Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
29 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
28.03.2017 | Оголошення
З інформацією про сертифікованих архітекторів, які є виконавцями робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури можна ознайомитись ТУТ
28.03.2017 | До уваги суб’єктів туристичної діяльності

22-23 квітня 2017 року в рамках проведення Міжнародного туристичного тижня в м.Одесі відбуватиметься Одеський туристичний ярмарок.

Захід спрямований на створення міжрегіональних та міжнародних зв’язків у сфері туризму, розвиток туристичної інфраструктури і збільшення туристичного потоку в Україну.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації планує взяти участь в Одеському туристичному ярмарку та пропонує безкоштовно приєднатись суб’єктам туристичного ринку для презентації туристичного потенціалу Івано-Франківщини на об’єднаному стенді.

Просимо до 07.04.2017 року повідомити на e-mail: bl_economics@ukr.net про бажання взяти участь у ярмарку і презентувати туристичний продукт Івано-Франківської області.

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.: 3-42-69.

27.03.2017 | До уваги керівників підприємств, установ, організацій, зокрема, готелів, баз відпочинку та розважальних закладів області!

Національна рада України з питань телебаченні і радіомовлення відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством, проводить постійну і систематичну роботу, спрямовану на протидію інформаційній агресії Російської Федерації та припинення російської інформаційної пропаганди.

Відповідно до її рішень встановлено обмеження щодо розповсюдження на території України 77-ми російських телевізійних каналів. Просимо звернути увагу на припинення ретрансляції цих телевізійних каналів у місцях громадського відпочинку (готелях, базах відпочинку, розважальних закладах тощо). Перелік цих телевізійних каналів можна переглянути за посиланням.

27.03.2017 | ОГОЛОШЕННЯ про підтримку забезпечення дотримання сезону тиші

Відповідно до Закону України від 09.04.2015 року № 3222 –VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу).

В зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

23.03.2017 | Оголошення

Облдержадміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє реквізити цільового фонду військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на які можуть бути зараховані кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м. Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста:

одержувач - Авдіївське УК /м. Авдіївка/ 50110000;

код за ЄДРПОУ - 37990735;

рахунок         -№ 31513931700014;

банк              - ГУДКСУ у Донецькій області;

код банку - 834016.

22.03.2017 | Засідання ХV сесії Болехівської міської ради: підведені підсумки та прийняті рішення

Сьогодні, 21 березня, відбулося засідання чергової ХV сесії Болехівської міської ради, на якому розглянули понад девять десятків проектів рішень, значну частину яких склали питання щодо надання матеріальної допомоги та земельні питання.

       Відповідно до розпорядження міського голови Богдана Мельника, у зв’язку з його відрядженням до м.Києва, головував на пленарному засіданні секретар ради І.Герецький. На сесію прибуло 23 депутати із 26 обраних. Участь у засіданні також взяли депутати Івано-Франківської обласної ради Юрій Черневий, Андрій Романюк та Галина Макота, керівники управлінь, відділів міськвиконкому, сільські голови.

Розгляд питань порядку денного депутати розпочали із проектів рішень, що стосувалися бюджету. Заслухавши начальника фінансового управління міськвиконкому Н.Дуб, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік та затвердилизвіт міського бюджету за 2016рік. Зміни до міського бюджету були внесені у частині зміни назв класифікації видатків бюджету за бюджетними призначеннями. Депутати також врахували в міському бюджеті субвенцію з обласного бюджету в сумі 328,0 тис. грн.та спрямували 100,0 тис. грн.  на капітальний ремонт Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2,  80,0 тис. грн. - на буріння водозабірної свердловини в с.Тисів Болехівської міської ради та 148,0 тис. грн. – на капітальний ремонт пішохідних доріжок та площадок Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст.Частину вільного залишку коштів загального фонду міського бюджету, який склався  станом на 01.01.2017 року,  в сумі 41,0 тис. грн. спрямували на облаштування трьох внутрішніх санвузлів у Болехівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. А також затвердили розпорядження міського голови від 10.02.2017 року № 07-аг «Про надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі».

Без доповнень міські обранці затвердили План роботи Болехівської міської ради на І півріччя 2017 року...

21.03.2017 | Міський голова Богдан Мельник взяв участь у п'ятому засіданні Ради регіонального розвитку

 

20 березня 2017 року відбулося п'яте засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом Президента України Петра Порошенка.

У його роботі взяли участь керівництво Кабінету міністрів України, Верховної Ради та представники місцевої влади. Від Івано-Франківщини - голова облдержадміністрації Олег Гончарук, а також керівники районних державних адміністрацій, міст та ОТГ Івано-Франківської області. Серед членів делегації з Прикарпаття був і міський голова Богдан Мельник.

У рамках засідання обговорювали заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції, питання розбудови міжобласної дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної економіки, ефективності використання у регіонах бюджетних коштів. Окрім того, йшлося про програми фінансової допомоги міжнародних інституцій, реформування системи освіти та надання медичних послуг, а також соціального захисту населення...

21.03.2017 | Єдиний день депутата

Сьогодні, 20 березня 2017 року, у Болехівській міській раді відбувся Єдиний день депутата. Участь у заході взяли також перший заступник міського голови Володимир Жарський, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, керівники управлінь, відділів міськвиконкому. Вів зустріч секретар ради Ігор Герецький.

Депутати заслухали та обговорили проекти рішень, які внесені до порядку денного 15 сесії Болехівської міської ради сьомого демократичного скликання. За результатами розгляду усі проекти рішень міські обранці погодили та запропонували затвердити на пленарному засіданні, яке відбудеться 21 березня у Народному домі м.Болехова.

20.03.2017 | ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МЕЛЬНИКА БОГДАНА МИХАЙЛОВИЧА ПРО РОБОТУ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЗА 2016 РІК

Шановні болехівчани!

Усім нам випало жити та працювати в  час змін. Зміни торкнулися усіх сфер суспільного життя. Тож і рік, що минув, був для нас усіх непростим. Поряд з тим, це був ще один рік розбудови та становлення нашого міста, нашої держави. Було ухвалено низку законів, які були спрямовані на бюджетну децентралізацію як елемент реформи місцевого самоврядування. Тому в цьому році органи місцевого самоврядування відчули досить позитивні зміни щодо наповнення бюджетів і можливостей виконання соціально-економічних програм розвитку громад. В цілому нам вдалося в цьому році реалізувати та запровадити більше проектів, планів та задумів, ніж будь-коли за такий же час, і це дозволяє дивитися в майбутнє більш оптимістично.

Робота міської ради, виконавчого комітету протягом звітного періоду спрямовувалася на ви­рішення таких основних напрямів: виконання міського бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку, забезпечення належного функціону­вання закладів  охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери; забезпечення роботи галузі житлово-комунального господарства у сфері надання якісних послуг населенню міста; покращення благоустрою міста (будівництво та ремонт доріг, освітлення вулиць, створення умов для комфортного проживання в місті), запровадження енергозберігаючих технологій; підтримку бійців-земляків, які протистоять терористам та окупантам на Сході, соціальну допомогу учасникам АТО та їхнім родинам, залучення позабюджетних коштів на реалізацію проектів...

20.03.2017 | Запрошуємо взяти участь першому міському конкурсі «Воскресни, писанко!»

З метою популяризації серед вихованців, учнів, молоді писанкарства, як традиційного виду народної творчості та підтримки обдарованих дітей Болехівської міської ради, відродження та збереження народних і родинних традицій та культурної спадщини, відповідно до розпорядження міського голови від 09.03.2017 № 51-р на території Болехівської міської ради  з 09 березня до 10 квітня 2017 року проводиться міський конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!». Нижче наводимо загальні положення про конкурс.

Положення

про проведення міського конкурсу

писанкарства Воскресни, писанко!

 

Загальні положення

Засновником та організатором конкурсу є Болехівська  міська рада.

 Мета і завдання конкурсу

Основним завданням міського конкурсу є:

-    розвиток творчих здібностей дітей та підлітків;

-    залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративного мистецтва, зокрема писанкарства...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 16 сесії

міської ради відбудеться

в квітні 2017 року.

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області