Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
22 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
18.08.2017 | Держпродспоживслужба в м.Болехові повідомляє

До  відома суб’єктів господарювання!!!

 

20 вересня 2016 року набув чинності розділ VII Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» — Загальні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами, — який вже ВИМАГАЄ наявності у ВСІХ операторів ринку харчових продуктів програм-передумов системи НАССР (гігієнічних вимог).

Оператори ринку харчових продуктів повинні розробити та запровадити ефективну систему НАССР, що дозволяє контролювати усі небезпечні фактори, які можуть бути у харчовому продукті. Застосування НАССР передбачає розробку та впровадження операторами ринку процедур для підтримання гігієни у всьому харчовому ланцюгу, які необхідні для виробництва та постачання безпечних харчових продуктів для споживання людиною, а також правила поводження з харчовими продуктами.

Відповідальність за порушення вимог до підприємств по безпечності харчових продуктів регламентована статтею №64 «Відповідальність операторів ринку за порушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів» Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР.

Оператори ринку в разі порушення вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів несуть відповідальність в межах діяльності, яку вони здійснюють, за:

виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, – тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат,

на фізичних осіб – підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат;

виробництво, зберігання харчових продуктів без отримання експлуатаційного дозволу, якщо обов’язковість його отримання встановлена...

18.08.2017 | Всеукраїнська щорічна премія

16 вересня 2017 року у м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 96 у Bartolomeo Best River Resort вперше проводитиметься Всеукраїнська щорічна премія KS Motivation за видатні результати успішних українців, які йдуть вперед і не зупиняються на досягнутому.

Організатором премії виступає «Всеукраїнське громадське товариство «Кожен спроможен».

Премія культивує значимість розумної та цілеспрямованої людини, яка постійно самовдосконалюється та вчиться новому. Адже саме такі людироблять нашу державу сильною і самодостатньою. У цьому місія премії - відзначати гідних українців з яких кожен спроможен брати приклад розвиваючи себе, свій регіон, а значить і країну!

Премія для людей, які завдяки своїй невичерпній енергії і бажанням працювати на високий результат, є найкращою мотивацією для співгромадян!

Більш детальна інформація знаходиться на сайгі www.premia-ks.com

Партнерство міста та області будуть зазначатися на афішах та у сюжетах, які будуть виходити на телеканалах «1+1» та «112 Україна»,

Відповідальна особа:

ЮліяГугшабес 097 535 95 36 Рената Фролова 096 456 1000 

18.08.2017 | Оголошення

18.08.2017 | У БОЛЕХОВІ ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

Аби мешканці Болехова могли безпечно і комфортно пересуватися його вулицями, у місті тривають ремонтні роботи. Працівники дорожніх і підрядних організацій капітально ремонтують дороги і тротуари. Минулого тижня міський голова проінспектував, як реалізуються проекти ремонту частини дороги та пішохідної доріжки на вул. С.Стрільців.

Як відомо, стан дорожнього покриття на вулиці Січових Стрільців  роками створював незручності для водіїв та перехожих. Мешканці цієї  та прилеглих до неї вулиць багато років поспіль скаржилися на стан дороги, адже у негоду там усе перетворюється у справжнє болото і постійно псується транспорт через вибоїни.

 «Цим шляхом курсують чимало вантажівок та великогабаритного транспорту, які руйнують асфальтне покриття. Тому робити поточний ремонт тут недоцільно. Єдине правильне рішення  - капітальний ремонт», - зазначає Богдан Мельник.

Відтак, минулого тижня відремонтували частину вулиці Січових Стрільців у Болехові. На капітальний ремонт дороги комунальної власності з обласного бюджету було виділено кошти на суму 800 тис.грн, і для співфінансування з міського бюджету - 500 тис.грн. Замовником робіт є управління капітального будівництва департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА. Виконувала роботи підрядна організація з Івано-Франківська.

       Техніка працювала на відрізку дороги  від каплиці св. Івана Хрестителя і у напрямку  колишнього солезаводу.

       Найперше, засипавши щебенем існуюче дорожнє покриття, дорожники здійснили підготовку до асфальтування. Для кращого зчеплення полотно покрили бітумною емульсією, виклали вирівнюючий шар крупнозернистого асфальто-бетону та влаштували дрібнозернистий пористий асфальто-бетон, товщиною 5 см.

Окрім того, на цій вулиці ведуться роботи з облаштування тротуару. Цією доріжкою щодня користуються болехівчани та гості міста. Незважаючи на інтенсивність руху на ній, багато років ніхто її не ремонтував, тому необхідність у облаштуванні пішохідної доріжки на вулиці Січових Стрільців сьогодні дуже актуальна», - зауважив міський голова

Слід зазначити, що даним тротуаром користуються учні місцевої школи та коледжу, котрі розташовані поряд, місцеві мешканці котрі пішки йдуть на роботу, до церкви, міської лікарні чи ринку, і просто гості міста. Наразі люди під потенційною небезпекою, оскільки часто оминаючи проблемні ділянки вони змушені йти по дорозі котрою рухається транспорт. 

Відтак, на проведення капітального ремонту тротуару з міського бюджету виділили 195 тис. грн.  Новий хідник повністю викладуть бруківкою. Ремонт пішохідної доріжки розпочали біля приміщення управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому і продовжать по мірі надходження коштів. Замощення бруківкою...

17.08.2017 | ОГОЛОШЕННЯ!

про проведення громадських слухань містобудівної документації детального плану території окремої земельної ділянки для розміщення та експлуатації полігону твердих побутових відходів в урочищі «Криве» за межами населеного пункту м.Болехова Івано-Франківської області

       У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»,  4 вересня о 14 годині у приміщенні Болехівської міської ради площа Івана Франка, 12, будуть проводитися громадські слухання  по обгоренню містобудівної документації детального плану території окремої земельної ділянки для розміщення та експлуатації полігону твердих побутових відходів в урочищі Криве за межами населеного пункту м.Болехова Івано-Франківської області розробленого відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації                    № 67  від 15.02.2017 року.

    З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в відділі містобудування та  архітектури і землеустрою Болехівської міської ради за адресою: вул. Болехів  вул. 24 Серпня, 11 та  на офіційному веб-сайті Болехівської міської ради.

      Довідка: Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

       Пропозиції до проектів містобудівної документації...

15.08.2017 | Вандали в Болехові

Опівночі, 3 серпня 2017 року, невідомий водій, зіпсувавши газон, пошкодивши зелені насадження, по-варварськи намагався припаркуватися на бруківці у підніжжі пам’ятника І.Франку. Правоохоронним органам не вдалося встановити особу порушника. З метою виявлення особи хулігана і притягнення його до відповідальності, просимо всіх, хто володіє інформацією щодо даного інциденту, або впізнав осіб на відео, звертатися у Болехівську міську раду за номером телефону 3-42-52.

11.08.2017 | ПРО РОБОТУ 22 СЕСІЇ БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

     8 серпня 2017 відбулася чергова двадцять друга сесія Болехівської міської ради року.  Головував на засіданні очільник міської ради Богдан Мельник. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати Івано-Франківської обласної ради Ю.Черневий та А.Романюк, заступник керів­ника Калуської місцевої прокуратури Івано-Франківської області А.Носович, голова Болехівського міського суду М.Поляниця, депутати міської ради, начальники управлінь, відділів міськвиконкому, працівники виконавчого комітету міської ради та інші.

У ході пленарного засідання було розглянуто 57 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на постійних комісіях міської ради.

Традиційно міські обранці внесли зміни до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік».  Депутати врахували в міському бюджеті субвенцію з обласного бюджету в сумі 1049,0 тис. грн. Зокрема, на придбання спортивного обладнання та інвентаря Міжрічанській ЗОШ І - ІІІ ступенів – 40 тис.грн.; на додаткову виплату бійцям добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України з розрахунку 500,0 грн. в місяць на одну особу - 7 тис. грн.; Козаківській сільській раді на облаштування санвузлів та внутрішніх туалетів у Сукільській ЗОШ І ступеня – 20,0 тис. грн., Поляницькій сільській раді на облаштування санвузлів та внутрішніх туалетів Поляницької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 40,0 тис. грн.; на будівництво каналізаційної мережі на вул. Гузіївській до...

11.08.2017 | З БОЛЕХІВЩИНИ ВІДПРАВИЛИ ЧЕРГОВУ ДОПОМОГУ У АТО

Війна на сході держави триває і, на жаль, увійшла у звичайну буденність. 1 серпня черговий гуманітарний вантаж вирушив у зону антитерористичної операції. Волонтери з Болехівщини відправились на схід України, щоб доставити необхідні речі для наших захисників.

Хлопці рухалися у напрямку населених пунктів Сартана, Маріуполь, Зайцеве, Попасна, Лисичанськ, Старий Айдар.

Цього разу збирали не лише продукти харчування і речі, необхідні у повсякденному вжитку (питна вода, засоби особистої гігієни, миючі засоби, сигарети), а й технічні засоби. Відтак, атовці отримають тепловізор, бінокль, електричний кабель.

«Ми досі займаємося волонтерською діяльністю, бо нашу підтримку потребують хлопці, які боронять Україну на її східних кордонах. Прикро, що більша частина людей байдужа до нашої роботи. Але, незважаючи ні на що, ми хочемо подякувати тим небайдужим мешканцям Болехівщини, які й досі допомагають у зборі усього необхідного для передової», - наголошує координатор Оксана Думін.

Серед небайдужих громадян, які цього разу відгукнулися на заклик про допомогу хлопцям у зоні АТО О.Мироненко, У.Коник, Л.Юрків, П.Явдощак, Л.Драган. Поміж місцевих підприємців, які зібрали для атовців продукти...

10.08.2017 | 10 серпня 2017 року у приміщенні Болехівської міської ради відбулася нарада з питань проведення та організації призову громадян на строкову військову службу восени 2017 року.

Участь у нараді взяли міський голова Богдан Мельник, військовий комісар Долинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Степан Гриник, начальник ІІ відділення Долинського ОМВК Мар’яна Крайник та представники сільських рад.

Степан Гриник повідомив, що відповідно до Закону  України «Про військовий обов’язок і військову службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військово-зобов’язаних» організація підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу здійснюється виконавчими органами міських, сільських рад у взаємодії з міськими (районними) військовими комісаріатами.

З інформацією про проблемні питання з виконання заходів призову громадян на строкову військову службу та пропозиціями щодо їх вирішення перед учасниками наради виступила начальник ІІ відділення Долинського ОМВК Мар’яна Крайник. Вона також коротко ознайомила присутніх з основними нормами організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних і закликала присутніх активізувати роботу щодо сумлінного виконання заходів з оповіщення призовників.

 У ході наради присутні обговорили результати проведення весняного призову 2017 року, взаємодії і координації дій органів місцевого...

10.08.2017 | Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

22 липня 2017 року на території історико- культурного комплексу Замок-музей Радомисль проходитиме другий Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

Фестиваль відбувається з метою популяризації відродження культурних традицій України, розвитку культурної й народної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України. Зокрема, у 2016 році в рамках показів відвідувачам фестивалю було продемонстровано українське автентичне вбрання Полтавщини, Донеччини та Волині. Окрім популярних в Україні дизайнерів, у фестивалі взяли участь представники з посольств таких країн як Малайзія, Польща та Південна Корея, котрі представили свою національну культуру.

Переконана, що фестиваль «Аристократична Україна» сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країнах світу. Також проведення подібних культурних заходів...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 23 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

у вересені 2017 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області