Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
23 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
9 березень 2017 | МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ

Прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням, яка проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій та скарг.

Так,  відповідно до попереднього запису, 6 березня 2017 року міський голова Богдан Мельник провів особистий прийом мешканців Болехівщини. До приймальні міського голови прийшло п’ятеро громадян, які мали можливість подати свої пропозиції та поспілкуватися з очільником міста, звернутися за допомогою у вирішенні проблем громади та особистих питань.

Питання, з якими зверталися до міського голови - різноманітні. Одні звернення стосувалися врегулювання земельних відносин. Хтось скаржився на сусідів, а хтось - просив сприяння у зрізці аварійних зелених насаджень.

Тренер Болехівської ДЮСШ Володимир Рошко звернувся до міського голови з проханням виділити кошти на придбання борцівського килима для проведення занять із греко-римської боротьби. Ще один меш-канець Болехова запропонував на розгляд Богдана Михайловича проект облаштування території для відпочинку у м.Болехові, на узбережжі річки Сукіль, у районі озера Сарахманка.

Міський голова детально вивчив кожне звернення. Усі звернення мешканців міста розглянуто та направлено до відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Болехів-ської міської ради для їх виконання.

Нагадаємо, міський голова Богдан Мельник проводить особистий прийом громадян щомісяця у перший, третій та п’ятий по-неділки. Записатися на прийом можна за адресою: м.Болехів, пл. І.Франка, 12 або за тел: 3-42-52.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 29 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

24 квітня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 



Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області