Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
20 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
19.03.2018 | Департамент охорони здоров’я інформує про епідемічну ситуацію щодо захворюваності на кір

За оперативними даними, за два з половиною місяці в області зареєстровано 1656 звернень з підозрою на кір, в тому числі: 441 у м. Івано-Франківську, 133 - Богородчанському районі, 24- Верховинському район, 28 - Городенківському, 79 - Долинському, 60 - м. Болехові, 54 - Рогатинському, 57- Галицькому, 10 - м. Бурштині, 55 - Калуському, 48 - Косівському, 75 - Коломийському, 230 - Рожнятівському, 106 - Надвірнянському, 24 - Снятинському, 73 -Тлумацькому, 146 - Тисменицькому районі і 13 у м. Яремче.

Захворіло дітей  віком до 17 років – 1075 (64,9%).

Зареєстровано  один летальний випадок  кору (лабораторно підтверджений)  у мешканки с. Лісна Тарновиця, Надвірнянського р-ну. 

З числа захворілих особи, які не отримали щеплень проти кору, складають  27%.

За 2017 рік згідно заключних діагнозів в Івано-Франківській області зареєстровано 1344 випадків захворювання на кір, в тому числі дітей віком 0- 17 років становить  1037 (77,2%) випадків.

19.03.2018 | Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

Сьогодні, 19 березня 2018 року, міський голова Богдан Мельник провів черговий прийом громадян з особистих питань. Разом з ним на прийомі був присутній керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар.

На зустріч з міським головою прийшли четверо мешканців Болехівської міської ради. Найбільш актуальні питання, з якими звернулися громадяни, стосувалися земельних та сусідських відносин. Також залишаються важливими питання соціального захисту населення, зокрема працевлаштування.

З усіх порушених питань заявникам надано консультації та роз’яснення. Питання, які вирішити безпосередньо під час прийому було неможливо, залишились на контролі для подальшого вивчення та інформування заявників про прийняті рішення. 

Нагадуємо, міський голова Мельник Богдан Михайлович приймає громадян кожний перший, третій та п’ятий понеділок місяця з 14.00 год. за попереднім...

19.03.2018 | Сьогодні кожен українець може дізнатися свій страховий стаж, кількість сплачених внесків та навіть розрахувати майбутню пенсію, не виходячи з дому

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, Уряд максимально спростив доступ до такої інформації для громадян, зробивши процес формування пенсії прозорим та зрозумілим.

«Наразі модернізовано спеціальний сервіс — Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, — на який можна зайти через інформаційну сторінку Фонду. На Веб-порталі за допомогою електронного ключа кожна людина може увійти до особистого кабінету та подивитися, який у неї страховий стаж, розмір сплачених внесків і навіть провести попередній розрахунок своєї власної пенсії», - пояснив міністр соціальної політики України.

Зробити це можна, навіть не виходячи з дому, за умови наявності електронного цифрового підпису та доступу до інтернету. Електронний цифровий підпис для входу в особистий кабінет можна також безперешкодно отримати ...

19.03.2018 | Депутати погодили виділення матеріальних допомог мешканцям Болехівщини та інші питання, передбачені на чергове пленарне засідання

У п’ятницю, 16 березня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань праці, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, національного та духовного відродження, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, діяльності ЗМІ та свободи слова.

На засідання прибули депутати міської ради О.Соболь, І.Турків, Н.Латик та І.Лутчин. Участь у роботі комісії взяли також секретар ради І.Герецький, директор територіального центру соціального обслуговування м.Болехова О.Торко та начальник відділу культури міськвиконкому Г.Іванишин.

Комісія розглянула проекти рішень та матеріали до них, що стосувалися надання матеріальних допомог громадянам, погодили даніпроекти рішеньміської ради та запропонували затвердити їх на засіданні міської ради.

На засіданні також погодили надання одноразової грошової допомоги учаснику АТО.

Підтримку членів комісії отримав і проект рішення щодо підтримки звернення депутатів Фастівської міської ради до обласних рад, міських ...

16.03.2018 | МІСЬКИЙ КОНКУРС «ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!»

Уже вдруге цього року на Болехівщині з ініціативи міського голови Богдана Мельника проведуть міський конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!»

Відповідно до розпорядження міського голови з метою популяризації серед вихованців, учнів, молоді писанкарства, як традиційного виду народної творчості, та підтримки обдарованих дітей Болехівщини, відродження та збереження народних і родинних традицій та культурної спадщини, з 5 березня до 5 квітня 2018 року на території Болехівської міської ради проводиться міський конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!».

До участі у конкурсі запрошуються вихованці до­шкільних та позашкільних навчальних закладів, учні шкіл Болехівської міської ради та студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу, а також усі бажаючі діти та їхні сім’ї.

 

Положення

про проведення міського конкурсу писанкарства “Воскресни, писанко!” на території Болехівської міської ради

Загальні положення

Засновником та організатором конкурсу є Болехівська  міська рада.

 Мета і завдання конкурсу

Основним завданням міського конкурсу є:

-    розвиток творчих здібностей дітей та підлітків...

16.03.2018 | Я МАЮ ПРАВО!

...

16.03.2018 | Постійна депутатська комісія розглянула та погодила близько трьох десятків проектів рішень з питань врегулювання земельних відносин

15 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Болехівської міської ради з питань планування територій, містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин.

Участь у роботі комісії взяли також секретар ради І.Герецький, перший заступник міського голови Жарський В.О., начальник відділу містобудування та архітектури міськвиконкому Нідермаєр В.С., головний спеціаліст з питань землеустрою міськвиконкому Петрів О.Б., головний спеціаліст з питань землеустрою міськвиконкому Гулевич В.В.

Депутати розглянули близько тридцяти питань, що стосувалися надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки, затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність, включення в перелік земельної ділянки для продажу ...

16.03.2018 | Триває пошук регіональних координаторів для проведення перевірки особових справ малозабезпечених сімей

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику№ 8404-UA між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 9 липня2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України. Угодою, серед інших заходів, передбачено протягом березня-липня 2018 року здійснення перевірки 80% особових справ осіб, які отримують допомогу згідно Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Супровід перевірки в усіх регіонах України здійснюватиме консорціум у складі: Maks Travel D.O.O., ПАТ «Інформаційно-аналітична агенція «Статінформконсалтинг», ГО «Український центр соціальних реформ», ТОВ «Еко прес», ТОВ «Інтел-Консалт ЛТД»,GEA Strategy & Consulting S.A.Консультантом, який надає Мінсоцполітики послуги з розробки та запровадження механізмів контролю під час надання соціальної підтримки (договір № QCBS-B2).

З метою забезпечення ефективного супроводу перевірки консорціум здійснює конкурсний відбір регіональних координаторів.

Регіональні координатори надаватимуть консультаційну та технічну підтримку соціальним інспекторам місцевих органів соціального захисту населення у проведенні перевірки особових справ, а також забезпечуватимуть внесення результатів перевірки до автоматизованих баз даних.

Передбачається, що регіональні координатори будуть працювати....

16.03.2018 | Депутати підбили підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Болехова за 2017 рік та погодили проект Програми на 2018 рік

14 березня 2018 року   під головуванням голови комісії  Лугового І.О. відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, сільського та лісового господарства, підприємництва, інвестицій з використання природних ресурсів, рекреації та туризму.

Серед запрошених були перший заступник міського голови Жарський В.О.,  головний лікар Болехівської ЦМЛ Парахоняк Л.П., начальник міського центру зайнятості Сказик М.В., начальник відділу культури міськвиконкому Іванишин Г.М., начальник відділу фінансового управління міськвиконкому Дичко Л.М., начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Печененко М.М., начальник служби у справах дітей міськвиконкому Досяк Т.М., начальник центру соціальних служб Іваночко Н.В., начальник відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Чех Б.Є.,  головний спеціаліст з питань економіки відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Васильків Г.Ф., головний спеціаліст управління освіти міськвиконкому Логінська Т.П., головний спеціаліст з питань фізичної культури організаційного відділу міськвиконкому Мультажинський Л.В., депутати міської ради Юрочко В.І., Дьякунович О.І., представник ДП «Болехівське лісове господарство» Поціхович Г.М.

На порядку денному засідання було два питання, що стосувалися підбиття  підсумків виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Болехова за 2017 рік та погодження проекту Програми соціально-економічного  та культурного розвитку міста  Болехова на 2018  рік.

У ході засідання доповідачі коротко ознайомили членів комісії з фінансовими показниками за 2017 рік, промисловістю м. Болехова та...

15.03.2018 | Соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою території з елементами сортування вторсировини «Роздільний суботник»

З метою поліпшення екологічної ситуації України, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, спільному прагненні до кращого майбутнього та розвитку громадського екологічного руху громадська організація «Друге життя» за підтримки ряду місцевих екологічних ініціатив та організацій проводить соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою території з елементами сортування вторсировини «Роздільний суботник», яка запланована на 21 квітня 2018року, в рамках акції буде проведено: акція «Здай макулатуру - підтримай роздільні суботники» 21 березня (Міжнародний день лісів).

Акція приводиться з метою доручення співробітників установ до сортування вторсировини та залучення коштів безпосередньо на суботники, які заплановані на 21 квітня (Акція «Роздільні суботники» є логічним продовженням щорічних суботників «Зробимо Україну чистою», але не має будь-якого додаткового фінансування). В акції приймають участь організації, компанії та установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності та пересічні громадяни.

Запорукою якісного результату ми бачимо конструктивний діалог між громадською організацією, органами державної та місцевої влади.


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 28 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

27 березня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області