Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
25 лютий 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
24.02.2017 | 1 КВІТНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

22 лютого 2017 року під головуванням міського голови Богдана Мельника відбулася нарада з питань проведення та організації призову громадян на строкову військову службу навесні 2017 року.

Участь у нараді взяли військовий комісар Долинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Степан Гриник, началь-ник ІІ відділення Долинського ОМВК Мар’яна Крайник, секретар міської ради Ігор Герецький, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, перший заступник міського голови Володимир Жарський, заступник міського голови Тетяна Лугова, заступник головного лікаря Болехівської ЦМЛ Ольга Соболь, обліковець по військовому обліку міськвиконкому Алла Шопоняк, головний спеціаліст з питань цивільного захисту відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Леонід Роїк, сільські голови та секретарі сільських рад.

Степан Гриник повідомив, що відповідно до Закону  України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Директиви Начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 9 лютого 2017 року  № Д-1 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас...

22.02.2017 | II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017»

Онлайн-ресурс Аgrоpоrtаl.uа та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) у період з квітня по вересень 2017 року проводять II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017».

Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Франції в Україні (узгоджується), Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково- консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

Метою проекту є сприяння розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села...

22.02.2017 | Щодо вимоги до ввезення товарів і вантажів на територію Туркменістану

За повідомленням Міністерства закордонних справ Туркменістану від 24.01.2017 відповідно до Митного кодексу Туркменістану починаючи з 15 лютого 2017 року, при ввезенні товарів на територію цієї держави діє вимога про надання  копії митної декларації, оформленої в країні відправника.

Робочі контакти Посольства України в Туркменістані:

-                      Надзвичайний і Повноважний Посол України  в Туркменістані – Шевальов Валентин Миколайович;

-                      телефон – (+99312-94-30-25);

-                      електронна адреса – emb_tm@mfa.gov.ua.

21.02.2017 | VII Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок»
VII Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» проводитиься з метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів і студентів, створення належних умов для проявів патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до багатоетнічної та толерантної України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.
В організації конкурсу в попередніх роках брали участь департаменти, управління, інші державні органи управління в галузі освіти.
Конкурс проводиться з 20 лютого по 20 квітня 2017 року. Робота журі щодо визначення переможців і лауреатів конкурсу – з 20 квітня по 10 травня 2017 року. Церемонія нагородження переможців конкурсу пройде у Києві у другій декаді травня поточного року.
До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та студенти вищих навчальних закладів.
Умови конкурсу розміщені на офіційних сайтах ВГО «Асоціація українських правників» (aup.org.ua), Київського інституту музики ім.Р.М.Глієра (glierinstitute.org)...
21.02.2017 | Інтерв'ю Сергія Савчука

20.02.2017 | У Болехові вшанували Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого 2017 року, минає третя річниця з того часу, коли в центрі країни загинуло більше ста людей, тисячі зазнали поранень, скільки зникло й закатовано з певністю ніхто сказати не може й до сих пір. Ці дні стали трагічною та кривавою сторінкою в історії Революції гідності.

 

З нагоди вшанування пам’яті загиблих під час Революції гідності в Болехові на площі І.Франка відбулося віче «Вічна слава безсмертю Хоробрих». Участь у заходах взяли міський голова Богдан Мельник, заступники міського голови, депутати Івано-Франківської обласної ради Юрій Черневий та Андрій Романюк, помічник народного депутата А.Диріва, координатор громадської організації «Народна самооборона Івано-Франківської області» Зеновій Коник, голова Братства ОУН-УПА Болехівщини Володимир Хурт, працівники управлінь, відділів міськвиконкому, установ, організацій, громадськість міста та духовенство, студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу. Серед присутніх, які зійшлися вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, були  й ті, хто в 2013-2014 рокахстояв уКиєві та Болехові на Майданах, воїни АТО, активісти, волонтери.

Під час віча присутні помолилися за полеглими у протистоянні Героями Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих. А представники влади поклали свічки до підніжжя пам’ятника І.Франкузагиблим Героям.

Усі виступаючі наголошували на великому подвигові тих патріотів, що втратили найкращі роки та віддали безцінне життя за рідну Україну,  за тих, що й нині воюють на Сході держави, обмінялися спогадами про Революцію гідності, думками про сьогоднішній стан держави, настроями суспільства. 

16.02.2017 | До уваги туристичних фірм. Статистична звітність у сфері туризму

Звертаємо увагу, що відповідно до ст.13 Закону України “Про державну статистику” на виконання плану державних статистичних спостережень, який затверджується Кабінетом Міністрів України, органи державної статистики проводять державне статистичне спостереження за формою № 1-туризм (річна) «Звіт про туристичну діяльність» (затверджена наказом Держстату України від 30.11.2012 року за № 498 (зі змінами).

Звіт складають юридичні та фізичні особи - суб'єкти туристичної діяльності та подають до територіальних органів Державної служби статистики України не пізніше 28 лютого 2017 року...

16.02.2017 | НА БОЛЕХІВЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 28 РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Вже стало доброю традицією в світлий день Стрітення Господнього зустрічати і відзначати дату, яка повертає нас у ніби вже далеке, але ще близьке минуле. Все далі і далі  відходять від нас події Афганської війни, але дві дати  забути неможливо. Це 25 грудня 1979 та 15 лютого 1989 років.

Не одним сивим пасмом закосичена ця дата – 15 лютого, день, коли нарешті закінчиласядесятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані. Посивіли до часу юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І, здається, навіки крейдяний пил і пісок осіли в молодих чубах воїнів – інтернаціоналістів. До мирного життя поверталися не за роками змужнілі, посивілі чоловіки, брати, сини, онуки, позаду яких залишалися жорстокі будні десятирічної війни, а попереду - адаптація до мирного життя. Десять років українські родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на цей день. Однак не для всіх він прийшов радісним і щасливим. Тисячі співвітчизників так і не повернулися до рідної домівки.

15.02.2017 | Верховна Рада вп’ятеро збільшила адмінштрафи за засмічення лісів та порушення правил пожежної безпеки

 Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин»,- повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Документом передбачено підняття штрафів у 5 разів за різноманітні види знищення місць існування флори і фауни шляхом підпалу лісу або його забруднення. Штрафи за засмічення лісів відходами громадянами з 5-10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян зросли до 25-50, а для посадових осіб – з 10-20 до 50-100 неоподатковуваних мінімумів.  Також народні депутати збільшили штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах для громадян з 1-3 неоподатковуваних мінімумів до 5-15, для посадових осіб – з 3-10 до 15-50. 

Метою прийняття Закону є імплементація європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин, а також захист від знищення середовища перебування (зростання) видів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України. Прийнятий закон привів у відповідність з вимогами європейського екологічного законодавства закони України «Про Червону книгу України», «Про тваринний світ», «Про природно-заповідний фонд України», Кодекс України про адміністративні правопорушення...

15.02.2017 | Міський голова з робочим візитом відвідав сільські ради

Відповідно до затвердженого графіка 13 лютого міський голова Богдан Мельник спільно з начальником управління освіти міськвиконкому Ігорем Сайком вирушили на виїзний прийом громадян у села Гузіїв, Підбереж та Міжріччя. Проте, мешканців сіл, бажаючих поскаржитися на свої проблеми не було. Така відсутність скаржників свідчить про те, що виконкоми сільських рад докладають зусиль для вирішення проблем, з якими звертаються громадяни. Усі звернення громадян розглядаються сільськими головами, секретарями виконкомів та землевпорядниками сільських рад  в робочому порядку.

     Сільські голови зазначили, питання порушені у зверненнях громадян вирішуютьсвоєчасно  у відповідності до чинного законодавства та повідомляють про результати вирішення у встановлений законодавством термін.

      Користуючись нагодою міський голова мав можливість більш ґрунтовно поспілкуватися з очільниками міст. Він поцікавився, які проблеми сільських рад потребують нагального вирішення.

      Так, Надія Романів, сільський голова с.Підбереж порушила питання, що стосувалося будівництва ІІ черги Підберезької ЗОШ...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 15 сесії

міської ради відбудеться

в лютому 2017 року.

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області