Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
23 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
9 березень 2017 | На Долинщині відстоювали створення госпітального округу в межах Долинського, Рожнятівсього районів та Болехівської міської ради.

6 березня у великому залі засіданьДолинськоїрайонної ради відбулось обговорення причин відсутності в Концепції створення госпітального округу в межах Долинського,Рожнятівсього районів та Болехівської міської ради.

Участь у громадських слуханнях взяли представники влади Долинського району та Болехівської міської ради, депутати обласної, районної та міських рад, лікарі Долинської ЦРЛ, Вигодської МЛ та Болехівської ЦМЛ, громадськість.

Вів засідання голова Долинської районної ради І. Данилів. Він надавав слово запрошеним гостям та можливість для запитань присутнім у залі. Свою позицію висловили голова Долинської районної державної адміністрації Юрій Мазур, голова Болехівської міської ради Богдан Мельник, голова Долинської міської ради Володимир Гаразд,  директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації М. Матейко, головний лікар Долинської ЦРЛ М. Вакалюк, головний лікар Болехівської ЦМЛ Л.Парахоняк, головний лікар Вигодської міської лікарні М. Студент, обласні депутати.

Кожен з них у своєму виступі зазначав, що підтримують створення госпітального округу саме в Долині, говорили про досягненнямедицини, залучили в розвитокмедицини краю коштів,співпрацю Болехівщини та Долинщини у сфері охорони здоров’я.

Директор департаменту охорони здоров’я М. Матейко у своєму виступі наголосив на позитивах від реформи, зазначив, що в області ніякі лікарні закривати не планують, а громада сама повинна вирішувати, які лікарні їм потрібні, а які “перепрофільовувати”.

У підсумку, присутні одноголосно прийняли рішення звернутися доМіністерства охорони здоров’я таобласних керівників про створення госпітального округу на базі Долинського району, Рожнятівського району та Болехівської міської ради.

 

 

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 31 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

26 червня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області