Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
20 березень 2017 | Запрошуємо взяти участь першому міському конкурсі «Воскресни, писанко!»

З метою популяризації серед вихованців, учнів, молоді писанкарства, як традиційного виду народної творчості та підтримки обдарованих дітей Болехівської міської ради, відродження та збереження народних і родинних традицій та культурної спадщини, відповідно до розпорядження міського голови від 09.03.2017 № 51-р на території Болехівської міської ради  з 09 березня до 10 квітня 2017 року проводиться міський конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!». Нижче наводимо загальні положення про конкурс.

Положення

про проведення міського конкурсу

писанкарства Воскресни, писанко!

 

Загальні положення

Засновником та організатором конкурсу є Болехівська  міська рада.

 Мета і завдання конкурсу

Основним завданням міського конкурсу є:

-    розвиток творчих здібностей дітей та підлітків;

-    залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративного мистецтва, зокрема писанкарства;

-    пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини;

-    залучення дітей до відкриття і розуміння прекрасного у навчальному середовищі і в своєму житті;

-    задоволення потреб дітей у професійному самовизначенні, творчій       самореалізації.

 

Учасники конкурсу

 До участі у конкурсі запрошуються вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів, учні шкіл Болехівської міської ради та студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу, а також усі бажаючі діти та їхні сім'ї.    

   Умови проведення

У конкурсі беруть участь роботи, виготовлені заздалегідь. На конкурс можуть бути представлені як колективні, так і індивідуальні роботи. Індивідуальні роботи представляються за темою: ”Моя писанка – оберіг моєї  родини”. До кожної роботи прикріпляється стікер з паспортом роботи та додається заявка від навчального закладу (додаток 2). При написанні писанки використовуються тільки писанкові символи.

Серед усіх навчальних закладів, які візьмуть участь у конкурсі буде обрано переможця за кількістю писанок, які виготовлені згідно усіх конкурсних вимог. Навчальний заклад буде нагороджено подякоювиконавчого комітету  Болехівської міської ради та солодким подарунком або іншими подарунками ( сувенірами).

Ссеред усіх дітей-учасників буде обрано 10 кращих конкурсних робіт, автори яких будуть нагороджені подяками виконавчого комітету Болехівської міської ради та солодкими подарунками або іншими подарунками (сувенірами).

 

 Вимоги до експонування

- Композиції писанок представляють собою художньо завершені роботи, що складаються з писанок гуртківців або писанок одного конкурсанта.

- Композиція має бути естетично оформлена і зручна для експонування. Обов’язкова наявність стрічки довжиною 20 см. до писанки. З поданих робіт створюється тимчасово діюча виставка. Композиції супроводжуються паспортом.

 

  Критерії оцінювання

-розкриття заданої теми;

- естетичність подачі роботи;

-технічність виконання писанки.

   Роботи, які не відповідають вимогам та не мають необхідної документації, журі не розглядає. У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції.

 

Для підведення підсумків міського  конкурсу писанкарства «Воскресни, писанко!»створюється конкурсне журі за участю представників органів місцевого самоврядування, спеціалістів відділів та управлінь Болехівської міської ради.

Конкурсне журі обирає переможців  та бере участь в їх нагородженні. Найкращі представлені роботи будуть використані для прикраси центральної площі міста Болехова.  


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 29 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

24 квітня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області