Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
25.05.2017 | Програма Європейського Союзу COSME

З метою інформування повідомляємо, що 09 березня 2017 року Президентом України підписано Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) 2014-2020 роки».

Програма Європейського Союзу COSME  - це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд.євро. Доступна для України Робоча програма на 2017 рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямами:

-       полегшення виходу на зовнішні ринки;

-       полегшення умов для конкурентоспроможності;

-       формування культури ведення бізнесу.

У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів. Робоча програма доступна на офіційному сайті Європейської  Комісії  за посиланням...

25.05.2017 | Депутатська комісія розглянула низку проектів рішень, що стосувалися питань бюджету, місцевих податків і зборів

25 травня  2017 року голова комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів Стельмах М.Я. провела чергове засідання постійної комісії. На засідання прибули також депутати міської ради  Юрочко В.І., Павлик А.Я., Петрюк Р.Ф.

Серед запрошених були секретар ради Герецький І.Г., перший заступник міського голови Жарський В.О., начальник фінансового управління міськвиконкому Дуб Н.М., начальник архівного відділу міськвиконкому Калапунь М.Р.

На порядку денному комісії були такі питання:

1.  Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

2.  Про затвердження звіту міського бюджету  за І квартал 2017 року.

3.  Про надання статусу юридичної особи публічного права.

4.  Про надання згоди на передачу на баланс Болехівській міській раді та подальшу передачу на баланс Поляницькій сільській раді матеріальних цінностей отриманих від управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації.

5. Про затвердження Положення про податок на нерухоме...

25.05.2017 | Депутати працюють у комісіях

24 травня 2017 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та власності територіальних громад, екології та благоустрою. На засідання прибули депутати міської ради Пічкур О.П., Дьякунович О. І., Заляско Н. Ю.

У роботі комісії взяли участь секретар Болехівської міської ради Герецький І.Г., перший заступник міського голови Жарський В.О., головний лікар Болехівської ЦМЛ Парахоняк Л.П., начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Голубка Я.М., депутат міської ради Кушина М.М.

На порядку денному засідання було три питання, які стосувалися передачіприміщення в оренду, прийняття у комунальну власність квартир та затвердженняПрограми з розроблення схем містобудівної документації та проектів масового застосування міста Болехова на 2017 рік.

Заслухавши головного лікаря Болехівської ЦМЛ та розглянувши клопотання приватного підприємства «Актив ІВ», комісія погодила надання приватному підприємству  в оренду приміщення загальною  площею 14 кв.м., яке знаходиться в м. Болехові по вул. Коновальця,2, для здійснення медичної підготовки водіївта кандидатів у водії транспортних засобів...

25.05.2017 | В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

news-image26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Мета заходу – ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України; виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 рр.

В програмі заходу: виставка світлин воїнів АТО, презентація національно-патріотичної літератури; виставка традиційних ремесел; диспут з учасниками фестивалю на тему: "Належне пошанування героїки Карпатської України"; марш Героїв центральними вулицями м. Ужгород; молебень та вшанування біля пам’ятника Августину Волошину (1874-1945); концерт кобзарів і лірників, фольк-рок гуртів; вшанування Героїв Карпатської України на Меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі; нічний кінозал патріотичних художніх та документальних фільмів.

За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України (тел. (044) 246 62 35).

25.05.2017 | Звернення ТОВ "Центр соціальної реабілітації та діагностики"

ТОВ "Центр реабілітації та діагностики", який діє згідно Статуту та Закону України "Про охорону здоров'я", при підтримці підприємців та населення отримав приміщення під реабілітаційний Центр нетрадиційної медицини дітей з ураженням нервової системи, який знаходится за адресою: Івано-Франківська область, Коломийський район, село Лісний Хлібичин, вул. 1 Травня, будинок №1.

В даний час реабілітація частково проводиться в орендованих приміщеннях ТК "Буковель". Приміщення Центру в даний час на реконструкції. Для закінчення реконструкції приміщень необхідно ще 180000 (сто вісімдесять тисяч) гривень.

Ми вдячні всім, хто не залишиться осторонь та поставиться з розумінням до ініціативи створення Соціально-реабілітаційного Центру нетратиційної медицини дітей з ураженням нервової системи, де основним методом лікування є іпотерапія, гідротерапія, фітотерапія, арт-терапія, масаж.

Бажаємо всім міцного здоров'я, злагоди в сім'ях і щоб ніколи у Ваші домівки не рвався ураган біди. Щастя та миру Вам!

Доводимо до Вашого відома, що на території Болехівської міської ради даним реабілітаційним Центром буде проводитись збір коштів від населення для потреб Центру. Заздалегідь будемо дуже вдячні.

 

Розрахунковий рахунок: 26001052524352

код: 40853225

Приватбанк МФО: 336677

Директор: (0342) 54-29-51

моб.: (095) 592-58-86

Виконавчий директор

моб.: (096) 839-72-05, (095) 821-90-73

25.05.2017 | Інформація

Доводимо до відома про те, що відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, регулюються Конституцією України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

З метою реалізації Закону України «Про санкції» Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи (затверджений наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330 (зі змінами) передбачено, що у разі проведення державної реєстрації, пов’язаної із збільшенням розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, у яких резидент іноземної держави, іноземна держава, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою чи її діяльність, державний реєстратор обов’язково встановлює наявність/відсутність персональних санкцій відповідно до Закону України «Про санкції», рішення про застосування яких прийняте Радою національної безпеки і оборони України та введено в дію відповідним указом Президента України.

Враховуючи зазначене, у разі встановлення факту застосування до фізичних або юридичних осіб, що звернулися для відповідної реєстраційної дії, санкцій, передбачених пунктом 16 статті 4 Закону України «Про санкції», суб'єкт державної реєстрації відмовляє у вчиненні державної реєстрації відповідно до пункту 5 частини першої статті 28 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань».

24.05.2017 | Інформування щодо попередження отруєння бджіл пестицидами

Картинки по запросу картинки бджіл У сільському й лісовому господарстві з кожним роком зростає застосування засобів захисту рослин для знищення бур’янів, боротьби з шкідниками й хворобами рослин. Недотримання правил застосування пестицидів, використання засобів захисту рослин у період цвітіння рослин без своєчасного попередження про це бджолярів, часто спричиняє масові отруєння бджолиних родин.

Відповідно до розділу 7 Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, профілактика отруєнь бджіл базується на беззаперечному дотриманні вимог ст.30 Закону України «Про бджільництво» від 22 лютого 2000 року №1492-ІІІ, суворому дотриманні регламентацій застосування в навколишньому середовищі токсичних для бджіл речовин.

Юридичні та фізичні особи, які провадять діяльність, що впливає або може вплинути на стан бджіл, зобов’язані забезпечити їх охорону, дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь.

Відповідно до ст.37 Закону України «Про бджільництво» фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичного препарату...

24.05.2017 | Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

23 травня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Участь у ньому взяли 10 членів виконкому. У числі запрошених були керівники управлінь, відділів міськвиконкому.

 

Відповідно до повноважень виконавчого комітету міської ради, члени виконкому попередньо розглянули звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року та заслухали підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Болехова за І квартал 2017 року.

Слід зазначити, що за І квартал 2017 року до міського бюджету  надійшло доходів на 51,8 відс.  більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Так, начальник фінансового управління міськвиконкому Н.Дуб повідомила, що до загального і спеціального фондів з урахуванням трансфертів надійшло доходів у сумі  47550,6 тис. грн., що на 16227,9 тис. грн. більше ніж у І кварталі 2016 року (31322,7 тис. грн.). Загальна сума міжбюджетних трансфертів становить 39756,5 тис. грн., в тому числі: базова дотація  – 2155,7 тис. грн.,  субвенція з державного і обласного бюджетів (загальний фонд) – 37600,8 тис. грн. Власні надходження склали  7349,1 тис. грн., а в порівнянні з аналогічним періодом  2016 року надходження більші на  2900,4 тис. грн. (65,2відс ).

Враховуючи кадрові зміни, члени виконавчого комітету затвердили нову редакцію Регламенту виконавчого комітету Болехівської міської ради та новий склад архітектуро-містобудівної ради.  

       З метою створення належних умов для повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей влітку 2017 року, виконавчий комітет Болехівської міської ради затвердив склад координаційної ради міськвиконкому з питань літнього оздоровлення дітей  та мережу оздоровчих таборів Болехівщини на 2017 рік. Цьогоріч оздоровча кампанія на Болехівщині розпочнеться з 29 травня  2017 року. Діятиме спортивно-оздоровчий  табір з денним перебуванням на базі Болехівської ДЮСШ, пришкільні табори з денним перебування на базі ЗОШ Болехівщини, а також літні мовні табори на базі Болехівських шкіл № 1 і № 2, Гузіївської і Тисівської ЗОШ...

23.05.2017 | Відбулося позачергове засідання сесії

Учора, 22 травня 2017 року, відбулося засідання позачергової ХVІІІ сесії Болехівської міської ради VІI демократичного скликання. Відповідно до розпорядження міського голови позачергову сесію скликали у зв’язку з потребою надання відповідної документації у Міністерство екології та природних ресурсів України для виділення коштів на будівництво мереж вул. Д.Галицького, Залізнична, Котляревського, Воїнів УПА, 24 Серпня, Гузіївська, пл.І.Франка в м.Болехові.

Пленарне засідання відбулося у приміщенні Болехівської міської ради. Участь у ньому взяли 19 депутатів міської ради, депутат Івано-Франківвської обласної ради Ю.Черневий, керівники управлінь, відділів міськвиконкому. На порядку денному було тільки одне питання – «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № 21-13/16 «Про міську Програмуохорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки».

Міський голова Мельник Б.М. детально пояснив підстави скликання позачергової сесії Болехівської міської ради, а начальник відділужитлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Чех Б.Є. доповів про зміни, які вносяться до рішення міської ради. Вони саме стосувалися доповнення Пріорітетних природоохоронних заходів міської Програми охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки підпунктом під назвою «Будівництво каналізаційних мереж вулицями Данила Галицького, Залізнична, Котляревського, Воїнів УПА, 24 Серпня, Гузіївська, площа Івана Франка в місті Болехові» з відповідним фінансуванням за рахунок різних джерел...

22.05.2017 | Постійні комісії міської ради продовжують свою роботу

19 травня 2017 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань праці, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, національного та духовного відродження, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, діяльності ЗМІ та свободи слова.

 

Провела засідання голова комісії Соболь О.М. Участь у роботі комісії взяли депутати міської ради  Латик Н.О., Турків І.Б., Березан А.І., Лутчин І.І. Серед запрошених були секретар ради  Герецький І.Г., начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Печененко М.М., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Болехова Торко О.Б.

Постійна комісія розглянула та погодила шість питань про надання допомоги громадянам м.Болехова та одне питання про надання одноразової грошової допомоги учаснику АТО.

Керуючись розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 19.11.2014 № 697 «Про схвалення проекту  обласної  Програми  соціальної підтримки та реабілітації інвалідів  по зору на 2015-2019 роки» члени комісії погодили звільнення з 01.04.2017 від оплати за  спожиту електроенергію, природний газ, водопостачання та абонплату інвалідів  по зору IІ групи на 40%  відповідно до норм споживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409.

Усі погоджені проекти рішень будуть розглянуті на черговому пленарному засіданні, яке відбудеться 30 травня 2017 року.


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 19 сесії

міської ради відбудеться

30 травня 2017 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області