Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
23 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
9 березень 2017 | У ДОЛИНСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ КОМІСАРІАТІ РОЗПОВІЛИ ПРО ПЛАНИ ПІДГОТОВКИ РЕЗЕРВІСТІВ

7 березня в Долинському міському військовому комісаріаті відбувся брифінг для представників ЗМІ за участі заступника військового комісара Долинського ОВК полковника Ярослава Пронюка щодо участі резервістів у зборах з резервістами оперативного резерву окремих військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України у 2017 році.

Ярослав Володимирович наголосив, що метою проведення зборів резервістів оперативного резерву є підвищення рівня фахової підготовки, злагодженості дій підрозділів та підвищення бойового вишколу. Ці збори проводяться згідно з планом підготовки Збройних Сил України у кілька етапів: І   етап –  з 15 січня до 15 лютого ; ІІ  етап – з 15 лютого до 16 березня; ІІІ етап – з  24 лютого до 25 березня; IV етап – з 10 березня до 09 квітня; V  етап – з 24 березня до 23 квітня.

Зазначалося, що основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової вправ­ності громадян з метою виконання завдань із захисту держави на професійному рівні.

Резервісти призначаються на свої або ж вищі посади в тих частинах, підрозді­лах, де вони проходили службу. Це дозволить при не­обхідності проведення чергової ротації або загальної мобілізації сформувати підрозділи з підготовлених військовослужбовців, які вже пройшли бойове злагодження.

Виклик резервістів вій­ськового оперативного резерву першої черги на вій­ськову службу під час мобілізації здійснюється з оголошенням загальної мо­білізації або за окремим рішенням Президента України в ході часткової мобілізації.

Представникам ЗМІ було доведено інформацію фі­нан­сового характеру стосовно підвищення привабливості служби у військо­во­му резерві.

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприєм­стві за той час, що він перебував у військовій частині.

Військовими комісаріатами здійснюється доставка резервістів до місць проведення зборів і у зворотному напрямку. Якщо резервіст прямує на навчальні збори до військової частини самостійно, то йому компенсуються гроші за проїзд до військової час­тини, а також у зворотному напрямку.

Резервісту виплачується (в залежності від військового звання):

грошова виплата за 30 діб підготовки: від 4 800 до 6 400 грн. (у 2016 році за 10 діб підготовки резервісти отримували до 700 грн., за 30 діб підготовки мали б отримати до 2 100 грн., – у 2017 році грошову виплату буде збільшено в порівнянні з минулим роком в 2-3 рази);

добові за кожен день перебування у військовій частині – від 6 до 15 грн. за кожен день (в залежності від військового звання);

тим, які на день призову на збори не працюють – одна мінімальна заро­бітна плата на місяць – 3 200 грн. (у 2017 році);

одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим, хто виконав програму зборів) – від 1 600 до 3 100 грн.;

Резервісту на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві (час проведення зборів) гарантується:

збереження робочого місця;

 

державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

За 30 днів зборів у 2017 році резервіст у підсумку отримає понад 10 000 грн., з них:

одразу по закінченню зборів – від 5 000 до 7 000 грн. (в залежності від вій­ськового звання та з урахуванням добових за кожен день перебування на навчальних зборах) – буде збільшено в порівнянні з минулим роком в 2-3 рази (добові не зміняться);

працюючі резервісти, крім того, отримають середньомісячну заробітну плату на своєму місці роботи (праці) за той час що вони перебували у військовій частині (не менше 3 200 грн.);

а непрацюючі резервісти – одну мінімальну заробітну платню на місяць в розмірі 3 200 грн. (у 2016 році зазначена сума складала 1 286 грн., яку у 2017 році сплановано збільшити в 2,5 рази до 3 200 грн.); за підсумками року (тим, хто виконав програму зборів) – від 1 600 до 3 100 грн. (в залежності від військового звання).

Крім того, резервісти отримають можливість зустрітися зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові навички, прак­тично виконати стріль­би з бойової зброї, стрибки з парашуту тощо.

Ще раз було підкреслено, що під час проведення зборів резервісти можуть укласти контракт та, у подальшому, проходити вій­ськову службу за контрактом у військовій частині без проходження підготовки у навчальних центрах Сухопутних військ Збройних Сил України.

За результатами зборів особам рядового, сержантського і офіцерського скла­ду, які успішно виконали навчальну програму, може бути присвоєне чергове військове звання. 

Також було роз’яснено, що із закінченням особливого періоду резервісти звільняються із служби у військовому оперативному резерві та в добровільному порядку можуть укласти контракт на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій частині за їх вибором.

Під час брифінгу також було надано відповіді на питання представників ЗМІ.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 31 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

26 червня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області