Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
20 березень 2017 | ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МЕЛЬНИКА БОГДАНА МИХАЙЛОВИЧА ПРО РОБОТУ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЗА 2016 РІК

Шановні болехівчани!

Усім нам випало жити та працювати в  час змін. Зміни торкнулися усіх сфер суспільного життя. Тож і рік, що минув, був для нас усіх непростим. Поряд з тим, це був ще один рік розбудови та становлення нашого міста, нашої держави. Було ухвалено низку законів, які були спрямовані на бюджетну децентралізацію як елемент реформи місцевого самоврядування. Тому в цьому році органи місцевого самоврядування відчули досить позитивні зміни щодо наповнення бюджетів і можливостей виконання соціально-економічних програм розвитку громад. В цілому нам вдалося в цьому році реалізувати та запровадити більше проектів, планів та задумів, ніж будь-коли за такий же час, і це дозволяє дивитися в майбутнє більш оптимістично.

Робота міської ради, виконавчого комітету протягом звітного періоду спрямовувалася на ви­рішення таких основних напрямів: виконання міського бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку, забезпечення належного функціону­вання закладів  охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери; забезпечення роботи галузі житлово-комунального господарства у сфері надання якісних послуг населенню міста; покращення благоустрою міста (будівництво та ремонт доріг, освітлення вулиць, створення умов для комфортного проживання в місті), запровадження енергозберігаючих технологій; підтримку бійців-земляків, які протистоять терористам та окупантам на Сході, соціальну допомогу учасникам АТО та їхнім родинам, залучення позабюджетних коштів на реалізацію проектів.

Я, як міський голова, будував свою роботу так, щоб усі ми: і депутати, і члени виконкому, і керівники та працівники різних рівнів, і кожен житель міста були активними учасниками державотворчих процесів, розбудовували та розвивали наше рідне місто, працювали на його благо.  Мені вдалося залучитися підтримкою та налагодити співпрацю з керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради,  а також зі спеціалізованими структурними підроз­ділами облдержадміністрації, депутатами різних рівнів, керівниками  підприємств, установ, органі­­зацій міста, керівниками управлінь, відділів, сільськими головами. Спільно ми працювали задля належного функ­ціонування усіх сфер життєдіяльності, вирішували питання забезпечення ста­більності й поступового розвитку міста. Тому я переконаний, що ті здобутки, які ми маємо – результат спільної праці,  і це правильний шлях, зрештою, і правильний напрям роботи.

 

Повна версія Звіту міського голови у форматі PDF


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 29 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

24 квітня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області