Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
23 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
23.05.2018 | Монетизація субсидій підвищить їх адресність і додасть прозорості процесу соціальної допомоги

news-imageЗапланована на січень наступного року монетизація субсидій підвищить адресність виплат, унеможливить зловживання в цій сфері і додасть прозорості процесу соціальної допомоги. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«З 1 січня ми маємо провести монетизацію субсидій. Люди отримають кошти і будуть самі за ці кошти оплачувати комунальні послуги. Ситуація буде прозорою, ефективною та адресною», - сказав глава Уряду.

При цьому він додав, що обсяг допомоги визначатиме рівень розвитку економіки. «Соціальна політика, яку я сповідую, ґрунтується не на запозиченнях, а на реальному зростанні економіки», - сказав Прем’єр-міністр.

Довідково

У квітні поточного року Уряд зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись живими грошима, а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Таким чином, монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності...

23.05.2018 | Проблемні питання галузі охорони здоров’я області розглянули на колегії профільного департаменту

news-imageДнями відбулося чергове засідання колегії департаменту охорони здоров’я ОДА. Участь у ній взяли директор ДОЗ ОДА Микола Стовбан, радник голови ОДА з питань охорони здоров’я Олег Петрина, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, члени колегії, головні лікарі центральних районних та міських лікарень, керівники обласних закладів охорони здоров’я, лікувальних закладів Івано-Франківська та центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Присутні обговорили питання, які стосувалися Національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», стану організації гастроентерологічної і гематологічної допомоги населенню області, медичного забезпечення осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, надання медичної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій та антитерористичної операції. Мовилося також і про стан реімбурсації препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет та виконання Урядової програми «Доступні ліки».

Не оминули і питання щодо виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я області, яке стоїть на особистому контролі у голови облдержадміністрації. Про ситуацію, яка склалася на сьогоднішні, розповів заступник директора департаменту Віталій Федорів. Він чітко окреслив повноваження і роботу, яка проводиться керуючим підрозділом в цьому напрямку. За його словами, нещодавно...

23.05.2018 | Понад чотири з половиною мільйони українців підписали декларації із сімейними лікарями

news-imageДержава законодавчо закріпила завдання – інтегрувати якісні медичні послуги на сільських територіях. Сьогодні сільське населення в Україні складає 32% і саме жителі цих населених пунктів першочергово потребують якісних медпослуг. Адже лише у 28% амбулаторіях є водозабезпечення, і третина з яких – це колодязі; у 18% є санвузли; забезпечення необхідним лікарським обладнанням знаходиться на рівні 20%; а забезпеченням автотранспортом складає близько 17%.

«У вересні цього року ми відкриємо перші найсучасніші амбулаторії. Однак ми повинні пам’ятати, що доступна і якісна медицина у сільській місцевості - це не просто будівництво нових фельдшерсько-акушерських пунктів. У першу чергу, це затвердження мінімального обсягу медичного обладнання, яке має бути в кожному селі», - зазначив народний депутат України Сергій Березенко під час виступу на конференції «Імплементація програми Президента України. Медична реформа у сільській місцевості».

Народний обранець підкреслив, що на сьогодні декларації з лікарями вже підписали 4,5 млн українців - і це рекордні темпи у європейському масштабі. Він також розповів, що держава виділила 5 млрд грн. на реалізацію закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», зокрема, будівництво амбулаторій.

Сергій Березенко зазначив, що з квітня розпочалася кампанія підписання декларацій із сімейними лікарями. «За цей час підписалося 4,5 млн. людей, це понад 10% населення. Це шалені темпи, ніде  серед країн Європи...

23.05.2018 | Прийом громадян

21 травня міський голова Богдан Мельник провів особистий прийом громадян, на який зареєструвалось 5 болехівчан.

Під час особистого прийому порушувалися земельні питання, пошкодження пам’ятника на кладовищі під час зрізки дерев, щодо виховання дитини у Долинському дитячому будинку «Теплий дім» та про проведення панахиди з нагоди річниці перепоховання Т.Г.Шевченка.

Порушені під час прийому громадян питання взяті на контроль та спрямовані у відповідні підрозділи для вжиття необхідних заходів. Кожний заявник у місячний термін отримає відповідь про стан вирішення його проблеми, за винятком тих, на які надано усні роз’яснення під час прийому.

Нагадуємо! Прийом громадян міський голова Богдан Мельник проводить  у перший, третій та п’ятий понеділок місяця за попереднім...

22.05.2018 | У Болехові відзначили День Героїв та День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 21 травня, в Болехові відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій та Дня Героїв.

Цього року минають вісімдесяті роковини масових політичних репресій, результатом яких стало знищення десятків тисяч представників політичної, мистецької та наукової української еліти. Точну кількість жертв тоталітарного режиму досі визначити неможливо. На думку фахівців, за період початку 20-х і до кінця 80-х років ХХ століття в Україні було заарештовано майже 1,5 мільйона осіб. Велику кількість із них було розстріляно, інші пройшли тюрми, заслання, вислання, каторгу, табори, примусово побували в психіатричних закладах. Терор і репресії зачепили майже всі верстви українського населення: науковців, політиків, військових, священиків, представників культури, селянство.

День Героїв – свято, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, опришків, українських січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Його відзначають в Україні щороку 23 травня.

У рамках відзначення Дня Героїв та Дня пам’яті жертв політичних репресій на центральній площі міста відбулося урочисте віче за участю представників влади, громадськості, учнівської та студентської молоді.

На знак вшанування пам’яті героїв та жертв політичних...

18.05.2018 | Оголошення

18.05.2018 | Уряд виділив 300 млн грн на закупівлю житла для сімей воїнів АТО

Кабінет міністрів України в рамках реалізації політики соціального захисту воїнів, загиблих або поранених в зоні проведення антитерористичної операції, а нині операції Обєднаних сил, виділяє300 млн грн на придбання квартир для сімей воїнів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що Уряд змінив систему використання коштів. Гроші будуть надаватися адресно, без можливості вибудовувати корупційні схеми на цьому ресурсі. Ситуація має покращитися.

«Віднині ми надаємо гроші, і люди самі придбають житло. Є конкретна родина, вона отримає кошти, і за ці кошти сама придбає те, що вони хочуть придбати. Проблема вирішена системно, - сказав глава Уряду. - Це наш обов’язок. Хотілося б виконувати свій обов’язок в більших обсягах, але це стане можливо, коли збільшимо зростання економіки. Це можливо, на цьому будемо концентруватися», - сказав Володимир Гройсман.

17.05.2018 | Міжнародний день вишиванки

17 травня святкують Міжнародний день вишиванки. Цього дня заведено одягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями чи деінде.

16.05.2018 | Міський голова Богдан Мельник бере участь у XIII щорічній конференції малих міст України

15-16 травня 2018 року в Києві Асоціація малих міст України проводить XIІІ Щорічну конференцію малих міст на тему «Ресурси: пошук та ефективність».

У форумі беруть участь мери малих міст та голови ОТГ, представники центральних органів державної влади, бізнесу, міжнародних програм технічної допомоги, експерти. Серед спікерів конференції Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ ГЕННАДІЙ ЗУБКО, ЛЕВ ПАРЦХАЛАДЗЕ, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ГЕННАДІЙ ЧИЖИКОВ, президент Торгово-промислової  палати України, ГЕОРГІЙ ВАШАДЗЕ, Офіс Реформ, народні депутати, та інші експерти в сфері місцевого самоврядування та інвестування середнього та малого бізнесу в Україні. 

Розвиток малих громад залежить від того, наскільки їх лідери зможуть залучити та раціонально використати усі можливі зовнішні ресурси. Сьогодні такі можливості пропонуються державою, міжнародними та національними організаціями, проектами, фондами, бізнесом. Завдання конференції – максимально акумулювати і поширити корисну інформацію для малих громад, яким чином і звідки вони можуть отримати додаткові ресурси для свого розвитку. А також – створити площадку для обміну досвідом та співпраці між зацікавленими сторонами.

Особливістю XIII–ої конференції стануть дискусії, присвячені інноваційним напрямкам розвитку регіонів, які сьогодні є головним джерелом...

16.05.2018 | Долинська ОДПІ інформує

Інформацію про розмір ставок земельного податку на 2019 рік можна буде отримати на веб-порталв ДФС

Підпунктом 1 п. 1 розділу І Закону України від 07.12.2017 р. № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», пп. 12.3.3 п. 12.3 ст. 12 Податкового кодексу викладено в новій редакції, яким передбачено, що копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

Контролюючі органи не пізніше 10 липня поточного року складають зведену інформацію про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях і подають її в електронній формі центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, не пізніше 15 липня поточного року оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті зведену інформацію про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях.

Відповідно до п. 1 Положення про ДФС України від 21...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 30 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

30 травня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області