Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
22 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
20.03.2018 | Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства

Сьогодні, 20 березня 2018 року, під головуванням голови комісії Пічкура О.П. відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та власності територіальних громад, екології та благоустрою. На засідання прибули депутати міської ради  Дьякунович О. І. та Заляско Н. Ю.

          Серед запрошених були секретар ради Герецький І.Г., перший заступник міського голови Жарський В.О., начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Романишин В.М., начальник відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Чех Б.Є., головний спеціаліст відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Юзьків У.Ф., головний спеціаліст Болехівського міського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській обл. Яремко Б.Ю.

На порядку денному засідання було два питання. Одне з них, про скасування рішення сесії Болехівської міської ради від 29.11.2011 № 31-12/11«Про впорядкування торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями на території міста Болехова», депутати вже розглядали, однак проект рішення не отримав підтримки членів комісії. Відповідно до чинного законодавства перший заступник ...

20.03.2018 | Платник податку має право включити до податкової знижки витрати з переобладнання автомобіля на газ

Платник податку має право включити до податкової знижки витрати у вигляді суми коштів, сплачених ним у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива (п.п.166.3.7 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України). Про це повідомили в Долинській ОДПІ.

Нагадаємо, що до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається до 31 грудня 2018 року.

20.03.2018 | Від платників Болехівщини та Долинщини до зведеного бюджету надійшло майже 225 млн. гривень

Упродовж січня–лютого 2018 року платники податків Болехівщини та Долинщини  сплатили до бюджету 224,7 млн. грн.

До державної скарбниці долиняни та болехівчани перерахували 162,6 млн. грн. Головними складовими податкових надходжень до державного бюджету є надходження рентної плати за користування надрами - 138,0 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 10,8 млн. грн., податку на додану вартість – 6 млн. грн., податку на прибуток –2,9 млн. грн., військового збору – 3,4 млн. грн.

До місцевої казни надходження склали 62,1 млн. грн.. Найбільшу частку доходів у місцевому бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня – лютого 2018 року надійшло 32 млн. грн.

Надходження плати за землю становлять 12,5 млн. грн., єдиного податку – 9 млн. грн., акцизного податку – 0,8 млн. грн., рентної плати за користування надрами - 3,7 млн. грн., рентної плати за використання лісових ресурсів - 2 млн. грн.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 46,7 млн. грн., що на 8,6 млн. грн. більше січня – лютого 2017 року.

Слід зазначити, що протягом січня – лютого 2018 року платникам податків на рахунки відшкодовано 12,7 млн. грн. податку на додану вартість.

20.03.2018 | Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоровя. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі«Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». ЦейПорядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Для чого підписувати декларацію з лікарем

Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

Водночас, декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди»: у будь-який момент ви можете укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Ви вільні у своєму виборі – не мусите підписувати декларацію за місцем прописки чи проживання. Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів, терапевт – 2000, педіатр – 900. Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів, які працюють у селах. Наприклад, якщо у селі проживає 2 000 людей, то всі вони отримають змогу підписати декларацію ...

19.03.2018 | Департамент охорони здоров’я інформує про епідемічну ситуацію щодо захворюваності на кір

За оперативними даними, за два з половиною місяці в області зареєстровано 1656 звернень з підозрою на кір, в тому числі: 441 у м. Івано-Франківську, 133 - Богородчанському районі, 24- Верховинському район, 28 - Городенківському, 79 - Долинському, 60 - м. Болехові, 54 - Рогатинському, 57- Галицькому, 10 - м. Бурштині, 55 - Калуському, 48 - Косівському, 75 - Коломийському, 230 - Рожнятівському, 106 - Надвірнянському, 24 - Снятинському, 73 -Тлумацькому, 146 - Тисменицькому районі і 13 у м. Яремче.

Захворіло дітей  віком до 17 років – 1075 (64,9%).

Зареєстровано  один летальний випадок  кору (лабораторно підтверджений)  у мешканки с. Лісна Тарновиця, Надвірнянського р-ну. 

З числа захворілих особи, які не отримали щеплень проти кору, складають  27%.

За 2017 рік згідно заключних діагнозів в Івано-Франківській області зареєстровано 1344 випадків захворювання на кір, в тому числі дітей віком 0- 17 років становить  1037 (77,2%) випадків.

19.03.2018 | Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

Сьогодні, 19 березня 2018 року, міський голова Богдан Мельник провів черговий прийом громадян з особистих питань. Разом з ним на прийомі був присутній керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар.

На зустріч з міським головою прийшли четверо мешканців Болехівської міської ради. Найбільш актуальні питання, з якими звернулися громадяни, стосувалися земельних та сусідських відносин. Також залишаються важливими питання соціального захисту населення, зокрема працевлаштування.

З усіх порушених питань заявникам надано консультації та роз’яснення. Питання, які вирішити безпосередньо під час прийому було неможливо, залишились на контролі для подальшого вивчення та інформування заявників про прийняті рішення. 

Нагадуємо, міський голова Мельник Богдан Михайлович приймає громадян кожний перший, третій та п’ятий понеділок місяця з 14.00 год. за попереднім...

19.03.2018 | Сьогодні кожен українець може дізнатися свій страховий стаж, кількість сплачених внесків та навіть розрахувати майбутню пенсію, не виходячи з дому

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, Уряд максимально спростив доступ до такої інформації для громадян, зробивши процес формування пенсії прозорим та зрозумілим.

«Наразі модернізовано спеціальний сервіс — Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, — на який можна зайти через інформаційну сторінку Фонду. На Веб-порталі за допомогою електронного ключа кожна людина може увійти до особистого кабінету та подивитися, який у неї страховий стаж, розмір сплачених внесків і навіть провести попередній розрахунок своєї власної пенсії», - пояснив міністр соціальної політики України.

Зробити це можна, навіть не виходячи з дому, за умови наявності електронного цифрового підпису та доступу до інтернету. Електронний цифровий підпис для входу в особистий кабінет можна також безперешкодно отримати ...

19.03.2018 | Депутати погодили виділення матеріальних допомог мешканцям Болехівщини та інші питання, передбачені на чергове пленарне засідання

У п’ятницю, 16 березня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань праці, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, національного та духовного відродження, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, діяльності ЗМІ та свободи слова.

На засідання прибули депутати міської ради О.Соболь, І.Турків, Н.Латик та І.Лутчин. Участь у роботі комісії взяли також секретар ради І.Герецький, директор територіального центру соціального обслуговування м.Болехова О.Торко та начальник відділу культури міськвиконкому Г.Іванишин.

Комісія розглянула проекти рішень та матеріали до них, що стосувалися надання матеріальних допомог громадянам, погодили даніпроекти рішеньміської ради та запропонували затвердити їх на засіданні міської ради.

На засіданні також погодили надання одноразової грошової допомоги учаснику АТО.

Підтримку членів комісії отримав і проект рішення щодо підтримки звернення депутатів Фастівської міської ради до обласних рад, міських ...

16.03.2018 | МІСЬКИЙ КОНКУРС «ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!»

Уже вдруге цього року на Болехівщині з ініціативи міського голови Богдана Мельника проведуть міський конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!»

Відповідно до розпорядження міського голови з метою популяризації серед вихованців, учнів, молоді писанкарства, як традиційного виду народної творчості, та підтримки обдарованих дітей Болехівщини, відродження та збереження народних і родинних традицій та культурної спадщини, з 5 березня до 5 квітня 2018 року на території Болехівської міської ради проводиться міський конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!».

До участі у конкурсі запрошуються вихованці до­шкільних та позашкільних навчальних закладів, учні шкіл Болехівської міської ради та студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу, а також усі бажаючі діти та їхні сім’ї.

 

Положення

про проведення міського конкурсу писанкарства “Воскресни, писанко!” на території Болехівської міської ради

Загальні положення

Засновником та організатором конкурсу є Болехівська  міська рада.

 Мета і завдання конкурсу

Основним завданням міського конкурсу є:

-    розвиток творчих здібностей дітей та підлітків...

16.03.2018 | Я МАЮ ПРАВО!

...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 28 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

27 березня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області