Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
9 березень 2017 | Відбулося засідання постійної депутатської комісії

Сьогодні, 9 березня 2017 року, відбулося засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та власності територіальних громад, екології та благоустрою.

Вів засідання голова комісії Олександр Пічкур. Участь у роботі комісії взяли керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, секретар ради Герецький І.Г., перший заступник міського голови Жарський В.О., керуючий справами міськвиконкому Ганчар І.С., начальник Болехівського ККП Микитин Г.Є., начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності Голубка Я.М.

Без зауважень депутати погодили проект рішення про План роботи Болехівської міської ради на І півріччя 2017 року та про затвердження положень про відділ державної реєстрації міськвиконкому Болехівської міської ради, про відділ правового забезпечення та питань майна комунальної власності, про відділ містобудування та архітектури і землеустрою, про відділ житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Болехівської міської ради.

Заслухавши доповідачів члени комісії погодили Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад та Порядок формування та ведення кадрового резерву посадових осіб Болехівської міської ради  

Схвалили члени комісії й проекти рішень щодо передачімайна в оперативне управління та списання теплиці, яка перебувала на балансі Болехівського ККП.

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 17 сесії

міської ради відбудеться

25 квітня 2017 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області