Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
30 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
26.04.2017 | Відбулося чергове пленарне засідання, на якому міський голова Богдан Мельник прозвітував про роботу міської ради та її виконавчих органів за 2016 рік

25 квітня 2017 року у Народному домі міста Болехова відбулося засідання чергової сімнадцятої сесії Болехівської міської ради. На засідання прибуло 15 депутатів із 26 обраних. Головував на ньому міський голова Богдан Мельник. Участь у роботі сімнадцятої сесії взяв депутат обласної ради Андрій Романюк, а також керівники управлінь, відділів міськвиконкому, громадськість міста.

Депутати погодили порядок денний пленарного засідання без змін та перейшли до його розгляду. Найперше обранці внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, зокрема врахували в міському бюджеті субвенцію з державного бюджету та субвенцію з обласного бюджету у сумі 3053,0 тис. грн., серед яких:   655,0 тис. грн.  – на капітальний ремонт Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 60,0 тис. грн. – на заміну вікон у Козаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Болехівської міської ради, 100,0 тис. грн.  – на видання поліграфічної продукції з екологічної тематики, 1490,0 тис. грн., – на  будівництво каналізаційної мережі по вул. Котляревського в м. Болехові,  748,0 тис. грн. – будівництво каналізаційної мережі по вул. Гузіївській до КНС №2 у м. Болехові.

Крім цього, депутати спрямувати частину вільного залишку коштів загального фонду міського бюджету на поточний ремонт вулиці Коновальця - 195,0 тис. грн.,   капітальний ремонт дороги вул. Січових Стрільців - 500,0 тис. грн., на благоустрій та озеленення центральної частини міста – 10,0 тис. грн., придбання трактора – 198,0 тис. грн., придбання відеокамер – 50,0 тис., будівництво каналізаційної мережі вулицями Данила Галицького, Залізнична, Котляревського, Воїнів УПА, 24 Серпня, Гузіївська, площа Івана-Франка у м. Болехові - 50,0 тис. грн.

Обранці також внесли зміни до переліку об’єктів...

25.04.2017 | 12 квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань праці, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, національного та духовного відродження, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, діяльності ЗМІ та свободи слова

На комісії були присутні депутати міської ради Соболь О.М.,  Латик Н.О., Турків І.Б., Березан А.І., а також секретар Болехівської міської ради Герецький І.Г., завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Болехова Михайловська Ю.О. та керуючий справами міськвиконкому Ганчар І.С.

На порядку денному комісії були питання про надання матеріальної допомоги громадянам. Члени комісії погодили всі проекти рішень. Окрім допомог на засіданні розглянули проект рішення про  Програму розвитку футболу на території Болехівської міської ради на 2017-2021 роки. За підсумками обговорення та з погодженими змінами депутати погодили проект рішення.

25.04.2017 | ОГОЛОШЕННЯ!

про проведення громадських слухань містобудівної документації окремої земельної ділянки  по зміні цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку в м.Болеховіна вул.Є.Коновальця

       У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації окремої земельної ділянки  по зміні цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку в м.Болехові на вул. Є.Коновальця розробленого відповідно до рішення Болехівської міської ради    №51-13/16 від 23.12.2016 року.

    З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в відділі містобудування та  архітектури і землеустрою Болехівської міської ради за адресою: вул. Болехів  вул. 24 Серпня,11 та  на офіційному веб-сайті Болехівської міської ради.

      Довідка: Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

       Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

25.04.2017 | ОГОЛОШЕННЯ!

про проведення громадських слухань містобудівної документації детального плану території окремої земельної ділянки для будівництва цеху по виробництву паливних палетів, господарських та допоміжних приміщень, адміністративного будинку в м.Болехові по вул.Є.Коновальця,101 

       У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації окремої земельної ділянки для будівництва цеху по виробництву паливних палетів, господарських та допоміжних приміщень, адміністративного будинку в м.Болехові по вул.Є.Коновальця,101  розробленого відповідно до рішення Болехівської міської ради № 88-15/17 від 21.03.2017 року.

    З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в відділі містобудування та  архітектури і землеустрою Болехівської міської ради за адресою: вул. Болехів  вул. 24 Серпня,11 та  на офіційному веб-сайті Болехівської міської ради.

      Довідка: Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань...

25.04.2017 | Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 №685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.

     За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

    Найперспективнішою моделлю економічного зростання України є прискорення її інтеграції у світові торговельно-економічні та фінансові структури. Знайти своє достойне місце в рейтингу розвинених країн наша країна зможе лише завдяки функціонуванню системи збору реальних, вірогідних, загальновизнаних безпекових показників трудової діяльності громадян.

    Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. За офіційними даними, у середньому щороку на виробництві гинуть 400 осіб і 5 тис. травмуються, зокрема більш ніж 1 тис. жінок. Приблизно 500 працівників стають інвалідами.

   Показово, що співвідношення показників загального травматизму і травматизму зі смертельними наслідками в Україні не відповідає закономірностям, що є у світі. Частота випадків смертельного травматизму в Україні вища і становить майже 7% від загальної кількості травмованих, водночас як у країнах Заходу вона дорівнює 0,08–0,12%. Це можна пояснити нереєструванням значної кількості виробничих травм. Істотні труднощі та перешкоди виникають під час порівняння таких статистичних даних у країнах світу. Це зумовлено відмінностями між законодавствами різних країн, їхніми правилами та системами класифікації, особливостями збору даних і підготовки статистичної документації...

21.04.2017 | Тричі перед засіданням 17 сесії відбувалося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів.

Останнє відбулося 21 квітня 2017 року. На ньому були присутні депутати міської ради Стельмах М.Я.,  Юрочко В.І. та Павлик А.Я. Окрім них участь в обговоренні проекту рішення взяли секретар болехівської міської ради Герецький І.Г., начальник фінансового управління міськвиконкому Дуб Н.М, перший заступник міського голови Жарський В.О. та депутат Івано-Франківської обласної  ради,  голова постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, член президії обласної ради Черневий Ю. І.  

Для обговорення на порядку денному був проект рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік».

 Дуб Н.М. ознайомила з проектом рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік» та після обговорення та запропонованих змін комісія порахувала за необхідне затвердити зі змінами даний проект рішення на засіданні міської ради.

21.04.2017 | Керівники обласної ради з робочою поїздкою відвідали Болехівщину

Вчора, 20 квітня 2017 року, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій та заступник Сергій Басараб з метою аналізу ефективності використання коштів обласного бюджету, реалізації обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і визначення пріоритетних проблем краю з робочою поїздкою відвідали Болехівщину. Разом з ними також працювали міський голова Богдан Мельник, депутати обласної ради Юрій Черневий, Андрій Романюк та Галина Макота, а також керівництво міської ради. Спільно представники влади оглянули низку об’єктів соціально-культурного призначення Болехівщини.

Першим в рамках візиту керівники обласної ради відвідали село Поляницю. Тут вони ознайомилися з результатами реалізації проекту реконструкції приміщення старої школи під сільський клуб та адміністративні приміщення, а також завітали до Поляницької школи. Ознайомилися й з реалізацією інших проектів за рахунок коштів обласного бюджету: внутрішній ремонт приміщення клубу в селі Поляниця, поточний ремонт вул. Івана Франка в с. Поляниця, капітальний ремонт внутрішніх приміщень Поляницької школи, капітальний ремонт приміщення філіалу Поляницької ЗОШ в с. Бубнище.

Завітали керівники й до Тисівської сільської ради. Вона є прикладом ефективної реалізації проектів обласного конкурсу на Болехівщині, адже стала переможцем п’ятьох обласних конкурсів  проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Завдяки координації зусиль обласного, міського та сільського бюджетів в населеному пункті...

21.04.2017 | ПАСХАЛЬНИЙ КОШИК ДЛЯ ОДИНОКИХ

Великодні свята залишилися позаду. Одинокі громадяни, якими опікується територіальний центр соціального обслуговування в ці святкові дні не були покинуті та забуті. Соці­альні робітники допомагали підопічним прибрати оселі, впорядковувати подвір’я, придбати продукти харчування.    

З нагоди Великодня працівники територіального центру зверталися до керівників підприємств, приватних підприємців з проханням долучитися до доброї справи і допомогти у наповненні пасхального кошика  для  одиноких  громадян  похилого  віку.

Благодійну допомогу надали керівники таких підприємств: ДП «Болехівське лісове господарство» (М.Яремко), ТзОВ «Ірест» (В. Чепеняк), ТзОВ «Світ Шкіри» (О. Бунчак), ПМП Темп  (І. Василинин),  ТзОВ  «Сперанца» (М. Боттер), ПП «Топ-топ» (Л. Савіцка), ТзОВ «Галицька ком­панія», ПП «Сервіс-Вальд» (Л. Ма­лендевич).

З приватних підприємців допомогли: П. Шмега, А. Парахоняк, Я. Пилипів, Я. Янишівський, Л. Мицак, О.Беч, Л. Закурдаєва, Г. Яворська, О. Стебницька, В. Кушпета, О. Рожнятовська, Б. Сайко, І. Дуб, І. Павлів, І. Лазорко, І. Поціхович, Р. Петрюк, І. Дубів, Г. Кочержат, І. Титиш, Н. Лохман, Т. Піхманець, О. Пуняк, А. Сабадаш, С. Керницька, Брати «КІП», Г. Кульпа, І. Драгула,  Г. Матвєєва, Р. Рига, І. Юхней, Г. Гончар, В. Савчук, Н. Андріїв, Т. Пугач...

20.04.2017 | ОГОЛОШЕННЯ!

про проведення громадських слухань містобудівної документації земельної ділянки  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови комерційного призначення на вул.Д.Галицького  в м.Болехові

       У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації окремої земельної ділянки для будівництва інших будівель громадської забудови комерційного призначення на вул.Д.Галицького в м.Болехові розробленого відповідно до рішення Болехівської міської ради №38-11/16 від 25.10.2016 року.

    З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в відділі містобудування та  архітектури і землеустрою Болехівської міської ради за адресою: вул. Болехів  вул. 24 Серпня,11 та  на офіційному веб-сайті Болехівської міської ради.

      Довідка: Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань...

20.04.2017 | ОГОЛОШЕННЯ!

про проведення громадських слухань містобудівної документації земельної ділянки по зміні цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку по вул.Н.Кобринської,2 Б в м.Болехові

       У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації окремої земельної ділянки по зміні цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку по вул. Н.Кобринської, 2 Б в м.Болехові розробленого відповідно до рішення Болехівської міської ради № 37-13/16 від 23.12.2016 року.

    З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в відділі містобудування та  архітектури і землеустрою Болехівської міської ради за адресою: вул. Болехів  вул. 24 Серпня...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 17 сесії

міської ради відбудеться

25 квітня 2017 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області