у співпраці з Асоціацією міст України). 

15.06.2018 | У БОЛЕХОВІ ЗАСЯЯЛО «СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ»

Цього тижня у стінах Будинку дитячої та юнацької творчості м. Болехова провели дитяче свято обдарованих дітей «Сузір’я талантів».

Розумні, талановиті, наполегливі, успішні – саме такі діти наповнили своєю присутністю святкову залу. Тут зібралися кращі з кращих вихованці навчально-виховних закладів управління освіти міськвиконкому. А разом з ними - батьки, бабусі, дідусі, друзі, знайомі… Кожен хотів помилуватися вміннями талановитої молоді Болехівщини та потішитися їхніми успіхами у навчанні.

Завітав на свято й міський голова Богдан Мельник. Він привітав юні таланти з перемогами різного рівня та подякував за усі старання: «Сьогодні надзвичайно приємно бачити таку велику кількість талановитих дітей. Ви можете творити, багато працюєте над собою, долаєте труднощі і перешкоди, ви є  неповторними і має від Бога великий дар – талант, який потрібно розвивати,  а в результаті – добиватися успіху. Відрадно знати, що ці юні таланти – наша надійна зміна теперішнім учителям, лікарям, економістам, науковцям. Гордимося тим, що всі ви – вихованці болехівських навчально-виховних закладів. А також висловлюємо особливу подяку батькам за підтримку своїх дітей, за виховання творчих особистостей, здатних до інтелектуально-дослідницької та мистецької діяльності».

Вітали обдаровану молодь Болехівщини депутати обласної ради Юрій Черневий, Андрій Романюк, Галина Макота, керуючий справами міськвиконкому...

15.06.2018 | Лист служби автомобільних доріг

 На Ваш лист від 10.05.18р. № 97/02.1-29/18 стосовно надання копії документа, яким Болехівська міська рада узгодила внесення змін до Постанови КМУ № 865 від 24 червня 2006 року «Про затвердження переліку автомо­більних доріг загального користування державного значення” та розпоряд­ження Івано-Франківської облдержадміністрації № 530 від 12.09.2006р, якими ділянка недобудованої об’їзної дороги м.Болехова була віднесена до автодороги Н-10 Стрий - Чернівці та переведена до категорії доріг державного значення, а діюча дорога на ділянці Гериня - Болехів була віднесена до категорії доріг місцевого (районного) значення, повідомляємо наступне.

Зазначені зміни були узгоджені в робочому порядку з органами державної влади, а не з органами місцевого самоврядування, як помилково було вказано у нашому попередньому листі № 05-31/716 від 03.04.2018р...

15.06.2018 | Вітання

15.06.2018 | Вітання

12.06.2018 | Пам’ятка споживача

Споживач –це фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші права споживача порушено, звертайтесь до суб’єкта господарювання з письмовою заявою, із зазначенням фактів порушення Ваших прав.У випадку коли господарюючий суб’єкт не вжив заходів, щодо усунення порушених прав, Ви можете звернутися з письмовою заявою до Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області,Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та його територіальних органів, за адресами та телефонами...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 31 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

26 червня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області