Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
22.02.2018 | Оголошення

Військова частина 3072 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом. Вимоги до кандидатів вік від 18 років, придатність за здоров’ям, належна фізична та психологічна підготовка.

Переваги: місячне грошове забезпечення у розмірі від 8000 тис. гривень, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, повне речове забезпечення за рахунок держави, безкоштовне медичне забезпечення, можливість отримання житла, право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.

Нашаадреса: с. Старий Лисець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., військова частина 3072. Тел. 0676722326, 0679889903.

20.02.2018 | Відбулося пленарне засідання ХХVII сесії міської ради сьомого демократичного скликання

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, відбулося чергове засідання 27 сесії Болехівської міської радиVІІ демократичного скликання. Для роботи у ній зареєструвалося 17 депутатів міської ради. Участь у засіданні взяли депутат Івано-Франківської обласної ради Ю.Черневий, керівники управлінь, відділів міськвиконкому, сільські голови, громадськість міста.

     Перш ніж розпочати розгляд питань, міський голова Богдан Мельник нагадав присутнім,  що цього дня минає четверта річниця кривавих подій на Майдані, під час Революції гідності, де ціною власного життя понад сто Героїв України здобули перемогу над режимом Януковича і його соратниками. На знак пошани присутні вшанували хвилиною мовчання усіх Героїв Небесної Сотні, активістів Майдану, солдатів, лікарів і волонтерів, всіх, хто поклав життя за свою країну та свій народ, тих, для кого справедливість, гідність, свобода, Україна були не просто словами, а сенсом їхнього життя.

Опісля депутати затвердили порядок денний сесії, до якого включили понад шість десятків проектів рішень. Найперше міські обранці із врахуванням доповнень затвердили План роботи Болехівської міської ради на І півріччя 2018 року. Відтак перейшли до прийняття рішень, які мають фінансове навантаження. Зокрема, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 та 2018 роки та затвердили звіт міського бюджету за 2017 рік.

 У ході пленарного засідання депутати заслухали звіт про виконання міської програми «Обдарована дитина на 2017 рік» та схвалили відповідну програму на поточний рік. Серед нових міських програм, які отримали підтримку депутатів - Програма забезпечення функціонування Центру обслуговування платників у сфері надання адміністративних послуг, що надаються Долинською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС в Івано-Франківській області та Програма  виконання  основних  заходів, передбачених  міським  центром соціальних  служб для сім’ї, дітей  та молоді на 2018 рік.

Відповідно до Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, депутати затвердили розмір допомоги на поховання громадян  міста, що надається з міського бюджету за останнім місцем її проживання, у сумі 1000 гривень.

Разом з цим, міські обранці внесення зміни до Положення про комісію  для  надання матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території  Болехівської міської ради. Відтепер комісія прийматиме  рішення про надання допомоги у...

20.02.2018 | Курси екскурсоводів в Івано-Франківську

З метою розвитку державно-приватного партнерства державне підприємство «Навчально-консультаційний центр по туризму» за підтримки ГО «Всеукраїнська асоціації гідів», ТзОВ «Туристична фірма «Еней», інформаційного сприяння управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації започатковує проект фахової підготовки екскурсоводів для міста Івано-Франківська – Курси екскурсоводів.

Головною метою проекту є розвиток інституційного партнерства, підвищення кадрового потенціалу у сфері екскурсійного супроводу в області.

Результатом проведення курсів екскурсоводів буде підготовка фахівців туристичного супроводу за існуючими туристичними маршрутами, а також створення нових оригінальних туристичних маршрутів.

До програми навчання входить: теоретична і практична  підготовка, вивчення і оволодіння методичними прийомами проведення екскурсій, складання та калькуляція маршрутів, психологія роботи з різними групами туристів, а також вивчення історії і пам'яток Івано-Франківська. До закінчення навчання слухачі підготують «портфель гіда» і авторську екскурсію.

Після закінчення курсу слухачі набудуть...

20.02.2018 | УВАГА! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!

У вівторок, 27 лютого 2018 року, о 10.00 годині в приміщенні Болехівської міської ради (пл. І. Франка буд. 12, м. Болехів) відбудуться громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Болехівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг архівним відділом виконавчого комітету Болехівської міської ради та цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом».

Взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акта запрошуємо суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ та організацій, депутатів міської ради, жителів міста та сіл Болехівської міської ради.

Проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг архівним відділом виконавчого комітету Болехівської міської ради та цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено 26 січня 2018 року в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Болехівської міської ради в розділі «Регуляторна політика» (http://ww2.gov.if.ua/bolehivskiy/ua/4836.htm).

Проект рішення виконавчого комітету Болехівської міської ради розроблено архівним відділом виконавчого комітету Болехівської міської...

20.02.2018 | Програма бізнес стажування в США для фахівців з України

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 5 травня 2018 року.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

·                      Виробники продуктів харчування;

·                      Сільгосппідприємства;

·                      ЗРL компанії (надання логістичних послуг);

·                      Хімічні та фармацевтичні підприємства;

·                      Мережеві ритейл компанії.

Програмабуде розглядати аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок.

Потенційні учасники програми повинні приймати рішення в питаннях, що стосуються холодного ланцюга постачання своєї компанії.

У програмі будуть приймати участь компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

Вимоги до кандидатів:

·                      Технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері холодного ланцюга постачання;

·                      Мінімум 3 роки досвіду в управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи які беруть управлінські рішення в своїй компанії або організації).

·                      Володіння англійською мовою не є обов’язковим...

20.02.2018 | Міський голова провів черговий особистий прийом громадян

Нагадаємо, відповідно до графіка прийомів громадян з особистих питань керівниками міськвиконкому, у перший, третій та п’ятий понеділки місяця міський голова проводить особистий прийом громадян.

19 лютого міський голова Богдан Мельник провів черговий особистий прийом громадян. Він відбувся за участю керуючого справами міськвиконкому Івана Ганчара, начальника відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому В.Нідермаєра та головного спеціаліста з питань землеустрою відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому О.Петрів.

На зустріч з міським очільником прийшли четверо жителів міста. Серед питань, з якими зверталися болехівчани, було прохання розібратись у конфліктній ситуації, яка виникла між сусідами через каналізаційний септик. Інше звернення стосувалося забезпечення дотримання вимог законодавства щодо утримання...

20.02.2018 | Робоча зустріч у кабінеті міського голови

19 лютого 2018 року міський голова Богдан Мельник зустрівся з начальником Болехівського міського відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Віталієм Соловієм.

Начальник  міського відділу державної виконавчої служби проінформував міського голову про зміни до законодавства щодо посилення відповідальності за ухилення від сплати аліментів. Окрім цього, він звернув увагу на нововведення щодо запровадження та застосування до боржників суспільно-корисних робіт, передбачених ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження» та ст. 183-1 Кодексу про адміністративні правопорушення. Кошти від цих робіт будуть спрямовуватися на погашення заборгованості по сплаті аліментів. Міський голова зауважив, що на даний час у бюджеті міської ради не передбачено коштів на виконання даної норми закону.

За підсумками зустрічі досягнуто домовленості, що дане питання буде винесено на розгляд сесії міської ради, обговорено та прийнято відповідне рішення з цього приводу...

20.02.2018 | В пошуках роботи – до служби зайнятості

news-imageНа Івано-Франківщині в пошуках роботи за допомогою до обласної служби зайнятості протягом січня звернулися 1,8 тисяч осіб, яким надано статус безробітного. Усього перебувають на обліку та отримують соціальні послуги 10,9 тис. безробітних — на 18,8% менше в порівнянні з минулорічним показником.

Посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями сприяло збільшенню кількості вакансій, поданих до служби зайнятості області до 5,4 тис. одиниць, з них 3,8 тис. укомплектовано службою зайнятості.

Протягом січня за сприяння служби зайнятості працевлаштовані 3,9 тисяч осіб. Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування взято на роботу 38 осіб. Крім того, за сприяння служби зайнятості двоє безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи.

Набували нових професій та підвищували кваліфікацію дев’ятсот осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 368 громадян.

Станом на 1 лютого на обліку в службі зайнятості області перебувало 9,4 тис. безробітних, з яких 8,2 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у січні 2018 року становив 2187 грн (у січні минулого року – 1782 грн).

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

20.02.2018 | Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо "антибандерівського" закону

news-image: Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо "антибандерівського" законуCьогодні, 16 лютого, в Івано-Франківській обласній раді розпочалось перше пленарне засідання ХХ сесії обласної ради. На розгляд депутатського корпусу винесено 49 питань.

Традиційно, розпочали засідання з вручення відзнак та нагород. Опісля приступили до розгляду питань, де першим розглянули звернення щодо прийняття у Польщі закону «Про інститут національної памяті», адресоване центральній владі, міністру МЗС та польському послу в Україні.

Як наголосив депутат облради, свободівець Ігор Дебенко, цей закон передбачає кримінальну відповідальність за пропаганду так званої «бандерівської ідеології».

«Ми засуджуємо цей ворожий Україні, шкідливий для добросусідських відносин та вигідний Москві політичний акт і хочемо нагадати польським партнерам, що українці як і поляки, зазнали надзвичайно великих страждань від тоталітарних режимів. Відтак, категорично не сприймаємо чергову спробу нав’язати однобічне трактування історичних подій, а заборону «бандерівської» ідеології розцінюємо не просто як дешевий популізм польського політикуму, але як намагання заперечити суверенне право українців на власну державність та національну гідність», - зазначив Дебенко.

Водночас, свободівець нагадав, що і Небесна сотні, і тисячі наших героїв вже четвертий рік боронять Українську державність, жертвують своїм життям та йдуть у бій з бандерівським гаслом «Слава Україні!».

«Саме ці бандерівці стоять також в обороні Польші, Європи та всього світу від московської орди. Тож в черговий раз закликаємо польську сторону до відкритості та конструктивності у подальшому розвитку польсько-українських відносин», - зачитав зі звернення Ігор Дебенко.

Депутат від «Самопомочі» Святослав...

20.02.2018 | За порушення у сфері реалізації підакцизної продукції прикарпатські підприємці сплатять більше 330 тисяч гривень

news-imageЗ початку року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели 29 фактичних перевірок представників бізнесу. За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів податківці застосували 331 тисячу гривень фінансових санкцій.

Зокрема, в ході перевірок виявлено 7 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії, 6 фактів недотримання цін на алкогольні напої, по два факти - торгівлі алкоголем в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання, продажу алкогольних напоїв на розлив у магазинах, які не мали статусу суб’єкта господарювання громадського харчування, продажу вин столових без використання розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій та один факт продажу тютюнових виробів з полиць самообслуговування.

Також за результатами перевірок податківці анулювали 7 ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 27 сесії

міської ради відбудеться в

кабінеті міського голови

20 лютого 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області