Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
20 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
20.04.2018 | ПРОБЛЕМУ РОЗБИТИХ ДОРІГ У БОЛЕХОВІ ОБІЦЯЮТЬ ВИРІШИТИ

Ми всі занепокоєні жахливим станом дороги Гериня-Болехів, яка проходить через наше місто і вважається дорогою місцевого районного значення (С 091505) та обслуговується Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області. У надзвичайно поганому стані перебуває дорожнє покриття мосту. Глибокі та великі ями, асфальтні напливи до бордюру, які утворилися внаслідок неякісного ремонту, обслуговування та перенавантаження утруднюють рух транспорту, утворюючи затори, що призводить до руйнування конструкцій мосту. У результаті цього потерпають тисячі мешканців міста і сотні во­діїв: на вибо­їнах і ямах дорожнього покриття нищаться транспортні засоби, існує високий ризик отримання травм пішоходами.

Тема ремонту доріг неодноразово порушувалася під час нарад у міського голови, сесій міської ради, засідань пос­тійних депутатських комісій. Низку звернень що­до неналежного експлуатаційного стану автодороги та моста через річку Сукіль, виділення коштів на ремонт цих об’єктів на­діслано на адресу вищих органів влади, до відання яких належить дане питання.

На неодноразові звернення міського голови до керівництва Івано-Франківської  області та Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області, до виконавчого комітету Болехівської міської ради на­дійшов лист-відповідь, який публікуємо....

20.04.2018 | Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»

Від сьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі: 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів), 35 % – для утеплення індивідуального житла, від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади.

В Україні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

«Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла. Тож, звертайтеся до мера міста чи очільника області та дізнавайтеся про додаткову підтримку. Інформація про місцеві програми також є на сайті агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map», - повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Участь в Урядовій програмі «теплих кредитів» - це нагода:

  • значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів;
  • зменшити комунальні рахунки;
  • підвищити комфорт в оселях;
  • збільшити вартість будинку.

Нагадуємо, що цьогоріч Уряд виділив 400 млн грн на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн – саме для ОСББ. З початку дії програми у жовтні 2014 року і по сьогодні програмою скористалося понад 400 тис. сімей, які залучили більше 5 млрд грн «теплих кредитів».

19.04.2018 | В квітні 2018 року на Івано-Франківщині запрацювали консультаційні центри Держпродспоживслужби

 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує громадськість про завершення циклу семінарів-навчань з актуальних питань дотримання законодавства про захист прав споживачів.

Заходи проводились для  спеціалістів районних (міських) управлінь (відділів) Держпродспоживслужби, представників райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування,громадських організацій.

В ході навчань  було підвищено рівень професійних знань у сфері захисту прав споживачів працівників Держпродспоживслужби на місцях та запроваджено механізм взаємодії управління захисту споживачів Головного управління з його територіальними підрозділами.

Основні методичні матеріали було систематизовано у вигляді друкованих інформаційних  посібників у сфері захисту прав споживачів, державного ринкового нагляду, контролю за дотриманням антитютюнового законодавства, контролю за рекламою, здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства щодо порядку формування, встановлення та застосування цін.

Таким чином, з квітня 2018 року консультаційні центри на базі територіальних підрозділів Головного управління  готові до надання допомоги споживачам в  кожному районному центрі та місті обласного підпорядкування.

Тут споживачам порадять як діяти у випадку придбання неякісного товару чи отримання неякісної послуги, розтлумачать права та обов’язки відповідно до ситуації,  допоможуть написати і приймуть звернення чи скаргу, а за наявності підстав – ініціюють проведення позапланової перевірки суб’єкта господарювання.

Адреси  районних (міських) управлінь (відділів) можна знайти за посиланням.

17.04.2018 | Відбулося засідання постійної комісії Болехівської міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та власності територіальних громад, екології та благоустрою

17 квітня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Болехівської міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та власності територіальних громад, екології та благоустрою у якому взяли участь депутати міської ради Пічкур О.П. (голова комісії), Дьякунович О. І. (заступник голови комісії), Заляско Н. Ю. (секретар комісії), секретар ради Герецький І.Г., начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Голубка Я.М., начальник відділу державного реєстру виборців міськвиконкому Белезяк О.Ю.

Комісія розглянула питання про прийняття у комунальну власність квартири та про зміну меж виборчих дільниць на постійній основі №260841 та №260842. Після обговорення запропонованих проектів рішеньчлени комісії вирішили подати їх на розгляд та затвердження на засіданні міської ради.

17.04.2018 | Чотири усні звернення розглянув міський голова на особистому прийомі

Зі своїми проблемами сьогодні на прийом до Богдана Мельника прийшли 4 жителі Болехівщини.

Звернення, які озвучили заявники на зустрічі з очільником Болехова, стосувалися в основному земельних питань. Йшлося також про пошкодження пам’ятника на кладовищі під час зрізки дерев.

За результатами особистого прийому Богдан Мельник надав роз’яснення громадянам та доручив працівникам міськвиконкому вивчити та надати відповідь.

Нагадаємо, що особистий прийом громадян міський голова Богдан Мельник  проводит у перший, третій та п’ятий понеділок кожного місяця. Записатися на прийом можна за телефоном 3-42-52.

Приймають громадян і його заступники: зокрема, перший заступник Володимир Жарський – щовівторка з 14 год., заступник Тетяна Лугова – щочетверга з 14 год., секретар міської ради Ігор Герецький – щосереди з 14 год. та керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар – щоп’ятниці з 8.00 год.

16.04.2018 | У «Бучниках» впорядкували та озеленили територію комплексної пам’ятки природи

З 21 березня 2018 року в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.

Мета акції – вкрай благородна і значуща, і недооцінювати її аж ніяк не варто. Адже полягає вона в тому, що розширює екологічно-лісівничу пропаганду і просвіту населення, поширює знання про ліси та їх важливість для існування життя на планеті. А ще – сприяє вихованню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечує зацікавленість у збереженні лісових насаджень, стимулює до дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснює широким колам громадськості важливість створення лісових насаджень.

У Болехові також приєдналися до щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цьогоріч, за ініціативи керівництва ДП “Болехівське лісове господарство”, акція пройшла на території комплексної пам’ятки природи «Капличка» в урочищі  «Бучники». Лісівники разом зі студентами Прикарпатського лісогосподарського коледжу та вихованцями гуртка  «Юні квітникарі» Болехівської ЗОШ № 1 навели порядок на території та  висадили тут зелені насадження.

Важливість справи озеленення і збереження природи розуміють і завжди підтримують керівники міста. І  підтвердження тому - участь у таких заходах. Міський голова Богдан Мельник підтримав ініціативу лісівників та разом з керуючим справами міськвиконкому Іваном Ганчаром та головним спеціалістом, екологом міськвиконкому Уляною Юзьків долучився до акції у «Бучниках».

Благословення на справу озеленення та впорядкування святого місця учасники акції отримали від настоятеля церкви св. Вмч. Параскеви отця Степана Витвицького. Розом з о. Володимиром Воробцем вони відправили молебень біля каплички ...

16.04.2018 | Затверджено форму звітів про укладені договори купівлі-продажу нерухомості

news-imageПро це в інтерв’ю обласному телебаченню ”Галичина” повідомила начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в області Ольга Смеречанська.

Уточнено місце сплати платниками збору та передбачено подання нотаріусами звітів до органів Пенсійного фонду України. А саме : збір має бути сплачений за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса; нотаріуси щокварталу, до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подають до органів Пенсійного фонду України теж за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна незалежно від того, чи перебуває нотаріус на обліку саме в цьому управлінні Пенсійного фонду України.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

16.04.2018 | Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування територій, містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин

13 квітня 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування територій, містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин. На ній були присутні Гутак В.В. (голова комісії), Кушина М.М. (заступник голови комісії), Бомажний В.В. (секретар комісії) та запрошені Герецький І.Г. (секретар ради), Жарський В.О. (перший заступник міського голови), Петрів О.Б. (головний спеціаліст з питань землеустрою міськвиконкому), Нідермаєр В. С. (начальник відділу містобудування та архітектури і     землеустрою – головний архітектор), Голубка Я. М. (начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому) та Гулевич В.В. (головний спеціаліст з питань землеустрою міськвиконкому). На порядку денному комісії були розглянуті такі питання: про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), про надання згоди для включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами м. Болехова для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), про затвердження проектів...

16.04.2018 | До відома особистих селянських господарств

На виконання пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 розпочато прийом документів для виплати дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі - дотація за молодняк).

Дотація за молодняк надається фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 грн. за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 грн. за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 грн.
за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

- паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

- паспорта громадянина України;

- довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової ...

16.04.2018 | До уваги суб’єктів туристичної діяльності, громадських організацій!

04 травня відбудуться презентації туристичного потенціалу Угорщини, Польщі, Грузії, Румунії та ін.

 

04-06 травня 2018 року в м. Івано-Франківську відбудеться ІІІ Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський ПРОСТІР» («Carpathian SPACE»).

Місієюфестивалю є об’єднання країн Карпатського регіону не лише за територіальною ознакою, а й через мистецтво. Фестиваль «Карпатський ПРОСТІР» як масштабна культурна подія міжнародного значення є потужним інструментом культурної дипломатії, майданчиком щорічних зустрічей митців, бізнесменів, дипломатів, політиків країн Карпатського регіону.

У рамках фестивалю 04 травня в готелі «Надія» (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40) об 11.00 год. відбудуться презентації туристичного потенціалу Угорщини, Польщі, Грузії, Румунії.

Запрошуємо взяти участь у заході. Інформацію про зацікавлених учасників подати у відділ житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому (тел.:0343734246, e-mail: bl_economics@ukr.net) до 23.04.2018 р.


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 29 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

24 квітня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області