Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
15.06.2018 | У БОЛЕХОВІ ЗАСЯЯЛО «СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ»

Цього тижня у стінах Будинку дитячої та юнацької творчості м. Болехова провели дитяче свято обдарованих дітей «Сузір’я талантів».

Розумні, талановиті, наполегливі, успішні – саме такі діти наповнили своєю присутністю святкову залу. Тут зібралися кращі з кращих вихованці навчально-виховних закладів управління освіти міськвиконкому. А разом з ними - батьки, бабусі, дідусі, друзі, знайомі… Кожен хотів помилуватися вміннями талановитої молоді Болехівщини та потішитися їхніми успіхами у навчанні.

Завітав на свято й міський голова Богдан Мельник. Він привітав юні таланти з перемогами різного рівня та подякував за усі старання: «Сьогодні надзвичайно приємно бачити таку велику кількість талановитих дітей. Ви можете творити, багато працюєте над собою, долаєте труднощі і перешкоди, ви є  неповторними і має від Бога великий дар – талант, який потрібно розвивати,  а в результаті – добиватися успіху. Відрадно знати, що ці юні таланти – наша надійна зміна теперішнім учителям, лікарям, економістам, науковцям. Гордимося тим, що всі ви – вихованці болехівських навчально-виховних закладів. А також висловлюємо особливу подяку батькам за підтримку своїх дітей, за виховання творчих особистостей, здатних до інтелектуально-дослідницької та мистецької діяльності».

Вітали обдаровану молодь Болехівщини депутати обласної ради Юрій Черневий, Андрій Романюк, Галина Макота, керуючий справами міськвиконкому...

15.06.2018 | Лист служби автомобільних доріг

 На Ваш лист від 10.05.18р. № 97/02.1-29/18 стосовно надання копії документа, яким Болехівська міська рада узгодила внесення змін до Постанови КМУ № 865 від 24 червня 2006 року «Про затвердження переліку автомо­більних доріг загального користування державного значення” та розпоряд­ження Івано-Франківської облдержадміністрації № 530 від 12.09.2006р, якими ділянка недобудованої об’їзної дороги м.Болехова була віднесена до автодороги Н-10 Стрий - Чернівці та переведена до категорії доріг державного значення, а діюча дорога на ділянці Гериня - Болехів була віднесена до категорії доріг місцевого (районного) значення, повідомляємо наступне.

Зазначені зміни були узгоджені в робочому порядку з органами державної влади, а не з органами місцевого самоврядування, як помилково було вказано у нашому попередньому листі № 05-31/716 від 03.04.2018р...

15.06.2018 | Вітання

15.06.2018 | Вітання

12.06.2018 | Пам’ятка споживача

Споживач –це фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші права споживача порушено, звертайтесь до суб’єкта господарювання з письмовою заявою, із зазначенням фактів порушення Ваших прав.У випадку коли господарюючий суб’єкт не вжив заходів, щодо усунення порушених прав, Ви можете звернутися з письмовою заявою до Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області,Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та його територіальних органів, за адресами та телефонами...

12.06.2018 | Долинська ОДПІ інформує: які обмеження встановлено щодо продажу пива, алкогольних напоїв, вин та тютюнових виробів?

Обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів встановлені ст. 15 прим. 3 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями.

Зокрема, забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:

1) особами, які не досягли 18 років;

2) особам, які не досягли 18 років;

3) у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;

4) у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;

5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

6) з торгових автоматів;

7) на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);

8) поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);

9) у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;

10) з рук;

11) у невизначених для цього місцях торгівлі.

Забороняється продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.

На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити...

12.06.2018 | В області відремонтують 85 км найбільш проблемних ділянок доріг

Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулася нарада з 

питань визначення найбільш проблемних ділянок доріг місцевого значення у області. Участь у її роботі взяли керівництво облдержадміністрації та обласної ради, голови районів, міст і об’єднаних територіальних громад, - повідомляє прес-служба облдержадміністрації. Болехівщину на нараді представляли міський голова Богдан Мельник, сільський голова Тисівської сільської ради Володимир Савчук та сільський голова Козаківської сільської ради Михайло Іванів.

За словами Олега Гончарука, в останні роки в області активно ремонтувалися автошляхи краю. Однак відновлення потребують тисячі кілометрів доріг місцевого значення, які вже з початку цього року передані на баланс обласних державних адміністрацій.  

«Завдяки консолідованій позиції усіх рівнів влади, підтримці народних депутатів України від Прикарпаття впродовж трьох років на ремонт обласних доріг державного значення було спрямовано понад 3,3 млрд гривень, - підкреслив очільник Івано-Франківщини. – За ці кошти відновлено дорожнє покриття на автошляхах, які сполучають Прикарпаття із сусідніми областями, відновлено траси...

8.06.2018 | Держпродспоживслужба застерігає керівників закладів громадського харчування

 У зв’язку з настанням літнього сезону, який характеризується різким підвищенням температури навколишнього середовища, з метою недопущення виникнення епідемічних ускладнень, викликаних гострими кишковими інфекціями та харчовими отруєннями в закладах громадського харчування міста при проведенні урочистих заходів (весіль, випускних вечорів, днів народжень, поминок і т.п.), керівникизакладів громадського харчування зобов'язані дотримуватись наступного:

- приміщення повинні знаходитись в задовільному технічному і санітарно-гігієнічному стані;

- на підприємстві має бути холодна та гаряча протічна вода гарантованої якості (при перебоях в поступленні води або її відсутності припиняти роботу і не приймати замовлень );

- санвузли та каналізаційна система повинні бути в задовільному, робочому стані;

- сировину та продукцію отримувати при наявності супровідних документів (товаротранспортних накладних, закупочного акту, або чеку з магазину та документів, що засвідчують її безпечність та якість). Особливу увагу звертати на поступлення, супровідні документи, умови зберігання та реалізації швидкопсуючої продукції;

- дотримуватись товарного сусідства та температурного режиму при зберіганні...

8.06.2018 | ВИПУСКНИЙ БАНКЕТ: УСЕ ВРАХУВАТИ ЗАПОБІГТИ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ, ПОТУРБУВАТИСЯ ПРО БЕЗПЕЧНІСТЬ!!!

Кожен учень з нетерпінням чекає закінчення шкільного навчання і, звичайно, випускного вечора. Ця подія завжди дуже урочиста і зворушлива, адже з неї починається новий етап в житті молодих людей. Це свято важливе не тільки для школярів, але й для їх батьків та вчителів, які довгих 11 років супроводжували, навчали і виховували учнів, намагаючись дати їм тільки найкраще.

Враховуючи, наскільки довгоочікуваним є випускний вечір, готуються до нього завжди заздалегідь. Клопоту з організацією свята завжди багато, адже необхідно підшукати відповідний ресторан, подбати про святкове меню.

Організаціябанкету покладена на батьківські комітети випускних класів.

Що треба врахувати батькам, щоб потім не захворіли діти, не були витрачені гроші на ліки, щоб випускний запам’ятався тільки радісними подіями ???

1.                При виборі кафе чи ресторану треба поцікавитись у керівництва закладу про наявність дозвільних документів. На даний час – це реєстрація підприємства в реєстрі операторів ринку з обігу харчових продуктів. До закладу, який працює за правилами простіше пред’явити претензії в разі непорозумінь та ускладнень.

2.                Поцікавтесь наявністю умов, необхідного складу приміщень, технологічного та холодильного обладнання суб’єкта господарювання у відповідності до заявлених меню.

3.                Не допускайте в меню страв домашнього приготування.

4.                Будьте впевнені у якості продуктів. Запитайте про наявність документів...

8.06.2018 | У міськвиконкомі обговорили переваги та перспективи майбутньої ОТГ

 

6 червня 2018 року відбулася робоча зустріч керівництва міської ради з консультантом Офісу реформ при Івано-Франківському регіональному відділені Асоціації міст України, на якій обговорили переваги та перспективи майбутньої об’єднаної територіальної громади. Участь у зустрічі взяли також керівники управлінь та відділів міськвиконкому.

Під час візиту консультант Андрій Деркач ознайомив присутніх з основними законодавчими актами, спрямованими на створення та розвиток об’єднаних громад, та змінами до Закону України «Про об’єднання територіальних громад»  щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення, які відкрили нові перспективи для таких міст як Болехів.

Представник Офісу реформ зазначив, що вищезазначений закон вже набув чинності, він спрощує процедуру об’єднання та дозволяє містам обласного значення утворювати громади без проведення виборів. За його словами, до проведення чергових місцевих виборів у разі приєднання до тергромад міст обласного значення вибори голів ОТГ не проводяться, а головою об’єднаної громади вважається міський голова міста, до територіальної громади якого відбулося приєднання. Сільські голови тих громад, які приєдналися до міста обласного значення, автоматично стають старостами громад. Крім цього, перевибори депутатів міської ради не проводяться, бо у складі Болехівської міської ради уже є представники кожної сільської ради.

Присутні також отримали роз’яснення з питань, що регулюють роботу ОТГ, зокрема роботи старост та діловодів, порядку функціонування на території сіл закладів освіти, культури, охорони здоров’я, можливості використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та порядку написання проектів у цілому. 

Експерт з питань децентралізації Андрій Деркач порекомендував...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 31 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

26 червня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області