Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
14.11.2017 | Міський голова Богдан Мельник бере участь у Дні Діалогу з Парламентом та Загальних Зборах Асоціації міст України

Сьогодні, 14 листопада, Богдан Мельник перебуває із робочим візитом у столиці на засіданні Асоціації міст України, яка проводить День Діалогу з Парламентом та Загальні Збори.

Учасниками заходу, який проходитиме під головуванням Голови АМУ, Київського міського голови Віталія Кличка, будуть близько 300 голів громад-членів АМУ.

Очікуєтьсяучасть високопосадовців, народних депутатів, представників організацій-партнерів АМУ. 

На обговорення виносяться питання щодо проекту Державного бюджету України на 2018 рік та показників місцевих бюджетів, законодавчого забезпечення реформи місцевого самоврядування, організаційні питання АМУ.

10.11.2017 | ПРАЦІВНИКИ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

8 листопада у Народному домі м.Болехова відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників соціальної сфери та Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на яких були присутні міський голова Богдан Мельник, заступник міського голови Тетяна Лугова, секретар Болехів¬ської міської ради Ігор Герецький, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, представники управлінь, відділів, які займаються питаннями соціального захисту населення та працівники культури Болехівщини, громадськість міста.

Міськийголова Богдан Мельник привітав працівників соціальної сфери з професійним святом, висловив їм слова вдячності за нелегку працю, відзначивши, що саме їхня праця наповнена милосердям і теплом, допомагає у вирішенні со­ціальних проблем суспільства, захисті со­ціальних прав і гарантій людини. Робота з людьми потребує терпіння, вміння вислухати, допомогти, надати необхідну консультацію. Тому працівникам соціальної сфери очільник міста побажав здоров’я, наснаги,  щоб служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносили людську шану та повагу.

Працівникам культури подякував за душевні та емоційні свята, зазначивши, що саме працівники їхньої професії несуть радість та любов до танцю, співу, слова, життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями. З нагоди свята він побажав усім працівникам культури здоров’я і добра, творчого натхнення та успіхів на професійній ниві, достатку, миру та спокою в родинах.    

Міськийголова Богдан Мельник вручив грамоти виконавчого комітету Болехів­ської міської ради за сум­лінну багаторічну працю та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери начальнику відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації, головному бухгалтеру управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Гасяк Марії Василівні, завідувачу сектору призначення державних соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Бойчук Уляні Михайлівні, начальнику відділу бухгалтерського  обліку – головному бухгалтеру Боле­хівського міського центру зайнятості Попадинець Руслані Тарасівні, провідному фахівцю з профорієнтації відділу надання соціальних послуг  Болехівського міського центру зайнятості Юрів Наталії Ярославівні, завідувачу Болехівського сектору обслуговування громадян Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області Юріву Василю Степановичу, головному спеціалісту відділу адміністрування, супроводження інформаційних...

9.11.2017 | Інформаційне повідомлення

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 грудня 2017 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Грушееського, 32, м. Івано-Франківськ, 76004.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, судів, органів соціального забезпечення і правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Івано-Франківського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінностей, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності Івано-Франківської області та м. Івано-Франківськ здійснюватиметься у м. Львові за адресою: вул. Коперника, 4 центральний вхід, 2 поверх, кімната 220, тел. (032) 297-22-01 (адреса для листування: Національний банк України, вул. Коперника, 4, м. Львів, 79005).

9.11.2017 | Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

 Павле Дмитровичу, вітаю Вас! Маю питання, яке турбує всіх тих, хто за кілька років збирається стати пенсіонером. Як розраховується нова пенсія?

Оксана Мельник

Яка формула розрахунку пенсії?

Розмір пенсії за віком відповідно до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначається за формулою:

П = Зп? Кс, де П – це розмір пенсії, у гривнях; Зп – це заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 закону, а Кс – коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25 Закону.

Який мінімальний розмір пенсії за віком?

За наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

З 1 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Якщо страховий стаж менший ніж 35 років для чоловіків та 30 років для жінок - мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі, пропорційному до наявного страхового стажу.

Для пенсій, призначених після 1 січня 2018 року, такий мінімальний розмір пенсії за віком (а саме, у розмірі, пропорційному до наявного страхового стажу, виходячи з прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом), виплачується після досягнення особою 65 років. До досягнення цього віку таким особам може бути призначена державна соціальна допомога на умовах і в порядку, визначених Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпечених сім‘ям».

Чи передбачене збільшення розміру пенсії за віком за понаднормовий...

9.11.2017 | Вітання

8.11.2017 | XXIV ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ. КОРОТКО ПРО ОСНОВНЕ

7 листопада відбулося засідання чергової ХXIV сесії Болехівської міської ради, на якому розглянули пятдесят девять проектів рішень, най­більшу частину з яких займали земельні питання.

 

На засідання прибуло 15 депутатів із 26 обраних. Участь у сесії також взяли депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Черневий, військовий комісар Долинського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Степан Гриник та керівники управлінь, відділів міськвиконкому, сільські голови.

Розгляд питань порядку денного депутати розпочали із розгляду проекту цільової Програми на території Болехівської міської ради “Духовне життя” на 2017-2020 роки. Головною метою Програми є забезпечення розвитку духовності українського суспільства, впро-вадження в суспільну свідомість загально-людських моральних цінностей, формування цілісної культурно-національної ідентичності.

Даліначальник фінансового управління міськвиконкому Наталія Дуб доповіла про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік. Зокрема, депутати погодили збільшення в міському бюджеті субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 200,0 тис. грн. (капітальний ремонт приміщення сільської ради с. Міжріччя - 50,0 тис. грн., придбання дитячих ігрових майданчиків: с. Гузіїв - 50,0 тис. грн., с. Міжріччя - 50,0 тис. грн., с. Козаківка – 50,0 тис. грн.) та на придбання спортивних майданчиків в м. Болехові на суму 50,0 тис. грн. Міські обранці також врахували у бюджеті субвенцію з обласного бюджету: капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям) на суму 70,0 тис. грн, з них:  капітальний ремонт церкви святих Жінок Мироносиць УПЦ КП в м. Болехові - 40,0 тис. грн., капітальний ремонт церкви св. Введення УПЦ КП у с. Тисові - 30,0 тис. грн. Кошти, отримані від перевиконання доходів загального фонду міського бюджету за результатами його виконання за січень-вересень 2017 року...

7.11.2017 | УВАГА! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!

У вівторок, 21 листопада 2017 року, о 09.00 годині в приміщенні міської ради (м.Болехів, пл. Івана Франка,12) відбудуться громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акту – рішення Болехівської міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради».

Взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акта запрошуємо суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ та організацій, депутатів міської ради, жителів міста.

Проект регуляторного акту «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено 20.10.2017 року в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Болехівської міської ради в рубриці «Регуляторна політика» (http://ww2.gov.if.ua/bolehivskiy/ua/4836.htm).

Розробник проекту регуляторного акта – Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради.

Основна мета прийняття регуляторного акта - врегулювання порядку роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради і забезпечення доступних та зручних умов для отримання відповідних послуг громадянами Болехівщини та юридичними особами громади.

Нагадуємо, що строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту рішення, становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту подаються в письмовій формі виконавчому комітету Болехівської міської ради за адресою: м. Болехів, пл. І.Франка, 12; тел./факс (03437) 3-42-52; е-mail: blrada@ukr.net.

1.11.2017 | ФК «Карпати» Болехів знялися із обласних змагань. Передумови, причини та перспективи.

18 жовтня 2017 року на нараді за участю міської влади та керівництва ФК «Карпати» Болехів було прийняте надзвичайно важке та болюче рішення щодо припинення виступів міської команди у чемпіонаті області з футболу сезону 2017-2018 років.

Дане рішення було аж ніяк не спонтанне, а продиктоване реаліями сьогодення, у яких фінансовий аспект стоїть доволі гостро, проте не є визначальним. Та давайте про все по порядку.

Після тріумфального сезону 2014 року та здобуття золотих нагород  другої обласної ліги болехівські «Карпати» повернулися до обласної еліти. На жаль, практично одразу після цього, мікроклімат у команді почав псуватися. Що тому було причиною? Скоріш за все це те, що дрібні непорозуміння та незгоди перекрившись одна на одну, у підсумку, створили дестабілізуючу обстановку. Сюди можна віднести перші поразки, адже тепер ми грали із командами на голову сильнішими, ніж у другій лізі. Сюди можна приписати не завжди професійні дії гравців команди, у першу чергу за межами поля. Сюди можна віднести і певні недалекоглядні тренерські рішення та неналежний контроль керуючих органів футбольного клубу «Карпати» Болехів.

Проте, не зважаючи на все вищесказане, восени 2016 року здавалося б, спільними зусиллями усіх любителів футболу, нам вдалося реанімувати команду, зберегти її кістяк із власних вихованців та підсилити декількома хорошими гравцями-легіонерами. Болехівський футбол знову почав радувати власних вболівальників та гриміти гучними перемогами на всю область. По завершенні першого кола ми займали тверде місце всередині турнірної таблиці та могли дати бій будь-якому супернику.

Та вкотре, як то кажуть, найшла коса на камінь. У команді виник конфлікт між, в першу чергу, тренером та президентом команди. Гравці ж у цій суперечці підтримали тренера. Кожен, будучи переконаним у своїй правоті...

1.11.2017 | Відбувся прийом громадян з особистих питань

30 жовтня 2017 року відбувся особистий прийом громадян. У зв’язку з відрядженням міського голови Богдана Мельника, його провів перший заступник Володимир Жарський. Участь у прийомі громадян взяли керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Ярослав Голубка та головний спеціаліст з питань землеустрою відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому Олександра Петрів. Цього разу на прийом звернулося троє болехівчан. В своїх усних зверненнях громадяни міста порушили питання, що стосувалися земельних відносин та врегулювання ситуації у сусідських відносинах.

На всі усні звернення жителів міста, перший заступник міського голови Володимир Жарський та працівники відповідних структурних підрозділів апарату міської ради надали роз’яснення.

Нагадуємо, особистий прийом громадян проводиться у 1-й, 3-й, 5-й понеділок місяця з 14:00 години за попереднім записом у секретаря приймальні міського голови або за телефоном 3-42-52 (з понеділка до п’ятниці  з 8:00 до 17:00).

30.10.2017 | Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань праці, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, національного та духовного відродження, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, діяльності ЗМІ та свободи слова

26 жовтня 2017 року у Болехівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань праці, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, національного та духовного відродження, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, діяльності ЗМІ та свободи слова

Участь у роботі комісії взяли депутати міської ради Соболь О.М.,  Турків І.Б., Латик Н.О., секретар Болехівської міської ради Герецький І.Г., заступник міського голови Лугова Т.М.,начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності Голубка Я.М., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Болехова ТоркоО.Б.

На порядку денному комісії були такі проекти рішень...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової  24 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

 7 листопада 2017 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області